SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
Pasterka
28km
Parking
35km
Skaly
42km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1STOLARZ Piotr 93DĄBROWA GÓRNICZAM-401M 700:00:0300:44:5301:40:4802:36:2503:32:5204:27:4405:13:53.8505:13:57.65 6:169.6
2KUCHARCZYK Maciej 434CHOSZCZNOM-402M 800:00:0400:46:5701:46:4802:45:5203:40:1204:27:3105:14:38.8005:14:43.00+00:00:456:179.5
3TOPOLSKI Marcin 31JADOWNIKIM-403M 1100:00:0700:49:0201:49:1102:51:5003:48:5504:37:0105:25:09.5505:25:16.95+00:11:196:309.2
4HIBNER Waldemar 265KOSZALINM-404M 1200:00:0300:47:3701:46:5102:51:4403:49:3104:36:3805:29:10.7005:29:14.50+00:15:166:359.1
5KOSTERKIEWICZ Marcin 152Rybak Personal Trainer - PTC PrzemyślPRZEMYŚLM-405M 1400:00:0400:48:2701:48:5002:55:1303:53:2704:43:0105:30:56.1005:31:00.30+00:17:026:379.1
6BARTYZEL Marek 287ZAWOJAM-406M 1500:00:0700:49:1701:49:3602:54:0703:52:4204:42:1905:31:41.6005:31:49.50+00:17:516:389
7RZEPKA Remigiusz 238CLEAREXMIKOŁÓWM-407M 1600:00:0400:50:1101:50:5202:56:4803:55:2004:44:4205:35:13.4005:35:18.05+00:21:206:428.9
8MAJER Janusz 233TOPOLÓWM-408M 1700:00:0300:48:0601:52:0703:00:3704:01:4004:49:5705:35:29.9005:35:33.35+00:21:356:428.9
9BENDIG Wojciech 28RADKÓWM-409M 2200:00:1600:51:2901:53:0402:56:1403:59:2004:52:5805:41:03.5505:41:19.90+00:27:226:498.8
10HEŁMECKI Artur 428N-HKRAKÓWM-4010M 2400:00:0600:50:4201:53:1202:58:2604:01:1104:52:2405:42:27.6505:42:34.15+00:28:366:508.8
11BIELAWA Rafał 476WROCŁAWM-4011M 2700:00:0500:46:2701:43:1802:46:2303:54:4004:51:3405:45:30.0005:45:35.65+00:31:386:548.7
12RUTA Paweł 201Petarda BończykaWROCŁAWM-4012M 2800:00:0800:52:5101:56:5803:02:5204:04:4304:55:2305:48:25.4005:48:34.35+00:34:366:588.6
13BOJAN Adam 54RUMIAM-4013M 3200:00:0400:50:3801:55:1603:01:2104:05:0404:58:5805:51:52.0505:51:56.40+00:37:587:028.5
14BORÓWKA Ryszard 112GDYNIAM-4014M 3500:00:2800:54:1301:57:5403:05:0004:07:2205:00:2705:52:12.3505:52:40.55+00:38:427:028.5
15MATLOK Marek 194Biegaj z PileckimZABRZEM-4015M 4100:00:1100:54:5502:01:5803:10:4704:17:1105:09:0805:59:01.9505:59:13.25+00:45:157:108.4
16ŻELICHOWSKI Artur 212Kęckie HarpaganyKĘTYM-4016M 4300:00:1900:56:4302:03:4203:13:3704:18:0605:09:1306:03:15.9006:03:35.35+00:49:377:158.3
17SZECHLECKI Krzysztof 295I've got YouSOSNOWIECM-4017M 4600:00:1200:57:2202:03:5003:14:1704:20:5305:16:0006:05:16.4006:05:28.80+00:51:317:188.2
18ŁAŻEWSKI Marcin 274CHWALĘCICEM-4018M 4800:00:1200:58:4102:06:4303:13:4004:19:3605:13:1306:06:44.2506:06:56.25+00:52:587:208.2
