Organizator : | Fundacja Szczyt za Szczytem |
Data : | 2023-02-18 |
Miejsce : | Karpniki |
Dystans : | 60.5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 76 |
Wystartowało : | 66 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 63 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Prenumeratorka ULTRA | Prenumerator ULTRA | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Husyckie Skały 3.5km | 4.4km | Szwajcarka 4.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SADOWSKI Paweł | 748 | JANOWICE WIELKIE | M30 | 00:00:05 | 00:22:15 | 00:32:35 | |||
2 | FARGANUS Robert | 724 | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | LEŚNA | M40 | 00:00:06 | 00:22:46 | 00:35:01 | ||
3 | KOŁODZIEJ Roman | 756 | KARŁOWICE | M40 | 00:00:03 | 00:23:00 | 00:34:49 | 00:35:30 | ||
4 | BIAŁEK Marcin | 711 | SWEETTRAVEL | BIELAWA | M40 | 00:00:02 | 00:24:49 | 00:38:36 | 00:39:03 | |
5 | ADAMSKI Krzysztof | 758 | JM | PRZYSZOWICE | M30 | 00:00:05 | 00:25:11 | 00:39:13 | 00:39:39 | |
6 | ZDEBSKA Magdalena | 712 | JANOWICE WIELKIE | K30 | 00:00:05 | 00:25:31 | 00:39:36 | 00:39:58 | ||
7 | JURDZIAK Jakub | 749 | WROCŁAW | M40 | 00:00:09 | 00:25:36 | 00:39:33 | 00:40:00 | ||
8 | PIOTROWSKI Michał | 707 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | M40 | 00:00:08 | 00:25:29 | 00:39:36 | 00:40:02 | |
9 | BIAŁAS Filip | 768 | WROCŁAW | M20 | 00:00:08 | 00:25:32 | 00:39:38 | 00:40:04 | ||
10 | ŁUKASIK Marcin | 719 | BIEGNIJ OŁAWO | OŁAWA | M40 | 00:00:05 | 00:26:14 | 00:39:39 | 00:40:05 | |
11 | STEFANIAK Łukasz | 720 | SZCZECIN | M40 | 00:00:04 | 00:25:42 | 00:39:43 | 00:40:09 | ||
12 | ADAMCZYK Iweta | 801 | K30 | 00:00:03 | 00:24:59 | 00:39:50 | 00:40:13 | |||
13 | TENDAJ Marek | 751 | JELENIA GÓRA | M40 | 00:00:07 | 00:26:05 | 00:40:18 | 00:41:48 | ||
14 | SZEWCZENKO Agnieszka | 740 | KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC | BOLESŁAWIEC | K40 | 00:00:04 | 00:26:20 | 00:41:27 | 00:41:54 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
ZAKRZEWSKI Paweł | 764 | SZCZECIN | M40 | DNF | 00:26:20 DNF | 00:41:19 DNF | 00:41:55 DNF | |||
SOWIŃSKI Kamil | 737 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | BRZEG DOLNY | M30 | DNF | 00:26:50 DNF | 00:41:25 DNF | 00:41:57 DNF | ||
17 | PRZYBYŁ Piotr | 725 | EASY RUNNERS | GOSTYŃ | M50 | 00:00:12 | 00:27:13 | 00:41:28 | 00:42:35 | |
18 | SMOROWIŃSKI Sebastian | 773 | GOŁANICE | M30 | 00:00:12 | 00:26:55 | 00:42:07 | 00:42:46 | ||
PRAŻANOWSKI Sergiusz | 739 | ŁÓDŹ | M30 | DNF | 00:26:58 DNF | 00:42:09 DNF | 00:42:46 DNF | |||
