SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 17.4km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
    
1JABŁOŃSKI Artur 332DREAM RUNHORODŁOM-3000:00:0300:41:1701:32:02
2SNOCHOWSKI Jacob 445Above2000 / Team Mountain Fuel UKKENDALM-3000:00:0300:42:4801:35:09
3BĘTKOWSKI Piotr 478City Trail TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:43:0901:36:24
4WILK Maciej 409Rambo 3BYTOMM-3000:00:1300:44:0101:39:31
5WIŚNIEWSKI Piotr 444Dynafit tuttu.plBĘDZINM-3000:00:0400:43:5101:39:41
6KSIĄŻKIEWICZ Piotr 419CITY TRAIL TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:45:0801:40:40
7STOLARZ Piotr 93DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0300:44:5301:40:48
8BIELAWA Rafał 476WROCŁAWM-4000:00:0500:46:2701:43:18
9GONCZARENKO Jarek 406ŻYWIECM-3000:00:0500:46:3401:43:23
10TURIF Jarek 408BRISTOLM-3000:00:0300:45:4701:44:23
11GRAMACKI Szymon 368POZNAŃM-2000:00:0600:48:0101:44:26
12GÓRAL Grzegorz 412TaDzikiKRAKÓWM-3000:00:0500:46:0801:44:34
13WOJCZUK Kornel 14Dzikie Życie RunTeamWROCŁAWM-3000:00:1500:48:3501:46:46
14KUCHARCZYK Maciej 434CHOSZCZNOM-4000:00:0400:46:5701:46:48
15HIBNER Waldemar 265KOSZALINM-4000:00:0300:47:3701:46:51
16LANGNER Radosław 59Vege RunnersWROCŁAWM-2000:00:0600:47:1701:47:43
17KOSTERKIEWICZ Marcin 152Rybak Personal Trainer - PTC PrzemyślPRZEMYŚLM-4000:00:0400:48:2701:48:50
18TOPOLSKI Marcin 31JADOWNIKIM-4000:00:0700:49:0201:49:11
19BARTYZEL Marek 287ZAWOJAM-4000:00:0700:49:1701:49:36
20JANIK Rafał 292Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0000:47:4301:49:39
21PRZYBYLSKI Łukasz 100Klub Sportowy ShootboxerMOSINAM-3000:00:0500:49:4801:49:43
22RZEPKA Remigiusz 238CLEAREXMIKOŁÓWM-4000:00:0400:50:1101:50:52
23GAŁUSZKA Filip 205K.S. RosomakWARSZAWAM-2000:00:0400:50:1501:51:24
24CZERWIECKI Marcin 254STRZEGOMM-3000:00:0600:48:2301:51:40
25MAJER Janusz 233TOPOLÓWM-4000:00:0300:48:0601:52:07
26KURCZYK Tomasz 106KOLONOWSKIEM-3000:00:0500:48:0101:52:21
27SZENDZIELARZ Marcin 392BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0500:50:0301:52:55
28BAŁATKA Krzysztof 88AZS WSGK KUTNOKUTNOM-3000:00:0300:49:4901:52:56
29BENDIG Wojciech 28RADKÓWM-4000:00:1600:51:2901:53:04
30HEŁMECKI Artur 428N-HKRAKÓWM-4000:00:0600:50:4201:53:12
31CZERNIAWSKI Piotr 122WARSZAWAM-3000:00:0500:52:1801:53:24
32BOGUS Bartosz 66LUBLINIECM-2000:00:0600:50:1001:53:57
33MAKOWSKI Maciej 34Korona PabianicePABIANICEM-3000:00:1200:52:1301:54:54
34BOJAN Adam 54RUMIAM-4000:00:0400:50:3801:55:16
35WINIARSKA Katarzyna 22Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-3000:00:0400:52:1801:55:38
36WOLBACH Tomasz 131POZNANM-3000:00:1100:54:4501:56:32
37ŚWIDA Adam 438GET RUNWROCLAWM-3000:00:0400:52:0901:56:38
38KUNICKI Konrad 210NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:5101:56:48
39RUTA Paweł 201Petarda BończykaWROCŁAWM-4000:00:0800:52:5101:56:58
40LUBAŃSKI Robert 150BUKOWICEM-5000:00:0600:53:0401:57:12
41BROL Marcin 167Sport w Wielkim MieścieKATOWICEM-3000:00:0400:52:3901:57:26
42DYBIŻBAŃSKI Wojciech 374City Trail TeamPOLICEM-2000:00:0600:53:2501:57:35
43JEDWABNY Piotr 3WROCŁAWM-3000:00:1700:53:2101:57:43
44BRZOZOWSKI Jacek 423DNF TeamOPOLEM-4000:00:0700:52:5001:57:52
45SIKORA Michał 217ŻELOWICEM-4000:00:2600:54:4901:57:54
46BORÓWKA Ryszard 112GDYNIAM-4000:00:2800:54:1301:57:54
47ANDRES Kamil 432KS JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3100:55:0501:58:22
48GRUCEL Sławomir 134SOSNOWIECM-3000:00:1500:52:4501:58:45
49SZECÓWKA Zbigniew 405Ambitni AmatorzyPORAJM-4000:00:0700:53:1901:59:05
50PRYJDA Tomasz 427OPOLEM-2000:00:0500:51:2901:59:37
51KRAUSE Kuba 424www.bieganie.plPOZNAŃM-3000:00:0400:52:5202:00:07
52LANGE Beata 315BIŁGORAJK-4000:00:0400:53:0002:00:19
53MATWIEJCZYK Gabriel 369http://coachingwbiegu.plWARSZAWAM-3000:00:0800:52:5302:00:58