19BYTNIEWSKI Darek 312Team PKO Silesia MarathonKATOWICEM-4019M 5000:00:1000:55:0302:02:1403:15:1504:21:0005:14:4106:09:04.6506:09:14.80+00:55:177:228.1
20RYMARSKI Arkadiusz 15NOAWROCŁAWM-4020M 5200:00:0300:52:5202:03:1003:16:5304:23:1505:17:4506:10:39.1006:10:42.25+00:56:447:248.1
21SIKORA Michał 217ŻELOWICEM-4021M 5300:00:2600:54:4901:57:5403:04:5104:11:0805:09:5006:11:15.8006:11:42.20+00:57:447:258.1
22LIPPA Wojtek 333LC MosiądzOPOLEM-4022M 5800:00:0600:56:5302:04:2803:15:1404:21:0405:15:3906:12:24.0506:12:30.35+00:58:327:268.1
23RĘBKOWSKI Piotr 140OTWOCKM-4023M 6100:00:1500:58:5702:08:2103:21:2704:27:3905:21:4206:13:10.6006:13:25.65+00:59:287:278
24MISZCZYK Roman 320BYSTRAM-4024M 6200:00:0700:56:3002:06:4703:20:0704:26:0805:20:2506:14:07.3006:14:14.55+01:00:167:288
25BARTOSIŃSKI Mariusz 58WARSZAWAM-4025M 6500:00:0900:56:5002:04:3103:18:3304:28:2405:24:0706:15:56.6006:16:05.85+01:02:087:318
26BRZOZOWSKI Jacek 423DNF TeamOPOLEM-4026M 6800:00:0700:52:5001:57:5203:05:5604:14:4905:15:4406:17:16.3506:17:24.15+01:03:267:328
27SZCZOT Andrzej 461WROCŁAWM-4027M 7100:00:0700:54:2002:05:4103:17:3804:28:1205:24:2906:18:20.0506:18:27.30+01:04:297:347.9
28CHOJNACKI Leszek 354iADPWARSZAWAM-4028M 7200:00:1400:57:1902:10:1503:23:0904:27:2605:22:1606:18:31.1506:18:45.45+01:04:477:347.9
29ZIĘTERSKI Robert 182KŁODZKOM-4029M 7500:00:0500:53:5002:03:5603:17:2004:28:5305:25:3706:21:23.4006:21:28.85+01:07:317:377.9
30BOTKIEWICZ Jarosław 56wkurw_team / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPIASECZNA GÓRKAM-4030M 7600:00:0400:52:5502:07:0603:17:3804:30:3005:26:1306:23:19.4006:23:24.25+01:09:267:407.8
31JĘDRZEJEWSKI Łukasz 351WATAHASŁAWAM-4031M 7700:00:0900:53:5602:03:2303:17:0504:28:4105:25:3406:23:30.8506:23:40.70+01:09:437:407.8
32NADOLSKI Piotr 363WARSZAWAM-4032M 8300:00:2101:05:0202:21:3403:34:4204:39:4805:34:0806:26:53.1006:27:14.15+01:13:167:447.8
33PTASZYŃSKI Wojciech 165FROMBORKM-4033M 8500:00:1000:53:0002:08:2203:21:5504:38:5605:34:4606:28:52.9506:29:03.00+01:15:057:467.7
34BAWIEC Marek 195WROCŁAWM-4034M 8600:00:1000:56:0102:04:1203:19:3104:32:2705:34:3906:30:09.7506:30:20.25+01:16:227:487.7
35BURMAN Michał 42Czerwonak BiegaMUROWANA GOŚLINAM-4035M 8700:00:1700:57:2402:04:4603:17:1304:32:4805:33:4706:30:25.3006:30:42.55+01:16:447:487.7
36UCIEKLAK Dominik 440SKAWINAM-4036M 8800:00:2401:00:1502:09:0703:22:2904:32:4205:34:1006:30:36.7006:31:01.35+01:17:037:487.7
37SZECÓWKA Zbigniew 405Ambitni AmatorzyPORAJM-4037M 9100:00:0700:53:1901:59:0503:11:4904:32:5305:34:2506:32:33.3506:32:41.05+01:18:437:517.6
