SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 8.4km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCzechy
8.4km
   
1JABŁOŃSKI Artur 332DREAM RUNHORODŁOM-3000:00:0300:41:17
2SNOCHOWSKI Jacob 445Above2000 / Team Mountain Fuel UKKENDALM-3000:00:0300:42:48
3BĘTKOWSKI Piotr 478City Trail TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:43:09
4WIŚNIEWSKI Piotr 444Dynafit tuttu.plBĘDZINM-3000:00:0400:43:51
5WILK Maciej 409Rambo 3BYTOMM-3000:00:1300:44:01
6STOLARZ Piotr 93DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0300:44:53
7KSIĄŻKIEWICZ Piotr 419CITY TRAIL TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:45:08
8TURIF Jarek 408BRISTOLM-3000:00:0300:45:47
9GÓRAL Grzegorz 412TaDzikiKRAKÓWM-3000:00:0500:46:08
10BIELAWA Rafał 476WROCŁAWM-4000:00:0500:46:27
11GONCZARENKO Jarek 406ŻYWIECM-3000:00:0500:46:34
12KUCHARCZYK Maciej 434CHOSZCZNOM-4000:00:0400:46:57
13LANGNER Radosław 59Vege RunnersWROCŁAWM-2000:00:0600:47:17
14HIBNER Waldemar 265KOSZALINM-4000:00:0300:47:37
15JANIK Rafał 292Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0000:47:43
16KURCZYK Tomasz 106KOLONOWSKIEM-3000:00:0500:48:01
17GRAMACKI Szymon 368POZNAŃM-2000:00:0600:48:01
18MAJER Janusz 233TOPOLÓWM-4000:00:0300:48:06
19CZERWIECKI Marcin 254STRZEGOMM-3000:00:0600:48:23
20KOSTERKIEWICZ Marcin 152Rybak Personal Trainer - PTC PrzemyślPRZEMYŚLM-4000:00:0400:48:27
21WOJCZUK Kornel 14Dzikie Życie RunTeamWROCŁAWM-3000:00:1500:48:35
22TOPOLSKI Marcin 31JADOWNIKIM-4000:00:0700:49:02
23BARTYZEL Marek 287ZAWOJAM-4000:00:0700:49:17
24PRZYBYLSKI Łukasz 100Klub Sportowy ShootboxerMOSINAM-3000:00:0500:49:48
25BAŁATKA Krzysztof 88AZS WSGK KUTNOKUTNOM-3000:00:0300:49:49
26SZENDZIELARZ Marcin 392BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0500:50:03
27BOGUS Bartosz 66LUBLINIECM-2000:00:0600:50:10
28RZEPKA Remigiusz 238CLEAREXMIKOŁÓWM-4000:00:0400:50:11
29GAŁUSZKA Filip 205K.S. RosomakWARSZAWAM-2000:00:0400:50:15
30BOJAN Adam 54RUMIAM-4000:00:0400:50:38
31HEŁMECKI Artur 428N-HKRAKÓWM-4000:00:0600:50:42
32PRYJDA Tomasz 427OPOLEM-2000:00:0500:51:29
33BENDIG Wojciech 28RADKÓWM-4000:00:1600:51:29
34ŚWIDA Adam 438GET RUNWROCLAWM-3000:00:0400:52:09
35MAKOWSKI Maciej 34Korona PabianicePABIANICEM-3000:00:1200:52:13
36WINIARSKA Katarzyna 22Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-3000:00:0400:52:18
37CZERNIAWSKI Piotr 122WARSZAWAM-3000:00:0500:52:18
38BROL Marcin 167Sport w Wielkim MieścieKATOWICEM-3000:00:0400:52:39
39GRUCEL Sławomir 134SOSNOWIECM-3000:00:1500:52:45
40BRZOZOWSKI Jacek 423DNF TeamOPOLEM-4000:00:0700:52:50
41KUNICKI Konrad 210NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:51
42RUTA Paweł 201Petarda BończykaWROCŁAWM-4000:00:0800:52:51
43RYMARSKI Arkadiusz 15NOAWROCŁAWM-4000:00:0300:52:52
44KRAUSE Kuba 424www.bieganie.plPOZNAŃM-3000:00:0400:52:52
45MATWIEJCZYK Gabriel 369http://coachingwbiegu.plWARSZAWAM-3000:00:0800:52:53
46BOTKIEWICZ Jarosław 56wkurw_team / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPIASECZNA GÓRKAM-4000:00:0400:52:55
47KŁOS Sławomir 16NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:59
48LANGE Beata 315BIŁGORAJK-4000:00:0400:53:00
49PTASZYŃSKI Wojciech 165FROMBORKM-4000:00:1000:53:00
50RAJTAR Zbigniew 365Rontil- CompassKRAKÓWM-5000:00:0500:53:03
51LUBAŃSKI Robert 150BUKOWICEM-5000:00:0600:53:04