54WINIARSKI Andrzej 57DxTreeM RunningWARSZAWAM-3000:00:0900:55:2802:01:15
55GÓRSKI Mariusz 129-TYCHYM-3000:00:0400:53:1602:01:42
56MATLOK Marek 194Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:1100:54:5502:01:58
57SKOREK Karol 96WROCLAWM-3000:00:1200:56:4102:02:09
58BYTNIEWSKI Darek 312Team PKO Silesia MarathonKATOWICEM-4000:00:1000:55:0302:02:14
59ROGÓRZ Piotr 154WROCŁAWM-4000:00:0600:53:5002:03:04
60RYMARSKI Arkadiusz 15NOAWROCŁAWM-4000:00:0300:52:5202:03:10
61KŁOS Sławomir 16NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:5902:03:10
62PIECUCH Marcin 91Lacho TeamKRAKÓWM-3000:00:0800:54:3102:03:20
63JĘDRZEJEWSKI Łukasz 351WATAHASŁAWAM-4000:00:0900:53:5602:03:23
64MATEJA Mariusz 187Rat TeamNYSAM-3000:00:1000:54:2002:03:31
65JANUSZKIEWICZ Michał 473SOSNOWIECM-3000:00:0000:55:3402:03:42
66ŻELICHOWSKI Artur 212Kęckie HarpaganyKĘTYM-4000:00:1900:56:4302:03:42
67LEWANDOWSKA Karolina 471Dream RunGAMRATKAK-4000:00:0700:55:2002:03:49
68SZECHLECKI Krzysztof 295I've got YouSOSNOWIECM-4000:00:1200:57:2202:03:50
69ZIĘTERSKI Robert 182KŁODZKOM-4000:00:0500:53:5002:03:56
70PICHETA Magdalena 318WARSZAWAK-3000:00:0600:55:2702:03:57
71BAWIEC Marek 195WROCŁAWM-4000:00:1000:56:0102:04:12
72MACHALSKI Sebastian 236STRZELINM-4000:00:1600:56:1302:04:19
73KRECZMAŃSKI Robert 186Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-4000:00:0800:55:4702:04:26
74LIPPA Wojtek 333LC MosiądzOPOLEM-4000:00:0600:56:5302:04:28
75BARTOSIŃSKI Mariusz 58WARSZAWAM-4000:00:0900:56:5002:04:31
76BURMAN Michał 42Czerwonak BiegaMUROWANA GOŚLINAM-4000:00:1700:57:2402:04:46
77DARMOCHWAŁ Leszek 422Dzikie BobryPOZNAŃM-4000:00:0000:58:1302:04:55
78BŁACHEWICZ Krzysztof 248-IŁAWAM-4000:00:1900:57:0802:04:55
79SULIMA Grzegorz 190Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-5000:00:1000:54:4102:05:35
80SZCZOT Andrzej 461WROCŁAWM-4000:00:0700:54:2002:05:41
81ZARODA Zbyszek 330KB AKTYWNI KONINKONINM-4000:00:0700:56:4302:05:57
82ZAWORSKI Tomasz 175WROCŁAWM-2000:00:1200:57:2702:06:32
83SIEROCIN Jakub 297KDATPSOPOTM-3000:00:2200:58:4602:06:34
84KSIĄDZYNA Rafał 362Jeleniogórski Klub JaskiniowyJELENIA GÓRAM-3000:00:2500:58:3502:06:40
85NIEMCZYK Damian 221DREAM RUNWARSZAWAM-3000:00:0800:55:2002:06:41
86ŁAŻEWSKI Marcin 274CHWALĘCICEM-4000:00:1200:58:4102:06:43
KŁOSOWSKI Piotr 435STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-40DNF00:59:09 DNF02:06:44 DNF
88KAZIMIERZ Rafał 18NOAWROCŁAWM-3000:00:0500:57:0202:06:46
89MISZCZYK Roman 320BYSTRAM-4000:00:0700:56:3002:06:47
90WITEK Łukasz 103JAWORZEM-3000:00:0500:55:5702:06:49
91DETTLAFF Patrycja 457DREAM RUNWILCZA GÓRAK-3000:00:0600:55:2202:07:00
92BOTKIEWICZ Jarosław 56wkurw_team / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPIASECZNA GÓRKAM-4000:00:0400:52:5502:07:06
93MAJOR Stefan 407ambitni amatorzyŻARKIM-6000:00:0900:53:5602:07:34
94SIKORA Adam 220ŻELOWICEM-3000:00:0001:01:5002:07:39
95GAJEWSKI Marcin 258PRUSZKÓWM-3000:00:0700:57:2002:07:44
96RAJTAR Zbigniew 365Rontil- CompassKRAKÓWM-5000:00:0500:53:0302:08:09
97RĘBKOWSKI Piotr 140OTWOCKM-4000:00:1500:58:5702:08:21
98PTASZYŃSKI Wojciech 165FROMBORKM-4000:00:1000:53:0002:08:22
99MAZURKIEWICZ Jerzy 394Night Runners WrocławWROCŁAWM-3000:00:1801:00:3402:08:35
100NOWACKA Marlena 159JAN-MARPIASKIK-4000:00:0400:56:5202:08:50
KRZYSZTOŃ Tomasz 325AMBITNI AMATORZYJAWORZNIKM-30DNF00:55:34 DNF02:09:05 DNF
102DZIUBA Piotr 80WROCLAWM-4000:00:1000:57:0802:09:06
103UCIEKLAK Dominik 440SKAWINAM-4000:00:2401:00:1502:09:07
104KULESZA Artur 99Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM-5000:00:1200:58:5702:09:17
105PEŻYŃSKI Piotr 239BYDGOSZCZM-3000:00:3200:58:3802:09:47
106MIKRUT Remigiusz 286CHEŁMNOM-3000:00:1000:58:2102:09:50
