SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 1

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-04-13
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
28,7 km
Zgłoszonych:
200
Wystartowało:
191
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
190
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 26.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPunkt_przed_Z1
26.7km
Czas
netto
28.7km
Czas
brutto
28.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRUPIČKA Robert 1001Salomon CZ/Willa SPA ScalianoTRUTNOVOPEN1M 100:00:0002:21:4202:30:37.2502:30:37.25 5:1411.4
2UZNAŃSKI Piotr 1119Przyjaciele po prostuKRAKÓWOPEN2M 200:00:0002:28:4702:37:56.1002:37:56.10+00:07:185:3010.9
3MAREK Dariusz 1015Monk Sandals TeamKRAKÓWOPEN3M 300:00:0002:29:1902:40:45.4502:40:45.45+00:10:085:3610.7
4BARANOW Łukasz 1006Inov8/UDPLATERÓWOPEN4M 400:00:0002:32:3202:42:53.5502:42:53.55+00:12:165:4010.6
5BIERNAWSKI Piotr 1003ATTIQNOWY TARGOPEN5M 500:00:0002:35:0802:45:39.7502:45:39.75+00:15:025:4610.4
6BONIEC Radosław 1164Zielony LasŻARYOPEN6M 600:00:0002:35:5702:47:03.8502:47:03.85+00:16:265:4910.3
7BERAN Jan 1177hou hou houPOLICE NAD METUJÍOPEN7M 700:00:0002:37:4102:49:02.0502:49:02.05+00:18:245:5310.2
8NOWAK Przemysław 1009SowiodzikiDZIERŻONIÓWOPEN8M 800:00:0002:38:0102:49:13.4502:49:13.45+00:18:365:5310.2
9GRAMACKI Szymon 1014Projekt BraciaPOZNAŃOPEN9M 900:00:0002:40:1502:51:09.2502:51:09.25+00:20:325:5710.1
10LEŚNIAK Michał 1067Team Mountain Fuel PolskaTRIVERTONOPEN10M 1000:00:0002:41:2802:51:22.0002:51:22.00+00:20:445:5810
11WŁODARKIEWICZ Dominik 1004City Trail TeamPOZNAŃOPEN11M 1100:00:0002:41:4802:51:52.5002:51:52.50+00:21:155:5910
12SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 1002Salco Retro Team 2015DĄBCZEOPEN12M 1200:00:0002:41:1902:52:04.1002:52:04.10+00:21:265:5910
13GORZELAŃCZYK Jakub 1145Trzej RycerzeGOLĘCZEWOOPEN13M 1300:00:0002:41:0502:53:31.5002:53:31.50+00:22:546:029.9
14HUDEČEK Jiří 1178Trans Brdy Team LetyLETYOPEN14M 1400:00:0002:43:4002:55:31.5502:55:31.55+00:24:546:069.8
15ŻARECKI Łukasz 1158Pumy PatagońskieSIECHNICEOPEN15M 1500:00:0002:47:0902:59:56.0502:59:56.05+00:29:186:169.6
16KAŁUŻNY Adam 1148SOCIOS SILESIA1RUDA ŚLĄSKAOPEN16M 1600:00:0002:46:5403:00:51.8503:00:51.85+00:30:146:189.5
17TERZONI Christian 1076ultraRagazziCASTELNOVO NE MONTIOPEN17M 1700:00:0002:48:1503:02:49.7503:02:49.75+00:32:126:229.4
18WYRODEK Jakub 1184Turboptysie&Michał-Skalnik.plNOWA RUDAOPEN18M 1800:00:0002:52:1003:03:12.6003:03:12.60+00:32:356:229.4
19MILEWSKI Dominik 1113Gąbin BiegaPŁOCKOPEN19M 1900:00:0002:50:2603:03:21.1503:03:21.15+00:32:436:239.4
20KOMENDACKI Dominik 1042Speed 4 TeamGŁOGÓWOPEN20M 2000:00:0002:50:5703:04:28.8503:04:28.85+00:33:516:259.3
21KUŹNIAR Paweł 1136Gdzie mąż nie może tam żonę pośleJEŻÓW SUDECKIOPEN21M 2100:00:0002:53:1503:05:01.4003:05:01.40+00:34:246:269.3
