SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
Pasterka
28km
Parking
35km
Skaly
42km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1LUBAŃSKI Robert 150BUKOWICEM-501M 2500:00:0600:53:0401:57:1203:03:0604:04:1104:54:4505:44:11.9005:44:18.70 6:538.7
2RAJTAR Zbigniew 365Rontil- CompassKRAKÓWM-502M 4900:00:0500:53:0302:08:0903:19:2404:24:3505:16:0806:08:06.5006:08:12.10+00:23:537:218.1
3KULESZA Artur 99Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM-503M 5900:00:1200:58:5702:09:1703:21:2604:26:1605:19:1806:12:23.2006:12:36.00+00:28:177:268.1
4GUZOWSKI Andrzej 393GRUDZIĄDZM-504M 10200:00:2001:04:4002:23:1803:43:3604:50:1105:42:4706:36:30.0506:36:50.50+00:52:317:557.6
5KUBOWICZ Zbigniew 157OŁAWAM-505M 12900:00:1501:00:5002:14:0603:31:4504:52:1905:53:2206:51:23.8506:51:39.25+01:07:208:137.3
6SULIMA Grzegorz 190Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-506M 13100:00:1000:54:4102:05:3503:22:0704:38:4805:43:0506:52:00.1006:52:10.55+01:07:518:147.3
7JACHYMSKI Jacek 11AKG ŁódźŁÓDŹM-507M 14500:00:2001:04:3302:21:3103:42:3704:57:4505:57:3806:58:02.2006:58:22.95+01:14:048:217.2
8KOWALSKI Andrzej 355WROCŁAWM-508M 15100:00:3701:04:3902:20:2503:39:3404:59:1106:01:0707:00:00.5007:00:37.65+01:16:188:247.1
9BADURA Wojtek 305zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAM-509M 15500:00:0001:05:4202:23:5603:43:4205:01:2606:05:0307:04:02.6007:04:02.60+01:19:438:287.1
10ŁAKOMY Waldemar 85Bukowski Klub BiegaczaBUKM-5010M 16300:00:1701:01:3002:17:5303:34:4004:55:2506:02:2207:05:06.2507:05:23.45+01:21:048:307.1
11TUROSZ Zbigniew 222LEŻAJSKM-5011M 17800:00:2001:02:0602:20:2703:44:3405:07:4906:10:0707:12:26.9507:12:47.35+01:28:288:386.9
12NADROWSKI Piotr 425PIASECZNOM-5012M 21800:00:3001:11:4902:35:5103:57:2905:20:4106:30:2407:36:58.2507:37:28.95+01:53:109:086.6
13KASEJA Maciej 430KB ERGOHORNÓWEKM-5013M 22700:00:2101:08:3202:35:0403:59:1505:25:2706:33:1507:42:29.1007:42:50.75+01:58:329:146.5
14GENDEK Wojciech 50Tyłowice LubochniaJAROCINM-5014M 23400:00:2701:07:1102:30:2103:57:0605:28:2006:39:0007:44:07.0507:44:34.40+02:00:159:166.5
15LIK Marek 460ChelmBiegaCHELMM-5015M 24800:00:1001:01:3502:20:0403:56:1305:25:2706:38:4507:55:06.0007:55:16.00+02:10:579:306.3
16KOTYSZ Waldemar 86BBL OPOLEOPOLEM-5016M 25800:00:2101:04:4302:29:2004:02:5105:40:3706:56:3208:02:09.2008:02:30.75+02:18:129:386.2
17MICHAJLUK Bogdan 158SADKÓWM-5017M 26200:00:1901:08:0902:31:4504:02:4105:33:0206:49:0808:04:49.0508:05:08.70+02:20:509:416.2
18MIREK Waldemar 9Cze -miKUŹNIA RACIBORSKAM-5018M 29700:00:2101:07:5002:37:4604:19:0705:51:0007:09:3108:27:36.5508:27:57.70+02:43:3910:095.9
19GŁUSZCZAK Jerzy 341ŁÓDŹM-5019M 31100:00:3801:07:3302:38:3004:21:0105:56:0807:27:5808:43:15.6508:43:53.70+02:59:3510:275.7
20GÓRNY Sławomir 397Górny TeamGOSTYŃM-5020M 31300:00:3101:12:1602:52:4604:38:3406:14:0707:22:4008:44:05.2008:44:36.45+03:00:1710:285.7
21SKALSKI Tomasz 452ScaniaWARSZAWAM-5021M 31400:00:1101:16:1302:51:3804:28:1006:01:4407:24:4608:46:53.5008:47:04.65+03:02:4510:325.7
22SERWADCZAK Marek 401WROCŁAWM-5022M 31600:00:4401:12:5502:53:1804:26:5206:07:3107:23:2308:47:55.8508:48:40.40+03:04:2110:335.7
23FANSLAU Marek 317STAROGARD GDAŃSKIM-5023M 32300:00:1901:11:3802:46:3404:28:3606:12:2807:30:5908:55:41.7508:56:00.85+03:11:4210:425.6
24KUDEŁKA Janusz 359PRĄDOCINM-5024M 32600:00:3501:16:3402:54:4204:33:0806:27:1007:40:4409:00:42.4009:01:17.95+03:16:5910:485.5
KIREJ Mariusz 69NGB Korona LegnicaLEGNICAM-50DNF01:19:14 DNF03:05:17 DNF04:45:52 DNF06:37:40 DNF DNF DNF DNF--
PODSIADŁY Robert 84Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50DNF01:17:19 DNF03:00:54 DNF04:56:53 DNF06:46:01 DNF DNF DNF DNF--
SIWIŃSKI Jerzy 357Drużyna WilkaOLSZTYNM-50DNF01:10:43 DNF02:49:58 DNF04:34:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYGENDA Waldemar 451KONINM-50DNF01:16:32 DNF02:54:53 DNF04:44:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 28 wynik(ów)