SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Maratony Górskie
Data/ Date:
2018-06-30
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
50 km
Zgłoszonych/ Registered:
541
Wystartowało/ Started:
467
Nie ukończyło/ Not finished:
19
Ukończyło/ Finished:
448
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 13.9km | 22.9km | 33.7km | 40.9km | 47.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M13.9km22.9km33.7km40.9km47.7kmKara/
bonifikata
Czas
netto
54km
Czas
brutto
54km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DOMBROWSKI Maciej 274RUNNING.CHEF - PTC PRZEMYŚLHVALSTADM-201M 101:08:3801:57:5602:51:5303:39:5004:23:3505:07:33.1505:07:34.20 5:4110.5
2MAJER Janusz 361TOPOLÓWM-401M 201:13:2702:09:1603:08:1304:00:5904:46:1505:30:39.0005:30:41.00+00:23:066:079.8
3MCCONNELL Andrew 538WATSONM-301M 301:21:0902:20:4303:20:3704:14:1604:57:1805:40:30.9505:40:32.65+00:32:586:189.5
4NOVOTNY Petr 536TAIWAN BEAST RUNNERSČERVENÝ KOSTELECM-302M 401:13:3702:08:2903:11:1404:10:3504:59:1205:44:34.7505:44:44.40+00:37:106:229.4
5KOSTERKIEWICZ Marcin 103RYBAK PERSONAL TRAINER PTC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-402M 501:18:1802:19:0403:21:1804:15:4805:00:2705:45:57.1005:45:58.00+00:38:236:249.4
6KORPALSKI Tomasz 209BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKM-303M 601:23:1502:22:3303:22:3704:15:5805:00:3405:46:27.7505:46:57.40+00:39:236:249.4
7ŁYJAK Błażej 434CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWM-304M 701:16:4802:17:0703:19:1604:14:4605:02:3905:47:28.0005:47:32.15+00:39:576:269.3
8STOLARZ Piotr 170DĄBROWA GÓRNICZAM-403M 801:14:3402:11:5203:13:3404:13:4205:01:0805:48:58.7005:49:03.15+00:41:286:279.3
9LANGNER Radosław 215VEGE RUNNERSWROCŁAWM-305M 901:17:1802:18:1903:18:4104:16:4705:06:0305:51:47.9505:51:57.60+00:44:236:309.2
10PLOCH Jakub 401NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-202M 1001:16:3902:18:0703:20:2204:18:5105:07:1705:56:35.6005:56:36.80+00:49:026:369.1
11WINIARSKA Katarzyna 314PKB/HRTPRZEMYŚLK-301K 101:20:0402:20:4103:22:3904:18:0605:07:1005:56:42.8505:56:44.95+00:49:106:369.1
12RAZIM Mateusz 4106 BPDUJAZDM-203M 1101:21:5902:23:0803:24:4804:21:2305:09:3905:57:06.7505:57:17.45+00:49:436:369.1
13FUDAŁA Patrycjusz 511KM PSP SOSNOWIECTRZEBINIAM-404M 1201:19:3002:20:2403:21:2604:20:0405:11:1905:59:24.6005:59:27.70+00:51:536:399
14WOLBACH Tomasz 247WOLNE ŚLIMAKIPOZNANM-306M 1301:21:4302:23:2203:25:0104:22:2005:12:4806:00:45.7506:00:52.95+00:53:186:409
15WASZEK Sławomir 254KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWM-307M 1401:13:3202:13:3703:14:3404:16:2405:12:4906:01:35.0506:01:45.30+00:54:116:419
16SZCZEPANIAK Marcin 50XRUNNERSKONINM-308M 1501:14:2802:15:2703:19:4604:20:1205:13:3506:01:58.4506:02:00.15+00:54:256:429
17MACULEWICZ Mateusz 61KATOWICEM-309M 1601:21:3802:23:4203:27:2404:27:1905:18:2106:09:45.5506:09:50.30+01:02:166:508.8
18TOPOLSKI Marcin 524JADOWNIKIM-405M 1701:20:2202:21:0903:24:4104:26:2905:20:4706:10:07.9006:10:11.80+01:02:376:518.8
19KONVALINA Matěj 399ULTRA MOSTMOSTM-3010M 1801:25:1602:31:4003:38:2804:38:1805:28:4206:16:30.9006:16:37.95+01:09:036:588.6
20OLKIS Rafał 155PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-3011M 1901:17:1702:19:2703:28:4904:31:4205:26:3906:17:41.1506:17:45.60+01:10:116:598.6
21MYSZCZYSZYN Łukasz 172KUDOWA BIEGAKUDOWA ZDRÓJM-3012M 2001:19:0902:23:5603:34:0804:36:1105:28:3306:18:27.2006:18:36.10+01:11:017:008.6
22ZALEWSKI Dariusz 342KWTGDAŃSKM-406M 2101:21:0002:28:1303:37:5404:43:2705:34:0006:22:18.4506:22:20.75+01:14:467:048.5
23KOLMAJER Rafał 244BYDGOSZCZM-3013M 2201:18:4102:22:5503:32:3804:41:0905:35:3006:25:21.7006:25:25.35+01:17:517:088.4
24KAŹMIERCZAK Marta 505WARSZAWAK-302K 201:20:0502:23:3603:33:2005:32:1106:25:32.9506:25:49.10+01:18:147:088.4
25ZAWORSKI Tomasz 226WROCŁAWM-3014M 2301:24:5802:32:0403:40:0504:45:3005:35:4706:25:48.0006:25:53.80+01:18:197:088.4
26HEŁMECKI Artur 400KRAKÓWM-407M 2401:21:4202:26:3203:34:3704:41:3405:36:1406:25:59.9006:26:09.25+01:18:357:088.4
27SZYDLIK Arkadiusz 129DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-3015M 2501:19:3802:22:2903:32:0604:35:4505:35:0706:26:09.1506:26:30.30+01:18:567:098.4
28MIKEŠOVÁ Jana 158BAKAKO RUNNING TEAMNOVÁ PAKAK-201K 301:24:5402:31:4303:41:2204:45:2205:36:2906:26:46.4006:26:49.30+01:19:157:098.4
29ROPELEWSKI Tomasz 147POZNAŃM-204M 2601:26:2902:35:2903:44:3904:49:4706:28:41.8006:28:59.70+01:21:257:118.3
30NIEZGÓDKA Tomasz 528WROCŁAWM-408M 2701:29:4902:36:1603:45:5004:49:4305:39:4906:28:51.9506:29:04.05+01:21:297:128.3
31BENDIG Wojciech 306RADKÓWM-409M 2801:30:3802:36:0503:39:3004:44:5705:37:3906:29:51.1506:30:23.20+01:22:497:138.3
32STEFANIAK Łukasz 460SZCZECINM-4010M 2901:20:2102:21:4503:25:5604:25:3905:36:4106:30:33.3506:30:38.90+01:23:047:138.3
33DOMBROWSKI Jakub 389KRWAWE SUTY RUN&BIKEKRAKÓWM-3016M 3001:26:3602:33:5903:41:4904:42:2505:36:0006:31:40.2006:31:48.05+01:24:137:158.3
34ŚWIERAD Dariusz 35ASICS FRONTRUNNER POLSKAKRAKÓWM-3017M 3101:19:5502:21:0703:25:5904:33:5305:33:4506:32:03.7506:32:06.50+01:24:327:158.3
35MARGASIŃSKI Jacek 173ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-3018M 3201:21:5102:26:0803:35:4304:44:0405:40:2106:33:17.0506:33:20.95+01:25:467:168.2
36JARMOLIŃSKI Piotr 258WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNM-4011M 3301:30:1502:38:3203:49:1704:51:4405:44:0706:35:34.7006:35:42.85+01:28:087:198.2
37ZIĘBORAK Szymon 166NIEPORĘTM-3019M 3401:20:2502:29:4303:37:5204:46:0905:44:1506:36:59.2506:37:01.85+01:29:277:218.2
38JANIK Rafał 275GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-4012M 3501:18:5602:23:0203:35:1404:41:2305:37:4306:37:50.0006:37:53.80+01:30:197:228.1
39MALINOWSKI Łukasz 201SZCZYTOGRAFIADĘBICAM-205M 3601:42:1302:51:4104:04:3205:03:1505:51:0706:37:35.8006:38:05.75+01:30:317:218.1
40MIKRUT Remigiusz 331CHEŁMNO BIEGACHEŁMNOM-3020M 3701:30:2402:40:1003:50:1204:55:2905:46:4106:38:26.5506:38:37.30+01:31:037:228.1
41KRZYSZTOŃ Tomasz 327AMBITNI AMATORZYŻARKIM-4013M 3801:30:3002:40:0303:50:0604:55:4005:47:5806:38:46.0506:38:51.80+01:31:177:238.1
42BLUMENFELD Jacek 49ŁÓDŹM-206M 3901:26:1902:33:1703:46:0104:54:5205:48:4106:40:37.5006:40:46.25+01:33:127:258.1
43KUCHARSKI Przemysław 382ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAM-3021M 4001:30:0802:35:2203:37:4604:05:5204:51:2800:59:0006:40:19.8506:41:03.00+01:33:286:199.5
44RYNKIEWICZ Agnieszka 87TEAM FIT TEST FAMILIYGORZÓW WLKP.K-303K 401:30:4602:41:1503:53:4604:55:4405:48:4206:40:59.4506:41:04.20+01:33:307:258.1
45DANIELAK Michał 451ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIUROŻNO-PARCELEM-4014M 4101:30:2202:38:1303:48:1704:54:2505:47:0806:41:12.8006:41:43.90+01:34:097:258.1
46GOLIŃSKI Michał 168OTWOCKM-3022M 4201:24:4202:35:5003:49:2004:57:5805:50:5806:42:25.0006:42:34.30+01:35:007:278.1
47KORCZ Daniel 521KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3023M 4301:28:3202:36:2003:45:4404:54:2906:42:11.5006:42:34.30+01:35:007:268.1
48GARCZYŃSKI Darek 136KATOWICEM-4015M 4401:28:4702:39:1303:50:2804:55:3105:51:5006:43:03.0506:43:09.95+01:35:357:278
49MACIĄG Grzegorz 81KRAKÓWM-3024M 4501:28:4802:38:1103:45:0704:43:1205:37:4906:43:02.5506:43:14.40+01:35:407:278
50NOWAK Wojtek 10EXPLORADORPOZNAŃM-4016M 4601:30:2602:37:5503:47:3604:54:3005:48:4306:42:48.1006:43:17.15+01:35:427:278
51KULESZA Artur 167BESKIDZKA 160DĘBOWIECM-501M 4701:30:2302:34:5403:44:1704:52:5805:47:4706:43:28.7506:43:41.20+01:36:077:288
52KUCIEL Paweł 203KOPALNIA WAPIENIA CZATKOWICETENCZYNEKM-207M 4801:23:1502:30:4103:43:1604:50:5505:48:0806:43:07.8006:43:52.95+01:36:187:278
53KUNA Wojciech 26KRAKÓWM-208M 4901:30:3102:38:4303:49:0304:55:4705:51:0806:44:47.5006:44:53.00+01:37:187:298
54GAJDA Sebastian 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3025M 5001:24:0802:36:2803:50:0204:57:0105:52:4306:45:05.1006:45:11.20+01:37:377:308
55JANIAK Przemysław 13WARSZAWAM-3026M 5101:20:2202:26:4403:34:3004:51:5805:50:1906:46:05.9006:46:12.90+01:38:387:318