22BEDNARZ Adam 1063Kilometers Eaters TeamZŁOCZEWOPEN22M 2200:00:0002:50:3803:05:55.9003:05:55.90+00:35:186:289.3
23ŁYJAK Błażej 1181RMT Team ~ RateMyTrail.comWROCŁAWOPEN23M 2300:00:0002:53:0003:06:04.1003:06:04.10+00:35:266:289.3
24GUSTAW Łukasz 1183The ŁAN teamKUDOWA-ZDRÓJOPEN24M 2400:00:0002:51:5303:06:26.8503:06:26.85+00:35:496:299.2
25BARTYZEL Marek 1115CERBERZAWOJAOPEN25M 2500:00:0002:55:4103:07:26.4503:07:26.45+00:36:496:319.2
26MALINOWSKI Mateusz 1095Po RobocieMYSŁOWICEOPEN26M 2600:00:0002:56:1603:08:01.4503:08:01.45+00:37:246:339.2
27LINKOWSKI Michał 1058Oszukani przez BMISUCHY LASOPEN27M 2700:00:0002:57:0603:08:30.5003:08:30.50+00:37:536:349.1
28KRZYSZCZAK Jaromir 1110Stay Insane/Biegusiem.plLUBLINOPEN28M 2800:00:0002:54:5103:08:48.5003:08:48.50+00:38:116:349.1
29MAZURKIEWICZ Jerzy 1018Misie PysieWROCŁAW (WROCŁAW-STARE MIASTO)OPEN29M 2900:00:0002:57:5403:09:54.0003:09:54.00+00:39:166:379.1
30MACIĄG Grzegorz 1114NullpointerKRAKÓWOPEN30M 3000:00:0002:57:3403:10:14.8503:10:14.85+00:39:376:379.1
31WINIARSKA Katarzyna 1005Fajna drużynaPRZEMYŚLOPEN31K 100:00:0002:58:1803:10:31.4503:10:31.45+00:39:546:389
32KUCHARSKI Przemysław 1055Free RunROKIETNICAOPEN32M 3100:00:0002:59:4203:13:30.5003:13:30.50+00:42:536:448.9
33MILKOWSKI Rafał 10323XMRYBNIKOPEN33M 3200:00:0003:00:2903:14:01.0503:14:01.05+00:43:236:458.9
34BEDNARZ Krzystof 1061SRC TeamBRZEGOPEN34M 3300:00:0003:00:2703:14:58.8003:14:58.80+00:44:216:478.8
35DZIĄDZIAK Łukasz 1163SENTEOŁAWAOPEN35M 3400:00:0003:00:0603:15:16.5503:15:16.55+00:44:396:488.8
36NERS Maciej 1199KingrunnersWARSZAWAOPEN36M 3500:00:0003:03:4003:16:17.9003:16:17.90+00:45:406:508.8
37SZKODA Dariusz 1064SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN37M 3600:00:0003:03:3603:16:54.7003:16:54.70+00:46:176:518.7
38GWIŻDŻ Marcin 1139Biegamy DokładnieJAWORZNOOPEN38M 3700:00:0003:04:2503:18:21.6503:18:21.65+00:47:446:548.7
39KRAKOWIAK Rafał 1167KRAKOWIAK TEAMMOSINAOPEN39M 3800:00:0003:06:0803:18:44.0003:18:44.00+00:48:066:558.7
40ZAŁUBSKI Jacek 1070Harcownik 1JELCZ-LASKOWICEOPEN40M 3900:00:0003:07:1603:18:55.7503:18:55.75+00:48:186:558.7
41WOWER Bartłomiej 1191CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN41M 4000:00:0003:06:5003:19:17.9503:19:17.95+00:48:406:568.6
42PĘCHERZ Piotr 1050Kowary BiegająJELENIA GÓRAOPEN42M 4100:00:0003:07:0703:19:28.3003:19:28.30+00:48:516:578.6
43URAMEK Grzegorz 1150Zapasieni TruchtaczeOBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN43M 4200:00:0003:07:4203:19:44.1003:19:44.10+00:49:066:578.6
44KWIATKOWSKI Przemysław 1138Victoria DobrzyńPISARZOWICEOPEN44M 4300:00:0003:05:5703:19:53.5003:19:53.50+00:49:166:578.6
45MATLOK Marek 1187SkurczyBykiZABRZEOPEN45M 4400:00:0003:07:2503:20:11.2003:20:11.20+00:49:336:588.6
