STAR SPRINT

Wydarzenie:
Organizator:
OCR Events
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.180 km
Zgłoszonych:
138
Wystartowało:
125
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
124
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.18km
Czas
brutto
0.18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MARUNOWSKI Mateusz 124JAWORZNOM Open1M 100:09:0200:03:47.5000:12:49.50 21:012.9
2MROWIEC Kacper 152ŻYWIECM Open2M 200:17:4200:03:47.6500:21:29.65+00:00:0021:012.9
3POURCELOT Mickael 166REIMSM Open3M 300:01:2100:03:48.9000:05:09.90+00:00:0121:062.8
4ZAKOWICZ Paweł 217HALINÓWM Open4M 400:02:4100:03:58.9000:06:39.90+00:00:1122:022.7
5KOSZYKOWSKI Daniel 180CESARZOWICEM Open5M 500:01:0100:04:06.1500:05:07.15+00:00:1822:462.6
6WÓJCIK Paweł 186DĘBOGÓRZEM Open6M 600:26:0100:04:25.4500:30:26.45+00:00:3724:322.4
7ZIĘTEK Błażej 131GDAŃSKM Open7M 700:11:2100:04:33.7500:15:54.75+00:00:4625:162.4
8WYTWER Błażej 153POZNAŃM Open8M 800:17:2100:04:36.9500:21:57.95+00:00:4925:332.3
9LICZNERSKI Piotr 140GDAŃSKM Open9M 900:13:0100:04:41.4500:17:42.45+00:00:5326:012.3
10MOSKALEWICZ Mikołaj 195AvausRUMIAM Open10M 1000:02:2100:04:42.1500:07:03.15+00:00:5426:062.3
11WRÓBEL Rafał 169WARSZAWAM Open11M 1100:01:4100:04:43.4500:06:24.45+00:00:5526:122.3
12ROSIŃSKI Jakub 167WROCŁAWM Open12M 1200:21:2100:04:46.6000:26:07.60+00:00:5926:282.3
13ROSIŃSKI Patryk 160STARA RUDAM Open13M 1300:20:0100:04:47.8000:24:48.80+00:01:0026:342.3
14- - 76M Open14M 1400:37:4100:04:48.8000:42:29.80+00:01:0126:402.3
15MOLENDOWSKI Jacek 132GDYNIAM Open15M 1500:11:4100:04:55.6500:16:36.65+00:01:0827:182.2
16JAROCKI Bartosz 182SZCZECINM Open16M 1600:25:0100:05:00.4000:30:01.40+00:01:1227:462.2
17ULANOWSKI Dawid 102POZNANM Open17M 1700:03:0300:05:07.5000:08:10.50+00:01:2028:252.1
18KAMIŃSKI Paweł 200GDAŃSKM Open18M 1800:29:2200:05:13.1000:34:35.10+00:01:2528:582.1
19GRADUS Ilona 196WARSZAWAK Open1K 100:00:4100:05:14.6500:05:55.65+00:01:2729:042.1
20ŁOKUCIJEWSKI Patryk 142GDAŃSKM Open19M 1900:14:0100:05:18.1000:19:19.10+00:01:3029:262
21ŚWIĄTKOWSKI Szymon 133TORUŃM Open20M 2000:12:0000:05:19.4000:17:20.10+00:01:3129:372
22DOLAŃSKI Krzysztof 214GDAŃSKM Open21M 2100:32:4100:05:30.4000:38:11.40+00:01:4230:332
23SZMIDT Adrian 145KARTUZYM Open22M 2200:15:0100:05:31.5000:20:32.50+00:01:4430:382
24BUTOWSKA Katarzyna 103STAROGARD GDAŃSKIK Open2K 200:00:2100:05:32.7000:05:53.70+00:01:4530:442
25RÓŻALSKI Rafał 106GDAŃSKM Open23M 2300:04:0100:05:35.9000:09:36.90+00:01:4831:011.9
25PIERNICKI Daniel 157ABERDEENM Open23M 2300:19:0100:05:35.9000:24:36.90+00:01:4831:011.9
27KUMOROWSKI Rafał 139GDYNIAM Open25M 2500:13:2100:05:36.8500:18:57.85+00:01:4931:061.9
28MUSZALSKI Rafal 149GDAŃSKM Open26M 2600:16:2700:05:37.9500:22:04.95+00:01:5031:121.9
29MOLICKI Grzegorz 115GDAŃSKM Open27M 2700:07:0100:05:40.8500:12:41.85+00:01:5331:281.9