56PLUTA Daniel 404TEAM PLUTTPUŁAWYM-3027M 5201:30:1502:41:3403:52:3304:59:5605:54:1106:46:04.0506:46:18.10+01:38:437:318
57STRYCHARSKI Krystian 492AVE MARIA KIDSWARSZAWAM-3028M 5301:26:5602:38:0703:55:0005:02:4205:56:1006:48:51.3006:48:55.45+01:41:217:347.9
58JAROSZ Anna 179KŁODZKOK-202K 501:29:2502:38:3903:51:1904:54:3705:51:2906:49:52.0506:50:28.40+01:42:547:357.9
59MATEJA Mariusz 250RAT TEAMNYSAM-3029M 5401:27:1402:40:3703:54:1405:02:1005:58:2406:50:33.4006:50:44.15+01:43:097:367.9
60KACZMAREK Magdalena 132STREFA PSYCHOLOGII SPORTUPOZNANK-304K 601:32:2802:41:5203:57:5405:04:5905:59:3206:50:36.5006:50:54.70+01:43:207:367.9
61GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 517OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-401K 701:28:5202:38:3003:48:5604:58:0705:56:1906:51:47.6006:51:53.25+01:44:197:377.9
62PRYSTASZ Krzysztof 487OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-4017M 5501:20:2502:30:2803:43:4104:58:1505:56:1506:51:49.2006:51:55.15+01:44:207:377.9
63KUSZTELAK Jacek 328PIERWOSZÓWM-3030M 5601:28:5702:41:2003:53:5805:03:3706:01:0006:52:44.6506:52:53.05+01:45:187:387.8
64RÓŻANOWSKI Łukasz 139BIELSKO BIAŁAM-3031M 5701:27:2102:37:0803:50:2904:57:5705:57:5006:52:43.2006:53:11.70+01:45:377:387.9
65MURAWSKI Maciej 318MIKI TEAMGDAŃSKM-4018M 5801:30:1902:38:4703:51:2605:00:4005:58:1906:52:50.9006:53:14.15+01:45:397:387.8
66ORUBA Dawid 2WIRYM-209M 5901:28:4802:39:1103:54:4405:03:4306:00:4506:53:58.5006:54:12.10+01:46:377:397.8
67SZAPORÓW Łukasz 337SPARTAN RACE TEAM GROUP PROSZOWICEPROSZOWICEM-3032M 6001:25:0602:29:4503:43:5304:56:5405:58:1806:54:40.7506:54:42.90+01:47:087:407.8
68PIECUCH Marcin 164LACHO TEAMKRAKÓWM-3033M 6101:28:0902:39:5603:56:1705:02:3905:59:2306:54:52.0506:54:58.10+01:47:237:407.8
69WALCZAK Patryk 178XRUNNERSKONINM-2010M 6201:25:2602:38:1103:53:3505:02:1406:00:5506:55:14.3006:55:15.70+01:47:417:417.8
70BUCHLA Marcin 301GT RATWROCŁAWM-4019M 6301:30:0502:44:1103:58:1405:05:4506:02:2206:56:54.0006:56:57.35+01:49:237:437.8
71KOMISARCZYK Anna 3SZCZECINK-305K 801:33:0302:47:2504:00:5005:07:5706:01:2606:57:02.2006:57:10.20+01:49:367:437.8
72RATYŃSKI Marek 117OTWOCKI TUPTACZOTWOCKM-4020M 6401:25:0502:38:2103:50:1405:07:1606:00:1506:57:26.3006:57:35.45+01:50:017:437.8
73SOKOŁOWSKI Grzegorz 394WARSZAWAM-4021M 6501:26:5702:36:3503:50:5405:02:0705:59:5706:58:00.2506:58:02.55+01:50:287:447.8
74CWOJDZIŃSKI Piotr 469NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-4022M 6601:30:2602:42:1103:57:5805:07:4306:04:2706:57:48.2006:58:03.85+01:50:297:447.8
75THIER Dominik 119KS KANDAHARWARSZAWAM-4023M 6701:31:0002:43:2903:58:5505:07:3906:05:0207:00:11.9507:00:16.70+01:52:427:467.7
76LEWANDOWSKI Filip 176BYDGOSZCZM-3034M 6801:30:4302:40:5003:56:1405:07:4306:04:4307:01:00.1007:01:21.65+01:53:477:477.7
77KOWALSKI Andrzej 452WROCŁAWM-502M 6901:29:4702:40:3203:54:4505:07:0106:04:4207:01:57.2007:02:05.05+01:54:307:487.7
78LEWANDOWSKA Karolina 539DREAM RUNGAMRATKAK-402K 901:32:2402:45:3103:58:2705:08:2906:05:2307:03:22.7507:03:40.80+01:56:067:507.7
79KOCHANOWSKI Michał 193NRKRAKÓWM-2011M 7001:32:0202:44:5204:01:5105:10:2706:08:4307:04:48.6507:05:17.15+01:57:427:527.6
80CHECHELSKI Przemysław 200TAURON TEAMPŁOKIM-3035M 7101:30:5702:40:1903:56:1605:08:3806:08:5207:06:29.4507:06:51.30+01:59:177:537.6
81KWOLIK Daniel 491DŁUGOPOLE ZDRÓJM-4024M 7201:24:2002:35:3503:52:1805:04:4906:07:1807:06:44.2507:06:57.40+01:59:237:547.6
82NOWAK Paweł 448SUPERMARATON KALISZKALISZM-503M 7301:31:5502:44:4403:59:4805:10:5306:09:0707:07:05.7507:07:07.30+01:59:337:547.6
83SZYL Marek 105RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAM-4025M 7401:32:1002:49:0504:08:5005:19:2206:12:1107:06:51.5007:07:10.20+01:59:367:547.6
84LAMPARSKI Łukasz 308GÓRKI WIELKIEM-3036M 7501:32:1202:48:3304:00:4605:12:2306:11:4007:07:13.2007:07:23.35+01:59:497:547.6
85OBIDOWSKI Łukasz 8NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-3037M 7601:29:2702:42:2103:58:3505:09:4606:09:3607:07:33.1507:07:36.25+02:00:027:557.6
86PIECUCH Karolina 141LACHO TEAM/SKLEP BIEGACZAPRZEWORSKK-306K 1001:31:1102:45:0004:09:0705:17:4106:13:2007:07:33.7007:07:40.05+02:00:057:557.6
87MROWCA Joanna 95JAWISZÓWK-203K 1101:38:1502:52:4904:07:0505:16:1806:13:3007:07:43.3507:07:58.90+02:00:247:557.6
88EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław 504SZCZECINM-3038M 7701:34:1402:52:0404:05:3705:15:4406:11:3307:08:20.6007:09:09.45+02:01:357:557.6
89STROBIN Filip 449KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-3039M 7801:38:3202:53:2104:09:0605:17:3606:14:0507:08:53.5507:09:15.75+02:01:417:567.6
90DEMYDA Michał 282OŁAWAM-3040M 7901:27:4102:36:5803:51:1005:02:5406:08:4207:09:42.9007:09:48.45+02:02:147:577.5
91RYNKIEWICZ Mateusz 67TEAM FIT TEST FAMILIYGORZÓW WLKP.M-3041M 8001:30:4602:41:2703:55:3705:11:1106:12:2607:11:35.6007:11:40.95+02:04:067:597.5
92KOWALIK Mariusz 80NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-3042M 8101:24:3902:37:4103:57:3905:11:0806:11:5807:11:59.9507:12:05.10+02:04:308:007.5
93MAKAREWICZ Wiktor 60ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-3043M 8201:34:5802:49:1304:04:0105:14:2806:10:4307:16:12.8007:16:56.45+02:09:228:047.4
94KONRAD Artur 27BRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEM-4026M 8301:34:1402:53:2004:08:2405:19:2406:21:1707:17:16.2507:17:28.95+02:09:548:057.4
95KONRAD Marcin 29BRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEM-3044M 8401:34:1402:53:2004:08:2905:19:3306:21:1807:18:29.0507:18:42.25+02:11:088:077.4
96SKROK Krzysztof 339RYKOWISKOPŁOCKM-4027M 8501:38:1602:57:4104:13:3505:25:1806:22:2907:18:03.9507:18:44.80+02:11:108:067.4
97KŁOSOWSKI Piotr 313STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-4028M 8601:29:1002:37:5503:58:1505:16:1406:20:4707:18:32.6507:18:55.30+02:11:218:077.4
98GRUCA Kornel 299BIELSKO-BIAŁAM-2012M 8701:31:3802:42:2904:04:1805:18:0307:18:54.6007:19:05.90+02:11:318:077.4
99WÓJCIK Małgorzata 220BESKIDZKA 160WIĄZOWNAK-403K 1201:32:1302:49:0304:09:5805:21:5206:22:5307:18:53.8007:19:06.80+02:11:328:077.4
100PAPROCKI Krzysztof 52POLKOWICEM-4029M 8801:33:3302:50:0004:11:5305:24:2706:23:1507:18:49.8507:19:10.70+02:11:368:077.4
101NIEMCZYK Damian 391DREAM RUNWARSZAWAM-3045M 8901:29:4502:43:1103:57:4305:14:1306:20:4907:19:13.5507:19:36.65+02:12:028:087.4
102PIĄTEK Karolina 146NOGAMIDOGORY.PLKRAKÓWK-307K 1301:32:0702:42:2304:00:0205:15:2806:19:3807:19:19.9007:19:45.25+02:12:118:087.4
103GÓRAL Grzesiek 520KB MCKIS JAWORZNOKRAKÓW SWOSZOWICEM-3046M 9001:32:3302:42:5004:00:2705:15:5506:19:4807:19:45.3507:19:45.35+02:12:118:087.4
104GOŁĄB Mateusz 222POZNAŃM-3047M 9101:33:1102:46:5904:05:1005:19:3806:22:1007:20:42.4007:20:46.35+02:13:128:097.4
105BEDNARZ Sebastian 54OTMUCHÓWM-4030M 9201:35:3302:49:1504:06:4705:19:5206:21:3007:20:29.9507:20:49.45+02:13:158:097.4
106KAŹMIERCZAK Piotr 346FILIPPIDESWARSZAWAM-3048M 9301:35:0802:50:1104:10:2705:23:1406:24:2907:20:37.6507:21:14.20+02:13:408:097.4
107DUDA Dawid 383REHAU TEAMPYSZĄCAM-3049M 9401:30:5802:47:2004:10:2505:26:4106:26:0807:21:07.3007:21:26.00+02:13:518:107.3
108ROJEWSKI Paweł 225ŁÓDŹM-3050M 9501:24:5502:40:1604:01:5506:20:0507:21:31.3007:21:34.80+02:14:008:107.3
109BADURA Wojtek 503ZIELONA TRAFFFKABIELSKO-BIAŁAM-504M 9601:37:4802:56:3504:13:3105:27:3106:26:1907:21:42.0507:22:13.30+02:14:398:107.3
110NOWAK Marcin 206BIEGNĄCY ZA PABLEMKRAKÓWM-3051M 9701:36:1902:53:2004:13:2305:28:1906:27:5507:22:30.5507:23:12.30+02:15:388:117.3
111IGNASZEWSKI Krzysztof 289RUNNER’S POWERŚREMM-3052M 9801:30:4502:47:2104:10:2705:26:3506:26:1107:23:12.6507:23:30.55+02:15:568:127.3
112MATUSZEWSKI Marek 196RUNNER'S POWERŚREMM-4031M 9901:30:5702:46:0804:10:2205:26:3806:26:1507:23:13.6007:23:30.90+02:15:568:127.3
113MATYJASEK Paulina 349JÓZEFÓWK-308K 1401:41:2303:03:1504:20:3105:31:5406:27:5307:23:34.3507:24:02.35+02:16:288:127.3
114SIKORA Michał 326PUŁAWYM-4032M 10001:35:0202:53:1404:11:2805:26:3106:29:0407:24:12.9507:24:54.10+02:17:198:137.3
115KOCOŃ Mariusz 376BOLKO OPOLEOPOLEM-505M 10101:37:4702:59:1204:18:2705:32:5906:29:3707:24:55.6007:25:33.45+02:17:598:147.3
