SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 28km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
Pasterka
28km
     
1JABŁOŃSKI Artur 332DREAM RUNHORODŁOM-3000:00:0300:41:1701:32:0202:21:41
2SNOCHOWSKI Jacob 445Above2000 / Team Mountain Fuel UKKENDALM-3000:00:0300:42:4801:35:0902:30:38
3BĘTKOWSKI Piotr 478City Trail TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:43:0901:36:2402:31:10
4WILK Maciej 409Rambo 3BYTOMM-3000:00:1300:44:0101:39:3102:36:24
5STOLARZ Piotr 93DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0300:44:5301:40:4802:36:25
6WIŚNIEWSKI Piotr 444Dynafit tuttu.plBĘDZINM-3000:00:0400:43:5101:39:4102:36:32
7KSIĄŻKIEWICZ Piotr 419CITY TRAIL TeamWARSZAWAM-3000:00:0200:45:0801:40:4002:38:43
8GRAMACKI Szymon 368POZNAŃM-2000:00:0600:48:0101:44:2602:44:57
9KUCHARCZYK Maciej 434CHOSZCZNOM-4000:00:0400:46:5701:46:4802:45:52
10BIELAWA Rafał 476WROCŁAWM-4000:00:0500:46:2701:43:1802:46:23
11GONCZARENKO Jarek 406ŻYWIECM-3000:00:0500:46:3401:43:2302:46:34
12LANGNER Radosław 59Vege RunnersWROCŁAWM-2000:00:0600:47:1701:47:4302:47:32
13GÓRAL Grzegorz 412TaDzikiKRAKÓWM-3000:00:0500:46:0801:44:3402:49:42
14TURIF Jarek 408BRISTOLM-3000:00:0300:45:4701:44:2302:50:50
15WOJCZUK Kornel 14Dzikie Życie RunTeamWROCŁAWM-3000:00:1500:48:3501:46:4602:51:40
16HIBNER Waldemar 265KOSZALINM-4000:00:0300:47:3701:46:5102:51:44
17TOPOLSKI Marcin 31JADOWNIKIM-4000:00:0700:49:0201:49:1102:51:50
18BARTYZEL Marek 287ZAWOJAM-4000:00:0700:49:1701:49:3602:54:07
19PRZYBYLSKI Łukasz 100Klub Sportowy ShootboxerMOSINAM-3000:00:0500:49:4801:49:4302:54:32
20KOSTERKIEWICZ Marcin 152Rybak Personal Trainer - PTC PrzemyślPRZEMYŚLM-4000:00:0400:48:2701:48:5002:55:13
21GAŁUSZKA Filip 205K.S. RosomakWARSZAWAM-2000:00:0400:50:1501:51:2402:55:56
22BENDIG Wojciech 28RADKÓWM-4000:00:1600:51:2901:53:0402:56:14
23RZEPKA Remigiusz 238CLEAREXMIKOŁÓWM-4000:00:0400:50:1101:50:5202:56:48
24HEŁMECKI Artur 428N-HKRAKÓWM-4000:00:0600:50:4201:53:1202:58:26
25JANIK Rafał 292Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0000:47:4301:49:3902:58:33
26CZERWIECKI Marcin 254STRZEGOMM-3000:00:0600:48:2301:51:4002:59:06
27WOLBACH Tomasz 131POZNANM-3000:00:1100:54:4501:56:3202:59:50
28CZERNIAWSKI Piotr 122WARSZAWAM-3000:00:0500:52:1801:53:2403:00:18
29MAJER Janusz 233TOPOLÓWM-4000:00:0300:48:0601:52:0703:00:37
30ANDRES Kamil 432KS JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3100:55:0501:58:2203:00:44
31DYBIŻBAŃSKI Wojciech 374City Trail TeamPOLICEM-2000:00:0600:53:2501:57:3503:01:05
32BOJAN Adam 54RUMIAM-4000:00:0400:50:3801:55:1603:01:21
33SZENDZIELARZ Marcin 392BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0500:50:0301:52:5503:02:15
34RUTA Paweł 201Petarda BończykaWROCŁAWM-4000:00:0800:52:5101:56:5803:02:52
35BOGUS Bartosz 66LUBLINIECM-2000:00:0600:50:1001:53:5703:02:58
36LUBAŃSKI Robert 150BUKOWICEM-5000:00:0600:53:0401:57:1203:03:06
37WINIARSKA Katarzyna 22Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-3000:00:0400:52:1801:55:3803:03:13
38GRUCEL Sławomir 134SOSNOWIECM-3000:00:1500:52:4501:58:4503:03:49
39MAKOWSKI Maciej 34Korona PabianicePABIANICEM-3000:00:1200:52:1301:54:5403:04:18
40JEDWABNY Piotr 3WROCŁAWM-3000:00:1700:53:2101:57:4303:04:37
41SIKORA Michał 217ŻELOWICEM-4000:00:2600:54:4901:57:5403:04:51
42BAŁATKA Krzysztof 88AZS WSGK KUTNOKUTNOM-3000:00:0300:49:4901:52:5603:05:00
43BORÓWKA Ryszard 112GDYNIAM-4000:00:2800:54:1301:57:5403:05:00
44ŚWIDA Adam 438GET RUNWROCLAWM-3000:00:0400:52:0901:56:3803:05:26
45KUNICKI Konrad 210NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:5101:56:4803:05:32
46BRZOZOWSKI Jacek 423DNF TeamOPOLEM-4000:00:0700:52:5001:57:5203:05:56
47KURCZYK Tomasz 106KOLONOWSKIEM-3000:00:0500:48:0101:52:2103:06:02
48MATLOK Marek 194Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:1100:54:5502:01:5803:10:47
49KRAUSE Kuba 424www.bieganie.plPOZNAŃM-3000:00:0400:52:5202:00:0703:11:35
50WINIARSKI Andrzej 57DxTreeM RunningWARSZAWAM-3000:00:0900:55:2802:01:1503:11:47
51SZECÓWKA Zbigniew 405Ambitni AmatorzyPORAJM-4000:00:0700:53:1901:59:0503:11:49
52PIECUCH Marcin 91Lacho TeamKRAKÓWM-3000:00:0800:54:3102:03:2003:11:49
