Organizator : | Brento Productions |
Data : | 2019-09-21 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1130 |
Wystartowało : | 942 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 942 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Drużyna | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MASŁOWSKI Jacek | 4770 | Dzbany | PRUDNIK | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
2 | HABRYCH Maciej | 4768 | Szarańcza | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
3 | DRABIK Kamil | 4772 | OSTRÓW LUBELSKI | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
4 | WÓJCIK Dawid | 4773 | ZGORZELEC | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
5 | KOWAL Krzysiek | 4774 | ZGORZELEC | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
6 | SOBOŃ Krystian | 4775 | RADZIĄDZ | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
7 | POMORSKI Jakub | 4776 | Dwaj | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
8 | ŚWIRK Ryszard | 4777 | Dwaj | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
9 | ŚWICZEWSKI Wiktor | 4778 | Dzbany | LUBRZA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
10 | KRAMARSKI Sylwester | 4779 | LUG Team | ZIELONA GÓRA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
11 | GARYCKI Maciej | 4769 | Dzbany | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
12 | FARMERO Wesoly | 5040 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
13 | SZAREK Aleksander | 5041 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
14 | MARCINISZYN Jakub | 5044 | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
15 | KACZMAR Dominik | 5046 | BARONI RELAKSU | IWINY | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | BRZÓSKA Mariusz | 5048 | BARONI RELAKSU | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
17 | DOSZCZECZKO Łukasz | 5049 | BARONI RELAKSU | WROCLAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
18 | PIPA Mateusz | 5051 | OPOLE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
19 | KACZMAREK Oliwiee | 5052 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
20 | WOŹNY Alan | 5055 | ULTRAMARINES | LUBOŃ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | MATOZEK Michał | 4128 | Kosmiczne Pieczarki | WROCLAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
22 | WOJNAR Mateusz | 4131 | United Krav Maga Wrocław | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
23 | ŁUKOWIAK Jakub | 4133 | United Krav Maga Wrocław | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
24 | POLAŃSKI Michał | 4135 | United Krav Maga Wrocław | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
25 | GABRYSIAK Cezary | 4158 | Kosmiczne Pieczarki | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
26 | MOSKA Tadek | 4156 | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
27 | MORZYK Krzysztof | 4201 | FAT & Furious | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | |||
28 | KRZYKOWSKI Rafał | 4202 | FAT & Furious | WILKSZYN | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
29 | MĄCZKA Krzysztof | 4206 | Potrzymaj mi piwo vol.2 | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
30 | ZATOŃ Adrian | 4203 | FAT & Furious | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
31 | ZAT Czaro | 4204 | FAT & Furious | SROCKO | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
32 | CHARCZUK Mariusz | 4205 | fast turtle | MIEDZIANA GÓRA | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
33 | JUSZCZAK Rafał | 4208 | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | |||
34 | GIL Sebastian | 4210 | Nju Awendżers | OLKUSZ | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
35 | SIKORSKI Wojciech | 4213 | Team Siechnice | SIECHNICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
36 | WŁASTOWSKI Paweł | 4217 | Nixie | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
37 | GALEWICZ Jacek | 4218 | Nixie | WROCLAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
38 | SZYJKOWSKI Kamil | 4219 | wunsz rzeczny | GLIWICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
39 | WÓJTOWICZ Patryk | 6180 | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||||
40 | CIKACZ Łukasz | 4300 | Świry w Akcji | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
41 | KALBRUN Mirek | 4301 | Świry w Akcji | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
42 | KOMENDZIŃSKI Mateusz | 4423 | Szybo | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
43 | SKALSKI Mateusz | 4424 | Szybo | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
44 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | 4427 | Ekipa BG | WAŁBRZYCH | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
45 | SZCZEPANIAK Jakub | 4430 | Było pite? Team | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
46 | SZYDŁO Jakub | 4454 | @ROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | |||
47 | MUDRECKI Mateusz | 4452 | IDEA GETIN LEASING | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
48 | ŚWIRK Kamil | 4457 | Niezniszczalni | RZĘDZISZOWICE | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
49 | MODŁAWSKI Wiktor | 4456 | Akademia Zdrowego Ciała | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | |||
50 | TYMRAKIEWICZ Mateusz | 4482 | TEAM ZG | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
51 | PARCHATKO Piotr | 4483 | Gra o zgon | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
52 | WOROBIEC Piotr | 4484 | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
53 | SAMAROW Arkadij | 4000 | FTWP | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
54 | PODUSOWSKI Piotr | 4001 | FTWP | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
55 | GRĘDA Krzysztof | 4002 | Słoneczny Patrol | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
56 | GURBAŁA Krzysiek | 4003 | Słoneczny Patrol | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
57 | MOCHNAL Dawid | 4004 | Twardziele Team Bogatynia | PORAJÓW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
58 | STEFAŃCZAK Kamil | 4005 | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
59 | MATLAK Jaroslaw | 4006 | FA Bielany Krosfity | ŻYWIEC | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
60 | DŁUGOSZ Marcin | 4007 | Assassins | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
61 | BEBEL Maciej | 4008 | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
62 | CHMIELEWSKI Józef | 4009 | CIECHANOWIEC | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
63 | KAŁWAK Maciej | 4010 | FTWP | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
64 | CIELEK Adam | 4011 | VOLVO TEAM WROCŁAW | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
65 | ŁYSEJKO Mateusz | 4012 | VOLVO TEAM WROCŁAW | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
66 | HECZKO Paweł | 4013 | VOLVO TEAM WROCŁAW | USTROŃ | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
67 | KAPSA Grzegorz | 4014 | VOLVO TEAM WROCŁAW | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
68 | BŁASIŃSKI Piotr | 4017 | VOLVO TEAM WROCŁAW | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
69 | CZERWIEC Jaro | 4020 | VOLVO TEAM WROCŁAW | JARO | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
70 | IWIŃSKI Wojciech | 4021 | VOLVO TEAM WROCŁAW | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
71 | SKRZYPCZAK Jakub | 4022 | GŁOGÓW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
72 | ADAMIEC Grzegorz | 4024 | Potęga Bantenga | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
73 | KUKUŚ Rafał | 4026 | WATAHA | OLEŚNICA | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
74 | LEMBKE Maciej | 4031 | FA Bielany Krosfity | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
75 | ROGALSKI Jakub | 4032 | Fizjo Medical Center | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
76 | POGORZELCZYK Patryk | 4038 | Dzieci z Placu Broni | ZĘBOWO | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
77 | ZIELIŃSKI Błażej | 4039 | Dzieci z Placu Broni | STARY TOMYŚL | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
78 | M Krzysiek | 4040 | Dzieci z Placu Broni | NOWY TOMYŚL | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
79 | BILSKA Maja | 4041 | Dzieci z Placu Broni | WĄSOWO | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
80 | PRZYBYLAK Adam | 4042 | Dzieci z Placu Broni | NOWY TOMYŚL | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
81 | GRZECH Mateusz | 4045 | Bestie OCR Legionowo | NIEPORĘT | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
82 | KOZŁOWSKI Marcin | 4048 | KOSTRZA | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
83 | MOŃKA Bartosz | 4052 | Szczerze? | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
84 | SKARBECKI Piotr | 4053 | Szczerze? | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
85 | KOSTRZEWA Marek | 4054 | Szczerze? | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
