SZTAFETA CHOJNIK

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
61 km
Zgłoszonych:
46
Wystartowało:
21
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
16
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Półmaraton | Kamienna trzydziestka | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KK | MIX | MM

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPółmaratonKamienna trzydziestkaCzas
netto
61km
Czas
brutto
61km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ARAK Tomasz
CZYŻKOWSKI Rafał
2119TriWawaPIASECZNOMM1M 102:50:44.0003:02:19.0005:52:56.0005:53:03.00 5:4710.4
2KOMISARCZYK Anna
JARMOLIŃSKI Piotr
2107SZCZECIN MIERZYNMIX1M 203:14:52.0002:57:45.0006:12:29.0006:12:37.00+00:19:346:069.8
3BRZĄKAŁA Katarzyna
PAWLAK Bartek
2106OSTRÓW WIELKOPOLSKIMIX2M 303:17:33.0003:07:05.0006:24:27.0006:24:38.00+00:31:356:189.5
4KIMBORT Piotr
MOJEK Michał
2121GOPR Karkonosze/Szwagier TeamKARPACZMM2M 403:19:13.0003:15:33.0006:34:36.0006:34:46.00+00:41:436:289.3
5GAWLEWICZ Krystyna
GAWLEWICZ Tomasz
2117Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKMIX3M 503:16:46.0003:19:58.0006:36:34.0006:36:44.00+00:43:416:309.2
6STRZELECKI Michał
THIER Dominik
2115Smashing PąpkinsWARSZAWAMM3M 603:27:44.0003:09:09.0006:36:41.0006:36:53.00+00:43:506:309.2
7ŻUKIEWICZ Maciej
ŻUKIEWICZ Piotr
2103Obozy GórskieBŁONIEMM4M 703:04:24.0003:39:09.0006:43:24.0006:43:33.00+00:50:306:369.1
8GAPSKA Anna
GAPSKI Mateusz
2100GDAŃSKMIX4M 803:53:16.0003:21:24.0007:14:28.0007:14:40.00+01:21:377:078.4
9WOJCIECHOWSKI Andrzej
ORWAT Adam
2101Wolsztyński Klub BiegowyKARPICKOMM5M 903:39:23.0003:46:54.0007:25:35.0007:26:17.00+01:33:147:188.2
10KONOPKA-LULEK Agnieszka
LULEK Paweł
2118RUN is FUNPOZNAŃMIX5K 104:05:11.0003:30:55.0007:35:53.0007:36:06.00+01:43:037:288
11MYSŁEK Tomasz
MYSŁEK Anna
2105JELENIA GÓRAMIX6M 1004:24:18.0003:47:01.0008:11:08.0008:11:19.00+02:18:168:037.5
12MAJEWSKA Anna
JACHYMSKI Ignacy
2102AKG ŁódźŁÓDŹMIX7M 1104:32:31.0004:18:55.0008:51:00.0008:51:26.00+02:58:238:426.9
13ŁOPATA Anna
ŁOPATA Witold
2104Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNMIX8M 1204:11:38.0004:42:32.0008:53:31.0008:54:10.00+03:01:078:446.9
14FISZER Jan
DAWIDZIAK Paweł
2113Centrum FiszerSZKLARSKA PORĘBAMM6M 1304:52:00.0004:55:37.0009:47:16.0009:47:37.00+03:54:349:376.2
15KACIUPA Agnieszka
WOJDAŁOWICZ Ewa
2109Wierzbicki Running ProjectSZCZECINKK1K 204:58:51.0004:58:38.0009:56:59.0009:57:29.00+04:04:269:476.1
16BEDNARSKA Katarzyna
MACHTAŁOWICZ Beata
2120ŁÓDŹKK2K 305:20:56.0004:54:58.0010:15:18.0010:15:54.00+04:22:5110:055.9
GADZIMSKI Michał
BIELA Konrad
2108Kowary biegająKOWARYMM00:00:00.00 DNF02:56:36.00 DNF DNF DNF--
LITWIN Michał
LITWIN Monika
2114Litwin TeamPASIKUROWICEMIX03:13:10.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GÓRECKA Milena
TERZONI Christian
2122Panda TeamCASTELNOVO NE MONTIMIX04:06:09.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOCZEWSKI Paweł
SOBAŃSKI Bartosz
2110Maltańska Grupa BiegowaPOZNAŃMM00:00:00.00 DNF04:11:52.00 DNF DNF DNF--
TETERYCZ-DYTKO Katarzyna
DYTKO Krzysztof
2111K2 MISZKOWICELUBAWKAMIX05:07:17.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 21 wynik(ów)