Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-01 |
Miejsce : | Pasterka |
Dystans : | 50 km |
Zgłoszonych : | 477 |
Wystartowało : | 418 |
Nie ukończyło : | 32 |
Ukończyło : | 386 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 28km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Czechy 8.4km | Czechy 17.4km | Pasterka 28km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JABŁOŃSKI Artur | 332 | DREAM RUN | HORODŁO | M-30 | 00:00:03 | 00:41:17 | 01:32:02 | 02:21:41 | |
2 | SNOCHOWSKI Jacob | 445 | Above2000 / Team Mountain Fuel UK | KENDAL | M-30 | 00:00:03 | 00:42:48 | 01:35:09 | 02:30:38 | |
3 | BĘTKOWSKI Piotr | 478 | City Trail Team | WARSZAWA | M-30 | 00:00:02 | 00:43:09 | 01:36:24 | 02:31:10 | |
4 | WILK Maciej | 409 | Rambo 3 | BYTOM | M-30 | 00:00:13 | 00:44:01 | 01:39:31 | 02:36:24 | |
5 | STOLARZ Piotr | 93 | DĄBROWA GÓRNICZA | M-40 | 00:00:03 | 00:44:53 | 01:40:48 | 02:36:25 | ||
6 | WIŚNIEWSKI Piotr | 444 | Dynafit tuttu.pl | BĘDZIN | M-30 | 00:00:04 | 00:43:51 | 01:39:41 | 02:36:32 | |
7 | KSIĄŻKIEWICZ Piotr | 419 | CITY TRAIL Team | WARSZAWA | M-30 | 00:00:02 | 00:45:08 | 01:40:40 | 02:38:43 | |
8 | GRAMACKI Szymon | 368 | POZNAŃ | M-20 | 00:00:06 | 00:48:01 | 01:44:26 | 02:44:57 | ||
9 | KUCHARCZYK Maciej | 434 | CHOSZCZNO | M-40 | 00:00:04 | 00:46:57 | 01:46:48 | 02:45:52 | ||
10 | BIELAWA Rafał | 476 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:05 | 00:46:27 | 01:43:18 | 02:46:23 | ||
11 | GONCZARENKO Jarek | 406 | ŻYWIEC | M-30 | 00:00:05 | 00:46:34 | 01:43:23 | 02:46:34 | ||
12 | LANGNER Radosław | 59 | Vege Runners | WROCŁAW | M-20 | 00:00:06 | 00:47:17 | 01:47:43 | 02:47:32 | |
13 | GÓRAL Grzegorz | 412 | TaDziki | KRAKÓW | M-30 | 00:00:05 | 00:46:08 | 01:44:34 | 02:49:42 | |
14 | TURIF Jarek | 408 | BRISTOL | M-30 | 00:00:03 | 00:45:47 | 01:44:23 | 02:50:50 | ||
15 | WOJCZUK Kornel | 14 | Dzikie Życie RunTeam | WROCŁAW | M-30 | 00:00:15 | 00:48:35 | 01:46:46 | 02:51:40 | |
16 | HIBNER Waldemar | 265 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:47:37 | 01:46:51 | 02:51:44 | ||
17 | TOPOLSKI Marcin | 31 | JADOWNIKI | M-40 | 00:00:07 | 00:49:02 | 01:49:11 | 02:51:50 | ||
18 | BARTYZEL Marek | 287 | ZAWOJA | M-40 | 00:00:07 | 00:49:17 | 01:49:36 | 02:54:07 | ||
19 | PRZYBYLSKI Łukasz | 100 | Klub Sportowy Shootboxer | MOSINA | M-30 | 00:00:05 | 00:49:48 | 01:49:43 | 02:54:32 | |
20 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 152 | Rybak Personal Trainer - PTC Przemyśl | PRZEMYŚL | M-40 | 00:00:04 | 00:48:27 | 01:48:50 | 02:55:13 | |
21 | GAŁUSZKA Filip | 205 | K.S. Rosomak | WARSZAWA | M-20 | 00:00:04 | 00:50:15 | 01:51:24 | 02:55:56 | |
22 | BENDIG Wojciech | 28 | RADKÓW | M-40 | 00:00:16 | 00:51:29 | 01:53:04 | 02:56:14 | ||
23 | RZEPKA Remigiusz | 238 | CLEAREX | MIKOŁÓW | M-40 | 00:00:04 | 00:50:11 | 01:50:52 | 02:56:48 | |
24 | HEŁMECKI Artur | 428 | N-H | KRAKÓW | M-40 | 00:00:06 | 00:50:42 | 01:53:12 | 02:58:26 | |
25 | JANIK Rafał | 292 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M-30 | 00:00:00 | 00:47:43 | 01:49:39 | 02:58:33 | |
26 | CZERWIECKI Marcin | 254 | STRZEGOM | M-30 | 00:00:06 | 00:48:23 | 01:51:40 | 02:59:06 | ||
27 | WOLBACH Tomasz | 131 | POZNAN | M-30 | 00:00:11 | 00:54:45 | 01:56:32 | 02:59:50 | ||
28 | CZERNIAWSKI Piotr | 122 | WARSZAWA | M-30 | 00:00:05 | 00:52:18 | 01:53:24 | 03:00:18 | ||
29 | MAJER Janusz | 233 | TOPOLÓW | M-40 | 00:00:03 | 00:48:06 | 01:52:07 | 03:00:37 | ||
30 | ANDRES Kamil | 432 | KS Janusze | LEŻAJSK | M-30 | 00:00:31 | 00:55:05 | 01:58:22 | 03:00:44 | |
31 | DYBIŻBAŃSKI Wojciech | 374 | City Trail Team | POLICE | M-20 | 00:00:06 | 00:53:25 | 01:57:35 | 03:01:05 | |
32 | BOJAN Adam | 54 | RUMIA | M-40 | 00:00:04 | 00:50:38 | 01:55:16 | 03:01:21 | ||
33 | SZENDZIELARZ Marcin | 392 | BIELSKO-BIAŁA | M-30 | 00:00:05 | 00:50:03 | 01:52:55 | 03:02:15 | ||
34 | RUTA Paweł | 201 | Petarda Bończyka | WROCŁAW | M-40 | 00:00:08 | 00:52:51 | 01:56:58 | 03:02:52 | |
35 | BOGUS Bartosz | 66 | LUBLINIEC | M-20 | 00:00:06 | 00:50:10 | 01:53:57 | 03:02:58 | ||
36 | LUBAŃSKI Robert | 150 | BUKOWICE | M-50 | 00:00:06 | 00:53:04 | 01:57:12 | 03:03:06 | ||
37 | WINIARSKA Katarzyna | 22 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | K-30 | 00:00:04 | 00:52:18 | 01:55:38 | 03:03:13 | |
38 | GRUCEL Sławomir | 134 | SOSNOWIEC | M-30 | 00:00:15 | 00:52:45 | 01:58:45 | 03:03:49 | ||
39 | MAKOWSKI Maciej | 34 | Korona Pabianice | PABIANICE | M-30 | 00:00:12 | 00:52:13 | 01:54:54 | 03:04:18 | |
40 | JEDWABNY Piotr | 3 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:17 | 00:53:21 | 01:57:43 | 03:04:37 | ||
41 | SIKORA Michał | 217 | ŻELOWICE | M-40 | 00:00:26 | 00:54:49 | 01:57:54 | 03:04:51 | ||
42 | BAŁATKA Krzysztof | 88 | AZS WSGK KUTNO | KUTNO | M-30 | 00:00:03 | 00:49:49 | 01:52:56 | 03:05:00 | |
43 | BORÓWKA Ryszard | 112 | GDYNIA | M-40 | 00:00:28 | 00:54:13 | 01:57:54 | 03:05:00 | ||
44 | ŚWIDA Adam | 438 | GET RUN | WROCLAW | M-30 | 00:00:04 | 00:52:09 | 01:56:38 | 03:05:26 | |
45 | KUNICKI Konrad | 210 | NOA | WROCŁAW | M-30 | 00:00:03 | 00:52:51 | 01:56:48 | 03:05:32 | |
46 | BRZOZOWSKI Jacek | 423 | DNF Team | OPOLE | M-40 | 00:00:07 | 00:52:50 | 01:57:52 | 03:05:56 | |
47 | KURCZYK Tomasz | 106 | KOLONOWSKIE | M-30 | 00:00:05 | 00:48:01 | 01:52:21 | 03:06:02 | ||
48 | MATLOK Marek | 194 | Biegaj z Pileckim | ZABRZE | M-40 | 00:00:11 | 00:54:55 | 02:01:58 | 03:10:47 | |
49 | KRAUSE Kuba | 424 | www.bieganie.pl | POZNAŃ | M-30 | 00:00:04 | 00:52:52 | 02:00:07 | 03:11:35 | |
50 | WINIARSKI Andrzej | 57 | DxTreeM Running | WARSZAWA | M-30 | 00:00:09 | 00:55:28 | 02:01:15 | 03:11:47 | |
51 | SZECÓWKA Zbigniew | 405 | Ambitni Amatorzy | PORAJ | M-40 | 00:00:07 | 00:53:19 | 01:59:05 | 03:11:49 | |