107PRUGAR FUKOWSKA Paulina 455DREAM RUNWARSZAWAK-3000:00:0700:56:5002:10:01
108CHOJNACKI Leszek 354iADPWARSZAWAM-4000:00:1400:57:1902:10:15
PŁÓCIENNICZAK Jakub 117Dream RunWARSZAWAM-40DNF00:56:31 DNF02:10:20 DNF
110MAZUREK Mariusz 7BIELSKO - BIAŁAM-3000:00:1700:57:1802:10:28
111SCHULZ Krzysztof 277POZNAŃM-3000:00:1700:58:4002:10:31
112LEWANDOWSKI Paweł 446RZESZÓWM-3000:00:3300:59:1502:10:54
113WICHŁACZ Paweł 324KB Maniac PoznańPOZNAŃM-3000:00:3301:00:5002:10:56
114CICHOCKI Paweł 350KAPAGO Sport TeamPOZNAŃM-4000:00:0000:57:3702:11:18
115ŻYŻA Piotr 153Athletics Team PrusiceSKOKOWAM-4000:00:2300:58:5302:11:27
116PĘCZEK Dariusz 250Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1100:57:3902:11:38
117KRÓL Marcin 252OŚ Racing TeamWROCŁAWM-3000:00:1201:00:3602:11:59
118KRASINSKI Marcin 198WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM-3000:00:1100:58:3202:12:01
119NIEMIRO Dominika 443Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK-3000:00:1201:00:1402:12:02
120ORZECHOWSKI Damian 24Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWM-3000:00:0500:58:2202:12:03
121TUTKA Maksymilian 431K S JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3201:00:0902:12:04
122WOJCIECHOWSKI Ireneusz 92TRI SignovumGRÓJECM-4000:00:1800:58:4002:12:11
123MAZUREK Michał 123KŁODZKOM-4000:00:0600:55:5502:12:16
124KUNA Wojciech 237ITMWB KrakówKRAKÓWM-2000:00:3101:00:2002:12:18
125REGLIŃSKA Joanna 193KB GOCH BytówBYTÓWK-2000:00:1100:58:5302:12:28
126KONFEDERAK Tomasz 328www.facebook.com/WPogoniZaBobremTWORÓGM-4000:00:0600:58:0402:12:48
127OLESZAK Piotr 442Strefa Chilout'u / I LOVE ZIEMEKŚRODA WIELKOPOSLAKM-3000:00:0900:58:5802:12:53
128PAWŁOWSKI Witold 169Bambaryła TeamGDAŃSKM-3000:00:0901:01:1102:12:55
129WIĘCEK Przemysław 55KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3000:00:1900:57:1402:13:06
130KILIŃSKI Jacek 235Elite SportsOSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0300:53:4902:13:17
131GNIADEK Tomek 348Dabex BoltDOBCZYCEM-4000:00:1300:59:2402:13:19
132SKALSKI Radosław 468KONINM-4000:00:0900:57:5502:13:20
SEGIET Paweł 12silesia runners clubBYTOMM-30DNF01:00:37 DNF02:13:22 DNF
134MARCHEWKA Daniel 51LUBINM-3000:00:0600:57:0002:13:30
135JAKUBCZYK Damian 189ZABRZEM-4000:00:1101:00:3602:14:00
136KUBOWICZ Zbigniew 157OŁAWAM-5000:00:1501:00:5002:14:06
137ADAMCZAK Mariusz 459PetardaSZCZYTNAM-3000:00:0400:57:3402:14:13
138PIECUCH Karolina 90Lacho Team/sklepbiegowy.comPRZEWORSKK-3000:00:0900:59:3702:14:25
139WACHOWIAK Krzysztof 319CHORZÓWM-3000:00:1601:00:5002:14:33
140HINC Janusz 216GEMINI TEAMGDYNIAM-3000:00:1500:59:5202:14:39
141SARATA Kuba 13Adventure: GlobeKRAKÓWM-3000:00:1501:00:5302:14:48
142WALCZAK Patryk 21XRUNNERSKONINM-2000:00:1101:00:3302:15:33
143DYSARZ Przemysław 124POZNAŃM-3000:00:2301:04:4902:15:54
144GRYCZ Darek 245FunBikeRun.plWARSZAWAM-3000:00:0801:01:0702:16:11
145KAMIŃSKI Cezary 228POZNAŃM-3000:00:2401:04:3002:16:14
TUROWICZ Piotr 97WARSZAWAM-40DNF01:00:36 DNF02:16:18 DNF
147KOCH Michał 127WARSZAWAM-3000:00:0701:01:5702:16:35
148FELTOWICZ Jacek 479BIAŁYSTOKM-3000:00:1900:59:5902:16:43
149KACZOREK Marcin 436JÓZEFÓWM-4000:00:0900:56:5102:16:50
150SPACHACZ Łukasz 367Altom GnieznoGNIEZNOM-3000:00:3101:01:4102:16:50
151WOJCIESZEK Andrzej 234Gemini Sopot TeamSOPOTM-3000:00:1401:00:3602:17:03
152TWARÓG Zbigniew 244Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-6000:00:2601:00:5802:17:06
153SANKOWSKI Paweł 366WROCŁAWM-3000:00:1501:01:3402:17:17
154GROCHAŁA Tomasz 1494binżGŁOGÓWM-3000:00:1901:00:5502:17:17
155OLEŚ Rafal 161Maratonczyk SzczytnicaSZCZYTNICAM-3000:00:2001:00:5902:17:17
156DRYNDA Rafał 323KB Florian Zajączki DrugieKRZEPICEM-3000:00:2301:01:2602:17:18
157MARYNICZ Łukasz 340TOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0900:56:3802:17:27