30KLONOWSKI Marcin 159SZTUMM Open28M 2800:19:4100:05:41.3000:25:22.30+00:01:5331:341.9
31ZACHAREK Piotr 207TCZEWM Open29M 2900:31:2100:05:42.2500:37:03.25+00:01:5431:401.9
32DŁUGOSZ Tomasz 193GDAŃSKM Open30M 3000:27:2200:05:42.7000:33:04.70+00:01:5531:401.9
33WERYK Mateusz 215GDAŃSKM Open31M 3100:33:0100:05:48.2500:38:49.25+00:02:0032:131.9
34WYSOCKI Paweł 210GDAŃSKM Open32M 3200:32:0100:05:50.9000:37:51.90+00:02:0332:241.9
35WRÓBEL Katarzyna 165ŁÓDŹK Open3K 300:02:0100:05:53.0500:07:54.05+00:02:0532:411.8
36ROZKOWSKI Bartlomiej 120SOPOTM Open33M 3300:07:4200:05:53.4000:13:35.40+00:02:0532:411.8
37DRAGAN Karol 129GDYNIAM Open34M 3400:10:4100:05:54.1500:16:35.15+00:02:0632:461.8
38KONOPKA Marcin 162BYDGOSZCZM Open35M 3500:20:4100:05:55.4500:26:36.45+00:02:0732:521.8
39KACZMAREK Krystian 114POZNAŃM Open36M 3600:06:2100:06:00.5000:12:21.50+00:02:1333:201.8
40ABRAMOWICZ Michał 141GDAŃSKM Open37M 3700:13:4000:06:02.8500:19:42.85+00:02:1533:311.8
41NIEDOSTATKIEWICZ Maciej 122GDYNIAM Open38M 3800:08:2100:06:02.9500:14:23.95+00:02:1533:311.8
42SZAMOTULSKI Tomasz 222GDAŃSKM Open39M 3900:35:2100:06:03.9500:41:24.95+00:02:1633:361.8
43SĘKOWSKI Piotr 127ŁĄSKI PIECM Open40M 4000:10:0600:06:04.3500:16:10.35+00:02:1633:421.8
44GRABIAS Aleksandra 198GDAŃSKK Open4K 400:00:0100:06:05.0500:06:06.05+00:02:1733:471.8
45KLASA Jan 77M Open41M 4100:41:2000:06:05.3000:47:25.30+00:02:1733:471.8
46FAJEŃSKI Daniel 147GDAŃSKM Open42M 4200:15:4100:06:06.6500:21:47.65+00:02:1933:531.8
47SKRODZKI Karol 155GDAŃSKM Open43M 4300:18:2400:06:10.7500:24:34.75+00:02:2334:151.8
48PACEK Marcin 156GDYNIAM Open44M 4400:18:4100:06:11.2000:24:52.20+00:02:2334:211.7
49JAKUBOWSKI Paweł 170GDAŃSKM Open45M 4500:21:4100:06:14.8000:27:55.80+00:02:2734:371.7
50BUKOWSKI Dariusz 206SOPOTM Open46M 4600:39:0100:06:16.0000:45:17.00+00:02:2834:481.7
51WOZNIAK Tomasz 302GDANSKM Open47M 4700:41:2100:06:16.7000:47:37.70+00:02:2934:481.7
52STRZYŻEWSKI Tomek 128OSIEM Open48M 4800:10:2300:06:17.3000:16:40.30+00:02:2934:541.7
53SZWARC Katarzyna 110GDAŃSKK Open5K 500:04:4100:06:17.9500:10:58.95+00:02:3034:541.7
54URBANIAK Marek 146GDAŃSKM Open49M 4900:15:2100:06:21.1000:21:42.10+00:02:3335:161.7
55WENTA Lidia 119GDAŃSKK Open6K 600:06:4200:06:21.8500:13:03.85+00:02:3435:161.7
56SZYMAŃSKA Jolanta 126STARA KISZEWAK Open7K 700:09:4100:06:24.2500:16:05.25+00:02:3635:331.7
57MURAVITSKAYA Alesia 143SOPOTK Open8K 800:14:2100:06:25.5500:20:46.55+00:02:3835:381.7
58TOBIS Marcin 171SŁUPSKM Open50M 5000:22:0100:06:26.4000:28:27.40+00:02:3835:441.7
59APACKI Mateusz 226GDYNIAM Open51M 5100:36:4100:06:28.3000:43:09.30+00:02:4035:551.7
60HINCKA Marzena 209GNIEŻDŻEWOK Open9K 900:31:4200:06:34.7500:38:16.75+00:02:4736:281.6
61BARBARSKI Paweł 176GDAŃSKM Open52M 5200:23:2100:06:36.6000:29:57.60+00:02:4936:401.6
