SZCZECIN - FINAŁ PUCHARU POMORZA NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-03
Miejsce/ Place:
Szczecin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
184
Wystartowało/ Started:
159
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
159
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.66km | 3.32km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartki1.66km3.32kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WOROCH Roman 132KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOPOLSKAM55-5913100:09:4400:19:4300:30:01.00 6:0010
2NIECHWIEJCZYK Piotr 79UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAM40-44100:09:5900:20:0400:30:03.95+00:00:036:0010
3KNITTER Tomasz 55BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM18-29100:10:0100:20:2800:30:45.95+00:00:456:099.8
4RAKUĆ Jakub 94RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM18-29200:10:1700:20:4400:31:04.65+00:01:046:139.7
5BOGACKI Sławomir 148ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKAM40-442100:10:0600:20:5000:31:30.35+00:01:296:189.5
6POLEWCZAK Mariusz 150CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAM45-49100:10:1300:20:5300:31:34.20+00:01:336:189.5
7BRZOZOWSKI Piotr 279AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOPOLSKAM30-39100:10:1600:20:5100:31:39.15+00:01:386:199.5
8KNITTER Michał 54BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Jun.100:10:2400:21:1100:31:44.90+00:01:446:219.4
9CHYRA Wiktor 293UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM-Jun.200:10:2600:21:1100:31:48.20+00:01:476:219.4
10KOPCZEWSKI Dariusz 291FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINPOLM50-54100:10:1600:20:5400:31:57.00+00:01:566:239.4
11FRĄCKOWIAK Mateusz 27ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM-Jun.300:10:2700:21:1400:32:11.45+00:02:106:269.3
12HAŁAS Marcin 39CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKAM30-39200:10:3400:21:2400:32:16.20+00:02:156:279.3
13SZUDARSKI Edward 145DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM55-59200:10:3400:21:3500:32:28.80+00:02:286:299.2
14SANIUK Edward 99GDAŃSKPOLSKAM65-69100:10:3500:21:3400:32:29.65+00:02:286:299.2
15DUSZEŃKO Zygmunt 287KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM55-59300:10:4400:21:3500:32:37.55+00:02:366:319.2
16SPYCHAŁA Lesław 104WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAPOLSKAM50-54200:10:4200:21:4800:32:44.60+00:02:446:339.2
17ADAMUS Marian 2BYTOMPOLSKAM65-69200:10:3500:21:3300:32:45.15+00:02:446:339.2
18DUSZEŃKO Damian 286KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)100:10:3500:21:4400:32:49.15+00:02:486:339.1
19FRĄCKOWIAK Roman 28ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM45-49200:10:5900:22:0800:33:25.45+00:03:246:419
20POLISZCZUK Piotr 92PIERNIKI NA CHODZIETORUŃPOLSKAM55-59400:10:4800:21:5600:33:25.85+00:03:246:419
21ADAMCZYK Adam 1PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAM65-693200:10:4500:21:4900:33:30.85+00:03:296:429
22SZYMSKA Małgorzata 120EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK30-39100:11:0100:22:1000:33:30.85+00:03:306:429
23PINTAK Artur 91WESOŁY BORSUK TEAMKOLNOWICEPOLSKAM30-39300:10:5000:22:1600:33:40.95+00:03:406:448.9
24GRUSZKA Michał 37UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM-Dzieci100:10:5300:22:1700:33:48.75+00:03:486:458.9
25LUBAWIŃSKI Jerzy Bernard 70FACE NORDIC WALKING TEAMŚWIDWINPOLSKAM60-64100:10:5500:22:2000:33:54.80+00:03:546:478.8
26KOMAR Beata 56FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOPOLSKAK45-49100:11:2200:22:4700:33:56.40+00:03:566:478.8
27OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 86ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAK-Niepełnosprawni(B)100:11:2200:22:4700:33:59.30+00:03:586:478.8