158SADŁO Tomasz 321Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:0600:59:2402:17:35
159SPECHT Mikołaj 370BBL SkraWARSZAWAM-4000:00:1201:00:2802:17:41
160ŁAKOMY Waldemar 85Bukowski Klub BiegaczaBUKM-5000:00:1701:01:3002:17:53
161KACZMAREK Szymon 414Podrozejozina.plPOZNAŃM-3000:00:2101:05:0702:18:11
162KOŁODZIEJ Maciej 170BĘDZINM-4000:00:1301:01:1602:18:40
163RANGL Jowita 155KOWARYK-4000:00:1701:02:1602:18:48
164PARA Jakub 79LeszNO Limits RunnersLESZNOM-3000:00:0001:01:3702:18:51
165BUKOWSKI Marcin 467Spartanie DzieciomŻELECHÓWM-3000:00:3000:59:3302:19:03
166MOLENDA Michał 417WROCŁAWM-4000:00:1601:02:1202:19:37
WALECZEK Sławomir 204BRZEZINKA ŚREDZKAM-40DNF01:04:56 DNF02:19:40 DNF
168ZAWAL Przemysław 74Rembertów TeamWARSZAWAM-4000:00:2701:01:5802:19:42
169LIK Marek 460ChelmBiegaCHELMM-5000:00:1001:01:3502:20:04
170GALUSKIN Alexey 284Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1301:04:1802:20:04
171GRYSKA Piotr 376BrakKOBIELAM-4000:00:4701:05:2602:20:09
172STROBIN Filip 352KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-3000:00:3301:05:5402:20:11
173HOROWSKI Tomasz 410Urodzeni Biegacze bornrunners.plTYCHYM-4000:00:1801:03:1402:20:17
174KWOLIK Daniel 477DŁUGOPOLE ZDRÓJM-3000:00:2601:04:4402:20:20
175KOWALSKI Andrzej 355WROCŁAWM-5000:00:3701:04:3902:20:25
176TUROSZ Zbigniew 222LEŻAJSKM-5000:00:2001:02:0602:20:27
177BARTKOWIAK Michal 373CityTrail TeamPOZNANM-3000:00:2301:05:3202:20:33
178LACHOWSKI Robert 65ŁÓDŹM-3000:00:3901:03:5602:20:37
179ZAWIŚLAK Kazimierz 4Dzikie DzikiTOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0801:02:1502:20:47
180MAŃKOWSKI Krzysztof 358Drużyna Wilka / MakeRunEasier.plOLSZTYNM-3000:00:2201:02:5702:20:56
181ROJEWSKI Paweł 70ŁÓDŹM-3000:00:3901:01:4302:20:56
182PIKOR Jacek 132ZAMOŚĆM-4000:00:2001:01:5102:21:02
183DUDA Konrad 156KRAKÓWM-3000:00:1101:02:2302:21:08
184WOJDA Dariusz 128Dzikie DzikiJÓZEFÓWM-4000:00:1001:02:1302:21:12
185JAŻDZEWSKI Sebastian 68KB GOCH BytówUGOSZCZM-3000:00:1101:02:5602:21:13
186KUPCZYK Jacek 188ROKIETNICAM-4000:00:2201:04:1202:21:13
187OBIDZIŃSKI Adam 346Kaszubska PoniewierkaSOPOTM-3000:00:2501:03:4902:21:21
188JACHYMSKI Jacek 11AKG ŁódźŁÓDŹM-5000:00:2001:04:3302:21:31
189NADOLSKI Piotr 363WARSZAWAM-4000:00:2101:05:0202:21:34
190KIEDROWSKI Bartosz 246Lubię klopsyPOZNAŃM-3000:00:2401:05:3002:21:38
191JANUSZ Tomasz 291WROCŁAWM-4000:00:1301:01:4502:21:49
192MOLTZAN Zbigniew 168TORUŃM-4000:00:1301:03:2002:21:51
193MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 166TORUŃK-4000:00:1301:03:2102:21:52
194JANUĆ Wojciech 243Arka LeśnaPUSZCZYKOWOM-2000:00:2701:05:5302:21:54
195KOZINOGA Mateusz 426FSL VERUS AOK.PL TEAMPOZNAŃM-3000:00:2201:05:3302:21:59
KROPKA Marcin 375KATOWICEM-40DNF01:04:19 DNF02:22:01 DNF
197KRZESZOWSKI Marcin 199STRZEGOMM-3000:00:0700:59:5602:22:02
198RAKOWSKA Magdalena 1Drużyna TVNWARSZAWAK-4000:00:4101:06:3002:22:59
199HULBÓJ Sebastian 139Huse teamBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1401:04:3102:23:04
200MOSKWIAK Mateusz 383Beer Bros RunnersJAROSŁAWM-2000:00:2301:03:5302:23:05
201GUZOWSKI Andrzej 393GRUDZIĄDZM-5000:00:2001:04:4002:23:18
202PISKORZ Ireneusz 418KODEŃM-3000:00:1401:01:5902:23:23
203KSIĘŻNIK Dorota 391BRZEGK-5000:00:1901:04:4502:23:23
204BANAŚ Maciej 160KRAKÓWM-3000:00:1201:04:5002:23:27
205ZAWADA Mateusz 72Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-2000:00:2201:06:0002:23:27
KUBICA Bartosz 413WISŁA WIELKAM-40DNF00:59:56 DNF02:23:32 DNF
207EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stasiek 285SZCZECINM-3000:00:1601:05:0602:23:47
SMOLAN Marcin 464LEGNICAM-30DNF01:07:01 DNF02:23:54 DNF
209SIELICKI Władysław 387JEZIORKIM-2000:00:2901:05:4902:23:55
210BADURA Wojtek 305zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAM-5000:00:0001:05:4202:23:56