52 | PIECUCH Marcin | 91 | Lacho Team | KRAKÓW | M-30 | 00:00:08 | 00:54:31 | 02:03:20 | 03:11:49 | |
53 | LANGE Beata | 315 | BIŁGORAJ | K-40 | 00:00:04 | 00:53:00 | 02:00:19 | 03:11:52 | ||
54 | BROL Marcin | 167 | Sport w Wielkim Mieście | KATOWICE | M-30 | 00:00:04 | 00:52:39 | 01:57:26 | 03:12:29 | |
55 | ŻELICHOWSKI Artur | 212 | Kęckie Harpagany | KĘTY | M-40 | 00:00:19 | 00:56:43 | 02:03:42 | 03:13:37 | |
56 | ŁAŻEWSKI Marcin | 274 | CHWALĘCICE | M-40 | 00:00:12 | 00:58:41 | 02:06:43 | 03:13:40 | ||
57 | ZAWORSKI Tomasz | 175 | WROCŁAW | M-20 | 00:00:12 | 00:57:27 | 02:06:32 | 03:14:06 | ||
58 | SZECHLECKI Krzysztof | 295 | I've got You | SOSNOWIEC | M-40 | 00:00:12 | 00:57:22 | 02:03:50 | 03:14:17 | |
59 | MATWIEJCZYK Gabriel | 369 | http://coachingwbiegu.pl | WARSZAWA | M-30 | 00:00:08 | 00:52:53 | 02:00:58 | 03:14:18 | |
60 | LEWANDOWSKA Karolina | 471 | Dream Run | GAMRATKA | K-40 | 00:00:07 | 00:55:20 | 02:03:49 | 03:14:21 | |
61 | SKOREK Karol | 96 | WROCLAW | M-30 | 00:00:12 | 00:56:41 | 02:02:09 | 03:14:52 | ||
62 | LIPPA Wojtek | 333 | LC Mosiądz | OPOLE | M-40 | 00:00:06 | 00:56:53 | 02:04:28 | 03:15:14 | |
63 | BYTNIEWSKI Darek | 312 | Team PKO Silesia Marathon | KATOWICE | M-40 | 00:00:10 | 00:55:03 | 02:02:14 | 03:15:15 | |
64 | PRYJDA Tomasz | 427 | OPOLE | M-20 | 00:00:05 | 00:51:29 | 01:59:37 | 03:16:06 | ||
65 | SIKORA Adam | 220 | ŻELOWICE | M-30 | 00:00:00 | 01:01:50 | 02:07:39 | 03:16:26 | ||
66 | RYMARSKI Arkadiusz | 15 | NOA | WROCŁAW | M-40 | 00:00:03 | 00:52:52 | 02:03:10 | 03:16:53 | |
67 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 351 | WATAHA | SŁAWA | M-40 | 00:00:09 | 00:53:56 | 02:03:23 | 03:17:05 | |
68 | ROGÓRZ Piotr | 154 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:06 | 00:53:50 | 02:03:04 | 03:17:08 | ||
69 | KRECZMAŃSKI Robert | 186 | Ramy Dade | ZALESIE GÓRNE | M-40 | 00:00:08 | 00:55:47 | 02:04:26 | 03:17:09 | |
70 | BURMAN Michał | 42 | Czerwonak Biega | MUROWANA GOŚLINA | M-40 | 00:00:17 | 00:57:24 | 02:04:46 | 03:17:13 | |
71 | ZIĘTERSKI Robert | 182 | KŁODZKO | M-40 | 00:00:05 | 00:53:50 | 02:03:56 | 03:17:20 | ||
72 | SIEROCIN Jakub | 297 | KDATP | SOPOT | M-30 | 00:00:22 | 00:58:46 | 02:06:34 | 03:17:30 | |
73 | BOTKIEWICZ Jarosław | 56 | wkurw_team / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | PIASECZNA GÓRKA | M-40 | 00:00:04 | 00:52:55 | 02:07:06 | 03:17:38 | |
74 | SZCZOT Andrzej | 461 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:07 | 00:54:20 | 02:05:41 | 03:17:38 | ||
75 | PICHETA Magdalena | 318 | WARSZAWA | K-30 | 00:00:06 | 00:55:27 | 02:03:57 | 03:17:58 | ||
76 | MACHALSKI Sebastian | 236 | STRZELIN | M-40 | 00:00:16 | 00:56:13 | 02:04:19 | 03:18:24 | ||
77 | DETTLAFF Patrycja | 457 | DREAM RUN | WILCZA GÓRA | K-30 | 00:00:06 | 00:55:22 | 02:07:00 | 03:18:25 | |
78 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 58 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:09 | 00:56:50 | 02:04:31 | 03:18:33 | ||
79 | GÓRSKI Mariusz | 129 | - | TYCHY | M-30 | 00:00:04 | 00:53:16 | 02:01:42 | 03:18:41 | |
80 | JANUSZKIEWICZ Michał | 473 | SOSNOWIEC | M-30 | 00:00:00 | 00:55:34 | 02:03:42 | 03:18:47 | ||
81 | RAJTAR Zbigniew | 365 | Rontil- Compass | KRAKÓW | M-50 | 00:00:05 | 00:53:03 | 02:08:09 | 03:19:24 | |
82 | BAWIEC Marek | 195 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:10 | 00:56:01 | 02:04:12 | 03:19:31 | ||
83 | MATEJA Mariusz | 187 | Rat Team | NYSA | M-30 | 00:00:10 | 00:54:20 | 02:03:31 | 03:19:35 | |
84 | WITEK Łukasz | 103 | JAWORZE | M-30 | 00:00:05 | 00:55:57 | 02:06:49 | 03:19:57 | ||
85 | MISZCZYK Roman | 320 | BYSTRA | M-40 | 00:00:07 | 00:56:30 | 02:06:47 | 03:20:07 | ||
86 | KŁOS Sławomir | 16 | NOA | WROCŁAW | M-30 | 00:00:03 | 00:52:59 | 02:03:10 | 03:20:10 | |
87 | MIKRUT Remigiusz | 286 | CHEŁMNO | M-30 | 00:00:10 | 00:58:21 | 02:09:50 | 03:20:30 | ||
88 | NOWACKA Marlena | 159 | JAN-MAR | PIASKI | K-40 | 00:00:04 | 00:56:52 | 02:08:50 | 03:20:55 | |
89 | DARMOCHWAŁ Leszek | 422 | Dzikie Bobry | POZNAŃ | M-40 | 00:00:00 | 00:58:13 | 02:04:55 | 03:21:13 | |
90 | KULESZA Artur | 99 | Beskidzka 160 na Raty | DĘBOWIEC | M-50 | 00:00:12 | 00:58:57 | 02:09:17 | 03:21:26 | |
91 | RĘBKOWSKI Piotr | 140 | OTWOCK | M-40 | 00:00:15 | 00:58:57 | 02:08:21 | 03:21:27 | ||
92 | NIEMCZYK Damian | 221 | DREAM RUN | WARSZAWA | M-30 | 00:00:08 | 00:55:20 | 02:06:41 | 03:21:44 | |
93 | PTASZYŃSKI Wojciech | 165 | FROMBORK | M-40 | 00:00:10 | 00:53:00 | 02:08:22 | 03:21:55 | ||
94 | SULIMA Grzegorz | 190 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | M-50 | 00:00:10 | 00:54:41 | 02:05:35 | 03:22:07 | |
95 | KSIĄDZYNA Rafał | 362 | Jeleniogórski Klub Jaskiniowy | JELENIA GÓRA | M-30 | 00:00:25 | 00:58:35 | 02:06:40 | 03:22:22 | |
96 | UCIEKLAK Dominik | 440 | SKAWINA | M-40 | 00:00:24 | 01:00:15 | 02:09:07 | 03:22:29 | ||
97 | MAZURKIEWICZ Jerzy | 394 | Night Runners Wrocław | WROCŁAW | M-30 | 00:00:18 | 01:00:34 | 02:08:35 | 03:22:53 | |
98 | GAJEWSKI Marcin | 258 | PRUSZKÓW | M-30 | 00:00:07 | 00:57:20 | 02:07:44 | 03:22:59 | ||
99 | CHOJNACKI Leszek | 354 | iADP | WARSZAWA | M-40 | 00:00:14 | 00:57:19 | 02:10:15 | 03:23:09 | |
100 | WICHŁACZ Paweł | 324 | KB Maniac Poznań | POZNAŃ | M-30 | 00:00:33 | 01:00:50 | 02:10:56 | 03:23:21 | |
101 | SCHULZ Krzysztof | 277 | POZNAŃ | M-30 | 00:00:17 | 00:58:40 | 02:10:31 | 03:24:24 | ||
102 | MAZUREK Mariusz | 7 | BIELSKO - BIAŁA | M-30 | 00:00:17 | 00:57:18 | 02:10:28 | 03:24:33 | ||
103 | ORZECHOWSKI Damian | 24 | Biegnę,żeby Bartek mógł biegać | SUCHEDNIÓW | M-30 | 00:00:05 | 00:58:22 | 02:12:03 | 03:24:36 | |