53LANGE Beata 315BIŁGORAJK-4000:00:0400:53:0002:00:1903:11:52
54BROL Marcin 167Sport w Wielkim MieścieKATOWICEM-3000:00:0400:52:3901:57:2603:12:29
55ŻELICHOWSKI Artur 212Kęckie HarpaganyKĘTYM-4000:00:1900:56:4302:03:4203:13:37
56ŁAŻEWSKI Marcin 274CHWALĘCICEM-4000:00:1200:58:4102:06:4303:13:40
57ZAWORSKI Tomasz 175WROCŁAWM-2000:00:1200:57:2702:06:3203:14:06
58SZECHLECKI Krzysztof 295I've got YouSOSNOWIECM-4000:00:1200:57:2202:03:5003:14:17
59MATWIEJCZYK Gabriel 369http://coachingwbiegu.plWARSZAWAM-3000:00:0800:52:5302:00:5803:14:18
60LEWANDOWSKA Karolina 471Dream RunGAMRATKAK-4000:00:0700:55:2002:03:4903:14:21
61SKOREK Karol 96WROCLAWM-3000:00:1200:56:4102:02:0903:14:52
62LIPPA Wojtek 333LC MosiądzOPOLEM-4000:00:0600:56:5302:04:2803:15:14
63BYTNIEWSKI Darek 312Team PKO Silesia MarathonKATOWICEM-4000:00:1000:55:0302:02:1403:15:15
64PRYJDA Tomasz 427OPOLEM-2000:00:0500:51:2901:59:3703:16:06
65SIKORA Adam 220ŻELOWICEM-3000:00:0001:01:5002:07:3903:16:26
66RYMARSKI Arkadiusz 15NOAWROCŁAWM-4000:00:0300:52:5202:03:1003:16:53
67JĘDRZEJEWSKI Łukasz 351WATAHASŁAWAM-4000:00:0900:53:5602:03:2303:17:05
68ROGÓRZ Piotr 154WROCŁAWM-4000:00:0600:53:5002:03:0403:17:08
69KRECZMAŃSKI Robert 186Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-4000:00:0800:55:4702:04:2603:17:09
70BURMAN Michał 42Czerwonak BiegaMUROWANA GOŚLINAM-4000:00:1700:57:2402:04:4603:17:13
71ZIĘTERSKI Robert 182KŁODZKOM-4000:00:0500:53:5002:03:5603:17:20
72SIEROCIN Jakub 297KDATPSOPOTM-3000:00:2200:58:4602:06:3403:17:30
73BOTKIEWICZ Jarosław 56wkurw_team / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPIASECZNA GÓRKAM-4000:00:0400:52:5502:07:0603:17:38
74SZCZOT Andrzej 461WROCŁAWM-4000:00:0700:54:2002:05:4103:17:38
75PICHETA Magdalena 318WARSZAWAK-3000:00:0600:55:2702:03:5703:17:58
76MACHALSKI Sebastian 236STRZELINM-4000:00:1600:56:1302:04:1903:18:24
77DETTLAFF Patrycja 457DREAM RUNWILCZA GÓRAK-3000:00:0600:55:2202:07:0003:18:25
78BARTOSIŃSKI Mariusz 58WARSZAWAM-4000:00:0900:56:5002:04:3103:18:33
79GÓRSKI Mariusz 129-TYCHYM-3000:00:0400:53:1602:01:4203:18:41
80JANUSZKIEWICZ Michał 473SOSNOWIECM-3000:00:0000:55:3402:03:4203:18:47
81RAJTAR Zbigniew 365Rontil- CompassKRAKÓWM-5000:00:0500:53:0302:08:0903:19:24
82BAWIEC Marek 195WROCŁAWM-4000:00:1000:56:0102:04:1203:19:31
83MATEJA Mariusz 187Rat TeamNYSAM-3000:00:1000:54:2002:03:3103:19:35
84WITEK Łukasz 103JAWORZEM-3000:00:0500:55:5702:06:4903:19:57
85MISZCZYK Roman 320BYSTRAM-4000:00:0700:56:3002:06:4703:20:07
86KŁOS Sławomir 16NOAWROCŁAWM-3000:00:0300:52:5902:03:1003:20:10
87MIKRUT Remigiusz 286CHEŁMNOM-3000:00:1000:58:2102:09:5003:20:30
88NOWACKA Marlena 159JAN-MARPIASKIK-4000:00:0400:56:5202:08:5003:20:55
89DARMOCHWAŁ Leszek 422Dzikie BobryPOZNAŃM-4000:00:0000:58:1302:04:5503:21:13
90KULESZA Artur 99Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM-5000:00:1200:58:5702:09:1703:21:26
91RĘBKOWSKI Piotr 140OTWOCKM-4000:00:1500:58:5702:08:2103:21:27
92NIEMCZYK Damian 221DREAM RUNWARSZAWAM-3000:00:0800:55:2002:06:4103:21:44
93PTASZYŃSKI Wojciech 165FROMBORKM-4000:00:1000:53:0002:08:2203:21:55
94SULIMA Grzegorz 190Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-5000:00:1000:54:4102:05:3503:22:07
95KSIĄDZYNA Rafał 362Jeleniogórski Klub JaskiniowyJELENIA GÓRAM-3000:00:2500:58:3502:06:4003:22:22
96UCIEKLAK Dominik 440SKAWINAM-4000:00:2401:00:1502:09:0703:22:29
97MAZURKIEWICZ Jerzy 394Night Runners WrocławWROCŁAWM-3000:00:1801:00:3402:08:3503:22:53
98GAJEWSKI Marcin 258PRUSZKÓWM-3000:00:0700:57:2002:07:4403:22:59
99CHOJNACKI Leszek 354iADPWARSZAWAM-4000:00:1400:57:1902:10:1503:23:09
100WICHŁACZ Paweł 324KB Maniac PoznańPOZNAŃM-3000:00:3301:00:5002:10:5603:23:21
101SCHULZ Krzysztof 277POZNAŃM-3000:00:1700:58:4002:10:3103:24:24
102MAZUREK Mariusz 7BIELSKO - BIAŁAM-3000:00:1700:57:1802:10:2803:24:33
103ORZECHOWSKI Damian 24Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWM-3000:00:0500:58:2202:12:0303:24:36
104PRUGAR FUKOWSKA Paulina 455DREAM RUNWARSZAWAK-3000:00:0700:56:5002:10:0103:25:11
105BŁACHEWICZ Krzysztof 248-IŁAWAM-4000:00:1900:57:0802:04:5503:25:19
106PEŻYŃSKI Piotr 239BYDGOSZCZM-3000:00:3200:58:3802:09:4703:25:28