116NOWINOWSKI Andrzej 38KB MARATON TUREKTUREKM-4033M 10201:24:5002:35:1003:51:4805:10:1006:18:3807:25:54.0007:25:58.25+02:18:248:157.3
117GÓRNICKI Tomasz 228WARSZAWAM-3053M 10301:36:3002:57:3804:15:5105:28:3606:29:2607:26:29.6007:27:15.40+02:19:418:167.3
118SZCZEŚNIAK Dorota 356RANKORDĄBRÓWKAK-309K 1501:38:4903:00:0404:20:5705:33:1406:32:4807:27:12.6507:27:24.80+02:19:508:167.2
119PAPIEWSKA Natalia 303MYŚLENICEK-204K 1601:44:1003:01:0004:19:1705:29:4906:26:3607:27:17.8507:27:50.50+02:20:168:177.2
120USS Agnieszka 25BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEK-404K 1701:40:3903:03:3004:21:1505:30:5306:27:5207:28:19.7007:28:41.90+02:21:078:187.2
121MACKIEWICZ Artur 295DŁUGOBIEGANIESZCZECINM-4034M 10401:34:3802:59:4304:15:1005:32:0006:29:1807:28:22.1007:28:47.00+02:21:128:187.2
122SKRZYPCZAK Maciej 530RUNNER'S POWERKSIAŻ WLKP.M-3054M 10501:30:5602:47:2104:10:2305:28:0206:29:2007:28:42.8507:29:01.10+02:21:268:187.2
123HORYNA Daniel 461OPOLANYOPOLANYM-4035M 10601:37:5302:52:1904:09:4405:25:4206:29:0607:28:33.7507:29:21.00+02:21:468:187.2
124JACH Paweł 253WROCŁAWM-506M 10701:32:0202:45:0604:01:4305:17:4806:22:0907:29:39.6507:29:48.75+02:22:148:197.2
125GOLEC Tomasz 455GDAŃSKM-3055M 10801:37:4202:59:2904:19:1805:35:5806:35:0807:30:15.0007:30:48.65+02:23:148:207.2
126GRUNTOWSKI Mateusz 15NIEMODLINM-3056M 10901:36:3002:57:4804:23:2005:36:0606:34:0307:30:27.4007:30:54.60+02:23:208:207.2
127ZIMKOWSKI Marcin 535KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-3057M 11001:28:5202:43:4604:09:1105:27:4406:29:2507:30:50.3507:31:01.30+02:23:278:207.2
128SZCZOTKA Katarzyna 84PSZCZYNAK-405K 1801:44:5603:05:2804:25:4605:39:4206:35:0207:31:34.9507:31:49.80+02:24:158:217.2
129KOWALCZYK Marek 352KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM-4036M 11101:38:4602:53:2304:12:1405:29:2506:31:3607:32:08.8007:32:49.20+02:25:158:227.2
130DZIUBA Piotr 99WROCŁAWM-4037M 11201:32:2102:52:2004:16:5405:32:0806:35:5307:34:06.2507:34:20.55+02:26:468:247.1
131MICHALSKI Piotr 174WROCŁAWM-3058M 11301:36:4202:55:0004:15:3405:30:3206:33:5007:34:00.9007:34:21.75+02:26:478:247.1
132JACHYMSKI Jacek 435AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-507M 11401:41:3703:04:4304:24:4605:35:0906:36:1207:34:12.2007:34:30.10+02:26:558:247.1
133GRYSKA Piotr 508GRODKÓWM-4038M 11501:37:5002:58:2504:15:4705:35:3706:35:0807:34:29.4507:34:34.50+02:27:008:247.1
134KRZEMIELNIEWSKI Adam 507SZCZECINM-2013M 11601:31:0902:44:3604:19:4205:45:4206:38:2507:34:01.4007:34:50.80+02:27:168:247.1
135KONDZIELNIK Magdalena 76PSZCZYNAK-406K 1901:44:5403:05:2704:25:4505:39:4106:35:1407:35:16.7007:35:32.05+02:27:578:257.1
136KOZIEŁ Tomasz 240KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA-ZDRÓJM-3059M 11701:30:1502:45:1704:04:2105:24:4406:33:1007:36:04.0507:36:34.60+02:29:008:267.1
137SZMAJ Michał 412AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM-2014M 11801:31:0202:47:0004:13:5805:38:4106:41:2507:36:16.5507:36:35.35+02:29:018:267.1
138ADAMCZEWSKI Jakub 468NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-3060M 11901:37:2202:58:0804:25:3405:45:1106:41:3607:37:01.4507:37:20.60+02:29:468:277.1
139PLEWA Tomasz 83KIELCEM-4039M 12001:34:1702:59:1904:20:3905:34:1506:37:4807:37:48.8507:38:11.40+02:30:378:287.1
140KILIŃSKI Jacek 364ELITE SPORTSOSTROWY NAD OKSZĄM-4040M 12101:29:0502:47:1404:11:3205:34:0506:37:4907:38:43.3007:38:45.00+02:31:108:297.1
141OLSZAK Dariusz 276GRĘBOCICEM-3061M 12201:32:5502:50:0404:15:2105:37:0106:39:0207:37:57.9507:38:56.20+02:31:228:287.1
142CIRKO Arkadiusz 189BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM-4041M 12301:33:4902:50:0804:15:2705:37:0806:39:1507:38:05.1007:38:58.45+02:31:248:287.1
143PAROL Artur 424RADZĄBKIM-4042M 12401:34:4202:55:0404:14:5905:32:1006:42:3407:38:42.7007:38:59.35+02:31:258:297.1
144RÓŻAŃSKI Mateusz 266KATOWICEM-3062M 12501:34:4802:48:5904:06:4105:31:0906:37:0307:38:38.2507:39:06.90+02:31:328:297.1
145NOWOROLNIK Paweł 108PĘDZĄCE MISIEGLIWICEM-3063M 12601:42:1202:59:4904:22:1005:36:1506:40:5407:38:49.0007:39:28.00+02:31:538:297.1
146STARUCH Robert 65DABEX - BOLTKUDOWA-ZDROJM-3064M 12701:34:0102:53:2904:16:2805:37:3006:40:5307:39:37.2007:39:49.90+02:32:158:307
147HICKIEWICZ Ludwik 120BB RUNNERSŚWIĘTOSZÓWM-4043M 12801:45:0703:02:2204:20:0705:39:4106:42:2307:37:02.3007:39:56.30+02:32:228:277.1
148KOŁODZIEJ Paweł 236CZERNICAM-4044M 12901:42:0703:06:3304:25:5205:41:4306:43:5207:39:00.0007:39:57.45+02:32:238:307.1
149PORĘBSKI Łukasz 242WROCŁAWM-3065M 13001:40:2903:03:2404:23:0405:36:4006:40:0307:38:24.9507:40:03.85+02:32:298:297.1
150TRZEPIZUR Dominik 91NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKAM-3066M 13101:34:2102:57:4304:21:2605:40:0506:40:5707:41:42.5007:41:56.75+02:34:228:337
151MALEC Arkadiusz 212BIELSKO-BIAŁAM-2015M 13201:36:5302:54:1504:14:5405:32:3506:35:3307:41:49.0007:42:18.10+02:34:438:337
152KABACIŃSKI Marcin 441BYDGOSZCZM-2016M 13301:30:0702:50:5604:12:1205:33:0706:39:5207:42:14.4007:42:25.70+02:34:518:337
153DROZDZIK Magdalena 290WKB META LUBLINIECNYSAK-3010K 2001:31:5802:55:4104:17:3405:36:2206:39:0007:42:33.5507:42:40.15+02:35:058:337
154ŻMIJEWSKI Tomasz 294WROCŁAWM-3067M 13401:34:1902:55:4104:17:4805:35:3906:41:2407:42:56.7507:43:04.55+02:35:308:347
155ZAŁUSTOWICZ Maciej 106WROCLAWM-3068M 13501:45:1003:09:0104:29:4405:44:3706:47:1707:42:57.0507:43:43.45+02:36:098:347
156SZCZĘŚNIAK Piotr 338MASARNIA POZNAŃPOZNAŃM-3069M 13601:32:1602:58:3204:15:3105:35:3106:41:3107:43:34.6007:43:54.75+02:36:208:357
157LIZAKOWSKI Piotr 251NYHA IV SZCZECINSZCZECINM-4045M 13701:41:1803:01:4804:24:4805:39:1906:44:4407:43:30.8007:44:18.65+02:36:448:357
158FALKOWSKA Sandra 495MOTIVE HOME TEAM/ NIGHT RUNNERSSZCZECINEKK-3011K 2101:33:3002:55:4604:15:2105:34:4906:41:3307:44:17.3507:44:32.20+02:36:588:357
159WOJEWODA Maciej 464VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM-3070M 13801:46:2703:08:4904:29:5905:44:3606:47:2107:43:56.0507:44:41.65+02:37:078:357
160RODAK Zbigniew 116STRZEGOMM-3071M 13901:34:0002:51:5404:16:3905:34:5006:39:3207:44:42.6007:45:06.30+02:37:328:367
161LESZCZYŃSKI Michał 369SYBERIAN HUSKY TEAMDESZCZNOM-4046M 14001:40:3703:05:3904:28:3305:41:0506:45:1707:44:34.7507:45:24.30+02:37:508:367
162WOŁCZEK Przemysław 259GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICSTRZEGOMM-3072M 14101:37:2503:05:3904:33:2505:47:2306:48:1007:45:56.5507:46:18.60+02:38:448:377
163LESZCZYŃSKI Mateusz 362ŁÓDŹM-3073M 14201:34:5102:52:4004:18:3105:33:1206:41:1207:46:04.8007:46:20.25+02:38:468:377
164MAJCHROWSKI Jacek 41CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-4047M 14301:37:5103:00:4204:25:1705:42:2006:48:1807:46:03.4507:46:22.65+02:38:488:377
165ŁUCZAK Paweł 125ŁÓDŹM-4048M 14401:42:0002:58:3904:22:3105:42:2406:48:2207:46:28.4007:46:37.10+02:39:028:386.9
166PIERNIK Radosław 2196300ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4049M 14501:34:0902:52:5904:14:3605:33:3006:39:1007:46:57.2507:47:36.55+02:40:028:386.9
167MUSIAŁ Szymon 59PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-3074M 14601:33:4902:58:3204:18:1405:40:0606:48:0607:47:28.8507:47:39.85+02:40:058:396.9
168SZPINEK Marcin 243TUTU TEAMNYSAM-3075M 14701:34:1402:55:1004:16:5305:38:5206:45:3507:47:26.9507:47:42.85+02:40:088:396.9
169GRZEGORCZYK Mateusz 20ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU (WROCŁAW)WROCLAWM-2017M 14801:47:5703:08:5804:29:3505:40:5906:47:2807:47:11.1007:47:43.80+02:40:098:396.9
170GIBALSKI Tomasz 493OBORYGENIROŚCISŁAWICEM-4050M 14901:43:1503:05:3704:24:4105:44:4906:48:4807:47:50.7007:47:58.05+02:40:238:396.9
171WŁOCH Sławomir 145KROSNOM-4051M 15001:32:1102:53:3204:16:2105:36:3106:43:1007:47:52.2007:48:00.95+02:40:268:396.9
172KARP Pawel 501KRYGM-3076M 15101:31:1002:45:3904:16:1205:40:4706:46:4207:47:36.6007:48:17.00+02:40:428:396.9
173KOCIUMBAS Bartosz 373MILICZM-4052M 15201:48:3203:09:3404:34:4405:46:2106:48:2107:47:32.4007:48:22.40+02:40:488:396.9