46KOGUT Stanisław 1097Biegniemy z RozumemŚWIDNICAOPEN46M 4500:00:0003:06:3003:21:12.2503:21:12.25+00:50:357:008.6
47SZKOŁA Wojciech 1186Natural Born RunnersPOZNAŃOPEN47M 4600:00:0003:08:1303:21:37.0503:21:37.05+00:50:597:018.5
48RÓŻANOWSKI Łukasz 1084SzturmBIELSKO-BIAŁAOPEN48M 4700:00:0003:08:4303:23:25.3503:23:25.35+00:52:487:058.5
49DĄBROWSKI Kamil 1092Ultra FrusiakiWROCŁAWOPEN49M 4800:00:0003:09:3703:23:39.4003:23:39.40+00:53:027:058.5
50BUCHLA Marcin 10283w1WROCŁAWOPEN50M 4900:00:0003:11:3603:24:12.5503:24:12.55+00:53:357:068.4
51JANUSZKO Krzysztof 1104Żelazna Świdnica TRI TeamŚWIDNICAOPEN51M 5000:00:0003:11:2503:25:29.7003:25:29.70+00:54:527:098.4
52SADZIK Robert 1090Aby Do Mety/NEOPROFILBARDOOPEN52M 5100:00:0003:14:3503:27:45.2003:27:45.20+00:57:077:148.3
53MICHALAK Maciej 1007Gizdy pierońskieKATOWICEOPEN53M 5200:00:0003:13:4303:28:09.0503:28:09.05+00:57:317:158.3
54WITAS Andrzej 1100Brothers in painKRAKÓWOPEN54M 5300:00:0003:11:4503:28:40.0003:28:40.00+00:58:027:168.3
55LUBAŃSKI Robert 115950 PLUSBUKOWICEOPEN55M 5400:00:0003:14:1403:29:47.1503:29:47.15+00:59:097:188.2
56ŁAŹNIOWSKI Dawid 1083SUDECCY D-E-P-TACZE TEAMKUDOWA ZDRÓJOPEN56M 5500:00:0003:16:4303:30:33.5503:30:33.55+00:59:567:208.2
57NOWAK Wojtek 1020eXploradorPOZNAŃOPEN57M 5600:00:0003:16:0203:31:13.4503:31:13.45+01:00:367:218.2
58MYRCHA Mateusz 1173MIXturaWARSZAWAOPEN58M 5700:00:0003:18:1003:32:03.1003:32:03.10+01:01:257:238.1
59MUSIOŁ Michał 1147Kamil jest pięknyCHEŁM ŚLĄSKIOPEN59M 5800:00:0003:18:1403:32:17.4003:32:17.40+01:01:407:238.1
60GRYCMAN Łukasz 1169Sparta Ultra Team 1TRZCINICAOPEN60M 5900:00:0003:19:3703:33:17.4503:33:17.45+01:02:407:258.1
61KUNICKI Konrad 1116NOA 3-packWROCŁAWOPEN61M 6000:00:0003:18:4503:34:05.4003:34:05.40+01:03:287:278
62GRUDOWSKI Konrad 1013Wały ChrobregoSZCZECINOPEN62M 6100:00:0003:18:2103:34:19.7003:34:19.70+01:03:427:288
63WŁODARCZYK Michał 1035AsyBezKasyŁÓDŹOPEN63M 6200:00:0003:20:1703:34:48.1003:34:48.10+01:04:107:298
64BALCAR Michal 1193RunSport TeamČERVENÝ KOSTELECOPEN64M 6300:00:0003:13:5903:34:51.9003:34:51.90+01:04:147:298
65JACHYM-DREWNIAK Joanna 1129Ladies TeamKRAKÓWOPEN65K 200:00:0003:21:5103:35:41.0503:35:41.05+01:05:037:308
66GAWĘSKI Maciej 1124Po2krakiKRAKÓWOPEN66M 6400:00:0003:22:4603:37:24.5503:37:24.55+01:06:477:347.9
67PALCZARSKI Marcin 1128DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN67M 6500:00:0003:22:2803:37:45.6503:37:45.65+01:07:087:357.9
68POTOCZNY Łukasz 1065EUFORIABIEGACZATEMGÓRAOPEN68M 6600:00:0003:24:3203:37:45.9503:37:45.95+01:07:087:357.9
69GRZEBIELUCH Łukasz 1144LedwoZipiaRYBNIKOPEN69M 6700:00:0003:23:1303:39:01.1503:39:01.15+01:08:237:377.9
70PRUSISZ Jacek 1027zBiegiPOLKOWICEOPEN70M 6800:00:0003:25:0003:39:08.6503:39:08.65+01:08:317:387.9
