SZCZECIN - FINAŁ PUCHARU POMORZA NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-03
Miejsce/ Place:
Szczecin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
59
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
56
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.66km | 3.32km | 5km | 6.66km | 8.32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartki1.66km3.32km5km6.66km8.32kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KLICZKA Kamil 204SANPROBI SZCZECINSZCZECINM40-49100:10:1100:20:3400:30:4800:40:5700:50:5901:00:55.10 6:059.8
2NIECHWIEJCZYK Piotr 183UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-49200:10:1200:20:3500:30:4900:41:0200:51:0401:00:56.75+00:00:016:059.8
3DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 155BIEGAMYRAZEMGDYNIAM50-59100:10:1200:20:3400:30:4800:40:5900:51:0201:00:58.85+00:00:036:059.8
4HELWICH Stefan 169KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-69100:10:1000:20:3200:30:4600:41:0300:51:4501:02:42.70+00:01:476:169.6
5NAKONIECZNY Grzegorz 182EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-493100:10:1300:20:4400:31:2100:42:0900:53:0201:04:01.00+00:03:056:249.4
6KUŚMIEREK Patryk 176BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291100:11:0200:21:5300:32:2700:43:1600:54:1201:05:01.30+00:04:066:309.2
7ŚWISŁOCKI Bogdan 196FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-59200:10:3800:21:3000:32:2700:43:2800:54:3501:05:10.15+00:04:156:319.2
8HAŁAS Marcin 168CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-39100:10:4400:21:3600:32:3000:43:2500:54:3101:05:10.90+00:04:156:319.2
9NACZK Leonard 181DYNAMICLĘBORKM40-49400:10:5000:21:5100:32:5100:43:4700:54:3801:05:13.00+00:04:176:319.2
10JĘDRASIAK Renata 170KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591100:10:4100:22:1200:33:1600:44:4000:56:0801:07:43.85+00:06:486:468.9
11KUŚMIEREK Jan 177BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-495100:11:1300:22:2600:33:5200:45:1800:56:4001:08:20.10+00:07:256:508.8
12CZEKAJŁO Franciszek 203REMIDREZDENKOM60-69200:10:4900:22:1100:33:3400:45:1000:56:4901:08:31.75+00:07:366:518.8
13LIPKO Adrianna 179PENDOLINOGDYNIAK18-29100:11:0500:22:3600:34:0800:45:3700:57:0101:08:34.35+00:07:396:518.7
14SPYCHAŁA Marzena 190WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-49100:11:0500:22:2800:34:0000:45:3300:57:0301:08:38.15+00:07:436:518.7
15STOPA Joanna 193BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-29200:11:3200:23:1100:34:4000:46:1000:57:3001:08:59.15+00:08:046:538.7
16ŻAMOJCIN Marek 199NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-59300:11:1400:22:4500:34:2500:45:5900:57:4101:09:18.45+00:08:236:558.7
17PALIWODA Kasia 184EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-492200:11:0500:22:3300:34:1100:45:5600:57:4301:09:35.25+00:08:406:578.6
18STĘPIEŃ Lucyna 192KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691100:11:0900:22:3300:34:0300:45:4800:57:4301:09:35.45+00:08:406:578.6
19FOLWARSKI Andrzej 161FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-59400:11:1300:22:4400:34:2600:46:2300:58:2501:10:22.30+00:09:277:028.5
20LENER Sławomir 178EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-69300:11:1900:23:0500:35:0100:46:5300:58:4701:10:24.60+00:09:297:028.5
21SKRYCKA Katarzyna 188KS METRACO POLKOWICELUBINK30-39100:11:2200:23:0600:34:5700:46:4500:58:3901:10:35.90+00:09:407:038.5
22DUSZA Kajetan 158NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM18-292200:11:1700:22:4400:34:2300:45:5700:58:1501:10:38.90+00:09:437:038.5
23CZAJKA Urszula 153FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-692200:11:1000:22:3400:34:3800:46:4900:59:0401:11:25.45+00:10:307:088.4
24GOLEC Dorota 164SZCZECINK40-493100:11:4700:23:4000:35:3700:47:5401:00:0501:12:23.30+00:11:287:148.3
25PAŁUBICKI Marcin 208SZCZECINEKM40-49600:12:1000:24:2300:36:4100:48:5301:00:5301:12:45.20+00:11:507:168.2
26DUSZA Anna 157NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK40-49400:11:4200:23:4200:36:0800:48:2101:00:4901:13:20.85+00:12:257:208.2
