STAR SPRINT

Wydarzenie:
Organizator:
OCR Events
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.180 km
Zgłoszonych:
138
Wystartowało:
125
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
124
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1GRABIAS Aleksandra 198GDAŃSKK Open00:00:01
2BUTOWSKA Katarzyna 103STAROGARD GDAŃSKIK Open00:00:21
3GRADUS Ilona 196WARSZAWAK Open00:00:41
4KOSZYKOWSKI Daniel 180CESARZOWICEM Open00:01:01
5POURCELOT Mickael 166REIMSM Open00:01:21
6WRÓBEL Rafał 169WARSZAWAM Open00:01:41
7WRÓBEL Katarzyna 165ŁÓDŹK Open00:02:01
8MOSKALEWICZ Mikołaj 195AvausRUMIAM Open00:02:21
9ZAKOWICZ Paweł 217HALINÓWM Open00:02:41
10ULANOWSKI Dawid 102POZNANM Open00:03:03
11BARTSCH Aleksandra 104GDYNIAK Open00:03:21
12JĘDRZEJCZAK Maciej 105GDYNIAM Open00:03:41
13RÓŻALSKI Rafał 106GDAŃSKM Open00:04:01
14ŁOZA Magdalena 109GDAŃSKK Open00:04:21
15SZWARC Katarzyna 110GDAŃSKK Open00:04:41
16DŁUŻNIEWSKI Adrian 111GDAŃSKM Open00:05:01
17GBUREK Patryk 112TORUŃM Open00:05:21
18BOZA Beata 101GDYNIAK Open00:05:41
19FILIP Krzysztof 107DĘBOGÓRZEM Open00:06:01
20KACZMAREK Krystian 114POZNAŃM Open00:06:21
21WENTA Lidia 119GDAŃSKK Open00:06:42
22MOLICKI Grzegorz 115GDAŃSKM Open00:07:01
23DUBAS Bartosz 118POZNAŃM Open00:07:21
24ROZKOWSKI Bartlomiej 120SOPOTM Open00:07:42
25MOLICKA Alicja 121SŁUPSKK Open00:08:02
26NIEDOSTATKIEWICZ Maciej 122GDYNIAM Open00:08:21
27OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 123ZGORZAŁEK Open00:08:44
28MARUNOWSKI Mateusz 124JAWORZNOM Open00:09:02
29SOKALSKI Szymon 125GRUDZIĄDZM Open00:09:21
30SZYMAŃSKA Jolanta 126STARA KISZEWAK Open00:09:41
31SĘKOWSKI Piotr 127ŁĄSKI PIECM Open00:10:06
32STRZYŻEWSKI Tomek 128OSIEM Open00:10:23
33DRAGAN Karol 129GDYNIAM Open00:10:41
34GIBAS Lucyna 130TCZEWK Open00:11:01
35ZIĘTEK Błażej 131GDAŃSKM Open00:11:21
36MOLENDOWSKI Jacek 132GDYNIAM Open00:11:41
37ŚWIĄTKOWSKI Szymon 133TORUŃM Open00:12:00
38ŻELAZEK Marta 135KARCZEMKIK Open00:12:21
39PYTLOS Małgorzata 138KWIDZYNK Open00:12:42
40LICZNERSKI Piotr 140GDAŃSKM Open00:13:01
41KUMOROWSKI Rafał 139GDYNIAM Open00:13:21
42ABRAMOWICZ Michał 141GDAŃSKM Open00:13:40
43ŁOKUCIJEWSKI Patryk 142GDAŃSKM Open00:14:01
44MURAVITSKAYA Alesia 143SOPOTK Open00:14:21
45GESZKIEWICZ Marta 144BYDGOSZCZK Open00:14:41
46SZMIDT Adrian 145KARTUZYM Open00:15:01
47URBANIAK Marek 146GDAŃSKM Open00:15:21
48FAJEŃSKI Daniel 147GDAŃSKM Open00:15:41
49GÓRZYŃSKI Przemysław 148GDYNIAM Open00:16:06
50MUSZALSKI Rafal 149GDAŃSKM Open00:16:27
51ŁĘCKI Krzysztof 150ŻYRARDÓWM Open00:16:44
52PAWLIKOWSKA Karolina 151MALBORKK Open00:17:02
53WYTWER Błażej 153POZNAŃM Open00:17:21
54MROWIEC Kacper 152ŻYWIECM Open00:17:42
55CHOINSKI Michal 154GDANSKM Open00:18:01
56SKRODZKI Karol 155GDAŃSKM Open00:18:24
57PACEK Marcin 156GDYNIAM Open00:18:41
58PIERNICKI Daniel 157ABERDEENM Open00:19:01
59HARBASZEWSKA Katarzyna 158GDAŃSKK Open00:19:21
