STUDZIONKI VERTICAL 1,7 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data/ Date:
2018-08-10
Miejsce/ Place:
Studzionki
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
29
Wystartowało/ Started:
29
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MAREK Dariusz 914ALPIN SPORTGOLKOWICEOpen M1M 100:11:25.0000:11:25.00 6:428.9
2DUDCZAK Michał 902RYTROOpen M2M 200:11:53.0000:11:53.00+00:00:286:598.6
3BELOWSKI Mateusz 915PUŁAWYOpen M3M 300:12:17.0000:12:17.00+00:00:527:138.3
4JAWORSKI Zbigniew 903Open M4M 400:12:22.0000:12:22.00+00:00:577:168.2
5FALKOWSKI Krzysztof 126KRAKÓWOpen M5M 500:12:50.6500:12:50.65+00:01:257:327.9
6APPLETON Sam 121Open M6M 600:12:59.5000:12:59.50+00:01:347:387.9
7BIRCH MACHIN Samuel 122NEWCASTLE UPON TYNEOpen M7M 700:13:24.9000:13:24.90+00:01:597:527.6
8GUROŚ Dawid 124NOWY TARGOpen M8M 800:13:32.0000:13:32.00+00:02:077:577.5
9FIDELUS Jacek 120WCHSZTBRZESKOOpen M9M 900:13:48.7000:13:48.70+00:02:238:077.4
10PISZCZEK Stanisław 910PRZEMYŚLOpen M10M 1000:14:03.0000:14:03.00+00:02:388:157.3
11KRZYMINSKI Bartek 907NOWY TARGOpen M11M 1100:14:18.0000:14:18.00+00:02:538:247.1
12WINIARSKA Katarzyna 912PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOpen K1K 100:14:31.0000:14:31.00+00:03:068:327
13KOWALCZYK Tomasz 90516 BPDKRAKÓWOpen M12M 1200:14:46.9500:14:46.95+00:03:218:416.9
14TEMECKI Grzegorz 900NOWY TARGOpen M13M 1300:14:53.0000:14:53.00+00:03:288:456.9
15BISKUP Paweł 913ŁAGÓWOpen M14M 1400:15:30.0000:15:30.00+00:04:059:076.6
16SZCZUDŁO Dionizy 919MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAOpen M15M 1500:15:31.4000:15:31.40+00:04:069:076.6
17BIZIAK Rajmund 917Open M16M 1600:15:44.3500:15:44.35+00:04:199:156.5
18BOLECHOWSKA Dominika 119RABKI ZDRÓJOpen K2K 200:15:56.0000:15:56.00+00:04:319:226.4
19CYRKLER Rafał 916ALA TEAMOSTRÓDAOpen M17M 1700:16:16.0000:16:16.00+00:04:519:346.3
20WOJTAROWICZ Janusz 918Open M18M 1800:17:01.0000:17:01.00+00:05:3610:006
21HRYC Martyna 125GRYWAŁDOpen K3K 300:17:38.0000:17:38.00+00:06:1310:225.8
22GUBERNIAK Renata 904KRAKÓWOpen K4K 400:18:05.0000:18:05.00+00:06:4010:385.6
23NOWOROLNIK Dawid 9091.RODNKRAKÓWOpen M19M 1900:18:51.0000:18:51.00+00:07:2611:055.4
24FRANCZAK Sabina 911DOLSKOpen K5K 500:18:55.0000:18:55.00+00:07:3011:075.4
25KRZYMINSKA Elzbieta 906NOWY TARGOpen K6K 600:19:56.0000:19:56.00+00:08:3111:435.1
26KRZYŻEWSKI Roger 908KRAKÓWOpen M20M 2000:21:03.4000:21:03.40+00:09:3812:224.8
27POTOK Edyta 901NOWY TARGOpen K7K 700:21:30.0000:21:30.00+00:10:0512:384.7
28GÓRSKI Marcin 123Open M21M 2100:23:34.4500:23:34.45+00:12:0913:514.3
29MARAS Ladislan 127MARAS TEAMPRESOVOpen M22M 2200:23:43.7500:23:43.75+00:12:1813:574.3
Znaleziono 29 wynik(ów)