SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
Pasterka
28km
Parking
35km
Skaly
42km
       
1JANIK Rafał 292Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0000:47:4301:49:3902:58:3304:01:5104:56:27
2SIKORA Adam 220ŻELOWICEM-3000:00:0001:01:5002:07:3903:16:2604:23:2105:19:34
3JANUSZKIEWICZ Michał 473SOSNOWIECM-3000:00:0000:55:3402:03:4203:18:4704:33:0705:34:28
4DARMOCHWAŁ Leszek 422Dzikie BobryPOZNAŃM-4000:00:0000:58:1302:04:5503:21:1304:42:4805:49:08
5CICHOCKI Paweł 350KAPAGO Sport TeamPOZNAŃM-4000:00:0000:57:3702:11:1803:33:1604:59:1306:05:29
6BADURA Wojtek 305zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAM-5000:00:0001:05:4202:23:5603:43:4205:01:2606:05:03
7PARA Jakub 79LeszNO Limits RunnersLESZNOM-3000:00:0001:01:3702:18:5103:42:2005:05:2306:13:40
8MAZGAJ Michał 5NOAWROCŁAWM-3000:00:0001:02:3202:24:3203:48:5805:10:1406:15:52
9SIKORSKI Radek 339ZĄBKIM-4000:00:0001:05:5102:26:4503:51:0705:15:1506:25:07
10CZAJKA Krzysztof 2Żoliborski Klub SportowyWARSZAWAM-3000:00:0001:06:2702:27:3803:53:2205:17:4506:26:48
11BĘTKOWSKI Piotr 478City Trail TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:43:0901:36:2402:31:1003:19:2403:59:06
12KSIĄŻKIEWICZ Piotr 419CITY TRAIL TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:45:0801:40:4002:38:4303:33:3504:23:00
13JABŁOŃSKI Artur 332DREAM RUNHORODŁOM-3000:00:0300:41:1701:32:0202:21:4103:08:4203:47:16
14SNOCHOWSKI Jacob 445Above2000 / Team Mountain Fuel UKKENDALM-3000:00:0300:42:4801:35:0902:30:3803:23:3504:08:36
15STOLARZ Piotr 93DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0300:44:5301:40:4802:36:2503:32:5204:27:44
16HIBNER Waldemar 265KOSZALINM-4000:00:0300:47:3701:46:5102:51:4403:49:3104:36:38
17TURIF Jarek 408BRISTOLM-3000:00:0300:45:4701:44:2302:50:5004:00:1305:01:14
18MAJER Janusz 233TOPOLÓWM-4000:00:0300:48:0601:52:0703:00:3704:01:4004:49:57
19KUNICKI Konrad 210NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:5101:56:4803:05:3204:14:0805:13:18
20BAŁATKA Krzysztof 88AZS WSGK KUTNOKUTNOM-3000:00:0300:49:4901:52:5603:05:0004:21:3605:15:19
21RYMARSKI Arkadiusz 15NOAWROCŁAWM-4000:00:0300:52:5202:03:1003:16:5304:23:1505:17:45
22KŁOS Sławomir 16NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:5902:03:1003:20:1004:38:2305:39:52
23KILIŃSKI Jacek 235Elite SportsOSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0300:53:4902:13:1703:44:2605:05:2206:06:51
24WIŚNIEWSKI Piotr 444Dynafit tuttu.plBĘDZINM-3000:00:0400:43:5101:39:4102:36:3203:29:2104:14:19
25KUCHARCZYK Maciej 434CHOSZCZNOM-4000:00:0400:46:5701:46:4802:45:5203:40:1204:27:31
26KOSTERKIEWICZ Marcin 152Rybak Personal Trainer - PTC PrzemyślPRZEMYŚLM-4000:00:0400:48:2701:48:5002:55:1303:53:2704:43:01
27RZEPKA Remigiusz 238CLEAREXMIKOŁÓWM-4000:00:0400:50:1101:50:5202:56:4803:55:2004:44:42
28BOJAN Adam 54RUMIAM-4000:00:0400:50:3801:55:1603:01:2104:05:0404:58:58
29WINIARSKA Katarzyna 22Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-3000:00:0400:52:1801:55:3803:03:1304:05:4904:55:32
30GAŁUSZKA Filip 205K.S. RosomakWARSZAWAM-2000:00:0400:50:1501:51:2402:55:5604:06:2705:05:11
31ŚWIDA Adam 438GET RUNWROCLAWM-3000:00:0400:52:0901:56:3803:05:2604:07:1204:54:42
32KRAUSE Kuba 424www.bieganie.plPOZNAŃM-3000:00:0400:52:5202:00:0703:11:3504:19:2505:16:05
33LANGE Beata 315BIŁGORAJK-4000:00:0400:53:0002:00:1903:11:5204:19:2505:14:24
34NOWACKA Marlena 159JAN-MARPIASKIK-4000:00:0400:56:5202:08:5003:20:5504:26:3505:18:21
35BROL Marcin 167Sport w Wielkim MieścieKATOWICEM-3000:00:0400:52:3901:57:2603:12:2904:29:5205:30:16
36BOTKIEWICZ Jarosław 56wkurw_team / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPIASECZNA GÓRKAM-4000:00:0400:52:5502:07:0603:17:3804:30:3005:26:13
37GÓRSKI Mariusz 129-TYCHYM-3000:00:0400:53:1602:01:4203:18:4104:34:1005:41:53
38SIKORA Tom 349RSSBVELKE PRILEPYM-4000:00:0401:00:5302:24:4703:51:2305:16:2306:29:57
39ADAMCZAK Mariusz 459PetardaSZCZYTNAM-3000:00:0400:57:3402:14:1303:47:4705:16:3906:30:50
40GÓRAL Grzegorz 412TaDzikiKRAKÓWM-3000:00:0500:46:0801:44:3402:49:4203:47:0404:35:22
41GONCZARENKO Jarek 406ŻYWIECM-3000:00:0500:46:3401:43:2302:46:3403:49:4504:41:42
42BIELAWA Rafał 476WROCŁAWM-4000:00:0500:46:2701:43:1802:46:2303:54:4004:51:34
43PRZYBYLSKI Łukasz 100Klub Sportowy ShootboxerMOSINAM-3000:00:0500:49:4801:49:4302:54:3203:56:4704:50:19
44CZERNIAWSKI Piotr 122WARSZAWAM-3000:00:0500:52:1801:53:2403:00:1804:03:2504:57:25
45SZENDZIELARZ Marcin 392BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0500:50:0301:52:5503:02:1504:07:3605:00:49
46KURCZYK Tomasz 106KOLONOWSKIEM-3000:00:0500:48:0101:52:2103:06:0204:15:5305:10:58
47RAJTAR Zbigniew 365Rontil- CompassKRAKÓWM-5000:00:0500:53:0302:08:0903:19:2404:24:3505:16:08
48ZIĘTERSKI Robert 182KŁODZKOM-4000:00:0500:53:5002:03:5603:17:2004:28:5305:25:37
49ORZECHOWSKI Damian 24Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWM-3000:00:0500:58:2202:12:0303:24:3604:34:5805:32:08
50WITEK Łukasz 103JAWORZEM-3000:00:0500:55:5702:06:4903:19:5704:36:2405:38:14