60KLONOWSKI Marcin 159SZTUMM Open00:19:41
61ROSIŃSKI Patryk 160STARA RUDAM Open00:20:01
62GÓRAL Magdalena 161GDAŃSKK Open00:20:21
63KONOPKA Marcin 162BYDGOSZCZM Open00:20:41
64FRANCHE Julien 163GDANSKM Open00:21:01
65ROSIŃSKI Jakub 167WROCŁAWM Open00:21:21
66JAKUBOWSKI Paweł 170GDAŃSKM Open00:21:41
67TOBIS Marcin 171SŁUPSKM Open00:22:01
68RAMCZYK Kamil 172GDAŃSKM Open00:22:21
69NICEWICZ Paweł 173GDAŃSKM Open00:22:41
70ADAMIEC Krystian 175GDAŃSKM Open00:22:59
71BARBARSKI Paweł 176GDAŃSKM Open00:23:21
72REJMENTOWSKI Stanisław 179GDAŃSKM Open00:23:41
73ROSZKOWSKI Tomasz 184WARSZAWAM Open00:24:01
74CARLRED Włodek Jank 174GDAŃSKM Open00:24:22
75KORCALA Andrzej 177GDAŃSKM Open00:24:41
76JAROCKI Bartosz 182SZCZECINM Open00:25:01
77CHYLIŃSKA Alicja 183KORZENIEWOK Open00:25:21
78MIROS Artur 185ELBLĄGM Open00:25:41
79WÓJCIK Paweł 186DĘBOGÓRZEM Open00:26:01
80NIECHOCKO Agata 189GDANSKK Open00:26:21
81SOWA Renata 191ELBLAGK Open00:26:42
82SOWA Sylwester 192ELBLĄGM Open00:27:04
83DŁUGOSZ Tomasz 193GDAŃSKM Open00:27:22
84NIEDŹWIECKA Zuzanna 194SOPOTK Open00:27:42
85SZUPIENKO Tomasz 197GDAŃSKM Open00:28:21
86KRZYSIAK Ewa 203GDAŃSKK Open00:28:41
87SYDOROVYCH Yana 190GDAŃSKK Open00:29:01
88KAMIŃSKI Paweł 200GDAŃSKM Open00:29:22
89KAMIŃSKA Ewa 201GDAŃSKK Open00:29:41
90MATYSIAK Weronika 202GDAŃSKK Open00:30:01
91HANIECKI Dominik 204GDAŃSKM Open00:30:21
92GREBNEV Anton 199Lufthansa SystemsGDAŃSKM Open00:30:42
93RYDZY Krzysztof 205GDYNIAM Open00:31:01
94ZACHAREK Piotr 207TCZEWM Open00:31:21
95HINCKA Marzena 209GNIEŻDŻEWOK Open00:31:42
96WYSOCKI Paweł 210GDAŃSKM Open00:32:01
97TOCHA Michał 213REDAM Open00:32:21
98DOLAŃSKI Krzysztof 214GDAŃSKM Open00:32:41
99WERYK Mateusz 215GDAŃSKM Open00:33:01
100PIWKO Grażyna 216GDYNIAK Open00:33:21
101FAL Andrzej 75Investfal NieruchomościGDAŃSKM Open00:33:44
102LEWKOWSKA Halina 218GDAŃSKK Open00:34:03
103WÓDKOWSKI Paweł 219GDAŃSKM Open00:34:21
104KRZYWIEC Agnieszka 220SOPOTK Open00:34:46
105BANASZEK Aneta 221RĘBISKAK Open00:35:04
106SZAMOTULSKI Tomasz 222GDAŃSKM Open00:35:21
107WÓDKOWSKA Aleksandra 223GDAŃSKK Open00:35:41
108BORK Dorota 224GDAŃSKK Open00:36:02
109WISNIEWSKA Aga 225GDAŃSKK Open00:36:21
110APACKI Mateusz 226GDYNIAM Open00:36:41
111HEJNE Żaneta 227GDAŃSKK Open00:37:00
112MUSZYŃSKA Marlena 228GDAŃSKK Open00:37:22
113- - 76M Open00:37:41
114SIEREŃSKA Joanna 211GDAŃSKK Open00:38:01
115LISTEWNIK Bogna 208GDAŃSKK Open00:38:21
116LIS Ilona 212GDAŃSKK Open00:38:41
117BUKOWSKI Dariusz 206SOPOTM Open00:39:01
118TRZECIŃSKI Mateusz 229GDAŃSKM Open00:39:21
119TRZECIŃSKA Katarzyna 230GDAŃSKK Open00:39:45
120NIKODEMCZYK Patrycja 234K Open00:40:42
121NIKODEMCZYK Patrycja 234K Open00:40:42
122TURSKA Blanka 74K Open00:41:01
123MASOWA Cezary 233M Open00:41:02
124KLASA Jan 77M Open00:41:20
125WOZNIAK Tomasz 302GDANSKM Open00:41:21
Znaleziono 125 wynik(ów)