KRZYSZTOŃ Tomasz 325AMBITNI AMATORZYJAWORZNIKM-30DNF00:55:34 DNF02:09:05 DNF03:26:44 DNF
108PAWŁOWSKI Witold 169Bambaryła TeamGDAŃSKM-3000:00:0901:01:1102:12:5503:27:01
109KAMIŃSKI Cezary 228POZNAŃM-3000:00:2401:04:3002:16:1403:28:09
110SARATA Kuba 13Adventure: GlobeKRAKÓWM-3000:00:1501:00:5302:14:4803:28:14
111KRÓL Marcin 252OŚ Racing TeamWROCŁAWM-3000:00:1201:00:3602:11:5903:28:18
112DZIUBA Piotr 80WROCLAWM-4000:00:1000:57:0802:09:0603:28:31
113KUNA Wojciech 237ITMWB KrakówKRAKÓWM-2000:00:3101:00:2002:12:1803:28:31
114HINC Janusz 216GEMINI TEAMGDYNIAM-3000:00:1500:59:5202:14:3903:28:33
115PĘCZEK Dariusz 250Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1100:57:3902:11:3803:28:41
116KAZIMIERZ Rafał 18NOAWROCŁAWM-3000:00:0500:57:0202:06:4603:28:42
117TUTKA Maksymilian 431K S JanuszeLEŻAJSKM-3000:00:3201:00:0902:12:0403:28:42
118NIEMIRO Dominika 443Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK-3000:00:1201:00:1402:12:0203:28:43
119ZARODA Zbyszek 330KB AKTYWNI KONINKONINM-4000:00:0700:56:4302:05:5703:28:50
120PIECUCH Karolina 90Lacho Team/sklepbiegowy.comPRZEWORSKK-3000:00:0900:59:3702:14:2503:28:52
121REGLIŃSKA Joanna 193KB GOCH BytówBYTÓWK-2000:00:1100:58:5302:12:2803:28:58
122WIĘCEK Przemysław 55KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3000:00:1900:57:1402:13:0603:29:03
123MAJOR Stefan 407ambitni amatorzyŻARKIM-6000:00:0900:53:5602:07:3403:29:22
124JAKUBCZYK Damian 189ZABRZEM-4000:00:1101:00:3602:14:0003:29:39
125KRASINSKI Marcin 198WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM-3000:00:1100:58:3202:12:0103:29:39
126ŻYŻA Piotr 153Athletics Team PrusiceSKOKOWAM-4000:00:2300:58:5302:11:2703:29:51
127KACZMAREK Szymon 414Podrozejozina.plPOZNAŃM-3000:00:2101:05:0702:18:1103:29:57
128SANKOWSKI Paweł 366WROCŁAWM-3000:00:1501:01:3402:17:1703:30:21
129OLESZAK Piotr 442Strefa Chilout'u / I LOVE ZIEMEKŚRODA WIELKOPOSLAKM-3000:00:0900:58:5802:12:5303:30:26
130GNIADEK Tomek 348Dabex BoltDOBCZYCEM-4000:00:1300:59:2402:13:1903:30:50
131DRYNDA Rafał 323KB Florian Zajączki DrugieKRZEPICEM-3000:00:2301:01:2602:17:1803:31:01
132SKALSKI Radosław 468KONINM-4000:00:0900:57:5502:13:2003:31:12
133DYSARZ Przemysław 124POZNAŃM-3000:00:2301:04:4902:15:5403:31:19
134WACHOWIAK Krzysztof 319CHORZÓWM-3000:00:1601:00:5002:14:3303:31:37
135KUBOWICZ Zbigniew 157OŁAWAM-5000:00:1501:00:5002:14:0603:31:45
136KOZINOGA Mateusz 426FSL VERUS AOK.PL TEAMPOZNAŃM-3000:00:2201:05:3302:21:5903:32:59
137CICHOCKI Paweł 350KAPAGO Sport TeamPOZNAŃM-4000:00:0000:57:3702:11:1803:33:16
138BUKOWSKI Marcin 467Spartanie DzieciomŻELECHÓWM-3000:00:3000:59:3302:19:0303:33:21
139WOJCIECHOWSKI Ireneusz 92TRI SignovumGRÓJECM-4000:00:1800:58:4002:12:1103:33:36
140FELTOWICZ Jacek 479BIAŁYSTOKM-3000:00:1900:59:5902:16:4303:33:37
141KACZOREK Marcin 436JÓZEFÓWM-4000:00:0900:56:5102:16:5003:33:46
142RANGL Jowita 155KOWARYK-4000:00:1701:02:1602:18:4803:33:56
143SPECHT Mikołaj 370BBL SkraWARSZAWAM-4000:00:1201:00:2802:17:4103:34:14
144GROCHAŁA Tomasz 1494binżGŁOGÓWM-3000:00:1901:00:5502:17:1703:34:29
145WOJCIESZEK Andrzej 234Gemini Sopot TeamSOPOTM-3000:00:1401:00:3602:17:0303:34:35
146ŁAKOMY Waldemar 85Bukowski Klub BiegaczaBUKM-5000:00:1701:01:3002:17:5303:34:40
147NADOLSKI Piotr 363WARSZAWAM-4000:00:2101:05:0202:21:3403:34:42
148KONFEDERAK Tomasz 328www.facebook.com/WPogoniZaBobremTWORÓGM-4000:00:0600:58:0402:12:4803:34:57
149WALCZAK Patryk 21XRUNNERSKONINM-2000:00:1101:00:3302:15:3303:35:35
PŁÓCIENNICZAK Jakub 117Dream RunWARSZAWAM-40DNF00:56:31 DNF02:10:20 DNF03:35:45 DNF
151KOCH Michał 127WARSZAWAM-3000:00:0701:01:5702:16:3503:35:58
KŁOSOWSKI Piotr 435STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-40DNF00:59:09 DNF02:06:44 DNF03:36:03 DNF
153SPACHACZ Łukasz 367Altom GnieznoGNIEZNOM-3000:00:3101:01:4102:16:5003:36:05
154TWARÓG Zbigniew 244Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-6000:00:2601:00:5802:17:0603:36:09
155GALUSKIN Alexey 284Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1301:04:1802:20:0403:36:38
WALECZEK Sławomir 204BRZEZINKA ŚREDZKAM-40DNF01:04:56 DNF02:19:40 DNF03:36:59 DNF
157KIEDROWSKI Bartosz 246Lubię klopsyPOZNAŃM-3000:00:2401:05:3002:21:3803:37:41