71PERENC Michał 1047Husaria Race TeamJAROSŁAWOPEN71M 6900:00:0003:25:0703:39:24.2003:39:24.20+01:08:467:387.8
72ZAJĄC Marcin 1156DA STYGMATYKWROCŁAWOPEN72M 7000:00:0003:23:3703:40:05.3003:40:05.30+01:09:287:407.8
73BERNAT Marcin 1103Dzika WatahaŚWIDNICAOPEN73M 7100:00:0003:20:3003:40:40.7003:40:40.70+01:10:037:417.8
74WOŁCZEK Przemysław 1044Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN74M 7200:00:0003:24:5203:40:48.6503:40:48.65+01:10:117:417.8
75BRUMLICHOVA Romana 1200Behny z CechOPEN75K 300:00:0003:25:1403:40:59.1003:40:59.10+01:10:217:417.8
76PIOTROWSKI Paweł 1078PROTONGOSTYŃOPEN76M 7300:00:0003:26:3403:41:00.8003:41:00.80+01:10:237:427.8
77STEFANIAK Łukasz 1021Romeo i JulieSZCZECINOPEN77M 7400:00:0003:27:2703:41:05.0503:41:05.05+01:10:277:427.8
78KORCZYK Jakub 1118Czasem na asfalcieKOMOROWOOPEN78M 7500:00:0003:26:2003:42:23.5003:42:23.50+01:11:467:447.7
79KRZESZOWSKI Marcin 1043MGM StrzegomSTRZEGOMOPEN79M 7600:00:0003:27:1603:43:15.2003:43:15.20+01:12:377:467.7
80LEWANDOWSKI Paweł 1170PGE RUN ObrótRZESZÓWOPEN80M 7700:00:0003:27:2203:43:20.6503:43:20.65+01:12:437:467.7
81MAGDA Łukasz 10793XLŻYRARDÓWOPEN81M 7800:00:0003:28:5103:43:31.8003:43:31.80+01:12:547:477.7
82MAJEWSKI Maciej 1098UltraWapniakiPSZENNOOPEN82M 7900:00:0003:27:0903:43:38.5503:43:38.55+01:13:017:477.7
83ROJEWSKI Paweł 1166Niebezpieczne ZbiegiŁÓDŹOPEN83M 8000:00:0003:29:0903:44:36.6003:44:36.60+01:13:597:497.7
84JAROSŁAWSKI Marcin 1154KB Harcownik 2JELCZ-LASKOWICEOPEN84M 8100:00:0003:25:5503:44:36.7003:44:36.70+01:13:597:497.7
85FERENC-SZMUC Edyta 1141zakochane w GÓRACHLEWIN KŁODZKIOPEN85K 400:00:0003:30:1603:44:57.9503:44:57.95+01:14:207:507.7
86BĄK Agata 1146BUSHIDOSOBIENIEOPEN86K 500:00:0003:31:1903:45:10.0003:45:10.00+01:14:327:507.6
87KRYM Katarzyna 1160AEDSMOLECOPEN87K 600:00:0003:29:4403:45:15.0503:45:15.05+01:14:377:507.6
88KUCZKOWSKI Krzysztof 1049Merino MobWARSZAWAOPEN88M 8200:00:0003:29:1003:46:41.9003:46:41.90+01:16:047:537.6
89GÓRAJ Janusz 1011Kopalnia MocyTARNOBRZEGOPEN89M 8300:00:0003:30:2503:47:33.6503:47:33.65+01:16:567:557.6
90PISINGAS Mariusz 1082Siła Masa Moc KiełbasaGLIWICEOPEN90M 8400:00:0003:30:4803:48:03.4503:48:03.45+01:17:267:567.6
91MARGASIŃSKI Michał 1132Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOPEN91M 8500:00:0003:31:3203:48:29.9503:48:29.95+01:17:527:577.5
92SZELĄG Sławomir 1165Lisy PustyniKLUCZEOPEN92M 8600:00:0003:33:0903:49:08.2003:49:08.20+01:18:307:597.5
93KAŁUŻNY Wojciech Kałużny 1012No Sugar CafeŚWIDNICAOPEN93M 8700:00:0003:35:1103:49:30.1503:49:30.15+01:18:527:597.5
94DŁUGOŁĘCKI Konrad 1101POZYTYWNI FURIACIŚWIDNICAOPEN94M 8800:00:0003:32:3403:49:44.4503:49:44.45+01:19:078:007.5
95BONIKOWSKI Tomasz 1036#doporzyguGRODZISK MAZOWIECKIOPEN95M 8900:00:0003:35:1503:49:52.0003:49:52.00+01:19:148:007.5
96ROSOŁOWSKI Grzegorz 1051G-G-M TeamNOWE MIASTECZKOOPEN96M 9000:00:0003:34:5403:51:15.4003:51:15.40+01:20:388:037.4