51PRYJDA Tomasz 427OPOLEM-2000:00:0500:51:2901:59:3703:16:0604:39:2005:44:32
52KAZIMIERZ Rafał 18NOAWROCŁAWM-3000:00:0500:57:0202:06:4603:28:4204:55:4806:03:03
53BETLEJ Mikołaj 125NOAWROCŁAWM-4000:00:0501:05:5002:31:1004:01:5005:29:0906:41:27
54GRAMACKI Szymon 368POZNAŃM-2000:00:0600:48:0101:44:2602:44:5703:38:0004:25:49
55LANGNER Radosław 59Vege RunnersWROCŁAWM-2000:00:0600:47:1701:47:4302:47:3203:54:3804:46:57
56DYBIŻBAŃSKI Wojciech 374City Trail TeamPOLICEM-2000:00:0600:53:2501:57:3503:01:0503:55:4504:42:36
57HEŁMECKI Artur 428N-HKRAKÓWM-4000:00:0600:50:4201:53:1202:58:2604:01:1104:52:24
58LUBAŃSKI Robert 150BUKOWICEM-5000:00:0600:53:0401:57:1203:03:0604:04:1104:54:45
59CZERWIECKI Marcin 254STRZEGOMM-3000:00:0600:48:2301:51:4002:59:0604:10:2905:06:30
60BOGUS Bartosz 66LUBLINIECM-2000:00:0600:50:1001:53:5703:02:5804:15:4305:18:33
61LIPPA Wojtek 333LC MosiądzOPOLEM-4000:00:0600:56:5302:04:2803:15:1404:21:0405:15:39
62PICHETA Magdalena 318WARSZAWAK-3000:00:0600:55:2702:03:5703:17:5804:23:5405:19:12
63DETTLAFF Patrycja 457DREAM RUNWILCZA GÓRAK-3000:00:0600:55:2202:07:0003:18:2504:26:2105:17:04
64ROGÓRZ Piotr 154WROCŁAWM-4000:00:0600:53:5002:03:0403:17:0804:56:2106:10:57
65KONFEDERAK Tomasz 328www.facebook.com/WPogoniZaBobremTWORÓGM-4000:00:0600:58:0402:12:4803:34:5704:56:5406:03:12
66MAZUREK Michał 123KŁODZKOM-4000:00:0600:55:5502:12:1603:42:0504:58:5506:06:06
67SADŁO Tomasz 321Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:0600:59:2402:17:3503:41:1105:02:2706:05:41
68MARCHEWKA Daniel 51LUBINM-3000:00:0600:57:0002:13:3003:39:4105:04:0406:13:56
69TOPOLSKI Marcin 31JADOWNIKIM-4000:00:0700:49:0201:49:1102:51:5003:48:5504:37:01
70BARTYZEL Marek 287ZAWOJAM-4000:00:0700:49:1701:49:3602:54:0703:52:4204:42:19
71BRZOZOWSKI Jacek 423DNF TeamOPOLEM-4000:00:0700:52:5001:57:5203:05:5604:14:4905:15:44
72LEWANDOWSKA Karolina 471Dream RunGAMRATKAK-4000:00:0700:55:2002:03:4903:14:2104:23:2105:16:03
73MISZCZYK Roman 320BYSTRAM-4000:00:0700:56:3002:06:4703:20:0704:26:0805:20:25
74SZCZOT Andrzej 461WROCŁAWM-4000:00:0700:54:2002:05:4103:17:3804:28:1205:24:29
75GAJEWSKI Marcin 258PRUSZKÓWM-3000:00:0700:57:2002:07:4403:22:5904:31:3105:29:39
76SZECÓWKA Zbigniew 405Ambitni AmatorzyPORAJM-4000:00:0700:53:1901:59:0503:11:4904:32:5305:34:25
77PRUGAR FUKOWSKA Paulina 455DREAM RUNWARSZAWAK-3000:00:0700:56:5002:10:0103:25:1104:41:1205:41:34
78ZARODA Zbyszek 330KB AKTYWNI KONINKONINM-4000:00:0700:56:4302:05:5703:28:5005:00:0906:22:03
79KOCH Michał 127WARSZAWAM-3000:00:0701:01:5702:16:3503:35:5805:05:2106:24:33
80KRZESZOWSKI Marcin 199STRZEGOMM-3000:00:0700:59:5602:22:0203:52:2205:08:3306:13:41
81PASIEKA Tomasz 379MROCZAM-4000:00:0701:11:5202:49:3704:22:0605:55:2507:09:07
82KOLMAJER Rafał 23RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0701:12:0002:50:3004:32:4906:02:5807:11:45
83RUTA Paweł 201Petarda BończykaWROCŁAWM-4000:00:0800:52:5101:56:5803:02:5204:04:4304:55:23
84PIECUCH Marcin 91Lacho TeamKRAKÓWM-3000:00:0800:54:3102:03:2003:11:4904:21:4905:25:18
85MATWIEJCZYK Gabriel 369http://coachingwbiegu.plWARSZAWAM-3000:00:0800:52:5302:00:5803:14:1804:21:5005:18:09
86KRECZMAŃSKI Robert 186Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-4000:00:0800:55:4702:04:2603:17:0904:32:3105:33:39
87NIEMCZYK Damian 221DREAM RUNWARSZAWAM-3000:00:0800:55:2002:06:4103:21:4404:41:4805:43:23
88ZAWIŚLAK Kazimierz 4Dzikie DzikiTOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0801:02:1502:20:4703:42:3704:58:0705:55:55
89GRYCZ Darek 245FunBikeRun.plWARSZAWAM-3000:00:0801:01:0702:16:1103:39:5005:04:3306:21:03
90MURAWIEC Izabela 450MUROWANIECK-3000:00:0801:10:1402:35:2003:55:3105:22:3506:34:46
91BICZKOWSKA Magdalena 46RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0801:11:5902:50:2804:32:4806:02:5707:11:45
92WINIARSKI Andrzej 57DxTreeM RunningWARSZAWAM-3000:00:0900:55:2802:01:1503:11:4704:19:1705:14:20
93BARTOSIŃSKI Mariusz 58WARSZAWAM-4000:00:0900:56:5002:04:3103:18:3304:28:2405:24:07
94JĘDRZEJEWSKI Łukasz 351WATAHASŁAWAM-4000:00:0900:53:5602:03:2303:17:0504:28:4105:25:34
95PAWŁOWSKI Witold 169Bambaryła TeamGDAŃSKM-3000:00:0901:01:1102:12:5503:27:0104:38:3805:44:30
96PIECUCH Karolina 90Lacho Team/sklepbiegowy.comPRZEWORSKK-3000:00:0900:59:3702:14:2503:28:5204:38:5705:35:27
97MAJOR Stefan 407ambitni amatorzyŻARKIM-6000:00:0900:53:5602:07:3403:29:2204:41:2205:41:43
98SKALSKI Radosław 468KONINM-4000:00:0900:57:5502:13:2003:31:1204:46:5105:48:31
99KACZOREK Marcin 436JÓZEFÓWM-4000:00:0900:56:5102:16:5003:33:4604:49:0905:55:48
100OLESZAK Piotr 442Strefa Chilout'u / I LOVE ZIEMEKŚRODA WIELKOPOSLAKM-3000:00:0900:58:5802:12:5303:30:2604:55:5406:07:19
101MARYNICZ Łukasz 340TOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0900:56:3802:17:2703:41:2705:01:3006:11:46
102WUJTIUK Piotr 247SZCZECINEKM-4000:00:0901:04:4202:32:4104:00:4005:26:2706:39:41
103ŁUKASZUK Marek 463Benego KuleczkiWARSZAWAM-4000:00:0901:04:5902:34:2104:03:4505:49:3207:06:00
104RETMANIAK Sylwia Ewa 380DRUŻYNA TVN MEDIASKUBIANKAK-3000:00:0901:05:0102:34:2104:03:4505:49:3207:06:01