158DZIUBA Emilian 208BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-4000:00:3801:07:1702:24:3403:37:50
159BARTKOWIAK Michal 373CityTrail TeamPOZNANM-3000:00:2301:05:3202:20:3303:37:58
160EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stasiek 285SZCZECINM-3000:00:1601:05:0602:23:4703:38:00
161JANUĆ Wojciech 243Arka LeśnaPUSZCZYKOWOM-2000:00:2701:05:5302:21:5403:38:25
162GRYSKA Piotr 376BrakKOBIELAM-4000:00:4701:05:2602:20:0903:38:28
163SZEWCZAK Tomasz 311LenovoJÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:01:4602:25:5903:38:51
164STROBIN Filip 352KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-3000:00:3301:05:5402:20:1103:39:08
TUROWICZ Piotr 97WARSZAWAM-40DNF01:00:36 DNF02:16:18 DNF03:39:18 DNF
166HOROWSKI Tomasz 410Urodzeni Biegacze bornrunners.plTYCHYM-4000:00:1801:03:1402:20:1703:39:29
167KOWALSKI Andrzej 355WROCŁAWM-5000:00:3701:04:3902:20:2503:39:34
168ZAWAL Przemysław 74Rembertów TeamWARSZAWAM-4000:00:2701:01:5802:19:4203:39:37
169MARCHEWKA Daniel 51LUBINM-3000:00:0600:57:0002:13:3003:39:41
170LEWANDOWSKI Paweł 446RZESZÓWM-3000:00:3300:59:1502:10:5403:39:42
171GRYCZ Darek 245FunBikeRun.plWARSZAWAM-3000:00:0801:01:0702:16:1103:39:50
172MOLTZAN Zbigniew 168TORUŃM-4000:00:1301:03:2002:21:5103:40:52
173ROJEWSKI Paweł 70ŁÓDŹM-3000:00:3901:01:4302:20:5603:40:53
174MOSKWIAK Mateusz 383Beer Bros RunnersJAROSŁAWM-2000:00:2301:03:5302:23:0503:41:08
175SADŁO Tomasz 321Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:0600:59:2402:17:3503:41:11
176MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 166TORUŃK-4000:00:1301:03:2102:21:5203:41:17
177MARYNICZ Łukasz 340TOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0900:56:3802:17:2703:41:27
SEGIET Paweł 12silesia runners clubBYTOMM-30DNF01:00:37 DNF02:13:22 DNF03:41:42 DNF
179WYRODEK Jakub 63TurboptysieNOWA RUDAM-3000:00:3401:09:5002:25:5703:42:04
180MAZUREK Michał 123KŁODZKOM-4000:00:0600:55:5502:12:1603:42:05
181KRUŻOŁEK Monika 52TurboptysieRADKÓWK-3000:00:3301:09:5202:25:5503:42:07
182PARA Jakub 79LeszNO Limits RunnersLESZNOM-3000:00:0001:01:3702:18:5103:42:20
183RAKOWSKA Magdalena 1Drużyna TVNWARSZAWAK-4000:00:4101:06:3002:22:5903:42:22
184SCHIEWE Andrzej 448SWIDNICAM-4000:00:3101:07:4002:25:0503:42:28
185ZAWADA Mateusz 72Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-2000:00:2201:06:0002:23:2703:42:31
186ZAWIŚLAK Kazimierz 4Dzikie DzikiTOMASZÓW LUBELSKIM-3000:00:0801:02:1502:20:4703:42:37
187JACHYMSKI Jacek 11AKG ŁódźŁÓDŹM-5000:00:2001:04:3302:21:3103:42:37
188WOJDA Dariusz 128Dzikie DzikiJÓZEFÓWM-4000:00:1001:02:1302:21:1203:42:43
189JANKOWSKI Piotr 120SZCZECINM-4000:00:2501:06:0202:27:3903:42:51
SMOLAN Marcin 464LEGNICAM-30DNF01:07:01 DNF02:23:54 DNF03:43:24 DNF
191GUZOWSKI Andrzej 393GRUDZIĄDZM-5000:00:2001:04:4002:23:1803:43:36
192KSIĘŻNIK Dorota 391BRZEGK-5000:00:1901:04:4502:23:2303:43:37
193BADURA Wojtek 305zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAM-5000:00:0001:05:4202:23:5603:43:42
194VLACH Jaromir 272Velký OsekVELKÝ OSEKM-3000:00:3501:07:5702:29:2303:43:47
195OBIDZIŃSKI Adam 346Kaszubska PoniewierkaSOPOTM-3000:00:2501:03:4902:21:2103:43:49
196LISZKA Piotrek 294KS Limanowa ForrestBYTOMM-6000:00:1901:06:2302:26:0703:44:11
197PIKOR Jacek 132ZAMOŚĆM-4000:00:2001:01:5102:21:0203:44:12
198WESOŁOWSKI Marcin 164BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1601:07:1802:24:5703:44:18
199KILIŃSKI Jacek 235Elite SportsOSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0300:53:4902:13:1703:44:26
200WESOŁOWSKI Maciej 71GRODZISK MAZOWIECKIM-3000:00:1701:07:2202:24:4703:44:30
201HULBÓJ Sebastian 139Huse teamBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:1401:04:3102:23:0403:44:33
202TUROSZ Zbigniew 222LEŻAJSKM-5000:00:2001:02:0602:20:2703:44:34
203OLEŚ Rafal 161Maratonczyk SzczytnicaSZCZYTNICAM-3000:00:2001:00:5902:17:1703:44:38
204LACHOWSKI Robert 65ŁÓDŹM-3000:00:3901:03:5602:20:3703:44:38
205KWOLIK Daniel 477DŁUGOPOLE ZDRÓJM-3000:00:2601:04:4402:20:2003:44:41
206KUPCZYK Jacek 188ROKIETNICAM-4000:00:2201:04:1202:21:1303:44:46
207KOŁODZIEJ Maciej 170BĘDZINM-4000:00:1301:01:1602:18:4003:44:49
208DUDA Konrad 156KRAKÓWM-3000:00:1101:02:2302:21:0803:45:02