211KOBUSIŃSKA Adrianna 307Rajd Konwalii TeamPOZNAŃK-2000:00:2901:05:5002:23:56
212HIBNER Zbigniew 266KOSZALINM-4000:00:1901:06:0702:24:16
213MAZGAJ Michał 5NOAWROCŁAWM-3000:00:0001:02:3202:24:32
214DZIUBA Emilian 208BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-4000:00:3801:07:1702:24:34
215MROWIEC Michał 475KORDAKIMRĄGOWOM-4000:00:4100:59:4702:24:37
216SIKORA Tom 349RSSBVELKE PRILEPYM-4000:00:0401:00:5302:24:47
217WESOŁOWSKI Maciej 71GRODZISK MAZOWIECKIM-3000:00:1701:07:2202:24:47
218WESOŁOWSKI Marcin 164BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1601:07:1802:24:57
219KRZYCKI Rafał 104KB ERGOWARSZAWAM-4000:00:2001:04:4702:25:00
220LIZAKOWSKI Piotr 225NYHA IVSZCZECINM-4000:00:4101:05:5102:25:00
221SCHIEWE Andrzej 448SWIDNICAM-4000:00:3101:07:4002:25:05
ZAWADZKI Wiesław 126KRAKÓWM-40DNF01:07:18 DNF02:25:06 DNF
223SKWARSKI Darek 336Kibole w BieguPOZNAŃM-3000:00:1801:05:5702:25:27
224KUMKOWSKA Irena 329BIELSKO-BIAŁAK-4000:00:2001:05:3902:25:40
225KRUŻOŁEK Monika 52TurboptysieRADKÓWK-3000:00:3301:09:5202:25:55
226FYDA Piotr 6KROSNOM-4000:00:3601:07:2402:25:55
227WYRODEK Jakub 63TurboptysieNOWA RUDAM-3000:00:3401:09:5002:25:57
228SZEWCZAK Tomasz 311LenovoJÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:01:4602:25:59
229SKAZA Adam 381Jednostka Wojskowa BrzegBRZEGM-3000:00:2201:05:5202:26:04
230LISZKA Piotrek 294KS Limanowa ForrestBYTOMM-6000:00:1901:06:2302:26:07
231JAŚNIEWICZ Wojciech 77Nie Ma Lipy Swarzędz TeamSWARZĘDZM-3000:00:2101:05:2802:26:23
232BIAŁAS Aldona 76Nie Ma Lipy Swarzędz TeamGRUSZCZYNK-4000:00:2101:05:2902:26:25
233DEINIUK Roman 269WARSZAWAM-2000:00:2401:04:3602:26:28
SUJAK Renata 105RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-30DNF01:04:45 DNF02:26:29 DNF
235SZCZEŚNIAK Dorota 211RANKORDĄBRÓWKAK-3000:00:2401:04:4402:26:36
236KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM-3000:00:1701:03:5702:26:41
237SIKORSKI Radek 339ZĄBKIM-4000:00:0001:05:5102:26:45
238KOŁODZIEJ Paweł 180CZERNICAM-4000:00:2801:06:1202:26:45
239KŁOSEK Jacek 172Instal-Tech TeamRACIBÓRZM-2000:00:2801:08:4802:26:51
240KOZIEŁ Łukasz 371KSRG ZG RUDNALUBINM-3000:00:2701:05:4302:27:09
241CZAJKA Krzysztof 2Żoliborski Klub SportowyWARSZAWAM-3000:00:0001:06:2702:27:38
242JANKOWSKI Piotr 120SZCZECINM-4000:00:2501:06:0202:27:39
243LEMIESZKA Marta 75Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK-2000:00:2001:05:3602:27:49
244BZOWSKI Michał 114Trailrun.plKRAKÓWM-4000:00:2501:04:5702:27:53
245RAJZER Mariusz 39Marek Galiński SHOWTIMEWARSZAWAM-4000:00:1101:02:3202:27:54
246POKRYWKA Arkadiusz 240DĄBRÓWKAM-3000:00:2401:05:1702:28:17
PIOSIK Paweł 242RANKORDĄBRÓWKAM-30DNF01:04:53 DNF02:28:22 DNF
248WILMAŃSKI Arkadiusz 98POZNAŃM-4000:00:4201:05:4602:28:53
249KOWALCZYK Joanna Joko 395Bieganizm/DynafitKRAKÓWK-3000:00:1401:05:5102:29:08
250MĘŻYŃSKI Michał 403ŻimbakiWARSZAWAM-4000:00:3601:06:3602:29:17
251KOTYSZ Waldemar 86BBL OPOLEOPOLEM-5000:00:2101:04:4302:29:20
252WÓJCIK Małgorzata 60Beskidzka 160 na RatyWIĄZOWNAK-4000:00:1601:05:1802:29:21
253VLACH Jaromir 272Velký OsekVELKÝ OSEKM-3000:00:3501:07:5702:29:23
254SIKORA Jacek 219ŻELOWICEM-4000:00:4501:07:1102:29:36
255GRZĘDZIELSKI Jacek 466DynamitKRAKÓWM-4000:00:1301:05:5302:29:53
256PIWOWARCZYK Magdalena 30Szkoła Wspinania KlamaKRAKÓWK-4000:00:1401:06:1202:30:01
257SZUBERT Przemysław 40TYŁOWICE LUBOCHNIALUBOCHNIAM-4000:00:2801:07:0702:30:17
258CZOSTKÓW Wiola 372AccentureWARSZAWAK-2000:00:1401:05:0902:30:19
259GENDEK Wojciech 50Tyłowice LubochniaJAROCINM-5000:00:2701:07:1102:30:21
260MNICH Tomasz 197GLIWICEM-4000:00:2601:07:2902:30:25
261FLORCZAK Marek 288LZS TARCHALANKARADKÓWM-4000:00:1701:05:0402:30:27
MACHUL Ewa 421Dream RunWARSZAWAK-30DNF00:58:57 DNF02:30:32 DNF