105BYTNIEWSKI Darek 312Team PKO Silesia MarathonKATOWICEM-4000:00:1000:55:0302:02:1403:15:1504:21:0005:14:41
106MIKRUT Remigiusz 286CHEŁMNOM-3000:00:1000:58:2102:09:5003:20:3004:25:1005:19:01
107BAWIEC Marek 195WROCŁAWM-4000:00:1000:56:0102:04:1203:19:3104:32:2705:34:39
108MATEJA Mariusz 187Rat TeamNYSAM-3000:00:1000:54:2002:03:3103:19:3504:36:5005:35:38
109SULIMA Grzegorz 190Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-5000:00:1000:54:4102:05:3503:22:0704:38:4805:43:05
110PTASZYŃSKI Wojciech 165FROMBORKM-4000:00:1000:53:0002:08:2203:21:5504:38:5605:34:46
111DZIUBA Piotr 80WROCLAWM-4000:00:1000:57:0802:09:0603:28:3104:42:4705:44:22
112WOJDA Dariusz 128Dzikie DzikiJÓZEFÓWM-4000:00:1001:02:1302:21:1203:42:4304:58:0805:55:52
113GAJEWSKA Izabella 257kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK-3000:00:1001:07:3802:32:5703:58:4805:21:0106:23:03
114BRZYSKA Marcelina 313BIŁGORAJK-2000:00:1001:07:2602:36:1504:01:4905:22:4606:27:23
115RAFAŁ Eliza 314BIŁGORAJK-3000:00:1001:07:2702:36:1404:01:4905:23:0206:27:24
116LIK Marek 460ChelmBiegaCHELMM-5000:00:1001:01:3502:20:0403:56:1305:25:2706:38:45
117LEŚNIAK Tomasz 67Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1001:04:5702:33:0604:11:5905:44:4906:59:06
118WOLBACH Tomasz 131POZNANM-3000:00:1100:54:4501:56:3202:59:5004:01:0404:51:10
119MATLOK Marek 194Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:1100:54:5502:01:5803:10:4704:17:1105:09:08
120REGLIŃSKA Joanna 193KB GOCH BytówBYTÓWK-2000:00:1100:58:5302:12:2803:28:5804:40:0805:38:13
121JAKUBCZYK Damian 189ZABRZEM-4000:00:1101:00:3602:14:0003:29:3904:41:0805:40:28
122KRASINSKI Marcin 198WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM-3000:00:1100:58:3202:12:0103:29:3904:42:4505:42:54
123PĘCZEK Dariusz 250Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1100:57:3902:11:3803:28:4104:51:2005:55:09
124WALCZAK Patryk 21XRUNNERSKONINM-2000:00:1101:00:3302:15:3303:35:3504:53:2605:55:51
125JAŻDZEWSKI Sebastian 68KB GOCH BytówUGOSZCZM-3000:00:1101:02:5602:21:1303:46:3205:01:0506:03:46
126DUDA Konrad 156KRAKÓWM-3000:00:1101:02:2302:21:0803:45:0205:02:2906:10:53
127RAJZER Mariusz 39Marek Galiński SHOWTIMEWARSZAWAM-4000:00:1101:02:3202:27:5404:05:2505:36:3606:48:41
128KUBACKI Marek 472OSIEDLE NIEWIADÓWM-3000:00:1101:11:4502:45:3404:11:0205:42:0806:53:38
129SKALSKI Tomasz 452ScaniaWARSZAWAM-5000:00:1101:16:1302:51:3804:28:1006:01:4407:24:46
130MAKOWSKI Maciej 34Korona PabianicePABIANICEM-3000:00:1200:52:1301:54:5403:04:1804:07:3904:59:44
131ZAWORSKI Tomasz 175WROCŁAWM-2000:00:1200:57:2702:06:3203:14:0604:16:3405:07:55
132ŁAŻEWSKI Marcin 274CHWALĘCICEM-4000:00:1200:58:4102:06:4303:13:4004:19:3605:13:13
133SZECHLECKI Krzysztof 295I've got YouSOSNOWIECM-4000:00:1200:57:2202:03:5003:14:1704:20:5305:16:00
134SKOREK Karol 96WROCLAWM-3000:00:1200:56:4102:02:0903:14:5204:24:2705:26:51
135KULESZA Artur 99Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM-5000:00:1200:58:5702:09:1703:21:2604:26:1605:19:18
136KRÓL Marcin 252OŚ Racing TeamWROCŁAWM-3000:00:1201:00:3602:11:5903:28:1804:36:3505:33:10
137NIEMIRO Dominika 443Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK-3000:00:1201:00:1402:12:0203:28:4304:38:4305:37:15
138SPECHT Mikołaj 370BBL SkraWARSZAWAM-4000:00:1201:00:2802:17:4103:34:1404:56:4306:03:01
139BANAŚ Maciej 160KRAKÓWM-3000:00:1201:04:5002:23:2703:46:4105:07:1506:15:17
140RADTKE Rafał 137KB GOCH BytówBYTÓWM-3000:00:1201:10:1002:35:1004:00:2905:28:1806:41:52
141JEDYNAK Magda 454WARSZAWAK-4000:00:1201:24:1403:13:1104:52:2706:27:0507:40:54
142MACHULA Arkadiusz 62Sparta ZiębiceZIĘBICEM-4000:00:1201:17:5403:00:0104:43:5806:26:4107:47:35
143WILK Maciej 409Rambo 3BYTOMM-3000:00:1300:44:0101:39:3102:36:2403:34:5404:23:20
144GNIADEK Tomek 348Dabex BoltDOBCZYCEM-4000:00:1300:59:2402:13:1903:30:5004:46:2505:45:56
145MOLTZAN Zbigniew 168TORUŃM-4000:00:1301:03:2002:21:5103:40:5204:52:3605:50:41
146GALUSKIN Alexey 284Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1301:04:1802:20:0403:36:3804:53:2305:56:34
147MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 166TORUŃK-4000:00:1301:03:2102:21:5203:41:1704:53:3305:51:43
148KOŁODZIEJ Maciej 170BĘDZINM-4000:00:1301:01:1602:18:4003:44:4905:05:2306:11:04
149GRZĘDZIELSKI Jacek 466DynamitKRAKÓWM-4000:00:1301:05:5302:29:5303:53:4005:12:5406:16:34
150BISKUP Rafał 343Dziad Not Dead.WARSZAWAM-4000:00:1301:04:5302:32:0304:02:0305:29:0406:43:15
151JANUSZ Tomasz 291WROCŁAWM-4000:00:1301:01:4502:21:4903:53:1705:25:4206:46:01
152PILECKI Maciej 474WROCŁAWM-4000:00:1301:07:3502:44:2704:13:3305:47:0207:03:04
153KWINTA Maciej 232WKB PiastWROCŁAWM-4000:00:1301:16:3002:57:4704:32:3506:04:1707:18:41
154ŻUBIŃSKI Piotr 462Accelerating PolandWARSZAWAM-4000:00:1301:24:0003:13:0904:52:2606:26:4807:40:53
155CHOJNACKI Leszek 354iADPWARSZAWAM-4000:00:1400:57:1902:10:1503:23:0904:27:2605:22:16
156WOJCIESZEK Andrzej 234Gemini Sopot TeamSOPOTM-3000:00:1401:00:3602:17:0303:34:3504:56:3306:03:36