97SZYMAŃSKI Marek 1048Grizzly TeamWROCŁAWOPEN97M 9100:00:0003:34:2503:51:26.4503:51:26.45+01:20:498:037.4
98MUCHA Piotr 1023FizjoTeamSZCZECINOPEN98M 9200:00:0003:34:1303:51:29.7503:51:29.75+01:20:528:037.4
99NOWAK Michał 1089Goats Gone WildŁOBODNOOPEN99M 9300:00:0003:36:2203:51:38.5003:51:38.50+01:21:018:047.4
100SZANDAŁA Jacek 1106Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAOPEN100M 9400:00:0003:37:0903:52:38.9003:52:38.90+01:22:018:067.4
101KOZIELEWSKI Antoni 1195RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃOPEN101M 9500:00:0003:36:5803:52:51.4503:52:51.45+01:22:148:067.4
102FEDER Marcin 1059Trochę sajkoWARSZAWAOPEN102M 9600:00:0003:37:0503:53:26.8003:53:26.80+01:22:498:087.4
103SZNAJDER Marcin 1025MESONDŻI LAJF STAJLKOPANINAOPEN103M 9700:00:0003:37:0603:53:31.1003:53:31.10+01:22:538:087.4
104IDZIAK Jakub 1086Dziki z PoznaniaPOZNAŃOPEN104M 9800:00:0003:40:2403:54:32.1503:54:32.15+01:23:548:107.3
105GNIADEK Tomasz 1117W pogoni za KopytkiemKRAKÓWOPEN105M 9900:00:0003:39:1503:54:45.9503:54:45.95+01:24:088:107.3
106JĘDRYCA Przemek 1171SPARTA ULTRA TEAM NIEZNISZCZALNITRZCINICAOPEN106M 10000:00:0003:54:47.9003:54:47.90+01:24:108:107.3
107PUCHACZ Wojciech 1053Umiłowani w bekoniePOZNAŃOPEN107M 10100:00:0003:40:1403:55:11.4003:55:11.40+01:24:348:117.3
108WALECZEK Sławomir 1094HedoniściBRZEZINKA ŚREDZKAOPEN108M 10200:00:0003:36:4603:55:12.9003:55:12.90+01:24:358:117.3
109STACHURA Magdalena 1108CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN109K 700:00:0003:39:5503:55:13.0503:55:13.05+01:24:358:117.3
110URBANIAK Hubert 1137Rozbiegany Rawicz AKUNA RUNRAWICZOPEN110M 10300:00:0003:40:5203:56:58.1003:56:58.10+01:26:208:157.3
111GRAMZA Katarzyna 1017DZIKIE HUCUŁYRAWICZOPEN111K 800:00:0003:41:0003:56:58.1003:56:58.10+01:26:208:157.3
112ZIMNY Tomasz 1010Młodzi gniewniSZCZECINOPEN112M 10400:00:0003:39:1803:57:38.8503:57:38.85+01:27:018:167.2
113TOMASIK Andrzej 1179Faworyci 20 lat późniejZIELONA GÓRAOPEN113M 10500:00:0003:41:2303:58:12.4503:58:12.45+01:27:358:187.2
114HORNYCHOVA Marie 1135Ceske holkyPOLICE NAD METUJIOPEN114K 900:00:0003:42:5403:58:47.1503:58:47.15+01:28:098:197.2
115MIKOŁAJCZYK Tomasz 1111exploradorDOPIEWIECOPEN115M 10600:00:0003:41:4903:59:07.5503:59:07.55+01:28:308:197.2
116KRUPIANIK Tomasz 1056OswitzWROCŁAWOPEN116M 10700:00:0003:41:5103:59:29.2003:59:29.20+01:28:518:207.2
117GRZESZCZUK Grzegorz 1168Team ZabieganeDni IIWARSZAWAOPEN117M 10800:00:0003:44:0003:59:33.5003:59:33.50+01:28:568:207.2
118RUSOŁ Tomasz 1134PZPN - Polski Związek Przyjaciół NadwagiWROCŁAWOPEN118M 10900:00:0003:43:0503:59:43.3503:59:43.35+01:29:068:217.2
119GARCZYŃSKI Darek 1077AKD TeamKATOWICEOPEN119M 11000:00:0003:43:3703:59:43.8503:59:43.85+01:29:068:217.2