263OLSZEWSKI Jacek 163ChemadexMOSINAM-3000:00:2801:08:5502:30:43
264JANOWICZ Adam 133RYBNIKM-2000:00:3401:08:3802:30:45
265BUŁA Robert 130Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-2000:00:3501:08:4402:30:45
266BETLEJ Mikołaj 125NOAWROCŁAWM-4000:00:0501:05:5002:31:10
267RABSCH Bartek 81POZNAŃM-3000:00:1801:07:5402:31:32
268MICHAJLUK Bogdan 158SADKÓWM-5000:00:1901:08:0902:31:45
269SURMACZ Rafał 214PRZEŹMIEROWOM-4000:00:1801:07:3702:31:47
270BISKUP Rafał 343Dziad Not Dead.WARSZAWAM-4000:00:1301:04:5302:32:03
271POKOTYCKI Denis 196Otomo STPKOSTRZYN NAD ODRĄM-2000:00:2001:03:1102:32:09
272KRACZKOWSKI Przemysław 108KOSZALINM-3000:00:3401:07:3002:32:11
273DWORAKOWSKI Tomasz 10DUSZNIKI-ZDRÓJM-3000:00:2501:07:4302:32:18
274BIEŃKOWSKI Piotr 377KIEŁCZÓWM-4000:00:2901:09:3302:32:40
275WUJTIUK Piotr 247SZCZECINEKM-4000:00:0901:04:4202:32:41
276GAJEWSKA Izabella 257kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK-3000:00:1001:07:3802:32:57
277LEŚNIAK Tomasz 67Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1001:04:5702:33:06
278ANTONIEWICZ Jacek 453GRÓJECM-4000:00:1901:11:3002:33:21
279KOWALSKI Łukasz 45KOŁOBRZEGM-3000:00:4001:08:2902:33:40
280GRĘZIAK Magdalena 415Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-2000:00:1601:08:4902:33:45
281WASZAK Rafał 37POZNAŃM-2000:00:2601:07:4902:33:45
282STEC Adam 337FC MI SIĘ NIE CHCEWYSOKAM-3000:00:3501:08:0302:34:10
283SMYK Robert 470OTK RzeźnikGLIWICEM-4000:00:4001:07:5102:34:11
284ŁUKASZUK Marek 463Benego KuleczkiWARSZAWAM-4000:00:0901:04:5902:34:21
285RETMANIAK Sylwia Ewa 380DRUŻYNA TVN MEDIASKUBIANKAK-3000:00:0901:05:0102:34:21
BOROWIECKI Łukasz 411KRAKÓWM-20DNF01:08:10 DNF02:34:21 DNF
287MISIUREWICZ Pawel 162Passus Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:4101:07:1502:34:31
GŁOS Łukasz 465STARA ŁOMNICAM-60DNF01:04:29 DNF02:34:33 DNF
289BAZYLUK Andrzej 331KB ERGOBIALYSTOKM-4000:00:2201:04:2602:34:34
290RYBUS Agata 289LIPSKOK-3000:00:2101:10:5602:34:43
291MIĘDZIK Jacek 115Sąsiad TeamBYTOMM-3000:00:3001:10:5902:34:53
292BRZOZOWSKI Michał 147WEJHEROWOM-3000:00:4101:11:4102:34:53
293JAGIEŁŁO Adam 111Żelazna Łyda Sąsiad teamBYTOMM-4000:00:2901:11:0102:34:54
294PASECKA Sylwia 171GLIWICEK-4000:00:3901:09:4502:34:55
295MĄCZKA Bronisław 209OTK RzeźnikGLIWICEM-6000:00:4001:08:4702:34:55
296NIEKRASZ Justyna 83ŚWIDNICAK-4000:00:2801:08:5402:35:03
297KASEJA Maciej 430KB ERGOHORNÓWEKM-5000:00:2101:08:3202:35:04
298RADTKE Rafał 137KB GOCH BytówBYTÓWM-3000:00:1201:10:1002:35:10
299BARAŃSKI Rafał 185KB BBM OpoleOPOLEM-4000:00:3001:11:2102:35:16
300MURAWIEC Izabela 450MUROWANIECK-3000:00:0801:10:1402:35:20
301KONEFAŁ Włodzimierz 347Rembertów TeamWARSZAWAM-3000:00:2601:07:4002:35:22
302OSICA Łukasz 264SWIETOCHLOWICEM-3000:00:4301:08:3302:35:25
303DORDZIK Katarzyna 118GDYNIAK-3000:00:1601:11:2902:35:41
304NADROWSKI Piotr 425PIASECZNOM-5000:00:3001:11:4902:35:51
305SYGIET Andrzej 203GLIWICEM-4000:00:1801:06:3502:35:52
306RAFAŁ Eliza 314BIŁGORAJK-3000:00:1001:07:2702:36:14
307BRZYSKA Marcelina 313BIŁGORAJK-2000:00:1001:07:2602:36:15
308MARJAŃSKI Tomasz 300KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-3000:00:3701:09:2902:36:21
309SULIN Marek 390Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:3001:11:3002:37:44
310MIREK Waldemar 9Cze -miKUŹNIA RACIBORSKAM-5000:00:2101:07:5002:37:46
311BURZYŃSKI Tomasz 310JÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:08:3602:37:51
312ZAGAŁA Piotr 183WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNICAM-4000:00:2801:09:2502:37:52
313WÓJTOWICZ Zbigniew 61NOWA WIEŚM-4000:00:1701:08:5402:38:00
314KOSMALSKI Rafał 27WROCŁAWM-4000:00:3901:11:1102:38:16
315STUSIŃSKI Mariusz 268MIŃSK MAZOWIECKIM-4000:00:3501:10:3402:38:21