209KŁOSEK Jacek 172Instal-Tech TeamRACIBÓRZM-2000:00:2801:08:4802:26:5103:45:09
210KOŁODZIEJ Paweł 180CZERNICAM-4000:00:2801:06:1202:26:4503:45:41
211SKWARSKI Darek 336Kibole w BieguPOZNAŃM-3000:00:1801:05:5702:25:2703:46:16
212HIBNER Zbigniew 266KOSZALINM-4000:00:1901:06:0702:24:1603:46:23
213JAŻDZEWSKI Sebastian 68KB GOCH BytówUGOSZCZM-3000:00:1101:02:5602:21:1303:46:32
214BANAŚ Maciej 160KRAKÓWM-3000:00:1201:04:5002:23:2703:46:41
215MOLENDA Michał 417WROCŁAWM-4000:00:1601:02:1202:19:3703:46:49
216FYDA Piotr 6KROSNOM-4000:00:3601:07:2402:25:5503:46:50
217KOZIEŁ Łukasz 371KSRG ZG RUDNALUBINM-3000:00:2701:05:4302:27:0903:46:53
218ADAMCZAK Mariusz 459PetardaSZCZYTNAM-3000:00:0400:57:3402:14:1303:47:47
219MAŃKOWSKI Krzysztof 358Drużyna Wilka / MakeRunEasier.plOLSZTYNM-3000:00:2201:02:5702:20:5603:47:56
KROPKA Marcin 375KATOWICEM-40DNF01:04:19 DNF02:22:01 DNF03:48:14 DNF
221OLSZEWSKI Jacek 163ChemadexMOSINAM-3000:00:2801:08:5502:30:4303:48:22
222MAZGAJ Michał 5NOAWROCŁAWM-3000:00:0001:02:3202:24:3203:48:58
223SIELICKI Władysław 387JEZIORKIM-2000:00:2901:05:4902:23:5503:49:25
224KRZYCKI Rafał 104KB ERGOWARSZAWAM-4000:00:2001:04:4702:25:0003:49:46
225KOBUSIŃSKA Adrianna 307Rajd Konwalii TeamPOZNAŃK-2000:00:2901:05:5002:23:5603:49:49
226LIZAKOWSKI Piotr 225NYHA IVSZCZECINM-4000:00:4101:05:5102:25:0003:49:54
227SZCZEŚNIAK Dorota 211RANKORDĄBRÓWKAK-3000:00:2401:04:4402:26:3603:50:06
228MROWIEC Michał 475KORDAKIMRĄGOWOM-4000:00:4100:59:4702:24:3703:50:13
229JAŚNIEWICZ Wojciech 77Nie Ma Lipy Swarzędz TeamSWARZĘDZM-3000:00:2101:05:2802:26:2303:50:46
230BIAŁAS Aldona 76Nie Ma Lipy Swarzędz TeamGRUSZCZYNK-4000:00:2101:05:2902:26:2503:50:48
231LEMIESZKA Marta 75Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK-2000:00:2001:05:3602:27:4903:50:56
232SIKORSKI Radek 339ZĄBKIM-4000:00:0001:05:5102:26:4503:51:07
233SIKORA Tom 349RSSBVELKE PRILEPYM-4000:00:0401:00:5302:24:4703:51:23
234POKRYWKA Arkadiusz 240DĄBRÓWKAM-3000:00:2401:05:1702:28:1703:51:27
235KOSIN Paweł 49Klub Biegających LeśnikówKIELCEM-3000:00:1701:03:5702:26:4103:51:36
236SMYK Robert 470OTK RzeźnikGLIWICEM-4000:00:4001:07:5102:34:1103:51:57
237KRZESZOWSKI Marcin 199STRZEGOMM-3000:00:0700:59:5602:22:0203:52:22
238JANUSZ Tomasz 291WROCŁAWM-4000:00:1301:01:4502:21:4903:53:17
239CZAJKA Krzysztof 2Żoliborski Klub SportowyWARSZAWAM-3000:00:0001:06:2702:27:3803:53:22
240MNICH Tomasz 197GLIWICEM-4000:00:2601:07:2902:30:2503:53:23
241GRZĘDZIELSKI Jacek 466DynamitKRAKÓWM-4000:00:1301:05:5302:29:5303:53:40
242KOWALCZYK Joanna Joko 395Bieganizm/DynafitKRAKÓWK-3000:00:1401:05:5102:29:0803:53:46
243SKAZA Adam 381Jednostka Wojskowa BrzegBRZEGM-3000:00:2201:05:5202:26:0403:53:59
244WÓJCIK Małgorzata 60Beskidzka 160 na RatyWIĄZOWNAK-4000:00:1601:05:1802:29:2103:54:08
245KUMKOWSKA Irena 329BIELSKO-BIAŁAK-4000:00:2001:05:3902:25:4003:54:28
246JANOWICZ Adam 133RYBNIKM-2000:00:3401:08:3802:30:4503:55:04
ZAWADZKI Wiesław 126KRAKÓWM-40DNF01:07:18 DNF02:25:06 DNF03:55:10 DNF
248BZOWSKI Michał 114Trailrun.plKRAKÓWM-4000:00:2501:04:5702:27:5303:55:29
249MURAWIEC Izabela 450MUROWANIECK-3000:00:0801:10:1402:35:2003:55:31
250FLORCZAK Marek 288LZS TARCHALANKARADKÓWM-4000:00:1701:05:0402:30:2703:55:42
251CZOSTKÓW Wiola 372AccentureWARSZAWAK-2000:00:1401:05:0902:30:1903:55:43
PIOSIK Paweł 242RANKORDĄBRÓWKAM-30DNF01:04:53 DNF02:28:22 DNF03:55:43 DNF
253BUŁA Robert 130Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-2000:00:3501:08:4402:30:4503:56:03
254ANTONIEWICZ Jacek 453GRÓJECM-4000:00:1901:11:3002:33:2103:56:04
255LIK Marek 460ChelmBiegaCHELMM-5000:00:1001:01:3502:20:0403:56:13
256GRĘZIAK Magdalena 415Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-2000:00:1601:08:4902:33:4503:56:20
257SURMACZ Rafał 214PRZEŹMIEROWOM-4000:00:1801:07:3702:31:4703:56:20
258RABSCH Bartek 81POZNAŃM-3000:00:1801:07:5402:31:3203:56:33
259GENDEK Wojciech 50Tyłowice LubochniaJAROCINM-5000:00:2701:07:1102:30:2103:57:06
260SZUBERT Przemysław 40TYŁOWICE LUBOCHNIALUBOCHNIAM-4000:00:2801:07:0702:30:1703:57:06
261NADROWSKI Piotr 425PIASECZNOM-5000:00:3001:11:4902:35:5103:57:29
262DEINIUK Roman 269WARSZAWAM-2000:00:2401:04:3602:26:2803:57:47