174KAYSIEWICZ Maciej 532NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃM-4053M 15301:33:2802:56:5204:18:1005:37:1406:43:4807:48:38.2507:48:51.55+02:41:178:406.9
175BARAŃSKI Piotr 185DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAM-3077M 15401:44:0303:09:0304:37:0105:47:3906:48:5607:48:10.5007:48:53.35+02:41:198:406.9
176LATANOWICZ Bernard 302POZNAŃM-3078M 15501:32:3502:53:1704:12:0905:38:4806:44:2407:49:11.9507:49:22.50+02:41:488:416.9
177WIŚNIEWSKI Artur 423INTROPOZNAŃM-4054M 15601:41:3402:58:1304:20:2005:39:4706:48:2507:48:50.8007:49:31.50+02:41:578:406.9
178MALIK Agnieszka 541ZUMBAKŁODZKOK-407K 2201:34:2202:55:3304:17:4505:34:4706:40:4407:49:22.4007:49:39.70+02:42:058:416.9
179SZCZUPAKOWSKA Izabela 78GDAŃSKK-408K 2301:43:2603:07:0904:29:0805:44:4906:47:2407:49:36.0007:50:06.45+02:42:328:416.9
180JADACH Grzegorz 283WROCŁAWM-3079M 15701:30:0002:49:0004:15:3205:35:0306:41:3207:50:02.3007:50:08.10+02:42:338:426.9
181DUDEK Remigiusz 312ZIĘBICEZIĘBICEM-3080M 15801:40:3002:59:4904:23:3505:42:1806:44:4407:49:53.4507:50:08.90+02:42:348:426.9
182GOLA Radek 353ZABIERZÓWM-3081M 15901:41:1103:06:3004:30:3605:47:1906:48:3407:51:22.1507:51:33.60+02:43:598:436.9
183TOMASZYK Klara 131KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃK-3012K 2401:45:1903:07:1804:30:5205:48:5006:48:4107:51:02.4007:51:35.00+02:44:008:436.9
184STACHOWIAK Marek 21ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAM-4055M 16001:37:4302:59:2904:19:3405:40:0106:44:2607:50:52.7507:51:36.45+02:44:028:436.9
185PODLEWSKI Rafał 409GŁOGÓWM-3082M 16101:53:2203:19:0304:36:1205:51:1906:51:0107:50:57.0007:51:51.40+02:44:178:436.9
186PLATA Marta 7BYTOMK-409K 2501:46:5103:05:2404:30:4205:48:5206:51:4707:51:33.0007:51:59.75+02:44:258:436.9
187BUDZICH Wojciech 288TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM-4056M 16201:33:0802:50:3804:14:4105:38:4506:47:4707:52:20.5007:52:25.85+02:44:518:446.9
188PASIECZNIK Miłosz 265MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃM-3083M 16301:54:0103:18:0504:39:0605:59:4406:57:0407:52:04.4007:52:48.30+02:45:148:446.9
189PIETRUCHA Maciej 261SZWAGRY TEAMOBORNIKIM-3084M 16401:46:0303:09:0004:30:1605:48:1306:51:4507:52:38.4507:53:26.80+02:45:528:456.9
190ŻEBRACKI Wojtek 444PRUDNIKM-3085M 16501:46:5703:09:3804:39:0405:51:0106:52:2407:53:27.0507:53:42.10+02:46:078:466.8
191BRZOZOWSKA Anna 96PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICA/KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWK-4010K 2601:45:4703:06:1304:29:2105:46:5206:48:3907:53:29.3007:54:13.40+02:46:398:466.8
192GUZIK Robert 432PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM-4057M 16601:41:4803:06:2904:27:0305:42:2306:52:1707:54:53.9007:55:06.40+02:47:328:476.8
193SEWIOŁO Artur 466BIAŁYSTOKM-4058M 16701:36:2002:53:4104:19:5405:41:3906:54:5907:55:34.0007:56:19.60+02:48:458:486.8
194ŚWIDER Mariusz 74#CZELADZBIEGASOSNOWIECM-3086M 16801:49:0903:17:5304:37:4405:53:0806:55:3207:56:02.5007:56:36.30+02:49:028:486.8
195LACHOWSKI Robert 216ŁÓDŹM-3087M 16901:26:2302:50:4004:18:1705:39:4806:48:0707:56:36.8007:56:40.15+02:49:058:496.8
196KOZA Rafał 2486300ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4059M 17001:36:2103:03:4104:30:1305:50:1306:55:0907:56:42.4507:57:20.95+02:49:468:496.8
197ŚPICA Leszek 43RECEPTA NA ZDROWIEBYDGOSZCZM-4060M 17101:44:0803:03:1104:23:5306:52:4807:57:20.2507:58:23.00+02:50:488:506.8
198ORONOWICZ Marta 366JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁMUNINAK-4011K 2701:38:4103:05:0504:28:3005:50:5506:55:1707:58:11.3507:58:23.90+02:50:498:516.8
199GOLOVATIUK Sergii 264POZNAŃM-3088M 17201:39:2903:03:1304:22:5705:43:5606:50:0407:57:51.5007:58:47.80+02:51:138:506.8
200MIKUŁA Grzegorz 205WROCŁAWM-3089M 17301:30:0702:53:2204:21:2805:44:5606:53:4207:58:46.2507:58:58.15+02:51:238:516.8
201SIEROCIN Agata 123GDYNIAK-3013K 2801:43:3903:07:4104:31:3105:49:4206:56:1107:58:39.3507:59:09.60+02:51:358:516.8
202MAZUREK Piotr 523KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3090M 17401:29:1002:41:5504:10:1105:29:3706:33:2507:59:09.2507:59:31.50+02:51:578:526.8
203TOMASZEK Sebastian 12RUNNING ACADEMYWROCŁAWM-4061M 17501:48:3603:13:5304:35:5105:53:0606:58:1107:59:30.4508:00:04.70+02:52:308:526.8
204SZYGENDA Sebastian 16TIGER TEAMWRZEŚNIAM-4062M 17601:44:1103:06:3004:28:4905:45:3506:51:4007:59:32.3508:00:13.15+02:52:388:526.8
205CYNIAK Marek 40EVERRUNŁÓDŹM-4063M 17701:34:5703:02:1804:29:4005:46:2606:51:0608:02:19.1008:02:33.40+02:54:598:556.7
206SUROWIEC Paweł 101JURA.PLZAWIERCIEM-4064M 17801:39:5603:07:4504:31:1505:53:2807:02:1008:02:23.4008:02:37.50+02:55:038:556.7
207SADOWSKI Mieczysław 252BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM-4065M 17901:39:5803:07:4704:31:1605:53:2907:02:1608:02:23.9508:02:37.55+02:55:038:566.7
208MATYJA Rafał 213LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM-3091M 18001:57:1703:29:4104:47:0006:00:0907:01:5308:02:19.3008:03:02.15+02:55:278:556.7
209ŁOCH Kasper 456WROCŁAWM-2018M 18101:44:0103:10:5604:34:2105:56:0407:01:0508:02:33.3008:03:27.00+02:55:528:566.7
210FIGEL Michał 323MIKI TEAMGDAŃSKM-4066M 18201:44:4203:08:0804:33:5005:54:4607:00:3208:03:25.8508:03:50.05+02:56:158:576.7
211NATKANIEC Krystian 348JANJULZŁOTNIKIM-4067M 18301:41:1203:10:2104:37:0305:57:3807:01:4308:04:10.9508:04:30.70+02:56:568:576.7
212SZMAGAJ Marcin 70SZWLASTARGARDM-4068M 18401:48:3803:15:0104:39:3405:59:0607:06:0908:04:10.2008:04:44.95+02:57:108:576.7
213MNICH Tomasz 204GLIWICEM-4069M 18501:47:1003:13:5804:39:1305:58:3407:04:4608:04:42.3508:05:27.75+02:57:538:586.7
214PASECKA Sylwia 181GLIWICEK-4012K 2901:44:2803:11:1304:42:4806:04:2307:07:4108:05:37.3008:05:53.95+02:58:198:596.7
215BALCERZAK Robert 23KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-4070M 18601:43:0503:12:1204:40:2005:56:2707:01:5708:05:49.6008:06:13.35+02:58:398:596.7
216GUTOWSKI Dariusz 73NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-508M 18701:40:2303:07:0504:36:5405:58:5407:02:2608:08:03.4508:08:15.95+03:00:419:026.6
217KOPACKI Grzegorz 90FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PLWAŁBRZYCHM-3092M 18801:47:3703:13:0504:39:5706:02:5307:06:3108:07:30.7008:08:18.55+03:00:449:016.6
218BOROWCZYK Marcin 446POZNAŃM-4071M 18901:49:4203:19:2504:39:4105:58:4007:06:3608:08:05.9008:08:44.40+03:01:109:026.6
219KĄDZIOŁKA Beata 180STALOWA WOLAK-3014K 3001:36:4403:05:4804:32:1805:54:2807:00:4808:09:31.7008:09:48.15+03:02:139:036.6
220NOWAK Dorota 198WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3015K 3101:47:2903:14:2504:44:5606:02:5407:06:4508:09:28.7008:09:53.20+03:02:199:036.6
221CZERWIŃSKI Wojciech 207CIECHANÓWM-2019M 19001:41:0603:08:4304:37:4305:59:3207:05:0008:09:31.4508:09:54.00+03:02:199:036.6
222JARZYNKA Krzysztof 330LUBLINM-509M 19101:43:4703:09:0604:34:3206:00:4407:06:4008:10:00.8008:10:07.40+03:02:339:046.6
223MACIEJEWICZ Krzysztof 333TERESPOLM-5010M 19201:43:4903:09:3304:34:3906:00:4607:06:4308:10:04.0508:10:10.30+03:02:369:046.6
224CALLAWAY John 490SALT LAKE CITYM-3093M 19301:47:3803:21:5304:44:4006:01:0707:07:0208:09:41.9508:10:11.50+03:02:379:046.6
225HOFFMANN Grzegorz 94CZĘMPIŃM-4072M 19401:59:2503:36:3805:19:1207:07:1208:10:34.0008:11:18.40+03:03:449:056.6
226KOSIN Paweł 489KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWKIELCEM-3094M 19501:47:2803:13:4704:37:0906:00:1107:06:1708:11:10.0508:11:31.00+03:03:569:056.6
227FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 69LOS BIEGANEROSWROCŁAWK-3016K 3201:40:5003:06:1004:32:1606:01:3407:11:0908:11:28.8008:11:38.50+03:04:049:066.6
228SPRYCHA Sławomir 82#CZELADZBIEGACZELADŹM-3095M 19601:51:3403:20:3804:45:3306:04:5507:08:5508:11:06.8008:11:39.85+03:04:059:056.6
229GALUSKIN Alexey 257GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYM-3096M 19701:44:4003:12:1704:39:2406:03:2607:11:4708:13:13.5508:13:41.90+03:06:079:086.6
230BRESZKA Tomek 11CAPTAIN AMERICADARŁOWOM-3097M 19801:49:1103:11:5504:35:0506:03:0207:12:0608:13:49.6008:14:26.05+03:06:519:086.6
