SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
477
Wystartowało:
418
Nie ukończyło:
32
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.4km | 17.4km | 28km | 35km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzechy
8.4km
Czechy
17.4km
Pasterka
28km
Parking
35km
Skaly
42km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WINIARSKA Katarzyna 22Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-301K 100:00:0400:52:1801:55:3803:03:1304:05:4904:55:3205:47:15.1005:47:19.50 6:568,6
2LANGE Beata 315BIŁGORAJK-401K 200:00:0400:53:0002:00:1903:11:5204:19:2505:14:2406:05:16.9506:05:21.00+00:18:017:188,2
3DETTLAFF Patrycja 457DREAM RUNWILCZA GÓRAK-302K 300:00:0600:55:2202:07:0003:18:2504:26:2105:17:0406:06:52.5006:06:59.30+00:19:397:208,2
4NOWACKA Marlena 159JAN-MARPIASKIK-402K 400:00:0400:56:5202:08:5003:20:5504:26:3505:18:2106:10:30.7506:10:35.25+00:23:157:248,1
5PICHETA Magdalena 318WARSZAWAK-303K 500:00:0600:55:2702:03:5703:17:5804:23:5405:19:1206:13:52.2006:13:58.90+00:26:397:288,0
6LEWANDOWSKA Karolina 471Dream RunGAMRATKAK-403K 600:00:0700:55:2002:03:4903:14:2104:23:2105:16:0306:15:15.7006:15:23.00+00:28:037:308,0
7PIECUCH Karolina 90Lacho Team/sklepbiegowy.comPRZEWORSKK-304K 700:00:0900:59:3702:14:2503:28:5204:38:5705:35:2706:31:33.5006:31:43.25+00:44:237:497,7
8NIEMIRO Dominika 443Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK-305K 800:00:1201:00:1402:12:0203:28:4304:38:4305:37:1506:36:53.9006:37:05.90+00:49:467:567,6
9REGLIŃSKA Joanna 193KB GOCH BytówBYTÓWK-201K 900:00:1100:58:5302:12:2803:28:5804:40:0805:38:1306:39:58.1506:40:09.30+00:52:497:597,5
10PRUGAR FUKOWSKA Paulina 455DREAM RUNWARSZAWAK-306K 1000:00:0700:56:5002:10:0103:25:1104:41:1205:41:3406:40:28.1006:40:35.60+00:53:168:007,5
11RANGL Jowita 155KOWARYK-404K 1100:00:1701:02:1602:18:4803:33:5604:47:4305:45:4106:43:29.8506:43:47.25+00:56:278:047,4
12KRUŻOŁEK Monika 52TurboptysieRADKÓWK-307K 1200:00:3301:09:5202:25:5503:42:0704:53:1705:51:4806:48:17.0006:48:50.85+01:01:318:097,3
13MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 166TORUŃK-405K 1300:00:1301:03:2102:21:5203:41:1704:53:3305:51:4306:48:59.7006:49:13.40+01:01:538:107,3
14RAKOWSKA Magdalena 1Drużyna TVNWARSZAWAK-406K 1400:00:4101:06:3002:22:5903:42:2204:57:2205:55:2306:53:09.1506:53:50.25+01:06:308:157,3
15KSIĘŻNIK Dorota 391BRZEGK-501K 1500:00:1901:04:4502:23:2303:43:3704:58:2905:57:5206:56:10.2006:56:30.15+01:09:108:197,2
16SZCZEŚNIAK Dorota 211RANKORDĄBRÓWKAK-308K 1600:00:2401:04:4402:26:3603:50:0605:09:0006:10:4907:05:23.0507:05:47.10+01:18:278:307,1
17GRĘZIAK Magdalena 415Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-202K 1700:00:1601:08:4902:33:4503:56:2005:13:0806:13:5807:11:33.7507:11:49.85+01:24:308:377,0
18WÓJCIK Małgorzata 60Beskidzka 160 na RatyWIĄZOWNAK-407K 1800:00:1601:05:1802:29:2103:54:0805:12:0806:14:0007:13:00.9507:13:17.00+01:25:578:396,9
19LEMIESZKA Marta 75Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK-203K 1900:00:2001:05:3602:27:4903:50:5605:12:0806:16:1607:17:30.6007:17:50.85+01:30:318:456,9
