SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
Pasterka
28km
Parking
35km
Skaly
42km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1GRAMACKI Szymon 368POZNAŃM-201M 600:00:0600:48:0101:44:2602:44:5703:38:0004:25:4905:09:56.3005:10:03.00 6:119.7
2DYBIŻBAŃSKI Wojciech 374City Trail TeamPOLICEM-202M 1300:00:0600:53:2501:57:3503:01:0503:55:4504:42:3605:29:46.2505:29:52.45+00:19:496:359.1
3LANGNER Radosław 59Vege RunnersWROCŁAWM-203M 1900:00:0600:47:1701:47:4302:47:3203:54:3804:46:5705:38:28.4505:38:34.45+00:28:316:468.9
4GAŁUSZKA Filip 205K.S. RosomakWARSZAWAM-204M 3900:00:0400:50:1501:51:2402:55:5604:06:2705:05:1105:58:57.7505:59:02.40+00:48:597:108.4
5ZAWORSKI Tomasz 175WROCŁAWM-205M 4000:00:1200:57:2702:06:3203:14:0604:16:3405:07:5505:58:56.2505:59:08.95+00:49:057:108.4
6BOGUS Bartosz 66LUBLINIECM-206M 6900:00:0600:50:1001:53:5703:02:5804:15:4305:18:3306:17:36.9006:17:43.15+01:07:407:337.9
7KUNA Wojciech 237ITMWB KrakówKRAKÓWM-207M 10100:00:3101:00:2002:12:1803:28:3104:39:2405:34:5906:36:17.8506:36:49.30+01:26:467:557.6
8PRYJDA Tomasz 427OPOLEM-208M 11900:00:0500:51:2901:59:3703:16:0604:39:2005:44:3206:47:59.0006:48:04.30+01:38:018:097.4
9KŁOSEK Jacek 172Instal-Tech TeamRACIBÓRZM-209M 12300:00:2801:08:4802:26:5103:45:0904:56:2905:53:3706:49:26.9006:49:55.30+01:39:528:117.3
10ZAWADA Mateusz 72Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM-2010M 13700:00:2201:06:0002:23:2703:42:3104:57:4705:56:0706:54:02.0006:54:24.40+01:44:218:167.2
11JANUĆ Wojciech 243Arka LeśnaPUSZCZYKOWOM-2011M 13800:00:2701:05:5302:21:5403:38:2504:56:0306:01:2706:55:22.3506:55:50.25+01:45:478:187.2
12WALCZAK Patryk 21XRUNNERSKONINM-2012M 14000:00:1101:00:3302:15:3303:35:3504:53:2605:55:5106:55:54.4506:56:06.05+01:46:038:197.2
13MOSKWIAK Mateusz 383Beer Bros RunnersJAROSŁAWM-2013M 17100:00:2301:03:5302:23:0503:41:0804:59:5806:13:2507:08:54.1507:09:17.15+01:59:148:347
14SIELICKI Władysław 387JEZIORKIM-2014M 21400:00:2901:05:4902:23:5503:49:2505:15:0306:25:3507:34:02.4507:34:31.75+02:24:289:046.6
15JANOWICZ Adam 133RYBNIKM-2015M 21600:00:3401:08:3802:30:4503:55:0405:20:3806:26:3807:35:23.8007:35:58.10+02:25:559:066.6
16BUŁA Robert 130Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-2016M 21700:00:3501:08:4402:30:4503:56:0305:22:1106:32:0907:35:54.9007:36:29.95+02:26:269:076.6
17DEINIUK Roman 269WARSZAWAM-2017M 22100:00:2401:04:3602:26:2803:57:4705:22:5006:34:3107:38:05.9007:38:30.55+02:28:279:096.5
18NOCOŃ Kamil 8KATOWICEM-2018M 24700:00:4101:16:1702:57:3904:21:0905:39:5306:47:1807:53:00.3507:53:41.70+02:43:389:276.3
19GONTARZ Mateusz 304WARSZAWAM-2019M 25400:00:1601:08:5102:40:0904:10:0405:37:4706:48:2908:00:36.0508:00:52.95+02:50:499:366.2
20POKOTYCKI Denis 196Otomo STPKOSTRZYN NAD ODRĄM-2020M 29100:00:2001:03:1102:32:0904:12:2805:47:2207:04:5108:20:32.5008:20:52.75+03:10:4910:006
21BURZYŃSKI Tomasz 353GDYNIAM-2021M 29300:00:2601:15:3702:53:0404:24:0405:54:1407:07:1508:22:55.2008:23:21.25+03:13:1810:036
22WASZAK Rafał 37POZNAŃM-2022M 29500:00:2601:07:4902:33:4504:06:3505:44:3307:06:4108:24:42.7008:25:08.90+03:15:0510:055.9
23MIZIOŁEK Jakub 174Mgła MdłościSPICZYNM-2023M 30800:00:3401:15:5802:50:3904:30:1205:59:5007:18:1308:37:54.8008:38:29.10+03:28:2610:215.8
24GÓRNY Piotr 396Górny TeamGOSTYŃM-2024M 31200:00:2901:12:1702:52:4904:38:3506:13:4307:22:2308:44:06.6508:44:36.45+03:34:3310:285.7
25SITKO Grzegorz 109Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2025M 31700:00:1401:16:1802:54:1204:31:0606:11:0207:24:2708:49:08.2008:49:22.95+03:39:1910:345.7
26SITKO Adam 110Brothers team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM-2026M 31800:00:1501:16:1802:54:1404:31:2806:10:5507:23:5708:49:27.9008:49:43.15+03:39:4010:355.7
BOROWIECKI Łukasz 411KRAKÓWM-20DNF01:08:10 DNF02:34:21 DNF04:30:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 27 wynik(ów)