SZCZECIN - FINAŁ PUCHARU POMORZA NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2018-09-02
Miejsce/ Place:
Szczecin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
70
Wystartowało/ Started:
63
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
61
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.66km | 3.32km | 5km | 6.66km | 8.32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki1.66km3.32km5km6.66km8.32kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1HELWICH Stefan 224METRAKO POLKOWICEWIELENM60-691M 100:10:1100:20:3200:31:0000:41:2200:52:0301:02:42.37 6:169.6
2SZARSZUNOWICZ Mariusz 253KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-491M 200:10:0200:20:2400:31:0600:41:5100:52:4801:03:49.74+00:01:076:239.4
3NAKONIECZNY Grzegorz 240EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-492M 300:10:0300:20:3300:31:1700:42:0800:53:0701:04:08.70+00:01:266:249.4
4HAŁAS Marcin 223UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 400:10:2300:21:0300:31:5900:42:5400:53:4801:04:35.87+00:01:536:279.3
5NACZK Leonard 239KREATIV-SPORT DYNAMICLĘBORKM40-493M 500:10:3600:21:2100:32:1900:43:2000:54:2101:05:31.92+00:02:496:339.2
6SPYCHAŁA Lesław 249CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM50-591M 600:10:4000:21:4400:32:5800:44:1700:55:4101:06:54.98+00:04:126:419
7BIK Stanisław 204KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 700:10:4800:21:5200:33:0600:44:2400:55:4701:06:58.71+00:04:166:419
8KUŚMIEREK Jan 235BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-494M 800:11:1100:22:2700:33:4400:45:0500:56:2801:07:51.51+00:05:096:478.8
9SZARSZUNOWICZ Anna 254KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-391K 100:10:5200:22:1500:33:4300:45:1800:57:0601:08:51.93+00:06:096:538.7
10ROSADZIŃSKI Sławomir 247LESZNO :)LESZNOM40-495M 900:11:1600:22:5300:34:2500:46:0300:57:4001:09:11.30+00:06:286:558.7
11KOZŁOWSKA Piotr 291NERON1@WP.PLM40-496M 1000:11:1700:23:0100:34:3600:46:1000:57:4901:09:20.51+00:06:386:568.7
12WOLNIEWICZ Katarzyna 262UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-491K 200:10:5200:22:2700:34:0800:45:5300:57:3501:09:21.63+00:06:396:568.7
13ŚWISŁOCKI Bogdan 259FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-593M 1100:10:5900:22:3500:34:2100:46:1000:58:0101:09:29.93+00:06:476:578.6
14PRZYBYŁEK Marysia 245MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK40-492K 300:11:2400:23:1500:35:0200:46:3500:58:2101:09:59.27+00:07:166:598.6
15KRÓLIKOWSKA Krystyna 233KRĘPA KASZUBSKAK40-493K 400:11:5100:23:3800:35:2000:47:0000:58:4201:09:59.71+00:07:177:008.6
16DZIĘCZKOWSKI Marcin 215PRZYDAŚ I PAMPUCHPOZNAŃM40-497M 1200:11:5200:23:4000:35:1600:46:5800:58:3801:10:00.69+00:07:187:008.6
17KOZAKOWSKA Małgorzata 232KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-494K 500:11:2300:23:1500:35:0200:46:3500:58:2101:10:00.69+00:07:187:008.6
18ILOWSKA-REMBARZ Karolina 225LOFT TEAM EXTREMEKROSINKOK30-392K 600:11:0200:22:3100:34:0400:45:4600:57:4301:10:03.20+00:07:207:008.6
19CZEKAJŁO Franciszek 210REMIDREZDENKOM60-692M 1300:11:0600:22:4300:34:2500:46:1700:58:1501:10:07.75+00:07:257:008.6
20PALIWODA Kasia 241EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-495K 700:11:2300:23:0500:34:5500:46:5200:58:5301:10:58.44+00:08:167:058.5
21BUJNICKI Marcin 207NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-498M 1400:11:2500:23:1400:35:1100:47:1400:59:3001:11:40.40+00:08:587:108.4
22ZIELIŃSKA Jolanta 263GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-591K 800:11:2900:23:1800:35:1400:47:1700:59:2701:11:43.43+00:09:017:108.4
23PAŁUBICKI Marcin 242SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM40-499M 1500:12:1100:24:1900:36:1300:48:1301:00:0301:11:49.12+00:09:067:108.4
24KĘPA Andrzej 230FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM60-693M 1600:11:3600:23:3400:35:4300:47:4501:00:0901:12:40.20+00:09:577:168.3
25ROSADZIŃSKA Natalia 246LESZNO :)LESZNOK18-291K 900:12:1500:24:3000:36:4200:48:4501:00:5801:12:46.76+00:10:047:168.2
26LENER Sławomir 237EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-694M 1700:11:3800:23:4500:35:5700:48:1701:00:3601:12:46.91+00:10:047:168.2
27KUŚMIEREK Patryk 234BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 1800:11:2500:23:3600:35:5700:48:1801:00:5001:13:00.93+00:10:187:188.2
28STACHOWICZ Marcin 250BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-392M 1900:11:4000:23:3700:35:5700:48:1901:00:5001:13:01.37+00:10:197:188.2
