SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data/ Date:
2017-07-01
Miejsce/ Place:
Pasterka
Dystans/ Distance:
50 km
Zgłoszonych/ Registered:
477
Wystartowało/ Started:
418
Nie ukończyło/ Not finished:
32
Ukończyło/ Finished:
386
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M8.4km17.4km28km35km42kmCzas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JABŁOŃSKI Artur 332DREAM RUNHORODŁOM-301M 100:41:1701:32:0202:21:4103:08:4203:47:1604:34:17.8004:34:21.05 5:2910.9
2BĘTKOWSKI Piotr 478CITY TRAIL TEAMWARSZAWAM-302M 200:43:0901:36:2402:31:1003:19:2403:59:0604:38:28.3504:38:31.15+00:04:105:3410.8
3SNOCHOWSKI Jacob 445ABOVE2000 / TEAM MOUNTAIN FUEL UKKENDALM-303M 300:42:4801:35:0902:30:3803:23:3504:08:3604:52:48.6004:52:51.60+00:18:305:5110.2
4WIŚNIEWSKI Piotr 444DYNAFIT TUTTU.PLBĘDZINM-304M 400:43:5101:39:4102:36:3203:29:2104:14:1904:58:44.5504:58:48.65+00:24:275:5810
5WILK Maciej 409RAMBO 3BYTOMM-305M 500:44:0101:39:3102:36:2403:34:5404:23:2005:08:48.7505:09:02.40+00:34:416:109.7
6GRAMACKI Szymon 368POZNAŃM-201M 600:48:0101:44:2602:44:5703:38:0004:25:4905:09:56.3005:10:03.00+00:35:416:119.7
7STOLARZ Piotr 93DĄBROWA GÓRNICZAM-401M 700:44:5301:40:4802:36:2503:32:5204:27:4405:13:53.8505:13:57.65+00:39:366:169.6
8KUCHARCZYK Maciej 434CHOSZCZNOM-402M 800:46:5701:46:4802:45:5203:40:1204:27:3105:14:38.8005:14:43.00+00:40:216:179.5
9KSIĄŻKIEWICZ Piotr 419CITY TRAIL TEAMWARSZAWAM-306M 900:45:0801:40:4002:38:4303:33:3504:23:0005:16:52.4005:16:55.30+00:42:346:209.5
10GÓRAL Grzegorz 412TADZIKIKRAKÓWM-307M 1000:46:0801:44:3402:49:4203:47:0404:35:2205:21:59.9005:22:05.65+00:47:446:269.3
11TOPOLSKI Marcin 31JADOWNIKIM-403M 1100:49:0201:49:1102:51:5003:48:5504:37:0105:25:09.5505:25:16.95+00:50:556:309.2
12HIBNER Waldemar 265KOSZALINM-404M 1200:47:3701:46:5102:51:4403:49:3104:36:3805:29:10.7005:29:14.50+00:54:536:359.1
13DYBIŻBAŃSKI Wojciech 374CITY TRAIL TEAMPOLICEM-202M 1300:53:2501:57:3503:01:0503:55:4504:42:3605:29:46.2505:29:52.45+00:55:316:359.1
14KOSTERKIEWICZ Marcin 152RYBAK PERSONAL TRAINER - PTC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-405M 1400:48:2701:48:5002:55:1303:53:2704:43:0105:30:56.1005:31:00.30+00:56:396:379.1
15BARTYZEL Marek 287ZAWOJAM-406M 1500:49:1701:49:3602:54:0703:52:4204:42:1905:31:41.6005:31:49.50+00:57:286:389
16RZEPKA Remigiusz 238CLEAREXMIKOŁÓWM-407M 1600:50:1101:50:5202:56:4803:55:2004:44:4205:35:13.4005:35:18.05+01:00:576:428.9
17MAJER Janusz 233TOPOLÓWM-408M 1700:48:0601:52:0703:00:3704:01:4004:49:5705:35:29.9005:35:33.35+01:01:126:428.9
18GONCZARENKO Jarek 406ŻYWIECM-308M 1800:46:3401:43:2302:46:3403:49:4504:41:4205:37:30.8005:37:35.80+01:03:146:458.9
19LANGNER Radosław 59VEGE RUNNERSWROCŁAWM-203M 1900:47:1701:47:4302:47:3203:54:3804:46:5705:38:28.4505:38:34.45+01:04:136:468.9
20WOJCZUK Kornel 14DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWROCŁAWM-309M 2000:48:3501:46:4602:51:4003:54:1004:48:0005:38:32.4505:38:47.95+01:04:266:468.9
21PRZYBYLSKI Łukasz 100KLUB SPORTOWY SHOOTBOXERMOSINAM-3010M 2100:49:4801:49:4302:54:3203:56:4704:50:1905:40:08.1005:40:13.85+01:05:526:488.8
22BENDIG Wojciech 28RADKÓWM-409M 2200:51:2901:53:0402:56:1403:59:2004:52:5805:41:03.5505:41:19.90+01:06:586:498.8
23WOLBACH Tomasz 131POZNANM-3011M 2300:54:4501:56:3202:59:5004:01:0404:51:1005:41:57.9505:42:09.05+01:07:486:508.8
24HEŁMECKI Artur 428N-HKRAKÓWM-4010M 2400:50:4201:53:1202:58:2604:01:1104:52:2405:42:27.6505:42:34.15+01:08:136:508.8
25LUBAŃSKI Robert 150BUKOWICEM-501M 2500:53:0401:57:1203:03:0604:04:1104:54:4505:44:11.9005:44:18.70+01:09:576:538.7
26ŚWIDA Adam 438GET RUNWROCLAWM-3012M 2600:52:0901:56:3803:05:2604:07:1204:54:4205:44:33.7505:44:38.30+01:10:176:538.7
27BIELAWA Rafał 476WROCŁAWM-4011M 2700:46:2701:43:1802:46:2303:54:4004:51:3405:45:30.0005:45:35.65+01:11:146:548.7
28WINIARSKA Katarzyna 22PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-301K 100:52:1801:55:3803:03:1304:05:4904:55:3205:47:15.1005:47:19.50+01:12:586:568.6
29RUTA Paweł 201PETARDA BOŃCZYKAWROCŁAWM-4012M 2800:52:5101:56:5803:02:5204:04:4304:55:2305:48:25.4005:48:34.35+01:14:136:588.6
30JEDWABNY Piotr 3WROCŁAWM-3013M 2900:53:2101:57:4303:04:3704:05:0504:57:4405:48:22.0005:48:39.00+01:14:176:588.6
31MAKOWSKI Maciej 34KORONA PABIANICEPABIANICEM-3014M 3000:52:1301:54:5403:04:1804:07:3904:59:4405:48:57.6005:49:09.60+01:14:486:588.6
32JANIK Rafał 292GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3015M 3100:47:4301:49:3902:58:3304:01:5104:56:2705:51:25.0005:51:25.00+01:17:037:018.5
33BOJAN Adam 54RUMIAM-4013M 3200:50:3801:55:1603:01:2104:05:0404:58:5805:51:52.0505:51:56.40+01:17:357:028.5
34CZERNIAWSKI Piotr 122WARSZAWAM-3016M 3300:52:1801:53:2403:00:1804:03:2504:57:2505:52:10.4505:52:16.20+01:17:557:028.5
35ANDRES Kamil 432KS JANUSZELEŻAJSKM-3017M 3400:55:0501:58:2203:00:4404:04:1904:59:0005:52:07.6005:52:39.55+01:18:187:028.5
36BORÓWKA Ryszard 112GDYNIAM-4014M 3500:54:1301:57:5403:05:0004:07:2205:00:2705:52:12.3505:52:40.55+01:18:197:028.5
37SZENDZIELARZ Marcin 392BIELSKO-BIAŁAM-3018M 3600:50:0301:52:5503:02:1504:07:3605:00:4905:52:36.8005:52:41.80+01:18:207:038.5
38GRUCEL Sławomir 134SOSNOWIECM-3019M 3700:52:4501:58:4503:03:4904:07:0704:59:3905:52:28.3005:52:43.35+01:18:227:028.5
39TURIF Jarek 408BRISTOLM-3020M 3800:45:4701:44:2302:50:5004:00:1305:01:1405:56:52.7005:56:56.45+01:22:357:088.4
40GAŁUSZKA Filip 205K.S. ROSOMAKWARSZAWAM-204M 3900:50:1501:51:2402:55:5604:06:2705:05:1105:58:57.7505:59:02.40+01:24:417:108.4
41ZAWORSKI Tomasz 175WROCŁAWM-205M 4000:57:2702:06:3203:14:0604:16:3405:07:5505:58:56.2505:59:08.95+01:24:477:108.4
42MATLOK Marek 194BIEGAJ Z PILECKIMZABRZEM-4015M 4100:54:5502:01:5803:10:4704:17:1105:09:0805:59:01.9505:59:13.25+01:24:527:108.4
43WICHŁACZ Paweł 324KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM-3021M 4201:00:5002:10:5603:23:2104:26:5805:16:3206:02:54.6006:03:28.30+01:29:077:158.3
44ŻELICHOWSKI Artur 212KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4016M 4300:56:4302:03:4203:13:3704:18:0605:09:1306:03:15.9006:03:35.35+01:29:147:158.3
45CZERWIECKI Marcin 254STRZEGOMM-3022M 4400:48:2301:51:4002:59:0604:10:2905:06:3006:03:47.4506:03:53.95+01:29:327:168.2
46KURCZYK Tomasz 106KOLONOWSKIEM-3023M 4500:48:0101:52:2103:06:0204:15:5305:10:5806:04:18.9506:04:24.05+01:30:037:178.2
47LANGE Beata 315BIŁGORAJK-401K 200:53:0002:00:1903:11:5204:19:2505:14:2406:05:16.9506:05:21.00+01:30:597:188.2
48SZECHLECKI Krzysztof 295I'VE GOT YOUSOSNOWIECM-4017M 4600:57:2202:03:5003:14:1704:20:5305:16:0006:05:16.4006:05:28.80+01:31:077:188.2
49BAŁATKA Krzysztof 88AZS WSGK KUTNOKUTNOM-3024M 4700:49:4901:52:5603:05:0004:21:3605:15:1906:06:09.3006:06:13.25+01:31:527:198.2
50ŁAŻEWSKI Marcin 274CHWALĘCICEM-4018M 4800:58:4102:06:4303:13:4004:19:3605:13:1306:06:44.2506:06:56.25+01:32:357:208.2
51DETTLAFF Patrycja 457DREAM RUNWILCZA GÓRAK-302K 300:55:2202:07:0003:18:2504:26:2105:17:0406:06:52.5006:06:59.30+01:32:387:208.2