28MARIANKOWSKI Michał 283NORDICWALKING-SZCZECIN.PLSZCZECINM45-49300:11:1000:22:3600:34:04.30+00:04:036:488.8
29LIPKO Grzegorz 69STARGARDPOLSKAM55-59500:11:0500:22:3300:34:08.60+00:04:076:498.8
30POLEWCZAK Aneta 149CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAK45-49200:11:2100:22:4600:34:09.05+00:04:086:498.8
31MIKOŁAJCZAK Jan 77KS METRACO POLKOWICELEGNICAPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)100:11:0700:22:4100:34:11.25+00:04:116:508.8
32SZYMAŃSKI Stefan 119XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYPOLSKAM70+100:11:0500:22:4400:34:12.60+00:04:116:508.8
33RAKUĆ Angelika 95RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK18-29100:11:1900:23:0000:34:32.30+00:04:316:548.7
34SAWIŃSKA Anna 100NORDICANIATEAMSZCZECINPOLSKAK30-39200:11:0700:22:5300:34:36.90+00:04:366:558.7
35SZUDARSKI Marek 146DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM18-29300:11:1200:23:0000:34:45.90+00:04:456:578.6
36GRUSZKA Michał 36UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM40-44300:11:1900:23:0500:34:49.25+00:04:486:578.6
37JÓŹWIAK Marianna 45WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK40-44100:11:2600:23:0900:34:49.55+00:04:486:578.6
38GOŁĘBIEWSKI Andrzej 31KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM60-64200:11:0700:23:0300:34:51.60+00:04:506:588.6
39GRYGOROWICZ Bogdan 38KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM65-694100:11:0600:23:1100:34:53.55+00:04:536:588.6
40ZDANUK Artur 135EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINPRZĘSOCINPOLSKAM45-49400:11:3000:23:2500:35:00.15+00:04:597:008.6
41KUŚMIEREK Mateusz 65BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Jun.4100:11:2300:23:1400:35:10.35+00:05:107:028.5
42WOJTACHNIO Edyta 131FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOPOLSKAK45-493100:11:2300:22:4900:35:11.35+00:05:117:028.5
43DOBROWOLSKI Paweł 19NORDICLUB SZCZECINSZCZECINPOLSKAM30-39400:11:3100:23:2400:35:12.10+00:05:117:028.5
44SŁOMIŃSKA Marta 103BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK18-29200:11:3600:23:2900:35:15.05+00:05:147:038.5
45MIKITIUK Tomasz 75KIJOWA PARAKOSZALINPOLSKAM45-49500:11:2600:23:2500:35:19.05+00:05:187:038.5
46BARUCH Henryka 276DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK65-69100:11:4300:23:3700:35:23.85+00:05:237:048.5
47STEFANICKI Marek 106WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEPOLSKAM55-59600:11:4200:23:4700:35:25.35+00:05:257:058.5
48WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 144DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK55-591100:11:2300:23:1900:35:27.45+00:05:277:058.5
49SKRYCKA Katarzyna 280KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK30-39300:11:2700:23:2300:35:38.25+00:05:377:078.4
50LIPIŃSKI Karol 68EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAM40-44400:11:5300:23:5500:35:47.45+00:05:467:098.4
51NACZK Wiktoria 78DYNAMICLĘBORKPOLSKAK-Jun.100:11:2800:23:2400:35:49.90+00:05:497:108.4
52PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna 90PENDOLINOGDYNIAPOLSKAK60-64100:11:4100:23:4600:35:52.05+00:05:517:108.4
53KRĘCKA Irena 60FACE NORDIC WALKING TEAMBUDOWOPOLSKAK50-54100:11:5100:23:5600:35:53.25+00:05:527:108.4
54STOLTMANN Helena 109BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK55-592200:11:4100:23:4300:35:58.10+00:05:577:118.3
55SZYNKIEWICZ Katarzyna 121KOSZALINPOLSKAK40-44200:11:3600:23:4300:36:01.20+00:06:007:128.3
56SZYCKO Radosław 117DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM40-44500:11:3700:23:5500:36:03.30+00:06:027:128.3
57SZYCKO Oliwia 116DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-Dzieci1100:11:3500:23:4600:36:20.00+00:06:197:168.3