86 | ZALIŃSKI Leszek | 4055 | DREAM TEAM | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
87 | NAWROCKI Krzysztof | 4056 | KĘPNO | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
88 | STACHYRA Grzegorz | 4057 | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
89 | SZAUDEL Jacek | 4058 | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||||
90 | WILCZEK Łukasz | 4059 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | CIESZYN | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
91 | BIELECKI Tony | 4060 | Tony | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
92 | BODZEK Zbigniew | 4061 | AP | KLODZKO | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
93 | FEKETE Stanisław | 4063 | Tony | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
94 | KARWALA Piotr | 4064 | defY | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
95 | URLIK Szczepan | 4065 | SpecOps | WROCŁAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
96 | WACHNOWICZ Krzysztof | 4066 | SpecOps | BOGUSZOW GORCE | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
97 | DOBOSZ Patryk | 4067 | SpecOps | ŚRODA ŚLĄSKA | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
98 | ROLDAN Ignacio | 4069 | Demiurgowe Plemię | WROCLAW | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||
99 | KOZAK Bartosz | 4071 | KOZAKI | DŁUGOŁĘKA | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
100 | CYMERMAN Tomasz | 4072 | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||||
101 | BASIAK Waldemar | 4073 | Dzieciozaury | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
102 | LEMIEC Rafał | 4074 | . | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
103 | KRÓL Kamil | 4075 | WATAHA | ŚRODA ŚLĄSKA | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
104 | SATERNUS Piotr. | 4078 | Piter | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
105 | PŁUSA Adam | 4082 | United Krav Maga Wrocław | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
106 | STACHURSKI Piotr | 4084 | United Krav Maga Wrocław | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
107 | STĘPIEŃ Krzysztof | 4087 | St3mp3L | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
108 | SZYDŁOWSKI Szymon | 4088 | GAWORZYCE | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
109 | SZATKOKOWSKI Kamil | 4090 | Żabka | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
110 | SOLARZ Michał | 4098 | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||||
111 | LADORSKI Jacek | 4101 | Kosmiczne Pieczarki | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
112 | TONDERYS Szymon | 4104 | Kosmiczne Pieczarki | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
113 | PRAŁAT Arkadiusz | 4105 | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||||
114 | NITKA Andrzej | 4107 | Kosmiczne Pieczarki | CHEŁM | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
115 | WOŹNIAK Marcin | 4108 | KROSNO | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
116 | GAWRON Wojciech | 4109 | Kosmiczne Pieczarki | A | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
117 | KOWALSKI Mateusz | 4111 | MOSINA | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
118 | SIKORA Bartosz | 4117 | United Krav Maga Wrocław | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
119 | MALEC Łukasz | 4118 | United Krav Maga Wrocław | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
120 | MICHNIEWICZ Kamil | 4121 | United Krav Maga Wrocław | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
121 | SZYJEWICZ Daniel | 4122 | United Krav Maga Wrocław | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
122 | BIALEK Marcin | 4125 | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
123 | MAJER Radosław | 4136 | United Krav Maga Wrocław | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
124 | WIECZERZAK Jarek | 4140 | United Krav Maga Wrocław | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
125 | SZWARC Paweł | 4143 | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
126 | DENYSIUK Marek | 4145 | WROCLAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
127 | ZAJĄC Maciej | 4152 | Zając | KRAKÓW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
128 | CHWIAŁKOWSKI Łukasz | 4153 | LUBIN | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
129 | REKOSZ Henryk | 4154 | Samotny Henryk | BRZEG DOLNY | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
130 | SVADLAK Petr | 4155 | Svídnický Extrém | TRUTNOV 4 CZECH REPUBLIC | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
131 | WIECZOREK Robert | 4162 | JELCZ- LASKOWICE | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
132 | POLAŃSKI Piotr | 4163 | WATAHA | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
133 | KWIECINSKI Jakub | 4164 | TATA ADELI | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
134 | GRZEMSKI Paskalis | 4165 | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||||
135 | PYSZYŃSKI Maciej | 4166 | Softserve | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
136 | LOTA Paweł | 4167 | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
137 | AUGUSTYNIAK Kacper | 4168 | WROCLAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
138 | ŚWIĄTEK Adam | 4170 | WIŃSKO | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
139 | KWIATKOWSKI Marcin | 4172 | Gutek | JELCZ- LASKOWICE | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
140 | JAKUBOWSKI Marcin | 4174 | JELCZ-LASKOWICE | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
141 | LIBISZEWSKI Robert | 4176 | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
142 | BIAŁONOGA Wojciech | 4182 | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
143 | ROSOL Mateusz | 4187 | Nixie | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
144 | KLICH Wojtek | 4188 | Warany z Komodą | KATOWICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
145 | P Adam | 4189 | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | |||
146 | MANKIEWICZ Adam | 4190 | FIGHTERZY | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
147 | KULWICKI Marcin | 4192 | FIGHTERZY | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
148 | SZUL Robert | 4193 | Oparanoid | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
149 | BOROWSKI Marek | 4194 | Rekiny | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
150 | BLADYN Dawid | 4195 | wunsz rzeczny | GLIWICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
151 | STYKOWSKI Michal | 4198 | FAT & Furious | WROCLAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
152 | ZIARKOWSKI Samuel | 4199 | FAT & Furious | SWIETA KATARZYNA | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
153 | PIOTROWSKI Adam | 4200 | FAT & Furious | SULĘCIN | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
154 | MATECKI Arkadiusz | 4221 | Rekiny | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
155 | ŁABA Daniel | 4223 | FAT & Furious | OLEŚNICA | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
156 | ZIARKOWSKI Kajetan | 4224 | FAT & Furious | KOBIERZYCE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
157 | TREKIEL Mariusz | 4225 | Potrzymaj mi piwo vol.2 | DOBROSZYCE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
158 | KANARSKI Patryk | 4226 | Potrzymaj mi piwo vol.2 | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
159 | KOSA Marcin | 4227 | Potrzymaj mi piwo vol.2 | USTRZYKI DOLNE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
160 | CEBULA Maciej | 4228 | MocnyMaciek | PAŹDZIORNO | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
161 | GABRYSZAK Patryk | 4229 | Brudne Trampki | LESZNO | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
162 | HAŁAS Damian | 4232 | Dymion | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
163 | BIEDROŃ Bernard | 4234 | ... | DOMASŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
164 | BIEDROŃ Janusz | 4235 | ... | DOMASŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
165 | MONCA Bartek | 4238 | Team Siechnice | SIECHNICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
166 | KLICH Bartek | 4239 | Warany z Komodą | WARSZAWA | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
167 | BALSKI Bartosz | 4240 | FAT & Furious | KOBIERZYCE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
168 | SZWESTA Marcin | 4242 | FAT & Furious | KOBIERZYCE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
169 | KASPRZYK Arkadiusz | 4243 | Nixie | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
170 | NIECKARZ Amadeusz | 4244 | Nixie | KARWIANY | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
171 | PIORUN Maciej | 4246 | Nixie | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
172 | ŚLĄZAK Grzegorz | 4247 | Rekiny | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
173 | STELMACH Kacper | 4251 | Rekiny | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