38KRECZMAŃSKI Robert 186Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-4038M 9500:00:0800:55:4702:04:2603:17:0904:32:3105:33:3906:33:46.5506:33:54.65+01:19:577:527.6
39JAKUBCZYK Damian 189ZABRZEM-4039M 9700:00:1101:00:3602:14:0003:29:3904:41:0805:40:2806:34:50.8006:35:02.25+01:21:047:537.6
40DZIUBA Piotr 80WROCLAWM-4040M 10400:00:1000:57:0802:09:0603:28:3104:42:4705:44:2206:37:26.7506:37:37.00+01:23:397:567.5
41MACHALSKI Sebastian 236STRZELINM-4041M 10700:00:1600:56:1302:04:1903:18:2404:33:2405:37:5306:39:12.6506:39:28.70+01:25:317:597.5
42GNIADEK Tomek 348Dabex BoltDOBCZYCEM-4042M 10900:00:1300:59:2402:13:1903:30:5004:46:2505:45:5606:40:07.7006:40:21.30+01:26:238:007.5
43MOLTZAN Zbigniew 168TORUŃM-4043M 12100:00:1301:03:2002:21:5103:40:5204:52:3605:50:4106:48:58.6506:49:12.50+01:35:148:107.3
44ZAWAL Przemysław 74Rembertów TeamWARSZAWAM-4044M 12200:00:2701:01:5802:19:4203:39:3704:52:4905:52:3406:48:45.9506:49:13.90+01:35:168:107.3
45ŻYŻA Piotr 153Athletics Team PrusiceSKOKOWAM-4045M 12400:00:2300:58:5302:11:2703:29:5104:45:5205:50:0706:49:44.4506:50:08.15+01:36:108:117.3
46PĘCZEK Dariusz 250Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4046M 12500:00:1100:57:3902:11:3803:28:4104:51:2005:55:0906:49:58.3006:50:10.05+01:36:128:117.3
47DARMOCHWAŁ Leszek 422Dzikie BobryPOZNAŃM-4047M 12600:00:0000:58:1302:04:5503:21:1304:42:4805:49:0806:50:44.7506:50:44.75+01:36:478:127.3
48SKALSKI Radosław 468KONINM-4048M 12800:00:0900:57:5502:13:2003:31:1204:46:5105:48:3106:51:21.0506:51:30.30+01:37:328:137.3
49WOJDA Dariusz 128Dzikie DzikiJÓZEFÓWM-4049M 13200:00:1001:02:1302:21:1203:42:4304:58:0805:55:5206:52:34.6506:52:45.25+01:38:478:157.3
50SZEWCZAK Tomasz 311LenovoJÓZEFOSŁAWM-4050M 13400:00:2001:01:4602:25:5903:38:5104:53:1205:56:2906:52:27.9006:52:48.35+01:38:508:147.3
51KACZOREK Marcin 436JÓZEFÓWM-4051M 13500:00:0900:56:5102:16:5003:33:4604:49:0905:55:4806:53:30.6506:53:40.50+01:39:428:167.3
52BŁACHEWICZ Krzysztof 248-IŁAWAM-4052M 14200:00:1900:57:0802:04:5503:25:1904:44:0705:53:2406:56:44.0006:57:03.35+01:43:058:207.2
53DZIUBA Emilian 208BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-4053M 14400:00:3801:07:1702:24:3403:37:5004:56:4305:58:3306:57:04.7006:57:42.80+01:43:458:207.2
54KONFEDERAK Tomasz 328www.facebook.com/WPogoniZaBobremTWORÓGM-4054M 14600:00:0600:58:0402:12:4803:34:5704:56:5406:03:1206:58:41.1506:58:47.95+01:44:508:227.2