157HULBÓJ Sebastian 139Huse teamBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1401:04:3102:23:0403:44:3305:03:4006:06:26
158KOWALCZYK Joanna Joko 395Bieganizm/DynafitKRAKÓWK-3000:00:1401:05:5102:29:0803:53:4605:12:5206:16:33
159PIWOWARCZYK Magdalena 30Szkoła Wspinania KlamaKRAKÓWK-4000:00:1401:06:1202:30:0104:00:3505:21:3306:24:31
160CZOSTKÓW Wiola 372AccentureWARSZAWAK-2000:00:1401:05:0902:30:1903:55:4305:21:3606:21:50
161PISKORZ Ireneusz 418KODEŃM-3000:00:1401:01:5902:23:2304:00:2805:37:1806:53:49
162SITKO Grzegorz 109Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1401:16:1802:54:1204:31:0606:11:0207:24:27
163WOJCZUK Kornel 14Dzikie Życie RunTeamWROCŁAWM-3000:00:1500:48:3501:46:4602:51:4003:54:1004:48:00
164GRUCEL Sławomir 134SOSNOWIECM-3000:00:1500:52:4501:58:4503:03:4904:07:0704:59:39
165RĘBKOWSKI Piotr 140OTWOCKM-4000:00:1500:58:5702:08:2103:21:2704:27:3905:21:42
166SARATA Kuba 13Adventure: GlobeKRAKÓWM-3000:00:1501:00:5302:14:4803:28:1404:31:2505:22:13
167HINC Janusz 216GEMINI TEAMGDYNIAM-3000:00:1500:59:5202:14:3903:28:3304:41:1005:40:26
168SANKOWSKI Paweł 366WROCŁAWM-3000:00:1501:01:3402:17:1703:30:2104:44:4905:49:42
169KUBOWICZ Zbigniew 157OŁAWAM-5000:00:1501:00:5002:14:0603:31:4504:52:1905:53:22
170BARAŃSKA Celestyna 364AccentureWARSZAWAK-3000:00:1501:12:5502:48:0304:19:1405:40:1406:45:10
171SITKO Adam 110Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1501:16:1802:54:1404:31:2806:10:5507:23:57
172BENDIG Wojciech 28RADKÓWM-4000:00:1600:51:2901:53:0402:56:1403:59:2004:52:58
173MACHALSKI Sebastian 236STRZELINM-4000:00:1600:56:1302:04:1903:18:2404:33:2405:37:53
174EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stasiek 285SZCZECINM-3000:00:1601:05:0602:23:4703:38:0004:49:0505:44:51
175WACHOWIAK Krzysztof 319CHORZÓWM-3000:00:1601:00:5002:14:3303:31:3704:50:3105:56:05
176WESOŁOWSKI Marcin 164BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1601:07:1802:24:5703:44:1805:01:1906:06:20
177WÓJCIK Małgorzata 60Beskidzka 160 na RatyWIĄZOWNAK-4000:00:1601:05:1802:29:2103:54:0805:12:0806:14:00
178GRĘZIAK Magdalena 415Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-2000:00:1601:08:4902:33:4503:56:2005:13:0806:13:58
179DORDZIK Katarzyna 118GDYNIAK-3000:00:1601:11:2902:35:4104:00:2405:28:4606:42:00
180GONTARZ Mateusz 304WARSZAWAM-2000:00:1601:08:5102:40:0904:10:0405:37:4706:48:29
181MOLENDA Michał 417WROCŁAWM-4000:00:1601:02:1202:19:3703:46:4905:21:5206:45:58
182HARĘŻLAK Dorota 2594 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3000:00:1601:12:4802:51:2204:22:2705:49:3906:56:02
183KUCNER Monika 202Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-4000:00:1601:16:5103:03:4604:45:4606:27:2307:41:02
184JEDWABNY Piotr 3WROCŁAWM-3000:00:1700:53:2101:57:4303:04:3704:05:0504:57:44
185BURMAN Michał 42Czerwonak BiegaMUROWANA GOŚLINAM-4000:00:1700:57:2402:04:4603:17:1304:32:4805:33:47
186SCHULZ Krzysztof 277POZNAŃM-3000:00:1700:58:4002:10:3103:24:2404:33:2305:30:11
187MAZUREK Mariusz 7BIELSKO - BIAŁAM-3000:00:1700:57:1802:10:2803:24:3304:37:3105:37:28
188RANGL Jowita 155KOWARYK-4000:00:1701:02:1602:18:4803:33:5604:47:4305:45:41
189ŁAKOMY Waldemar 85Bukowski Klub BiegaczaBUKM-5000:00:1701:01:3002:17:5303:34:4004:55:2506:02:22
190WESOŁOWSKI Maciej 71GRODZISK MAZOWIECKIM-3000:00:1701:07:2202:24:4703:44:3005:03:4906:06:16
191FLORCZAK Marek 288LZS TARCHALANKARADKÓWM-4000:00:1701:05:0402:30:2703:55:4205:15:3006:22:53
192KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM-3000:00:1701:03:5702:26:4103:51:3605:19:3306:26:59
193WÓJTOWICZ Zbigniew 61NOWA WIEŚM-4000:00:1701:08:5402:38:0004:11:3805:44:0706:54:12
194HARĘŻLAK Krzysztof 2604 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-4000:00:1701:12:4702:51:2104:22:2605:46:2806:56:02
195MAZURKIEWICZ Jerzy 394Night Runners WrocławWROCŁAWM-3000:00:1801:00:3402:08:3503:22:5304:27:1305:23:31
196WOJCIECHOWSKI Ireneusz 92TRI SignovumGRÓJECM-4000:00:1800:58:4002:12:1103:33:3604:53:2105:58:50
197HOROWSKI Tomasz 410Urodzeni Biegacze bornrunners.plTYCHYM-4000:00:1801:03:1402:20:1703:39:2904:59:3206:03:41
198SKWARSKI Darek 336Kibole w BieguPOZNAŃM-3000:00:1801:05:5702:25:2703:46:1605:00:0305:56:54
199SURMACZ Rafał 214PRZEŹMIEROWOM-4000:00:1801:07:3702:31:4703:56:2005:15:0006:16:40
200RABSCH Bartek 81POZNAŃM-3000:00:1801:07:5402:31:3203:56:3305:19:0906:22:54
201SYGIET Andrzej 203GLIWICEM-4000:00:1801:06:3502:35:5204:16:0505:51:2107:06:20
202BYRCZEK Michał 342WROCŁAWM-3000:00:1801:09:0502:39:1904:23:4306:06:1207:18:40
203ŻELICHOWSKI Artur 212Kęckie HarpaganyKĘTYM-4000:00:1900:56:4302:03:4203:13:3704:18:0605:09:13
204WIĘCEK Przemysław 55KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3000:00:1900:57:1402:13:0603:29:0304:41:5805:40:40
205BŁACHEWICZ Krzysztof 248-IŁAWAM-4000:00:1900:57:0802:04:5503:25:1904:44:0705:53:24
206GROCHAŁA Tomasz 1494binżGŁOGÓWM-3000:00:1901:00:5502:17:1703:34:2904:45:3305:42:56
207FELTOWICZ Jacek 479BIAŁYSTOKM-3000:00:1900:59:5902:16:4303:33:3704:46:2105:45:27