263KRACZKOWSKI Przemysław 108KOSZALINM-3000:00:3401:07:3002:32:1103:58:15
264GAJEWSKA Izabella 257kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK-3000:00:1001:07:3802:32:5703:58:48
265WILMAŃSKI Arkadiusz 98POZNAŃM-4000:00:4201:05:4602:28:5303:58:57
266JAGIEŁŁO Adam 111Żelazna Łyda Sąsiad teamBYTOMM-4000:00:2901:11:0102:34:5403:59:06
267MIĘDZIK Jacek 115Sąsiad TeamBYTOMM-3000:00:3001:10:5902:34:5303:59:08
268BRZOZOWSKI Michał 147WEJHEROWOM-3000:00:4101:11:4102:34:5303:59:08
269KASEJA Maciej 430KB ERGOHORNÓWEKM-5000:00:2101:08:3202:35:0403:59:15
270RYBUS Agata 289LIPSKOK-3000:00:2101:10:5602:34:4303:59:23
271SIKORA Jacek 219ŻELOWICEM-4000:00:4501:07:1102:29:3603:59:26
272DORDZIK Katarzyna 118GDYNIAK-3000:00:1601:11:2902:35:4104:00:24
273PISKORZ Ireneusz 418KODEŃM-3000:00:1401:01:5902:23:2304:00:28
274RADTKE Rafał 137KB GOCH BytówBYTÓWM-3000:00:1201:10:1002:35:1004:00:29
275PIWOWARCZYK Magdalena 30Szkoła Wspinania KlamaKRAKÓWK-4000:00:1401:06:1202:30:0104:00:35
276WUJTIUK Piotr 247SZCZECINEKM-4000:00:0901:04:4202:32:4104:00:40
277DWORAKOWSKI Tomasz 10DUSZNIKI-ZDRÓJM-3000:00:2501:07:4302:32:1804:01:15
278MĘŻYŃSKI Michał 403ŻimbakiWARSZAWAM-4000:00:3601:06:3602:29:1704:01:38
279BAZYLUK Andrzej 331KB ERGOBIALYSTOKM-4000:00:2201:04:2602:34:3404:01:46
280BRZYSKA Marcelina 313BIŁGORAJK-2000:00:1001:07:2602:36:1504:01:49
281RAFAŁ Eliza 314BIŁGORAJK-3000:00:1001:07:2702:36:1404:01:49
282BETLEJ Mikołaj 125NOAWROCŁAWM-4000:00:0501:05:5002:31:1004:01:50
283BISKUP Rafał 343Dziad Not Dead.WARSZAWAM-4000:00:1301:04:5302:32:0304:02:03
284ZAJĄC Andrzej 449Nokia KrakówKRAKÓWM-4000:00:3101:12:0102:38:2204:02:05
285MICHAJLUK Bogdan 158SADKÓWM-5000:00:1901:08:0902:31:4504:02:41
286KOTYSZ Waldemar 86BBL OPOLEOPOLEM-5000:00:2101:04:4302:29:2004:02:51
287BARAŃSKI Rafał 185KB BBM OpoleOPOLEM-4000:00:3001:11:2102:35:1604:02:54
288PASECKA Sylwia 171GLIWICEK-4000:00:3901:09:4502:34:5504:03:25
289BIEŃKOWSKI Piotr 377KIEŁCZÓWM-4000:00:2901:09:3302:32:4004:03:26
290SULIN Marek 390Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:3001:11:3002:37:4404:03:27
SUJAK Renata 105RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-30DNF01:04:45 DNF02:26:29 DNF04:03:30 DNF
292KOWALSKI Łukasz 45KOŁOBRZEGM-3000:00:4001:08:2902:33:4004:03:38
293ŁUKASZUK Marek 463Benego KuleczkiWARSZAWAM-4000:00:0901:04:5902:34:2104:03:45
294RETMANIAK Sylwia Ewa 380DRUŻYNA TVN MEDIASKUBIANKAK-3000:00:0901:05:0102:34:2104:03:45
295KOSMALSKI Rafał 27WROCŁAWM-4000:00:3901:11:1102:38:1604:03:47
296MĄCZKA Bronisław 209OTK RzeźnikGLIWICEM-6000:00:4001:08:4702:34:5504:03:50
297STUSIŃSKI Mariusz 268MIŃSK MAZOWIECKIM-4000:00:3501:10:3402:38:2104:04:15
298JÓŹWIAK Michał 138BRYLANT KÓRNIKKÓRNIKM-4000:00:2401:08:4302:40:5004:04:20
299SZPAK Monika 382PUSZCZYKOWOK-4000:00:2401:09:1402:40:5004:04:20
300SOBOLEWSKI Dariusz 439Vege RunnersPOZNAŃM-4000:00:2601:12:2802:48:2504:04:48
301DAWID Mariusz 151Kurp TeamKADZIDŁOM-3000:00:2701:05:0102:38:5304:05:08
302RAJZER Mariusz 39Marek Galiński SHOWTIMEWARSZAWAM-4000:00:1101:02:3202:27:5404:05:25
303BURZYŃSKI Tomasz 310JÓZEFOSŁAWM-4000:00:2001:08:3602:37:5104:05:49
304CZAPIGA Robert 35TeMMPo WałbrzychNOWA RUDAM-4000:00:3301:10:3302:39:5004:05:50
MACHUL Ewa 421Dream RunWARSZAWAK-30DNF00:58:57 DNF02:30:32 DNF04:06:31 DNF
306WASZAK Rafał 37POZNAŃM-2000:00:2601:07:4902:33:4504:06:35
307KONEFAŁ Włodzimierz 347Rembertów TeamWARSZAWAM-3000:00:2601:07:4002:35:2204:07:13
308SKRZYPCZAK Mirosław 192Balans TeamKATOWICEM-4000:00:2701:11:2502:42:2004:07:21
309GEMZA Anna 191Balans TeamKATOWICEK-3000:00:2801:11:2502:42:1804:07:25
310STEC Adam 337FC MI SIĘ NIE CHCEWYSOKAM-3000:00:3501:08:0302:34:1004:08:40
311MARJAŃSKI Tomasz 300KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM-3000:00:3701:09:2902:36:2104:08:54
312MICHALSKI Piotr 361WROCŁAWM-3000:00:3901:11:3002:38:4104:09:07
313KORCZYK Ryszard 47Kęckie HarpaganyKĘTYM-3000:00:2701:11:3002:47:1204:09:41
314GONTARZ Mateusz 304WARSZAWAM-2000:00:1601:08:5102:40:0904:10:04
315KOSINSKI Andrzej 95WARSZAWAM-4000:00:4001:14:1902:45:2204:10:07
316OSICA Łukasz 264SWIETOCHLOWICEM-3000:00:4301:08:3302:35:2504:10:08
317MOTYLEWSKI Tomasz 283SKSWARSZAWAM-3000:00:4301:10:4502:43:4404:10:37