231PASZKIEWICZ Maciej 358MUROWANA GOŚLINAM-5011M 19901:47:0403:05:3204:29:3005:56:1807:04:5908:13:59.7008:14:27.10+03:06:529:086.6
232WOJTKOWIAK Mariusz 374WWW.KAMILASUKNIE.PLMIEŚCISKOM-4073M 20001:47:5803:14:4904:40:0306:02:3207:09:2008:13:56.5008:14:30.20+03:06:569:086.6
233RATAJ Zuzanna 210POLONIA BYDGOSZCZ SLA/KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃK-3017K 3301:45:1803:07:1704:30:5105:53:0407:05:0108:14:45.7008:15:18.70+03:07:449:096.5
234LIK Marek 114CHEŁMM-5012M 20101:41:5203:07:2304:47:2006:11:2007:14:0008:16:01.7008:16:09.25+03:08:359:116.5
235NĘDZUSIAK Dariusz 102POLKRYS KLUBALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-5013M 20201:47:3803:10:1504:34:5706:03:1307:13:1408:16:01.3008:16:33.05+03:08:589:116.5
236URBASEK Łukasz 500GLIWICEM-3098M 20301:49:0303:24:1704:51:1306:07:0907:13:2608:16:12.0008:16:38.85+03:09:049:116.5
237ZAWADA Mateusz 429ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKM-2020M 20401:46:1203:16:5504:43:0306:04:1307:16:2208:17:21.4508:17:30.30+03:09:569:126.5
238WOJTKOWIAK Kamilla 375WWW.KAMILASUKNIE.PLMIEŚCISKOK-4013K 3401:47:5603:14:4804:40:0006:02:4107:09:2408:17:34.7508:18:09.75+03:10:359:126.5
239WROBLEWSKI Tomasz 224POLKRYS TEAMROŻNO PARCELEM-3099M 20501:39:3503:06:4004:34:5806:03:0907:13:1008:18:41.8508:19:12.90+03:11:389:146.5
240WĄS Grzegorz 144RUNNERS CLUB WARSZAWAOPATÓWM-4074M 20601:48:4903:12:2704:39:3406:04:3607:15:1008:18:34.4008:19:25.40+03:11:519:136.5
241BŁACHNO Marcin 160KRAKÓWM-4075M 20701:53:5303:24:4804:46:1406:08:3207:17:2908:18:39.5508:19:32.15+03:11:579:146.5
242KAJUT Wojtek 354PADŁ NA RYJ TEAMSTRASZYNM-30100M 20801:59:5903:29:5904:54:3406:12:2107:15:5808:19:25.3508:20:17.80+03:12:439:146.5
243CZUBIEL Konrad 58PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAPOZNAŃM-4076M 20901:53:2503:23:2004:48:4406:09:2907:16:2708:19:42.5508:20:27.35+03:12:539:156.5
244BRZOZOWSKI Armand 89PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAKRASNYSTAWM-4077M 21001:53:2503:23:1804:48:4306:09:2907:16:3008:19:41.5008:20:27.35+03:12:539:156.5
245LEŚNIAK Marcin 428ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKM-30101M 21101:46:1303:16:5604:43:0606:04:2707:16:2708:20:18.6008:20:28.30+03:12:549:156.5
246MOSZKOWSKI Bogdan 44KOBIERZYCEM-5014M 21201:44:5803:12:2204:38:4406:00:2207:09:4208:20:05.4508:20:31.60+03:12:579:156.5
247POLICKÝ Tomáš 234POLIČÁTKAVELKÉ POŘÍČÍM-30102M 21301:41:3303:09:1904:35:5505:57:4007:11:4608:19:58.5508:20:32.40+03:12:589:156.5
248SALWA Krzysztof 92SALCLAN-TEAMKIELCEM-4078M 21401:41:1103:07:0704:36:5706:02:4507:11:5108:20:29.9008:20:48.85+03:13:149:166.5
249ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 153PIASECZNOK-3018K 3501:49:0703:20:3204:49:5906:12:2407:17:4208:20:12.1008:20:49.25+03:13:159:156.5
250JAZY Szymon 177LUBOŃM-30103M 21501:46:3303:19:3004:48:2206:11:2407:16:2308:20:43.0008:21:13.55+03:13:399:166.5
251ROŚLICKI Jarosław 426TMTEAMOZOROWICEM-30104M 21601:42:4203:07:3804:40:3606:04:2807:17:5208:21:08.6508:21:16.15+03:13:419:166.5
252SKAŁECKI Przemysław 4GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30105M 21701:38:4303:06:5204:38:1306:04:3307:16:5508:21:13.9008:21:17.45+03:13:439:166.5
253PODLEŚ Robert 482COBIWARSZAWAM-5015M 21801:32:2702:47:3904:15:5505:41:1306:58:4508:21:30.8008:21:33.45+03:13:599:176.5
254STEFANOWSKI Marcin 32ŻARÓWM-4079M 21901:41:0703:09:3704:39:4106:04:4207:16:0108:21:14.3508:21:35.00+03:14:009:166.5
255ROSZYK Przemek 51KOZIEGŁOWYM-4080M 22001:49:1703:21:0604:46:5806:08:5407:15:5608:21:19.2508:22:06.50+03:14:329:176.5
256MURAWICZ Paweł 531SZCZECINM-4081M 22101:50:3803:22:1804:47:4106:07:4107:15:0208:21:25.0008:22:16.85+03:14:429:176.5
257HANYSZ Magda 6KOZIEGŁOWYK-4014K 3601:49:2203:21:0804:46:5906:09:1007:15:5108:23:30.0008:24:16.95+03:16:429:196.4
258PIOSIK Paweł 526DĄBRÓWKAM-30106M 22201:40:1303:12:4004:40:0906:06:3507:16:3708:23:49.2508:24:18.35+03:16:449:196.4
259OCHMAŃSKI Adam 9EVERRUNŁÓDŹM-4082M 22301:44:4803:11:5404:42:2106:05:1007:22:4508:25:48.1008:26:04.15+03:18:299:226.4
260RZEPKA Nikodem 393GREENBUDMIKOŁÓWM-2021M 22401:41:3903:06:2204:37:4906:08:0507:21:1308:26:12.8508:26:38.10+03:19:039:226.4
261RZEPKA Remigiusz 392GREENBUDMIKOŁÓWM-4083M 22501:41:4303:06:2604:37:5406:07:4407:21:0808:26:17.3508:26:39.05+03:19:049:226.4
262BŁACH Piotr 142EFIORITEAMSLAWOBORZEM-30107M 22601:49:2103:15:0904:44:1106:11:0907:18:5908:26:41.4008:27:18.55+03:19:449:226.4
263WOŹNIAK Piotr 143WROCŁAWM-30108M 22701:56:2503:23:3804:52:3606:17:4707:22:3908:26:48.7008:27:39.45+03:20:059:236.4
264SUSŁOWSKI Paweł 34WROCŁAWM-2022M 22801:48:1503:21:3304:48:2606:10:5607:21:5608:27:26.4508:28:19.35+03:20:459:236.4
265PUDŁO Kamila 459OBORYGENI / NOAOBORNIKI ŚLĄSKIEK-3019K 3701:49:3003:19:5104:51:0506:14:2407:18:3108:28:29.1008:28:39.35+03:21:059:246.4
266ANDRZEJEWSKI Marek 371KRZYSZKOWOM-4084M 22901:51:3303:26:5604:53:3706:16:1807:21:2608:28:45.6508:29:30.35+03:21:569:256.4
267LESZCZYŃSKI Wacław 437SWIOM-5016M 23004:52:3806:16:2107:22:1808:29:40.8008:29:40.80+03:22:069:266.4
268RUTKOWSKI Konrad 340TOMASZÓW MAZOWIECKIM-2023M 23101:35:3503:07:3904:42:1506:12:3607:22:1508:31:34.9508:31:42.65+03:24:089:286.3
269ZUBOWICZ Jakub 246ŻWAWE ŻUBRY/BZ WBK FAKTORWARSZAWAM-30109M 23201:50:4903:23:3304:52:2806:16:5107:24:2508:31:20.5508:31:57.90+03:24:239:286.3
270ŻURAWSKI Arkadiusz 68SOŃSKM-4085M 23301:43:0503:11:0004:38:3806:07:4807:18:2908:31:16.1008:32:02.50+03:24:289:286.3
271KARANOS Tadeusz 417RKB HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-5017M 23401:44:0703:27:0404:53:5706:19:2807:27:3708:32:12.8508:32:33.70+03:24:599:296.3
272KOWALCZYK Bartłomiej 447WARSZAWAM-2024M 23501:49:1303:23:2904:48:4806:11:1307:24:0508:32:28.9508:33:07.65+03:25:339:296.3
273KRZOS Piotr 320ZABRZEM-30110M 23601:54:2403:26:1104:55:3206:18:5807:25:4608:32:15.4508:33:09.15+03:25:349:296.3
274CIOSEK Beata 509AUGUSTEAMCHORZÓWK-4015K 3801:54:2603:24:3404:55:3606:21:0407:24:0208:33:16.1008:33:59.50+03:26:259:306.3
275MIKOŁAJCZYK Tomasz 148DOPIEWIECM-30111M 23701:54:2803:31:2705:01:2906:28:2807:32:4908:33:31.9508:34:00.40+03:26:269:306.3
276MARCZEWSKI Sławomir 149STOWARZYSZENIE LUDZI W BIEGU ZŁOTÓWZŁOTÓWM-4086M 23801:49:5403:21:4504:48:4606:15:1607:26:5408:34:02.6508:34:38.60+03:27:049:316.3
277SZWEDA Tomasz 372STOWARZYSZENIE LUDZI W BIEGU ZŁOTÓWZŁOTÓWM-30112M 23901:50:0303:21:4604:48:5506:15:0707:27:0908:34:10.7508:34:45.85+03:27:119:316.3
278STASIK Aleksander 476GLINNOM-30113M 24001:49:0703:17:5204:41:4606:13:2807:26:2208:34:26.7008:35:06.30+03:27:329:316.3
279FAERBER Marcin 436RUDA ŚLĄSKAM-30114M 24101:41:4103:06:0404:39:4606:09:2907:18:2708:34:54.6008:35:19.50+03:27:459:326.3
280NAWARA Katarzyna 280WĘGRZCEK-205K 3901:55:1403:30:0505:03:5406:28:0507:35:2608:34:30.3008:35:20.60+03:27:469:316.3
281SZYDŁOWSKI Adrian 527POZNAŃM-30115M 24201:39:4003:06:5804:43:5206:11:0407:26:1408:35:28.5008:35:51.05+03:28:169:326.3
282GRZEGORCZYK Wojciech 322KONDYCJAWARSZAWAM-5018M 24301:53:3203:27:3905:00:1306:21:2307:28:5208:35:22.1008:35:59.95+03:28:259:326.3
283FLIŚNIK Mirek 110PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAGRODZISK MAZOWIECKIM-30116M 24401:48:5603:20:1204:50:0006:12:1607:27:1908:35:53.8508:36:42.15+03:29:079:336.3
284JANUSZ Tomasz 390WROCŁAWM-4087M 24501:45:2303:09:4704:42:0206:06:2707:17:2808:36:12.2008:36:46.50+03:29:129:336.3
285STARZYŃSKI Tomek 465KAZIMIERZA WIELKAM-30117M 24601:52:0503:20:3004:47:2306:13:5107:24:2708:36:05.8508:36:47.60+03:29:139:336.3
286JAWORSKI Paweł 269BĘDZINM-30118M 24701:39:5203:12:0004:42:1706:09:3307:26:2708:36:45.0508:36:51.70+03:29:179:346.3
287ZIMNIAK Łukasz 175KB SZERSZEŃ OELŚNICAOLEŚNICAM-30119M 24801:51:3203:28:3105:03:1106:28:4907:35:2308:36:16.6008:37:02.45+03:29:289:336.3
288KUPCZYK Rafał 121ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-30120M 24901:42:3503:12:4204:45:0706:13:2707:21:0708:36:32.6008:37:05.00+03:29:309:336.3
289WOŹNIAK Sebastian 71MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMŁÓDŹM-30121M 25001:45:0103:27:1804:55:1206:21:4707:31:5208:37:44.0508:37:51.85+03:30:179:356.3