174 | OWCZAREK Marcin | 4252 | Rekiny | WROCLAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
175 | SZAŁOWSKI Mateusz | 4253 | fast turtle | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | |||
176 | KARWACKI Piotr | 4254 | FAT & Furious | OLEŚNICA | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
177 | SCIUBAK Damian | 4255 | FAT & Furious | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
178 | CHWEDORUK Paweł | 4256 | Potrzymaj mi piwo vol.2 | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
179 | KOSA Grzegorz | 4258 | Potrzymaj mi piwo vol.2 | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | |||
180 | ANDRZEJEWSKI Michał | 4261 | Brudne Trampki | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
181 | GARBACZ Łukasz | 4264 | Nju Awendżers | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | |||
182 | SMĘTEK Mateusz | 4265 | Nju Awendżers | SKAŁA | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
183 | DZIUGIEŁ Marek | 4266 | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | |||
184 | NABIELEC Tomasz | 4267 | Potrzymaj mi piwo vol.2 | NOWICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
185 | ŚLIWIŃSKI Bartosz | 4268 | BIMKIE GUYS | TRZEBNICA | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
186 | GAIDA Karol | 4270 | Karlitto | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
187 | SAKAŁUS Paweł | 4271 | Magic Fingers III | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
188 | GRUBA Bartek | 4277 | Warany z Komodą | KATOWICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
189 | WÓJCIK Kamil | 4279 | Siechnice Team | ŻERNIKI WROCŁAWSKIE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
190 | KORBIEL Jarosław | 4281 | J&M | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
191 | SZYSZKA Grzegorz | 4283 | Milena | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
192 | GOLUBIŃSKI Wojtek | 4284 | Beerwalking Champions | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
193 | JASTROWICZ Piotr | 4287 | Szynszyle | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
194 | KULIK Maciej | 4289 | Świry w Akcji | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
195 | KONIK Krystian | 4290 | Świry w Akcji | RATOWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
196 | HANISZEWSKI Błażej | 4292 | Świry w Akcji | RATOWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
197 | JARZYCKI Michał | 4293 | Świry w Akcji | RATOWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
198 | MACHERZYŃSKI Adrian | 4294 | Potrzymaj mi piwo | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
199 | JAKUBOWSKI Mateusz | 4295 | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
200 | JARZYCKI Mateusz | 4296 | Świry w Akcji | RATOWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
201 | WITKOWSKI Hubert | 4298 | Świry w Akcji | RATOWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
202 | HANISZEWSKI Bartłomiej | 4299 | Świry w Akcji | RATOWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
203 | URBANIAK Mateusz | 4303 | Strażak ;) | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
204 | OŚWIĘCIMKA Bartosz | 4307 | Znorane Dziki | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
205 | MEISSNER Jakub | 4308 | Znorane Dziki | NOCHOWO | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
206 | GOZARSKI Adam | 4310 | Znorane Dziki | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
207 | LEWANDOWSKI Patryk | 4313 | Znorane Dziki | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
208 | 4314 | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||||
209 | STECYK Maciej | 4315 | Król Maciuś I | WSCHOWA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
210 | POHLAND Paweł | 4320 | 36MinutPolanka | POZNAŃ | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
211 | OŻGA Ernest | 4321 | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
212 | JAROMIN Marek | 4324 | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
213 | BUJAK Kamil | 4325 | Paralityk Team | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
214 | SZUBSKI Łukasz | 4326 | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
215 | SZUBSKI Piotr | 4327 | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
216 | GRYS Marek | 4332 | Prezesi | BRZEZINA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
217 | LUKAS Mateusz | 4333 | freak | PABIANICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
218 | WALKOWIAK Marcin | 4334 | Paralityk Team | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
219 | KRUPSKI Dawid | 4337 | Potrzymaj mi piwo | DZIERŻONIÓW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
220 | WOROSZCZAK Maciek | 4339 | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||||
221 | PLUCIENNIK Paweł | 4340 | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||||
222 | PIWOWAR Kamil | 4343 | Paralityk Team | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
223 | SKOCZYLAS Adrian | 4344 | Mikołaj | JAWOR | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
224 | SIEWIERA Mateusz | 4347 | Rozkurwiatorzy | STRZELIN | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
225 | GRZESIEK Radosław | 4349 | Rozkurwiatorzy | KRASZEWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
226 | SKULIMA Szymon | 4351 | Rozkurwiatorzy | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
227 | ŁAŃDUCH Patryk | 4353 | Paralityk Team | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
228 | MAZURKIEWICZ Michał | 4354 | Paralityk Team | POLANICA-ZDRÓJ | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
229 | URBAŃSKI Grzegorz | 4357 | Żwiru Team | ŚWIDNICA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
230 | KOBIELA Michał | 4359 | XXX | ŚWIDNICA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
231 | HOŁYŃSKI Bartosz | 4363 | XXX | ŚWIEBODZICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
232 | NATANEK Wojciech | 4367 | XXX | ŚWIDNICA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
233 | SKUCHA Rafał | 4369 | XXX | SWIDNICA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
234 | ZAJĄC Dawid | 4370 | XXX | ŚWIDNICA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
235 | KUŹNIAR Marek | 4371 | XXX | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
236 | CZERMAK Aleksander | 4373 | XXX | ŚWIDNICA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
237 | BUDNY Paweł | 4374 | XXX | ŚWIDNICA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
238 | KULIŚ Jarosław | 4375 | Comarch Run Team | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
239 | KRUPPA Marek | 4376 | STRZELCE OP. | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
240 | DĘBICKI Rafał | 4377 | Rozkurwiatorzy | KRASZEWICE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
241 | GRUZA Marcin | 4378 | Comarch Run Team | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
242 | TRZEŚNIEWSKI Łukasz | 4379 | Rage | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
243 | MANSFELD Łukasz | 4380 | Rage | WARSZAWA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
244 | CICHOCKI Tomasz | 4381 | Zawodnicy | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
245 | GUTOWSKI Tomasz | 4382 | Zawodnicy | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
246 | ROSSA Łukasz | 4383 | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
246 | BIALIC Grzegorz | 4385 | Prezesi | BRZEZINKAŚREDZKA | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
248 | ROMANOWICZ Łukasz | 4388 | SZYNSZYLE | KLESZCZELE | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
249 | CHOROMANSKI Adam | 4389 | WROCLAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
250 | SKOCZYLAS Tomasz | 4390 | Chorobodzio | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||
251 | KAUCZOR Patryk | 4391 | WROCŁAW | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | |||
252 | IWASZKIEWICZ Piotrek | 4397 | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | |||
253 | SUSZEK Mateusz | 4398 | Akademia Zdrowego Ciała | LEGNICA | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
254 | MAZURKIEWICZ Mateusz | 4399 | Akademia Zdrowego Ciała | CHOJNÓW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
255 | PAPIERSKI Michał | 4400 | Niezniszczalni | OLEŚNICA | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
256 | WOLSKI Kamil | 4403 | DROP DATABASE survivalrace; | LEGNICA | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
257 | ROCHEWICZ Daniel | 4408 | DROP DATABASE survivalrace; | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
258 | NIECKARZ Łukasz | 4409 | DROP DATABASE survivalrace; | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
259 | KNOPIK Piotr | 4412 | DROP DATABASE survivalrace; | DORTMUND | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