104 | PRUGAR FUKOWSKA Paulina | 455 | DREAM RUN | WARSZAWA | K-30 | 00:00:07 | 00:56:50 | 02:10:01 | 03:25:11 | |
105 | BŁACHEWICZ Krzysztof | 248 | - | IŁAWA | M-40 | 00:00:19 | 00:57:08 | 02:04:55 | 03:25:19 | |
106 | PEŻYŃSKI Piotr | 239 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:32 | 00:58:38 | 02:09:47 | 03:25:28 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
KRZYSZTOŃ Tomasz | 325 | AMBITNI AMATORZY | JAWORZNIK | M-30 | DNF | 00:55:34 DNF | 02:09:05 DNF | 03:26:44 DNF | ||
108 | PAWŁOWSKI Witold | 169 | Bambaryła Team | GDAŃSK | M-30 | 00:00:09 | 01:01:11 | 02:12:55 | 03:27:01 | |
109 | KAMIŃSKI Cezary | 228 | POZNAŃ | M-30 | 00:00:24 | 01:04:30 | 02:16:14 | 03:28:09 | ||
110 | SARATA Kuba | 13 | Adventure: Globe | KRAKÓW | M-30 | 00:00:15 | 01:00:53 | 02:14:48 | 03:28:14 | |
111 | KRÓL Marcin | 252 | OŚ Racing Team | WROCŁAW | M-30 | 00:00:12 | 01:00:36 | 02:11:59 | 03:28:18 | |
112 | DZIUBA Piotr | 80 | WROCLAW | M-40 | 00:00:10 | 00:57:08 | 02:09:06 | 03:28:31 | ||
113 | KUNA Wojciech | 237 | ITMWB Kraków | KRAKÓW | M-20 | 00:00:31 | 01:00:20 | 02:12:18 | 03:28:31 | |
114 | HINC Janusz | 216 | GEMINI TEAM | GDYNIA | M-30 | 00:00:15 | 00:59:52 | 02:14:39 | 03:28:33 | |
115 | PĘCZEK Dariusz | 250 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M-40 | 00:00:11 | 00:57:39 | 02:11:38 | 03:28:41 | |
116 | KAZIMIERZ Rafał | 18 | NOA | WROCŁAW | M-30 | 00:00:05 | 00:57:02 | 02:06:46 | 03:28:42 | |
117 | TUTKA Maksymilian | 431 | K S Janusze | LEŻAJSK | M-30 | 00:00:32 | 01:00:09 | 02:12:04 | 03:28:42 | |
118 | NIEMIRO Dominika | 443 | Jagodowo-Kalinowy TEAM | POLICE | K-30 | 00:00:12 | 01:00:14 | 02:12:02 | 03:28:43 | |
119 | ZARODA Zbyszek | 330 | KB AKTYWNI KONIN | KONIN | M-40 | 00:00:07 | 00:56:43 | 02:05:57 | 03:28:50 | |
120 | PIECUCH Karolina | 90 | Lacho Team/sklepbiegowy.com | PRZEWORSK | K-30 | 00:00:09 | 00:59:37 | 02:14:25 | 03:28:52 | |
121 | REGLIŃSKA Joanna | 193 | KB GOCH Bytów | BYTÓW | K-20 | 00:00:11 | 00:58:53 | 02:12:28 | 03:28:58 | |
122 | WIĘCEK Przemysław | 55 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | M-30 | 00:00:19 | 00:57:14 | 02:13:06 | 03:29:03 | |
123 | MAJOR Stefan | 407 | ambitni amatorzy | ŻARKI | M-60 | 00:00:09 | 00:53:56 | 02:07:34 | 03:29:22 | |
124 | JAKUBCZYK Damian | 189 | ZABRZE | M-40 | 00:00:11 | 01:00:36 | 02:14:00 | 03:29:39 | ||
125 | KRASINSKI Marcin | 198 | WOODWARD RUNNERS | KRAKÓW | M-30 | 00:00:11 | 00:58:32 | 02:12:01 | 03:29:39 | |
126 | ŻYŻA Piotr | 153 | Athletics Team Prusice | SKOKOWA | M-40 | 00:00:23 | 00:58:53 | 02:11:27 | 03:29:51 | |
127 | KACZMAREK Szymon | 414 | Podrozejozina.pl | POZNAŃ | M-30 | 00:00:21 | 01:05:07 | 02:18:11 | 03:29:57 | |
128 | SANKOWSKI Paweł | 366 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:15 | 01:01:34 | 02:17:17 | 03:30:21 | ||
129 | OLESZAK Piotr | 442 | Strefa Chilout'u / I LOVE ZIEMEK | ŚRODA WIELKOPOSLAK | M-30 | 00:00:09 | 00:58:58 | 02:12:53 | 03:30:26 | |
130 | GNIADEK Tomek | 348 | Dabex Bolt | DOBCZYCE | M-40 | 00:00:13 | 00:59:24 | 02:13:19 | 03:30:50 | |
131 | DRYNDA Rafał | 323 | KB Florian Zajączki Drugie | KRZEPICE | M-30 | 00:00:23 | 01:01:26 | 02:17:18 | 03:31:01 | |
132 | SKALSKI Radosław | 468 | KONIN | M-40 | 00:00:09 | 00:57:55 | 02:13:20 | 03:31:12 | ||
133 | DYSARZ Przemysław | 124 | POZNAŃ | M-30 | 00:00:23 | 01:04:49 | 02:15:54 | 03:31:19 | ||
134 | WACHOWIAK Krzysztof | 319 | CHORZÓW | M-30 | 00:00:16 | 01:00:50 | 02:14:33 | 03:31:37 | ||
135 | KUBOWICZ Zbigniew | 157 | OŁAWA | M-50 | 00:00:15 | 01:00:50 | 02:14:06 | 03:31:45 | ||
136 | KOZINOGA Mateusz | 426 | FSL VERUS AOK.PL TEAM | POZNAŃ | M-30 | 00:00:22 | 01:05:33 | 02:21:59 | 03:32:59 | |
137 | CICHOCKI Paweł | 350 | KAPAGO Sport Team | POZNAŃ | M-40 | 00:00:00 | 00:57:37 | 02:11:18 | 03:33:16 | |
138 | BUKOWSKI Marcin | 467 | Spartanie Dzieciom | ŻELECHÓW | M-30 | 00:00:30 | 00:59:33 | 02:19:03 | 03:33:21 | |
139 | WOJCIECHOWSKI Ireneusz | 92 | TRI Signovum | GRÓJEC | M-40 | 00:00:18 | 00:58:40 | 02:12:11 | 03:33:36 | |
140 | FELTOWICZ Jacek | 479 | BIAŁYSTOK | M-30 | 00:00:19 | 00:59:59 | 02:16:43 | 03:33:37 | ||
141 | KACZOREK Marcin | 436 | JÓZEFÓW | M-40 | 00:00:09 | 00:56:51 | 02:16:50 | 03:33:46 | ||
142 | RANGL Jowita | 155 | KOWARY | K-40 | 00:00:17 | 01:02:16 | 02:18:48 | 03:33:56 | ||
143 | SPECHT Mikołaj | 370 | BBL Skra | WARSZAWA | M-40 | 00:00:12 | 01:00:28 | 02:17:41 | 03:34:14 | |
144 | GROCHAŁA Tomasz | 149 | 4binż | GŁOGÓW | M-30 | 00:00:19 | 01:00:55 | 02:17:17 | 03:34:29 | |
145 | WOJCIESZEK Andrzej | 234 | Gemini Sopot Team | SOPOT | M-30 | 00:00:14 | 01:00:36 | 02:17:03 | 03:34:35 | |
146 | ŁAKOMY Waldemar | 85 | Bukowski Klub Biegacza | BUK | M-50 | 00:00:17 | 01:01:30 | 02:17:53 | 03:34:40 | |
147 | NADOLSKI Piotr | 363 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:21 | 01:05:02 | 02:21:34 | 03:34:42 | ||
148 | KONFEDERAK Tomasz | 328 | www.facebook.com/WPogoniZaBobrem | TWORÓG | M-40 | 00:00:06 | 00:58:04 | 02:12:48 | 03:34:57 | |
149 | WALCZAK Patryk | 21 | XRUNNERS | KONIN | M-20 | 00:00:11 | 01:00:33 | 02:15:33 | 03:35:35 | |
PŁÓCIENNICZAK Jakub | 117 | Dream Run | WARSZAWA | M-40 | DNF | 00:56:31 DNF | 02:10:20 DNF | 03:35:45 DNF | ||
151 | KOCH Michał | 127 | WARSZAWA | M-30 | 00:00:07 | 01:01:57 | 02:16:35 | 03:35:58 | ||
KŁOSOWSKI Piotr | 435 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | M-40 | DNF | 00:59:09 DNF | 02:06:44 DNF | 03:36:03 DNF | ||
153 | SPACHACZ Łukasz | 367 | Altom Gniezno | GNIEZNO | M-30 | 00:00:31 | 01:01:41 | 02:16:50 | 03:36:05 | |
154 | TWARÓG Zbigniew | 244 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | M-60 | 00:00:26 | 01:00:58 | 02:17:06 | 03:36:09 | |
155 | GALUSKIN Alexey | 284 | Grupa Nomax | TARNOWSKIE GÓRY | M-30 | 00:00:13 | 01:04:18 | 02:20:04 | 03:36:38 | |