55MNICH Tomasz 197GLIWICEM-4055M 14700:00:2601:07:2902:30:2503:53:2305:06:5906:04:4206:58:32.5006:58:58.75+01:45:018:227.2
56WOJCIECHOWSKI Ireneusz 92TRI SignovumGRÓJECM-4056M 14800:00:1800:58:4002:12:1103:33:3604:53:2105:58:5006:59:39.0006:59:57.25+01:45:598:237.1
57HOROWSKI Tomasz 410Urodzeni Biegacze bornrunners.plTYCHYM-4057M 15000:00:1801:03:1402:20:1703:39:2904:59:3206:03:4106:59:41.7007:00:00.60+01:46:028:237.1
58CICHOCKI Paweł 350KAPAGO Sport TeamPOZNAŃM-4058M 15200:00:0000:57:3702:11:1803:33:1604:59:1306:05:2907:01:14.5007:01:14.50+01:47:168:257.1
59GRYSKA Piotr 376BrakKOBIELAM-4059M 15600:00:4701:05:2602:20:0903:38:2805:00:5106:04:1907:03:33.7507:04:21.50+01:50:238:287.1
60SPECHT Mikołaj 370BBL SkraWARSZAWAM-4060M 15800:00:1201:00:2802:17:4103:34:1404:56:4306:03:0107:04:11.6507:04:24.35+01:50:268:297.1
61KILIŃSKI Jacek 235Elite SportsOSTROWY NAD OKSZĄM-4061M 16000:00:0300:53:4902:13:1703:44:2605:05:2206:06:5107:04:24.6507:04:28.15+01:50:308:297.1
62HULBÓJ Sebastian 139Huse teamBIELSKO-BIAŁAM-4062M 16500:00:1401:04:3102:23:0403:44:3305:03:4006:06:2607:05:57.5007:06:11.95+01:52:148:317
63WESOŁOWSKI Marcin 164BIELSKO-BIAŁAM-4063M 16600:00:1601:07:1802:24:5703:44:1805:01:1906:06:2007:06:16.6507:06:32.75+01:52:358:317
64MAZUREK Michał 123KŁODZKOM-4064M 16900:00:0600:55:5502:12:1603:42:0504:58:5506:06:0607:08:16.3007:08:22.70+01:54:258:337
65KOŁODZIEJ Paweł 180CZERNICAM-4065M 17000:00:2801:06:1202:26:4503:45:4105:03:3406:09:3807:08:28.8507:08:57.35+01:54:598:347
66JANKOWSKI Piotr 120SZCZECINM-4066M 17300:00:2501:06:0202:27:3903:42:5105:00:4106:09:0007:10:12.3007:10:37.45+01:56:398:367
67PIKOR Jacek 132ZAMOŚĆM-4067M 17700:00:2001:01:5102:21:0203:44:1205:04:4206:07:1207:11:49.0507:12:09.95+01:58:128:386.9
68MROWIEC Michał 475KORDAKIMRĄGOWOM-4068M 18100:00:4100:59:4702:24:3703:50:1305:11:4406:17:0107:13:16.0007:13:57.55+01:59:598:396.9
69ROGÓRZ Piotr 154WROCŁAWM-4069M 18300:00:0600:53:5002:03:0403:17:0804:56:2106:10:5707:14:49.0007:14:55.20+02:00:578:416.9
70KOŁODZIEJ Maciej 170BĘDZINM-4070M 18400:00:1301:01:1602:18:4003:44:4905:05:2306:11:0407:16:27.8007:16:41.15+02:02:438:436.9
71SCHIEWE Andrzej 448SWIDNICAM-4071M 18600:00:3101:07:4002:25:0503:42:2805:03:3006:11:2207:16:57.3007:17:28.55+02:03:308:446.9
72LIZAKOWSKI Piotr 225NYHA IVSZCZECINM-4072M 18700:00:4101:05:5102:25:0003:49:5405:08:5406:14:1707:16:47.5007:17:29.45+02:03:318:446.9
73ANTONIEWICZ Jacek 453GRÓJECM-4073M 19000:00:1901:11:3002:33:2103:56:0405:12:1606:16:3307:18:15.9007:18:35.55+02:04:378:456.8
