SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
Pasterka
28km
Parking
35km
Skaly
42km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WINIARSKA Katarzyna 22Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-301K 100:00:0400:52:1801:55:3803:03:1304:05:4904:55:3205:47:15.1005:47:19.50 6:568.6
2DETTLAFF Patrycja 457DREAM RUNWILCZA GÓRAK-302K 300:00:0600:55:2202:07:0003:18:2504:26:2105:17:0406:06:52.5006:06:59.30+00:19:397:208.2
3PICHETA Magdalena 318WARSZAWAK-303K 500:00:0600:55:2702:03:5703:17:5804:23:5405:19:1206:13:52.2006:13:58.90+00:26:397:288
4PIECUCH Karolina 90Lacho Team/sklepbiegowy.comPRZEWORSKK-304K 700:00:0900:59:3702:14:2503:28:5204:38:5705:35:2706:31:33.5006:31:43.25+00:44:237:497.7
5NIEMIRO Dominika 443Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK-305K 800:00:1201:00:1402:12:0203:28:4304:38:4305:37:1506:36:53.9006:37:05.90+00:49:467:567.6
6PRUGAR FUKOWSKA Paulina 455DREAM RUNWARSZAWAK-306K 1000:00:0700:56:5002:10:0103:25:1104:41:1205:41:3406:40:28.1006:40:35.60+00:53:168:007.5
7KRUŻOŁEK Monika 52TurboptysieRADKÓWK-307K 1200:00:3301:09:5202:25:5503:42:0704:53:1705:51:4806:48:17.0006:48:50.85+01:01:318:097.3
8SZCZEŚNIAK Dorota 211RANKORDĄBRÓWKAK-308K 1600:00:2401:04:4402:26:3603:50:0605:09:0006:10:4907:05:23.0507:05:47.10+01:18:278:307.1
9KOWALCZYK Joanna Joko 395Bieganizm/DynafitKRAKÓWK-309K 2000:00:1401:05:5102:29:0803:53:4605:12:5206:16:3307:20:32.8507:20:47.00+01:33:278:486.8
10GAJEWSKA Izabella 257kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK-3010K 2600:00:1001:07:3802:32:5703:58:4805:21:0106:23:0307:26:44.1007:26:54.65+01:39:358:566.7
11RAFAŁ Eliza 314BIŁGORAJK-3011K 2700:00:1001:07:2702:36:1404:01:4905:23:0206:27:2407:28:22.7007:28:33.45+01:41:138:586.7
12RYBUS Agata 289LIPSKOK-3012K 2900:00:2101:10:5602:34:4303:59:2305:18:2806:26:4907:31:27.3007:31:48.60+01:44:299:016.6
13DORDZIK Katarzyna 118GDYNIAK-3013K 3200:00:1601:11:2902:35:4104:00:2405:28:4606:42:0007:45:20.0007:45:36.95+01:58:179:186.4
14MURAWIEC Izabela 450MUROWANIECK-3014K 3300:00:0801:10:1402:35:2003:55:3105:22:3506:34:4607:48:50.0007:48:58.35+02:01:389:226.4
15BARAŃSKA Celestyna 364AccentureWARSZAWAK-3015K 3400:00:1501:12:5502:48:0304:19:1405:40:1406:45:1007:49:12.6507:49:28.50+02:02:099:236.4
16GEMZA Anna 191Balans TeamKATOWICEK-3016K 3500:00:2801:11:2502:42:1804:07:2505:36:5806:39:5207:50:59.7007:51:27.90+02:04:089:256.4
17HARĘŻLAK Dorota 2594 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3017K 3700:00:1601:12:4802:51:2204:22:2705:49:3906:56:0208:09:26.4508:09:43.10+02:22:239:476.1
18JURA Dorota 306Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAK-3018K 3900:00:2001:07:3102:49:3704:29:2305:56:2907:04:4708:16:16.6008:16:37.30+02:29:179:556
19LECH Agnieszka 456STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIEBODZICEK-3019K 4000:00:3901:14:0802:48:2604:21:3105:50:1507:05:4908:20:33.0508:21:12.05+02:33:5210:006
20ŻOŁĄDEK Anna 218OTWOCKK-3020K 4200:00:2201:18:1202:56:2104:33:4806:00:4707:10:3408:24:17.9008:24:40.30+02:37:2010:055.9
21ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 275Gemini Sopot TeamGDAŃSKK-3021K 4300:00:3601:17:1203:02:2404:36:1506:09:2107:12:0208:26:01.7508:26:38.60+02:39:1910:075.9
22BURDAJEWICZ Magdalena 224pajączekMOSINAK-3022K 4400:00:2701:13:2502:44:4104:16:1405:51:3107:11:4308:27:34.3508:28:01.65+02:40:4210:095.9
23KRAUSE Ania 53Natural Born RunnersPOZNAŃK-3023K 4500:00:2501:13:3702:49:4404:26:2306:03:4907:13:2308:28:12.5508:28:38.45+02:41:1810:095.9
24RETMANIAK Sylwia Ewa 380DRUŻYNA TVN MEDIASKUBIANKAK-3024K 4600:00:0901:05:0102:34:2104:03:4505:49:3207:06:0108:31:11.6508:31:21.10+02:44:0110:135.9
25BICZKOWSKA Magdalena 46RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3025K 4700:00:0801:11:5902:50:2804:32:4806:02:5707:11:4508:31:13.1008:31:21.80+02:44:0210:135.9
26RÓŻOWICZ Eliza 309Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3026K 5000:00:2901:16:2403:00:3904:32:4106:02:5407:12:0208:35:29.1008:35:58.55+02:48:3910:185.8
27STRUŻYNA Agata 271WROCŁAWK-3027K 5100:00:3301:14:4403:01:4104:41:5706:25:3207:35:1608:48:28.9008:49:01.90+03:01:4210:345.7
28PODLASIŃSKA Paulina 143KOBYŁKAK-3028K 5200:00:3801:16:4002:55:0704:33:0206:10:0307:33:4808:48:31.2008:49:09.50+03:01:5010:345.7
ZWĘGLIŃSKA Anna 33KĘDZIERZYN-KOŹLEK-30DNF01:12:54 DNF02:48:18 DNF04:21:31 DNF05:57:47 DNF DNF DNF DNF--
SUJAK Renata 105RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-30DNF01:04:45 DNF02:26:29 DNF04:03:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHUL Ewa 421Dream RunWARSZAWAK-30DNF00:58:57 DNF02:30:32 DNF04:06:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKA Joanna 356Drużyna WilkaOLSZTYNK-30DNF01:10:34 DNF02:49:56 DNF04:23:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 32 wynik(ów)