29STOPA Joanna 252BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 1000:12:1300:24:4100:37:0500:49:1701:01:1801:13:01.53+00:10:197:188.2
30JUREWICZ Aleksandra 226KOSZALINK18-293K 1100:12:1300:24:2500:36:4100:48:5801:01:1601:13:02.72+00:10:207:188.2
31ŻAMOJCIN Marek 265NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-594M 2000:11:2900:23:4400:36:0900:48:3501:00:5501:13:05.65+00:10:237:188.2
32STAWNIAK Karol 251KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+1M 2100:12:0500:24:0800:36:2500:48:4101:01:0501:13:30.55+00:10:487:218.2
33CZAJKA Urszula 209FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 1200:11:4700:23:4800:36:0400:48:3101:01:0301:13:35.66+00:10:537:218.2
34KOS Piotr 231SZCZECINM60-695M 2200:11:4400:23:5200:36:1200:48:5401:01:5001:14:35.35+00:11:527:278
35GABERT Beata 218EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-496K 1300:12:0300:24:2700:36:5800:49:3801:02:2701:15:10.28+00:12:277:318
36ZIĘBA Krzysztof 264SZCZECINM50-595M 2300:12:0800:24:3900:37:2900:50:2501:02:5901:15:25.77+00:12:437:328
37GOLUS Urszula 220EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-692K 1400:12:0400:24:3600:37:1600:50:0701:02:5701:15:45.69+00:13:037:347.9
38POSTEK Danuta 243MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 1500:12:2200:24:5700:37:3800:50:3001:03:1901:16:01.92+00:13:197:367.9
39MAJEWSKA Lidia Ewa 296K50-593K 1600:12:2500:24:5600:37:3700:50:2801:03:1801:16:11.33+00:13:287:377.9
40DUSZA Anna 213NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK40-497K 1700:12:2100:25:0200:37:4200:50:3301:03:2401:16:12.46+00:13:307:377.9
41FARON Monika 216GDYNIAK30-393K 1800:12:3700:25:2300:38:1700:51:2401:04:3201:17:48.79+00:15:067:467.7
42ŚLIWKA Wanda 258FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK60-693K 1900:12:3000:25:1200:38:1100:51:2601:04:4101:18:12.04+00:15:297:497.7
43CHOLEWKA Jolanta 208MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-694K 2000:12:3000:25:2200:38:3000:51:5301:05:2301:18:50.49+00:16:087:537.6
44DZIEMIŃSKA Magdalena 214BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-394K 2100:12:3400:25:3000:38:5200:52:1601:05:4401:18:58.67+00:16:167:537.6
45LABUDDA Katarzyna 236WEJHEROWOK30-395K 2200:12:2500:25:2400:38:5400:52:1501:05:4501:19:05.19+00:16:227:547.6
46BOGACZ Natalia 205EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-498K 2300:13:4100:27:4200:41:0300:54:1001:07:0701:20:10.25+00:17:278:017.5
47ŻAMOJCIN Małgorzata 266NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-594K 2400:12:4300:25:5800:39:0800:52:3401:06:2101:20:20.39+00:17:388:027.5
48GOLUS Lech 219EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-696M 2400:13:0900:26:4900:40:3100:54:1801:08:0401:21:51.97+00:19:098:117.3
49DAMAS Edyta 211ZA-BIEGANE BABECZKINOWOGARDK40-499K 2500:13:4100:27:1200:41:0100:55:0001:08:5201:22:24.85+00:19:428:147.3
50URANTÓWKA Henryk 261N/ZSKWIERZYNAM70+2M 2500:13:2700:27:1500:41:0400:54:5301:08:4201:22:36.57+00:19:548:157.3
51DOBROWOLSKA Dorota 212ALS SZCZECINSZCZECINK50-595K 2600:13:1000:26:4600:40:3500:54:3401:08:2801:22:43.61+00:20:018:167.3
52BOGUSŁAWSKI Wojciech 206SZCZECINM60-697M 2600:13:2600:27:0800:41:0900:55:2901:09:5801:24:34.99+00:21:528:277.1
53BIELECKA Monika 203TUPTUP TEAMSTARGARDK40-4910K 2700:13:2200:27:2000:41:2400:55:4301:10:1001:24:35.50+00:21:538:277.1
54BĄK Iwona 202CZEPINOK50-596K 2800:13:2800:27:2100:41:4100:56:1101:10:5301:25:33.49+00:22:518:337
55KAROLAK Karolina 229MIERZYNK30-396K 2900:16:3000:31:0000:45:2200:59:2001:13:0501:27:12.91+00:24:308:436.9
56APANASEWICZ-TARKA Katarzyna 201MAZOWIECKASZCZECINK50-597K 3000:14:0900:28:3000:43:1200:57:4901:12:2801:27:27.35+00:24:448:446.9
57KARASIEWICZ Iwona 227NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-397K 3100:14:1300:29:0100:43:4400:58:2001:13:0901:28:12.49+00:25:308:496.8
58TARKA Krzysztof 260MAZOWIECKASZCZECINM60-698M 2700:13:5600:28:1800:43:0000:57:5201:12:5401:28:40.06+00:25:578:526.8
59SZYDELSKA Krystyna 257CHODZĘ BO CHCĘPOLICEK60-695K 3200:14:3200:29:2400:44:2800:59:5701:15:2801:31:31.53+00:28:499:096.6
60GRADOŃ Maria 221SZCZECINK60-696K 3300:14:3400:30:1500:46:3401:02:3601:18:5201:35:06.23+00:32:239:306.3
61JÓŹWIAK Dominik 54SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-292M 2800:15:4800:32:2600:48:3801:05:0001:21:1101:37:18.19+00:34:359:436.2
62FYDRYCH Dorota 217SZCZECINK40-4911K 3400:17:5200:36:5000:55:26+00:24:2611:055.4
GRZYBKOWSKA Joanna 222SZCZECINK40-4900:17:51 DNF00:36:49 DNF00:55:25 DNF01:09:26 DNF DNF DNF--
Znaleziono 63 wynik(ów)