52RAJTAR Zbigniew 365RONTIL- COMPASSKRAKÓWM-502M 4900:53:0302:08:0903:19:2404:24:3505:16:0806:08:06.5006:08:12.10+01:33:517:218.1
53BYTNIEWSKI Darek 312TEAM PKO SILESIA MARATHONKATOWICEM-4019M 5000:55:0302:02:1403:15:1504:21:0005:14:4106:09:04.6506:09:14.80+01:34:537:228.1
54NOWACKA Marlena 159JAN-MARPIASKIK-402K 400:56:5202:08:5003:20:5504:26:3505:18:2106:10:30.7506:10:35.25+01:36:147:248.1
55WINIARSKI Andrzej 57DXTREEM RUNNINGWARSZAWAM-3025M 5100:55:2802:01:1503:11:4704:19:1705:14:2006:10:31.4006:10:40.40+01:36:197:248.1
56RYMARSKI Arkadiusz 15NOAWROCŁAWM-4020M 5200:52:5202:03:1003:16:5304:23:1505:17:4506:10:39.1006:10:42.25+01:36:217:248.1
57SIKORA Michał 217ŻELOWICEM-4021M 5300:54:4901:57:5403:04:5104:11:0805:09:5006:11:15.8006:11:42.20+01:37:217:258.1
58KOZINOGA Mateusz 426FSL VERUS AOK.PL TEAMPOZNAŃM-3026M 5401:05:3302:21:5903:32:5904:33:5505:22:4706:11:24.2006:11:46.60+01:37:257:258.1
59KRAUSE Kuba 424WWW.BIEGANIE.PLPOZNAŃM-3027M 5500:52:5202:00:0703:11:3504:19:2505:16:0506:11:45.1006:11:49.35+01:37:287:268.1
60MIKRUT Remigiusz 286CHEŁMNOM-3028M 5600:58:2102:09:5003:20:3004:25:1005:19:0106:11:46.3006:11:56.65+01:37:357:268.1
61SARATA Kuba 13ADVENTURE: GLOBEKRAKÓWM-3029M 5701:00:5302:14:4803:28:1404:31:2505:22:1306:12:04.7506:12:20.30+01:37:597:268.1
62LIPPA Wojtek 333LC MOSIĄDZOPOLEM-4022M 5800:56:5302:04:2803:15:1404:21:0405:15:3906:12:24.0506:12:30.35+01:38:097:268.1
63KULESZA Artur 99BESKIDZKA 160 NA RATYDĘBOWIECM-503M 5900:58:5702:09:1703:21:2604:26:1605:19:1806:12:23.2006:12:36.00+01:38:147:268.1
64SIEROCIN Jakub 297KDATPSOPOTM-3030M 6000:58:4602:06:3403:17:3004:23:0105:18:2006:12:25.8506:12:48.25+01:38:277:268.1
65RĘBKOWSKI Piotr 140OTWOCKM-4023M 6100:58:5702:08:2103:21:2704:27:3905:21:4206:13:10.6006:13:25.65+01:39:047:278
66PICHETA Magdalena 318WARSZAWAK-303K 500:55:2702:03:5703:17:5804:23:5405:19:1206:13:52.2006:13:58.90+01:39:377:288
67MISZCZYK Roman 320BYSTRAM-4024M 6200:56:3002:06:4703:20:0704:26:0805:20:2506:14:07.3006:14:14.55+01:39:537:288
68MATWIEJCZYK Gabriel 369HTTP://COACHINGWBIEGU.PLWARSZAWAM-3031M 6300:52:5302:00:5803:14:1804:21:5005:18:0906:14:34.2506:14:43.20+01:40:227:298
69SIKORA Adam 220ŻELOWICEM-3032M 6401:01:5002:07:3903:16:2604:23:2105:19:3406:14:44.2006:14:44.20+01:40:237:298
70LEWANDOWSKA Karolina 471DREAM RUNGAMRATKAK-403K 600:55:2002:03:4903:14:2104:23:2105:16:0306:15:15.7006:15:23.00+01:41:017:308
71BARTOSIŃSKI Mariusz 58WARSZAWAM-4025M 6500:56:5002:04:3103:18:3304:28:2405:24:0706:15:56.6006:16:05.85+01:41:447:318
72KSIĄDZYNA Rafał 362JELENIOGÓRSKI KLUB JASKINIOWYJELENIA GÓRAM-3033M 6600:58:3502:06:4003:22:2204:28:2805:22:0906:16:33.1506:16:58.30+01:42:377:318
73MAZURKIEWICZ Jerzy 394NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3034M 6701:00:3402:08:3503:22:5304:27:1305:23:3106:16:49.9506:17:08.05+01:42:477:328
74BRZOZOWSKI Jacek 423DNF TEAMOPOLEM-4026M 6800:52:5001:57:5203:05:5604:14:4905:15:4406:17:16.3506:17:24.15+01:43:037:328
75BOGUS Bartosz 66LUBLINIECM-206M 6900:50:1001:53:5703:02:5804:15:4305:18:3306:17:36.9006:17:43.15+01:43:227:337.9
76KUNICKI Konrad 210NOAWROCŁAWM-3035M 7000:52:5101:56:4803:05:3204:14:0805:13:1806:18:14.1506:18:17.35+01:43:567:337.9
77SZCZOT Andrzej 461WROCŁAWM-4027M 7100:54:2002:05:4103:17:3804:28:1205:24:2906:18:20.0506:18:27.30+01:44:067:347.9
78CHOJNACKI Leszek 354IADPWARSZAWAM-4028M 7200:57:1902:10:1503:23:0904:27:2605:22:1606:18:31.1506:18:45.45+01:44:247:347.9
79SCHULZ Krzysztof 277POZNAŃM-3036M 7300:58:4002:10:3103:24:2404:33:2305:30:1106:20:51.3006:21:08.90+01:46:477:377.9
80DRYNDA Rafał 323KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIEKRZEPICEM-3037M 7401:01:2602:17:1803:31:0104:35:0105:29:0706:21:02.1506:21:25.60+01:47:047:377.9
81ZIĘTERSKI Robert 182KŁODZKOM-4029M 7500:53:5002:03:5603:17:2004:28:5305:25:3706:21:23.4006:21:28.85+01:47:077:377.9
82BOTKIEWICZ Jarosław 56WKURW_TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPIASECZNA GÓRKAM-4030M 7600:52:5502:07:0603:17:3804:30:3005:26:1306:23:19.4006:23:24.25+01:49:037:407.8
83JĘDRZEJEWSKI Łukasz 351WATAHASŁAWAM-4031M 7700:53:5602:03:2303:17:0504:28:4105:25:3406:23:30.8506:23:40.70+01:49:197:407.8
84PIECUCH Marcin 91LACHO TEAMKRAKÓWM-3038M 7800:54:3102:03:2003:11:4904:21:4905:25:1806:23:41.9006:23:50.25+01:49:297:407.8
85SKOREK Karol 96WROCLAWM-3039M 7900:56:4102:02:0903:14:5204:24:2705:26:5106:23:56.7506:24:09.50+01:49:487:407.8
86ORZECHOWSKI Damian 24BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆSUCHEDNIÓWM-3040M 8000:58:2202:12:0303:24:3604:34:5805:32:0806:26:18.0006:26:23.10+01:52:027:437.8
87GAJEWSKI Marcin 258PRUSZKÓWM-3041M 8100:57:2002:07:4403:22:5904:31:3105:29:3906:26:23.0506:26:30.65+01:52:097:437.8
88BROL Marcin 167SPORT W WIELKIM MIEŚCIEKATOWICEM-3042M 8200:52:3901:57:2603:12:2904:29:5205:30:1606:26:31.7506:26:36.30+01:52:157:437.8
89NADOLSKI Piotr 363WARSZAWAM-4032M 8301:05:0202:21:3403:34:4204:39:4805:34:0806:26:53.1006:27:14.15+01:52:537:447.8
90KRÓL Marcin 252OŚ RACING TEAMWROCŁAWM-3043M 8401:00:3602:11:5903:28:1804:36:3505:33:1006:27:40.0006:27:52.30+01:53:317:457.7
91PTASZYŃSKI Wojciech 165FROMBORKM-4033M 8500:53:0002:08:2203:21:5504:38:5605:34:4606:28:52.9506:29:03.00+01:54:417:467.7
92BAWIEC Marek 195WROCŁAWM-4034M 8600:56:0102:04:1203:19:3104:32:2705:34:3906:30:09.7506:30:20.25+01:55:597:487.7
93BURMAN Michał 42CZERWONAK BIEGAMUROWANA GOŚLINAM-4035M 8700:57:2402:04:4603:17:1304:32:4805:33:4706:30:25.3006:30:42.55+01:56:217:487.7
94UCIEKLAK Dominik 440SKAWINAM-4036M 8801:00:1502:09:0703:22:2904:32:4205:34:1006:30:36.7006:31:01.35+01:56:407:487.7
95PIECUCH Karolina 90LACHO TEAM/SKLEPBIEGOWY.COMPRZEWORSKK-304K 700:59:3702:14:2503:28:5204:38:5705:35:2706:31:33.5006:31:43.25+01:57:227:497.7
96KACZMAREK Szymon 414PODROZEJOZINA.PLPOZNAŃM-3044M 8901:05:0702:18:1103:29:5704:33:5805:34:5206:31:43.2506:32:04.25+01:57:437:507.7
97JANUSZKIEWICZ Michał 473SOSNOWIECM-3045M 9000:55:3402:03:4203:18:4704:33:0705:34:2806:32:22.0006:32:22.00+01:58:007:507.6
98SZECÓWKA Zbigniew 405AMBITNI AMATORZYPORAJM-4037M 9100:53:1901:59:0503:11:4904:32:5305:34:2506:32:33.3506:32:41.05+01:58:207:517.6
99KAMIŃSKI Cezary 228POZNAŃM-3046M 9201:04:3002:16:1403:28:0904:41:4405:38:4906:32:33.9006:32:57.90+01:58:367:517.6
100MATEJA Mariusz 187RAT TEAMNYSAM-3047M 9300:54:2002:03:3103:19:3504:36:5005:35:3806:32:52.6006:33:03.25+01:58:427:517.6
101VLACH Jaromir 272VELKÝ OSEKVELKÝ OSEKM-3048M 9401:07:5702:29:2303:43:4704:47:1505:40:0806:32:36.1506:33:11.75+01:58:507:517.6
102KRECZMAŃSKI Robert 186RAMY DADEZALESIE GÓRNEM-4038M 9500:55:4702:04:2603:17:0904:32:3105:33:3906:33:46.5506:33:54.65+01:59:337:527.6
103MAZUREK Mariusz 7BIELSKO - BIAŁAM-3049M 9600:57:1802:10:2803:24:3304:37:3105:37:2806:34:31.3506:34:49.15+02:00:287:537.6
104JAKUBCZYK Damian 189ZABRZEM-4039M 9701:00:3602:14:0003:29:3904:41:0805:40:2806:34:50.8006:35:02.25+02:00:417:537.6