318KUBACKI Marek 472OSIEDLE NIEWIADÓWM-3000:00:1101:11:4502:45:3404:11:02
319TERLECKI Marcin 389CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:0202:42:5204:11:26
320WÓJTOWICZ Zbigniew 61NOWA WIEŚM-4000:00:1701:08:5402:38:0004:11:38
321LEŚNIAK Tomasz 67Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1001:04:5702:33:0604:11:59
322POKOTYCKI Denis 196Otomo STPKOSTRZYN NAD ODRĄM-2000:00:2001:03:1102:32:0904:12:28
323ZAGAŁA Piotr 183WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNICAM-4000:00:2801:09:2502:37:5204:12:35
324NIEKRASZ Justyna 83ŚWIDNICAK-4000:00:2801:08:5402:35:0304:12:49
325MISIUREWICZ Pawel 162Passus Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:4101:07:1502:34:3104:13:00
326GETTLICH Piotr 279SKSWARSZAWAM-4000:00:4401:10:5202:42:5004:13:06
327PANEK Aleksandra 334DĘBOGÓRAK-4000:00:2501:12:2902:46:2204:13:27
328PILECKI Maciej 474WROCŁAWM-4000:00:1301:07:3502:44:2704:13:33
329ŁUGOWSKI Karol 458MIŃSK MAZOWIECKIM-3000:00:3401:10:3602:40:0504:13:59
330BARAŃSKI Piotr 263PIASECZNOM-3000:00:2401:08:0102:38:2704:14:07
331SYGIET Andrzej 203GLIWICEM-4000:00:1801:06:3502:35:5204:16:05
332BURDAJEWICZ Magdalena 224pajączekMOSINAK-3000:00:2701:13:2502:44:4104:16:14
333SZYDŁOWSKI Adrian 178POZNAŃM-3000:00:2801:13:4402:47:2204:16:16
334SZYDŁOWSKA Paulina 177POZNAŃK-2000:00:2801:13:4502:47:2204:16:17
335MIREK Waldemar 9Cze -miKUŹNIA RACIBORSKAM-5000:00:2101:07:5002:37:4604:19:07
336GAŁKA Marcin 142JASIEŃM-3000:00:3701:14:5902:50:2004:19:10
337BARAŃSKA Celestyna 364AccentureWARSZAWAK-3000:00:1501:12:5502:48:0304:19:14
338KANIOWSKI Wojciech 388CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2601:08:1802:43:0704:19:20
339BUDKIEWICZ Łukasz 48JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-3000:00:3701:11:0602:42:0204:19:32
340ILKIEWICZ Michał 378STARE BABICEM-4000:00:4401:15:2202:51:1004:19:57
341ZAWISKI Tomasz 255WILKSZYNM-3000:00:4201:13:2402:42:5504:20:22
342GŁUSZCZAK Jerzy 341ŁÓDŹM-5000:00:3801:07:3302:38:3004:21:01
343NOCOŃ Kamil 8KATOWICEM-2000:00:4101:16:1702:57:3904:21:09
344WIELICZKO Krzysztof 206WARSZAWAM-4000:00:4001:14:0902:56:4504:21:20
345SZPANOWSKI Piotr 249Wąsy Króla JanaOŻARÓW MAZOWIECKIM-4000:00:4001:14:0202:56:4604:21:21
346NAZAREWICZ Mieczysław 290NGB KORONA LEGNICALEGNICAM-4000:00:3101:13:0602:49:0404:21:26
347LECH Agnieszka 456STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIEBODZICEK-3000:00:3901:14:0802:48:2604:21:31
ZWĘGLIŃSKA Anna 33KĘDZIERZYN-KOŹLEK-30DNF01:12:54 DNF02:48:18 DNF04:21:31 DNF
349PASIEKA Tomasz 379MROCZAM-4000:00:0701:11:5202:49:3704:22:06
350HARĘŻLAK Krzysztof 2604 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-4000:00:1701:12:4702:51:2104:22:26
351HARĘŻLAK Dorota 2594 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3000:00:1601:12:4802:51:2204:22:27
GŁOS Łukasz 465STARA ŁOMNICAM-60DNF01:04:29 DNF02:34:33 DNF04:23:20 DNF
353KORUMBEL Artur 119Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM-4000:00:3001:13:1002:48:0004:23:25
354MUCHA Tomasz 400mwJANÓW LUBELSKIM-4000:00:3301:17:3802:52:5104:23:28
KOZŁOWSKA Joanna 356Drużyna WilkaOLSZTYNK-30DNF01:10:34 DNF02:49:56 DNF04:23:41 DNF
356BYRCZEK Michał 342WROCŁAWM-3000:00:1801:09:0502:39:1904:23:43
357BURZYŃSKI Tomasz 353GDYNIAM-2000:00:2601:15:3702:53:0404:24:04
358BĘBENISTA Roman 385Trenujmy.comŁÓDŹM-3000:00:3801:17:4202:54:4504:24:31
359DOBAJ Katarzyna 298KRAKÓWK-4000:00:3201:12:5502:49:0004:25:40
360MICHALAK Sebastian 299GepardyDĄBRÓWKAM-3000:00:3301:12:5502:48:5904:25:41
361KRAUSE Ania 53Natural Born RunnersPOZNAŃK-3000:00:2501:13:3702:49:4404:26:23
362JAWORSKI Piotr 20WROCŁAWM-3000:00:3601:11:1602:42:5604:26:30
363SERWADCZAK Marek 401WROCŁAWM-5000:00:4401:12:5502:53:1804:26:52
364RADZIWOŃ Krzysiek 145Skazani na góryPOLKOWICEM-4000:00:3301:15:3202:47:5504:27:35
365RADZIWOŃ Anna 146Skazani na góryPOLKOWICEK-4000:00:3201:15:2402:47:5504:27:36
366SKALSKI Tomasz 452ScaniaWARSZAWAM-5000:00:1101:16:1302:51:3804:28:10
367FANSLAU Marek 317STAROGARD GDAŃSKIM-5000:00:1901:11:3802:46:3404:28:36
368SKOTNICZNY Piotr 360KKB Dystans KrakowKRAKOWM-3000:00:3701:17:0202:55:1204:28:37