WALECZEK Sławomir | 204 | BRZEZINKA ŚREDZKA | M-40 | DNF | 01:04:56 DNF | 02:19:40 DNF | 03:36:59 DNF | |||
157 | KIEDROWSKI Bartosz | 246 | Lubię klopsy | POZNAŃ | M-30 | 00:00:24 | 01:05:30 | 02:21:38 | 03:37:41 | |
158 | DZIUBA Emilian | 208 | BIEGATON MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | M-40 | 00:00:38 | 01:07:17 | 02:24:34 | 03:37:50 | |
159 | BARTKOWIAK Michal | 373 | CityTrail Team | POZNAN | M-30 | 00:00:23 | 01:05:32 | 02:20:33 | 03:37:58 | |
160 | EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stasiek | 285 | SZCZECIN | M-30 | 00:00:16 | 01:05:06 | 02:23:47 | 03:38:00 | ||
161 | JANUĆ Wojciech | 243 | Arka Leśna | PUSZCZYKOWO | M-20 | 00:00:27 | 01:05:53 | 02:21:54 | 03:38:25 | |
162 | GRYSKA Piotr | 376 | Brak | KOBIELA | M-40 | 00:00:47 | 01:05:26 | 02:20:09 | 03:38:28 | |
163 | SZEWCZAK Tomasz | 311 | Lenovo | JÓZEFOSŁAW | M-40 | 00:00:20 | 01:01:46 | 02:25:59 | 03:38:51 | |
164 | STROBIN Filip | 352 | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | M-30 | 00:00:33 | 01:05:54 | 02:20:11 | 03:39:08 | ||
TUROWICZ Piotr | 97 | WARSZAWA | M-40 | DNF | 01:00:36 DNF | 02:16:18 DNF | 03:39:18 DNF | |||
166 | HOROWSKI Tomasz | 410 | Urodzeni Biegacze bornrunners.pl | TYCHY | M-40 | 00:00:18 | 01:03:14 | 02:20:17 | 03:39:29 | |
167 | KOWALSKI Andrzej | 355 | WROCŁAW | M-50 | 00:00:37 | 01:04:39 | 02:20:25 | 03:39:34 | ||
168 | ZAWAL Przemysław | 74 | Rembertów Team | WARSZAWA | M-40 | 00:00:27 | 01:01:58 | 02:19:42 | 03:39:37 | |
169 | MARCHEWKA Daniel | 51 | LUBIN | M-30 | 00:00:06 | 00:57:00 | 02:13:30 | 03:39:41 | ||
170 | LEWANDOWSKI Paweł | 446 | RZESZÓW | M-30 | 00:00:33 | 00:59:15 | 02:10:54 | 03:39:42 | ||
171 | GRYCZ Darek | 245 | FunBikeRun.pl | WARSZAWA | M-30 | 00:00:08 | 01:01:07 | 02:16:11 | 03:39:50 | |
172 | MOLTZAN Zbigniew | 168 | TORUŃ | M-40 | 00:00:13 | 01:03:20 | 02:21:51 | 03:40:52 | ||
173 | ROJEWSKI Paweł | 70 | ŁÓDŹ | M-30 | 00:00:39 | 01:01:43 | 02:20:56 | 03:40:53 | ||
174 | MOSKWIAK Mateusz | 383 | Beer Bros Runners | JAROSŁAW | M-20 | 00:00:23 | 01:03:53 | 02:23:05 | 03:41:08 | |
175 | SADŁO Tomasz | 321 | Kolegium Sędziów Zabrze | ZABRZE | M-30 | 00:00:06 | 00:59:24 | 02:17:35 | 03:41:11 | |
176 | MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena | 166 | TORUŃ | K-40 | 00:00:13 | 01:03:21 | 02:21:52 | 03:41:17 | ||
177 | MARYNICZ Łukasz | 340 | TOMASZÓW LUBELSKI | M-30 | 00:00:09 | 00:56:38 | 02:17:27 | 03:41:27 | ||
SEGIET Paweł | 12 | silesia runners club | BYTOM | M-30 | DNF | 01:00:37 DNF | 02:13:22 DNF | 03:41:42 DNF | ||
179 | WYRODEK Jakub | 63 | Turboptysie | NOWA RUDA | M-30 | 00:00:34 | 01:09:50 | 02:25:57 | 03:42:04 | |
180 | MAZUREK Michał | 123 | KŁODZKO | M-40 | 00:00:06 | 00:55:55 | 02:12:16 | 03:42:05 | ||
181 | KRUŻOŁEK Monika | 52 | Turboptysie | RADKÓW | K-30 | 00:00:33 | 01:09:52 | 02:25:55 | 03:42:07 | |
182 | PARA Jakub | 79 | LeszNO Limits Runners | LESZNO | M-30 | 00:00:00 | 01:01:37 | 02:18:51 | 03:42:20 | |
183 | RAKOWSKA Magdalena | 1 | Drużyna TVN | WARSZAWA | K-40 | 00:00:41 | 01:06:30 | 02:22:59 | 03:42:22 | |
184 | SCHIEWE Andrzej | 448 | SWIDNICA | M-40 | 00:00:31 | 01:07:40 | 02:25:05 | 03:42:28 | ||
185 | ZAWADA Mateusz | 72 | Rozbiegany Sulejówek | SULEJÓWEK | M-20 | 00:00:22 | 01:06:00 | 02:23:27 | 03:42:31 | |
186 | ZAWIŚLAK Kazimierz | 4 | Dzikie Dziki | TOMASZÓW LUBELSKI | M-30 | 00:00:08 | 01:02:15 | 02:20:47 | 03:42:37 | |
187 | JACHYMSKI Jacek | 11 | AKG Łódź | ŁÓDŹ | M-50 | 00:00:20 | 01:04:33 | 02:21:31 | 03:42:37 | |
188 | WOJDA Dariusz | 128 | Dzikie Dziki | JÓZEFÓW | M-40 | 00:00:10 | 01:02:13 | 02:21:12 | 03:42:43 | |
189 | JANKOWSKI Piotr | 120 | SZCZECIN | M-40 | 00:00:25 | 01:06:02 | 02:27:39 | 03:42:51 | ||
SMOLAN Marcin | 464 | LEGNICA | M-30 | DNF | 01:07:01 DNF | 02:23:54 DNF | 03:43:24 DNF | |||
191 | GUZOWSKI Andrzej | 393 | GRUDZIĄDZ | M-50 | 00:00:20 | 01:04:40 | 02:23:18 | 03:43:36 | ||
192 | KSIĘŻNIK Dorota | 391 | BRZEG | K-50 | 00:00:19 | 01:04:45 | 02:23:23 | 03:43:37 | ||
193 | BADURA Wojtek | 305 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | M-50 | 00:00:00 | 01:05:42 | 02:23:56 | 03:43:42 | |
194 | VLACH Jaromir | 272 | Velký Osek | VELKÝ OSEK | M-30 | 00:00:35 | 01:07:57 | 02:29:23 | 03:43:47 | |
195 | OBIDZIŃSKI Adam | 346 | Kaszubska Poniewierka | SOPOT | M-30 | 00:00:25 | 01:03:49 | 02:21:21 | 03:43:49 | |
196 | LISZKA Piotrek | 294 | KS Limanowa Forrest | BYTOM | M-60 | 00:00:19 | 01:06:23 | 02:26:07 | 03:44:11 | |
197 | PIKOR Jacek | 132 | ZAMOŚĆ | M-40 | 00:00:20 | 01:01:51 | 02:21:02 | 03:44:12 | ||
198 | WESOŁOWSKI Marcin | 164 | BIELSKO-BIAŁA | M-40 | 00:00:16 | 01:07:18 | 02:24:57 | 03:44:18 | ||
199 | KILIŃSKI Jacek | 235 | Elite Sports | OSTROWY NAD OKSZĄ | M-40 | 00:00:03 | 00:53:49 | 02:13:17 | 03:44:26 | |
200 | WESOŁOWSKI Maciej | 71 | GRODZISK MAZOWIECKI | M-30 | 00:00:17 | 01:07:22 | 02:24:47 | 03:44:30 | ||
201 | HULBÓJ Sebastian | 139 | Huse team | BIELSKO-BIAŁA | M-40 | 00:00:14 | 01:04:31 | 02:23:04 | 03:44:33 | |
202 | TUROSZ Zbigniew | 222 | LEŻAJSK | M-50 | 00:00:20 | 01:02:06 | 02:20:27 | 03:44:34 | ||
203 | OLEŚ Rafal | 161 | Maratonczyk Szczytnica | SZCZYTNICA | M-30 | 00:00:20 | 01:00:59 | 02:17:17 | 03:44:38 | |
204 | LACHOWSKI Robert | 65 | ŁÓDŹ | M-30 | 00:00:39 | 01:03:56 | 02:20:37 | 03:44:38 | ||
205 | KWOLIK Daniel | 477 | DŁUGOPOLE ZDRÓJ | M-30 | 00:00:26 | 01:04:44 | 02:20:20 | 03:44:41 | ||
206 | KUPCZYK Jacek | 188 | ROKIETNICA | M-40 | 00:00:22 | 01:04:12 | 02:21:13 | 03:44:46 | ||
207 | KOŁODZIEJ Maciej | 170 | BĘDZIN | M-40 | 00:00:13 | 01:01:16 | 02:18:40 | 03:44:49 | ||
208 | DUDA Konrad | 156 | KRAKÓW | M-30 | 00:00:11 | 01:02:23 | 02:21:08 | 03:45:02 | ||