290KLICHOWSKI Marek 30NAPIERACZEŁÓDŹM-30122M 25101:45:0003:27:1804:55:1206:21:4107:31:4408:37:45.1008:37:52.10+03:30:179:356.3
291PILUJSKI Michał 297SKRZYNKIM-30123M 25201:53:2303:23:5004:54:4406:19:1807:28:1808:37:10.2508:38:02.00+03:30:279:346.3
292GŁUSZKO Krzysztof 421MIRA TEAMGÓRAM-601M 25301:40:1103:06:1804:37:1006:18:0207:29:0208:37:59.5008:38:09.85+03:30:359:356.3
293GWÓŹDŹ Michał 202#CZELADZBIEGACZELADŹM-4088M 25401:49:1403:20:4104:47:5406:08:1007:21:3508:38:39.9008:39:11.85+03:31:379:366.2
294JACHYMSKI Ignacy 443AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-2025M 25501:48:1803:19:2004:54:2706:19:5907:33:0308:39:32.4008:39:43.55+03:32:099:376.2
295WOJNAR Radek 159PUNK PARROTWARSZAWAM-4089M 25601:59:1803:37:5005:03:1606:34:3907:37:3308:40:33.9508:40:54.60+03:33:209:386.2
296MESJASZ Marek 57BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM-30124M 25701:53:4203:30:5204:52:2306:22:4507:31:5408:40:51.8508:41:50.00+03:34:159:386.2
297GODLEWSKI Jakub 262RUNNERS TEAM QUIBL.WARSZAWAM-30125M 25801:42:5303:10:5604:50:4606:18:5707:34:1008:42:35.7008:42:55.55+03:35:219:406.2
298MURCHA Paweł 510SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4090M 25901:52:2603:18:3204:52:0606:19:0707:31:0408:42:53.7008:43:36.05+03:36:019:416.2
299STAJNIAK-STELIGA Izabela 463OBORYGENIWILCZYNK-4016K 4001:49:0603:27:2304:53:3706:22:1907:31:3308:43:32.7008:43:43.45+03:36:099:416.2
300SIOMA Konrad 88ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM-30126M 26007:28:4708:44:41.0008:44:41.00+03:37:069:426.2
301DUDEK Konrad 416BIEGANIEPOGODZINACHŁÓDŹM-4091M 26101:53:4103:26:5805:04:0206:29:3607:39:2808:46:30.0508:47:02.95+03:39:289:456.2
302GRZELKA Tomasz 150RUNNER'S POWERŚREMM-4092M 26201:53:4803:34:5405:03:2706:30:4307:44:0108:47:14.2008:47:41.60+03:40:079:456.1
303WYRZYKOWSKI Andrzej 118GDAŃSKM-5019M 26301:52:3103:23:2704:52:5706:21:1707:32:2308:47:30.0008:48:04.60+03:40:309:466.1
304KULIŃSKI Wojciech 317FC MI SIĘ NIE CHCEWYSOKAM-30127M 26401:56:5403:25:1204:57:1906:27:0907:38:0908:47:39.3008:48:06.20+03:40:329:466.1
305MURAWICZ Grzegorz 519PODLESIEPODLESIEM-5020M 26501:48:4903:21:1904:58:4606:27:3907:38:5308:47:23.3008:48:14.60+03:40:409:456.1
306DOMURAD Sebastian 473BEŁCHATÓWM-4093M 26601:41:1403:25:5404:52:4306:26:1707:41:5308:47:48.9508:48:15.40+03:40:419:466.1
307GRABIŃSKI Waldemar 191ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-4094M 26701:44:2503:23:1705:03:3906:32:1307:44:1208:48:07.0008:48:57.70+03:41:239:466.1
308BOROWIECKI Łukasz 187BIEGAMY.PROKRAKÓWM-2026M 26801:52:2703:28:5904:57:2506:27:2007:40:4408:47:51.5008:49:05.55+03:41:319:466.1
309BOROWIECKI Piotr 188APIWAST KRAKÓWKRAKÓWM-5021M 26901:54:3103:30:4904:57:4006:27:2107:41:0108:48:05.0508:49:05.65+03:41:319:466.1
310ROGÓRZ Andrzej 472WROCŁAWM-30128M 27001:38:5203:14:2504:51:4806:21:5507:37:1508:48:56.4008:49:11.95+03:41:379:476.1
311NIESPODZIANA Anna 190ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOK-3020K 4101:49:5503:23:1705:03:4306:32:1107:43:5808:49:13.1508:50:04.35+03:42:309:486.1
312KRÓL-PIDANTY Marzena 165STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4017K 4201:48:1703:24:0904:57:0506:28:0707:36:0208:50:08.8508:50:33.90+03:42:599:496.1
313DUDEK Krzysztof 36STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-4095M 27101:48:1703:23:5504:57:0606:28:0607:36:1008:50:10.8508:50:34.25+03:43:009:496.1
314GNIADEK Tomasz 134DABEX-BOLTKRAKÓWM-4096M 27201:41:0803:09:2904:55:5106:28:3407:42:1308:50:22.8508:50:36.00+03:43:019:496.1
315JANKOWIAK Krzysztof 112MARCOKROSINKOM-4097M 27301:53:4803:34:5305:03:3606:30:4107:44:1508:50:08.4508:50:36.30+03:43:029:496.1
316NIELIPIŃSKI Mateusz 422PRZYSUCHAM-30129M 27401:54:4503:25:5205:01:5906:28:4307:39:5308:49:54.6508:50:36.80+03:43:029:486.1
317BARTKOWIAK Grzegorz 347TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM-5022M 27501:59:0603:36:3805:09:0206:34:0607:43:1108:50:06.1508:50:49.80+03:43:159:496.1
318CZAPIGA Robert 46PRORITA TEAMNOWA RUDAM-4098M 27601:57:0603:32:2605:04:0506:32:4307:42:1308:50:43.7508:51:23.35+03:43:499:496.1
319MOSKAL Izabella 18TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃK-4018K 4301:51:4203:27:5505:00:0406:33:4807:41:3508:50:56.5008:51:30.90+03:43:569:496.1
320ŚWINIARSKI Michał 1KWAŚNE ŻELKIWARSZAWAM-2027M 27701:59:0903:38:1805:09:3606:32:3607:43:2108:51:08.1008:51:56.65+03:44:229:506.1
321BICZKOWSKA Magdalena 245RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3021K 4401:50:1903:28:2004:57:3406:28:4807:42:1708:52:44.6508:52:49.70+03:45:159:516.1
322KANIOWSKI Wojciech 405CZĘSTOCHOWAM-4099M 27801:52:1003:27:4804:59:4806:32:2907:46:5908:52:14.5008:52:51.05+03:45:169:516.1
323SYGIET Andrzej 171GLIWICEM-40100M 27901:53:0603:31:3905:08:3106:39:3207:48:3108:52:15.3508:52:54.70+03:45:209:516.1
324KORBUT Radosław 453KONIUCHY OCRSIEDLCEM-30130M 28001:47:5203:25:1405:00:1306:27:1507:39:4108:52:55.8508:53:12.00+03:45:379:526.1
325ŚWISTUŃ Eugeniusz 184RAJSPORT ACTIVEKRAPKOWICEM-2028M 28101:52:0003:19:2704:49:5306:14:5107:33:4108:52:53.3008:53:50.55+03:46:169:526.1
326BOHM Jacek 445MIKOŁÓWM-5023M 28201:49:0703:22:3804:54:3006:26:4007:41:0408:53:45.7508:54:08.65+03:46:349:536.1
327POWAŁOWSKI Marcin 273SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM-30131M 28301:52:3403:28:5805:04:4006:38:0407:45:1008:53:38.8008:54:14.25+03:46:409:526.1
328POWAŁOWSKA Danka 272SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK-4019K 4501:52:4203:28:4205:04:5806:38:5207:45:1208:53:38.3508:54:14.60+03:46:409:526.1
329LEMIESZKA Marta 430ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKK-206K 4601:54:5203:38:2505:07:3406:36:4007:47:1908:54:23.3008:54:35.10+03:47:009:536.1
330CWOJDZIŃSKI Michał 439GB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPUSCZYKOWOM-40101M 28401:51:3303:28:5004:55:5106:28:1907:37:0708:54:04.0508:54:36.40+03:47:029:536.1
331TERLECKI Marcin 413CZĘSTOCHOWAM-40102M 28505:03:1506:35:1507:48:0008:55:15.0008:55:15.00+03:47:409:546.1
332ŚWIĄTCZAK Adam 239GOŃ BLIŹNIAKI!ŁÓDŹM-40103M 28601:52:4603:28:0905:03:5806:28:4707:43:3708:54:36.1508:55:16.75+03:47:429:546.1
333ŚWIĄTCZAK Maciej 241GOŃ BLIŹNIAKI!ŁÓDŹM-40104M 28701:52:3603:28:0904:54:4906:22:2007:31:2508:54:37.1008:55:16.90+03:47:429:546.1
334RAJZER Mariusz 415BODYKINETICWARSZAWAM-40105M 28801:40:3303:15:4404:52:1706:27:4707:43:4408:55:15.5008:55:20.00+03:47:459:546.1
335WOJTANOWICZ Marcin 534XXM-40106M 28901:50:5103:26:4804:53:2106:29:0107:45:5708:55:24.9008:55:59.75+03:48:259:546.1
336OŚRÓDEK Piotr 533BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM-40107M 29001:50:5103:27:0104:53:2706:29:0007:45:5308:55:23.1508:56:00.00+03:48:259:546.1
337IWANOWICZ Anna 378PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓWK-3022K 4701:49:3103:30:5905:02:5606:32:3607:45:5808:56:54.3508:57:04.05+03:49:299:566
338KUSIO Barbara 296CHRZANÓWK-3023K 4801:49:3203:31:0005:02:5706:32:3907:46:0108:56:54.6008:57:04.55+03:49:309:566
339WIELICZKO Anna 304WROCŁAWK-3024K 4902:06:4203:50:4405:23:3206:50:3607:54:2708:56:59.8008:57:35.00+03:50:009:566
340MIREK Waldemar 438CZE-MIKUŹNIA RACIBORSKAM-5024M 29101:46:5103:22:5405:03:3706:32:3107:44:2908:57:27.1008:57:54.00+03:50:199:576
341MUSIAL Radoslaw 115DOLBYWROCLAWM-30132M 29201:49:4203:22:3705:03:1106:37:1107:48:1008:58:38.9008:59:18.85+03:51:449:586
342NIEWIADA Maciej 66EXPLORADORDOPIEWOM-30133M 29301:54:3403:31:1905:03:1006:36:2207:50:0408:59:44.7509:00:13.05+03:52:389:596
343GAŁKA Małgosia 478BRANIEWOK-4020K 5001:53:3403:34:2705:05:3206:37:2007:48:2208:59:50.7509:00:23.35+03:52:499:596
344KOZŁOWSKI Rafał 3361977KONINM-40108M 29401:54:3803:37:4805:09:1306:38:4207:49:3308:59:45.0509:00:41.00+03:53:069:596
345ORDZIEJEWSKI Dominik 42KOŚCIELNA WIESM-30134M 29501:51:2203:36:3505:15:0806:44:2107:54:1209:01:32.9009:02:17.60+03:54:4310:016
346ROZNER Artur 154PIASECZNOM-30135M 29601:57:5803:36:5105:06:1206:34:4507:48:0409:01:57.8009:02:36.00+03:55:0110:026
347BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 64GDYNIAK-4021K 5101:57:0703:36:5305:09:1906:36:3107:51:5009:05:06.6509:05:25.60+03:57:5110:055.9