105BUKOWSKI Marcin 467SPARTANIE DZIECIOMŻELECHÓWM-3050M 9800:59:3302:19:0303:33:2104:45:4305:40:1706:34:39.5006:35:10.35+02:00:497:537.6
106KŁOS Sławomir 16NOAWROCŁAWM-3051M 9900:52:5902:03:1003:20:1004:38:2305:39:5206:35:21.4506:35:25.25+02:01:047:547.6
107WIĘCEK Przemysław 55KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3052M 10000:57:1402:13:0603:29:0304:41:5805:40:4006:35:45.8006:36:05.15+02:01:447:547.6
108KUNA Wojciech 237ITMWB KRAKÓWKRAKÓWM-207M 10101:00:2002:12:1803:28:3104:39:2405:34:5906:36:17.8506:36:49.30+02:02:287:557.6
109GUZOWSKI Andrzej 393GRUDZIĄDZM-504M 10201:04:4002:23:1803:43:3604:50:1105:42:4706:36:30.0506:36:50.50+02:02:297:557.6
110HINC Janusz 216GEMINI TEAMGDYNIAM-3053M 10300:59:5202:14:3903:28:3304:41:1005:40:2606:36:38.2006:36:53.25+02:02:327:557.6
111NIEMIRO Dominika 443JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK-305K 801:00:1402:12:0203:28:4304:38:4305:37:1506:36:53.9006:37:05.90+02:02:447:567.6
112DZIUBA Piotr 80WROCLAWM-4040M 10400:57:0802:09:0603:28:3104:42:4705:44:2206:37:26.7506:37:37.00+02:03:157:567.5
113GROCHAŁA Tomasz 1494BINŻGŁOGÓWM-3054M 10501:00:5502:17:1703:34:2904:45:3305:42:5606:38:15.9006:38:35.60+02:04:147:577.5
114PEŻYŃSKI Piotr 239BYDGOSZCZM-3055M 10600:58:3802:09:4703:25:2804:36:4705:37:4706:38:29.0506:39:01.55+02:04:407:587.5
115MACHALSKI Sebastian 236STRZELINM-4041M 10700:56:1302:04:1903:18:2404:33:2405:37:5306:39:12.6506:39:28.70+02:05:077:597.5
116MAJOR Stefan 407AMBITNI AMATORZYŻARKIM-601M 10800:53:5602:07:3403:29:2204:41:2205:41:4306:39:24.0506:39:33.50+02:05:127:597.5
117REGLIŃSKA Joanna 193KB GOCH BYTÓWBYTÓWK-201K 900:58:5302:12:2803:28:5804:40:0805:38:1306:39:58.1506:40:09.30+02:05:487:597.5
118GNIADEK Tomek 348DABEX BOLTDOBCZYCEM-4042M 10900:59:2402:13:1903:30:5004:46:2505:45:5606:40:07.7006:40:21.30+02:06:008:007.5
119WITEK Łukasz 103JAWORZEM-3056M 11000:55:5702:06:4903:19:5704:36:2405:38:1406:40:24.6506:40:30.40+02:06:098:007.5
120PRUGAR FUKOWSKA Paulina 455DREAM RUNWARSZAWAK-306K 1000:56:5002:10:0103:25:1104:41:1205:41:3406:40:28.1006:40:35.60+02:06:148:007.5
121EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stasiek 285SZCZECINM-3057M 11101:05:0602:23:4703:38:0004:49:0505:44:5106:40:25.8506:40:42.75+02:06:218:007.5
122DYSARZ Przemysław 124POZNAŃM-3058M 11201:04:4902:15:5403:31:1904:43:5305:42:1406:40:53.0506:41:16.65+02:06:558:017.5
123NIEMCZYK Damian 221DREAM RUNWARSZAWAM-3059M 11300:55:2002:06:4103:21:4404:41:4805:43:2306:42:23.2006:42:31.60+02:08:108:027.5
124RANGL Jowita 155KOWARYK-404K 1101:02:1602:18:4803:33:5604:47:4305:45:4106:43:29.8506:43:47.25+02:09:268:047.4
125KRASINSKI Marcin 198WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM-3060M 11400:58:3202:12:0103:29:3904:42:4505:42:5406:43:47.3006:43:59.00+02:09:378:047.4
126WYRODEK Jakub 63TURBOPTYSIENOWA RUDAM-3061M 11501:09:5002:25:5703:42:0404:53:1805:51:3706:43:48.4506:44:22.85+02:10:018:047.4
127FELTOWICZ Jacek 479BIAŁYSTOKM-3062M 11600:59:5902:16:4303:33:3704:46:2105:45:2706:44:28.2006:44:48.05+02:10:278:057.4
128TUTKA Maksymilian 431K S JANUSZELEŻAJSKM-3063M 11701:00:0902:12:0403:28:4204:44:3005:45:1006:45:19.5506:45:51.55+02:11:308:067.4
129GÓRSKI Mariusz 129-TYCHYM-3064M 11800:53:1602:01:4203:18:4104:34:1005:41:5306:45:59.7006:46:04.20+02:11:438:077.4
130PRYJDA Tomasz 427OPOLEM-208M 11900:51:2901:59:3703:16:0604:39:2005:44:3206:47:59.0006:48:04.30+02:13:438:097.4
131KIEDROWSKI Bartosz 246LUBIĘ KLOPSYPOZNAŃM-3065M 12001:05:3002:21:3803:37:4104:46:3705:46:4606:48:19.2506:48:43.25+02:14:228:097.3
132KRUŻOŁEK Monika 52TURBOPTYSIERADKÓWK-307K 1201:09:5202:25:5503:42:0704:53:1705:51:4806:48:17.0006:48:50.85+02:14:298:097.3
133MOLTZAN Zbigniew 168TORUŃM-4043M 12101:03:2002:21:5103:40:5204:52:3605:50:4106:48:58.6506:49:12.50+02:14:518:107.3
134MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 166TORUŃK-405K 1301:03:2102:21:5203:41:1704:53:3305:51:4306:48:59.7006:49:13.40+02:14:528:107.3
135ZAWAL Przemysław 74REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-4044M 12201:01:5802:19:4203:39:3704:52:4905:52:3406:48:45.9506:49:13.90+02:14:528:107.3
136KŁOSEK Jacek 172INSTAL-TECH TEAMRACIBÓRZM-209M 12301:08:4802:26:5103:45:0904:56:2905:53:3706:49:26.9006:49:55.30+02:15:348:117.3
137ŻYŻA Piotr 153ATHLETICS TEAM PRUSICESKOKOWAM-4045M 12400:58:5302:11:2703:29:5104:45:5205:50:0706:49:44.4506:50:08.15+02:15:478:117.3
138PĘCZEK Dariusz 250ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-4046M 12500:57:3902:11:3803:28:4104:51:2005:55:0906:49:58.3006:50:10.05+02:15:498:117.3
139DARMOCHWAŁ Leszek 422DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-4047M 12600:58:1302:04:5503:21:1304:42:4805:49:0806:50:44.7506:50:44.75+02:16:238:127.3
140SANKOWSKI Paweł 366WROCŁAWM-3066M 12701:01:3402:17:1703:30:2104:44:4905:49:4206:50:53.7506:51:09.15+02:16:488:137.3
141SKALSKI Radosław 468KONINM-4048M 12800:57:5502:13:2003:31:1204:46:5105:48:3106:51:21.0506:51:30.30+02:17:098:137.3
142KUBOWICZ Zbigniew 157OŁAWAM-505M 12901:00:5002:14:0603:31:4504:52:1905:53:2206:51:23.8506:51:39.25+02:17:188:137.3
143PAWŁOWSKI Witold 169BAMBARYŁA TEAMGDAŃSKM-3067M 13001:01:1102:12:5503:27:0104:38:3805:44:3006:51:58.5006:52:08.10+02:17:478:147.3
144SULIMA Grzegorz 190STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-506M 13100:54:4102:05:3503:22:0704:38:4805:43:0506:52:00.1006:52:10.55+02:17:498:147.3
145WOJDA Dariusz 128DZIKIE DZIKIJÓZEFÓWM-4049M 13201:02:1302:21:1203:42:4304:58:0805:55:5206:52:34.6506:52:45.25+02:18:248:157.3
146ZAWIŚLAK Kazimierz 4DZIKIE DZIKITOMASZÓW LUBELSKIM-3068M 13301:02:1502:20:4703:42:3704:58:0705:55:5506:52:36.9506:52:45.30+02:18:248:157.3
147SZEWCZAK Tomasz 311LENOVOJÓZEFOSŁAWM-4050M 13401:01:4602:25:5903:38:5104:53:1205:56:2906:52:27.9006:52:48.35+02:18:278:147.3
148KACZOREK Marcin 436JÓZEFÓWM-4051M 13500:56:5102:16:5003:33:4604:49:0905:55:4806:53:30.6506:53:40.50+02:19:198:167.3
149GALUSKIN Alexey 284GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYM-3069M 13601:04:1802:20:0403:36:3804:53:2305:56:3406:53:31.3506:53:45.05+02:19:248:167.3
150RAKOWSKA Magdalena 1DRUŻYNA TVNWARSZAWAK-406K 1401:06:3002:22:5903:42:2204:57:2205:55:2306:53:09.1506:53:50.25+02:19:298:157.3
151ZAWADA Mateusz 72ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM-2010M 13701:06:0002:23:2703:42:3104:57:4705:56:0706:54:02.0006:54:24.40+02:20:038:167.2
152JANUĆ Wojciech 243ARKA LEŚNAPUSZCZYKOWOM-2011M 13801:05:5302:21:5403:38:2504:56:0306:01:2706:55:22.3506:55:50.25+02:21:298:187.2
153SKWARSKI Darek 336KIBOLE W BIEGUPOZNAŃM-3070M 13901:05:5702:25:2703:46:1605:00:0305:56:5406:55:39.1006:55:58.00+02:21:368:187.2
154WALCZAK Patryk 21XRUNNERSKONINM-2012M 14001:00:3302:15:3303:35:3504:53:2605:55:5106:55:54.4506:56:06.05+02:21:458:197.2
155OBIDZIŃSKI Adam 346KASZUBSKA PONIEWIERKASOPOTM-3071M 14101:03:4902:21:2103:43:4904:57:3106:55:54.1006:56:20.05+02:21:598:197.2
156KSIĘŻNIK Dorota 391BRZEGK-501K 1501:04:4502:23:2303:43:3704:58:2905:57:5206:56:10.2006:56:30.15+02:22:098:197.2