209 | KŁOSEK Jacek | 172 | Instal-Tech Team | RACIBÓRZ | M-20 | 00:00:28 | 01:08:48 | 02:26:51 | 03:45:09 | |
210 | KOŁODZIEJ Paweł | 180 | CZERNICA | M-40 | 00:00:28 | 01:06:12 | 02:26:45 | 03:45:41 | ||
211 | SKWARSKI Darek | 336 | Kibole w Biegu | POZNAŃ | M-30 | 00:00:18 | 01:05:57 | 02:25:27 | 03:46:16 | |
212 | HIBNER Zbigniew | 266 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:19 | 01:06:07 | 02:24:16 | 03:46:23 | ||
213 | JAŻDZEWSKI Sebastian | 68 | KB GOCH Bytów | UGOSZCZ | M-30 | 00:00:11 | 01:02:56 | 02:21:13 | 03:46:32 | |
214 | BANAŚ Maciej | 160 | KRAKÓW | M-30 | 00:00:12 | 01:04:50 | 02:23:27 | 03:46:41 | ||
215 | MOLENDA Michał | 417 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:16 | 01:02:12 | 02:19:37 | 03:46:49 | ||
216 | FYDA Piotr | 6 | KROSNO | M-40 | 00:00:36 | 01:07:24 | 02:25:55 | 03:46:50 | ||
217 | KOZIEŁ Łukasz | 371 | KSRG ZG RUDNA | LUBIN | M-30 | 00:00:27 | 01:05:43 | 02:27:09 | 03:46:53 | |
218 | ADAMCZAK Mariusz | 459 | Petarda | SZCZYTNA | M-30 | 00:00:04 | 00:57:34 | 02:14:13 | 03:47:47 | |
219 | MAŃKOWSKI Krzysztof | 358 | Drużyna Wilka / MakeRunEasier.pl | OLSZTYN | M-30 | 00:00:22 | 01:02:57 | 02:20:56 | 03:47:56 | |
KROPKA Marcin | 375 | KATOWICE | M-40 | DNF | 01:04:19 DNF | 02:22:01 DNF | 03:48:14 DNF | |||
221 | OLSZEWSKI Jacek | 163 | Chemadex | MOSINA | M-30 | 00:00:28 | 01:08:55 | 02:30:43 | 03:48:22 | |
222 | MAZGAJ Michał | 5 | NOA | WROCŁAW | M-30 | 00:00:00 | 01:02:32 | 02:24:32 | 03:48:58 | |
223 | SIELICKI Władysław | 387 | JEZIORKI | M-20 | 00:00:29 | 01:05:49 | 02:23:55 | 03:49:25 | ||
224 | KRZYCKI Rafał | 104 | KB ERGO | WARSZAWA | M-40 | 00:00:20 | 01:04:47 | 02:25:00 | 03:49:46 | |
225 | KOBUSIŃSKA Adrianna | 307 | Rajd Konwalii Team | POZNAŃ | K-20 | 00:00:29 | 01:05:50 | 02:23:56 | 03:49:49 | |
226 | LIZAKOWSKI Piotr | 225 | NYHA IV | SZCZECIN | M-40 | 00:00:41 | 01:05:51 | 02:25:00 | 03:49:54 | |
227 | SZCZEŚNIAK Dorota | 211 | RANKOR | DĄBRÓWKA | K-30 | 00:00:24 | 01:04:44 | 02:26:36 | 03:50:06 | |
228 | MROWIEC Michał | 475 | KORDAKI | MRĄGOWO | M-40 | 00:00:41 | 00:59:47 | 02:24:37 | 03:50:13 | |
229 | JAŚNIEWICZ Wojciech | 77 | Nie Ma Lipy Swarzędz Team | SWARZĘDZ | M-30 | 00:00:21 | 01:05:28 | 02:26:23 | 03:50:46 | |
230 | BIAŁAS Aldona | 76 | Nie Ma Lipy Swarzędz Team | GRUSZCZYN | K-40 | 00:00:21 | 01:05:29 | 02:26:25 | 03:50:48 | |
231 | LEMIESZKA Marta | 75 | Rozbiegany Sulejówek | SULEJÓWEK | K-20 | 00:00:20 | 01:05:36 | 02:27:49 | 03:50:56 | |
232 | SIKORSKI Radek | 339 | ZĄBKI | M-40 | 00:00:00 | 01:05:51 | 02:26:45 | 03:51:07 | ||
233 | SIKORA Tom | 349 | RSSB | VELKE PRILEPY | M-40 | 00:00:04 | 01:00:53 | 02:24:47 | 03:51:23 | |
234 | POKRYWKA Arkadiusz | 240 | DĄBRÓWKA | M-30 | 00:00:24 | 01:05:17 | 02:28:17 | 03:51:27 | ||
235 | KOSIN Paweł | 49 | Klub Biegających Leśników | KIELCE | M-30 | 00:00:17 | 01:03:57 | 02:26:41 | 03:51:36 | |
236 | SMYK Robert | 470 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M-40 | 00:00:40 | 01:07:51 | 02:34:11 | 03:51:57 | |
237 | KRZESZOWSKI Marcin | 199 | STRZEGOM | M-30 | 00:00:07 | 00:59:56 | 02:22:02 | 03:52:22 | ||
238 | JANUSZ Tomasz | 291 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:13 | 01:01:45 | 02:21:49 | 03:53:17 | ||
239 | CZAJKA Krzysztof | 2 | Żoliborski Klub Sportowy | WARSZAWA | M-30 | 00:00:00 | 01:06:27 | 02:27:38 | 03:53:22 | |
240 | MNICH Tomasz | 197 | GLIWICE | M-40 | 00:00:26 | 01:07:29 | 02:30:25 | 03:53:23 | ||
241 | GRZĘDZIELSKI Jacek | 466 | Dynamit | KRAKÓW | M-40 | 00:00:13 | 01:05:53 | 02:29:53 | 03:53:40 | |
242 | KOWALCZYK Joanna Joko | 395 | Bieganizm/Dynafit | KRAKÓW | K-30 | 00:00:14 | 01:05:51 | 02:29:08 | 03:53:46 | |
243 | SKAZA Adam | 381 | Jednostka Wojskowa Brzeg | BRZEG | M-30 | 00:00:22 | 01:05:52 | 02:26:04 | 03:53:59 | |
244 | WÓJCIK Małgorzata | 60 | Beskidzka 160 na Raty | WIĄZOWNA | K-40 | 00:00:16 | 01:05:18 | 02:29:21 | 03:54:08 | |
245 | KUMKOWSKA Irena | 329 | BIELSKO-BIAŁA | K-40 | 00:00:20 | 01:05:39 | 02:25:40 | 03:54:28 | ||
246 | JANOWICZ Adam | 133 | RYBNIK | M-20 | 00:00:34 | 01:08:38 | 02:30:45 | 03:55:04 | ||
ZAWADZKI Wiesław | 126 | KRAKÓW | M-40 | DNF | 01:07:18 DNF | 02:25:06 DNF | 03:55:10 DNF | |||
248 | BZOWSKI Michał | 114 | Trailrun.pl | KRAKÓW | M-40 | 00:00:25 | 01:04:57 | 02:27:53 | 03:55:29 | |
249 | MURAWIEC Izabela | 450 | MUROWANIEC | K-30 | 00:00:08 | 01:10:14 | 02:35:20 | 03:55:31 | ||
250 | FLORCZAK Marek | 288 | LZS TARCHALANKA | RADKÓW | M-40 | 00:00:17 | 01:05:04 | 02:30:27 | 03:55:42 | |
251 | CZOSTKÓW Wiola | 372 | Accenture | WARSZAWA | K-20 | 00:00:14 | 01:05:09 | 02:30:19 | 03:55:43 | |
PIOSIK Paweł | 242 | RANKOR | DĄBRÓWKA | M-30 | DNF | 01:04:53 DNF | 02:28:22 DNF | 03:55:43 DNF | ||
253 | BUŁA Robert | 130 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | RYBNIK | M-20 | 00:00:35 | 01:08:44 | 02:30:45 | 03:56:03 | |
254 | ANTONIEWICZ Jacek | 453 | GRÓJEC | M-40 | 00:00:19 | 01:11:30 | 02:33:21 | 03:56:04 | ||
255 | LIK Marek | 460 | ChelmBiega | CHELM | M-50 | 00:00:10 | 01:01:35 | 02:20:04 | 03:56:13 | |
256 | GRĘZIAK Magdalena | 415 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | K-20 | 00:00:16 | 01:08:49 | 02:33:45 | 03:56:20 | |
257 | SURMACZ Rafał | 214 | PRZEŹMIEROWO | M-40 | 00:00:18 | 01:07:37 | 02:31:47 | 03:56:20 | ||
258 | RABSCH Bartek | 81 | POZNAŃ | M-30 | 00:00:18 | 01:07:54 | 02:31:32 | 03:56:33 | ||
259 | GENDEK Wojciech | 50 | Tyłowice Lubochnia | JAROCIN | M-50 | 00:00:27 | 01:07:11 | 02:30:21 | 03:57:06 | |
260 | SZUBERT Przemysław | 40 | TYŁOWICE LUBOCHNIA | LUBOCHNIA | M-40 | 00:00:28 | 01:07:07 | 02:30:17 | 03:57:06 | |
261 | NADROWSKI Piotr | 425 | PIASECZNO | M-50 | 00:00:30 | 01:11:49 | 02:35:51 | 03:57:29 | ||