52GÓRSKI Mariusz 129-TYCHYM-3000:00:0400:53:16
53SZECÓWKA Zbigniew 405Ambitni AmatorzyPORAJM-4000:00:0700:53:19
54JEDWABNY Piotr 3WROCŁAWM-3000:00:1700:53:21
55DYBIŻBAŃSKI Wojciech 374City Trail TeamPOLICEM-2000:00:0600:53:25
56KILIŃSKI Jacek 235Elite SportsOSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0300:53:49
57ZIĘTERSKI Robert 182KŁODZKOM-4000:00:0500:53:50
58ROGÓRZ Piotr 154WROCŁAWM-4000:00:0600:53:50
59JĘDRZEJEWSKI Łukasz 351WATAHASŁAWAM-4000:00:0900:53:56
60MAJOR Stefan 407ambitni amatorzyŻARKIM-6000:00:0900:53:56
61BORÓWKA Ryszard 112GDYNIAM-4000:00:2800:54:13
62SZCZOT Andrzej 461WROCŁAWM-4000:00:0700:54:20
63MATEJA Mariusz 187Rat TeamNYSAM-3000:00:1000:54:20
64PIECUCH Marcin 91Lacho TeamKRAKÓWM-3000:00:0800:54:31
65SULIMA Grzegorz 190Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-5000:00:1000:54:41
66WOLBACH Tomasz 131POZNANM-3000:00:1100:54:45
67SIKORA Michał 217ŻELOWICEM-4000:00:2600:54:49
68MATLOK Marek 194Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:1100:54:55
69BYTNIEWSKI Darek 312Team PKO Silesia MarathonKATOWICEM-4000:00:1000:55:03
70ANDRES Kamil 432KS JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3100:55:05
71LEWANDOWSKA Karolina 471Dream RunGAMRATKAK-4000:00:0700:55:20
72NIEMCZYK Damian 221DREAM RUNWARSZAWAM-3000:00:0800:55:20
73DETTLAFF Patrycja 457DREAM RUNWILCZA GÓRAK-3000:00:0600:55:22
74PICHETA Magdalena 318WARSZAWAK-3000:00:0600:55:27
75WINIARSKI Andrzej 57DxTreeM RunningWARSZAWAM-3000:00:0900:55:28
76JANUSZKIEWICZ Michał 473SOSNOWIECM-3000:00:0000:55:34
KRZYSZTOŃ Tomasz 325AMBITNI AMATORZYJAWORZNIKM-30DNF00:55:34 DNF
78KRECZMAŃSKI Robert 186Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-4000:00:0800:55:47
79MAZUREK Michał 123KŁODZKOM-4000:00:0600:55:55
80WITEK Łukasz 103JAWORZEM-3000:00:0500:55:57
81BAWIEC Marek 195WROCŁAWM-4000:00:1000:56:01
82MACHALSKI Sebastian 236STRZELINM-4000:00:1600:56:13
83MISZCZYK Roman 320BYSTRAM-4000:00:0700:56:30
PŁÓCIENNICZAK Jakub 117Dream RunWARSZAWAM-40DNF00:56:31 DNF
85MARYNICZ Łukasz 340TOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0900:56:38
86SKOREK Karol 96WROCLAWM-3000:00:1200:56:41
87ZARODA Zbyszek 330KB AKTYWNI KONINKONINM-4000:00:0700:56:43
88ŻELICHOWSKI Artur 212Kęckie HarpaganyKĘTYM-4000:00:1900:56:43
89PRUGAR FUKOWSKA Paulina 455DREAM RUNWARSZAWAK-3000:00:0700:56:50
90BARTOSIŃSKI Mariusz 58WARSZAWAM-4000:00:0900:56:50
91KACZOREK Marcin 436JÓZEFÓWM-4000:00:0900:56:51
92NOWACKA Marlena 159JAN-MARPIASKIK-4000:00:0400:56:52
93LIPPA Wojtek 333LC MosiądzOPOLEM-4000:00:0600:56:53
94MARCHEWKA Daniel 51LUBINM-3000:00:0600:57:00
95KAZIMIERZ Rafał 18NOAWROCŁAWM-3000:00:0500:57:02
96DZIUBA Piotr 80WROCLAWM-4000:00:1000:57:08
97BŁACHEWICZ Krzysztof 248-IŁAWAM-4000:00:1900:57:08
98WIĘCEK Przemysław 55KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3000:00:1900:57:14
99MAZUREK Mariusz 7BIELSKO - BIAŁAM-3000:00:1700:57:18
100CHOJNACKI Leszek 354iADPWARSZAWAM-4000:00:1400:57:19
101GAJEWSKI Marcin 258PRUSZKÓWM-3000:00:0700:57:20
102SZECHLECKI Krzysztof 295I've got YouSOSNOWIECM-4000:00:1200:57:22
103BURMAN Michał 42Czerwonak BiegaMUROWANA GOŚLINAM-4000:00:1700:57:24
104ZAWORSKI Tomasz 175WROCŁAWM-2000:00:1200:57:27
105ADAMCZAK Mariusz 459PetardaSZCZYTNAM-3000:00:0400:57:34
106CICHOCKI Paweł 350KAPAGO Sport TeamPOZNAŃM-4000:00:0000:57:37