208KSIĘŻNIK Dorota 391BRZEGK-5000:00:1901:04:4502:23:2303:43:3704:58:2905:57:52
209LISZKA Piotrek 294KS Limanowa ForrestBYTOMM-6000:00:1901:06:2302:26:0703:44:1104:59:3106:00:44
210HIBNER Zbigniew 266KOSZALINM-4000:00:1901:06:0702:24:1603:46:2305:05:3506:14:30
211ANTONIEWICZ Jacek 453GRÓJECM-4000:00:1901:11:3002:33:2103:56:0405:12:1606:16:33
212MICHAJLUK Bogdan 158SADKÓWM-5000:00:1901:08:0902:31:4504:02:4105:33:0206:49:08
213FANSLAU Marek 317STAROGARD GDAŃSKIM-5000:00:1901:11:3802:46:3404:28:3606:12:2807:30:59
214GUZOWSKI Andrzej 393GRUDZIĄDZM-5000:00:2001:04:4002:23:1803:43:3604:50:1105:42:47
215SZEWCZAK Tomasz 311LenovoJÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:01:4602:25:5903:38:5104:53:1205:56:29
216JACHYMSKI Jacek 11AKG ŁódźŁÓDŹM-5000:00:2001:04:3302:21:3103:42:3704:57:4505:57:38
217PIKOR Jacek 132ZAMOŚĆM-4000:00:2001:01:5102:21:0203:44:1205:04:4206:07:12
218TUROSZ Zbigniew 222LEŻAJSKM-5000:00:2001:02:0602:20:2703:44:3405:07:4906:10:07
219OLEŚ Rafal 161Maratonczyk SzczytnicaSZCZYTNICAM-3000:00:2001:00:5902:17:1703:44:3805:09:2206:19:01
220KRZYCKI Rafał 104KB ERGOWARSZAWAM-4000:00:2001:04:4702:25:0003:49:4605:12:0306:23:37
221LEMIESZKA Marta 75Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK-2000:00:2001:05:3602:27:4903:50:5605:12:0806:16:16
222KUMKOWSKA Irena 329BIELSKO-BIAŁAK-4000:00:2001:05:3902:25:4003:54:2805:13:4106:19:34
223BURZYŃSKI Tomasz 310JÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:08:3602:37:5104:05:4905:34:4406:51:38
224JURA Dorota 306Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAK-3000:00:2001:07:3102:49:3704:29:2305:56:2907:04:47
225POKOTYCKI Denis 196Otomo STPKOSTRZYN NAD ODRĄM-2000:00:2001:03:1102:32:0904:12:2805:47:2207:04:51
226KACZMAREK Szymon 414Podrozejozina.plPOZNAŃM-3000:00:2101:05:0702:18:1103:29:5704:33:5805:34:52
227NADOLSKI Piotr 363WARSZAWAM-4000:00:2101:05:0202:21:3403:34:4204:39:4805:34:08
228JAŚNIEWICZ Wojciech 77Nie Ma Lipy Swarzędz TeamSWARZĘDZM-3000:00:2101:05:2802:26:2303:50:4605:13:5706:24:40
229BIAŁAS Aldona 76Nie Ma Lipy Swarzędz TeamGRUSZCZYNK-4000:00:2101:05:2902:26:2503:50:4805:14:5406:24:44
230RYBUS Agata 289LIPSKOK-3000:00:2101:10:5602:34:4303:59:2305:18:2806:26:49
231KASEJA Maciej 430KB ERGOHORNÓWEKM-5000:00:2101:08:3202:35:0403:59:1505:25:2706:33:15
232KOTYSZ Waldemar 86BBL OPOLEOPOLEM-5000:00:2101:04:4302:29:2004:02:5105:40:3706:56:32
233MIREK Waldemar 9Cze -miKUŹNIA RACIBORSKAM-5000:00:2101:07:5002:37:4604:19:0705:51:0007:09:31
234SIEROCIN Jakub 297KDATPSOPOTM-3000:00:2200:58:4602:06:3403:17:3004:23:0105:18:20
235KOZINOGA Mateusz 426FSL VERUS AOK.PL TEAMPOZNAŃM-3000:00:2201:05:3302:21:5903:32:5904:33:5505:22:47
236ZAWADA Mateusz 72Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-2000:00:2201:06:0002:23:2703:42:3104:57:4705:56:07
237KUPCZYK Jacek 188ROKIETNICAM-4000:00:2201:04:1202:21:1303:44:4605:04:4106:14:56
238MAŃKOWSKI Krzysztof 358Drużyna Wilka / MakeRunEasier.plOLSZTYNM-3000:00:2201:02:5702:20:5603:47:5605:16:3806:26:18
239SKAZA Adam 381Jednostka Wojskowa BrzegBRZEGM-3000:00:2201:05:5202:26:0403:53:5905:28:4706:32:23
240BAZYLUK Andrzej 331KB ERGOBIALYSTOKM-4000:00:2201:04:2602:34:3404:01:4605:37:0706:46:08
241ŻOŁĄDEK Anna 218OTWOCKK-3000:00:2201:18:1202:56:2104:33:4806:00:4707:10:34
242RĘKAWEK Artur 251Truchtacz.plGARWOLINM-4000:00:2201:18:1202:56:2104:33:4806:00:4807:10:34
243DRYNDA Rafał 323KB Florian Zajączki DrugieKRZEPICEM-3000:00:2301:01:2602:17:1803:31:0104:35:0105:29:07
244DYSARZ Przemysław 124POZNAŃM-3000:00:2301:04:4902:15:5403:31:1904:43:5305:42:14
245ŻYŻA Piotr 153Athletics Team PrusiceSKOKOWAM-4000:00:2300:58:5302:11:2703:29:5104:45:5205:50:07
246BARTKOWIAK Michal 373CityTrail TeamPOZNANM-3000:00:2301:05:3202:20:3303:37:5804:54:1406:05:38
247MOSKWIAK Mateusz 383Beer Bros RunnersJAROSŁAWM-2000:00:2301:03:5302:23:0503:41:0804:59:5806:13:25
248UCIEKLAK Dominik 440SKAWINAM-4000:00:2401:00:1502:09:0703:22:2904:32:4205:34:10
249KAMIŃSKI Cezary 228POZNAŃM-3000:00:2401:04:3002:16:1403:28:0904:41:4405:38:49
250KIEDROWSKI Bartosz 246Lubię klopsyPOZNAŃM-3000:00:2401:05:3002:21:3803:37:4104:46:3705:46:46
251SZCZEŚNIAK Dorota 211RANKORDĄBRÓWKAK-3000:00:2401:04:4402:26:3603:50:0605:09:0006:10:49
252POKRYWKA Arkadiusz 240DĄBRÓWKAM-3000:00:2401:05:1702:28:1703:51:2705:11:0106:11:35
253JÓŹWIAK Michał 138BRYLANT KÓRNIKKÓRNIKM-4000:00:2401:08:4302:40:5004:04:2005:21:2606:24:23
254SZPAK Monika 382PUSZCZYKOWOK-4000:00:2401:09:1402:40:5004:04:2005:21:5106:24:20
255DEINIUK Roman 269WARSZAWAM-2000:00:2401:04:3602:26:2803:57:4705:22:5006:34:31
256BARAŃSKI Piotr 263PIASECZNOM-3000:00:2401:08:0102:38:2704:14:0705:40:3206:53:23
257KSIĄDZYNA Rafał 362Jeleniogórski Klub JaskiniowyJELENIA GÓRAM-3000:00:2500:58:3502:06:4003:22:2204:28:2805:22:09
258OBIDZIŃSKI Adam 346Kaszubska PoniewierkaSOPOTM-3000:00:2501:03:4902:21:2103:43:4904:57:31
259JANKOWSKI Piotr 120SZCZECINM-4000:00:2501:06:0202:27:3903:42:5105:00:4106:09:00
260BZOWSKI Michał 114Trailrun.plKRAKÓWM-4000:00:2501:04:5702:27:5303:55:2905:21:0906:47:23