348STOLPE Maciej 31LUBOŃM-5025M 29702:00:5003:37:1505:14:1806:43:3707:56:1309:05:17.7509:06:02.25+03:58:2810:055.9
349RESPONDEK Dariusz 14WROCŁAWM-40109M 29801:51:4503:29:1005:03:0006:37:4607:52:0909:05:52.7009:06:20.75+03:58:4610:065.9
350WOJDAT Katarzyna 230WARSZAWAK-3025K 5201:53:1703:34:5205:06:5706:37:2707:51:4909:06:02.6509:06:49.20+03:59:1510:065.9
351MATUSZAK Krzysztof 28KONINM-30136M 29901:33:4003:08:0104:45:3906:22:5107:43:1809:06:37.8009:06:54.80+03:59:2010:075.9
352OSTAPIŃSKA Magda 122OSTRESROKIPIASECZNOK-4022K 5301:53:5103:33:4505:11:1506:35:4807:51:0009:06:10.2509:06:57.90+03:59:2310:065.9
353OSTAPIŃSKI Wojtek 111OSTRESROKIPIASECZNOM-40110M 30001:53:5303:33:4605:11:1306:35:2907:51:0209:06:10.2509:06:58.40+03:59:2410:065.9
354SULIKOWSKI Rafał 334MIROSZOWICEM-2029M 30102:05:1403:51:0505:20:4906:41:5307:58:4909:06:50.0009:07:48.40+04:00:1410:075.9
355ZDYB Grzegorz 23344 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYLEŚNIÓW WIELKIM-40111M 30201:49:2103:24:1504:57:5406:29:2207:43:5009:07:18.4509:07:54.10+04:00:1910:085.9
356TEKIELE Jacek 137ŁĄCZKA TEAM LEGNICALEGNICAM-40112M 30301:48:1303:23:4904:56:3406:31:4807:54:1109:08:22.6509:08:41.95+04:01:0710:095.9
357ŁĄKOWSKI Zbignew 238SIEKIERKAOGRODY.PLKOZIEGŁOWYM-40113M 30402:05:5803:49:3005:17:2606:44:4607:55:1109:08:28.3009:09:22.30+04:01:4810:095.9
358GRZENKOWICZ Jacek 440WYMIATACZEGDYNIAM-5026M 30501:50:5303:23:2205:02:4206:37:0307:52:3909:10:16.2509:10:33.25+04:02:5910:115.9
359CZAPIGA Magdalena 138NOWA RUDAK-4023K 5401:55:3303:30:1205:02:3306:37:1407:53:2809:10:13.3009:10:54.35+04:03:2010:115.9
360KRZEMIŃSKI Jacek 381POLDEK TEAMOPOLEM-30137M 30601:47:5303:27:5304:59:5006:34:4407:52:2309:11:51.3009:11:55.75+04:04:2110:135.9
361KRZEMIŃSKA Aleksandra 380POLDEK TEAMOPOLEK-3026K 5501:47:5203:27:5304:59:5306:34:4207:52:2509:11:50.9509:11:55.80+04:04:2110:135.9
362KRÓL Franciszek 458ŁOMIANKIM-30138M 30701:47:5603:25:2605:03:5606:43:3708:02:4909:13:43.5509:14:05.20+04:06:3110:155.9
363ŁAZAROWICZ Mateusz 169KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJKŁODZKOM-2030M 30802:01:3303:40:5605:21:3506:48:5908:04:4509:14:59.1509:15:38.90+04:08:0410:165.8
364CHROMICZ Krzysztof 157SMOLECM-30139M 30901:54:0003:31:3305:07:3606:41:5207:57:0809:14:50.8509:15:50.05+04:08:1510:165.8
365CETLIN Maciej 345DREAM RUNWARSZAWAM-40114M 31001:52:0203:28:5005:04:1206:39:3508:00:0209:15:16.0009:16:02.40+04:08:2810:165.8
366NAPIERALSKA Natalia 479ŻYGLIŃSKIE CHARTYMIASTECZKO ŚLĄSKIEK-4024K 5601:55:1103:36:5705:16:3606:48:1008:04:4309:19:52.2009:20:44.65+04:13:1010:225.8
367NAPIERALSKI Michał 480ŻYGLIŃSKIE CHARTYMIASTECZKO ŚLĄSKIEM-40115M 31101:55:1203:36:5705:16:3906:48:0808:04:3809:19:53.1009:20:45.65+04:13:1110:225.8
368SZAMBELAŃCZYK Maciej 396POSNANIA TRI TEAMLUSÓWKOM-40116M 31201:58:4603:35:4105:04:4606:37:1208:00:1209:20:55.5509:21:37.30+04:14:0310:235.8
369FIGEL Monika 324MIKI TEAMGDAŃSKK-4025K 5702:06:3203:53:5205:32:2507:01:3108:09:3709:23:04.0009:23:30.15+04:15:5510:255.8
370LANGE Monika 398SICIENKOK-4026K 5802:06:3103:52:2905:25:3906:53:1208:09:1209:23:34.7009:24:30.20+04:16:5610:265.7
371KOWALCZYK Mariusz 109TIGER TEAMWRZESNIAM-40117M 31302:01:0703:43:4205:22:4106:55:3508:09:3209:23:50.0009:24:31.85+04:16:5710:265.7
372TARNAWSKI Andrzej 522KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-40118M 31402:02:3803:55:0805:26:3807:00:0509:23:37.4009:24:35.25+04:17:0110:265.7
373ŁUGOWSKI Karol 402MGR - MIŃSK GRUPA ROWEROWAMIŃSK MAZOWIECKIM-30140M 31501:49:4103:28:1805:09:3406:43:2508:02:1009:24:56.8509:25:30.85+04:17:5610:275.7
374MATUSZEWSKA Małgorzata 195RUNNER'S POWERŚREMK-4027K 5902:02:4303:46:4305:25:0206:57:4408:13:2109:25:16.8509:25:42.80+04:18:0810:285.7
375KACZMAREK Mirosław 235ŚREMM-2031M 31602:02:4203:48:2805:25:0406:57:4508:13:2409:25:17.0009:25:42.85+04:18:0810:285.7
376SETA Michał 355PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAM-30141M 31702:04:1903:45:4605:21:4806:53:1308:09:0309:26:08.2009:27:01.25+04:19:2710:295.7
377KOPYCZYNSKA Aleksandra 477ZIELECICEK-3027K 6001:54:2103:24:0604:59:4506:21:2108:15:0509:27:07.5509:27:45.50+04:20:1110:305.7
378BIECHOŃSKI Jarosław 385FUNDACJA LAFPOZNAŃM-40119M 31801:58:5203:28:5205:03:1706:35:4309:28:16.2009:29:12.40+04:21:3810:315.7
379MIERZEJEWSKI Robert 270CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCHSKÓRZEWOM-40120M 31901:58:5203:28:5205:03:1906:36:4808:03:4209:28:20.1009:29:15.60+04:21:4110:315.7
380GIBALSKA Marzena 494OBORYGENIROŚCISŁAWICEK-4028K 6101:59:0803:43:3905:24:4007:01:5908:14:3009:29:51.6509:30:08.00+04:22:3310:335.7
381MURAWSKA Joanna 319MIKI TEAMGDAŃSKK-4029K 6202:00:1703:44:5905:28:1207:01:4608:14:3209:30:28.3509:30:53.05+04:23:1810:335.7
382WASZAK Bartosz 351ŚLESINM-2032M 32001:44:4703:24:3305:07:4806:42:2608:04:1909:30:40.0509:30:56.40+04:23:2210:345.7
383WASZAK Rafał 341ŚLESINM-30142M 32101:44:5203:24:3305:07:4706:42:2208:04:1309:30:40.7509:30:57.30+04:23:2310:345.7
384ZAWADZKA Marzena 298PIŁAK-4030K 6301:59:2503:48:5405:24:2806:59:0408:15:2709:31:52.3009:32:03.60+04:24:2910:355.7
385BLAJCHERT Adam 403PIŁAM-40121M 32201:59:0103:49:5105:24:2606:57:2708:13:5009:31:49.9509:32:03.75+04:24:2910:355.7
386PYTLARZ Waldemar 300PIŁAM-5027M 32301:59:0203:49:5205:24:2406:59:0108:13:5809:31:50.2509:32:03.90+04:24:2910:355.7
387WYSOKIŃSKI Dariusz 486OBORYGENIWROCŁAWM-40122M 32401:58:4703:43:4805:20:3306:57:2408:15:0209:33:35.5509:33:50.15+04:26:1510:375.6
388GÓRNICKI Wojciech 208ROAD RUNNER PIPITYCHYM-40123M 32501:53:2403:27:5105:15:5906:53:2308:14:3709:35:23.0009:36:06.40+04:28:3210:395.6
389ONAK Iza 525GLIWICEK-4031K 6402:01:3303:43:3505:25:3507:00:4208:15:3309:35:21.7009:36:09.40+04:28:3510:395.6
390SKRZYPCZAK Radosław 433ROUNDSPACE.PLPOZNAŃM-40124M 32602:00:2703:40:5905:27:4207:01:1808:20:2009:38:16.9509:38:36.85+04:31:0210:425.6
391KRAWCZYK Jakub 140KRAKÓWM-2033M 32701:56:5703:38:1905:20:1606:57:3808:16:0709:39:07.2509:40:00.70+04:32:2610:435.6
392WITKOWSKI Marek 4251971GORZÓW WLKPM-40125M 32801:54:0003:42:4005:20:2506:58:1008:16:5809:39:49.8009:40:39.80+04:33:0510:445.6
393GOŁĘBIOWSKI Piotrek 498BĘDZIN TEAMCHORZÓWM-30143M 32901:59:5603:49:2605:23:5107:00:5608:19:4609:40:07.4009:40:58.00+04:33:2310:445.6
394WALENTA Hanna 163WARSZAWAK-4032K 6502:02:1103:56:0805:32:4407:04:5708:21:4609:42:16.1509:42:47.95+04:35:1310:465.6
395CHODKIEWICZ Urszula 411POZNAŃK-3028K 6602:00:1503:48:5405:27:0007:02:5608:19:3809:44:07.0009:44:58.85+04:37:2410:495.5
396MICHALAK Piotr 104POZNAŃM-40126M 33002:10:0403:54:0205:28:0107:02:5508:19:0209:44:51.9009:45:46.80+04:38:1210:495.5
397MICHALAK Joanna 113POZNAŃK-4033K 6702:10:2303:53:5505:30:1207:03:3608:19:3009:44:51.9509:45:46.85+04:38:1210:495.5
398JUDKOWIAK Michał 85POZNAŃM-30144M 33101:59:0003:45:0605:25:4307:06:0508:23:1509:44:53.4009:45:49.90+04:38:1510:495.5
399SROKA Jacek 499PRZYGODZICEM-40127M 33202:08:3103:57:3205:39:5007:11:5308:30:3309:46:32.5009:47:03.65+04:39:2910:515.5
400ŚLIWIŃSKI Paweł 133BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM-30145M 33301:54:0803:39:5605:24:3807:01:2208:19:3709:46:10.0009:47:05.10+04:39:3010:515.5
401WRÓBLEWSKA Katarzyna 260ZAWIERCIEK-3029K 6801:58:2303:55:4105:31:5607:11:5708:30:3309:47:37.3009:47:54.60+04:40:2010:525.5
402MICHNIEWICZ Piotr 540GIT EKIPAZAWIERCIEM-30146M 33401:58:3003:55:4205:32:1607:11:5808:30:4009:47:36.8509:47:55.10+04:40:2010:525.5
403KADECKI Marek 287KARGOSZYNM-40128M 33502:06:4403:56:2205:34:0307:16:3108:34:2809:47:54.9009:48:30.30+04:40:5610:535.5
404KAZIMIERCZAK Zbyszek 77GALOPUJĄCA SOCZEWICAWARSZAWAM-5028M 33602:07:1403:55:2605:33:1607:02:4308:20:3409:48:46.6509:48:55.05+04:41:2010:545.5
405BARAŃSKA Aneta 62GALOPUJĄCA SOCZEWICAWARSZAWAK-4034K 6902:07:1603:55:2505:33:1507:02:2608:20:3809:48:46.8509:48:55.25+04:41:2110:545.5
406STRÓJWĄS Magdalena 357SOSNOWIECK-3030K 7003:51:0005:28:4207:07:0008:28:1909:49:21.8009:49:21.80+04:41:4710:545.5