74SURMACZ Rafał 214PRZEŹMIEROWOM-4074M 19100:00:1801:07:3702:31:4703:56:2005:15:0006:16:4007:19:15.3007:19:34.10+02:05:368:476.8
75GRZĘDZIELSKI Jacek 466DynamitKRAKÓWM-4075M 19200:00:1301:05:5302:29:5303:53:4005:12:5406:16:3407:20:33.4007:20:47.35+02:06:498:486.8
76HIBNER Zbigniew 266KOSZALINM-4076M 19400:00:1901:06:0702:24:1603:46:2305:05:3506:14:3007:22:12.2007:22:31.35+02:08:338:506.8
77KUPCZYK Jacek 188ROKIETNICAM-4077M 19700:00:2201:04:1202:21:1303:44:4605:04:4106:14:5607:22:13.1007:22:35.10+02:08:378:506.8
78FLORCZAK Marek 288LZS TARCHALANKARADKÓWM-4078M 20100:00:1701:05:0402:30:2703:55:4205:15:3006:22:5307:24:35.5007:24:52.60+02:10:548:536.7
79JÓŹWIAK Michał 138BRYLANT KÓRNIKKÓRNIKM-4079M 20300:00:2401:08:4302:40:5004:04:2005:21:2606:24:2307:25:44.7507:26:08.85+02:12:118:546.7
80FYDA Piotr 6KROSNOM-4080M 20500:00:3601:07:2402:25:5503:46:5005:06:5006:18:1507:27:21.0007:27:57.60+02:13:598:566.7
81SIKORSKI Radek 339ZĄBKIM-4081M 21000:00:0001:05:5102:26:4503:51:0705:15:1506:25:0707:31:24.0507:31:24.05+02:17:269:016.6
82KRZYCKI Rafał 104KB ERGOWARSZAWAM-4082M 21200:00:2001:04:4702:25:0003:49:4605:12:0306:23:3707:31:28.5507:31:49.10+02:17:519:016.6
83ZARODA Zbyszek 330KB AKTYWNI KONINKONINM-4083M 21500:00:0700:56:4302:05:5703:28:5005:00:0906:22:0307:35:49.5507:35:57.25+02:21:599:076.6
84ZAJĄC Andrzej 449Nokia KrakówKRAKÓWM-4084M 22000:00:3101:12:0102:38:2204:02:0505:25:5806:33:0407:37:58.3007:38:29.45+02:24:319:096.6
85SIKORA Tom 349RSSBVELKE PRILEPYM-4085M 22400:00:0401:00:5302:24:4703:51:2305:16:2306:29:5707:40:47.2007:40:51.85+02:26:549:126.5
86CZAPIGA Robert 35TeMMPo WałbrzychNOWA RUDAM-4086M 22500:00:3301:10:3302:39:5004:05:5005:28:3006:36:3207:40:26.9507:41:00.80+02:27:039:126.5
87BARAŃSKI Rafał 185KB BBM OpoleOPOLEM-4087M 22600:00:3001:11:2102:35:1604:02:5405:28:5506:37:0607:42:19.1507:42:49.25+02:28:519:146.5
88JAGIEŁŁO Adam 111Żelazna Łyda Sąsiad teamBYTOMM-4088M 23000:00:2901:11:0102:34:5403:59:0605:25:1706:39:2807:42:24.4507:42:53.55+02:28:559:146.5
89KOSINSKI Andrzej 95WARSZAWAM-4089M 23100:00:4001:14:1902:45:2204:10:0705:27:4006:36:1607:42:14.8007:42:55.30+02:28:579:146.5
90SULIN Marek 390Spartanie DzieciomGLIWICEM-4090M 23200:00:3001:11:3002:37:4404:03:2705:28:3606:36:2407:43:08.6507:43:39.30+02:29:419:156.5
91SZUBERT Przemysław 40TYŁOWICE LUBOCHNIALUBOCHNIAM-4091M 23300:00:2801:07:0702:30:1703:57:0605:28:1806:38:5907:44:05.1007:44:33.40+02:30:359:166.5
92BETLEJ Mikołaj 125NOAWROCŁAWM-4092M 23500:00:0501:05:5002:31:1004:01:5005:29:0906:41:2707:45:10.0007:45:15.35+02:31:179:186.4
