SYLWESTROWY NORDIC WALKING - 3 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-30
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
27
Wystartowało/ Started:
25
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
25
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.71km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M1.71kmCzas
netto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BRZOZOWSKI Piotr 352AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN1M 100:10:1500:20:24.40 6:488.8
2FRĄCKOWIAK Roman 355ROSKO WIELEŃWIELEŃM-OPEN2M 200:10:3000:20:41.45+00:00:176:538.7
3KOPCZEWSKI Dariusz 362FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM-OPEN3M 300:10:4300:21:41.75+00:01:177:138.3
4FRĄCKOWIAK Mateusz 356ROSKO WIELEŃWIELEŃM-OPEN4M 400:11:0500:21:55.40+00:01:317:188.2
5BIERKUS Mirosław 378RÓŻA WIATRÓW DARŁÓWKOKOSZALINM-OPEN5M 500:11:1100:21:58.10+00:01:337:198.2
6OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 367ROSKO WIELEŃWIELEŃK-OPEN1K 100:11:2000:22:03.20+00:01:387:218.2
7KĘPA Andrzej 361SKI FAMILY TEAMKOSZALINM-OPEN6M 600:11:1000:22:18.90+00:01:547:268.1
8MIKITIUK Tomasz 366KIJOWA PARAKOSZALINM-OPEN7M 700:12:3500:24:13.45+00:03:498:047.4
9PRADUŃ Michał 370KOSZALINM-OPEN8M 800:12:2300:24:26.65+00:04:028:097.4
10SZKLARCZYK Piotr 376M-OPEN9M 900:13:0400:25:47.55+00:05:238:367
11KULKA Józefa 364KOSZALINK-OPEN2K 200:13:0400:25:50.90+00:05:268:377
12SAPA Dariusz 372BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-OPEN10M 1000:13:1800:26:03.60+00:05:398:416.9
13WIECZORKOWSKA Dagmara 375KOSZALINK-OPEN3K 300:13:2000:26:09.75+00:05:458:436.9
14POLKIEWICZ Iwona 369KOSZALINK-OPEN4K 400:13:4900:26:46.00+00:06:218:556.7
15BARCZEWSKI Jarosław 351CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM-OPEN11M 1100:14:1200:27:17.30+00:06:529:066.6
16JABŁOŃSKA Danuta 359STARGARDSTARGARDK-OPEN5K 500:13:4900:27:37.50+00:07:139:126.5
17GRZESIK Maria 357KOSZALINK-OPEN6K 600:14:0600:27:58.05+00:07:339:196.4
18SAPA Stefania 373BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-OPEN7K 700:14:4500:29:05.10+00:08:409:416.2
19MIKITIUK Beata 365KIJOWA PARAKOSZALINK-OPEN8K 800:15:1200:29:29.15+00:09:049:496.1
20REGENT Wioleta 371KOSZALINK-OPEN9K 900:15:0300:29:49.10+00:09:249:566
21PIECHUCKA Karolina 368WARSZAWAK-OPEN10K 1000:15:3600:30:19.90+00:09:5510:065.9
22FIURST-STECENKO Irena 354BORNE SULINOWOK-OPEN11K 1100:16:4100:32:01.35+00:11:3610:405.6
23FIURST Marcin 353BORNE SULINOWOM-OPEN12M 1200:16:4200:32:50.20+00:12:2510:565.5
24KOSIŃSKI Tomasz 363SZCZECINM-OPEN13M 1300:17:3100:35:41.60+00:15:1711:545
25KARWAN Ewa 360NA ZDROWIE TEAMSZCZECINK-OPEN12K 1200:17:3100:35:41.90+00:15:1711:545
Znaleziono 25 wynik(ów)