261PANEK Aleksandra 334DĘBOGÓRAK-4000:00:2501:12:2902:46:2204:13:2705:42:4206:56:18
262DWORAKOWSKI Tomasz 10DUSZNIKI-ZDRÓJM-3000:00:2501:07:4302:32:1804:01:1505:35:3206:52:36
263KRAUSE Ania 53Natural Born RunnersPOZNAŃK-3000:00:2501:13:3702:49:4404:26:2306:03:4907:13:23
264SIKORA Michał 217ŻELOWICEM-4000:00:2600:54:4901:57:5403:04:5104:11:0805:09:50
265TWARÓG Zbigniew 244Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-6000:00:2601:00:5802:17:0603:36:0904:59:4806:12:47
266KWOLIK Daniel 477DŁUGOPOLE ZDRÓJM-3000:00:2601:04:4402:20:2003:44:4105:05:0906:07:24
267MNICH Tomasz 197GLIWICEM-4000:00:2601:07:2902:30:2503:53:2305:06:5906:04:42
268SOBOLEWSKI Dariusz 439Vege RunnersPOZNAŃM-4000:00:2601:12:2802:48:2504:04:4805:33:2506:50:48
269KONEFAŁ Włodzimierz 347Rembertów TeamWARSZAWAM-3000:00:2601:07:4002:35:2204:07:1305:41:4006:54:04
270TERLECKI Marcin 389CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:0202:42:5204:11:2605:38:5006:55:21
271KANIOWSKI Wojciech 388CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:1802:43:0704:19:2005:52:1907:07:15
272BURZYŃSKI Tomasz 353GDYNIAM-2000:00:2601:15:3702:53:0404:24:0405:54:1407:07:15
273WASZAK Rafał 37POZNAŃM-2000:00:2601:07:4902:33:4504:06:3505:44:3307:06:41
274JUCHA Lidia 437RysioTeamŁÓDŹK-4000:00:2601:20:0703:05:0904:55:4806:36:0907:47:51
275CZUBIŃSKI Marek 29ŁÓDŹM-6000:00:2601:20:0303:05:0904:56:3106:40:1707:58:04
276ZAWAL Przemysław 74Rembertów TeamWARSZAWAM-4000:00:2701:01:5802:19:4203:39:3704:52:4905:52:34
277JANUĆ Wojciech 243Arka LeśnaPUSZCZYKOWOM-2000:00:2701:05:5302:21:5403:38:2504:56:0306:01:27
278KOZIEŁ Łukasz 371KSRG ZG RUDNALUBINM-3000:00:2701:05:4302:27:0903:46:5305:06:4006:19:17
279GENDEK Wojciech 50Tyłowice LubochniaJAROCINM-5000:00:2701:07:1102:30:2103:57:0605:28:2006:39:00
280KORCZYK Ryszard 47Kęckie HarpaganyKĘTYM-3000:00:2701:11:3002:47:1204:09:4105:30:3406:31:07
281DAWID Mariusz 151Kurp TeamKADZIDŁOM-3000:00:2701:05:0102:38:5304:05:0805:33:1106:44:11
282SKRZYPCZAK Mirosław 192Balans TeamKATOWICEM-4000:00:2701:11:2502:42:2004:07:2105:36:2506:39:53
283BURDAJEWICZ Magdalena 224pajączekMOSINAK-3000:00:2701:13:2502:44:4104:16:1405:51:3107:11:43
284BORÓWKA Ryszard 112GDYNIAM-4000:00:2800:54:1301:57:5403:05:0004:07:2205:00:27
285KŁOSEK Jacek 172Instal-Tech TeamRACIBÓRZM-2000:00:2801:08:4802:26:5103:45:0904:56:2905:53:37
286KOŁODZIEJ Paweł 180CZERNICAM-4000:00:2801:06:1202:26:4503:45:4105:03:3406:09:38
287OLSZEWSKI Jacek 163ChemadexMOSINAM-3000:00:2801:08:5502:30:4303:48:2205:05:0006:07:00
288SZUBERT Przemysław 40TYŁOWICE LUBOCHNIALUBOCHNIAM-4000:00:2801:07:0702:30:1703:57:0605:28:1806:38:59
289GEMZA Anna 191Balans TeamKATOWICEK-3000:00:2801:11:2502:42:1804:07:2505:36:5806:39:52
290SZYDŁOWSKA Paulina 177POZNAŃK-2000:00:2801:13:4502:47:2204:16:1705:47:4006:55:47
291SZYDŁOWSKI Adrian 178POZNAŃM-3000:00:2801:13:4402:47:2204:16:1605:47:3806:55:46
292NIEKRASZ Justyna 83ŚWIDNICAK-4000:00:2801:08:5402:35:0304:12:4905:57:5407:10:13
293ZAGAŁA Piotr 183WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNICAM-4000:00:2801:09:2502:37:5204:12:3505:57:5507:09:31
294SIELICKI Władysław 387JEZIORKIM-2000:00:2901:05:4902:23:5503:49:2505:15:0306:25:35
295KOBUSIŃSKA Adrianna 307Rajd Konwalii TeamPOZNAŃK-2000:00:2901:05:5002:23:5603:49:4905:15:11
296JAGIEŁŁO Adam 111Żelazna Łyda Sąsiad teamBYTOMM-4000:00:2901:11:0102:34:5403:59:0605:25:1706:39:28
297BIEŃKOWSKI Piotr 377KIEŁCZÓWM-4000:00:2901:09:3302:32:4004:03:2605:30:1306:41:52
298RÓŻOWICZ Eliza 309Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:00:2901:16:2403:00:3904:32:4106:02:5407:12:02
299GÓRNY Piotr 396Górny TeamGOSTYŃM-2000:00:2901:12:1702:52:4904:38:3506:13:4307:22:23
300BUKOWSKI Marcin 467Spartanie DzieciomŻELECHÓWM-3000:00:3000:59:3302:19:0303:33:2104:45:4305:40:17
301NADROWSKI Piotr 425PIASECZNOM-5000:00:3001:11:4902:35:5103:57:2905:20:4106:30:24
302MIĘDZIK Jacek 115Sąsiad TeamBYTOMM-3000:00:3001:10:5902:34:5303:59:0805:24:4606:39:24
303SULIN Marek 390Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:3001:11:3002:37:4404:03:2705:28:3606:36:24
304BARAŃSKI Rafał 185KB BBM OpoleOPOLEM-4000:00:3001:11:2102:35:1604:02:5405:28:5506:37:06
305KORUMBEL Artur 119Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM-4000:00:3001:13:1002:48:0004:23:2505:58:1507:12:03
306KAŁŁAUR Krzysztof 296WARSZAWAM-3000:00:3001:16:5403:05:2504:49:0506:35:5908:05:01
307ANDRES Kamil 432KS JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3100:55:0501:58:2203:00:4404:04:1904:59:00
308KUNA Wojciech 237ITMWB KrakówKRAKÓWM-2000:00:3101:00:2002:12:1803:28:3104:39:2405:34:59
309SPACHACZ Łukasz 367Altom GnieznoGNIEZNOM-3000:00:3101:01:4102:16:5003:36:0504:58:2406:03:26
310SCHIEWE Andrzej 448SWIDNICAM-4000:00:3101:07:4002:25:0503:42:2805:03:3006:11:22
311ZAJĄC Andrzej 449Nokia KrakówKRAKÓWM-4000:00:3101:12:0102:38:2204:02:0505:25:5806:33:04
312NAZAREWICZ Mieczysław 290NGB KORONA LEGNICALEGNICAM-4000:00:3101:13:0602:49:0404:21:2605:51:2507:09:21