120MAKOWSKI Tomasz 1091Janusze UltraPOZNAŃOPEN120M 11100:00:0003:41:3904:00:01.2004:00:01.20+01:29:238:217.2
121URBAŃSKI Michał 1142Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJOPEN121M 11200:00:0003:42:1604:00:42.3504:00:42.35+01:30:058:237.2
122GÓRSKA Agnieszka 1175Żary Runners TeamŻARYOPEN122K 1000:00:0004:01:12.2504:01:12.25+01:30:358:247.1
123LEKSY Robert 1161Trailowe Biegi DuchoweWARSZAWAOPEN123M 11300:00:0003:42:4504:01:12.6504:01:12.65+01:30:358:247.1
124GAGAT Bartłomiej 1140Kulawe PieronyCHORZÓWOPEN124M 11400:00:0003:43:4704:02:09.5504:02:09.55+01:31:328:267.1
125MAĆKOWIAK Michał 1008Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN125M 11500:00:0003:44:2004:02:15.2004:02:15.20+01:31:378:267.1
126FRĄCKOWIAK Ewelina 1131Piastowski JarROSZKÓW/JAROCINOPEN126K 1100:00:0003:47:0104:03:14.7004:03:14.70+01:32:378:287.1
127GAWRON Bartłomiej 1085fasterPOLSKA NOWA WIEŚOPEN127M 11600:00:0003:46:0904:04:06.5004:04:06.50+01:33:298:307.1
128DETTLAFF Patrycja 1182Góralki bez halkiWILCZA GÓRAOPEN128K 1200:00:0003:47:5604:04:31.1004:04:31.10+01:33:538:317
129CZECZOTT Małgorzata 1180UKA UltrasWARSZAWAOPEN129K 1300:00:0003:48:4004:05:30.9004:05:30.90+01:34:538:337
130PAWLICKI Karol 1062Bagienne DzikiMALCZYCEOPEN130M 11700:00:0003:49:3004:05:37.1004:05:37.10+01:34:598:337
131GAZDA Michał 1071CONSTRAVIAPOZNAŃOPEN131M 11800:00:0003:52:0104:09:10.6004:09:10.60+01:38:338:406.9
132BARTOSIEWICZ Adam 1037Gryfino TeamGRYFINOOPEN132M 11900:00:0003:54:4304:10:30.7504:10:30.75+01:39:538:436.9
133TRACZYŃSKI Daniel 1096Ich TrojeŚWIDNICAOPEN133M 12000:00:0003:51:3504:11:09.5504:11:09.55+01:40:328:456.9
134TUCHOŁKA Marta 1197Umiłowani w TofuRożkuKRAKÓWOPEN134K 1400:00:0003:54:1904:11:31.8504:11:31.85+01:40:548:456.8
135CISZYŃSKI Marek 1133GosiaMarekJakubKATOWICEOPEN135M 12100:00:0003:58:0604:11:52.8004:11:52.80+01:41:158:466.8
136JĘDRASZEK Alicja 1026IronGirlsPABIANICEOPEN136K 1500:00:0003:54:5104:11:54.5504:11:54.55+01:41:178:466.8
137BARSZCZ Bartosz 1143Radomskie WarchołyRADOMOPEN137M 12200:00:0003:51:2804:12:06.0004:12:06.00+01:41:288:476.8
138NYKIEL Artur 1030Bez Nazwy :)MYSŁOWICEOPEN138M 12300:00:0003:57:0004:13:40.1504:13:40.15+01:43:028:506.8
139KAPAŁKA Adrian 1190Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWOPEN139M 12400:00:0003:58:1804:14:11.8504:14:11.85+01:43:348:516.8
140SOWA Maciej 1045Kibolski KSPOZNAŃOPEN140M 12500:00:0003:59:4804:14:52.4004:14:52.40+01:44:158:526.8
141BIERNACKA Katarzyna 1196Samozwańczy Funclub Piotrka HercogaDĄBROWA GÓRNICZAOPEN141K 1600:00:0003:58:1704:14:56.9504:14:56.95+01:44:198:526.8
142NIMSZ Kamila 1031HarcowniczkiJELCZ-LASKOWICEOPEN142K 1700:00:0003:58:0404:15:08.2004:15:08.20+01:44:308:536.7
143KOTKOWSKI Arthur 1052#TeamKrólakSILNOWOOPEN143M 12600:00:0004:00:0404:16:51.7504:16:51.75+01:46:148:566.7