27ŻOŁNO Magdalena 200EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINGORZÓW WLKP.K50-59200:11:4500:23:5500:36:0500:48:2101:00:4901:13:22.85+00:12:277:208.2
28KOS Piotr 172SZCZECINM60-694100:12:0600:24:1300:36:3800:48:5301:01:0901:13:23.15+00:12:287:208.2
29SORN Łukasz 189FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM30-39200:12:0700:24:3100:36:4600:48:5601:01:0101:13:24.15+00:12:297:208.2
30ŻMUDA Paweł 201GOK GŁÓWCZYCEGŁÓWCZYCEM30-39300:12:1600:24:2800:36:4100:48:5701:01:1301:13:29.55+00:12:347:208.2
31GŁADKOWSKA Iryna 163SZCZECINK30-39200:11:4700:23:5900:36:2900:48:5401:01:2001:13:49.70+00:12:547:238.1
32CZARNOWSKA Katarzyna 154BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-393200:11:4600:23:5700:36:1000:48:3801:01:1701:13:51.50+00:12:567:238.1
33KALISZ Krzysztof 171KS METRACO POLKOWICELUBINM60-695100:11:4400:23:3200:35:3400:48:0301:00:5301:14:01.45+00:13:067:248.1
34KRUSZKA Arleta 212MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-59300:11:5400:24:1000:36:4300:49:2101:02:0001:14:51.00+00:13:557:298
35GOLUS Urszula 165EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-69300:11:5300:24:2400:36:5300:49:2901:02:1101:14:59.80+00:14:047:298
36SURIAK Michał 194VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-29300:12:0300:24:2500:36:4500:49:2901:02:2101:15:17.35+00:14:227:318
37GRONALEWSKI Krzysztof 167BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3943100:12:1600:24:5500:37:3200:50:1001:02:5001:15:33.80+00:14:387:337.9
38CHYRA Janusz 211UNIA MIASTLUBLINIECM40-49700:12:0400:24:3700:37:3600:50:1501:02:5901:15:46.15+00:14:517:347.9
39FARON Monika 160ELITE TEAMGDYNIAK30-39400:12:0900:24:3600:37:1500:50:0301:03:0801:16:25.60+00:15:307:387.8
40PIĄTKOWSKI Józef 185KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+100:12:3000:25:1700:37:5500:50:3701:03:2701:16:39.15+00:15:447:397.8
41KOTULA Jakub 173UNIA MIASTKATOWICEM30-39500:12:2500:25:2300:38:2600:51:1901:04:2001:17:09.05+00:16:137:427.8
42HAWRYLAK Marcin 206SOSW NR 1 SZCZECINM40-49800:12:0300:25:1300:38:2300:51:1901:04:1501:17:10.20+00:16:157:437.8
43DZIEMIŃSKA Magdalena 159BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-39500:12:1500:24:5300:37:4700:50:5201:04:0401:17:24.95+00:16:297:447.8
44WYSOCKA Bernadeta 205BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-49500:12:3400:25:4200:38:3900:51:3701:04:3401:17:33.45+00:16:387:457.7
45GERLE-KOTULA Anna 162UNIA MIASTKATOWICEK30-39600:12:4600:26:0700:39:1300:52:0301:04:5201:17:35.75+00:16:407:457.7
46DUSZEŃKO Maciej 213KS METRACO POLKOWICELUBINM18-29400:12:4700:26:0200:39:2200:52:4301:05:3901:18:20.65+00:17:257:507.7
47URANTÓWKA Henryk 197N/ZSKWIERZYNAM70+200:12:4300:25:4900:39:0000:52:1301:05:2601:18:33.15+00:17:387:517.6
48DOBROWOLSKA Dorota 156EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-594100:12:5300:26:0300:39:1600:52:3601:06:0401:19:34.10+00:18:397:577.5
49GOLUS Lech 166EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-69600:12:4600:25:5800:39:2300:52:3501:06:0601:19:37.25+00:18:427:577.5
50KRUPOWIES Jerzy 175SZCZECINM60-697100:12:4800:25:5700:39:1600:52:4201:06:1101:19:49.95+00:18:547:597.5
51CEBEREK-PŁOTCZYK Marcelina 152SZCZECINK60-69400:12:5400:26:0600:39:3600:53:1601:07:0101:20:46.80+00:19:518:047.4
52STEFAŃSKI Andrzej 191FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-59500:13:1900:26:4900:40:2200:53:4501:07:1301:20:57.55+00:20:028:057.4
53ŚLEWIŃSKA Magdalena 195BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-29300:12:3700:25:4500:39:1500:52:5601:07:0401:21:45.80+00:20:508:107.3
54ZAWADZKA Maria 202KS METRACO POLKOWICELUBINK60-69500:13:2400:27:1900:41:1200:54:5901:08:3801:22:18.30+00:21:238:137.3
55BOROWIK Dorota 151SZCZECINK40-496100:12:5800:26:5500:40:5600:54:5501:08:5901:23:00.10+00:22:058:187.2
56RUTKOWSKA Aleksandra 186WYSOKA KAMIEŃSKAK30-39700:14:2800:29:2600:44:1700:59:0901:14:1501:29:12.10+00:28:178:556.7
Znaleziono 56 wynik(ów)