STAR ULTRA

Wydarzenie:
Organizator:
OCR Events
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.180 km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.54km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.18km | 0.36km | 0.54km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoria0.18km0.36km0.54km
    
1POURCELOT Mickael 166M Open00:04:2400:08:4900:13:30
2ZAKOWICZ Paweł 217M Open00:04:2000:08:5900:13:39
3DEMBICKI Piotr 31M Open00:04:2400:09:1200:14:11
4KOSZYKOWSKI Daniel 180M Open00:04:4100:09:3300:14:16
5MOSKALEWICZ Mikołaj 195AvausM Open00:04:5600:10:1800:15:29
6WRÓBEL Rafał 169M Open00:05:1000:10:3600:16:13
7GRADUS Ilona 196K Open00:05:2300:10:4400:16:33
8BONACINA Cristina 333K Open00:05:2700:11:0100:16:42
9JĘDRZEJEWSKI Daniel 303M Open00:05:4000:11:3600:17:28
10HEWELT Maciej 324M Open00:05:2800:11:3500:17:39
11BŁADYKO Damian 305M Open00:05:0400:11:1900:18:41
12BUTOWSKA Katarzyna 103K Open00:06:2000:12:4500:19:02
13GRABIAS Aleksandra 198K Open00:06:2000:12:4100:19:06
14RATAJCZAK Konrad 307M Open00:06:2500:12:4600:19:17
15OSSOWSKI Maciej 325M Open00:05:3000:12:1200:19:18
16DAMPS Patryk 308M Open00:06:0800:12:1600:19:30
17FIBIKH Angela 332K Open00:06:1900:13:1300:20:12
18WRÓBEL Katarzyna 165K Open00:06:0700:13:1800:20:37
19KACPRZAK Bogumiła 311K Open00:06:4000:13:5000:20:58
20BADINIER Juline 317K Open00:06:4200:13:5300:21:30
21KORENKIEWICZ Tomek 315M Open00:06:5500:14:4900:23:19
22KORCZYŃSKI Stanisław 313M Open00:06:2200:15:0300:23:28
23SŁONIEWSKI Rafał 321M Open00:06:2700:13:5800:24:09
24SZYCHULSKI Krzysztof 61M Open00:09:5200:24:4000:26:08
25CHOMICKI Dominik 319M Open00:06:1300:13:4300:26:14
26BRZEZICKI Mateusz 309M Open00:08:5300:18:4700:29:29
27KRAWCZENKO Mariusz 312M Open00:06:2300:19:3400:30:22
28MOSIEWICZ Paulina 336K Open00:08:3800:20:1200:30:44
29DZIUBA Monika 304K Open00:09:4200:20:1200:31:20
30BIAŁAS Jarosław 65M Open00:09:4200:22:0200:35:01
31PEŁSZYŃSKI Marek 320M Open00:10:0100:22:3200:35:47
32RADKE Szymon 63M Open00:10:0500:22:4900:38:02
33DOMBROWICZ Wojciech 62M Open00:10:0200:26:4500:45:08
34LITWINIUK Anna 306K Open00:11:0300:23:33
Znaleziono 34 wynik(ów)