107PĘCZEK Dariusz 250Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1100:57:39
108SKALSKI Radosław 468KONINM-4000:00:0900:57:55
109KONFEDERAK Tomasz 328www.facebook.com/WPogoniZaBobremTWORÓGM-4000:00:0600:58:04
110DARMOCHWAŁ Leszek 422Dzikie BobryPOZNAŃM-4000:00:0000:58:13
111MIKRUT Remigiusz 286CHEŁMNOM-3000:00:1000:58:21
112ORZECHOWSKI Damian 24Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWM-3000:00:0500:58:22
113KRASINSKI Marcin 198WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM-3000:00:1100:58:32
114KSIĄDZYNA Rafał 362Jeleniogórski Klub JaskiniowyJELENIA GÓRAM-3000:00:2500:58:35
115PEŻYŃSKI Piotr 239BYDGOSZCZM-3000:00:3200:58:38
116SCHULZ Krzysztof 277POZNAŃM-3000:00:1700:58:40
117WOJCIECHOWSKI Ireneusz 92TRI SignovumGRÓJECM-4000:00:1800:58:40
118ŁAŻEWSKI Marcin 274CHWALĘCICEM-4000:00:1200:58:41
119SIEROCIN Jakub 297KDATPSOPOTM-3000:00:2200:58:46
120REGLIŃSKA Joanna 193KB GOCH BytówBYTÓWK-2000:00:1100:58:53
121ŻYŻA Piotr 153Athletics Team PrusiceSKOKOWAM-4000:00:2300:58:53
122KULESZA Artur 99Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM-5000:00:1200:58:57
123RĘBKOWSKI Piotr 140OTWOCKM-4000:00:1500:58:57
MACHUL Ewa 421Dream RunWARSZAWAK-30DNF00:58:57 DNF
125OLESZAK Piotr 442Strefa Chilout'u / I LOVE ZIEMEKŚRODA WIELKOPOSLAKM-3000:00:0900:58:58
KŁOSOWSKI Piotr 435STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-40DNF00:59:09 DNF
127LEWANDOWSKI Paweł 446RZESZÓWM-3000:00:3300:59:15
128SADŁO Tomasz 321Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:0600:59:24
129GNIADEK Tomek 348Dabex BoltDOBCZYCEM-4000:00:1300:59:24
130BUKOWSKI Marcin 467Spartanie DzieciomŻELECHÓWM-3000:00:3000:59:33
131PIECUCH Karolina 90Lacho Team/sklepbiegowy.comPRZEWORSKK-3000:00:0900:59:37
132MROWIEC Michał 475KORDAKIMRĄGOWOM-4000:00:4100:59:47
133HINC Janusz 216GEMINI TEAMGDYNIAM-3000:00:1500:59:52
134KRZESZOWSKI Marcin 199STRZEGOMM-3000:00:0700:59:56
KUBICA Bartosz 413WISŁA WIELKAM-40DNF00:59:56 DNF
136FELTOWICZ Jacek 479BIAŁYSTOKM-3000:00:1900:59:59
137TUTKA Maksymilian 431K S JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3201:00:09
138NIEMIRO Dominika 443Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK-3000:00:1201:00:14
139UCIEKLAK Dominik 440SKAWINAM-4000:00:2401:00:15
140KUNA Wojciech 237ITMWB KrakówKRAKÓWM-2000:00:3101:00:20
141SPECHT Mikołaj 370BBL SkraWARSZAWAM-4000:00:1201:00:28
142WALCZAK Patryk 21XRUNNERSKONINM-2000:00:1101:00:33
143MAZURKIEWICZ Jerzy 394Night Runners WrocławWROCŁAWM-3000:00:1801:00:34
144JAKUBCZYK Damian 189ZABRZEM-4000:00:1101:00:36
145KRÓL Marcin 252OŚ Racing TeamWROCŁAWM-3000:00:1201:00:36
146WOJCIESZEK Andrzej 234Gemini Sopot TeamSOPOTM-3000:00:1401:00:36
TUROWICZ Piotr 97WARSZAWAM-40DNF01:00:36 DNF
SEGIET Paweł 12silesia runners clubBYTOMM-30DNF01:00:37 DNF
149KUBOWICZ Zbigniew 157OŁAWAM-5000:00:1501:00:50
150WACHOWIAK Krzysztof 319CHORZÓWM-3000:00:1601:00:50
151WICHŁACZ Paweł 324KB Maniac PoznańPOZNAŃM-3000:00:3301:00:50
152SIKORA Tom 349RSSBVELKE PRILEPYM-4000:00:0401:00:53
153SARATA Kuba 13Adventure: GlobeKRAKÓWM-3000:00:1501:00:53
154GROCHAŁA Tomasz 1494binżGŁOGÓWM-3000:00:1901:00:55
155TWARÓG Zbigniew 244Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-6000:00:2601:00:58
156OLEŚ Rafal 161Maratonczyk SzczytnicaSZCZYTNICAM-3000:00:2001:00:59
