Organizator : | Brento Productions |
Data : | 2019-09-21 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1130 |
Wystartowało : | 942 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 942 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Drużyna | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KACZMAR Dominik | 5046 | BARONI RELAKSU | IWINY | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
2 | BRZÓSKA Mariusz | 5048 | BARONI RELAKSU | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
3 | DOSZCZECZKO Łukasz | 5049 | BARONI RELAKSU | WROCLAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
4 | PIPA Mateusz | 5051 | OPOLE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
5 | KACZMAREK Oliwiee | 5052 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
6 | WOŹNY Alan | 5055 | ULTRAMARINES | LUBOŃ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
7 | TARCZEWSKI Krzysztof | 4636 | Faradenza | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
8 | WALCZAK Mateusz | 5059 | ŚWIDNICA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
9 | JUREK Tomasz | 5060 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
10 | SZMURŁO Piotr | 5064 | DŁUGOŁĘKA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
11 | NUZBAŃSKI Mateusz | 5071 | MARCINOWICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
12 | KULAK Paulina | 5072 | Najlepsi z Najlepszych | OZOROWICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
13 | ROŚLICKI Jarosław | 5073 | Najlepsi z Najlepszych | OZOROWICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
14 | KROWIRANDA Jędrzej | 5074 | Zdecydowanie Niezdecydowani | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
15 | KURCBACH Konrad | 5079 | KonDZIK | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
16 | JAKUBCZYK Karol | 5083 | MYSZKÓW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
17 | MAKUCH Michał | 5085 | LGOTA GORNA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
18 | FIEDLER Paweł | 5090 | CHWALKOW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
19 | FLORIAN Daniel | 5091 | SWIDNICA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
20 | NOWAK Tomasz | 5092 | ULTRAMARINES | LUBOŃ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | DOKUCZAŁ Ryszard | 5098 | BARONI RELAKSU | KREPICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
22 | ŁAZAREK Łukasz | 5106 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
23 | KŁOS Wojtek | 5115 | ŚWIDNICA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
24 | CHABER Tomasz | 5130 | POZNAN | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
25 | ZAKRZEWSKI Robert | 5131 | POZNAŃ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
26 | MIELCARZ Tomasz | 5132 | PUNISHER TEAM | ZIELONA GÓRA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
27 | TROJANOWSKI Artur | 5133 | PUNISHER TEAM | BOBROWNIKI | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
28 | SZALATA Piotr | 5135 | Sciemnijsie | NOWA SÓL | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
29 | DUDA Tomek | 5136 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
30 | TKD Adik | 5155 | Gwynbleidd | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
31 | GARECKI Kuba | 5156 | Kucharz | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
32 | BARAN Michał | 5157 | Ronalrun | WAŁBRZYCH | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
33 | SOBCZYK Adam | 5158 | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
34 | KALICKI Rafał | 5188 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
35 | STEMPLEWSKI Sebastian | 5204 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
36 | CHEŁKOWSKA Magdalena | 5076 | WARSZAWA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
37 | 5146 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
38 | BRZEŹNY Tomasz | 5063 | NAPIERDALAM | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
39 | BRZĘCZEK Piotr | 5117 | NAPIERDALAM | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
40 | 5140 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
41 | ROGUSZEWSKA Marlena | 5114 | Ro | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
42 | 5141 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
43 | CZERNIEWICZ Rafal | 5047 | BARONI RELAKSU | KATY WROCLAWSKIE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
44 | MISELIS Ola | 5124 | GŁOGÓW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
45 | KŁOS Damian | 5050 | STANOWICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
46 | JAGIEŁŁO Maksym | 5190 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
47 | 5154 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
48 | 5153 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
49 | 5152 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
50 | 5148 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
51 | SKORACKA Anna | 5058 | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
52 | 5139 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
53 | 5147 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
54 | 5145 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
55 | KULBIDA Sylwia | 5208 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
56 | STANECKI Marcin | 5100 | pączek | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
57 | GABRYŚ Wojciech | 5138 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
58 | BYRA Marek | 5126 | White'y | JEMIELNO | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | TERESZKIEWICZ Monika | 5127 | White'y | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | WALCZYŃSKI Michał | 5111 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | MIRKÓW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | RATAJCZYK Konrad | 5094 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | PIWOŃSKI Mateusz | 5097 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | WDOWCZYK Mateusz | 5096 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | MICHALAK Oliwer | 5129 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
65 | STANEJKO Krzysztof | 5053 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
66 | NOCUŃ Kamil | 5095 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
67 | BILIŃSKI Hubert | 5093 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | BOGATYNIA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
68 | ŻAK Aleksandra | 5102 | Ekipa Nie Na Liścia | BRZEG DOLNY | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
69 | ŻAK Rafał | 5101 | Ekipa Nie Na Liścia | BRZEG DOLNY | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
70 | CYMERMAN Jarosław | 5109 | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
71 | LIS Heryk | 5228 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
72 | REICHERT Grzegorz | 5227 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
73 | 5150 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
74 | 5151 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
75 | BYRDAK Monika | 5110 | Dream Team | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
75 | ZADWORNY Paweł | 5084 | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
77 | 5143 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
78 | 5142 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
79 | CZOCHROWSKI Sebastian | 5067 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
80 | JASIŃSKI Maciej | 5069 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
81 | EROL Ibrahim | 5066 | Run or Die | WROCLAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
82 | JEKIEL Adrian | 5088 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
83 | ARAY Ahmet | 5068 | WROCLAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
84 | SUROWIEC Konrad | 2768 | Radzio radzionkow | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
85 | BOJSZA Katarzyna | 5121 | Biegnij Ziuta, biegnij! | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
86 | RUŚCIŃSKI Bartosz | 5119 | Biegnij Ziuta, biegnij! | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
87 | STASIUN Bartosz | 5122 | Biegnij Ziuta, biegnij! | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
88 | GRYGIELSKI Wojciech | 5118 | Biegnij Ziuta, biegnij! | AAAA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
89 | BOJSZA Maciej | 5120 | Biegnij Ziuta, biegnij! | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
90 | BEĆ Mateusz | 5056 | Pchamy sie w gips | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
91 | CUPRYNIAK Przemek | 5057 | Pchamy sie w gips | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
92 | DOCZUMIŃSKA Marika | 5161 | Team Ola - SAMEKONIE | PRUSICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
93 | KITTAY Kamil | 5226 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
94 | DMYTROWSKI Łukasz | 5207 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
95 | TRACZYŃSKI Daniel | 5206 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 95 wynik(ów)