93BIEŃKOWSKI Piotr 377KIEŁCZÓWM-4093M 23700:00:2901:09:3302:32:4004:03:2605:30:1306:41:5207:49:00.4007:49:29.70+02:35:329:226.4
94STUSIŃSKI Mariusz 268MIŃSK MAZOWIECKIM-4094M 23800:00:3501:10:3402:38:2104:04:1505:32:5806:41:0407:49:58.6507:50:34.35+02:36:369:236.4
95SKRZYPCZAK Mirosław 192Balans TeamKATOWICEM-4095M 24100:00:2701:11:2502:42:2004:07:2105:36:2506:39:5307:51:00.3507:51:27.85+02:37:309:256.4
96WUJTIUK Piotr 247SZCZECINEKM-4096M 24200:00:0901:04:4202:32:4104:00:4005:26:2706:39:4107:51:52.1507:52:01.90+02:38:049:266.4
97BISKUP Rafał 343Dziad Not Dead.WARSZAWAM-4097M 24300:00:1301:04:5302:32:0304:02:0305:29:0406:43:1507:51:49.2007:52:03.15+02:38:059:266.4
98SIKORA Jacek 219ŻELOWICEM-4098M 24400:00:4501:07:1102:29:3603:59:2605:28:1906:41:1407:51:18.9007:52:04.85+02:38:079:256.4
99WILMAŃSKI Arkadiusz 98POZNAŃM-4099M 24600:00:4201:05:4602:28:5303:58:5705:28:3806:41:3507:52:51.4007:53:33.75+02:39:369:276.3
100JANUSZ Tomasz 291WROCŁAWM-40100M 24900:00:1301:01:4502:21:4903:53:1705:25:4206:46:0107:56:43.8507:56:57.45+02:42:599:326.3
101MOLENDA Michał 417WROCŁAWM-40101M 25000:00:1601:02:1202:19:3703:46:4905:21:5206:45:5807:57:40.6007:57:57.25+02:43:599:336.3
102BAZYLUK Andrzej 331KB ERGOBIALYSTOKM-40102M 25100:00:2201:04:2602:34:3404:01:4605:37:0706:46:0807:58:04.2507:58:27.05+02:44:299:336.3
103KOSMALSKI Rafał 27WROCŁAWM-40103M 25200:00:3901:11:1102:38:1604:03:4705:37:4006:46:4407:58:18.6007:58:58.45+02:45:009:336.3
104RAJZER Mariusz 39Marek Galiński SHOWTIMEWARSZAWAM-40104M 25300:00:1101:02:3202:27:5404:05:2505:36:3606:48:4108:00:04.8008:00:16.50+02:46:189:366.2
105BURZYŃSKI Tomasz 310JÓZEFOSŁAWM-40105M 25600:00:2001:08:3602:37:5104:05:4905:34:4406:51:3808:01:54.2508:02:15.00+02:48:179:386.2
106BZOWSKI Michał 114Trailrun.plKRAKÓWM-40106M 25900:00:2501:04:5702:27:5303:55:2905:21:0906:47:2308:02:11.0508:02:36.25+02:48:389:386.2
107SOBOLEWSKI Dariusz 439Vege RunnersPOZNAŃM-40107M 26000:00:2601:12:2802:48:2504:04:4805:33:2506:50:4808:02:15.1508:02:41.65+02:48:449:386.2
108PILECKI Maciej 474WROCŁAWM-40108M 26500:00:1301:07:3502:44:2704:13:3305:47:0207:03:0408:06:11.7008:06:24.90+02:52:279:436.2
109WÓJTOWICZ Zbigniew 61NOWA WIEŚM-40109M 26700:00:1701:08:5402:38:0004:11:3805:44:0706:54:1208:07:44.8008:08:02.10+02:54:049:456.2
110HARĘŻLAK Krzysztof 2604 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-40110M 27000:00:1701:12:4702:51:2104:22:2605:46:2806:56:0208:09:25.4008:09:42.80+02:55:459:476.1