BIELAWIEC Bartłomiej 416Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM-30DNF01:01:01 DNF
158GRYCZ Darek 245FunBikeRun.plWARSZAWAM-3000:00:0801:01:07
159PAWŁOWSKI Witold 169Bambaryła TeamGDAŃSKM-3000:00:0901:01:11
160KOŁODZIEJ Maciej 170BĘDZINM-4000:00:1301:01:16
161DRYNDA Rafał 323KB Florian Zajączki DrugieKRZEPICEM-3000:00:2301:01:26
162ŁAKOMY Waldemar 85Bukowski Klub BiegaczaBUKM-5000:00:1701:01:30
163SANKOWSKI Paweł 366WROCŁAWM-3000:00:1501:01:34
164LIK Marek 460ChelmBiegaCHELMM-5000:00:1001:01:35
165PARA Jakub 79LeszNO Limits RunnersLESZNOM-3000:00:0001:01:37
166SPACHACZ Łukasz 367Altom GnieznoGNIEZNOM-3000:00:3101:01:41
167ROJEWSKI Paweł 70ŁÓDŹM-3000:00:3901:01:43
168JANUSZ Tomasz 291WROCŁAWM-4000:00:1301:01:45
169SZEWCZAK Tomasz 311LenovoJÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:01:46
170SIKORA Adam 220ŻELOWICEM-3000:00:0001:01:50
171PIKOR Jacek 132ZAMOŚĆM-4000:00:2001:01:51
172KOCH Michał 127WARSZAWAM-3000:00:0701:01:57
173ZAWAL Przemysław 74Rembertów TeamWARSZAWAM-4000:00:2701:01:58
174PISKORZ Ireneusz 418KODEŃM-3000:00:1401:01:59
175TUROSZ Zbigniew 222LEŻAJSKM-5000:00:2001:02:06
176MOLENDA Michał 417WROCŁAWM-4000:00:1601:02:12
177WOJDA Dariusz 128Dzikie DzikiJÓZEFÓWM-4000:00:1001:02:13
178ZAWIŚLAK Kazimierz 4Dzikie DzikiTOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0801:02:15
179RANGL Jowita 155KOWARYK-4000:00:1701:02:16
180DUDA Konrad 156KRAKÓWM-3000:00:1101:02:23
181MAZGAJ Michał 5NOAWROCŁAWM-3000:00:0001:02:32
182RAJZER Mariusz 39Marek Galiński SHOWTIMEWARSZAWAM-4000:00:1101:02:32
183JAŻDZEWSKI Sebastian 68KB GOCH BytówUGOSZCZM-3000:00:1101:02:56
184MAŃKOWSKI Krzysztof 358Drużyna Wilka / MakeRunEasier.plOLSZTYNM-3000:00:2201:02:57
185POKOTYCKI Denis 196Otomo STPKOSTRZYN NAD ODRĄM-2000:00:2001:03:11
186HOROWSKI Tomasz 410Urodzeni Biegacze bornrunners.plTYCHYM-4000:00:1801:03:14
187MOLTZAN Zbigniew 168TORUŃM-4000:00:1301:03:20
188MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 166TORUŃK-4000:00:1301:03:21
189OBIDZIŃSKI Adam 346Kaszubska PoniewierkaSOPOTM-3000:00:2501:03:49
190MOSKWIAK Mateusz 383Beer Bros RunnersJAROSŁAWM-2000:00:2301:03:53
191LACHOWSKI Robert 65ŁÓDŹM-3000:00:3901:03:56
192KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM-3000:00:1701:03:57
193KUPCZYK Jacek 188ROKIETNICAM-4000:00:2201:04:12
194GALUSKIN Alexey 284Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1301:04:18
KROPKA Marcin 375KATOWICEM-40DNF01:04:19 DNF
196BAZYLUK Andrzej 331KB ERGOBIALYSTOKM-4000:00:2201:04:26
GŁOS Łukasz 465STARA ŁOMNICAM-60DNF01:04:29 DNF
198KAMIŃSKI Cezary 228POZNAŃM-3000:00:2401:04:30
199HULBÓJ Sebastian 139Huse teamBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1401:04:31
200JACHYMSKI Jacek 11AKG ŁódźŁÓDŹM-5000:00:2001:04:33
201DEINIUK Roman 269WARSZAWAM-2000:00:2401:04:36
202KOWALSKI Andrzej 355WROCŁAWM-5000:00:3701:04:39
203GUZOWSKI Andrzej 393GRUDZIĄDZM-5000:00:2001:04:40
204WUJTIUK Piotr 247SZCZECINEKM-4000:00:0901:04:42
205KOTYSZ Waldemar 86BBL OPOLEOPOLEM-5000:00:2101:04:43
206SZCZEŚNIAK Dorota 211RANKORDĄBRÓWKAK-3000:00:2401:04:44
207KWOLIK Daniel 477DŁUGOPOLE ZDRÓJM-3000:00:2601:04:44
208KSIĘŻNIK Dorota 391BRZEGK-5000:00:1901:04:45
SUJAK Renata 105RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-30DNF01:04:45 DNF