144GRYCMAN Magdalena 1174SPARTA ULTRA TEAM Dębowy i DziewczynyTRZCINICAOPEN144K 1800:00:0003:59:3004:17:22.7504:17:22.75+01:46:458:586.7
145KONIECZNY Andrzej 1088Orły Agnieszki- Oby Do MetyGOSTYŃOPEN145M 12700:00:0004:02:0104:19:10.8504:19:10.85+01:48:339:016.6
146PASZKIEWICZ Maciej 1151RAMMUROWANA GOŚLINAOPEN146M 12800:00:0004:00:5504:19:56.4504:19:56.45+01:49:199:036.6
147STOLARZ Jędrzej 11573 PieronyBYSTRZYCA KŁODZKAOPEN147M 12900:00:0004:01:0404:21:20.5004:21:20.50+01:50:439:066.6
148BADOWSKI Rafał 1185Mukainada Running TeamKRAKÓWOPEN148M 13000:00:0004:04:1204:22:15.1004:22:15.10+01:51:379:086.6
149REGULSKA Monika 1072ultraGrażynyWARSZAWAOPEN149K 1900:00:0004:04:3904:22:38.3504:22:38.35+01:52:019:096.6
150MARCINIAK Janusz 10243 MushkieteryPOZNAŃOPEN150M 13100:00:0004:06:3104:22:51.7004:22:51.70+01:52:149:096.6
151HRAB Wojciech 1073Tańcząca z dzikamiPOZNAŃOPEN151M 13200:00:0004:22:55.9004:22:55.90+01:52:189:096.5
152GARWOL Justyna 1022Opole BiegaOPOLEOPEN152K 2000:00:0004:03:4404:23:03.5004:23:03.50+01:52:269:096.5
153OPAŁA Krzysztof 1189Trailowe BiegiDuchoweWARSZAWAOPEN153M 13300:00:0004:04:2804:23:07.6004:23:07.60+01:52:309:106.5
154MALCHER Łukasz 1123CHYBA DOBIEGNIEMYLESZNOOPEN154M 13400:00:0004:06:1104:24:15.7504:24:15.75+01:53:389:126.5
155WŁODARCZYK Łukasz 1107ARCYwrogowiePOZNAŃOPEN155M 13500:00:0004:06:1504:25:32.0004:25:32.00+01:54:549:156.5
156MŁYNARCZYK Krzysztof 1016FizjobiegaczeSZCZECINOPEN156M 13600:00:0004:05:0204:25:49.7504:25:49.75+01:55:129:156.5
157LECH Agnieszka 1057BeZGRANIcŚWIEBODZICEOPEN157K 2100:00:0004:08:5504:27:43.6504:27:43.65+01:57:069:196.4
158JANKOWSKI Krzysztof 1130Debiutanci AWFKOWANÓWKOOPEN158M 13700:00:0004:06:5804:27:43.8004:27:43.80+01:57:069:196.4
159CWOJDZIŃSKI Piotr 1099No ProbllamaPOZNAŃOPEN159M 13800:00:0004:10:1604:28:39.6504:28:39.65+01:58:029:216.4
160DWORCZAK Małgorzata 1105PETARDA TEAMPSARSKIEOPEN160K 2200:00:0004:09:0604:28:53.8504:28:53.85+01:58:169:226.4
161KADŁUBOWSKI Piotr 1125KOTWICA BRZEGBRZEGOPEN161M 13900:00:0004:09:3204:29:14.6504:29:14.65+01:58:379:226.4
162MATYASZEK Marek 11883xMKŁODZKOOPEN162M 14000:00:0004:11:3604:29:24.9504:29:24.95+01:58:479:236.4
163STĘPIEŃ Tomasz 1093AbyDoMety2+1OLEŚNICAOPEN163M 14100:00:0004:11:5004:29:43.0004:29:43.00+01:59:059:236.4
164KUŻEL Adrian 1102AKSNOWE MIASTECZKOOPEN164M 14200:00:0004:09:1804:30:09.0004:30:09.00+01:59:319:246.4
165ZARODA Zbyszek 1034Super TrioKONINOPEN165M 14300:00:0004:13:0704:31:29.5504:31:29.55+02:00:529:276.3
166KOZIOŁ Artur 1162Zesram się a nie dam sięKRAKÓWOPEN166M 14400:00:0004:13:2604:31:36.3504:31:36.35+02:00:599:276.3
167SAMBORSKI Bartosz 1127wkurw_team warszawaWARSZAWAOPEN167M 14500:00:0004:13:3304:32:10.7004:32:10.70+02:01:339:286.3
168WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena 1069Kozice KawyWARSZAWAOPEN168K 2300:00:0004:14:1204:32:52.2504:32:52.25+02:02:159:306.3