111TERLECKI Marcin 389CZĘSTOCHOWAM-40111M 27200:00:2601:08:0202:42:5204:11:2605:38:5006:55:2108:09:38.9008:10:05.30+02:56:079:476.1
112MĘŻYŃSKI Michał 403ŻimbakiWARSZAWAM-40112M 27400:00:3601:06:3602:29:1704:01:3805:32:2606:52:5008:10:09.4008:10:45.55+02:56:479:486.1
113SMYK Robert 470OTK RzeźnikGLIWICEM-40113M 27700:00:4001:07:5102:34:1103:51:5705:28:3106:39:5208:11:55.0508:12:35.20+02:58:379:506.1
114GETTLICH Piotr 279SKSWARSZAWAM-40114M 27800:00:4401:10:5202:42:5004:13:0605:49:1307:01:2008:11:51.7008:12:36.30+02:58:389:506.1
115WIELICZKO Krzysztof 206WARSZAWAM-40115M 28000:00:4001:14:0902:56:4504:21:2005:52:0107:01:4808:12:17.9508:12:58.50+02:59:009:506.1
116SZPANOWSKI Piotr 249Wąsy Króla JanaOŻARÓW MAZOWIECKIM-40116M 28100:00:4001:14:0202:56:4604:21:2105:52:0207:01:4808:12:18.5508:12:58.85+02:59:019:506.1
117MISIUREWICZ Pawel 162Passus Sport TeamWARSZAWAM-40117M 28200:00:4101:07:1502:34:3104:13:0005:41:4506:54:5608:12:19.4008:13:00.65+02:59:039:506.1
118WIŚNIEWSKI Michał 276Invicta Power TeamGDAŃSKM-40118M 28300:00:3601:17:0903:02:2304:36:0606:09:1807:11:4008:13:55.3508:14:32.25+03:00:349:526.1
119KANIOWSKI Wojciech 388CZĘSTOCHOWAM-40119M 28600:00:2601:08:1802:43:0704:19:2005:52:1907:07:1508:18:28.8508:18:55.30+03:04:579:586
120SYGIET Andrzej 203GLIWICEM-40120M 28700:00:1801:06:3502:35:5204:16:0505:51:2107:06:2008:18:39.1508:18:58.05+03:05:009:586
121MUCHA Tomasz 400mwJANÓW LUBELSKIM-40121M 28900:00:3301:17:3802:52:5104:23:2805:52:0707:05:5608:19:14.7008:19:47.70+03:05:509:596
122RADZIWOŃ Krzysiek 145Skazani na góryPOLKOWICEM-40122M 29200:00:3301:15:3202:47:5504:27:3506:02:2707:13:3308:22:08.8508:22:42.35+03:08:4410:026
123RĘKAWEK Artur 251Truchtacz.plGARWOLINM-40123M 29400:00:2201:18:1202:56:2104:33:4806:00:4807:10:3408:24:17.8508:24:40.00+03:10:4210:055.9
124KORUMBEL Artur 119Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM-40124M 29600:00:3001:13:1002:48:0004:23:2505:58:1507:12:0308:26:30.9508:27:01.90+03:13:0410:075.9
125NAZAREWICZ Mieczysław 290NGB KORONA LEGNICALEGNICAM-40125M 29800:00:3101:13:0602:49:0404:21:2605:51:2507:09:2108:28:09.4008:28:41.10+03:14:4310:095.9
126PASIEKA Tomasz 379MROCZAM-40126M 30000:00:0701:11:5202:49:3704:22:0605:55:2507:09:0708:29:32.2508:29:39.65+03:15:4210:115.9
127ILKIEWICZ Michał 378STARE BABICEM-40127M 30100:00:4401:15:2202:51:1004:19:5705:50:5007:07:1408:29:07.6508:29:52.35+03:15:5410:105.9
128ŁUKASZUK Marek 463Benego KuleczkiWARSZAWAM-40128M 30200:00:0901:04:5902:34:2104:03:4505:49:3207:06:0008:31:08.9508:31:18.05+03:17:2010:135.9