157BŁACHEWICZ Krzysztof 248-IŁAWAM-4052M 14200:57:0802:04:5503:25:1904:44:0705:53:2406:56:44.0006:57:03.35+02:22:428:207.2
158LACHOWSKI Robert 65ŁÓDŹM-3072M 14301:03:5602:20:3703:44:3805:01:2106:00:4806:56:43.1506:57:22.45+02:23:018:207.2
159DZIUBA Emilian 208BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-4053M 14401:07:1702:24:3403:37:5004:56:4305:58:3306:57:04.7006:57:42.80+02:23:218:207.2
160JACHYMSKI Jacek 11AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-507M 14501:04:3302:21:3103:42:3704:57:4505:57:3806:58:02.2006:58:22.95+02:24:018:217.2
161KONFEDERAK Tomasz 328WWW.FACEBOOK.COM/WPOGONIZABOBREMTWORÓGM-4054M 14600:58:0402:12:4803:34:5704:56:5406:03:1206:58:41.1506:58:47.95+02:24:268:227.2
162MNICH Tomasz 197GLIWICEM-4055M 14701:07:2902:30:2503:53:2305:06:5906:04:4206:58:32.5006:58:58.75+02:24:378:227.2
163WOJCIECHOWSKI Ireneusz 92TRI SIGNOVUMGRÓJECM-4056M 14800:58:4002:12:1103:33:3604:53:2105:58:5006:59:39.0006:59:57.25+02:25:368:237.1
164WACHOWIAK Krzysztof 319CHORZÓWM-3073M 14901:00:5002:14:3303:31:3704:50:3105:56:0506:59:42.6506:59:58.65+02:25:378:237.1
165HOROWSKI Tomasz 410URODZENI BIEGACZE BORNRUNNERS.PLTYCHYM-4057M 15001:03:1402:20:1703:39:2904:59:3206:03:4106:59:41.7007:00:00.60+02:25:398:237.1
166KOWALSKI Andrzej 355WROCŁAWM-508M 15101:04:3902:20:2503:39:3404:59:1106:01:0707:00:00.5007:00:37.65+02:26:168:247.1
167CICHOCKI Paweł 350KAPAGO SPORT TEAMPOZNAŃM-4058M 15200:57:3702:11:1803:33:1604:59:1306:05:2907:01:14.5007:01:14.50+02:26:538:257.1
168LISZKA Piotrek 294KS LIMANOWA FORRESTBYTOMM-602M 15301:06:2302:26:0703:44:1104:59:3106:00:4407:01:54.6007:02:14.55+02:27:538:267.1
169JAŻDZEWSKI Sebastian 68KB GOCH BYTÓWUGOSZCZM-3074M 15401:02:5602:21:1303:46:3205:01:0506:03:4607:03:33.4007:03:44.45+02:29:238:287.1
170BADURA Wojtek 305ZIELONA TRAFFFKA I BIAŁY PUUUCHBIELSKO-BIAŁAM-509M 15501:05:4202:23:5603:43:4205:01:2606:05:0307:04:02.6007:04:02.60+02:29:418:287.1
171GRYSKA Piotr 376BRAKKOBIELAM-4059M 15601:05:2602:20:0903:38:2805:00:5106:04:1907:03:33.7507:04:21.50+02:30:008:287.1
172OLSZEWSKI Jacek 163CHEMADEXMOSINAM-3075M 15701:08:5502:30:4303:48:2205:05:0006:07:0007:03:54.9507:04:23.45+02:30:028:287.1
173SPECHT Mikołaj 370BBL SKRAWARSZAWAM-4060M 15801:00:2802:17:4103:34:1404:56:4306:03:0107:04:11.6507:04:24.35+02:30:038:297.1
174SPACHACZ Łukasz 367ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-3076M 15901:01:4102:16:5003:36:0504:58:2406:03:2607:03:53.6007:04:25.25+02:30:048:287.1
175KILIŃSKI Jacek 235ELITE SPORTSOSTROWY NAD OKSZĄM-4061M 16000:53:4902:13:1703:44:2605:05:2206:06:5107:04:24.6507:04:28.15+02:30:078:297.1
176STROBIN Filip 352KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-3077M 16101:05:5402:20:1103:39:0805:00:0706:02:3807:04:16.1007:04:49.50+02:30:288:297.1
177KWOLIK Daniel 477DŁUGOPOLE ZDRÓJM-3078M 16201:04:4402:20:2003:44:4105:05:0906:07:2407:04:47.1007:05:13.65+02:30:528:297.1
178ŁAKOMY Waldemar 85BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKM-5010M 16301:01:3002:17:5303:34:4004:55:2506:02:2207:05:06.2507:05:23.45+02:31:028:307.1
179KAZIMIERZ Rafał 18NOAWROCŁAWM-3079M 16400:57:0202:06:4603:28:4204:55:4806:03:0307:05:24.5507:05:30.20+02:31:098:307.1
180SZCZEŚNIAK Dorota 211RANKORDĄBRÓWKAK-308K 1601:04:4402:26:3603:50:0605:09:0006:10:4907:05:23.0507:05:47.10+02:31:268:307.1
181HULBÓJ Sebastian 139HUSE TEAMBIELSKO-BIAŁAM-4062M 16501:04:3102:23:0403:44:3305:03:4006:06:2607:05:57.5007:06:11.95+02:31:508:317
182WESOŁOWSKI Marcin 164BIELSKO-BIAŁAM-4063M 16601:07:1802:24:5703:44:1805:01:1906:06:2007:06:16.6507:06:32.75+02:32:118:317
183WESOŁOWSKI Maciej 71GRODZISK MAZOWIECKIM-3080M 16701:07:2202:24:4703:44:3005:03:4906:06:1607:07:10.3007:07:28.25+02:33:078:327
184WOJCIESZEK Andrzej 234GEMINI SOPOT TEAMSOPOTM-3081M 16801:00:3602:17:0303:34:3504:56:3306:03:3607:07:19.5007:07:34.25+02:33:138:327
185MAZUREK Michał 123KŁODZKOM-4064M 16900:55:5502:12:1603:42:0504:58:5506:06:0607:08:16.3007:08:22.70+02:34:018:337
186KOŁODZIEJ Paweł 180CZERNICAM-4065M 17001:06:1202:26:4503:45:4105:03:3406:09:3807:08:28.8507:08:57.35+02:34:368:347
187MOSKWIAK Mateusz 383BEER BROS RUNNERSJAROSŁAWM-2013M 17101:03:5302:23:0503:41:0804:59:5806:13:2507:08:54.1507:09:17.15+02:34:568:347
188SADŁO Tomasz 321KOLEGIUM SĘDZIÓW ZABRZEZABRZEM-3082M 17200:59:2402:17:3503:41:1105:02:2706:05:4107:09:17.1507:09:24.05+02:35:038:357
189JANKOWSKI Piotr 120SZCZECINM-4066M 17301:06:0202:27:3903:42:5105:00:4106:09:0007:10:12.3007:10:37.45+02:36:168:367
190BARTKOWIAK Michal 373CITYTRAIL TEAMPOZNANM-3083M 17401:05:3202:20:3303:37:5804:54:1406:05:3807:11:05.9507:11:29.55+02:37:088:377
191MARYNICZ Łukasz 340TOMASZÓW LUBELSKIM-3084M 17500:56:3802:17:2703:41:2705:01:3006:11:4607:11:36.0507:11:45.90+02:37:248:377
192ROJEWSKI Paweł 70ŁÓDŹM-3085M 17601:01:4302:20:5603:40:5305:04:5006:10:3907:11:09.0007:11:48.10+02:37:278:377
193GRĘZIAK Magdalena 415BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKK-202K 1701:08:4902:33:4503:56:2005:13:0806:13:5807:11:33.7507:11:49.85+02:37:288:377
194PIKOR Jacek 132ZAMOŚĆM-4067M 17701:01:5102:21:0203:44:1205:04:4206:07:1207:11:49.0507:12:09.95+02:37:488:386.9
195TUROSZ Zbigniew 222LEŻAJSKM-5011M 17801:02:0602:20:2703:44:3405:07:4906:10:0707:12:26.9507:12:47.35+02:38:268:386.9
196MAZGAJ Michał 5NOAWROCŁAWM-3086M 17901:02:3202:24:3203:48:5805:10:1406:15:5207:12:57.1507:12:57.15+02:38:368:396.9
197OLESZAK Piotr 442STREFA CHILOUT'U / I LOVE ZIEMEKŚRODA WIELKOPOSLAKM-3087M 18000:58:5802:12:5303:30:2604:55:5406:07:1907:13:05.4507:13:14.85+02:38:538:396.9
198WÓJCIK Małgorzata 60BESKIDZKA 160 NA RATYWIĄZOWNAK-407K 1801:05:1802:29:2103:54:0805:12:0806:14:0007:13:00.9507:13:17.00+02:38:558:396.9
199MROWIEC Michał 475KORDAKIMRĄGOWOM-4068M 18100:59:4702:24:3703:50:1305:11:4406:17:0107:13:16.0007:13:57.55+02:39:368:396.9
200POKRYWKA Arkadiusz 240DĄBRÓWKAM-3088M 18201:05:1702:28:1703:51:2705:11:0106:11:3507:13:51.0007:14:15.25+02:39:548:406.9
201ROGÓRZ Piotr 154WROCŁAWM-4069M 18300:53:5002:03:0403:17:0804:56:2106:10:5707:14:49.0007:14:55.20+02:40:348:416.9
202KOŁODZIEJ Maciej 170BĘDZINM-4070M 18401:01:1602:18:4003:44:4905:05:2306:11:0407:16:27.8007:16:41.15+02:42:208:436.9
203KRZESZOWSKI Marcin 199STRZEGOMM-3089M 18500:59:5602:22:0203:52:2205:08:3306:13:4107:17:17.3007:17:25.00+02:43:038:446.9
204SCHIEWE Andrzej 448SWIDNICAM-4071M 18601:07:4002:25:0503:42:2805:03:3006:11:2207:16:57.3007:17:28.55+02:43:078:446.9
205LIZAKOWSKI Piotr 225NYHA IVSZCZECINM-4072M 18701:05:5102:25:0003:49:5405:08:5406:14:1707:16:47.5007:17:29.45+02:43:088:446.9
206MARCHEWKA Daniel 51LUBINM-3090M 18800:57:0002:13:3003:39:4105:04:0406:13:5607:17:27.3507:17:33.45+02:43:128:446.9
207PARA Jakub 79LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM-3091M 18901:01:3702:18:5103:42:2005:05:2306:13:4007:17:50.2507:17:50.25+02:43:298:456.9