316ZAJĄC Andrzej 449Nokia KrakówKRAKÓWM-4000:00:3101:12:0102:38:22
317BARAŃSKI Piotr 263PIASECZNOM-3000:00:2401:08:0102:38:27
318GŁUSZCZAK Jerzy 341ŁÓDŹM-5000:00:3801:07:3302:38:30
319MICHALSKI Piotr 361WROCŁAWM-3000:00:3901:11:3002:38:41
320DAWID Mariusz 151Kurp TeamKADZIDŁOM-3000:00:2701:05:0102:38:53
321BYRCZEK Michał 342WROCŁAWM-3000:00:1801:09:0502:39:19
BIELAWIEC Bartłomiej 416Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM-30DNF01:01:01 DNF02:39:42 DNF
323CZAPIGA Robert 35TeMMPo WałbrzychNOWA RUDAM-4000:00:3301:10:3302:39:50
324ŁUGOWSKI Karol 458MIŃSK MAZOWIECKIM-3000:00:3401:10:3602:40:05
325GONTARZ Mateusz 304WARSZAWAM-2000:00:1601:08:5102:40:09
ROGÓRZ Andrzej 179WROCŁAWM-30DNF01:05:55 DNF02:40:45 DNF
327JÓŹWIAK Michał 138BRYLANT KÓRNIKKÓRNIKM-4000:00:2401:08:4302:40:50
328SZPAK Monika 382PUSZCZYKOWOK-4000:00:2401:09:1402:40:50
329BUDKIEWICZ Łukasz 48JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-3000:00:3701:11:0602:42:02
330GEMZA Anna 191Balans TeamKATOWICEK-3000:00:2801:11:2502:42:18
331SKRZYPCZAK Mirosław 192Balans TeamKATOWICEM-4000:00:2701:11:2502:42:20
332GETTLICH Piotr 279SKSWARSZAWAM-4000:00:4401:10:5202:42:50
333TERLECKI Marcin 389CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:0202:42:52
334ZAWISKI Tomasz 255WILKSZYNM-3000:00:4201:13:2402:42:55
335JAWORSKI Piotr 20WROCŁAWM-3000:00:3601:11:1602:42:56
336KANIOWSKI Wojciech 388CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:1802:43:07
337MOTYLEWSKI Tomasz 283SKSWARSZAWAM-3000:00:4301:10:4502:43:44
338PILECKI Maciej 474WROCŁAWM-4000:00:1301:07:3502:44:27
339BURDAJEWICZ Magdalena 224pajączekMOSINAK-3000:00:2701:13:2502:44:41
LEŚNIAK Marcin 78Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-30DNF01:07:15 DNF02:44:57 DNF
341KOSINSKI Andrzej 95WARSZAWAM-4000:00:4001:14:1902:45:22
342KUBACKI Marek 472OSIEDLE NIEWIADÓWM-3000:00:1101:11:4502:45:34
343PANEK Aleksandra 334DĘBOGÓRAK-4000:00:2501:12:2902:46:22
344FANSLAU Marek 317STAROGARD GDAŃSKIM-5000:00:1901:11:3802:46:34
345KORCZYK Ryszard 47Kęckie HarpaganyKĘTYM-3000:00:2701:11:3002:47:12
346SZYDŁOWSKA Paulina 177POZNAŃK-2000:00:2801:13:4502:47:22
347SZYDŁOWSKI Adrian 178POZNAŃM-3000:00:2801:13:4402:47:22
348RADZIWOŃ Anna 146Skazani na góryPOLKOWICEK-4000:00:3201:15:2402:47:55
349RADZIWOŃ Krzysiek 145Skazani na góryPOLKOWICEM-4000:00:3301:15:3202:47:55
350KORUMBEL Artur 119Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM-4000:00:3001:13:1002:48:00
351BARAŃSKA Celestyna 364AccentureWARSZAWAK-3000:00:1501:12:5502:48:03
ZWĘGLIŃSKA Anna 33KĘDZIERZYN-KOŹLEK-30DNF01:12:54 DNF02:48:18 DNF
353SOBOLEWSKI Dariusz 439Vege RunnersPOZNAŃM-4000:00:2601:12:2802:48:25
354LECH Agnieszka 456STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIEBODZICEK-3000:00:3901:14:0802:48:26
355MICHALAK Sebastian 299GepardyDĄBRÓWKAM-3000:00:3301:12:5502:48:59
356DOBAJ Katarzyna 298KRAKÓWK-4000:00:3201:12:5502:49:00
357NAZAREWICZ Mieczysław 290NGB KORONA LEGNICALEGNICAM-4000:00:3101:13:0602:49:04
358PASIEKA Tomasz 379MROCZAM-4000:00:0701:11:5202:49:37
359JURA Dorota 306Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAK-3000:00:2001:07:3102:49:37
360KRAUSE Ania 53Natural Born RunnersPOZNAŃK-3000:00:2501:13:3702:49:44
KOZŁOWSKA Joanna 356Drużyna WilkaOLSZTYNK-30DNF01:10:34 DNF02:49:56 DNF
SIWIŃSKI Jerzy 357Drużyna WilkaOLSZTYNM-50DNF01:10:43 DNF02:49:58 DNF
363GAŁKA Marcin 142JASIEŃM-3000:00:3701:14:5902:50:20
364BICZKOWSKA Magdalena 46RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0801:11:5902:50:28
365KOLMAJER Rafał 23RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0701:12:0002:50:30
366MIZIOŁEK Jakub 174Mgła MdłościSPICZYNM-2000:00:3401:15:5802:50:39
367ILKIEWICZ Michał 378STARE BABICEM-4000:00:4401:15:2202:51:10