58DOLNA Ewelina 21KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYPOLSKAK30-39400:11:5400:24:0900:36:20.60+00:06:207:168.3
59MALKIEWICZ Małgorzata 281KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWYWIERSZEWOPOLSKAK50-54200:12:0200:24:1500:36:22.85+00:06:227:168.2
60STACHOWICZ-HAWRZYLAK Sylwia 207Z.O.OSZCZECINPOLSKAK45-49400:11:4900:24:0100:36:28.70+00:06:277:178.2
61DUSZEŃKO Jakub Marek 23KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)200:11:5300:24:3300:36:29.95+00:06:297:188.2
62ŁYSEK Grzegorz 73ŁYSEK Z POKŁADU IDYSZCZECINPOLSKAM30-395100:12:0100:24:3300:36:46.15+00:06:457:218.2
63GŁOMBICA Ewa 147WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAPOLSKAK30-395100:12:0000:24:2100:36:56.90+00:06:567:238.1
64SOROKA-MITUŁA Grażyna 278SZCZECINPOLSKAK40-44300:12:0700:24:3700:36:57.10+00:06:567:238.1
65DANA Kazimiera 272KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK60-64200:12:1300:24:3500:37:01.45+00:07:017:248.1
66WASILEWSKI Sławomir 126PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAM70+2100:12:0100:24:4000:37:17.25+00:07:177:278
67FOLWARSKA Małgorzata 26FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKPOLSKAK55-59300:12:1800:24:4800:37:20.95+00:07:207:288
68DZIEMIŃSKI Jan 24BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci200:12:1600:24:5400:37:21.60+00:07:217:288
69KRÓL Mirosław 61DWA KIJESZCZECINPOLSKAM30-39600:11:4500:24:5400:37:21.80+00:07:217:288
70ROMANOWSKA Agata 96SŁAWSKOPOLSKAK-Dzieci200:12:0900:24:4700:37:27.15+00:07:277:298
71CIBOROWSKA-LIPKO Bożena 18STARGARDPOLSKAK55-59400:12:1300:24:5200:37:39.55+00:07:397:328
72ZIELIŃSKI Andrzej 138NACŁAWPOLSKAM60-64300:12:0700:24:4400:37:42.65+00:07:427:328
73GIERSZEWSKA Magdalena 282KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYPOLSKAK40-44400:12:3500:25:2000:37:54.80+00:07:547:357.9
74KNITTER Agata 53BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK-Jun.200:12:1600:25:0400:38:00.35+00:07:597:367.9
75STOLTMAN Adam 107KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM-Dzieci300:12:4400:25:2500:38:06.00+00:08:057:377.9
76STROŃSKI Roman 112EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAM70+300:12:3900:25:2800:38:08.25+00:08:077:377.9
77KĘDZIERSKA Edyta 50GDAŃSKPOLSKAK40-44500:12:4900:25:2500:38:09.80+00:08:097:387.9
78BUSZ Katarzyna 14SZCZECINPOLSKAK40-44600:12:3300:25:3600:38:11.20+00:08:117:387.9
79KNITTER Monika 143POLANÓWPOLSKAK30-39600:12:1800:25:1900:38:12.20+00:08:117:387.9
80CZARNOWSKI Jakub 295BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci400:12:4700:25:2600:38:22.50+00:08:217:407.8
81GŁADZIK Aleksander 30SZCZECINPOLSKAM30-39700:12:2700:25:1800:38:26.00+00:08:257:417.8
82WOROCH Jolanta 133DOPIEWODOPIEWOPOLSKAK50-54300:12:2900:25:2900:38:26.00+00:08:257:417.8
83CHOLEWKA Jolanta 17MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃPOLSKAK60-64300:12:3500:25:2700:38:31.35+00:08:307:427.8
84SAMOJŁO Sławomir 284ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM55-59700:12:3600:25:4000:38:35.40+00:08:357:437.8
85GRUDNOWSKA Dominika 33BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK-Dzieci3100:12:1500:25:2200:38:39.35+00:08:387:437.8
86GRUDNOWSKA Wiktoria 32BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK-Dzieci400:12:3700:25:3600:38:40.05+00:08:397:447.8
87NIERADKA Iwona 82NOWOGARDPOLSKAK30-39700:12:4000:25:3900:38:43.70+00:08:427:447.7
88RYBCZYK Paweł 98TRZEBIEŻPOLSKAM45-49600:12:2400:25:3800:38:53.80+00:08:537:467.7
89ŻAMOJCIN Małgorzata 141NORDICLUB SZCZECINSZCZECINPOLSKAK55-59500:12:3200:25:4400:38:56.75+00:08:567:477.7
90NIECHWIEJCZYK Kinga 80UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAK-Dzieci500:12:3800:25:4400:38:59.95+00:08:597:487.7
91GRUDNOWSKI Norbert 35BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci500:12:4700:25:2800:39:00.10+00:08:597:487.7