262 | DEINIUK Roman | 269 | WARSZAWA | M-20 | 00:00:24 | 01:04:36 | 02:26:28 | 03:57:47 | ||
263 | KRACZKOWSKI Przemysław | 108 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:34 | 01:07:30 | 02:32:11 | 03:58:15 | ||
264 | GAJEWSKA Izabella | 257 | kobietybiegaja.pl | PRUSZKÓW | K-30 | 00:00:10 | 01:07:38 | 02:32:57 | 03:58:48 | |
265 | WILMAŃSKI Arkadiusz | 98 | POZNAŃ | M-40 | 00:00:42 | 01:05:46 | 02:28:53 | 03:58:57 | ||
266 | JAGIEŁŁO Adam | 111 | Żelazna Łyda Sąsiad team | BYTOM | M-40 | 00:00:29 | 01:11:01 | 02:34:54 | 03:59:06 | |
267 | MIĘDZIK Jacek | 115 | Sąsiad Team | BYTOM | M-30 | 00:00:30 | 01:10:59 | 02:34:53 | 03:59:08 | |
268 | BRZOZOWSKI Michał | 147 | WEJHEROWO | M-30 | 00:00:41 | 01:11:41 | 02:34:53 | 03:59:08 | ||
269 | KASEJA Maciej | 430 | KB ERGO | HORNÓWEK | M-50 | 00:00:21 | 01:08:32 | 02:35:04 | 03:59:15 | |
270 | RYBUS Agata | 289 | LIPSKO | K-30 | 00:00:21 | 01:10:56 | 02:34:43 | 03:59:23 | ||
271 | SIKORA Jacek | 219 | ŻELOWICE | M-40 | 00:00:45 | 01:07:11 | 02:29:36 | 03:59:26 | ||
272 | DORDZIK Katarzyna | 118 | GDYNIA | K-30 | 00:00:16 | 01:11:29 | 02:35:41 | 04:00:24 | ||
273 | PISKORZ Ireneusz | 418 | KODEŃ | M-30 | 00:00:14 | 01:01:59 | 02:23:23 | 04:00:28 | ||
274 | RADTKE Rafał | 137 | KB GOCH Bytów | BYTÓW | M-30 | 00:00:12 | 01:10:10 | 02:35:10 | 04:00:29 | |
275 | PIWOWARCZYK Magdalena | 30 | Szkoła Wspinania Klama | KRAKÓW | K-40 | 00:00:14 | 01:06:12 | 02:30:01 | 04:00:35 | |
276 | WUJTIUK Piotr | 247 | SZCZECINEK | M-40 | 00:00:09 | 01:04:42 | 02:32:41 | 04:00:40 | ||
277 | DWORAKOWSKI Tomasz | 10 | DUSZNIKI-ZDRÓJ | M-30 | 00:00:25 | 01:07:43 | 02:32:18 | 04:01:15 | ||
278 | MĘŻYŃSKI Michał | 403 | Żimbaki | WARSZAWA | M-40 | 00:00:36 | 01:06:36 | 02:29:17 | 04:01:38 | |
279 | BAZYLUK Andrzej | 331 | KB ERGO | BIALYSTOK | M-40 | 00:00:22 | 01:04:26 | 02:34:34 | 04:01:46 | |
280 | BRZYSKA Marcelina | 313 | BIŁGORAJ | K-20 | 00:00:10 | 01:07:26 | 02:36:15 | 04:01:49 | ||
281 | RAFAŁ Eliza | 314 | BIŁGORAJ | K-30 | 00:00:10 | 01:07:27 | 02:36:14 | 04:01:49 | ||
282 | BETLEJ Mikołaj | 125 | NOA | WROCŁAW | M-40 | 00:00:05 | 01:05:50 | 02:31:10 | 04:01:50 | |
283 | BISKUP Rafał | 343 | Dziad Not Dead | .WARSZAWA | M-40 | 00:00:13 | 01:04:53 | 02:32:03 | 04:02:03 | |
284 | ZAJĄC Andrzej | 449 | Nokia Kraków | KRAKÓW | M-40 | 00:00:31 | 01:12:01 | 02:38:22 | 04:02:05 | |
285 | MICHAJLUK Bogdan | 158 | SADKÓW | M-50 | 00:00:19 | 01:08:09 | 02:31:45 | 04:02:41 | ||
286 | KOTYSZ Waldemar | 86 | BBL OPOLE | OPOLE | M-50 | 00:00:21 | 01:04:43 | 02:29:20 | 04:02:51 | |
287 | BARAŃSKI Rafał | 185 | KB BBM Opole | OPOLE | M-40 | 00:00:30 | 01:11:21 | 02:35:16 | 04:02:54 | |
288 | PASECKA Sylwia | 171 | GLIWICE | K-40 | 00:00:39 | 01:09:45 | 02:34:55 | 04:03:25 | ||
289 | BIEŃKOWSKI Piotr | 377 | KIEŁCZÓW | M-40 | 00:00:29 | 01:09:33 | 02:32:40 | 04:03:26 | ||
290 | SULIN Marek | 390 | Spartanie Dzieciom | GLIWICE | M-40 | 00:00:30 | 01:11:30 | 02:37:44 | 04:03:27 | |
SUJAK Renata | 105 | RunSki | DUSZNIKI-ZDRÓJ | K-30 | DNF | 01:04:45 DNF | 02:26:29 DNF | 04:03:30 DNF | ||
292 | KOWALSKI Łukasz | 45 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:40 | 01:08:29 | 02:33:40 | 04:03:38 | ||
293 | ŁUKASZUK Marek | 463 | Benego Kuleczki | WARSZAWA | M-40 | 00:00:09 | 01:04:59 | 02:34:21 | 04:03:45 | |
294 | RETMANIAK Sylwia Ewa | 380 | DRUŻYNA TVN MEDIA | SKUBIANKA | K-30 | 00:00:09 | 01:05:01 | 02:34:21 | 04:03:45 | |
295 | KOSMALSKI Rafał | 27 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:39 | 01:11:11 | 02:38:16 | 04:03:47 | ||
296 | MĄCZKA Bronisław | 209 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M-60 | 00:00:40 | 01:08:47 | 02:34:55 | 04:03:50 | |
297 | STUSIŃSKI Mariusz | 268 | MIŃSK MAZOWIECKI | M-40 | 00:00:35 | 01:10:34 | 02:38:21 | 04:04:15 | ||
298 | JÓŹWIAK Michał | 138 | BRYLANT KÓRNIK | KÓRNIK | M-40 | 00:00:24 | 01:08:43 | 02:40:50 | 04:04:20 | |
299 | SZPAK Monika | 382 | PUSZCZYKOWO | K-40 | 00:00:24 | 01:09:14 | 02:40:50 | 04:04:20 | ||
300 | SOBOLEWSKI Dariusz | 439 | Vege Runners | POZNAŃ | M-40 | 00:00:26 | 01:12:28 | 02:48:25 | 04:04:48 | |
301 | DAWID Mariusz | 151 | Kurp Team | KADZIDŁO | M-30 | 00:00:27 | 01:05:01 | 02:38:53 | 04:05:08 | |
302 | RAJZER Mariusz | 39 | Marek Galiński SHOWTIME | WARSZAWA | M-40 | 00:00:11 | 01:02:32 | 02:27:54 | 04:05:25 | |
303 | BURZYŃSKI Tomasz | 310 | JÓZEFOSŁAW | M-40 | 00:00:20 | 01:08:36 | 02:37:51 | 04:05:49 | ||
304 | CZAPIGA Robert | 35 | TeMMPo Wałbrzych | NOWA RUDA | M-40 | 00:00:33 | 01:10:33 | 02:39:50 | 04:05:50 | |
MACHUL Ewa | 421 | Dream Run | WARSZAWA | K-30 | DNF | 00:58:57 DNF | 02:30:32 DNF | 04:06:31 DNF | ||
306 | WASZAK Rafał | 37 | POZNAŃ | M-20 | 00:00:26 | 01:07:49 | 02:33:45 | 04:06:35 | ||
307 | KONEFAŁ Włodzimierz | 347 | Rembertów Team | WARSZAWA | M-30 | 00:00:26 | 01:07:40 | 02:35:22 | 04:07:13 | |
308 | SKRZYPCZAK Mirosław | 192 | Balans Team | KATOWICE | M-40 | 00:00:27 | 01:11:25 | 02:42:20 | 04:07:21 | |
309 | GEMZA Anna | 191 | Balans Team | KATOWICE | K-30 | 00:00:28 | 01:11:25 | 02:42:18 | 04:07:25 | |
310 | STEC Adam | 337 | FC MI SIĘ NIE CHCE | WYSOKA | M-30 | 00:00:35 | 01:08:03 | 02:34:10 | 04:08:40 | |
311 | MARJAŃSKI Tomasz | 300 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | M-30 | 00:00:37 | 01:09:29 | 02:36:21 | 04:08:54 | |
312 | MICHALSKI Piotr | 361 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:39 | 01:11:30 | 02:38:41 | 04:09:07 | ||
313 | KORCZYK Ryszard | 47 | Kęckie Harpagany | KĘTY | M-30 | 00:00:27 | 01:11:30 | 02:47:12 | 04:09:41 | |
314 | GONTARZ Mateusz | 304 | WARSZAWA | M-20 | 00:00:16 | 01:08:51 | 02:40:09 | 04:10:04 | ||