129KWINTA Maciej 232WKB PiastWROCŁAWM-40129M 30400:00:1301:16:3002:57:4704:32:3506:04:1707:18:4108:32:43.0008:32:56.20+03:18:5810:155.9
130ZAGAŁA Piotr 183WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNICAM-40130M 30600:00:2801:09:2502:37:5204:12:3505:57:5507:09:3108:34:46.5008:35:15.30+03:21:1710:175.8
131SKONECZNY Artur 43TOMASZÓW MAZOWIECKIM-40131M 30700:00:3501:16:0202:56:0104:37:2206:12:2507:24:2408:37:52.0508:38:27.75+03:24:3010:215.8
132ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAMPOZNAŃM-40132M 32000:00:4201:16:3202:59:4904:44:3106:22:4307:33:4908:50:28.5508:51:10.65+03:37:1310:365.7
133ŻUBIŃSKI Piotr 462Accelerating PolandWARSZAWAM-40133M 32500:00:1301:24:0003:13:0904:52:2606:26:4807:40:5308:59:48.4509:00:01.65+03:46:0410:475.6
134DĄBEK Paweł 176RUDNIK NAD SANEMM-40134M 32700:00:4301:18:0002:53:0904:37:3306:28:3107:44:5309:01:41.0009:02:24.85+03:48:2710:505.5
135CABAN Rafał 335UKS LudwikowiceOLEŚNICAM-40135M 32800:00:3201:12:4602:54:5604:41:4506:23:4207:45:3909:06:05.9009:06:38.50+03:52:4010:555.5
136MACHULA Arkadiusz 62Sparta ZiębiceZIĘBICEM-40136M 32900:00:1201:17:5403:00:0104:43:5806:26:4107:47:3509:06:45.8509:06:57.90+03:53:0010:565.5
WALECZEK Sławomir 204BRZEZINKA ŚREDZKAM-40DNF01:04:56 DNF02:19:40 DNF03:36:59 DNF04:58:05 DNF06:34:03 DNF DNF DNF--
TUROWICZ Piotr 97WARSZAWAM-40DNF01:00:36 DNF02:16:18 DNF03:39:18 DNF04:46:09 DNF DNF DNF DNF--
PŁÓCIENNICZAK Jakub 117Dream RunWARSZAWAM-40DNF00:56:31 DNF02:10:20 DNF03:35:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOSOWSKI Piotr 435STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-40DNF00:59:09 DNF02:06:44 DNF03:36:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
KROPKA Marcin 375KATOWICEM-40DNF01:04:19 DNF02:22:01 DNF03:48:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADZKI Wiesław 126KRAKÓWM-40DNF01:07:18 DNF02:25:06 DNF03:55:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCZYŃSKI Marcin 280WARSZAWAM-40DNF01:17:38 DNF03:07:26 DNF05:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSTROWSKI Artur 281SKSWARSZAWAM-40DNF01:17:31 DNF03:07:27 DNF05:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBICA Bartosz 413WISŁA WIELKAM-40DNF00:59:56 DNF02:23:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PELCNER Marcin 107Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM-40DNF01:15:28 DNF02:59:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 146 wynik(ów)