92JASIK Beata 44WESOŁY BORSUK TEAMŁĄCZNIKPOLSKAK30-39800:12:4200:26:0000:39:09.40+00:09:097:507.7
93ŻOŁĄDEK Natalia 290BIOMASZYNASZCZECINPOLSKAK-Jun.300:12:4000:25:4800:39:16.35+00:09:157:517.6
94URBAŃSKA Weronika 289BIOMASZYNASZCZECINPOLSKAK-Dzieci600:12:3800:25:4800:39:16.45+00:09:167:517.6
95SZYMAŃSKA Lucyna 118XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)100:12:3800:25:5500:39:25.05+00:09:247:537.6
96HUBACZEK Katarzyna 40ŁYSEK Z POKŁADU IDYSZCZECINPOLSKAK40-447100:13:1700:26:3800:39:35.70+00:09:347:557.6
97LIPIŃSKA Karolina 67EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK30-39900:13:0300:26:3200:39:37.20+00:09:367:557.6
98WIERZBICKI Waldemar 127WARSZAWAPOLSKAM65-69500:12:1800:25:5200:39:43.20+00:09:427:567.6
99KOSICKA Beata 58ROKIETNICAPOLSKAK45-49500:13:1900:26:2900:39:43.20+00:09:427:567.6
100SUBOCZ Martyna 113SZCZECINPOLSKAK-Dzieci7100:13:0600:26:4200:39:57.70+00:09:577:597.5
101SKIEPKO Dorota 285WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK50-54400:12:5100:26:1800:40:03.35+00:10:028:007.5
102BORODZIUK Magdalena 7SZCZECINPOLSKAK40-448100:13:2100:26:4900:40:11.95+00:10:118:027.5
103CETERA Janusz 15EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)300:12:5300:26:3600:40:18.40+00:10:188:037.4
104JANKOWSKA-GONDEK Danuta 42ALSSZCZECINPOLSKAK65-69200:13:0300:26:3400:40:21.25+00:10:208:047.4
105TURZYŃSKA-STOPA Maria 125BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK60-64400:13:0600:26:4300:40:21.95+00:10:218:047.4
106SZERZENIEWSKA-PESTKA Karina 275SZCZECINPOLSKAK60-64500:13:1700:26:4800:40:23.30+00:10:228:047.4
107WOCH Małgorzata 142EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK40-44900:13:3900:27:1200:40:30.85+00:10:308:067.4
108SZYSZKO Łucja 288BIOMASZYNASZCZECINPOLSKAK-Dzieci800:13:1700:26:2800:40:35.60+00:10:348:077.4
109KILAR Oliwia 51KOSZALINPOLSKAK-Dzieci900:13:1200:26:3900:40:36.75+00:10:368:077.4
110ŻAK Beata 140SZCZECINPOLSKAK50-54500:13:2200:26:5600:40:40.10+00:10:398:087.4
111KAPLEWSKA Małgorzata 48SZCZECINPOLSKAK18-29300:13:1400:27:0400:40:46.85+00:10:458:097.4
112ZYBER Renata 198BELFERKIJKI TEAMSZCZECINPOLSKAK45-496100:12:3400:26:1700:40:49.00+00:10:488:097.3
113BRUSKA Ewa 10BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK18-29400:13:4200:27:3400:41:00.50+00:10:598:127.3
114BRUSKA Mariola 9BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK50-54600:13:3500:27:2400:41:00.80+00:11:008:127.3
115KRZYCHOWIEC Agata 63EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK40-441000:13:5000:27:3900:41:05.65+00:11:048:137.3
116ZDANUK Małgorzata 136PRZĘSOCINPOLSKAK45-49700:13:4000:27:2900:41:05.70+00:11:048:137.3
117PESTKA Janusz 274SZCZECINPOLSKAM60-64400:13:3200:27:2300:41:07.90+00:11:078:137.3
118DASZKIEWICZ Aleksandra 210VTW REWALK55-59600:13:3400:27:2700:41:13.35+00:11:128:147.3
119MIKITIUK Beata 76KIJOWA PARAKOSZALINPOLSKAK45-49800:14:0000:28:0600:41:48.75+00:11:478:217.2
120ANDRZEJEWSKI Patryk 3BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM18-29400:13:3200:27:1800:41:49.25+00:11:498:227.2
121NIEMCZUK Magdalena 81ZAŁOMPOLSKAK40-441100:13:5900:28:0500:41:51.40+00:11:508:227.2
122KRYSZKIEWICZ Barbara 62SZCZECINPOLSKAK50-54700:13:5100:27:4700:41:52.40+00:11:528:227.2
123KULCZYCKI Jan 64GDAŃSKPOLSKAM65-69600:13:4500:28:0600:41:52.55+00:11:528:227.2
124PRZYBYLSKA Dorota 93SZCZECINPOLSKAK50-54800:13:4900:27:4600:41:53.15+00:11:528:227.2
125WINDORPSKA Joanna 129BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK40-441200:13:4000:27:3800:41:54.85+00:11:548:237.2
126ZIELIŃSKA Elżbieta 137NACŁAWPOLSKAK60-64600:14:0300:28:1300:42:04.95+00:12:048:257.1
127PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 89GOWINOPOLSKAK65-69300:13:5800:28:0200:42:07.30+00:12:078:257.1