260 | GÓRA Dariusz | 4415 | DO PORZYGU | RADOSTOWICE | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
261 | PALUCH Wojciech | 4417 | Przecinaki | MYSŁOWICE | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
262 | HARASIMOWICZ Kamil | 4418 | Przecinaki | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
263 | ŚCIESIEK Filip | 4432 | IDEA GETIN LEASING | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
264 | WEŁNA Michał | 4438 | IDEA GETIN LEASING | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | |||
265 | KUC Kamil | 4440 | IDEA GETIN LEASING | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
266 | KWIECIEŃ Maciej | 4444 | STALOWA WOLA | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | |||
267 | GACHOWSKI Łukasz | 4448 | IDEA GETIN LEASING | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
268 | CHUDY Marcin | 4449 | Było pite? Team | LUBIN | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
269 | CZERNICKI Piotr | 4450 | Było pite? Team | LUBIN | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
270 | JĘDRZEJCZAK Michał | 4461 | Husaria Race Team | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
271 | TABORSKI Tomasz | 4467 | Szybo | BOLKÓW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
272 | MUCHA Daniel | 4469 | Szybo | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
273 | ABRAMOWICZ Michał | 4471 | Szybo | WROCŁAW | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
274 | PIESCH Radosław | 4472 | Szybo | BOGDASZOWICE | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
275 | ECHAUST Mateusz | 4475 | DOSAN | KĘPNO | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
276 | MOCZULSKI Alan | 4477 | DOSAN | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | |||
277 | WAŚCIŃSKI Krzysztof | 4487 | Stan przedzawałowy | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
278 | DYLIŃSKI Mieszko | 4490 | PatasDeRoble | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
279 | ŁABA Daniel | 4492 | Zielone Żabki | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
280 | OGRODOWICZ Michał | 4493 | WROCLAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
281 | KUCFIR Bartosz | 4494 | Som Gorsi | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
282 | PRZYBYLSKI Patryk | 4495 | Som Gorsi | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
283 | LUDWIŃSKI Artur | 4496 | Som Gorsi | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
284 | JAMRÓZ Jakub | 4497 | Som Gorsi | PIELGRZYMKA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
285 | SKORYBANDA Jakub | 4498 | Som Gorsi | BIELAWA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
286 | BORYSŁAWSKI Mateusz | 4499 | Som Gorsi | SPAŁA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
287 | KUCZYNSKI Maciek | 4501 | Zielone Żabki | KAMIENIEC WROCLAWSKI | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
288 | JARZYNA Wojciech | 4502 | WARSZAWA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
289 | HESE Paweł | 4505 | Krata Challenge | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
290 | MICHALAK Robert | 4506 | Krata Challenge | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
291 | STĘPIEŃ Rafał | 4507 | Krata Challenge | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
292 | PIĄTKOWSKI Jakub | 4508 | Dziki | SIECHNICE | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
293 | ZIELENKIEWICZ Maciek | 4510 | Bananki | LIGOTA PIĘKNA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
294 | KRUPIŃSKI Aleksander | 4512 | Bananki | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
295 | KONIECZNY Grzegorz | 4513 | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||||
296 | JANIK Michał | 4514 | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
297 | KILIAN Michał | 4518 | Ukraina x Śląsk | MIELEC | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
298 | DZIEDZIC Bartosz | 4519 | Dziedzice fortuny | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
299 | HUDECKI Andrzej | 4520 | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||||
300 | KOSOWSKI Marcin | 4521 | Kosa | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
301 | SLUSARSKI Wojciech | 4522 | Dziki byle do mety | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
302 | HUDECKI Jacek | 4523 | BIELSKO-BIAŁA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
303 | ŻARKO Michał | 4524 | Gra o zgon | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
304 | KRASZEWSKI-RZEPA Adrian | 4529 | Bananki | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
305 | KOPAŃSKI Samuel | 4530 | CHOJNÓW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
306 | ALAMA Dawid | 4531 | BEŁCHATÓW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
307 | CZAPULAK Arkadiusz | 4534 | TEAM ZG | ZIELONA GÓRA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
308 | KRUKOWSKI Kamil | 4536 | ZGORZELEC | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
309 | GEMBALCZYK Paweł | 4538 | NoMaSiłe | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
310 | KOŚMIEJA Bartosz | 4540 | Som Gorsi | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
311 | SZENDZIELORZ Jakub | 4544 | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
312 | GRĘDA Rafał | 4550 | Bananki | PSARY | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
313 | ROSIŃSKI Łukasz | 4552 | Bananki | LIGOTA PIĘKNA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
314 | SZCZYGIEŁ Daniel | 4553 | Bananki | SZYMANÓW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
315 | DZIEDZIC Damian | 4558 | Dziedzice fortuny | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
316 | BIAŁKOWSKI Maciej | 4560 | Dziki byle do mety | OLEŚNICA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
317 | SZCZYPIŃSKI Kuba | 4563 | Chcieliśmy se pobiegać | ŚWIDNICA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
318 | DRATWA Kamil | 4565 | BEŁCHATÓW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
319 | SIUDA Dawid | 4568 | NoMaSiłe | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
320 | KAMIŃSKI Krzysztof | 4569 | NoMaSiłe | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
321 | KOLASA Marek | 4571 | NoMaSiłe | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
322 | LACINA Rafal | 4572 | Dziki | TYNIEC MALY | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
323 | WOZNIAK Darek | 4573 | Darekw3007 | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
324 | FIJOŁEK Sergiusz | 4574 | Sergiusz | TRZEPNICA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
325 | KRACZKO Wiktor | 4576 | Wiktor | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
326 | LATUS Michał | 4577 | Krata Challenge | ZDUŃSKA WOLA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
327 | GIBALSKI Szymon | 4578 | Ukraina x Śląsk | DOBKÓW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
328 | JURGA Paweł | 4579 | LoneRanger | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
329 | KULIG Krystian | 4580 | TurboBigosiarze3000 | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
330 | BURCZYK Aleksander | 4581 | TurboBigosiarze3000 | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
331 | PIESZKO Krzysztof | 4582 | TurboBigosiarze3000 | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | |||
332 | POCHODAJ Jakub | 4583 | TurboBigosiarze3000 | WROCLAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
333 | KACZAN Wojciech | 4584 | TurboBigosiarze3000 | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
334 | PLATEK Milan | 4591 | ŻUCZKI | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
335 | PYSCHNY Janek | 4592 | ŻUCZKI | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
336 | FILIPEK Tomasz | 4593 | ŻUCZKI | ŚCINAWKA | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
337 | AKUTKO Dawid | 4594 | ŻUCZKI | KŁODZKO | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
338 | AKUTKO Paweł | 4595 | ŻUCZKI | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
339 | BODZIUCH Grzegorz | 4599 | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
340 | KLIMEK Tomasz | 4603 | Chłopaki z Kentucky | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
341 | FIJAŁKOWSKI Karol | 4605 | Chłopaki z Kentucky | KĘDZIERZYN-KOŹLE | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
342 | IWAŃSKI Grzegorz | 4606 | Chłopaki z Kentucky | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
343 | KIEREPKA Paweł | 4607 | Chłopaki z Kentucky | KĘDZIERZYN-KOŹLE | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
344 | POTEREK Damian | 4610 | Wolno na Speedzie | ZACHARZEW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
345 | OSTEK Leszek | 4611 | Wolno na Speedzie | KOŁĄTAJEW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
346 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 4612 | Wolno na Speedzie | TOPOLA-OSIEDLE | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