208LEMIESZKA Marta 75ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK-203K 1901:05:3602:27:4903:50:5605:12:0806:16:1607:17:30.6007:17:50.85+02:43:298:456.9
209ANTONIEWICZ Jacek 453GRÓJECM-4073M 19001:11:3002:33:2103:56:0405:12:1606:16:3307:18:15.9007:18:35.55+02:44:148:456.8
210SURMACZ Rafał 214PRZEŹMIEROWOM-4074M 19101:07:3702:31:4703:56:2005:15:0006:16:4007:19:15.3007:19:34.10+02:45:138:476.8
211KOWALCZYK Joanna Joko 395BIEGANIZM/DYNAFITKRAKÓWK-309K 2001:05:5102:29:0803:53:4605:12:5206:16:3307:20:32.8507:20:47.00+02:46:258:486.8
212GRZĘDZIELSKI Jacek 466DYNAMITKRAKÓWM-4075M 19201:05:5302:29:5303:53:4005:12:5406:16:3407:20:33.4007:20:47.35+02:46:268:486.8
213OLEŚ Rafal 161MARATONCZYK SZCZYTNICASZCZYTNICAM-3092M 19301:00:5902:17:1703:44:3805:09:2206:19:0107:21:20.8007:21:41.35+02:47:208:496.8
214HIBNER Zbigniew 266KOSZALINM-4076M 19401:06:0702:24:1603:46:2305:05:3506:14:3007:22:12.2007:22:31.35+02:48:108:506.8
215BANAŚ Maciej 160KRAKÓWM-3093M 19501:04:5002:23:2703:46:4105:07:1506:15:1707:22:19.4507:22:31.90+02:48:108:506.8
216DUDA Konrad 156KRAKÓWM-3094M 19601:02:2302:21:0803:45:0205:02:2906:10:5307:22:20.9007:22:32.50+02:48:118:506.8
217CZOSTKÓW Wiola 372ACCENTUREWARSZAWAK-204K 2101:05:0902:30:1903:55:4305:21:3606:21:5007:22:19.0007:22:33.50+02:48:128:506.8
218KUPCZYK Jacek 188ROKIETNICAM-4077M 19701:04:1202:21:1303:44:4605:04:4106:14:5607:22:13.1007:22:35.10+02:48:148:506.8
219BRZOZOWSKI Michał 147WEJHEROWOM-3095M 19801:11:4102:34:5303:59:0805:12:4606:22:3907:21:57.4007:22:38.65+02:48:178:506.8
220GRYCZ Darek 245FUNBIKERUN.PLWARSZAWAM-3096M 19901:01:0702:16:1103:39:5005:04:3306:21:0307:22:31.1507:22:39.85+02:48:188:516.8
221PIWOWARCZYK Magdalena 30SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWK-408K 2201:06:1202:30:0104:00:3505:21:3306:24:3107:23:40.4507:23:55.25+02:49:348:526.8
222KOCH Michał 127WARSZAWAM-3097M 20001:01:5702:16:3503:35:5805:05:2106:24:3307:24:15.8507:24:23.55+02:50:028:536.8
223BRZYSKA Marcelina 313BIŁGORAJK-205K 2301:07:2602:36:1504:01:4905:22:4606:27:2307:24:36.1507:24:46.50+02:50:258:536.7
224FLORCZAK Marek 288LZS TARCHALANKARADKÓWM-4078M 20101:05:0402:30:2703:55:4205:15:3006:22:5307:24:35.5007:24:52.60+02:50:318:536.7
225KUMKOWSKA Irena 329BIELSKO-BIAŁAK-409K 2401:05:3902:25:4003:54:2805:13:4106:19:3407:24:48.0007:25:08.70+02:50:478:536.7
226KOZIEŁ Łukasz 371KSRG ZG RUDNALUBINM-3098M 20201:05:4302:27:0903:46:5305:06:4006:19:1707:24:42.5007:25:09.80+02:50:488:536.7
227SZPAK Monika 382PUSZCZYKOWOK-4010K 2501:09:1402:40:5004:04:2005:21:5106:24:2007:25:43.1007:26:07.65+02:51:468:546.7
228JÓŹWIAK Michał 138BRYLANT KÓRNIKKÓRNIKM-4079M 20301:08:4302:40:5004:04:2005:21:2606:24:2307:25:44.7507:26:08.85+02:51:478:546.7
229GAJEWSKA Izabella 257KOBIETYBIEGAJA.PLPRUSZKÓWK-3010K 2601:07:3802:32:5703:58:4805:21:0106:23:0307:26:44.1007:26:54.65+02:52:338:566.7
230TWARÓG Zbigniew 244STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-603M 20401:00:5802:17:0603:36:0904:59:4806:12:4707:26:37.4507:27:04.40+02:52:438:556.7
231FYDA Piotr 6KROSNOM-4080M 20501:07:2402:25:5503:46:5005:06:5006:18:1507:27:21.0007:27:57.60+02:53:368:566.7
232RAFAŁ Eliza 314BIŁGORAJK-3011K 2701:07:2702:36:1404:01:4905:23:0206:27:2407:28:22.7007:28:33.45+02:54:128:586.7
233RABSCH Bartek 81POZNAŃM-3099M 20601:07:5402:31:3203:56:3305:19:0906:22:5407:28:27.9007:28:46.60+02:54:258:586.7
234MAŃKOWSKI Krzysztof 358DRUŻYNA WILKA / MAKERUNEASIER.PLOLSZTYNM-30100M 20701:02:5702:20:5603:47:5605:16:3806:26:1807:29:32.1007:29:54.85+02:55:338:596.7
235KORCZYK Ryszard 47KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-30101M 20801:11:3002:47:1204:09:4105:30:3406:31:0707:30:29.5507:30:56.85+02:56:359:006.7
236BIAŁAS Aldona 76NIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAMGRUSZCZYNK-4011K 2801:05:2902:26:2503:50:4805:14:5406:24:4407:31:00.7007:31:22.55+02:57:019:016.7
237JAŚNIEWICZ Wojciech 77NIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAMSWARZĘDZM-30102M 20901:05:2802:26:2303:50:4605:13:5706:24:4007:31:01.8507:31:23.60+02:57:029:016.7
238SIKORSKI Radek 339ZĄBKIM-4081M 21001:05:5102:26:4503:51:0705:15:1506:25:0707:31:24.0507:31:24.05+02:57:039:016.6
239CZAJKA Krzysztof 2ŻOLIBORSKI KLUB SPORTOWYWARSZAWAM-30103M 21101:06:2702:27:3803:53:2205:17:4506:26:4807:31:25.0007:31:25.00+02:57:039:016.6
240RYBUS Agata 289LIPSKOK-3012K 2901:10:5602:34:4303:59:2305:18:2806:26:4907:31:27.3007:31:48.60+02:57:279:016.6
241KRZYCKI Rafał 104KB ERGOWARSZAWAM-4082M 21201:04:4702:25:0003:49:4605:12:0306:23:3707:31:28.5507:31:49.10+02:57:289:016.6
242SKAZA Adam 381JEDNOSTKA WOJSKOWA BRZEGBRZEGM-30104M 21301:05:5202:26:0403:53:5905:28:4706:32:2307:31:52.2007:32:14.80+02:57:539:026.6
243SIELICKI Władysław 387JEZIORKIM-2014M 21401:05:4902:23:5503:49:2505:15:0306:25:3507:34:02.4507:34:31.75+03:00:109:046.6
244KOBUSIŃSKA Adrianna 307RAJD KONWALII TEAMPOZNAŃK-206K 3001:05:5002:23:5603:49:4905:15:1107:34:02.3007:34:32.15+03:00:119:046.6
245ZARODA Zbyszek 330KB AKTYWNI KONINKONINM-4083M 21500:56:4302:05:5703:28:5005:00:0906:22:0307:35:49.5507:35:57.25+03:01:369:076.6
246JANOWICZ Adam 133RYBNIKM-2015M 21601:08:3802:30:4503:55:0405:20:3806:26:3807:35:23.8007:35:58.10+03:01:379:066.6
247BUŁA Robert 130RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-2016M 21701:08:4402:30:4503:56:0305:22:1106:32:0907:35:54.9007:36:29.95+03:02:089:076.6
248NADROWSKI Piotr 425PIASECZNOM-5012M 21801:11:4902:35:5103:57:2905:20:4106:30:2407:36:58.2507:37:28.95+03:03:079:086.6
249KRACZKOWSKI Przemysław 108KOSZALINM-30105M 21901:07:3002:32:1103:58:1505:25:3006:38:0407:37:35.8007:38:10.45+03:03:499:096.6
250ZAJĄC Andrzej 449NOKIA KRAKÓWKRAKÓWM-4084M 22001:12:0102:38:2204:02:0505:25:5806:33:0407:37:58.3007:38:29.45+03:04:089:096.6
251DEINIUK Roman 269WARSZAWAM-2017M 22101:04:3602:26:2803:57:4705:22:5006:34:3107:38:05.9007:38:30.55+03:04:099:096.5
252LEWANDOWSKI Paweł 446RZESZÓWM-30106M 22200:59:1502:10:5403:39:4205:11:0206:24:0907:39:20.4007:39:54.30+03:05:339:116.5
253KOSIN Paweł 49KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWKIELCEM-30107M 22301:03:5702:26:4103:51:3605:19:3306:26:5907:40:10.4007:40:28.10+03:06:079:126.5
254SIKORA Tom 349RSSBVELKE PRILEPYM-4085M 22401:00:5302:24:4703:51:2305:16:2306:29:5707:40:47.2007:40:51.85+03:06:309:126.5
255CZAPIGA Robert 35TEMMPO WAŁBRZYCHNOWA RUDAM-4086M 22501:10:3302:39:5004:05:5005:28:3006:36:3207:40:26.9507:41:00.80+03:06:399:126.5
256PASECKA Sylwia 171GLIWICEK-4012K 3101:09:4502:34:5504:03:2505:32:5806:39:5407:40:50.9507:41:30.80+03:07:099:136.5
257BARAŃSKI Rafał 185KB BBM OPOLEOPOLEM-4087M 22601:11:2102:35:1604:02:5405:28:5506:37:0607:42:19.1507:42:49.25+03:08:289:146.5
258KASEJA Maciej 430KB ERGOHORNÓWEKM-5013M 22701:08:3202:35:0403:59:1505:25:2706:33:1507:42:29.1007:42:50.75+03:08:299:146.5
259ADAMCZAK Mariusz 459PETARDASZCZYTNAM-30108M 22800:57:3402:14:1303:47:4705:16:3906:30:5007:42:46.6007:42:51.25+03:08:309:156.5