313GÓRNY Sławomir 397Górny TeamGOSTYŃM-5000:00:3101:12:1602:52:4604:38:3406:14:0707:22:40
314PEŻYŃSKI Piotr 239BYDGOSZCZM-3000:00:3200:58:3802:09:4703:25:2804:36:4705:37:47
315TUTKA Maksymilian 431K S JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3201:00:0902:12:0403:28:4204:44:3005:45:10
316RADZIWOŃ Anna 146Skazani na góryPOLKOWICEK-4000:00:3201:15:2402:47:5504:27:3606:02:4807:13:25
317DOBAJ Katarzyna 298KRAKÓWK-4000:00:3201:12:5502:49:0004:25:4005:59:4807:11:57
318CABAN Rafał 335UKS LudwikowiceOLEŚNICAM-4000:00:3201:12:4602:54:5604:41:4506:23:4207:45:39
319WICHŁACZ Paweł 324KB Maniac PoznańPOZNAŃM-3000:00:3301:00:5002:10:5603:23:2104:26:5805:16:32
320KRUŻOŁEK Monika 52TurboptysieRADKÓWK-3000:00:3301:09:5202:25:5503:42:0704:53:1705:51:48
321STROBIN Filip 352KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-3000:00:3301:05:5402:20:1103:39:0805:00:0706:02:38
322LEWANDOWSKI Paweł 446RZESZÓWM-3000:00:3300:59:1502:10:5403:39:4205:11:0206:24:09
323CZAPIGA Robert 35TeMMPo WałbrzychNOWA RUDAM-4000:00:3301:10:3302:39:5004:05:5005:28:3006:36:32
324MUCHA Tomasz 400mwJANÓW LUBELSKIM-4000:00:3301:17:3802:52:5104:23:2805:52:0707:05:56
325RADZIWOŃ Krzysiek 145Skazani na góryPOLKOWICEM-4000:00:3301:15:3202:47:5504:27:3506:02:2707:13:33
326MICHALAK Sebastian 299GepardyDĄBRÓWKAM-3000:00:3301:12:5502:48:5904:25:4105:59:4907:11:59
327WIERZBICKI Mirosław 207Nysa biegaOTMUCHÓWM-3000:00:3301:14:3603:01:4104:41:5606:25:1907:34:38
328STRUŻYNA Agata 271WROCŁAWK-3000:00:3301:14:4403:01:4104:41:5706:25:3207:35:16
329WYRODEK Jakub 63TurboptysieNOWA RUDAM-3000:00:3401:09:5002:25:5703:42:0404:53:1805:51:37
330JANOWICZ Adam 133RYBNIKM-2000:00:3401:08:3802:30:4503:55:0405:20:3806:26:38
331KRACZKOWSKI Przemysław 108KOSZALINM-3000:00:3401:07:3002:32:1103:58:1505:25:3006:38:04
332ŁUGOWSKI Karol 458MIŃSK MAZOWIECKIM-3000:00:3401:10:3602:40:0504:13:5906:02:2007:13:19
333MIZIOŁEK Jakub 174Mgła MdłościSPICZYNM-2000:00:3401:15:5802:50:3904:30:1205:59:5007:18:13
334VLACH Jaromir 272Velký OsekVELKÝ OSEKM-3000:00:3501:07:5702:29:2303:43:4704:47:1505:40:08
335BUŁA Robert 130Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-2000:00:3501:08:4402:30:4503:56:0305:22:1106:32:09
336STUSIŃSKI Mariusz 268MIŃSK MAZOWIECKIM-4000:00:3501:10:3402:38:2104:04:1505:32:5806:41:04
337STEC Adam 337FC MI SIĘ NIE CHCEWYSOKAM-3000:00:3501:08:0302:34:1004:08:4005:36:2006:48:12
338JARZYNA Szymon 148Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:3501:15:4002:57:0604:31:4505:54:4907:00:00
339SKONECZNY Artur 43TOMASZÓW MAZOWIECKIM-4000:00:3501:16:0202:56:0104:37:2206:12:2507:24:24
340KUDEŁKA Janusz 359PRĄDOCINM-5000:00:3501:16:3402:54:4204:33:0806:27:1007:40:44
341FYDA Piotr 6KROSNOM-4000:00:3601:07:2402:25:5503:46:5005:06:5006:18:15
342MĘŻYŃSKI Michał 403ŻimbakiWARSZAWAM-4000:00:3601:06:3602:29:1704:01:3805:32:2606:52:50
343WIŚNIEWSKI Michał 276Invicta Power TeamGDAŃSKM-4000:00:3601:17:0903:02:2304:36:0606:09:1807:11:40
344ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 275Gemini Sopot TeamGDAŃSKK-3000:00:3601:17:1203:02:2404:36:1506:09:2107:12:02
345JAWORSKI Piotr 20WROCŁAWM-3000:00:3601:11:1602:42:5604:26:3006:17:2107:33:42
346KOWALSKI Andrzej 355WROCŁAWM-5000:00:3701:04:3902:20:2503:39:3404:59:1106:01:07
347GAŁKA Marcin 142JASIEŃM-3000:00:3701:14:5902:50:2004:19:1005:37:4406:43:03
348SKOTNICZNY Piotr 360KKB Dystans KrakowKRAKOWM-3000:00:3701:17:0202:55:1204:28:3705:50:4507:02:30
349MARJAŃSKI Tomasz 300KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-3000:00:3701:09:2902:36:2104:08:5405:41:0807:01:25
350BUDKIEWICZ Łukasz 48JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-3000:00:3701:11:0602:42:0204:19:3206:02:1907:16:01
351DZIUBA Emilian 208BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-4000:00:3801:07:1702:24:3403:37:5004:56:4305:58:33
352BĘBENISTA Roman 385Trenujmy.comŁÓDŹM-3000:00:3801:17:4202:54:4504:24:3105:49:1306:55:44
353GŁUSZCZAK Jerzy 341ŁÓDŹM-5000:00:3801:07:3302:38:3004:21:0105:56:0807:27:58
354PODLASIŃSKA Paulina 143KOBYŁKAK-3000:00:3801:16:4002:55:0704:33:0206:10:0307:33:48
355BOŻEK Edward 301MILANÓWEKM-6000:00:3801:14:1902:53:2704:30:0106:12:1707:33:41
356LACHOWSKI Robert 65ŁÓDŹM-3000:00:3901:03:5602:20:3703:44:3805:01:2106:00:48
357ROJEWSKI Paweł 70ŁÓDŹM-3000:00:3901:01:4302:20:5603:40:5305:04:5006:10:39
358PASECKA Sylwia 171GLIWICEK-4000:00:3901:09:4502:34:5504:03:2505:32:5806:39:54
359MICHALSKI Piotr 361WROCŁAWM-3000:00:3901:11:3002:38:4104:09:0705:33:2606:43:23
360KOSMALSKI Rafał 27WROCŁAWM-4000:00:3901:11:1102:38:1604:03:4705:37:4006:46:44
361LECH Agnieszka 456STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIEBODZICEK-3000:00:3901:14:0802:48:2604:21:3105:50:1507:05:49
362KOSINSKI Andrzej 95WARSZAWAM-4000:00:4001:14:1902:45:2204:10:0705:27:4006:36:16
363KOWALSKI Łukasz 45KOŁOBRZEGM-3000:00:4001:08:2902:33:4004:03:3805:36:1106:48:48
364MĄCZKA Bronisław 209OTK RzeźnikGLIWICEM-6000:00:4001:08:4702:34:5504:03:5005:49:1307:04:39