347 | ROTTENBUSCH Dawid | 4613 | Wolno na Speedzie | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
348 | BEZA Marcin | 4614 | Wolno na Speedzie | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
349 | GAWINEK Maciej | 4615 | Czadowe Chłopaki | DĄBROWA GÓRNICZA | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
350 | BARANSKI Damian | 4616 | Czadowe Chłopaki | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
351 | JÓZEFOWSKI Dawid | 4622 | Chłopaki z Kentucky | KĘDZIERZYN-KOŹLE | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
352 | DIDUSZKO Mateusz | 4628 | Tygrysy Tobiasza | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
353 | GRZESZCZYK Kacper | 4630 | Tygrysy Tobiasza | ŚWIĘTA KATARZYNA | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
354 | LEŚNIAK Michał | 4631 | Czadowe Chłopaki | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
355 | IWANICKI Dawid | 4632 | Czadowe Chłopaki | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
356 | SWOBODA Michał | 4633 | Czadowe Chłopaki | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
357 | SROKA Jakub | 4635 | Kuba | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
358 | TARCZEWSKI Krzysztof | 4636 | Faradenza | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
359 | BECQUET Johan | 4637 | WROCLAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
360 | ZOELLNER Jacek | 4638 | Zbłąkani Kajakarze | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
361 | DOBRZAŃSKI Jarosław | 4641 | Błotne Żuki | KALISZ | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
362 | KSIĄŻAK Konrad | 4642 | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
363 | BILOZORTSEV Ruslan | 4643 | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
364 | BOK Przemysław | 4645 | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
365 | SZCZEPANIK Rafał | 4647 | Mario | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
366 | GIEROŃ Mariusz | 4648 | Mario | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
367 | JANUSZ Tomek | 4649 | Chłopaki z Kentucky | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
368 | LASZECKI Wojciech | 4650 | Karasie | ŚWIDNICA | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
369 | IBRON Andrzej | 4652 | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
370 | GRAD Adrian | 4658 | PowerRangers | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
371 | KLEPCZYK Piotr | 4661 | Wolno na Speedzie | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
372 | BEZA Mateusz | 4662 | Wolno na Speedzie | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
373 | BARTOSZEK Dawid | 4663 | Wolno na Speedzie | PLESZEW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
374 | DĄBROWSKI Michał | 4664 | Wolno na Speedzie | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
375 | WOJCIECHOWSKI Kamil | 4665 | Wolno na Speedzie | TOPOLA-OSIEDLE | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
376 | BRILL Tobiasz | 4667 | Tygrysy Tobiasza | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
377 | CAPAR Dawid | 4668 | Tygrysy Tobiasza | SIECHNICE | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
378 | SZCZEPANIK Paweł | 4670 | Zbłąkani Kajakarze | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
379 | WITKOWSKI Bartosz | 4671 | Czadowe Chłopaki | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
380 | PODGÓRSKI Piotr | 4672 | Czadowe Chłopaki | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
381 | BORYCZKA Emil | 4673 | Czadowe Chłopaki | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
382 | JONIAK Paweł | 4674 | Czadowe Chłopaki | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
383 | ZIELIŃSKI Piotr | 4675 | Czadowe Chłopaki | BĘDZIN | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
384 | CISEK Arkadiusz | 4677 | Karasie | ŚWIDNICA | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
385 | DZIĘBOWSKI Piotr | 4678 | Czadowe Chłopaki | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
386 | OTR Pi | 4679 | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
387 | RYDZYŃSKI Krzysztof | 4680 | KONIOBIJCY | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
388 | MICHALIK Rafał | 4681 | KONIOBIJCY | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
389 | GROCHOCKI Piotr | 4683 | KONIOBIJCY | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
390 | KRZYŻANIAK Konrad | 4685 | KONIOBIJCY | IWINY | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
391 | INKOGNITO Zamaskowany | 4687 | KONIOBIJCY | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
392 | WRZEŚNIAK Paweł | 4688 | Karasie | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
393 | BODZIUCH Mateusz | 4689 | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | |||
394 | ARLUKIEWICZ Sławek | 4691 | lolo | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
395 | ŁUKAWSKI Adam | 4693 | Orando Wrocław | SMOLEC | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
396 | BILEWICZ Kacper | 4695 | LUBIN | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
397 | TRONT Kamil | 4696 | Orando Wrocław | RYBNIK | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
398 | KACZOROWSKI Tomasz | 4700 | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
399 | SZAWICA Maciej | 4702 | Orando Wrocław | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
400 | PIOTROWICZ Mikołaj | 4703 | Miki | POZNAŃ | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
401 | ŚWIERCZYŃSKI Mateusz | 4706 | Orando Wrocław | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
402 | SOJKA Krzysztof | 4707 | WALBRZYCH | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
403 | ŚWIĄTEK Bronisław | 4708 | KALISZ | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
404 | KARWACKI Kacper | 4709 | Jupi Jej | MIŁOSZYCE | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
405 | MAŚLANKA Rafał | 4712 | Orando Wrocław | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
406 | JARECKI Maciej | 4714 | Sówka | ZIELONA GÓRA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
407 | KOBUS Konrad | 4715 | Plantatorzy | KIEŁCZÓW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
408 | PERON Wadim | 4716 | Plantatorzy | BOLKÓW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
409 | ŻMINKOWSKI Bartosz | 4718 | Plantatorzy | DOMASZCZYN | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
410 | CIUKAJ Krzysztof | 4719 | Plantatorzy | STRZELIN | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
411 | MEDYGRAŁ Konrad | 4720 | Plantatorzy | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
412 | PREDKO Daniel | 4721 | Plantatorzy | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
413 | SZUBA Michał | 4722 | Plantatorzy | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
414 | PASZEK Ireneusz | 4723 | Plantatorzy | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
415 | BIAŁACH Piotr | 4725 | Plantatorzy | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
416 | WASILUK Dominik | 4726 | Błotny Wasyl | GŁOGÓW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
417 | KOTOWICZ Maciej | 4727 | Orando Wrocław | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
418 | CZAJA Jarosław | 4728 | bolo_otm | OTMUCHÓW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
419 | HAŁUBEK Adam | 4731 | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
420 | TRZASKALIK Ireneusz | 4732 | Związki Otwarte | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
421 | PANOWICZ Paweł | 4734 | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
422 | MOSTOWICZ Jakub | 4735 | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
423 | ROBASZEWSKI Bartosz | 4737 | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
424 | HAWRYLAK Maciej | 4738 | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||||
425 | MACVIER Colin | 4740 | Plantatorzy | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
426 | BUJAŁA Tomasz | 4746 | Jupi Jej | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
427 | PYZIKIEWICZ Grzegorz | 4747 | spec ekipa | IELONA GÓRA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
428 | SYTAR Błażej | 4748 | Spec Ekipa 2 | ZIELONA GÓRA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
429 | SIANECKI Sebastian | 4749 | Jupi Jej | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
430 | ANTKOWICZ Grzegorz | 4750 | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
431 | PIOTROSKI Hubert | 4751 | GoJump | OLEŚNICA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
432 | ŚWIERCZ Jakub | 4752 | Pędzące jeże | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
433 | CHRZĄSTEK Jakub | 4754 | Pędzące jeże | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
434 | ZASTAWNY Michał | 4756 | Apetyt na życie | ŚWIDNICA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