210KRZYCKI Rafał 104KB ERGOWARSZAWAM-4000:00:2001:04:47
211DYSARZ Przemysław 124POZNAŃM-3000:00:2301:04:49
212BANAŚ Maciej 160KRAKÓWM-3000:00:1201:04:50
213BISKUP Rafał 343Dziad Not Dead.WARSZAWAM-4000:00:1301:04:53
PIOSIK Paweł 242RANKORDĄBRÓWKAM-30DNF01:04:53 DNF
WALECZEK Sławomir 204BRZEZINKA ŚREDZKAM-40DNF01:04:56 DNF
216LEŚNIAK Tomasz 67Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1001:04:57
217BZOWSKI Michał 114Trailrun.plKRAKÓWM-4000:00:2501:04:57
218ŁUKASZUK Marek 463Benego KuleczkiWARSZAWAM-4000:00:0901:04:59
219RETMANIAK Sylwia Ewa 380DRUŻYNA TVN MEDIASKUBIANKAK-3000:00:0901:05:01
220DAWID Mariusz 151Kurp TeamKADZIDŁOM-3000:00:2701:05:01
221NADOLSKI Piotr 363WARSZAWAM-4000:00:2101:05:02
222FLORCZAK Marek 288LZS TARCHALANKARADKÓWM-4000:00:1701:05:04
223EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stasiek 285SZCZECINM-3000:00:1601:05:06
224KACZMAREK Szymon 414Podrozejozina.plPOZNAŃM-3000:00:2101:05:07
225CZOSTKÓW Wiola 372AccentureWARSZAWAK-2000:00:1401:05:09
226POKRYWKA Arkadiusz 240DĄBRÓWKAM-3000:00:2401:05:17
227WÓJCIK Małgorzata 60Beskidzka 160 na RatyWIĄZOWNAK-4000:00:1601:05:18
228GRYSKA Piotr 376BrakKOBIELAM-4000:00:4701:05:26
229JAŚNIEWICZ Wojciech 77Nie Ma Lipy Swarzędz TeamSWARZĘDZM-3000:00:2101:05:28
230BIAŁAS Aldona 76Nie Ma Lipy Swarzędz TeamGRUSZCZYNK-4000:00:2101:05:29
231KIEDROWSKI Bartosz 246Lubię klopsyPOZNAŃM-3000:00:2401:05:30
232BARTKOWIAK Michal 373CityTrail TeamPOZNANM-3000:00:2301:05:32
233KOZINOGA Mateusz 426FSL VERUS AOK.PL TEAMPOZNAŃM-3000:00:2201:05:33
234LEMIESZKA Marta 75Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK-2000:00:2001:05:36
235KUMKOWSKA Irena 329BIELSKO-BIAŁAK-4000:00:2001:05:39
236BADURA Wojtek 305zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAM-5000:00:0001:05:42
237KOZIEŁ Łukasz 371KSRG ZG RUDNALUBINM-3000:00:2701:05:43
238WILMAŃSKI Arkadiusz 98POZNAŃM-4000:00:4201:05:46
239SIELICKI Władysław 387JEZIORKIM-2000:00:2901:05:49
240BETLEJ Mikołaj 125NOAWROCŁAWM-4000:00:0501:05:50
241KOBUSIŃSKA Adrianna 307Rajd Konwalii TeamPOZNAŃK-2000:00:2901:05:50
242SIKORSKI Radek 339ZĄBKIM-4000:00:0001:05:51
243KOWALCZYK Joanna Joko 395Bieganizm/DynafitKRAKÓWK-3000:00:1401:05:51
244LIZAKOWSKI Piotr 225NYHA IVSZCZECINM-4000:00:4101:05:51
245SKAZA Adam 381Jednostka Wojskowa BrzegBRZEGM-3000:00:2201:05:52
246GRZĘDZIELSKI Jacek 466DynamitKRAKÓWM-4000:00:1301:05:53
247JANUĆ Wojciech 243Arka LeśnaPUSZCZYKOWOM-2000:00:2701:05:53
248STROBIN Filip 352KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-3000:00:3301:05:54
ROGÓRZ Andrzej 179WROCŁAWM-30DNF01:05:55 DNF
250SKWARSKI Darek 336Kibole w BieguPOZNAŃM-3000:00:1801:05:57
251ZAWADA Mateusz 72Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-2000:00:2201:06:00
252JANKOWSKI Piotr 120SZCZECINM-4000:00:2501:06:02
253HIBNER Zbigniew 266KOSZALINM-4000:00:1901:06:07
254PIWOWARCZYK Magdalena 30Szkoła Wspinania KlamaKRAKÓWK-4000:00:1401:06:12
255KOŁODZIEJ Paweł 180CZERNICAM-4000:00:2801:06:12
256LISZKA Piotrek 294KS Limanowa ForrestBYTOMM-6000:00:1901:06:23
257CZAJKA Krzysztof 2Żoliborski Klub SportowyWARSZAWAM-3000:00:0001:06:27
258RAKOWSKA Magdalena 1Drużyna TVNWARSZAWAK-4000:00:4101:06:30
259SYGIET Andrzej 203GLIWICEM-4000:00:1801:06:35
260MĘŻYŃSKI Michał 403ŻimbakiWARSZAWAM-4000:00:3601:06:36
SMOLAN Marcin 464LEGNICAM-30DNF01:07:01 DNF