20KOWALCZYK Joanna Joko 395Bieganizm/DynafitKRAKÓWK-309K 2000:00:1401:05:5102:29:0803:53:4605:12:5206:16:3307:20:32.8507:20:47.00+01:33:278:486,8
21CZOSTKÓW Wiola 372AccentureWARSZAWAK-204K 2100:00:1401:05:0902:30:1903:55:4305:21:3606:21:5007:22:19.0007:22:33.50+01:35:148:506,8
22PIWOWARCZYK Magdalena 30Szkoła Wspinania KlamaKRAKÓWK-408K 2200:00:1401:06:1202:30:0104:00:3505:21:3306:24:3107:23:40.4507:23:55.25+01:36:358:526,8
23BRZYSKA Marcelina 313BIŁGORAJK-205K 2300:00:1001:07:2602:36:1504:01:4905:22:4606:27:2307:24:36.1507:24:46.50+01:37:278:536,7
24KUMKOWSKA Irena 329BIELSKO-BIAŁAK-409K 2400:00:2001:05:3902:25:4003:54:2805:13:4106:19:3407:24:48.0007:25:08.70+01:37:498:536,7
25SZPAK Monika 382PUSZCZYKOWOK-4010K 2500:00:2401:09:1402:40:5004:04:2005:21:5106:24:2007:25:43.1007:26:07.65+01:38:488:546,7
26GAJEWSKA Izabella 257kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK-3010K 2600:00:1001:07:3802:32:5703:58:4805:21:0106:23:0307:26:44.1007:26:54.65+01:39:358:566,7
27RAFAŁ Eliza 314BIŁGORAJK-3011K 2700:00:1001:07:2702:36:1404:01:4905:23:0206:27:2407:28:22.7007:28:33.45+01:41:138:586,7
28BIAŁAS Aldona 76Nie Ma Lipy Swarzędz TeamGRUSZCZYNK-4011K 2800:00:2101:05:2902:26:2503:50:4805:14:5406:24:4407:31:00.7007:31:22.55+01:44:039:016,7
29RYBUS Agata 289LIPSKOK-3012K 2900:00:2101:10:5602:34:4303:59:2305:18:2806:26:4907:31:27.3007:31:48.60+01:44:299:016,6
30KOBUSIŃSKA Adrianna 307Rajd Konwalii TeamPOZNAŃK-206K 3000:00:2901:05:5002:23:5603:49:4905:15:1107:34:02.3007:34:32.15+01:47:129:046,6
31PASECKA Sylwia 171GLIWICEK-4012K 3100:00:3901:09:4502:34:5504:03:2505:32:5806:39:5407:40:50.9507:41:30.80+01:54:119:136,5
32DORDZIK Katarzyna 118GDYNIAK-3013K 3200:00:1601:11:2902:35:4104:00:2405:28:4606:42:0007:45:20.0007:45:36.95+01:58:179:186,4
33MURAWIEC Izabela 450MUROWANIECK-3014K 3300:00:0801:10:1402:35:2003:55:3105:22:3506:34:4607:48:50.0007:48:58.35+02:01:389:226,4
34BARAŃSKA Celestyna 364AccentureWARSZAWAK-3015K 3400:00:1501:12:5502:48:0304:19:1405:40:1406:45:1007:49:12.6507:49:28.50+02:02:099:236,4
35GEMZA Anna 191Balans TeamKATOWICEK-3016K 3500:00:2801:11:2502:42:1804:07:2505:36:5806:39:5207:50:59.7007:51:27.90+02:04:089:256,4
36PANEK Aleksandra 334DĘBOGÓRAK-4013K 3600:00:2501:12:2902:46:2204:13:2705:42:4206:56:1808:09:10.6008:09:35.80+02:22:169:476,1
37HARĘŻLAK Dorota 2594 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3017K 3700:00:1601:12:4802:51:2204:22:2705:49:3906:56:0208:09:26.4508:09:43.10+02:22:239:476,1
38SZYDŁOWSKA Paulina 177POZNAŃK-207K 3800:00:2801:13:4502:47:2204:16:1705:47:4006:55:4708:10:14.4508:10:43.40+02:23:239:486,1
39JURA Dorota 306Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAK-3018K 3900:00:2001:07:3102:49:3704:29:2305:56:2907:04:4708:16:16.6008:16:37.30+02:29:179:556,0
40LECH Agnieszka 456STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIEBODZICEK-3019K 4000:00:3901:14:0802:48:2604:21:3105:50:1507:05:4908:20:33.0508:21:12.05+02:33:5210:006,0