435 | ZURANSKI Artur | 4758 | ZIELONA GÓRA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
436 | RAUNKE Marek | 4759 | ZIELONA GÓRA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | |||
437 | BICZYSKO Arek | 4760 | Valar Morghulis | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
438 | GŁUSZCZAK Marcin | 4762 | Valar Morghulis | ZDUŃSKA WOLA | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
439 | KOWALIK Krystian | 4763 | Szarańcza | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
440 | ŻABSKI Jerzy | 4764 | Szarańcza | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
441 | TSYURO Oleh | 4765 | Szarańcza | WROCŁAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
442 | ORŁOWSKI Lesław | 4767 | Szarańcza | WROCLAW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
443 | BALICKI Wojtas | 4781 | W@rt@HA | WARTA BOLESŁAWIECKA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
444 | RUPA Mariusz | 4782 | W@rt@HA | WARTA BOLESŁAWIECKA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
444 | KATA Piotrek | 4783 | W@rt@HA | WARTA BOLESŁAWIECKA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
446 | ZACHA Krzysztof | 4784 | Maszeruj albo giń | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
447 | ŁACH Marek | 4785 | HIENY | BOLESŁAWIEC | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
448 | KOWAL Tomasz | 4790 | TFI | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
449 | KARMELITA Daniel | 4791 | TFI | MILOSZYCE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
450 | WOJTYRA Sławomir | 4793 | TFI | DZIAŁOSZYN | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
451 | ZIMOŃ Adam | 4794 | TFI | JELCZ LASKOWICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
452 | KĘDZIOR Damian | 4796 | ZAKRZÓW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
453 | POLAK Marek | 4798 | Gringos | WOŁÓW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
454 | GRYGIEREK Wojciech | 4801 | Gnoje | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
455 | BURDA Piotr | 4802 | HIENY | ŚWIEBODZICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
456 | PTAK Michał | 4805 | Nieobecni | PUDLISZKI | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
457 | WIŚNIEWSKI Konrad | 4808 | za mundurem Panny sznurem | MINKOWICE OŁAWSKIE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
458 | QUESADO Paulo | 4810 | Heer for Beer | WROCLAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
459 | MINTA Amadeusz | 4811 | Heer for Beer | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
460 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 4814 | Heer for Beer | OLEŚNICA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
461 | ZARZYCKI Krzysztof | 4815 | Heer for Beer | OŁAWA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
462 | KUSAK Bartłomiej | 4816 | Heer for Beer | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
463 | MALEŃCZAK Piotr | 4818 | Heer for Beer | WARSZAWA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
464 | BOSSENKO Dmitriy | 4819 | Heer for Beer | WROCLAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
465 | RUSS Adrian | 4820 | Heer for Beer | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
466 | LASAK Marcin | 4824 | Snippetki | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
467 | SZCZERBICKI Paweł | 4826 | Snippetki | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
468 | ZEBRAŁA Józef | 4827 | Snippetki | ŁĘG | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
469 | MAKARA Rafal | 4828 | Snippetki | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
470 | PALCZYŃSKI Krzysztof | 4829 | HIENY | BOLESŁAWIEC | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
471 | WALIGÓRA Piotr | 4833 | Gnoje | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
472 | GRYGIEREK Marcin | 4834 | Gnoje | JASTRZĘBIE-ZDROJ | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
473 | KSIĄŻEK Grzegorz | 4835 | Gringos | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
474 | MARCINKOWSKI Marcin | 4838 | za mundurem Panny sznurem | KOPALINA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
475 | TROSZCZAK Krystian | 4844 | W@rt@HA | WARTA BOLESŁAWIECKA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
476 | FRĄCALA Tomasz | 4846 | HIENY | WARTA BOLESŁAWIECKA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
477 | DROZD Paweł | 4847 | HIENY | BOLESŁAWIEC | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
478 | MORTA Tomasz | 4848 | 123 | KOBYLA GORA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
479 | MASKULANIS Kamil | 4849 | Gnoje | 1 | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
480 | POLAK Dawid | 4850 | Gringos | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
481 | SZREJTER Jakub | 4852 | za mundurem Panny sznurem | GNIECHOWICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
482 | KŁODZIŃSKI Kacper | 4853 | za mundurem Panny sznurem | WÓJCICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
483 | WIĘCEK Mateusz | 4855 | Heer for Beer | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
484 | KOSTUR Sergij | 4859 | Heer for Beer | SIECHNICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
485 | KLEMCZAK Piotr | 4862 | Heer for Beer | RYDZYNA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
486 | KOZŁOWSKI Piotr | 4863 | Heer for Beer | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
487 | KULA Krystian | 4866 | JELCZ LASKOWICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
488 | ŚMIECH Daniel | 4867 | JELCZ-LASKOWICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
489 | ALNAASSAN Ajman | 4868 | W@rt@HA | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
490 | ALNAASSAN Michal | 4869 | W@rt@HA | WROCLAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
491 | KORDOŃ Michał | 4876 | RZESZÓW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
492 | DZIOCH Rafał | 4879 | Dziki | BOJADŁA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
493 | ZATWARNICKI Daniel | 4882 | Dziki | NOWE MIASTECZKO | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
494 | BOGUS Mateusz | 4883 | Dziki | NIEGOSŁAWICE | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
495 | TOKAREK Dawid | 4884 | Dziki | NOWA SÓL | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
496 | PIWKO Jakub | 4885 | Qba | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
497 | LEWANDOWSKI Jakub | 4886 | Gringos | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
498 | CUGIER Kacper | 4889 | SZLICHTYNGOWA | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
499 | KRZEMIEŃ Sławomir | 4890 | TRZEBNICA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
500 | WAŚNIOWSKI Artur | 4892 | ŚWIEBODZICE | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
501 | PIOTROWSKI Sławomir | 4996 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
502 | TALARCZYK Adam | 4903 | Nostalgiczne Łosie | MIŁOSZYCE | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
503 | OCHOCKI Mariusz | 4918 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | BIERUTÓW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
504 | PAŁKA Patryk | 4921 | My ten dystans wzięliśmy przypadkiem | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
505 | KONIECZNY Paweł | 4923 | My ten dystans wzięliśmy przypadkiem | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
506 | JAROSŁAWSKI Piotr | 4924 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
507 | HONC Janusz | 4925 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | MIKOWICE 76B | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
508 | GACEK Krzysztof | 4926 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | NAMYSLÓW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
509 | KONIECZNY Grzegorz | 4928 | My ten dystans wzięliśmy przypadkiem | WŁOCŁAWEK | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
510 | CICHOCKI Cichy | 4929 | LUBIN | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
511 | GÓRNIAK Robert | 4932 | PsychoPogo | OPOLE | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
512 | KRAKOWIAN Marek | 4939 | Jest Lepiej Run Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
513 | TRZECIAK Adrian | 4945 | ADI TE | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
514 | KACZMARCZYK Lucjan | 4947 | Kratos | TRZEBNICA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
515 | SOWIŃSKI Kamil | 4949 | Kamil | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
516 | KAWAŁKO Karol | 4958 | Nostalgiczne Łosie | JELCZ-LASKOWICE | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
517 | PETELA Krystian | 4960 | WAŁBRZYCH | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
518 | BAJON Michał | 4968 | Haos | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