262SZUBERT Przemysław 40TYŁOWICE LUBOCHNIALUBOCHNIAM-4000:00:2801:07:07
263GENDEK Wojciech 50Tyłowice LubochniaJAROCINM-5000:00:2701:07:11
264SIKORA Jacek 219ŻELOWICEM-4000:00:4501:07:11
265MISIUREWICZ Pawel 162Passus Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:4101:07:15
LEŚNIAK Marcin 78Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-30DNF01:07:15 DNF
267DZIUBA Emilian 208BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-4000:00:3801:07:17
268WESOŁOWSKI Marcin 164BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1601:07:18
ZAWADZKI Wiesław 126KRAKÓWM-40DNF01:07:18 DNF
270WESOŁOWSKI Maciej 71GRODZISK MAZOWIECKIM-3000:00:1701:07:22
271FYDA Piotr 6KROSNOM-4000:00:3601:07:24
272BRZYSKA Marcelina 313BIŁGORAJK-2000:00:1001:07:26
273RAFAŁ Eliza 314BIŁGORAJK-3000:00:1001:07:27
274MNICH Tomasz 197GLIWICEM-4000:00:2601:07:29
275KRACZKOWSKI Przemysław 108KOSZALINM-3000:00:3401:07:30
276JURA Dorota 306Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAK-3000:00:2001:07:31
277GŁUSZCZAK Jerzy 341ŁÓDŹM-5000:00:3801:07:33
278PILECKI Maciej 474WROCŁAWM-4000:00:1301:07:35
279SURMACZ Rafał 214PRZEŹMIEROWOM-4000:00:1801:07:37
280GAJEWSKA Izabella 257kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK-3000:00:1001:07:38
281KONEFAŁ Włodzimierz 347Rembertów TeamWARSZAWAM-3000:00:2601:07:40
282SCHIEWE Andrzej 448SWIDNICAM-4000:00:3101:07:40
283DWORAKOWSKI Tomasz 10DUSZNIKI-ZDRÓJM-3000:00:2501:07:43
284WASZAK Rafał 37POZNAŃM-2000:00:2601:07:49
285MIREK Waldemar 9Cze -miKUŹNIA RACIBORSKAM-5000:00:2101:07:50
286SMYK Robert 470OTK RzeźnikGLIWICEM-4000:00:4001:07:51
287RABSCH Bartek 81POZNAŃM-3000:00:1801:07:54
288VLACH Jaromir 272Velký OsekVELKÝ OSEKM-3000:00:3501:07:57
289BARAŃSKI Piotr 263PIASECZNOM-3000:00:2401:08:01
290TERLECKI Marcin 389CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:02
291STEC Adam 337FC MI SIĘ NIE CHCEWYSOKAM-3000:00:3501:08:03
292MICHAJLUK Bogdan 158SADKÓWM-5000:00:1901:08:09
BOROWIECKI Łukasz 411KRAKÓWM-20DNF01:08:10 DNF
294KANIOWSKI Wojciech 388CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:18
295KOWALSKI Łukasz 45KOŁOBRZEGM-3000:00:4001:08:29
296KASEJA Maciej 430KB ERGOHORNÓWEKM-5000:00:2101:08:32
297OSICA Łukasz 264SWIETOCHLOWICEM-3000:00:4301:08:33
298BURZYŃSKI Tomasz 310JÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:08:36
299JANOWICZ Adam 133RYBNIKM-2000:00:3401:08:38
300JÓŹWIAK Michał 138BRYLANT KÓRNIKKÓRNIKM-4000:00:2401:08:43
301BUŁA Robert 130Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-2000:00:3501:08:44
302MĄCZKA Bronisław 209OTK RzeźnikGLIWICEM-6000:00:4001:08:47
303KŁOSEK Jacek 172Instal-Tech TeamRACIBÓRZM-2000:00:2801:08:48
304GRĘZIAK Magdalena 415Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-2000:00:1601:08:49
305GONTARZ Mateusz 304WARSZAWAM-2000:00:1601:08:51
306WÓJTOWICZ Zbigniew 61NOWA WIEŚM-4000:00:1701:08:54
307NIEKRASZ Justyna 83ŚWIDNICAK-4000:00:2801:08:54
308OLSZEWSKI Jacek 163ChemadexMOSINAM-3000:00:2801:08:55
309BYRCZEK Michał 342WROCŁAWM-3000:00:1801:09:05
310SZPAK Monika 382PUSZCZYKOWOK-4000:00:2401:09:14
311ZAGAŁA Piotr 183WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNICAM-4000:00:2801:09:25
312MARJAŃSKI Tomasz 300KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-3000:00:3701:09:29
313BIEŃKOWSKI Piotr 377KIEŁCZÓWM-4000:00:2901:09:33