260MIĘDZIK Jacek 115SĄSIAD TEAMBYTOMM-30109M 22901:10:5902:34:5303:59:0805:24:4606:39:2407:42:23.3007:42:53.40+03:08:329:146.5
261JAGIEŁŁO Adam 111ŻELAZNA ŁYDA SĄSIAD TEAMBYTOMM-4088M 23001:11:0102:34:5403:59:0605:25:1706:39:2807:42:24.4507:42:53.55+03:08:329:146.5
262KOSINSKI Andrzej 95WARSZAWAM-4089M 23101:14:1902:45:2204:10:0705:27:4006:36:1607:42:14.8007:42:55.30+03:08:349:146.5
263SULIN Marek 390SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEM-4090M 23201:11:3002:37:4404:03:2705:28:3606:36:2407:43:08.6507:43:39.30+03:09:189:156.5
264SZUBERT Przemysław 40TYŁOWICE LUBOCHNIALUBOCHNIAM-4091M 23301:07:0702:30:1703:57:0605:28:1806:38:5907:44:05.1007:44:33.40+03:10:129:166.5
265GENDEK Wojciech 50TYŁOWICE LUBOCHNIAJAROCINM-5014M 23401:07:1102:30:2103:57:0605:28:2006:39:0007:44:07.0507:44:34.40+03:10:139:166.5
266BETLEJ Mikołaj 125NOAWROCŁAWM-4092M 23501:05:5002:31:1004:01:5005:29:0906:41:2707:45:10.0007:45:15.35+03:10:549:186.4
267DORDZIK Katarzyna 118GDYNIAK-3013K 3201:11:2902:35:4104:00:2405:28:4606:42:0007:45:20.0007:45:36.95+03:11:159:186.4
268DAWID Mariusz 151KURP TEAMKADZIDŁOM-30110M 23601:05:0102:38:5304:05:0805:33:1106:44:1107:46:54.9007:47:22.50+03:13:019:206.4
269MURAWIEC Izabela 450MUROWANIECK-3014K 3301:10:1402:35:2003:55:3105:22:3506:34:4607:48:50.0007:48:58.35+03:14:379:226.4
270BARAŃSKA Celestyna 364ACCENTUREWARSZAWAK-3015K 3401:12:5502:48:0304:19:1405:40:1406:45:1007:49:12.6507:49:28.50+03:15:079:236.4
271BIEŃKOWSKI Piotr 377KIEŁCZÓWM-4093M 23701:09:3302:32:4004:03:2605:30:1306:41:5207:49:00.4007:49:29.70+03:15:089:226.4
272STUSIŃSKI Mariusz 268MIŃSK MAZOWIECKIM-4094M 23801:10:3402:38:2104:04:1505:32:5806:41:0407:49:58.6507:50:34.35+03:16:139:236.4
273GAŁKA Marcin 142JASIEŃM-30111M 23901:14:5902:50:2004:19:1005:37:4406:43:0307:50:08.1007:50:46.00+03:16:249:246.4
274RADTKE Rafał 137KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-30112M 24001:10:1002:35:1004:00:2905:28:1806:41:5207:50:55.8007:51:07.85+03:16:469:256.4
275SKRZYPCZAK Mirosław 192BALANS TEAMKATOWICEM-4095M 24101:11:2502:42:2004:07:2105:36:2506:39:5307:51:00.3507:51:27.85+03:17:069:256.4
276GEMZA Anna 191BALANS TEAMKATOWICEK-3016K 3501:11:2502:42:1804:07:2505:36:5806:39:5207:50:59.7007:51:27.90+03:17:069:256.4
277WUJTIUK Piotr 247SZCZECINEKM-4096M 24201:04:4202:32:4104:00:4005:26:2706:39:4107:51:52.1507:52:01.90+03:17:409:266.4
278BISKUP Rafał 343DZIAD NOT DEAD.WARSZAWAM-4097M 24301:04:5302:32:0304:02:0305:29:0406:43:1507:51:49.2007:52:03.15+03:17:429:266.4
279SIKORA Jacek 219ŻELOWICEM-4098M 24401:07:1102:29:3603:59:2605:28:1906:41:1407:51:18.9007:52:04.85+03:17:439:256.4
280MICHALSKI Piotr 361WROCŁAWM-30113M 24501:11:3002:38:4104:09:0705:33:2606:43:2307:52:37.6007:53:16.90+03:18:559:276.3
281WILMAŃSKI Arkadiusz 98POZNAŃM-4099M 24601:05:4602:28:5303:58:5705:28:3806:41:3507:52:51.4007:53:33.75+03:19:129:276.3
282NOCOŃ Kamil 8KATOWICEM-2018M 24701:16:1702:57:3904:21:0905:39:5306:47:1807:53:00.3507:53:41.70+03:19:209:276.3
283LIK Marek 460CHELMBIEGACHELMM-5015M 24801:01:3502:20:0403:56:1305:25:2706:38:4507:55:06.0007:55:16.00+03:20:549:306.3
284JANUSZ Tomasz 291WROCŁAWM-40100M 24901:01:4502:21:4903:53:1705:25:4206:46:0107:56:43.8507:56:57.45+03:22:369:326.3
285MOLENDA Michał 417WROCŁAWM-40101M 25001:02:1202:19:3703:46:4905:21:5206:45:5807:57:40.6007:57:57.25+03:23:369:336.3
286BAZYLUK Andrzej 331KB ERGOBIALYSTOKM-40102M 25101:04:2602:34:3404:01:4605:37:0706:46:0807:58:04.2507:58:27.05+03:24:069:336.3
287KOSMALSKI Rafał 27WROCŁAWM-40103M 25201:11:1102:38:1604:03:4705:37:4006:46:4407:58:18.6007:58:58.45+03:24:379:336.3
288RAJZER Mariusz 39MAREK GALIŃSKI SHOWTIMEWARSZAWAM-40104M 25301:02:3202:27:5404:05:2505:36:3606:48:4108:00:04.8008:00:16.50+03:25:559:366.2
289GONTARZ Mateusz 304WARSZAWAM-2019M 25401:08:5102:40:0904:10:0405:37:4706:48:2908:00:36.0508:00:52.95+03:26:319:366.2
290OSICA Łukasz 264SWIETOCHLOWICEM-30114M 25501:08:3302:35:2504:10:0805:40:5806:50:1108:00:22.0508:01:05.25+03:26:449:366.2
291BURZYŃSKI Tomasz 310JÓZEFOSŁAWM-40105M 25601:08:3602:37:5104:05:4905:34:4406:51:3808:01:54.2508:02:15.00+03:27:539:386.2
292STEC Adam 337FC MI SIĘ NIE CHCEWYSOKAM-30115M 25701:08:0302:34:1004:08:4005:36:2006:48:1208:01:51.4008:02:26.65+03:28:059:386.2
293KOTYSZ Waldemar 86BBL OPOLEOPOLEM-5016M 25801:04:4302:29:2004:02:5105:40:3706:56:3208:02:09.2008:02:30.75+03:28:099:386.2
294BZOWSKI Michał 114TRAILRUN.PLKRAKÓWM-40106M 25901:04:5702:27:5303:55:2905:21:0906:47:2308:02:11.0508:02:36.25+03:28:159:386.2
295SOBOLEWSKI Dariusz 439VEGE RUNNERSPOZNAŃM-40107M 26001:12:2802:48:2504:04:4805:33:2506:50:4808:02:15.1508:02:41.65+03:28:209:386.2
296SKOTNICZNY Piotr 360KKB DYSTANS KRAKOWKRAKOWM-30116M 26101:17:0202:55:1204:28:3705:50:4507:02:3008:03:22.3508:04:00.25+03:29:399:406.2
297MICHAJLUK Bogdan 158SADKÓWM-5017M 26201:08:0902:31:4504:02:4105:33:0206:49:0808:04:49.0508:05:08.70+03:30:479:416.2
298KONEFAŁ Włodzimierz 347REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-30117M 26301:07:4002:35:2204:07:1305:41:4006:54:0408:05:14.1508:05:40.85+03:31:199:426.2
299BARAŃSKI Piotr 263PIASECZNOM-30118M 26401:08:0102:38:2704:14:0705:40:3206:53:2308:05:25.0008:05:49.30+03:31:289:426.2
300PILECKI Maciej 474WROCŁAWM-40108M 26501:07:3502:44:2704:13:3305:47:0207:03:0408:06:11.7008:06:24.90+03:32:039:436.2
301MOTYLEWSKI Tomasz 283SKSWARSZAWAM-30119M 26601:10:4502:43:4404:10:3705:42:2006:52:1408:05:54.1508:06:38.00+03:32:169:436.2
302WÓJTOWICZ Zbigniew 61NOWA WIEŚM-40109M 26701:08:5402:38:0004:11:3805:44:0706:54:1208:07:44.8008:08:02.10+03:33:419:456.2
303KOWALSKI Łukasz 45KOŁOBRZEGM-30120M 26801:08:2902:33:4004:03:3805:36:1106:48:4808:08:00.7008:08:40.70+03:34:199:456.1
304PISKORZ Ireneusz 418KODEŃM-30121M 26901:01:5902:23:2304:00:2805:37:1806:53:4908:08:30.4008:08:45.35+03:34:249:466.1
305PANEK Aleksandra 334DĘBOGÓRAK-4013K 3601:12:2902:46:2204:13:2705:42:4206:56:1808:09:10.6008:09:35.80+03:35:149:476.1
306HARĘŻLAK Krzysztof 2604 ŁAPY PSA ŁÓDŹŁÓDŹM-40110M 27001:12:4702:51:2104:22:2605:46:2806:56:0208:09:25.4008:09:42.80+03:35:219:476.1
307HARĘŻLAK Dorota 2594 ŁAPY PSA ŁÓDŹŁÓDŹK-3017K 3701:12:4802:51:2204:22:2705:49:3906:56:0208:09:26.4508:09:43.10+03:35:229:476.1
308BĘBENISTA Roman 385TRENUJMY.COMŁÓDŹM-30122M 27101:17:4202:54:4504:24:3105:49:1306:55:4408:09:22.4508:10:00.85+03:35:399:476.1
309TERLECKI Marcin 389CZĘSTOCHOWAM-40111M 27201:08:0202:42:5204:11:2605:38:5006:55:2108:09:38.9008:10:05.30+03:35:449:476.1
310SZYDŁOWSKA Paulina 177POZNAŃK-207K 3801:13:4502:47:2204:16:1705:47:4006:55:4708:10:14.4508:10:43.40+03:36:229:486.1
311SZYDŁOWSKI Adrian 178POZNAŃM-30123M 27301:13:4402:47:2204:16:1605:47:3806:55:4608:10:15.1508:10:43.65+03:36:229:486.1
312MĘŻYŃSKI Michał 403ŻIMBAKIWARSZAWAM-40112M 27401:06:3602:29:1704:01:3805:32:2606:52:5008:10:09.4008:10:45.55+03:36:249:486.1
313LEŚNIAK Tomasz 67KRZYWDA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-30124M 27501:04:5702:33:0604:11:5905:44:4906:59:0608:10:36.7508:10:47.70+03:36:269:486.1