407MAJCHERCZYK Mateusz 359CROSS BOX EVOLUTIONSOSNOWIECM-30147M 33703:50:1905:28:4007:06:0708:28:2309:50:08.0009:50:08.00+04:42:3310:555.5
408ŻOCHOWSKI Piotr 292KARGOSZYNM-5029M 33802:03:1803:56:1605:34:0807:18:2808:34:2409:49:48.9009:50:26.05+04:42:5110:555.5
409OLESZEK Magdalena 232#CZELADZBIEGACZELADŹK-3031K 7101:59:1703:49:1905:31:2707:02:0808:27:1609:50:07.1509:50:36.70+04:43:0210:555.5
410PAJĄK Krzysztof 365BYTOMM-5030M 33901:59:4903:49:4705:31:5707:02:4408:27:4709:50:37.4009:50:37.40+04:43:0310:565.5
411KRUPCZYŃSKI Mariusz 47KRUPOLS TEAMRASZYNM-5031M 34001:51:3003:35:5205:21:2707:00:5908:26:3309:50:51.2509:51:28.70+04:43:5410:565.5
412KASTNER Yvonne 484LT BOBENHEIM AM BERGBOBENHEIM AM BERGK-3032K 7202:10:3403:57:5905:42:2207:15:3908:33:2209:50:48.7509:51:30.80+04:43:5610:565.5
413KASTNER Jochen 485LT WEISENHEIM AM BERGBOBENHEIM AM BERGM-40129M 34102:10:2703:57:4705:42:1807:15:2708:33:1709:50:48.8509:51:32.00+04:43:5710:565.5
414KRYPCZYK Katarzyna 506AUGUSTEAMCHORZÓWK-4035K 7302:03:4103:56:4805:37:4407:16:5208:35:1009:51:44.9509:52:29.60+04:44:5510:575.5
415STUDNICKI Paweł 379WOLA FILIPOWSKAM-40130M 34201:53:4703:45:1005:26:0807:15:1708:37:3909:52:00.6509:52:30.50+04:44:5610:575.5
416MACIĄG Monika 360ZAWIERCIEK-3033K 7402:04:2604:00:4505:39:5407:20:4508:37:3709:54:52.9509:55:09.10+04:47:3411:005.4
417SAMOLAK Łukasz 316MILITARIA TWIERDZA KŁODZKALĄDEK ZDRÓJM-30148M 34302:03:5403:57:5305:39:1307:15:2008:39:5109:54:13.8509:55:10.40+04:47:3611:005.5
418ZŁOTOŚ Mariusz 2116300ŚWIĘTOCHŁOWICEM-5032M 34401:53:5403:36:1205:18:3007:00:0008:33:4709:56:13.7009:56:59.95+04:49:2511:025.4
419KOWALEWSKI Łukasz 55KRAKÓWM-30149M 34502:06:1503:54:0005:33:1907:11:1008:31:4409:56:50.2009:57:39.65+04:50:0511:035.4
420KOWALEWSKA Claudia 39KRAKÓWK-207K 7502:06:1503:54:0005:33:2107:11:1508:31:4209:56:50.7009:57:40.45+04:50:0611:035.4
421TKACZEW Paweł 271OBORYGENIWROCŁAWM-40131M 34601:59:0503:45:1205:29:4607:08:0508:27:0409:57:25.2509:57:44.85+04:50:1011:035.4
422OZIMINA Hubert 214OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40132M 34701:59:0503:45:1105:29:4307:08:5108:26:5609:57:24.4509:57:45.10+04:50:1011:035.4
423FRĄCKOWIAK Jacek 537RUNNER'S POWERŚREMM-40133M 34802:02:1503:47:1305:25:1807:11:2608:38:0009:58:15.3009:58:41.60+04:51:0711:045.4
424MAŚLANIK Piotr 350WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIECHOJNAM-40134M 34901:59:2403:46:1505:32:1407:09:4708:29:3910:01:57.2510:02:29.30+04:54:5511:085.4
425SAMOLAK Maciek 363MILITARIA TWIERDZA KŁODZKAWAŁBRZYCHM-40135M 35002:03:5103:45:3905:31:3807:13:5908:36:2710:01:42.0510:02:39.50+04:55:0511:085.4
426OLEKSAK Grzegorz 24BIAŁA PODLASKAM-30150M 35102:33:5204:15:4706:01:3407:26:3908:43:0410:02:20.7510:03:10.50+04:55:3611:095.4
427BORCUCH Ewelina 335PRECZÓWK-3034K 7602:04:0603:57:5205:39:2407:21:3908:42:0910:04:52.5010:05:49.65+04:58:1511:125.4
428DOMŻALSKI Marek 135ŁOCHOWOM-5033M 35202:01:0903:45:0605:29:0807:11:1208:37:3110:05:42.4010:06:45.00+04:59:1011:135.3
429WAŁEK Piotr 33RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAM-40136M 35302:10:2403:58:2705:43:1807:22:2108:42:1010:09:06.5510:09:24.25+05:01:5011:165.3
430DĄBROWSKI Ireneusz 98RAJSPORT ACTIVEOPOLEM-40137M 35402:13:4204:17:4005:48:2107:34:3308:55:5010:11:06.2510:11:42.50+05:04:0811:195.3
431DOBREK Wojciech 281WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-5034M 35502:11:3203:59:0205:38:3507:21:2508:41:2210:11:09.6010:12:05.30+05:04:3111:195.3
432KOLASIŃSKI Krzysztof 395POZNAŃM-40138M 35601:59:5403:53:3405:36:2407:19:2608:50:3010:11:39.6510:12:42.80+05:05:0811:195.3
433PAROL Grzegorz 284SZCZECINM-40139M 35701:53:2703:42:0705:31:5907:11:4308:39:1610:12:44.5010:12:57.05+05:05:2211:205.3
434RYCHLIKOWSKI Paweł 442WROCŁAWM-40140M 35802:16:0604:03:2905:46:3107:28:3108:52:0910:13:17.4510:14:04.55+05:06:3011:215.3
435GŁUSZCZAK Jerzy 420ŁÓDŹM-602M 35901:55:4903:53:2805:40:0607:23:3708:47:4310:14:12.3510:14:26.25+05:06:5211:225.3
436RZEPNIKOWSKI Michał 56ŁÓDŹM-40141M 36002:16:5604:20:5105:56:3107:32:0208:55:5510:14:25.4010:15:23.65+05:07:4911:225.3
437MAJKOWSKI Tomasz 512DŁUGOŁĘKAM-40142M 36102:11:1404:11:1805:50:2007:34:0308:55:5910:15:49.4510:16:20.00+05:08:4511:245.3
438RZEPKA Daniel 408GREENBUDMIKOŁÓWM-30151M 36202:10:1503:59:0905:50:5707:34:3908:56:5710:18:58.0010:19:22.20+05:11:4811:275.2
439KITA Ewa 48BIEGAMDLAZDROWIA.PLKĘDZIERZYN-KOŹLEK-501K 7702:12:5804:09:4105:54:4107:36:3308:56:2410:19:49.1010:19:57.50+05:12:2311:285.2
440SZUMLAS Marcin 293#SZUMITEAMPOŁCHOWOM-30152M 36302:04:1503:56:4205:43:0107:23:0608:51:5610:20:50.1010:21:07.10+05:13:3211:295.2
441PASIERBEK Witek 329SUCHA BESKIDZKAM-40143M 36402:01:3503:43:3405:30:3207:20:2108:47:1310:20:52.5010:21:41.10+05:14:0611:295.2
442BARAŃSKI Grzegorz 462BYDGOSZCZM-5035M 36502:18:0504:18:1505:57:0107:38:2308:58:3110:21:47.8010:22:33.20+05:14:5911:305.2
443JABŁOŃSKI Kazimierz 457PRĄDYM-603M 36602:17:0904:10:3606:01:4707:44:0009:06:0810:26:37.1510:26:43.75+05:19:0911:365.2
444GMEREK Paweł 471WOLSZTYNM-40144M 36702:33:2504:26:0706:04:5807:42:4609:05:1010:27:13.1010:27:38.00+05:20:0311:365.2
445KLIKS Adam 470WOLSZTYNM-40145M 36802:33:2504:26:0706:04:5807:42:4809:05:0510:27:13.7510:27:38.75+05:20:0411:365.2
446MOŻEJKO Artur 311POCANCEROWANIPORAJM-40146M 36901:58:1704:00:4705:54:3807:45:3909:10:0910:39:25.4010:39:40.30+05:32:0611:505.1
447MACIĄG Grzegorz 367ZAWIERCIEM-30153M 37002:11:2904:11:3405:54:4507:45:3509:10:0610:39:26.4510:39:41.90+05:32:0711:505.1
448JAKUBOWSKI Wojciech 221KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40147M 37102:01:5303:54:4105:47:5007:43:3609:12:1810:40:58.0510:41:55.00+05:34:2011:525.1
KOCZEWSKI Paweł 285MALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOZNAŃM-50 DNF DNF DNF DNF08:04:43 DNF DNF DNF--
SYPNIEWSKI Marcin 286CSWLĄD POZNAŃPOZNAŃM-3001:28:49 DNF02:38:27 DNF03:51:07 DNF05:09:20 DNF DNF DNF DNF--
LASOTA Arkadiusz 37SOSNOWIECM-4001:48:19 DNF03:22:23 DNF05:09:49 DNF05:45:54 DNF DNF DNF DNF--
ORŁOWSKI Daniel 310BESTWHISKYMARKET.COMDEBRZNOM-4001:52:16 DNF03:36:38 DNF05:20:07 DNF07:01:50 DNF DNF DNF DNF--
ZARODA Zbyszek 100BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQRWIAKONINM-4001:33:00 DNF02:48:57 DNF04:25:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
POTOCKI Michał 279BIEG OPOLSKIOPOLEM-3001:46:39 DNF03:24:07 DNF05:10:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
MANEL Mariusz 45NETBOX BIEGA/ LESZNO LIMITS RUNNERSKĄKOLEWOM-4001:49:11 DNF03:38:32 DNF05:24:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Tomasz 427THE FLASH IS COMINGDĄBROWA GÓRNICZAM-3001:46:44 DNF03:29:44 DNF05:49:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMKOWSKA Monika 75ŻARÓW BIEGAŻARÓWK-4002:18:15 DNF04:09:07 DNF05:49:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWRYSZEWSKI Michał 162GRANICAM-4002:03:58 DNF03:58:20 DNF05:53:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRNIAK Łukasz 17STYRZYNIECM-4002:33:52 DNF04:15:47 DNF06:08:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Justyna 63OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-3002:08:26 DNF04:11:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZERBIAK Marcin 22DRUŻYNA BSSŁODŹM-4002:17:20 DNF04:27:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOLSKA Małgorzata 407BBL GORZÓWKŁODAWAK-5002:27:02 DNF04:27:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZELER Joanna 151BIEGAJĄCA Z PSAMIWARSZAWAK-4002:40:30 DNF04:35:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYRĄBKIEWICZ Janusz 418APTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKCIECHOCINEKM-6002:41:37 DNF04:36:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Krzysztof 218ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-4002:15:38 DNF04:38:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OSAKOWICZ Mateusz 268MATEUSZ OSAKOWICZWARSZAWAM-3001:35:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIESZACZEWSKA Agnieszka 186NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-3002:32:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 467 wynik(ów)