315 | KOSINSKI Andrzej | 95 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:40 | 01:14:19 | 02:45:22 | 04:10:07 | ||
316 | OSICA Łukasz | 264 | SWIETOCHLOWICE | M-30 | 00:00:43 | 01:08:33 | 02:35:25 | 04:10:08 | ||
317 | MOTYLEWSKI Tomasz | 283 | SKS | WARSZAWA | M-30 | 00:00:43 | 01:10:45 | 02:43:44 | 04:10:37 | |
318 | KUBACKI Marek | 472 | OSIEDLE NIEWIADÓW | M-30 | 00:00:11 | 01:11:45 | 02:45:34 | 04:11:02 | ||
319 | TERLECKI Marcin | 389 | CZĘSTOCHOWA | M-40 | 00:00:26 | 01:08:02 | 02:42:52 | 04:11:26 | ||
320 | WÓJTOWICZ Zbigniew | 61 | NOWA WIEŚ | M-40 | 00:00:17 | 01:08:54 | 02:38:00 | 04:11:38 | ||
321 | LEŚNIAK Tomasz | 67 | Krzywda Team | DĄBROWA GÓRNICZA | M-30 | 00:00:10 | 01:04:57 | 02:33:06 | 04:11:59 | |
322 | POKOTYCKI Denis | 196 | Otomo STP | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M-20 | 00:00:20 | 01:03:11 | 02:32:09 | 04:12:28 | |
323 | ZAGAŁA Piotr | 183 | WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL | ŚWIDNICA | M-40 | 00:00:28 | 01:09:25 | 02:37:52 | 04:12:35 | |
324 | NIEKRASZ Justyna | 83 | ŚWIDNICA | K-40 | 00:00:28 | 01:08:54 | 02:35:03 | 04:12:49 | ||
325 | MISIUREWICZ Pawel | 162 | Passus Sport Team | WARSZAWA | M-40 | 00:00:41 | 01:07:15 | 02:34:31 | 04:13:00 | |
326 | GETTLICH Piotr | 279 | SKS | WARSZAWA | M-40 | 00:00:44 | 01:10:52 | 02:42:50 | 04:13:06 | |
327 | PANEK Aleksandra | 334 | DĘBOGÓRA | K-40 | 00:00:25 | 01:12:29 | 02:46:22 | 04:13:27 | ||
328 | PILECKI Maciej | 474 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:13 | 01:07:35 | 02:44:27 | 04:13:33 | ||
329 | ŁUGOWSKI Karol | 458 | MIŃSK MAZOWIECKI | M-30 | 00:00:34 | 01:10:36 | 02:40:05 | 04:13:59 | ||
330 | BARAŃSKI Piotr | 263 | PIASECZNO | M-30 | 00:00:24 | 01:08:01 | 02:38:27 | 04:14:07 | ||
331 | SYGIET Andrzej | 203 | GLIWICE | M-40 | 00:00:18 | 01:06:35 | 02:35:52 | 04:16:05 | ||
332 | BURDAJEWICZ Magdalena | 224 | pajączek | MOSINA | K-30 | 00:00:27 | 01:13:25 | 02:44:41 | 04:16:14 | |
333 | SZYDŁOWSKI Adrian | 178 | POZNAŃ | M-30 | 00:00:28 | 01:13:44 | 02:47:22 | 04:16:16 | ||
334 | SZYDŁOWSKA Paulina | 177 | POZNAŃ | K-20 | 00:00:28 | 01:13:45 | 02:47:22 | 04:16:17 | ||
335 | MIREK Waldemar | 9 | Cze -mi | KUŹNIA RACIBORSKA | M-50 | 00:00:21 | 01:07:50 | 02:37:46 | 04:19:07 | |
336 | GAŁKA Marcin | 142 | JASIEŃ | M-30 | 00:00:37 | 01:14:59 | 02:50:20 | 04:19:10 | ||
337 | BARAŃSKA Celestyna | 364 | Accenture | WARSZAWA | K-30 | 00:00:15 | 01:12:55 | 02:48:03 | 04:19:14 | |
338 | KANIOWSKI Wojciech | 388 | CZĘSTOCHOWA | M-40 | 00:00:26 | 01:08:18 | 02:43:07 | 04:19:20 | ||
339 | BUDKIEWICZ Łukasz | 48 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M-30 | 00:00:37 | 01:11:06 | 02:42:02 | 04:19:32 | |
340 | ILKIEWICZ Michał | 378 | STARE BABICE | M-40 | 00:00:44 | 01:15:22 | 02:51:10 | 04:19:57 | ||
341 | ZAWISKI Tomasz | 255 | WILKSZYN | M-30 | 00:00:42 | 01:13:24 | 02:42:55 | 04:20:22 | ||
342 | GŁUSZCZAK Jerzy | 341 | ŁÓDŹ | M-50 | 00:00:38 | 01:07:33 | 02:38:30 | 04:21:01 | ||
343 | NOCOŃ Kamil | 8 | KATOWICE | M-20 | 00:00:41 | 01:16:17 | 02:57:39 | 04:21:09 | ||
344 | WIELICZKO Krzysztof | 206 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:40 | 01:14:09 | 02:56:45 | 04:21:20 | ||
345 | SZPANOWSKI Piotr | 249 | Wąsy Króla Jana | OŻARÓW MAZOWIECKI | M-40 | 00:00:40 | 01:14:02 | 02:56:46 | 04:21:21 | |
346 | NAZAREWICZ Mieczysław | 290 | NGB KORONA LEGNICA | LEGNICA | M-40 | 00:00:31 | 01:13:06 | 02:49:04 | 04:21:26 | |
347 | LECH Agnieszka | 456 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | ŚWIEBODZICE | K-30 | 00:00:39 | 01:14:08 | 02:48:26 | 04:21:31 | |
ZWĘGLIŃSKA Anna | 33 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K-30 | DNF | 01:12:54 DNF | 02:48:18 DNF | 04:21:31 DNF | |||
349 | PASIEKA Tomasz | 379 | MROCZA | M-40 | 00:00:07 | 01:11:52 | 02:49:37 | 04:22:06 | ||
350 | HARĘŻLAK Krzysztof | 260 | 4 Łapy Psa Łódź | ŁÓDŹ | M-40 | 00:00:17 | 01:12:47 | 02:51:21 | 04:22:26 | |
351 | HARĘŻLAK Dorota | 259 | 4 Łapy Psa Łódź | ŁÓDŹ | K-30 | 00:00:16 | 01:12:48 | 02:51:22 | 04:22:27 | |
GŁOS Łukasz | 465 | STARA ŁOMNICA | M-60 | DNF | 01:04:29 DNF | 02:34:33 DNF | 04:23:20 DNF | |||
353 | KORUMBEL Artur | 119 | Ambitni Amatorzy | PRZYBYNÓW | M-40 | 00:00:30 | 01:13:10 | 02:48:00 | 04:23:25 | |
354 | MUCHA Tomasz | 400 | mw | JANÓW LUBELSKI | M-40 | 00:00:33 | 01:17:38 | 02:52:51 | 04:23:28 | |
KOZŁOWSKA Joanna | 356 | Drużyna Wilka | OLSZTYN | K-30 | DNF | 01:10:34 DNF | 02:49:56 DNF | 04:23:41 DNF | ||
356 | BYRCZEK Michał | 342 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:18 | 01:09:05 | 02:39:19 | 04:23:43 | ||
357 | BURZYŃSKI Tomasz | 353 | GDYNIA | M-20 | 00:00:26 | 01:15:37 | 02:53:04 | 04:24:04 | ||
358 | BĘBENISTA Roman | 385 | Trenujmy.com | ŁÓDŹ | M-30 | 00:00:38 | 01:17:42 | 02:54:45 | 04:24:31 | |
359 | DOBAJ Katarzyna | 298 | KRAKÓW | K-40 | 00:00:32 | 01:12:55 | 02:49:00 | 04:25:40 | ||
360 | MICHALAK Sebastian | 299 | Gepardy | DĄBRÓWKA | M-30 | 00:00:33 | 01:12:55 | 02:48:59 | 04:25:41 | |
361 | KRAUSE Ania | 53 | Natural Born Runners | POZNAŃ | K-30 | 00:00:25 | 01:13:37 | 02:49:44 | 04:26:23 | |
362 | JAWORSKI Piotr | 20 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:36 | 01:11:16 | 02:42:56 | 04:26:30 | ||
363 | SERWADCZAK Marek | 401 | WROCŁAW | M-50 | 00:00:44 | 01:12:55 | 02:53:18 | 04:26:52 | ||
364 | RADZIWOŃ Krzysiek | 145 | Skazani na góry | POLKOWICE | M-40 | 00:00:33 | 01:15:32 | 02:47:55 | 04:27:35 | |
365 | RADZIWOŃ Anna | 146 | Skazani na góry | POLKOWICE | K-40 | 00:00:32 | 01:15:24 | 02:47:55 | 04:27:36 | |
366 | SKALSKI Tomasz | 452 | Scania | WARSZAWA | M-50 | 00:00:11 | 01:16:13 | 02:51:38 | 04:28:10 | |
367 | FANSLAU Marek | 317 | STAROGARD GDAŃSKI | M-50 | 00:00:19 | 01:11:38 | 02:46:34 | 04:28:36 | ||