314PASECKA Sylwia 171GLIWICEK-4000:00:3901:09:45
315WYRODEK Jakub 63TurboptysieNOWA RUDAM-3000:00:3401:09:50
316KRUŻOŁEK Monika 52TurboptysieRADKÓWK-3000:00:3301:09:52
317RADTKE Rafał 137KB GOCH BytówBYTÓWM-3000:00:1201:10:10
318MURAWIEC Izabela 450MUROWANIECK-3000:00:0801:10:14
319CZAPIGA Robert 35TeMMPo WałbrzychNOWA RUDAM-4000:00:3301:10:33
320STUSIŃSKI Mariusz 268MIŃSK MAZOWIECKIM-4000:00:3501:10:34
KOZŁOWSKA Joanna 356Drużyna WilkaOLSZTYNK-30DNF01:10:34 DNF
322ŁUGOWSKI Karol 458MIŃSK MAZOWIECKIM-3000:00:3401:10:36
SIWIŃSKI Jerzy 357Drużyna WilkaOLSZTYNM-50DNF01:10:43 DNF
324MOTYLEWSKI Tomasz 283SKSWARSZAWAM-3000:00:4301:10:45
325GETTLICH Piotr 279SKSWARSZAWAM-4000:00:4401:10:52
326RYBUS Agata 289LIPSKOK-3000:00:2101:10:56
327MIĘDZIK Jacek 115Sąsiad TeamBYTOMM-3000:00:3001:10:59
328JAGIEŁŁO Adam 111Żelazna Łyda Sąsiad teamBYTOMM-4000:00:2901:11:01
329BUDKIEWICZ Łukasz 48JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-3000:00:3701:11:06
330KOSMALSKI Rafał 27WROCŁAWM-4000:00:3901:11:11
331JAWORSKI Piotr 20WROCŁAWM-3000:00:3601:11:16
332BARAŃSKI Rafał 185KB BBM OpoleOPOLEM-4000:00:3001:11:21
333SKRZYPCZAK Mirosław 192Balans TeamKATOWICEM-4000:00:2701:11:25
334GEMZA Anna 191Balans TeamKATOWICEK-3000:00:2801:11:25
335DORDZIK Katarzyna 118GDYNIAK-3000:00:1601:11:29
336ANTONIEWICZ Jacek 453GRÓJECM-4000:00:1901:11:30
337KORCZYK Ryszard 47Kęckie HarpaganyKĘTYM-3000:00:2701:11:30
338SULIN Marek 390Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:3001:11:30
339MICHALSKI Piotr 361WROCŁAWM-3000:00:3901:11:30
340FANSLAU Marek 317STAROGARD GDAŃSKIM-5000:00:1901:11:38
341BRZOZOWSKI Michał 147WEJHEROWOM-3000:00:4101:11:41
342KUBACKI Marek 472OSIEDLE NIEWIADÓWM-3000:00:1101:11:45
343NADROWSKI Piotr 425PIASECZNOM-5000:00:3001:11:49
344PASIEKA Tomasz 379MROCZAM-4000:00:0701:11:52
345BICZKOWSKA Magdalena 46RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0801:11:59
346KOLMAJER Rafał 23RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0701:12:00
347ZAJĄC Andrzej 449Nokia KrakówKRAKÓWM-4000:00:3101:12:01
348GÓRNY Sławomir 397Górny TeamGOSTYŃM-5000:00:3101:12:16
348GÓRNY Piotr 396Górny TeamGOSTYŃM-2000:00:2901:12:17
350SOBOLEWSKI Dariusz 439Vege RunnersPOZNAŃM-4000:00:2601:12:28
351PANEK Aleksandra 334DĘBOGÓRAK-4000:00:2501:12:29
352CABAN Rafał 335UKS LudwikowiceOLEŚNICAM-4000:00:3201:12:46
353HARĘŻLAK Krzysztof 2604 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-4000:00:1701:12:47
354HARĘŻLAK Dorota 2594 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3000:00:1601:12:48
ZWĘGLIŃSKA Anna 33KĘDZIERZYN-KOŹLEK-30DNF01:12:54 DNF
356BARAŃSKA Celestyna 364AccentureWARSZAWAK-3000:00:1501:12:55
357DOBAJ Katarzyna 298KRAKÓWK-4000:00:3201:12:55
358MICHALAK Sebastian 299GepardyDĄBRÓWKAM-3000:00:3301:12:55
359SERWADCZAK Marek 401WROCŁAWM-5000:00:4401:12:55
360NAZAREWICZ Mieczysław 290NGB KORONA LEGNICALEGNICAM-4000:00:3101:13:06
361KORUMBEL Artur 119Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM-4000:00:3001:13:10
362ZAWISKI Tomasz 255WILKSZYNM-3000:00:4201:13:24
363BURDAJEWICZ Magdalena 224pajączekMOSINAK-3000:00:2701:13:25
364KRAUSE Ania 53Natural Born RunnersPOZNAŃK-3000:00:2501:13:37
365SZYDŁOWSKI Adrian 178POZNAŃM-3000:00:2801:13:44
366SZYDŁOWSKA Paulina 177POZNAŃK-2000:00:2801:13:45