62ŁĘCKI Krzysztof 150ŻYRARDÓWM Open53M 5300:16:4400:06:36.9000:23:20.90+00:02:4936:401.6
63TRZECIŃSKI Mateusz 229GDAŃSKM Open54M 5400:39:2100:06:40.8500:46:01.85+00:02:5337:021.6
64LIS Ilona 212GDAŃSKK Open10K 1000:38:4100:06:43.9500:45:24.95+00:02:5637:181.6
65GÓRZYŃSKI Przemysław 148GDYNIAM Open55M 5500:16:0600:06:45.5500:22:51.55+00:02:5837:301.6
66GESZKIEWICZ Marta 144BYDGOSZCZK Open11K 1100:14:4100:06:46.2500:21:27.25+00:02:5837:351.6
67RYDZY Krzysztof 205GDYNIAM Open56M 5600:31:0100:06:48.6500:37:49.65+00:03:0137:461.6
68OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 123ZGORZAŁEK Open12K 1200:08:4400:06:51.5500:15:35.55+00:03:0438:031.6
69FAL Andrzej 75Investfal NieruchomościGDAŃSKM Open57M 5700:33:4400:06:53.8000:40:37.80+00:03:0638:141.6
70DUBAS Bartosz 118POZNAŃM Open58M 5800:07:2100:06:59.6000:14:20.60+00:03:1238:471.5
71REJMENTOWSKI Stanisław 179GDAŃSKM Open59M 5900:23:4100:07:03.4500:30:44.45+00:03:1539:101.5
72MATYSIAK Weronika 202GDAŃSKK Open13K 1300:30:0100:07:04.7500:37:05.75+00:03:1739:151.5
73FRANCHE Julien 163GDANSKM Open60M 6000:21:0100:07:06.6500:28:07.65+00:03:1939:261.5
74SYDOROVYCH Yana 190GDAŃSKK Open14K 1400:29:0100:07:07.4500:36:08.45+00:03:1939:321.5
75SOWA Sylwester 192ELBLĄGM Open61M 6100:27:0400:07:07.7500:34:11.75+00:03:2039:321.5
76HANIECKI Dominik 204GDAŃSKM Open62M 6200:30:2100:07:08.3000:37:29.30+00:03:2039:371.5
77ROSZKOWSKI Tomasz 184WARSZAWAM Open63M 6300:24:0100:07:08.7500:31:09.75+00:03:2139:371.5
78TOCHA Michał 213REDAM Open64M 6400:32:2100:07:12.6500:39:33.65+00:03:2540:001.5
79MOLICKA Alicja 121SŁUPSKK Open15K 1500:08:0200:07:14.2000:15:16.20+00:03:2640:111.5
80GREBNEV Anton 199Lufthansa SystemsGDAŃSKM Open65M 6500:30:4200:07:15.3000:37:57.30+00:03:2740:161.5
81GÓRAL Magdalena 161GDAŃSKK Open16K 1600:20:2100:07:17.5500:27:38.55+00:03:3040:271.5
82PIWKO Grażyna 216GDYNIAK Open17K 1700:33:2100:07:19.2000:40:40.20+00:03:3140:381.5
83CHOINSKI Michal 154GDANSKM Open66M 6600:18:0100:07:19.4000:25:20.40+00:03:3140:381.5
84RAMCZYK Kamil 172GDAŃSKM Open67M 6700:22:2100:07:20.1000:29:41.10+00:03:3240:441.5
85MIROS Artur 185ELBLĄGM Open68M 6800:25:4100:07:21.8500:33:02.85+00:03:3440:501.5
86PYTLOS Małgorzata 138KWIDZYNK Open18K 1800:12:4200:07:30.1500:20:12.15+00:03:4241:401.4
87NICEWICZ Paweł 173GDAŃSKM Open69M 6900:22:4100:07:37.5000:30:18.75+00:03:5042:181.4
88NIECHOCKO Agata 189GDANSKK Open19K 1900:26:2100:07:40.9000:34:01.90+00:03:5342:351.4
89BOZA Beata 101GDYNIAK Open20K 2000:05:4100:07:41.9500:13:22.95+00:03:5442:411.4
90DŁUŻNIEWSKI Adrian 111GDAŃSKM Open70M 7000:05:0100:07:47.5500:12:48.55+00:04:0043:141.4
91WÓDKOWSKI Paweł 219GDAŃSKM Open71M 7100:34:2100:07:49.0000:42:10.00+00:04:0143:251.4
92TURSKA Blanka 74K Open21K 2100:41:0100:07:54.5000:48:55.50+00:04:0743:531.4
93MASOWA Cezary 233M Open72M 7200:41:0200:08:00.7000:49:02.70+00:04:1344:261.4