314MĄCZKA Bronisław 209OTK RZEŹNIKGLIWICEM-604M 27601:08:4702:34:5504:03:5005:49:1307:04:3908:11:53.7508:12:34.55+03:38:139:506.1
315SMYK Robert 470OTK RZEŹNIKGLIWICEM-40113M 27701:07:5102:34:1103:51:5705:28:3106:39:5208:11:55.0508:12:35.20+03:38:149:506.1
316GETTLICH Piotr 279SKSWARSZAWAM-40114M 27801:10:5202:42:5004:13:0605:49:1307:01:2008:11:51.7008:12:36.30+03:38:159:506.1
317JARZYNA Szymon 148BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM-30125M 27901:15:4002:57:0604:31:4505:54:4907:00:0008:12:07.5008:12:42.60+03:38:219:506.1
318WIELICZKO Krzysztof 206WARSZAWAM-40115M 28001:14:0902:56:4504:21:2005:52:0107:01:4808:12:17.9508:12:58.50+03:38:379:506.1
319SZPANOWSKI Piotr 249WĄSY KRÓLA JANAOŻARÓW MAZOWIECKIM-40116M 28101:14:0202:56:4604:21:2105:52:0207:01:4808:12:18.5508:12:58.85+03:38:379:506.1
320MISIUREWICZ Pawel 162PASSUS SPORT TEAMWARSZAWAM-40117M 28201:07:1502:34:3104:13:0005:41:4506:54:5608:12:19.4008:13:00.65+03:38:399:506.1
321WIŚNIEWSKI Michał 276INVICTA POWER TEAMGDAŃSKM-40118M 28301:17:0903:02:2304:36:0606:09:1807:11:4008:13:55.3508:14:32.25+03:40:119:526.1
322KUBACKI Marek 472OSIEDLE NIEWIADÓWM-30126M 28401:11:4502:45:3404:11:0205:42:0806:53:3808:15:07.4508:15:18.65+03:40:579:546.1
323DWORAKOWSKI Tomasz 10DUSZNIKI-ZDRÓJM-30127M 28501:07:4302:32:1804:01:1505:35:3206:52:3608:15:03.4008:15:28.75+03:41:079:546.1
324JURA Dorota 306ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAK-3018K 3901:07:3102:49:3704:29:2305:56:2907:04:4708:16:16.6008:16:37.30+03:42:169:556
325KANIOWSKI Wojciech 388CZĘSTOCHOWAM-40119M 28601:08:1802:43:0704:19:2005:52:1907:07:1508:18:28.8508:18:55.30+03:44:349:586
326SYGIET Andrzej 203GLIWICEM-40120M 28701:06:3502:35:5204:16:0505:51:2107:06:2008:18:39.1508:18:58.05+03:44:379:586
327MARJAŃSKI Tomasz 300KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-30128M 28801:09:2902:36:2104:08:5405:41:0807:01:2508:18:37.9008:19:15.25+03:44:549:586
328MUCHA Tomasz 400MWJANÓW LUBELSKIM-40121M 28901:17:3802:52:5104:23:2805:52:0707:05:5608:19:14.7008:19:47.70+03:45:269:596
329ZAWISKI Tomasz 255WILKSZYNM-30129M 29001:13:2402:42:5504:20:2205:57:4607:10:0108:19:38.9508:20:20.95+03:45:599:596
330POKOTYCKI Denis 196OTOMO STPKOSTRZYN NAD ODRĄM-2020M 29101:03:1102:32:0904:12:2805:47:2207:04:5108:20:32.5008:20:52.75+03:46:3110:006
331LECH Agnieszka 456STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIEBODZICEK-3019K 4001:14:0802:48:2604:21:3105:50:1507:05:4908:20:33.0508:21:12.05+03:46:5110:006
332RADZIWOŃ Anna 146SKAZANI NA GÓRYPOLKOWICEK-4014K 4101:15:2402:47:5504:27:3606:02:4807:13:2508:21:12.3508:21:45.05+03:47:2410:016
333RADZIWOŃ Krzysiek 145SKAZANI NA GÓRYPOLKOWICEM-40122M 29201:15:3202:47:5504:27:3506:02:2707:13:3308:22:08.8508:22:42.35+03:48:2110:026
334BURZYŃSKI Tomasz 353GDYNIAM-2021M 29301:15:3702:53:0404:24:0405:54:1407:07:1508:22:55.2008:23:21.25+03:49:0010:036
335RĘKAWEK Artur 251TRUCHTACZ.PLGARWOLINM-40123M 29401:18:1202:56:2104:33:4806:00:4807:10:3408:24:17.8508:24:40.00+03:50:1810:055.9
336ŻOŁĄDEK Anna 218OTWOCKK-3020K 4201:18:1202:56:2104:33:4806:00:4707:10:3408:24:17.9008:24:40.30+03:50:1910:055.9
337WASZAK Rafał 37POZNAŃM-2022M 29501:07:4902:33:4504:06:3505:44:3307:06:4108:24:42.7008:25:08.90+03:50:4710:055.9
338ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 275GEMINI SOPOT TEAMGDAŃSKK-3021K 4301:17:1203:02:2404:36:1506:09:2107:12:0208:26:01.7508:26:38.60+03:52:1710:075.9
339KORUMBEL Artur 119AMBITNI AMATORZYPRZYBYNÓWM-40124M 29601:13:1002:48:0004:23:2505:58:1507:12:0308:26:30.9508:27:01.90+03:52:4010:075.9
340MIREK Waldemar 9CZE -MIKUŹNIA RACIBORSKAM-5018M 29701:07:5002:37:4604:19:0705:51:0007:09:3108:27:36.5508:27:57.70+03:53:3610:095.9
341BURDAJEWICZ Magdalena 224PAJĄCZEKMOSINAK-3022K 4401:13:2502:44:4104:16:1405:51:3107:11:4308:27:34.3508:28:01.65+03:53:4010:095.9
342KRAUSE Ania 53NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃK-3023K 4501:13:3702:49:4404:26:2306:03:4907:13:2308:28:12.5508:28:38.45+03:54:1710:095.9
343NAZAREWICZ Mieczysław 290NGB KORONA LEGNICALEGNICAM-40125M 29801:13:0602:49:0404:21:2605:51:2507:09:2108:28:09.4008:28:41.10+03:54:2010:095.9
344ŁUGOWSKI Karol 458MIŃSK MAZOWIECKIM-30130M 29901:10:3602:40:0504:13:5906:02:2007:13:1908:28:13.0508:28:47.55+03:54:2610:095.9
345PASIEKA Tomasz 379MROCZAM-40126M 30001:11:5202:49:3704:22:0605:55:2507:09:0708:29:32.2508:29:39.65+03:55:1810:115.9
346ILKIEWICZ Michał 378STARE BABICEM-40127M 30101:15:2202:51:1004:19:5705:50:5007:07:1408:29:07.6508:29:52.35+03:55:3110:105.9
347ŁUKASZUK Marek 463BENEGO KULECZKIWARSZAWAM-40128M 30201:04:5902:34:2104:03:4505:49:3207:06:0008:31:08.9508:31:18.05+03:56:5710:135.9
348RETMANIAK Sylwia Ewa 380DRUŻYNA TVN MEDIASKUBIANKAK-3024K 4601:05:0102:34:2104:03:4505:49:3207:06:0108:31:11.6508:31:21.10+03:57:0010:135.9
349BICZKOWSKA Magdalena 46RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3025K 4701:11:5902:50:2804:32:4806:02:5707:11:4508:31:13.1008:31:21.80+03:57:0010:135.9
350KOLMAJER Rafał 23RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30131M 30301:12:0002:50:3004:32:4906:02:5807:11:4508:31:14.3008:31:22.00+03:57:0010:135.9
351KWINTA Maciej 232WKB PIASTWROCŁAWM-40129M 30401:16:3002:57:4704:32:3506:04:1707:18:4108:32:43.0008:32:56.20+03:58:3510:155.9
352DOBAJ Katarzyna 298KRAKÓWK-4015K 4801:12:5502:49:0004:25:4005:59:4807:11:5708:33:07.9508:33:40.15+03:59:1910:155.8
353MICHALAK Sebastian 299GEPARDYDĄBRÓWKAM-30132M 30501:12:5502:48:5904:25:4105:59:4907:11:5908:33:07.4508:33:40.60+03:59:1910:155.8
354NIEKRASZ Justyna 83ŚWIDNICAK-4016K 4901:08:5402:35:0304:12:4905:57:5407:10:1308:34:46.4008:35:14.60+04:00:5310:175.8
355ZAGAŁA Piotr 183WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNICAM-40130M 30601:09:2502:37:5204:12:3505:57:5507:09:3108:34:46.5008:35:15.30+04:00:5410:175.8
356RÓŻOWICZ Eliza 309SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAK-3026K 5001:16:2403:00:3904:32:4106:02:5407:12:0208:35:29.1008:35:58.55+04:01:3710:185.8
357SKONECZNY Artur 43TOMASZÓW MAZOWIECKIM-40131M 30701:16:0202:56:0104:37:2206:12:2507:24:2408:37:52.0508:38:27.75+04:04:0610:215.8
358MIZIOŁEK Jakub 174MGŁA MDŁOŚCISPICZYNM-2023M 30801:15:5802:50:3904:30:1205:59:5007:18:1308:37:54.8008:38:29.10+04:04:0810:215.8
359BUDKIEWICZ Łukasz 48JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-30133M 30901:11:0602:42:0204:19:3206:02:1907:16:0108:38:33.0508:39:10.60+04:04:4910:225.8
360CIECHORSKI Andrzej 231DRUŻYNA SZPIKUDACHOWAM-30134M 31001:16:1502:59:4704:44:1606:22:1007:28:4208:39:02.3508:39:45.35+04:05:2410:225.8
361GŁUSZCZAK Jerzy 341ŁÓDŹM-5019M 31101:07:3302:38:3004:21:0105:56:0807:27:5808:43:15.6508:43:53.70+04:09:3210:275.7
362GÓRNY Piotr 396GÓRNY TEAMGOSTYŃM-2024M 31201:12:1702:52:4904:38:3506:13:4307:22:2308:44:06.6508:44:36.45+04:10:1510:285.7
363GÓRNY Sławomir 397GÓRNY TEAMGOSTYŃM-5020M 31301:12:1602:52:4604:38:3406:14:0707:22:4008:44:05.2008:44:36.45+04:10:1510:285.7
