STAR ULTRA

Wydarzenie:
Organizator:
OCR Events
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.180 km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.18km | 0.36km | 0.54km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/M0.18km0.36km0.54kmCzas
netto
Czas
brutto
Okr.Różn.Dyst. kmNajsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenieCałkowity czas przerwNajkrótsza przerwaNajdłuższa przerwaŚredni czas przerw
                 
1POURCELOT Mickael 166M Open1M 100:04:2400:08:4900:13:3000:13:30.2500:26:31.25300,54000:04:2425:002,400:08:5000:05:5700:02:3600:03:2100:02:58
2ZAKOWICZ Paweł 217M Open2M 200:04:2000:08:5900:13:3900:13:39.4500:25:01.45300,54000:04:3925:162,400:08:2000:09:3800:04:1700:05:2100:04:49
3DEMBICKI Piotr 31M Open3M 300:04:2400:09:1200:14:1100:14:11.2000:29:12.20300,54000:04:4726:152,300:09:4400:11:1800:05:3700:05:4100:05:39
4KOSZYKOWSKI Daniel 180M Open4M 400:04:4100:09:3300:14:1600:14:16.6500:25:16.65300,54000:04:4326:252,300:08:2500:09:3300:04:3300:05:0000:04:46
5MOSKALEWICZ Mikołaj 195AvausM Open5M 500:04:5600:10:1800:15:2900:15:29.2000:31:51.20300,54000:05:1028:402,100:10:3700:09:1900:04:2300:04:5600:04:39
6WRÓBEL Rafał 169M Open6M 600:05:1000:10:3600:16:1300:16:13.0500:27:54.05300,54000:05:2630:012,000:09:1800:10:5800:05:1100:05:4700:05:29
7GRADUS Ilona 196K Open1K 100:05:2300:10:4400:16:3300:16:33.2000:26:13.20300,54000:05:2030:382,000:08:4400:08:5300:04:1200:04:4100:04:26
8BONACINA Cristina 333K Open2K 200:05:2700:11:0100:16:4200:16:42.0000:26:02.00300,54000:05:3330:551,900:08:4000:09:5100:04:5100:05:0000:04:55
9JĘDRZEJEWSKI Daniel 303M Open7M 700:05:4000:11:3600:17:2800:17:28.6500:22:49.65300,54000:05:5132:201,900:07:3600:10:0400:04:2800:05:3600:05:02
10HEWELT Maciej 324M Open8M 800:05:2800:11:3500:17:3900:17:39.6000:27:59.60300,54000:06:0332:411,800:09:1900:07:0400:02:1100:04:5300:03:32
11BŁADYKO Damian 305M Open9M 900:05:0400:11:1900:18:4100:18:41.4500:24:42.45300,54000:06:1534:351,700:08:1400:09:3900:04:2200:05:1700:04:49
12BUTOWSKA Katarzyna 103K Open3K 300:06:2000:12:4500:19:0200:19:02.5500:31:03.55300,54000:06:1635:141,700:10:2100:05:1900:01:4600:03:3300:02:39
13GRABIAS Aleksandra 198K Open4K 400:06:2000:12:4100:19:0600:19:06.5000:33:06.50300,54000:06:2135:221,700:11:0200:08:5800:04:0200:04:5600:04:29
14RATAJCZAK Konrad 307M Open10M 1000:06:2500:12:4600:19:1700:19:17.2000:25:57.20300,54000:06:2035:421,700:08:3900:05:5000:02:1400:03:3600:02:55
15OSSOWSKI Maciej 325M Open11M 1100:05:3000:12:1200:19:1800:19:18.1500:32:01.15300,54000:06:4135:441,700:10:4000:05:0400:01:5700:03:0700:02:32