365SMYK Robert 470OTK RzeźnikGLIWICEM-4000:00:4001:07:5102:34:1103:51:5705:28:3106:39:52
366WIELICZKO Krzysztof 206WARSZAWAM-4000:00:4001:14:0902:56:4504:21:2005:52:0107:01:48
367SZPANOWSKI Piotr 249Wąsy Króla JanaOŻARÓW MAZOWIECKIM-4000:00:4001:14:0202:56:4604:21:2105:52:0207:01:48
368RAKOWSKA Magdalena 1Drużyna TVNWARSZAWAK-4000:00:4101:06:3002:22:5903:42:2204:57:2205:55:23
369LIZAKOWSKI Piotr 225NYHA IVSZCZECINM-4000:00:4101:05:5102:25:0003:49:5405:08:5406:14:17
370MROWIEC Michał 475KORDAKIMRĄGOWOM-4000:00:4100:59:4702:24:3703:50:1305:11:4406:17:01
371BRZOZOWSKI Michał 147WEJHEROWOM-3000:00:4101:11:4102:34:5303:59:0805:12:4606:22:39
372NOCOŃ Kamil 8KATOWICEM-2000:00:4101:16:1702:57:3904:21:0905:39:5306:47:18
373MISIUREWICZ Pawel 162Passus Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:4101:07:1502:34:3104:13:0005:41:4506:54:56
374WILMAŃSKI Arkadiusz 98POZNAŃM-4000:00:4201:05:4602:28:5303:58:5705:28:3806:41:35
375ZAWISKI Tomasz 255WILKSZYNM-3000:00:4201:13:2402:42:5504:20:2205:57:4607:10:01
376ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAMPOZNAŃM-4000:00:4201:16:3202:59:4904:44:3106:22:4307:33:49
377OSICA Łukasz 264SWIETOCHLOWICEM-3000:00:4301:08:3302:35:2504:10:0805:40:5806:50:11
378MOTYLEWSKI Tomasz 283SKSWARSZAWAM-3000:00:4301:10:4502:43:4404:10:3705:42:2006:52:14
379CIECHORSKI Andrzej 231DRUŻYNA SZPIKUDACHOWAM-3000:00:4301:16:1502:59:4704:44:1606:22:1007:28:42
380CIECHOMSKI Bartłomiej 384WARSZAWAM-3000:00:4301:17:3002:56:5304:40:2006:27:2307:37:58
381DĄBEK Paweł 176RUDNIK NAD SANEMM-4000:00:4301:18:0002:53:0904:37:3306:28:3107:44:53
382GETTLICH Piotr 279SKSWARSZAWAM-4000:00:4401:10:5202:42:5004:13:0605:49:1307:01:20
383ILKIEWICZ Michał 378STARE BABICEM-4000:00:4401:15:2202:51:1004:19:5705:50:5007:07:14
384SERWADCZAK Marek 401WROCŁAWM-5000:00:4401:12:5502:53:1804:26:5206:07:3107:23:23
385SIKORA Jacek 219ŻELOWICEM-4000:00:4501:07:1102:29:3603:59:2605:28:1906:41:14
386GRYSKA Piotr 376BrakKOBIELAM-4000:00:4701:05:2602:20:0903:38:2805:00:5106:04:19
LEŚNIAK Marcin 78Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-30DNF01:07:15 DNF02:44:57 DNF DNF DNF DNF
KUBICA Bartosz 413WISŁA WIELKAM-40DNF00:59:56 DNF02:23:32 DNF DNF DNF DNF
PŁÓCIENNICZAK Jakub 117Dream RunWARSZAWAM-40DNF00:56:31 DNF02:10:20 DNF03:35:45 DNF DNF DNF
MACHUL Ewa 421Dream RunWARSZAWAK-30DNF00:58:57 DNF02:30:32 DNF04:06:31 DNF DNF DNF
SEGIET Paweł 12silesia runners clubBYTOMM-30DNF01:00:37 DNF02:13:22 DNF03:41:42 DNF DNF DNF
KOZŁOWSKA Joanna 356Drużyna WilkaOLSZTYNK-30DNF01:10:34 DNF02:49:56 DNF04:23:41 DNF DNF DNF
SIWIŃSKI Jerzy 357Drużyna WilkaOLSZTYNM-50DNF01:10:43 DNF02:49:58 DNF04:34:06 DNF DNF DNF
KROPKA Marcin 375KATOWICEM-40DNF01:04:19 DNF02:22:01 DNF03:48:14 DNF DNF DNF
BOROWIECKI Łukasz 411KRAKÓWM-20DNF01:08:10 DNF02:34:21 DNF04:30:20 DNF DNF DNF
BIELAWIEC Bartłomiej 416Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM-30DNF01:01:01 DNF02:39:42 DNF04:51:13 DNF DNF DNF
KŁOSOWSKI Piotr 435STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-40DNF00:59:09 DNF02:06:44 DNF03:36:03 DNF DNF DNF
SMOLAN Marcin 464LEGNICAM-30DNF01:07:01 DNF02:23:54 DNF03:43:24 DNF DNF DNF
ZAWADZKI Wiesław 126KRAKÓWM-40DNF01:07:18 DNF02:25:06 DNF03:55:10 DNF DNF DNF
KUCZYŃSKI Marcin 280WARSZAWAM-40DNF01:17:38 DNF03:07:26 DNF05:03:09 DNF DNF DNF
JABŁOŃSKI Kazimierz 226PRĄDYM-60DNF01:23:53 DNF03:13:42 DNF05:03:01 DNF DNF DNF
PELCNER Marcin 107Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM-40DNF01:15:28 DNF02:59:23 DNF DNF DNF DNF
CHROMIŃSKI Maciej 429GORZÓW WLKP.M-30DNF01:24:41 DNF03:22:53 DNF DNF DNF DNF
ZIELIŃSKI Andrzej 316Eko-Okna RunnersADAMOWICEM-30DNF01:25:29 DNF03:28:50 DNF DNF DNF DNF
KOWALEWSKA Dorota 338Spartanie DzieciomZGORZAŁAK-50DNF01:29:39 DNF03:37:34 DNF DNF DNF DNF
KRZYSZTOŃ Tomasz 325AMBITNI AMATORZYJAWORZNIKM-30DNF00:55:34 DNF02:09:05 DNF03:26:44 DNF04:55:26 DNF DNF
WALECZEK Sławomir 204BRZEZINKA ŚREDZKAM-40DNF01:04:56 DNF02:19:40 DNF03:36:59 DNF04:58:05 DNF06:34:03 DNF
PODSIADŁY Robert 84Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50DNF01:17:19 DNF03:00:54 DNF04:56:53 DNF06:46:01 DNF DNF
ZWĘGLIŃSKA Anna 33KĘDZIERZYN-KOŹLEK-30DNF01:12:54 DNF02:48:18 DNF04:21:31 DNF05:57:47 DNF DNF
WITKOWSKA Jolanta 404ŻimbakiWARSZAWAK-40DNF01:17:52 DNF03:02:30 DNF04:41:00 DNF06:24:48 DNF DNF
SZYGENDA Waldemar 451KONINM-50DNF01:16:32 DNF02:54:53 DNF04:44:13 DNF DNF DNF
TUROWICZ Piotr 97WARSZAWAM-40DNF01:00:36 DNF02:16:18 DNF03:39:18 DNF04:46:09 DNF DNF
KIREJ Mariusz 69NGB Korona LegnicaLEGNICAM-50DNF01:19:14 DNF03:05:17 DNF04:45:52 DNF06:37:40 DNF DNF
PIOSIK Paweł 242RANKORDĄBRÓWKAM-30DNF01:04:53 DNF02:28:22 DNF03:55:43 DNF DNF DNF
SUJAK Renata 105RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-30DNF01:04:45 DNF02:26:29 DNF04:03:30 DNF DNF DNF
GŁOS Łukasz 465STARA ŁOMNICAM-60DNF01:04:29 DNF02:34:33 DNF04:23:20 DNF DNF DNF
ROGÓRZ Andrzej 179WROCŁAWM-30DNF01:05:55 DNF02:40:45 DNF04:32:17 DNF DNF DNF
OSTROWSKI Artur 281SKSWARSZAWAM-40DNF01:17:31 DNF03:07:27 DNF05:03:09 DNF DNF DNF
Znaleziono 418 wynik(ów)