364SKALSKI Tomasz 452SCANIAWARSZAWAM-5021M 31401:16:1302:51:3804:28:1006:01:4407:24:4608:46:53.5008:47:04.65+04:12:4310:325.7
365WIERZBICKI Mirosław 207NYSA BIEGAOTMUCHÓWM-30135M 31501:14:3603:01:4104:41:5606:25:1907:34:3808:46:47.4508:47:21.00+04:12:5910:325.7
366SERWADCZAK Marek 401WROCŁAWM-5022M 31601:12:5502:53:1804:26:5206:07:3107:23:2308:47:55.8508:48:40.40+04:14:1910:335.7
367STRUŻYNA Agata 271WROCŁAWK-3027K 5101:14:4403:01:4104:41:5706:25:3207:35:1608:48:28.9008:49:01.90+04:14:4010:345.7
368PODLASIŃSKA Paulina 143KOBYŁKAK-3028K 5201:16:4002:55:0704:33:0206:10:0307:33:4808:48:31.2008:49:09.50+04:14:4810:345.7
369SITKO Grzegorz 109BROTHERS TEAM-JAK DALEKO NOGI PONIOSĄCHORZÓWM-2025M 31701:16:1802:54:1204:31:0606:11:0207:24:2708:49:08.2008:49:22.95+04:15:0110:345.7
370SITKO Adam 110BROTHERS TEAM-JAK DALEKO NOGI PONIOSĄCHORZÓWM-2026M 31801:16:1802:54:1404:31:2806:10:5507:23:5708:49:27.9008:49:43.15+04:15:2210:355.7
371BYRCZEK Michał 342WROCŁAWM-30136M 31901:09:0502:39:1904:23:4306:06:1207:18:4008:50:38.8008:50:57.20+04:16:3610:365.7
372ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAMPOZNAŃM-40132M 32001:16:3202:59:4904:44:3106:22:4307:33:4908:50:28.5508:51:10.65+04:16:4910:365.7
373CIECHOMSKI Bartłomiej 384WARSZAWAM-30137M 32101:17:3002:56:5304:40:2006:27:2307:37:5808:52:49.6008:53:32.60+04:19:1110:395.6
374BOŻEK Edward 301MILANÓWEKM-605M 32201:14:1902:53:2704:30:0106:12:1707:33:4108:54:32.1008:55:10.85+04:20:4910:415.6
375KUCNER Monika 202ALBERTS SP Z O.O.KĄKOLEWOK-4017K 5301:16:5103:03:4604:45:4606:27:2307:41:0208:54:56.2508:55:12.85+04:20:5110:415.6
376FANSLAU Marek 317STAROGARD GDAŃSKIM-5023M 32301:11:3802:46:3404:28:3606:12:2807:30:5908:55:41.7508:56:00.85+04:21:3910:425.6
377JAWORSKI Piotr 20WROCŁAWM-30138M 32401:11:1602:42:5604:26:3006:17:2107:33:4208:55:55.9008:56:32.05+04:22:1110:435.6
378ŻUBIŃSKI Piotr 462ACCELERATING POLANDWARSZAWAM-40133M 32501:24:0003:13:0904:52:2606:26:4807:40:5308:59:48.4509:00:01.65+04:25:4010:475.6
379JEDYNAK Magda 454WARSZAWAK-4018K 5401:24:1403:13:1104:52:2706:27:0507:40:5408:59:49.6509:00:01.85+04:25:4010:475.6
380KUDEŁKA Janusz 359PRĄDOCINM-5024M 32601:16:3402:54:4204:33:0806:27:1007:40:4409:00:42.4009:01:17.95+04:26:5610:485.5
381DĄBEK Paweł 176RUDNIK NAD SANEMM-40134M 32701:18:0002:53:0904:37:3306:28:3107:44:5309:01:41.0009:02:24.85+04:28:0310:505.5
382JUCHA Lidia 437RYSIOTEAMŁÓDŹK-4019K 5501:20:0703:05:0904:55:4806:36:0907:47:5109:02:59.6509:03:26.15+04:29:0510:515.5
383CABAN Rafał 335UKS LUDWIKOWICEOLEŚNICAM-40135M 32801:12:4602:54:5604:41:4506:23:4207:45:3909:06:05.9009:06:38.50+04:32:1710:555.5
384MACHULA Arkadiusz 62SPARTA ZIĘBICEZIĘBICEM-40136M 32901:17:5403:00:0104:43:5806:26:4107:47:3509:06:45.8509:06:57.90+04:32:3610:565.5
385CZUBIŃSKI Marek 29ŁÓDŹM-606M 33001:20:0303:05:0904:56:3106:40:1707:58:0409:17:50.0009:18:16.20+04:43:5511:095.4
386KAŁŁAUR Krzysztof 296WARSZAWAM-30139M 33101:16:5403:05:2504:49:0506:35:5908:05:0109:28:28.8509:28:59.25+04:54:3811:225.3
WALECZEK Sławomir 204BRZEZINKA ŚREDZKAM-4001:04:56 DNF02:19:40 DNF03:36:59 DNF04:58:05 DNF06:34:03 DNF DNF DNF--
TUROWICZ Piotr 97WARSZAWAM-4001:00:36 DNF02:16:18 DNF03:39:18 DNF04:46:09 DNF DNF DNF DNF--
KRZYSZTOŃ Tomasz 325AMBITNI AMATORZYJAWORZNIKM-3000:55:34 DNF02:09:05 DNF03:26:44 DNF04:55:26 DNF DNF DNF DNF--
ZWĘGLIŃSKA Anna 33KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3001:12:54 DNF02:48:18 DNF04:21:31 DNF05:57:47 DNF DNF DNF DNF--
WITKOWSKA Jolanta 404ŻIMBAKIWARSZAWAK-4001:17:52 DNF03:02:30 DNF04:41:00 DNF06:24:48 DNF DNF DNF DNF--
KIREJ Mariusz 69NGB KORONA LEGNICALEGNICAM-5001:19:14 DNF03:05:17 DNF04:45:52 DNF06:37:40 DNF DNF DNF DNF--
PODSIADŁY Robert 84CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWM-5001:17:19 DNF03:00:54 DNF04:56:53 DNF06:46:01 DNF DNF DNF DNF--
PŁÓCIENNICZAK Jakub 117DREAM RUNWARSZAWAM-4000:56:31 DNF02:10:20 DNF03:35:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOSOWSKI Piotr 435STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-4000:59:09 DNF02:06:44 DNF03:36:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
SEGIET Paweł 12SILESIA RUNNERS CLUBBYTOMM-3001:00:37 DNF02:13:22 DNF03:41:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOLAN Marcin 464LEGNICAM-3001:07:01 DNF02:23:54 DNF03:43:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
KROPKA Marcin 375KATOWICEM-4001:04:19 DNF02:22:01 DNF03:48:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADZKI Wiesław 126KRAKÓWM-4001:07:18 DNF02:25:06 DNF03:55:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOSIK Paweł 242RANKORDĄBRÓWKAM-3001:04:53 DNF02:28:22 DNF03:55:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
SUJAK Renata 105RUNSKIDUSZNIKI-ZDRÓJK-3001:04:45 DNF02:26:29 DNF04:03:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHUL Ewa 421DREAM RUNWARSZAWAK-3000:58:57 DNF02:30:32 DNF04:06:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁOS Łukasz 465STARA ŁOMNICAM-6001:04:29 DNF02:34:33 DNF04:23:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKA Joanna 356DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK-3001:10:34 DNF02:49:56 DNF04:23:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOROWIECKI Łukasz 411KRAKÓWM-2001:08:10 DNF02:34:21 DNF04:30:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGÓRZ Andrzej 179WROCŁAWM-3001:05:55 DNF02:40:45 DNF04:32:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIWIŃSKI Jerzy 357DRUŻYNA WILKAOLSZTYNM-5001:10:43 DNF02:49:58 DNF04:34:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYGENDA Waldemar 451KONINM-5001:16:32 DNF02:54:53 DNF04:44:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIELAWIEC Bartłomiej 416BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKM-3001:01:01 DNF02:39:42 DNF04:51:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Kazimierz 226PRĄDYM-6001:23:53 DNF03:13:42 DNF05:03:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCZYŃSKI Marcin 280WARSZAWAM-4001:17:38 DNF03:07:26 DNF05:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSTROWSKI Artur 281SKSWARSZAWAM-4001:17:31 DNF03:07:27 DNF05:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBICA Bartosz 413WISŁA WIELKAM-4000:59:56 DNF02:23:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Marcin 78ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM-3001:07:15 DNF02:44:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PELCNER Marcin 107KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWROŻNOWOM-4001:15:28 DNF02:59:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHROMIŃSKI Maciej 429GORZÓW WLKP.M-3001:24:41 DNF03:22:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Andrzej 316EKO-OKNA RUNNERSADAMOWICEM-3001:25:29 DNF03:28:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALEWSKA Dorota 338SPARTANIE DZIECIOMZGORZAŁAK-5001:29:39 DNF03:37:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 418 wynik(ów)