20 | PACZUSKI Michal | 762 | LODZ | M40 | 00:00:05 | 00:27:03 | 00:42:17 | 00:42:49 | ||
21 | LIS Paweł | 716 | MIEROSZÓW | M40 | 00:00:10 | 00:27:25 | 00:42:54 | 00:43:28 | ||
22 | MENDYKA Łukasz | 752 | ŚRODA WLKP. | M30 | 00:00:10 | 00:27:53 | 00:43:12 | 00:43:36 | ||
23 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 728 | GARMIN WROCŁAW | OLEŚNICA | M30 | 00:00:06 | 00:26:35 | 00:43:16 | 00:43:45 | |
24 | PISARCZYK Grzegorz | 765 | POZNAŃ | M30 | 00:00:09 | 00:27:52 | 00:43:38 | 00:45:37 | ||
25 | MORGIEWICZ Piotr | 753 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M50 | 00:00:14 | 00:28:36 | 00:45:14 | 00:45:54 | |
26 | JARUS Andrzej | 708 | POLISH_WINGS | PIESZYCE | M50 | 00:00:08 | 00:28:39 | 00:45:05 | 00:45:56 | |
27 | NOSKI Mariusz | 718 | BIELAWA | M40 | 00:00:06 | 00:28:17 | 00:43:42 | 00:46:00 | ||
28 | PILIPCZUK Paweł | 735 | POLISH OFFICIAL DRINKING TEAM | PORAJÓW | M40 | 00:00:07 | 00:28:36 | 00:45:11 | 00:46:03 | |
29 | DEINIUK Roman | 715 | WARSZAWA | M30 | 00:00:12 | 00:28:10 | 00:45:17 | 00:46:34 | ||
30 | POŁOMSKI Daniel | 754 | SZCZECIN | M40 | 00:00:08 | 00:29:36 | 00:45:54 | 00:46:49 | ||
31 | GAŁKA Grzegorz | 721 | WROCŁAW | M50 | 00:00:04 | 00:29:27 | 00:45:32 | 00:47:36 | ||
32 | STEFANIAK Marcin | 760 | ŁĘCZYCE | M40 | 00:00:15 | 00:31:12 | 00:47:43 | 00:48:15 | ||
33 | BEREŻAŃSKI Bartłomiej | 757 | REDA | M40 | 00:00:14 | 00:31:13 | 00:47:44 | 00:48:18 | ||
34 | GAWROŃSKI Hubert | 738 | HUGO | KOSTRZYN | M40 | 00:00:15 | 00:31:15 | 00:47:47 | 00:48:20 | |
35 | ABRAMOWICZ Agata | 717 | KRZEPTÓW | K20 | 00:00:07 | 00:29:42 | 00:47:26 | 00:48:25 | ||
36 | M-SKI Bartosz | 726 | SPWSZ W SZCZECINIE | STARGARD | M40 | 00:00:04 | 00:30:00 | 00:46:47 | 00:48:29 | |
37 | JAKUBOWSKI Łukasz | 767 | KAMIEŃ POMORSKI | M40 | 00:00:03 | 00:31:12 | 00:47:54 | 00:48:33 | ||
38 | WRZESIŃSKI Łukasz | 759 | POWER&PAKER | WROCŁAW | M40 | 00:00:15 | 00:31:04 | 00:48:08 | 00:48:46 | |
39 | MILEWICZ Daniel | 713 | BOLESŁAWIEC | M30 | 00:00:38 | 00:30:24 | 00:47:47 | 00:48:50 | ||
40 | KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej | 706 | BOLESŁAWIEC | M40 | 00:00:39 | 00:30:32 | 00:47:59 | 00:48:58 | ||
41 | BRONCZAK Tomasz | 727 | LUBIEPODGORKE | ZBĄSZYŃ | M40 | 00:00:13 | 00:29:56 | 00:48:44 | 00:49:36 | |
42 | BOBER Dorota | 766 | JAWOR | K40 | 00:00:13 | 00:30:00 | 00:48:39 | 00:49:50 | ||
43 | KINCEL Krzysztof | 807 | KROSNO ODRZAŃSKIE | M50 | 00:00:10 | 00:31:24 | 00:49:07 | 00:49:51 | ||