368 | SKOTNICZNY Piotr | 360 | KKB Dystans Krakow | KRAKOW | M-30 | 00:00:37 | 01:17:02 | 02:55:12 | 04:28:37 | |
369 | JURA Dorota | 306 | Ultra Beskid Sport | BIELSKO-BIAŁA | K-30 | 00:00:20 | 01:07:31 | 02:49:37 | 04:29:23 | |
370 | BOŻEK Edward | 301 | MILANÓWEK | M-60 | 00:00:38 | 01:14:19 | 02:53:27 | 04:30:01 | ||
371 | MIZIOŁEK Jakub | 174 | Mgła Mdłości | SPICZYN | M-20 | 00:00:34 | 01:15:58 | 02:50:39 | 04:30:12 | |
BOROWIECKI Łukasz | 411 | KRAKÓW | M-20 | DNF | 01:08:10 DNF | 02:34:21 DNF | 04:30:20 DNF | |||
373 | SITKO Grzegorz | 109 | Brothers team-Jak daleko nogi poniosą | CHORZÓW | M-20 | 00:00:14 | 01:16:18 | 02:54:12 | 04:31:06 | |
374 | SITKO Adam | 110 | Brothers team-Jak daleko nogi poniosą | CHORZÓW | M-20 | 00:00:15 | 01:16:18 | 02:54:14 | 04:31:28 | |
375 | JARZYNA Szymon | 148 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | KIELCE | M-30 | 00:00:35 | 01:15:40 | 02:57:06 | 04:31:45 | |
ROGÓRZ Andrzej | 179 | WROCŁAW | M-30 | DNF | 01:05:55 DNF | 02:40:45 DNF | 04:32:17 DNF | |||
377 | KWINTA Maciej | 232 | WKB Piast | WROCŁAW | M-40 | 00:00:13 | 01:16:30 | 02:57:47 | 04:32:35 | |
378 | RÓŻOWICZ Eliza | 309 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | K-30 | 00:00:29 | 01:16:24 | 03:00:39 | 04:32:41 | |
379 | BICZKOWSKA Magdalena | 46 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:08 | 01:11:59 | 02:50:28 | 04:32:48 | |
380 | KOLMAJER Rafał | 23 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | 01:12:00 | 02:50:30 | 04:32:49 | |
381 | PODLASIŃSKA Paulina | 143 | KOBYŁKA | K-30 | 00:00:38 | 01:16:40 | 02:55:07 | 04:33:02 | ||
382 | KUDEŁKA Janusz | 359 | PRĄDOCIN | M-50 | 00:00:35 | 01:16:34 | 02:54:42 | 04:33:08 | ||
383 | ŻOŁĄDEK Anna | 218 | OTWOCK | K-30 | 00:00:22 | 01:18:12 | 02:56:21 | 04:33:48 | ||
384 | RĘKAWEK Artur | 251 | Truchtacz.pl | GARWOLIN | M-40 | 00:00:22 | 01:18:12 | 02:56:21 | 04:33:48 | |
SIWIŃSKI Jerzy | 357 | Drużyna Wilka | OLSZTYN | M-50 | DNF | 01:10:43 DNF | 02:49:58 DNF | 04:34:06 DNF | ||
386 | WIŚNIEWSKI Michał | 276 | Invicta Power Team | GDAŃSK | M-40 | 00:00:36 | 01:17:09 | 03:02:23 | 04:36:06 | |
387 | ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina | 275 | Gemini Sopot Team | GDAŃSK | K-30 | 00:00:36 | 01:17:12 | 03:02:24 | 04:36:15 | |
388 | SKONECZNY Artur | 43 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-40 | 00:00:35 | 01:16:02 | 02:56:01 | 04:37:22 | ||
389 | DĄBEK Paweł | 176 | RUDNIK NAD SANEM | M-40 | 00:00:43 | 01:18:00 | 02:53:09 | 04:37:33 | ||
390 | GÓRNY Sławomir | 397 | Górny Team | GOSTYŃ | M-50 | 00:00:31 | 01:12:16 | 02:52:46 | 04:38:34 | |
390 | GÓRNY Piotr | 396 | Górny Team | GOSTYŃ | M-20 | 00:00:29 | 01:12:17 | 02:52:49 | 04:38:35 | |
392 | CIECHOMSKI Bartłomiej | 384 | WARSZAWA | M-30 | 00:00:43 | 01:17:30 | 02:56:53 | 04:40:20 | ||
WITKOWSKA Jolanta | 404 | Żimbaki | WARSZAWA | K-40 | DNF | 01:17:52 DNF | 03:02:30 DNF | 04:41:00 DNF | ||
394 | CABAN Rafał | 335 | UKS Ludwikowice | OLEŚNICA | M-40 | 00:00:32 | 01:12:46 | 02:54:56 | 04:41:45 | |
395 | WIERZBICKI Mirosław | 207 | Nysa biega | OTMUCHÓW | M-30 | 00:00:33 | 01:14:36 | 03:01:41 | 04:41:56 | |
396 | STRUŻYNA Agata | 271 | WROCŁAW | K-30 | 00:00:33 | 01:14:44 | 03:01:41 | 04:41:57 | ||
397 | MACHULA Arkadiusz | 62 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | M-40 | 00:00:12 | 01:17:54 | 03:00:01 | 04:43:58 | |
SZYGENDA Waldemar | 451 | KONIN | M-50 | DNF | 01:16:32 DNF | 02:54:53 DNF | 04:44:13 DNF | |||
399 | CIECHORSKI Andrzej | 231 | DRUŻYNA SZPIKU | DACHOWA | M-30 | 00:00:43 | 01:16:15 | 02:59:47 | 04:44:16 | |
400 | ZAJĄC Krzysztof | 101 | ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAM | POZNAŃ | M-40 | 00:00:42 | 01:16:32 | 02:59:49 | 04:44:31 | |
401 | KUCNER Monika | 202 | Alberts sp z o.o. | KĄKOLEWO | K-40 | 00:00:16 | 01:16:51 | 03:03:46 | 04:45:46 | |
KIREJ Mariusz | 69 | NGB Korona Legnica | LEGNICA | M-50 | DNF | 01:19:14 DNF | 03:05:17 DNF | 04:45:52 DNF | ||
403 | KAŁŁAUR Krzysztof | 296 | WARSZAWA | M-30 | 00:00:30 | 01:16:54 | 03:05:25 | 04:49:05 | ||
BIELAWIEC Bartłomiej | 416 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | M-30 | DNF | 01:01:01 DNF | 02:39:42 DNF | 04:51:13 DNF | ||
405 | ŻUBIŃSKI Piotr | 462 | Accelerating Poland | WARSZAWA | M-40 | 00:00:13 | 01:24:00 | 03:13:09 | 04:52:26 | |
406 | JEDYNAK Magda | 454 | WARSZAWA | K-40 | 00:00:12 | 01:24:14 | 03:13:11 | 04:52:27 | ||
407 | JUCHA Lidia | 437 | RysioTeam | ŁÓDŹ | K-40 | 00:00:26 | 01:20:07 | 03:05:09 | 04:55:48 | |
408 | CZUBIŃSKI Marek | 29 | ŁÓDŹ | M-60 | 00:00:26 | 01:20:03 | 03:05:09 | 04:56:31 | ||
PODSIADŁY Robert | 84 | Chata Biegacza K34 | WROCŁAW | M-50 | DNF | 01:17:19 DNF | 03:00:54 DNF | 04:56:53 DNF | ||
JABŁOŃSKI Kazimierz | 226 | PRĄDY | M-60 | DNF | 01:23:53 DNF | 03:13:42 DNF | 05:03:01 DNF | |||
KUCZYŃSKI Marcin | 280 | WARSZAWA | M-40 | DNF | 01:17:38 DNF | 03:07:26 DNF | 05:03:09 DNF | |||
OSTROWSKI Artur | 281 | SKS | WARSZAWA | M-40 | DNF | 01:17:31 DNF | 03:07:27 DNF | 05:03:09 DNF | ||
LEŚNIAK Marcin | 78 | Rozbiegany Sulejówek | SULEJÓWEK | M-30 | DNF | 01:07:15 DNF | 02:44:57 DNF | DNF | ||
KUBICA Bartosz | 413 | WISŁA WIELKA | M-40 | DNF | 00:59:56 DNF | 02:23:32 DNF | DNF | |||
PELCNER Marcin | 107 | Klub Biegających Leśników | ROŻNOWO | M-40 | DNF | 01:15:28 DNF | 02:59:23 DNF | DNF | ||
CHROMIŃSKI Maciej | 429 | GORZÓW WLKP. | M-30 | DNF | 01:24:41 DNF | 03:22:53 DNF | DNF | |||
ZIELIŃSKI Andrzej | 316 | Eko-Okna Runners | ADAMOWICE | M-30 | DNF | 01:25:29 DNF | 03:28:50 DNF | DNF | ||
KOWALEWSKA Dorota | 338 | Spartanie Dzieciom | ZGORZAŁA | K-50 | DNF | 01:29:39 DNF | 03:37:34 DNF | DNF |
Znaleziono 418 wynik(ów)