16DAMPS Patryk 308M Open12M 1200:06:0800:12:1600:19:3000:19:30.8500:26:30.85300,54000:06:0736:061,700:08:5000:04:4300:02:0500:02:3800:02:21
17FIBIKH Angela 332K Open5K 500:06:1900:13:1300:20:1200:20:12.9500:30:13.95300,54000:06:5337:241,600:10:0400:07:0800:03:2200:03:4600:03:34
18WRÓBEL Katarzyna 165K Open6K 600:06:0700:13:1800:20:3700:20:37.9500:34:17.95300,54000:07:1038:101,600:11:2500:11:0100:05:2600:05:3500:05:30
19KACPRZAK Bogumiła 311K Open7K 700:06:4000:13:5000:20:5800:20:58.7500:28:39.75300,54000:07:0738:491,500:09:3300:06:2200:02:5700:03:2500:03:11
20BADINIER Juline 317K Open8K 800:06:4200:13:5300:21:3000:21:30.2000:29:33.20300,54000:07:1139:481,500:09:5100:08:0600:02:5900:05:0700:04:03
21KORENKIEWICZ Tomek 315M Open13M 1300:06:5500:14:4900:23:1900:23:19.1500:32:02.15300,54000:07:5443:101,400:10:4000:06:2700:02:1200:04:1500:03:13
22KORCZYŃSKI Stanisław 313M Open14M 1400:06:2200:15:0300:23:2800:23:28.6500:31:48.65300,54000:08:2543:271,400:10:3600:10:2700:04:4900:05:3800:05:13
23SŁONIEWSKI Rafał 321M Open15M 1500:06:2700:13:5800:24:0900:24:09.7000:37:11.70300,54000:07:3144:431,300:12:2300:07:5900:02:1000:05:4900:03:59
24SZYCHULSKI Krzysztof 61M Open16M 1600:09:5200:24:4000:26:0800:26:08.6000:49:46.60300,54000:01:2748:231,200:16:35
25CHOMICKI Dominik 319M Open17M 1700:06:1300:13:4300:26:1400:26:14.3500:36:55.35300,54000:07:2948:341,200:12:1800:04:0500:04:0500:04:0500:04:05
26BRZEZICKI Mateusz 309M Open18M 1800:08:5300:18:4700:29:2900:29:29.5500:36:50.55300,54000:09:5454:351,100:12:1600:07:2400:03:2600:03:5800:03:42
27KRAWCZENKO Mariusz 312M Open19M 1900:06:2300:19:3400:30:2200:30:22.2000:43:02.20300,54000:10:4756:141,100:14:20
28MOSIEWICZ Paulina 336K Open9K 900:08:3800:20:1200:30:4400:30:44.9000:45:05.90300,54000:10:3256:541,100:15:0100:06:2600:03:0000:03:2600:03:13
29DZIUBA Monika 304K Open10K 1000:09:4200:20:1200:31:2000:31:19.5000:37:00.45300,54000:10:2958:011,000:12:2000:04:1200:01:4700:02:2500:02:06
30BIAŁAS Jarosław 65M Open20M 2000:09:4200:22:0200:35:0100:35:01.2500:58:53.25300,54000:12:1964:500,900:19:3700:08:0900:03:3200:04:3700:04:04
31PEŁSZYŃSKI Marek 320M Open21M 2100:10:0100:22:3200:35:4700:35:47.5500:44:47.55300,54000:12:3166:150,900:14:5500:06:4200:03:0100:03:4100:03:21
32RADKE Szymon 63M Open22M 2200:10:0500:22:4900:38:0200:38:01.7001:02:07.10300,54000:12:4470:250,900:20:4200:07:1200:03:0200:04:1000:03:36
33DOMBROWICZ Wojciech 62M Open23M 2300:10:0200:26:4500:45:0800:45:08.7001:09:12.70300,54000:16:4283:340,700:23:04
34LITWINIUK Anna 306K Open11K 1100:11:0300:23:3300:23:33.2000:29:53.752-10,36000:12:2965:250,900:14:5600:07:5500:07:5500:07:5500:07:55
Znaleziono 34 wynik(ów)