519 | FILIPOWSKI Michał | 4969 | Rudy | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
520 | MIREK Wojtek | 4971 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | BIERUTÓW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
521 | SIEJKA Konrad | 4975 | GRZĘDY | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
522 | KONIECZNY Piotr | 4976 | My ten dystans wzięliśmy przypadkiem | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
523 | PIATKOWSKI Wojciech | 4977 | WAŁBRZYCH | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
524 | OLEŚ Przemysław | 4980 | Urban Ninja | CHOJNÓW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
525 | ANDRUSZCZYSZYN Wojciech | 4991 | !!! | PRZEMYŚL | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
526 | BLICHERT Tomasz | 4993 | CZERNICA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
527 | AKERMAN Błażej | 4995 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
528 | ZARAŚ Łukasz | 4997 | LUBIN | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
529 | OLSZEWSKI Piotr | 4998 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
530 | SZCZĘSNY Gracjan | 4999 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
531 | CULIC Piotr | 5000 | Zakwasy | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
532 | KACZMAREK Daniel | 5001 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
533 | SOBIERAJSKI Tomek | 5002 | Ledwobiegający | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
534 | KOSZAŁKA Paweł | 5005 | Cross Trening BOX Bolesławiec | GROMADKA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
535 | FERENC Piotr | 5007 | Cross Trening BOX Bolesławiec | BOLESŁAWIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
536 | ORŁOWSKI Bartosz | 5009 | Cross Trening BOX Bolesławiec | PIELGRZYMKA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
537 | NOWICKI Remigiusz | 5011 | Cross Trening BOX Bolesławiec | BOLESŁAWIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
538 | GRZYWA Zbigniew | 5014 | Cross Trening BOX Bolesławiec | LWÓWEK ŚLĄSKI | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
539 | CZERNIK Paweł | 5016 | Cross Trening BOX Bolesławiec | MILIKÓW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
540 | KOZULA Marcin | 5020 | Cross Trening BOX Bolesławiec | WROCLAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
541 | GAWENDA Arek | 5024 | Cross Trening BOX Bolesławiec | TRZ3BIEŃ | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
542 | BUCIAK Zbigniew | 5025 | Cross Trening BOX Bolesławiec | ŁAZISKA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
543 | WALCZAK Mateusz | 5059 | ŚWIDNICA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
544 | JUREK Tomasz | 5060 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
545 | SZMURŁO Piotr | 5064 | DŁUGOŁĘKA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
546 | NUZBAŃSKI Mateusz | 5071 | MARCINOWICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
547 | ROŚLICKI Jarosław | 5073 | Najlepsi z Najlepszych | OZOROWICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
548 | KROWIRANDA Jędrzej | 5074 | Zdecydowanie Niezdecydowani | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
549 | KURCBACH Konrad | 5079 | KonDZIK | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
550 | JAKUBCZYK Karol | 5083 | MYSZKÓW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
551 | MAKUCH Michał | 5085 | LGOTA GORNA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
552 | FIEDLER Paweł | 5090 | CHWALKOW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
553 | FLORIAN Daniel | 5091 | SWIDNICA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
554 | NOWAK Tomasz | 5092 | ULTRAMARINES | LUBOŃ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
555 | DOKUCZAŁ Ryszard | 5098 | BARONI RELAKSU | KREPICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
556 | ŁAZAREK Łukasz | 5106 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
557 | PIETROWSKI Karol | 5108 | POZNAŃ | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
558 | KŁOS Wojtek | 5115 | ŚWIDNICA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
559 | CHABER Tomasz | 5130 | POZNAN | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
560 | ZAKRZEWSKI Robert | 5131 | POZNAŃ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
561 | MIELCARZ Tomasz | 5132 | PUNISHER TEAM | ZIELONA GÓRA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
562 | TROJANOWSKI Artur | 5133 | PUNISHER TEAM | BOBROWNIKI | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
563 | STAGROWSKI Marcin | 5134 | Sii Running Team | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
564 | SZALATA Piotr | 5135 | Sciemnijsie | NOWA SÓL | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
565 | DUDA Tomek | 5136 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
566 | TKD Adik | 5155 | Gwynbleidd | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
567 | GARECKI Kuba | 5156 | Kucharz | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
568 | BARAN Michał | 5157 | Ronalrun | WAŁBRZYCH | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
569 | SOBCZYK Adam | 5158 | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
570 | FOLDA Adam | 5197 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
571 | BŁASZCZYK Jakub | 5198 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
572 | SIELICKI Przemysław | 5200 | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||||
573 | POLEWAJCZYK Arkadiusz | 5201 | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||||
574 | ŁUKAWSKI Wojciech | 5205 | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||||
575 | PIÓREK Maciej | 5211 | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||||
576 | ŁOTOCKI Łukasz | 5212 | Akademia Zdrowego Ciała | LEGNICA | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||
577 | KACZMAREK Daniel | 5213 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
578 | WRZUSZCZAK Ireneusz | 6177 | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||||
579 | ĆWIECZKOWSKI Michał | 6174 | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||||
580 | CHRUŚCIEL Michał | 5181 | Fitness Academy Running Team | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
581 | STACHURA Rafał | 5182 | Fitness Academy Running Team | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | |||
582 | KORDUS Karol | 5183 | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||||
583 | SZYMANSKI Krzysztof | 5184 | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | ||||
584 | FERENC Jacek | 5186 | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||||
585 | GUTOWSKI Tomasz | 5187 | 09:30 | 09:30 | 00:00:00 | ||||
586 | KALICKI Rafał | 5188 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
587 | STEMPLEWSKI Sebastian | 5204 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
588 | OZARCZUK Rafał | 5191 | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||||
589 | IWANICKI Łukasz | 5192 | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||||
590 | SOBOL Sebastian | 5193 | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||||
591 | BATRA Sumit | 5194 | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||||
592 | GĄSIOR Paweł | 4525 | NoMaSiłe | OŁAWA | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
593 | MAZUREK Tomasz | 1700 | 08:45 | 08:45 | 00:00:00 | ||||
594 | KOZŁOWSKI Piotr | 4545 | Krata Challenge | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
595 | JANIK Bartosz | 4547 | Bananki | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
596 | CHOJAK Piotr | 4586 | BladyKris | WROCŁAW | 10:00 | 10:00 | 00:00:00 | ||
597 | SOWINSKI Daniel | 4587 | za ciosem | JEDRZYCHOW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
598 | CENN Danieli | 4588 | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||||
599 | PODSIADLY Robert | 4216 | Nixie | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
600 | KWATER Krzysztof | 4220 | Rekiny | WROCŁAW | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
601 | ZAKRZEWSKI Kacper | 4160 | OSTRY DZIK | ZŁOTORYJA | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
602 | KLĘCZEK Krzysztof | 4626 | Wolno na Speedzie | OLEŚNICA | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
603 | SIERADZKI Jan | 4627 | Wolno na Speedzie | WROCŁAW | 10:15 | 10:15 | 00:00:00 | ||
604 | BIERNACKI Sebastian | 4877 | PRETORIANIE | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
605 | KLATKOWSKI Grzegorz | 4845 | PRETORIANIE | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
606 | MŁYNARCZYK Bartłomiej | 4780 | PRETORIANIE | UDANIN | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
607 | BRZEŹNY Tomasz | 5063 | NAPIERDALAM | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
608 | BRZĘCZEK Piotr | 5117 | NAPIERDALAM | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