44 | KROCZYŃSKI Sławomir | 772 | BIEGOLAS KOSZALIN-KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M60 | 00:00:04 | 00:30:47 | 00:48:12 | 00:50:11 | |
45 | DZIĘGIELEWSKA Dominika | 704 | LIPA | K30 | 00:00:04 | 00:31:01 | 00:49:34 | 00:50:11 | ||
46 | KUCHMECKI Maciej | 703 | POZNAŃ | M40 | 00:00:07 | 00:31:14 | 00:49:12 | 00:50:51 | ||
47 | DEC Mirosław | 714 | TRUCHT TEAM | OPOLE | M40 | 00:00:10 | 00:31:33 | 00:49:55 | 00:50:54 | |
48 | ŚWIERZYŃSKI Witold | 761 | BEZRZECZE | M50 | 00:00:08 | 00:31:21 | 00:49:20 | 00:50:56 | ||
49 | STODOLNY Krzysztof | 743 | WORYTY | M60 | 00:00:07 | 00:30:56 | 00:49:08 | 00:51:02 | ||
50 | ZIEMNIAK Marcin | 741 | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 00:31:53 | 00:49:58 | 00:51:14 | ||
51 | JARASZEK Sanjaya | 774 | JASNA STRONA MOCY | NYSA | M60 | 00:00:06 | 00:31:35 | 00:49:58 | 00:51:29 | |
52 | DWORNIKOWSKI Zbigniew | 722 | LIGOTA | M50 | 00:00:07 | 00:33:39 | 00:51:05 | 00:53:58 | ||
53 | JĘDROWSKI Ryszard | 736 | ULTRA RZEPIN | RZEPIN | M40 | 00:00:16 | 00:33:29 | 00:50:50 | 00:54:30 | |
54 | SEMENIUK Konrad | 747 | RZEPIŃSCY BIEGACZE | RZEPIN | M30 | 00:00:16 | 00:33:27 | 00:50:51 | 00:54:31 | |
55 | SOBIŁO Marek | 734 | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | LUBIN | M40 | 00:00:11 | 00:34:13 | 00:54:26 | 00:56:04 | |
56 | MARKULAK Marcin | 729 | LUBIN | M40 | 00:00:11 | 00:34:11 | 00:54:24 | 00:56:06 | ||
57 | STRONIKOWSKI Kamil | 771 | DRUŻYNA STASIA | SZCZECIN | M40 | 00:00:11 | 00:35:09 | 00:55:21 | 00:56:21 | |
58 | SOBKA Zbigniew | 730 | TLD WORLD TEAM | LUBIN | M40 | 00:00:16 | 00:33:17 | 00:56:19 | 00:57:32 | |
59 | FELIKSIAK Michał | 731 | LUBIN | M40 | 00:00:17 | 00:34:13 | 00:56:55 | 00:57:32 | ||
60 | SĄDEL Krzysztof | 770 | SZCZECIN | M50 | 00:00:19 | 00:37:42 | 00:58:27 | 01:00:10 | ||
61 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 763 | 3:33 TEAM | PALĘDZIE | M50 | 00:00:11 | 00:34:23 | 00:55:42 | 01:00:18 | |
62 | PRUSIEWICZ Beata | 701 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K50 | 00:00:13 | 00:38:37 | 01:00:15 | 01:01:45 | ||
63 | KAZUBOWSKA Małgorzata | 710 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K40 | 00:00:06 | 00:39:26 | 01:01:54 | 01:04:23 | ||
64 | DWORNIKOWSKA Beata | 723 | LIGOTA | K40 | 00:00:07 | 00:39:28 | 01:04:48 | 01:07:02 | ||
65 | GIENIECZKO Marcin | 769 | NO LIMITS SVALBARD EXTREME 2023 | KETRZYN | M40 | 00:00:03 | 00:39:26 | 01:04:47 | 01:07:29 | |
66 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 755 | RAWA MAZOWIECKA | K40 | 00:00:13 | 00:43:18 | 01:08:38 | 01:11:26 |
Znaleziono 66 wynik(ów)