94FILIP Krzysztof 107DĘBOGÓRZEM Open73M 7300:06:0100:08:03.1500:14:04.15+00:04:1544:431.3
95ŁOZA Magdalena 109GDAŃSKK Open22K 2200:04:2100:08:09.7500:12:30.75+00:04:2245:161.3
95PAWLIKOWSKA Karolina 151MALBORKK Open22K 2200:17:0200:08:09.7500:25:11.75+00:04:2245:161.3
97GBUREK Patryk 112TORUŃM Open74M 7400:05:2100:08:13.4500:13:34.45+00:04:2545:381.3
98GIBAS Lucyna 130TCZEWK Open24K 2400:11:0100:08:13.5500:19:14.55+00:04:2645:381.3
99ADAMIEC Krystian 175GDAŃSKM Open75M 7500:22:5900:08:15.1500:31:14.15+00:04:2745:501.3
100HARBASZEWSKA Katarzyna 158GDAŃSKK Open25K 2500:19:2100:08:16.1500:27:37.15+00:04:2845:551.3
101SIEREŃSKA Joanna 211GDAŃSKK Open26K 2600:38:0100:08:23.2500:46:24.25+00:04:3546:341.3
102SOKALSKI Szymon 125GRUDZIĄDZM Open76M 7600:09:2100:08:23.5000:17:44.50+00:04:3646:341.3
103MUSZYŃSKA Marlena 228GDAŃSKK Open27K 2700:37:2200:08:26.7000:45:48.70+00:04:3946:511.3
104ŻELAZEK Marta 135KARCZEMKIK Open28K 2800:12:2100:08:33.2500:20:54.25+00:04:4547:301.3
105JĘDRZEJCZAK Maciej 105GDYNIAM Open77M 7700:03:4100:08:35.1500:12:16.15+00:04:4747:411.3
106WÓDKOWSKA Aleksandra 223GDAŃSKK Open29K 2900:35:4100:08:37.3000:44:18.30+00:04:4947:521.3
107BANASZEK Aneta 221RĘBISKAK Open30K 3000:35:0400:08:38.6500:43:42.65+00:04:5147:571.3
108KAMIŃSKA Ewa 201GDAŃSKK Open31K 3100:29:4100:08:42.7000:38:23.70+00:04:5548:201.2
109SZUPIENKO Tomasz 197GDAŃSKM Open78M 7800:28:2100:08:45.7500:37:06.75+00:04:5848:361.2
110CARLRED Włodek Jank 174GDAŃSKM Open79M 7900:24:2200:08:47.3000:33:09.30+00:04:5948:471.2
111LEWKOWSKA Halina 218GDAŃSKK Open32K 3200:34:0300:08:49.1000:42:52.10+00:05:0148:581.2
112NIEDŹWIECKA Zuzanna 194SOPOTK Open33K 3300:27:4200:08:50.5000:36:32.50+00:05:0349:041.2
113BARTSCH Aleksandra 104GDYNIAK Open34K 3400:03:2100:08:58.3500:12:19.35+00:05:1049:481.2
114BORK Dorota 224GDAŃSKK Open35K 3500:36:0200:08:59.5000:45:01.50+00:05:1249:541.2
115LISTEWNIK Bogna 208GDAŃSKK Open36K 3600:38:2100:09:07.8500:47:28.85+00:05:2050:381.2
116CHYLIŃSKA Alicja 183KORZENIEWOK Open37K 3700:25:2100:09:26.9500:34:47.95+00:05:3952:241.1
117TRZECIŃSKA Katarzyna 230GDAŃSKK Open38K 3800:39:4500:09:36.9500:49:21.95+00:05:4953:201.1
118KORCALA Andrzej 177GDAŃSKM Open80M 8000:24:4100:09:37.2000:34:18.20+00:05:4953:251.1
119HEJNE Żaneta 227GDAŃSKK Open39K 3900:37:0000:09:42.8000:46:43.70+00:05:5553:581.1
120NIKODEMCZYK Patrycja 234K Open40K 4000:40:4200:09:49.3500:50:31.35+00:06:0154:321.1
121WISNIEWSKA Aga 225GDAŃSKK Open41K 4100:36:2100:09:58.7500:46:19.75+00:06:1155:221.1
122KRZYWIEC Agnieszka 220SOPOTK Open42K 4200:34:4600:11:00.4500:45:46.45+00:07:1261:061
123SOWA Renata 191ELBLAGK Open43K 4300:26:4200:13:01.1500:39:43.15+00:09:1372:180.8
124KRZYSIAK Ewa 203GDAŃSKK Open44K 4400:28:4100:13:56.0500:42:37.05+00:10:0877:240.8
125NIKODEMCZYK Patrycja 234K Open45K 4500:40:42   
Znaleziono 125 wynik(ów)