41RADZIWOŃ Anna 146Skazani na góryPOLKOWICEK-4014K 4100:00:3201:15:2402:47:5504:27:3606:02:4807:13:2508:21:12.3508:21:45.05+02:34:2510:016,0
42ŻOŁĄDEK Anna 218OTWOCKK-3020K 4200:00:2201:18:1202:56:2104:33:4806:00:4707:10:3408:24:17.9008:24:40.30+02:37:2010:055,9
43ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 275Gemini Sopot TeamGDAŃSKK-3021K 4300:00:3601:17:1203:02:2404:36:1506:09:2107:12:0208:26:01.7508:26:38.60+02:39:1910:075,9
44BURDAJEWICZ Magdalena 224pajączekMOSINAK-3022K 4400:00:2701:13:2502:44:4104:16:1405:51:3107:11:4308:27:34.3508:28:01.65+02:40:4210:095,9
45KRAUSE Ania 53Natural Born RunnersPOZNAŃK-3023K 4500:00:2501:13:3702:49:4404:26:2306:03:4907:13:2308:28:12.5508:28:38.45+02:41:1810:095,9
46RETMANIAK Sylwia Ewa 380DRUŻYNA TVN MEDIASKUBIANKAK-3024K 4600:00:0901:05:0102:34:2104:03:4505:49:3207:06:0108:31:11.6508:31:21.10+02:44:0110:135,9
47BICZKOWSKA Magdalena 46RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3025K 4700:00:0801:11:5902:50:2804:32:4806:02:5707:11:4508:31:13.1008:31:21.80+02:44:0210:135,9
48DOBAJ Katarzyna 298KRAKÓWK-4015K 4800:00:3201:12:5502:49:0004:25:4005:59:4807:11:5708:33:07.9508:33:40.15+02:46:2010:155,8
49NIEKRASZ Justyna 83ŚWIDNICAK-4016K 4900:00:2801:08:5402:35:0304:12:4905:57:5407:10:1308:34:46.4008:35:14.60+02:47:5510:175,8
50RÓŻOWICZ Eliza 309Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3026K 5000:00:2901:16:2403:00:3904:32:4106:02:5407:12:0208:35:29.1008:35:58.55+02:48:3910:185,8
51STRUŻYNA Agata 271WROCŁAWK-3027K 5100:00:3301:14:4403:01:4104:41:5706:25:3207:35:1608:48:28.9008:49:01.90+03:01:4210:345,7
52PODLASIŃSKA Paulina 143KOBYŁKAK-3028K 5200:00:3801:16:4002:55:0704:33:0206:10:0307:33:4808:48:31.2008:49:09.50+03:01:5010:345,7
53KUCNER Monika 202Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-4017K 5300:00:1601:16:5103:03:4604:45:4606:27:2307:41:0208:54:56.2508:55:12.85+03:07:5310:415,6
54JEDYNAK Magda 454WARSZAWAK-4018K 5400:00:1201:24:1403:13:1104:52:2706:27:0507:40:5408:59:49.6509:00:01.85+03:12:4210:475,6
55JUCHA Lidia 437RysioTeamŁÓDŹK-4019K 5500:00:2601:20:0703:05:0904:55:4806:36:0907:47:5109:02:59.6509:03:26.15+03:16:0610:515,5
ZWĘGLIŃSKA Anna 33KĘDZIERZYN-KOŹLEK-30DNF01:12:54 DNF02:48:18 DNF04:21:31 DNF05:57:47 DNF DNF DNF DNF--
WITKOWSKA Jolanta 404ŻimbakiWARSZAWAK-40DNF01:17:52 DNF03:02:30 DNF04:41:00 DNF06:24:48 DNF DNF DNF DNF--
SUJAK Renata 105RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-30DNF01:04:45 DNF02:26:29 DNF04:03:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHUL Ewa 421Dream RunWARSZAWAK-30DNF00:58:57 DNF02:30:32 DNF04:06:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKA Joanna 356Drużyna WilkaOLSZTYNK-30DNF01:10:34 DNF02:49:56 DNF04:23:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALEWSKA Dorota 338Spartanie DzieciomZGORZAŁAK-50DNF01:29:39 DNF03:37:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 61 wynik(ów)