128WINDORPSKA Lilianna 130BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK-Dzieci1000:13:2100:27:2800:42:08.50+00:12:088:257.1
129ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga 134KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK40-441300:13:4700:28:0400:42:12.75+00:12:118:267.1
130BARUCH Włodzimierz 5DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM65-69700:13:4500:28:0700:42:16.45+00:12:158:277.1
131OGONOWSKA Edyta 85KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK55-59700:14:0300:28:1800:42:28.65+00:12:288:297.1
132STOLTMANN Wiesław 110BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM55-59800:13:5400:28:0900:42:33.65+00:12:328:307.1
133BORUCZYŃSKI Dariusz 8POLICEPOLSKAM45-49700:13:4800:28:1600:42:37.15+00:12:368:317
134DASZKIEWICZ Stamińska 209VTW REWALPOGORZELICAPOLSKAK55-59800:14:1200:28:3600:42:51.00+00:12:508:347
135DOBROWOLSKI Patryk 20WARSZAWAPOLSKAM-Dzieci600:14:3200:29:0500:42:51.10+00:12:508:347
136STOLTMAN Aleksander 108KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM-Dzieci700:13:4800:27:4300:42:52.55+00:12:518:347
137ALESCZYK Marek 277SZCZECINEKPOLSKAM50-54300:13:5700:28:3600:42:58.90+00:12:588:357
138TOPOREK Aleksandra 124TEAM DEAFPRZODKOWOPOLSKAK-Niepełnosprawni(B)200:14:3000:28:5900:43:08.80+00:13:088:377
139DUSZEŃKO Elwira 22KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)200:13:4600:28:0000:43:25.65+00:13:258:416.9
140STACHIEWICZ Ewa 105SZCZECINPOLSKAK55-59900:13:5300:29:0400:44:07.20+00:14:068:496.8
141JÓŹWIAK Łukasz 47WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)200:13:2500:28:4900:44:15.40+00:14:148:516.8
142JÓŹWIAK Dominik 46WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)400:13:2700:28:5100:44:16.20+00:14:168:516.8
143JANKOWSKA Katarzyna 41RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK18-29500:14:4700:29:5700:44:19.10+00:14:188:516.8
144ORŁOWSKI Marcin 87BERSERKERS TEAM SZCZECINSZCZECINPOLANDM18-29500:14:0800:29:2000:44:20.20+00:14:198:526.8
145BRZOZOWSKA Anna 11BEZRZECZEPOLSKAK40-441400:14:4200:29:3900:44:30.90+00:14:308:546.7
146SUBOCZ Jakub 114SZCZECINPOLSKAM-Dzieci800:13:2000:27:5500:44:37.50+00:14:378:556.7
147ŁUKOJĆ Bernadetta 72BELFERKIJKISZCZECINPOLSKAK45-49900:14:4500:29:5600:44:37.95+00:14:378:556.7
148BUDASZ Krzysztof 12PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAM60-64500:14:5900:30:1800:45:04.10+00:15:039:006.7
149BUDASZ Grażyna 13PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAK60-64700:15:1200:30:1800:45:38.55+00:15:379:076.6
150DOMAŃSKA Natalia 139BIOMASZYNASZCZECINPOLSKAK-Dzieci1100:14:0800:29:5800:45:52.20+00:15:519:106.5
151WIKA Agata 128ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAK-Jun.400:14:2500:30:1900:46:03.25+00:16:029:126.5
152CZARNOWSKI Filip 294BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci900:14:4500:30:1900:46:16.70+00:16:169:156.5
153JANOWSKA-PASZKOWSKA Joanna 43SZCZECINPOLSKAK30-391000:14:4600:30:3500:46:34.60+00:16:349:196.4
154ŁUCKA Małgorzata 71EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK40-441500:15:3000:31:2200:46:48.75+00:16:489:216.4
155GRUDNOWSKA Katarzyna 34BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK30-391100:15:1700:30:5200:46:50.00+00:16:499:226.4
156KOS Maria 57SZCZECINPOLSKAK60-64800:14:5700:30:5500:46:54.20+00:16:539:226.4
157BOBOWIK-KOWALIK Aleksandra 6SYRENA GOCŁAWSZCZECINPOLSKAK45-4910100:15:5500:31:4600:47:46.95+00:17:469:336.3
158MATUSZAK Ksawera 273FUNDACJA RODZINA I ROZWÓJPOLICEPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)300:14:5000:32:0200:48:06.25+00:18:059:376.2
159KAŁAMAJSKA Barbara 271KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK60-64900:15:4700:32:0500:48:08.65+00:18:089:376.2
Znaleziono 159 wynik(ów)