369JURA Dorota 306Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAK-3000:00:2001:07:3102:49:3704:29:23
370BOŻEK Edward 301MILANÓWEKM-6000:00:3801:14:1902:53:2704:30:01
371MIZIOŁEK Jakub 174Mgła MdłościSPICZYNM-2000:00:3401:15:5802:50:3904:30:12
BOROWIECKI Łukasz 411KRAKÓWM-20DNF01:08:10 DNF02:34:21 DNF04:30:20 DNF
373SITKO Grzegorz 109Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1401:16:1802:54:1204:31:06
374SITKO Adam 110Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2000:00:1501:16:1802:54:1404:31:28
375JARZYNA Szymon 148Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:3501:15:4002:57:0604:31:45
ROGÓRZ Andrzej 179WROCŁAWM-30DNF01:05:55 DNF02:40:45 DNF04:32:17 DNF
377KWINTA Maciej 232WKB PiastWROCŁAWM-4000:00:1301:16:3002:57:4704:32:35
378RÓŻOWICZ Eliza 309Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:00:2901:16:2403:00:3904:32:41
379BICZKOWSKA Magdalena 46RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0801:11:5902:50:2804:32:48
380KOLMAJER Rafał 23RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0701:12:0002:50:3004:32:49
381PODLASIŃSKA Paulina 143KOBYŁKAK-3000:00:3801:16:4002:55:0704:33:02
382KUDEŁKA Janusz 359PRĄDOCINM-5000:00:3501:16:3402:54:4204:33:08
383ŻOŁĄDEK Anna 218OTWOCKK-3000:00:2201:18:1202:56:2104:33:48
384RĘKAWEK Artur 251Truchtacz.plGARWOLINM-4000:00:2201:18:1202:56:2104:33:48
SIWIŃSKI Jerzy 357Drużyna WilkaOLSZTYNM-50DNF01:10:43 DNF02:49:58 DNF04:34:06 DNF
386WIŚNIEWSKI Michał 276Invicta Power TeamGDAŃSKM-4000:00:3601:17:0903:02:2304:36:06
387ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 275Gemini Sopot TeamGDAŃSKK-3000:00:3601:17:1203:02:2404:36:15
388SKONECZNY Artur 43TOMASZÓW MAZOWIECKIM-4000:00:3501:16:0202:56:0104:37:22
389DĄBEK Paweł 176RUDNIK NAD SANEMM-4000:00:4301:18:0002:53:0904:37:33
390GÓRNY Sławomir 397Górny TeamGOSTYŃM-5000:00:3101:12:1602:52:4604:38:34
390GÓRNY Piotr 396Górny TeamGOSTYŃM-2000:00:2901:12:1702:52:4904:38:35
392CIECHOMSKI Bartłomiej 384WARSZAWAM-3000:00:4301:17:3002:56:5304:40:20
WITKOWSKA Jolanta 404ŻimbakiWARSZAWAK-40DNF01:17:52 DNF03:02:30 DNF04:41:00 DNF
394CABAN Rafał 335UKS LudwikowiceOLEŚNICAM-4000:00:3201:12:4602:54:5604:41:45
395WIERZBICKI Mirosław 207Nysa biegaOTMUCHÓWM-3000:00:3301:14:3603:01:4104:41:56
396STRUŻYNA Agata 271WROCŁAWK-3000:00:3301:14:4403:01:4104:41:57
397MACHULA Arkadiusz 62Sparta ZiębiceZIĘBICEM-4000:00:1201:17:5403:00:0104:43:58
SZYGENDA Waldemar 451KONINM-50DNF01:16:32 DNF02:54:53 DNF04:44:13 DNF
399CIECHORSKI Andrzej 231DRUŻYNA SZPIKUDACHOWAM-3000:00:4301:16:1502:59:4704:44:16
400ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAMPOZNAŃM-4000:00:4201:16:3202:59:4904:44:31
401KUCNER Monika 202Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-4000:00:1601:16:5103:03:4604:45:46
KIREJ Mariusz 69NGB Korona LegnicaLEGNICAM-50DNF01:19:14 DNF03:05:17 DNF04:45:52 DNF
403KAŁŁAUR Krzysztof 296WARSZAWAM-3000:00:3001:16:5403:05:2504:49:05
BIELAWIEC Bartłomiej 416Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM-30DNF01:01:01 DNF02:39:42 DNF04:51:13 DNF
405ŻUBIŃSKI Piotr 462Accelerating PolandWARSZAWAM-4000:00:1301:24:0003:13:0904:52:26
406JEDYNAK Magda 454WARSZAWAK-4000:00:1201:24:1403:13:1104:52:27
407JUCHA Lidia 437RysioTeamŁÓDŹK-4000:00:2601:20:0703:05:0904:55:48
408CZUBIŃSKI Marek 29ŁÓDŹM-6000:00:2601:20:0303:05:0904:56:31
PODSIADŁY Robert 84Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50DNF01:17:19 DNF03:00:54 DNF04:56:53 DNF
JABŁOŃSKI Kazimierz 226PRĄDYM-60DNF01:23:53 DNF03:13:42 DNF05:03:01 DNF
KUCZYŃSKI Marcin 280WARSZAWAM-40DNF01:17:38 DNF03:07:26 DNF05:03:09 DNF
OSTROWSKI Artur 281SKSWARSZAWAM-40DNF01:17:31 DNF03:07:27 DNF05:03:09 DNF
LEŚNIAK Marcin 78Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-30DNF01:07:15 DNF02:44:57 DNF DNF
KUBICA Bartosz 413WISŁA WIELKAM-40DNF00:59:56 DNF02:23:32 DNF DNF
PELCNER Marcin 107Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM-40DNF01:15:28 DNF02:59:23 DNF DNF
CHROMIŃSKI Maciej 429GORZÓW WLKP.M-30DNF01:24:41 DNF03:22:53 DNF DNF
ZIELIŃSKI Andrzej 316Eko-Okna RunnersADAMOWICEM-30DNF01:25:29 DNF03:28:50 DNF DNF
KOWALEWSKA Dorota 338Spartanie DzieciomZGORZAŁAK-50DNF01:29:39 DNF03:37:34 DNF DNF
Znaleziono 418 wynik(ów)