609 | WINIARCZYK Piotrek | 4964 | Pędzące żółwie | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
610 | CZERNIEWICZ Rafal | 5047 | BARONI RELAKSU | KATY WROCLAWSKIE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
611 | MAZURKIEWICZ Paweł | 4965 | Pędzące żółwie | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
612 | KOZŁOWSKI Piotr | 4938 | Pędzące żółwie | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
613 | KRÓLAK Mariusz | 4916 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
614 | PĘDZIWIATR Szymon | 4972 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | KUŹNICA GRABOWSKA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
615 | KŁOS Damian | 5050 | STANOWICE | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
616 | JAGIEŁŁO Maksym | 5190 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
617 | MALISZEWSKI Rafał | 4837 | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
618 | GIL Łukasz | 4710 | Orando Wrocław | UCIECHÓW | 10:30 | 10:30 | 00:00:00 | ||
619 | ANTONIAK Teresa | 5028 | Cross Trening BOX Bolesławiec | BOLESŁAWIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
620 | ŁUKASZUK Łukasz | 5027 | Cross Trening BOX Bolesławiec | NOWOGRODZIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
621 | PAWŁOWSKI Michał | 4870 | Majtas | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
622 | KŁOSOWSKI Jakub | 4843 | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | |||
623 | CIEŚLUK Robert | 4864 | Heer for Beer | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
624 | HAŁAS Karol | 4842 | Heer for Beer | WROCŁAW | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||
625 | WĘGRZYNOWSKI Michał | 4873 | 10:45 | 10:45 | 00:00:00 | ||||
626 | STANECKI Marcin | 5100 | pączek | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
627 | GABRYŚ Wojciech | 5138 | Amrest Machine | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
628 | KOWALEWSKI Piotr | 4941 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | SZCZEPANÓW ŚWIDNICKI | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
629 | PTAK Marcin | 4943 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
630 | PORTASIAK Filip | 4920 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | OSTROW WIELKOPOLSKI | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
631 | SZYMAŃSKI Dariusz | 4981 | Byle do mety | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
632 | CHOWAŃSKI Artur | 4914 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
633 | ROŻEK Mateusz | 4912 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
634 | PLEWNIA Adam | 4915 | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
635 | BYRA Marek | 5126 | White'y | JEMIELNO | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
636 | WALCZYŃSKI Michał | 5111 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | MIRKÓW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
637 | RATAJCZYK Konrad | 5094 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
638 | PIWOŃSKI Mateusz | 5097 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
639 | WDOWCZYK Mateusz | 5096 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
640 | KOWALCZYK Piotr | 4951 | Topinambur | LUBAN | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
641 | OSTAFIN Adam | 4898 | Topinambur | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
642 | HILLER Oliver | 4893 | Olli | RADIBOR OT LUTTOWITZ | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
643 | REMBIELAK Kamil | 4933 | Topinambur | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
644 | ZUBAL Dymitr | 4953 | Topinambur | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
645 | SCHUMACHER Tilo | 4950 | Topinambur | BAUTZEN | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
646 | PRZEWDZIĘK Karol | 4895 | Topinambur | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
647 | MICHALAK Oliwer | 5129 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
648 | BIDOWANIEC Stanisław | 4894 | Topinambur | RAWICZ | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
649 | STANEJKO Krzysztof | 5053 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | KALISZ | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
650 | NOCUŃ Kamil | 5095 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
651 | BILIŃSKI Hubert | 5093 | Koksy z Bogatyni i Kalisza | BOGATYNIA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
652 | ŻAK Rafał | 5101 | Ekipa Nie Na Liścia | BRZEG DOLNY | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
653 | CYMERMAN Jarosław | 5109 | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
654 | LIS Heryk | 5228 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
655 | REICHERT Grzegorz | 5227 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
656 | MORETON Michael | 4911 | WROCŁAW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
657 | ZADWORNY Paweł | 5084 | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
658 | HAŃĆKOWIAK Andrzej | 4899 | Iniemamocni | WYSOKA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
659 | FILOZOF Tomasz | 4962 | Iniemamocni | JAWOR | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
660 | KATA Damian | 4956 | Iniemamocni | MIRKÓW | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
661 | MICHALAK Leszek | 4900 | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||||
662 | CZOCHROWSKI Sebastian | 5067 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
663 | JASIŃSKI Maciej | 5069 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
664 | EROL Ibrahim | 5066 | Run or Die | WROCLAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
665 | KOŁODZIEJ Tomek | 4907 | OSIECZNICA | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
666 | KARASIEWICZ Tomasz | 4906 | Dębowi Mocni | BOLESŁAWIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
667 | WOŁCZ Tomek | 4978 | Dębowi Mocni | BOLESŁAWIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
668 | WOJDA Krzysztof | 4961 | Dębowi Mocni | BOLESŁAWIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
669 | JEKIEL Adrian | 5088 | Run or Die | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
670 | ARAY Ahmet | 5068 | WROCLAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
671 | KULIK Filip | 5029 | Cross Trening BOX Bolesławiec | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | |||
672 | CHUDOBA Damian | 5021 | Cross Trening BOX Bolesławiec | BOLESŁAWIEC | 11:00 | 11:00 | 00:00:00 | ||
673 | DAWID Wojtek | 4181 | Wojti | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
674 | SUROWIEC Konrad | 2768 | Radzio radzionkow | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
675 | RUŚCIŃSKI Bartosz | 5119 | Biegnij Ziuta, biegnij! | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
676 | STASIUN Bartosz | 5122 | Biegnij Ziuta, biegnij! | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
677 | GRYGIELSKI Wojciech | 5118 | Biegnij Ziuta, biegnij! | AAAA | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
678 | BOJSZA Maciej | 5120 | Biegnij Ziuta, biegnij! | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
679 | BEĆ Mateusz | 5056 | Pchamy sie w gips | WROCŁAW | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||
680 | CUPRYNIAK Przemek | 5057 | Pchamy sie w gips | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | |||
681 | KITTAY Kamil | 5226 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
682 | DMYTROWSKI Łukasz | 5207 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 | ||||
683 | KOZIEŃ Łukasz | 4278 | Warany z Komodą | KATOWICE | 09:15 | 09:15 | 00:00:00 | ||
684 | ILBA Mateusz | 4132 | United Krav Maga Wrocław | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
685 | DWOJAK Adrian | 4476 | DOSAN | 09:45 | 09:45 | 00:00:00 | |||
686 | IDZIKOWSKI Maciek | 6175 | Ogórki Macieja | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
687 | WOJTCZAK Łukasz | 4148 | Ogórki Macieja | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
688 | DOMAGAŁA Patryk | 4094 | Ogórki Macieja | BARANÓW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
689 | MAMCZAK Przemysław | 4092 | Ogórki Macieja | WROCŁAW | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
690 | BOROWSKI Michał | 4149 | Ogórki Macieja | KĘPNO | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
691 | KWAPISZ Mateusz | 4141 | Ogórki Macieja | KĘPNO | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
692 | WRZOSEK Marcin | 4151 | Ogórki Macieja | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | |||
693 | FRYDRYCH Artur | 4178 | Live Long and Prosper | POZNAŃ | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
694 | LIEBNER Mariusz | 4095 | Ogórki Macieja | KĘPNO | 09:00 | 09:00 | 00:00:00 | ||
695 | TRACZYŃSKI Daniel | 5206 | 11:15 | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 695 wynik(ów)