367SZPANOWSKI Piotr 249Wąsy Króla JanaOŻARÓW MAZOWIECKIM-4000:00:4001:14:02
368LECH Agnieszka 456STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIEBODZICEK-3000:00:3901:14:08
369WIELICZKO Krzysztof 206WARSZAWAM-4000:00:4001:14:09
370BOŻEK Edward 301MILANÓWEKM-6000:00:3801:14:19
371KOSINSKI Andrzej 95WARSZAWAM-4000:00:4001:14:19
372WIERZBICKI Mirosław 207Nysa biegaOTMUCHÓWM-3000:00:3301:14:36
373STRUŻYNA Agata 271WROCŁAWK-3000:00:3301:14:44
374GAŁKA Marcin 142JASIEŃM-3000:00:3701:14:59
375ILKIEWICZ Michał 378STARE BABICEM-4000:00:4401:15:22
376RADZIWOŃ Anna 146Skazani na góryPOLKOWICEK-4000:00:3201:15:24
PELCNER Marcin 107Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM-40DNF01:15:28 DNF
378RADZIWOŃ Krzysiek 145Skazani na góryPOLKOWICEM-4000:00:3301:15:32
379BURZYŃSKI Tomasz 353GDYNIAM-2000:00:2601:15:37
380JARZYNA Szymon 148Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:3501:15:40
381MIZIOŁEK Jakub 174Mgła MdłościSPICZYNM-2000:00:3401:15:58
382SKONECZNY Artur 43TOMASZÓW MAZOWIECKIM-4000:00:3501:16:02
383SKALSKI Tomasz 452ScaniaWARSZAWAM-5000:00:1101:16:13
384CIECHORSKI Andrzej 231DRUŻYNA SZPIKUDACHOWAM-3000:00:4301:16:15
385NOCOŃ Kamil 8KATOWICEM-2000:00:4101:16:17
386SITKO Grzegorz 109Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1401:16:18
387SITKO Adam 110Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1501:16:18
388RÓŻOWICZ Eliza 309Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:00:2901:16:24
389KWINTA Maciej 232WKB PiastWROCŁAWM-4000:00:1301:16:30
390ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAMPOZNAŃM-4000:00:4201:16:32
SZYGENDA Waldemar 451KONINM-50DNF01:16:32 DNF
392KUDEŁKA Janusz 359PRĄDOCINM-5000:00:3501:16:34
393PODLASIŃSKA Paulina 143KOBYŁKAK-3000:00:3801:16:40
394KUCNER Monika 202Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-4000:00:1601:16:51
395KAŁŁAUR Krzysztof 296WARSZAWAM-3000:00:3001:16:54
396SKOTNICZNY Piotr 360KKB Dystans KrakowKRAKOWM-3000:00:3701:17:02
397WIŚNIEWSKI Michał 276Invicta Power TeamGDAŃSKM-4000:00:3601:17:09
398ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 275Gemini Sopot TeamGDAŃSKK-3000:00:3601:17:12
PODSIADŁY Robert 84Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50DNF01:17:19 DNF
400CIECHOMSKI Bartłomiej 384WARSZAWAM-3000:00:4301:17:30
OSTROWSKI Artur 281SKSWARSZAWAM-40DNF01:17:31 DNF
402MUCHA Tomasz 400mwJANÓW LUBELSKIM-4000:00:3301:17:38
KUCZYŃSKI Marcin 280WARSZAWAM-40DNF01:17:38 DNF
404BĘBENISTA Roman 385Trenujmy.comŁÓDŹM-3000:00:3801:17:42
WITKOWSKA Jolanta 404ŻimbakiWARSZAWAK-40DNF01:17:52 DNF
406MACHULA Arkadiusz 62Sparta ZiębiceZIĘBICEM-4000:00:1201:17:54
407DĄBEK Paweł 176RUDNIK NAD SANEMM-4000:00:4301:18:00
408ŻOŁĄDEK Anna 218OTWOCKK-3000:00:2201:18:12
409RĘKAWEK Artur 251Truchtacz.plGARWOLINM-4000:00:2201:18:12
KIREJ Mariusz 69NGB Korona LegnicaLEGNICAM-50DNF01:19:14 DNF
411CZUBIŃSKI Marek 29ŁÓDŹM-6000:00:2601:20:03
412JUCHA Lidia 437RysioTeamŁÓDŹK-4000:00:2601:20:07
JABŁOŃSKI Kazimierz 226PRĄDYM-60DNF01:23:53 DNF
414ŻUBIŃSKI Piotr 462Accelerating PolandWARSZAWAM-4000:00:1301:24:00
415JEDYNAK Magda 454WARSZAWAK-4000:00:1201:24:14
CHROMIŃSKI Maciej 429GORZÓW WLKP.M-30DNF01:24:41 DNF
ZIELIŃSKI Andrzej 316Eko-Okna RunnersADAMOWICEM-30DNF01:25:29 DNF
KOWALEWSKA Dorota 338Spartanie DzieciomZGORZAŁAK-50DNF01:29:39 DNF
Znaleziono 418 wynik(ów)