368HARĘŻLAK Krzysztof 2604 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-4000:00:1701:12:4702:51:21
369HARĘŻLAK Dorota 2594 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3000:00:1601:12:4802:51:22
370SKALSKI Tomasz 452ScaniaWARSZAWAM-5000:00:1101:16:1302:51:38
371GÓRNY Sławomir 397Górny TeamGOSTYŃM-5000:00:3101:12:1602:52:46
371GÓRNY Piotr 396Górny TeamGOSTYŃM-2000:00:2901:12:1702:52:49
373MUCHA Tomasz 400mwJANÓW LUBELSKIM-4000:00:3301:17:3802:52:51
374BURZYŃSKI Tomasz 353GDYNIAM-2000:00:2601:15:3702:53:04
375DĄBEK Paweł 176RUDNIK NAD SANEMM-4000:00:4301:18:0002:53:09
376SERWADCZAK Marek 401WROCŁAWM-5000:00:4401:12:5502:53:18
377BOŻEK Edward 301MILANÓWEKM-6000:00:3801:14:1902:53:27
378SITKO Grzegorz 109Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1401:16:1802:54:12
379SITKO Adam 110Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1501:16:1802:54:14
380KUDEŁKA Janusz 359PRĄDOCINM-5000:00:3501:16:3402:54:42
381BĘBENISTA Roman 385Trenujmy.comŁÓDŹM-3000:00:3801:17:4202:54:45
SZYGENDA Waldemar 451KONINM-50DNF01:16:32 DNF02:54:53 DNF
383CABAN Rafał 335UKS LudwikowiceOLEŚNICAM-4000:00:3201:12:4602:54:56
384PODLASIŃSKA Paulina 143KOBYŁKAK-3000:00:3801:16:4002:55:07
385SKOTNICZNY Piotr 360KKB Dystans KrakowKRAKOWM-3000:00:3701:17:0202:55:12
386SKONECZNY Artur 43TOMASZÓW MAZOWIECKIM-4000:00:3501:16:0202:56:01
387ŻOŁĄDEK Anna 218OTWOCKK-3000:00:2201:18:1202:56:21
388RĘKAWEK Artur 251Truchtacz.plGARWOLINM-4000:00:2201:18:1202:56:21
389WIELICZKO Krzysztof 206WARSZAWAM-4000:00:4001:14:0902:56:45
390SZPANOWSKI Piotr 249Wąsy Króla JanaOŻARÓW MAZOWIECKIM-4000:00:4001:14:0202:56:46
391CIECHOMSKI Bartłomiej 384WARSZAWAM-3000:00:4301:17:3002:56:53
392JARZYNA Szymon 148Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:3501:15:4002:57:06
393NOCOŃ Kamil 8KATOWICEM-2000:00:4101:16:1702:57:39
394KWINTA Maciej 232WKB PiastWROCŁAWM-4000:00:1301:16:3002:57:47
PELCNER Marcin 107Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM-40DNF01:15:28 DNF02:59:23 DNF
396CIECHORSKI Andrzej 231DRUŻYNA SZPIKUDACHOWAM-3000:00:4301:16:1502:59:47
397ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAMPOZNAŃM-4000:00:4201:16:3202:59:49
398MACHULA Arkadiusz 62Sparta ZiębiceZIĘBICEM-4000:00:1201:17:5403:00:01
399RÓŻOWICZ Eliza 309Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:00:2901:16:2403:00:39
PODSIADŁY Robert 84Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50DNF01:17:19 DNF03:00:54 DNF
401WIERZBICKI Mirosław 207Nysa biegaOTMUCHÓWM-3000:00:3301:14:3603:01:41
402STRUŻYNA Agata 271WROCŁAWK-3000:00:3301:14:4403:01:41
403WIŚNIEWSKI Michał 276Invicta Power TeamGDAŃSKM-4000:00:3601:17:0903:02:23
404ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 275Gemini Sopot TeamGDAŃSKK-3000:00:3601:17:1203:02:24
WITKOWSKA Jolanta 404ŻimbakiWARSZAWAK-40DNF01:17:52 DNF03:02:30 DNF
406KUCNER Monika 202Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-4000:00:1601:16:5103:03:46
407JUCHA Lidia 437RysioTeamŁÓDŹK-4000:00:2601:20:0703:05:09
408CZUBIŃSKI Marek 29ŁÓDŹM-6000:00:2601:20:0303:05:09
KIREJ Mariusz 69NGB Korona LegnicaLEGNICAM-50DNF01:19:14 DNF03:05:17 DNF
410KAŁŁAUR Krzysztof 296WARSZAWAM-3000:00:3001:16:5403:05:25
KUCZYŃSKI Marcin 280WARSZAWAM-40DNF01:17:38 DNF03:07:26 DNF
OSTROWSKI Artur 281SKSWARSZAWAM-40DNF01:17:31 DNF03:07:27 DNF
413ŻUBIŃSKI Piotr 462Accelerating PolandWARSZAWAM-4000:00:1301:24:0003:13:09
414JEDYNAK Magda 454WARSZAWAK-4000:00:1201:24:1403:13:11
JABŁOŃSKI Kazimierz 226PRĄDYM-60DNF01:23:53 DNF03:13:42 DNF
CHROMIŃSKI Maciej 429GORZÓW WLKP.M-30DNF01:24:41 DNF03:22:53 DNF
ZIELIŃSKI Andrzej 316Eko-Okna RunnersADAMOWICEM-30DNF01:25:29 DNF03:28:50 DNF
KOWALEWSKA Dorota 338Spartanie DzieciomZGORZAŁAK-50DNF01:29:39 DNF03:37:34 DNF
Znaleziono 418 wynik(ów)