169LUBAŃSKI Mateusz 1029Team ZabieganeDniJÓZEFÓWOPEN169M 14600:00:0004:14:3204:34:39.7004:34:39.70+02:04:029:346.3
170SAŁDACZ Maciej 1087DZIKIE DZIKI 3WROCŁAWOPEN170M 14700:00:0004:16:0604:35:36.0004:35:36.00+02:04:589:366.2
171CZERMAK Patryk 1172Zakochaj sie w bieganiuBYSTRZYCA KŁODZKAOPEN171M 14800:00:0004:17:3504:35:45.7004:35:45.70+02:05:089:366.2
172WOŹNA Magdalena 1192Stowarzyszenie Nowe GraniceZIELONA GÓRAOPEN172K 2400:00:0004:19:5604:37:53.9004:37:53.90+02:07:169:406.2
173WASZYK Anita 1198MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃOPEN173K 2500:00:0004:20:2204:37:59.8504:37:59.85+02:07:229:416.2
174KURKOWIAK Krzysztof 1046Wkurw_TeamWROCŁAWOPEN174M 14900:00:0004:23:0304:39:39.6004:39:39.60+02:09:029:446.2
175GRACZ Krzysztof 1152Dziki TrzyNADOLICE WIELKIEOPEN175M 15000:00:0004:21:3404:40:57.4004:40:57.40+02:10:209:476.1
176GRABOWICZ Paweł 1153GraninoSIEKIERKI WIELKIEOPEN176M 15100:00:0004:20:3504:42:23.4004:42:23.40+02:11:469:506.1
177CZERWIŃSKI Rafał 1120Dziki OleśnicaOLEŚNICAOPEN177M 15200:00:0004:25:3904:43:29.0504:43:29.05+02:12:519:526.1
178MIGDAŁ Adrian 1019Aniołki CharliegoKŁAJOPEN178M 15300:00:0004:25:2704:44:23.2004:44:23.20+02:13:459:546.1
179STAWIARSKA Katarzyna 1194Karpacz Sport / Kowary BiegająJELENIA GORAOPEN179K 2600:00:0004:25:1504:44:28.7004:44:28.70+02:13:519:546.1
180DAMASIEWICZ Paula 1176SPARTA ULTRA TEAM ZmixowaniTRZCINICAOPEN180K 2700:00:0004:25:1504:46:32.5004:46:32.50+02:15:559:596
181RYCHTYK Dawid 1038JeżykiWROCŁAWOPEN181M 15400:00:0004:25:5704:46:50.6004:46:50.60+02:16:139:596
182STOKŁOSA Michał 1033CapgeminiŻYWIECOPEN182M 15500:00:0004:26:4904:47:58.0004:47:58.00+02:17:2010:026
183BIERNACIK Piotr 1121Kudowscy Miłośnicy BieganiaLEWIN KŁODZKIOPEN183M 15600:00:0004:39:5104:58:36.7504:58:36.75+02:27:5910:245.8
184MARCINIAK Maciej 1074MójPierwszyRaz-MPRPOZNAŃOPEN184M 15700:00:0004:04:0205:08:19.7005:08:19.70+02:37:4210:445.6
185SIMIŃSKI Maciej 1112GralniaTeamTORUŃOPEN185M 15800:00:0004:51:3305:11:28.7005:11:28.70+02:40:5110:515.5
186CIERACH Agnieszka 1109Gorzowscy DebiutanciGORZÓW WLKP.OPEN186K 2800:00:0004:52:4305:13:40.0505:13:40.05+02:43:0210:555.5
187HARNIK Michał 1068Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGOPEN187M 15900:00:0004:54:5005:14:32.2505:14:32.25+02:43:5510:575.5
188HAŁA Marta 1075Dziewczyny z Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEOPEN188K 2900:00:0004:56:0605:16:41.3005:16:41.30+02:46:0411:025.4
189WASZKIEWICZ Joanna 1054Kozice TurystycznePOZNAŃOPEN189K 3000:00:0005:14:2005:33:12.2505:33:12.25+03:02:3511:365.2
190KRZYŻEWSKI Roger 1060Beskidzkie EklerkiKRAKÓWOPEN190M 16000:00:0005:16:1105:34:32.7005:34:32.70+03:03:5511:395.1
GRZELCZAK Tomasz 1041Polish Medical Mission 2ŁÓDŹOPENDNF05:31:58 DNF DNF DNF--
Znaleziono 191 wynik(ów)