SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 1

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-08-29
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
25 km
Zgłoszonych:
122
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
97
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPasterka
15km
Czas
netto
25km
Czas
brutto
25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PETR Jiri 61Salomon/Willa Spa ScalianoXXXOPEN1M 100:00:0001:22:0302:11:31.7502:11:31.75 5:1511,4
2NÁPRAVNÍK Jan 102BK NáchodRTYNĚ V PODKRKONOŠÍOPEN2M 200:00:0001:21:3902:12:17.9002:12:17.90+00:00:465:1711,3
3URBAŃCZYK Karol 111Grupa Nomax / Non Stop TrailGLIWICEOPEN3M 300:00:0001:24:3102:16:36.8502:16:36.85+00:05:055:2711,0
4NORBERT Michał 96KB SobótkaŚWIDNICAOPEN4M 400:00:0001:24:3402:16:53.2002:16:53.20+00:05:215:2811,0
5MARCINIAK Przemysław 71NOAPRUDNIKOPEN5M 500:00:0001:26:2102:18:50.8502:18:50.85+00:07:195:3310,8
6LAGNER Sebastian 97KB Sobótka MIXSOBÓTKAOPEN6M 600:00:0001:27:4402:27:28.8002:27:28.80+00:15:575:5310,2
7HUZIOR Piotr 77Team SALMINGNOWY TARGOPEN7M 700:00:0001:33:1702:31:19.3002:31:19.30+00:19:476:039,9
8FILIPEK Paweł 105biegusiem.plWARSZAWAOPEN8M 800:00:0001:33:5902:32:22.4502:32:22.45+00:20:506:059,8
9SZKODA Dariusz 62SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN9M 900:00:0001:36:0902:33:37.7002:33:37.70+00:22:056:089,8
10JOKIEL Wojciech 119'Pogromcy gór' Sparta Ultra TeamTRZCINICAOPEN10M 1000:00:0001:36:3402:36:59.8002:36:59.80+00:25:286:169,6
11KOWALIK Marcin 110PGE RUN ObrótRZESZÓWOPEN11M 1100:00:0001:37:1702:37:26.1502:37:26.15+00:25:546:179,5
12WIERZBICKI Hubert 79HarpaganyPASIKUROWICEOPEN12M 1200:00:0001:37:2402:38:13.7502:38:13.75+00:26:426:199,5
13KOZANECKI Przemysław 7Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEOPEN13M 1300:00:0001:41:0902:40:09.2002:40:09.20+00:28:376:249,4
14SZCZEPANIAK Witold 121JuraOSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN14M 1400:00:0001:44:0102:42:06.7002:42:06.70+00:30:346:299,3
15SKRZYPCZAK Tomasz 1Decathlon Bielany WrocławskieWROCŁAWOPEN15M 1500:00:0001:39:1402:44:14.2002:44:14.20+00:32:426:349,1
16TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 27MLKS RADKÓWMYSŁOWICEOPEN16M 1600:00:0001:41:0002:46:40.0002:46:40.00+00:35:086:409,0
17TOMASIAK Adam 108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEOPEN17M 1700:00:0001:43:1202:47:17.7502:47:17.75+00:35:466:419,0
18MANJURA Tomasz 122Sralinkova GaniačkaCHORZÓWOPEN18M 1800:00:0001:41:5602:48:08.6502:48:08.65+00:36:366:438,9
19TYBUREK Rafał 31!!!#$@%^^^&**OŁAWAOPEN19M 1900:00:0001:40:5902:48:52.6502:48:52.65+00:37:206:458,9
20POPRAWSKI Mateusz 90Bojanowo TeamBOJANOWOOPEN20M 2000:00:0001:45:5902:53:16.5502:53:16.55+00:41:446:558,7
21HOŁOWNIA Tomasz 21Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN21M 2100:00:0001:49:5602:54:32.6002:54:32.60+00:43:006:588,6
22MIŚTAK Jolanta 54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAOPEN22K 100:00:0001:48:5302:55:12.6502:55:12.65+00:43:407:008,6
23RÓŻANOWSKI Łukasz 46Bękarty trailuBIELSKO-BIAŁAOPEN23M 2200:00:0001:46:0102:55:34.4002:55:34.40+00:44:027:018,5
24POCHOPIEŃ Marek 35WatahaOLEŚNICAOPEN24M 2300:00:0001:48:5602:58:32.1002:58:32.10+00:47:007:088,4
25JABŁOŃSKI Paweł 86Kudowianka DIP RunKUDOWA ZDROJOPEN25M 2400:00:0001:49:3302:58:57.3002:58:57.30+00:47:257:098,4
26WOJTAS Janusz 63Ultra UrsynówWARSZAWAOPEN26M 2500:00:0001:49:0602:59:28.0002:59:28.00+00:47:567:108,4
27KRZYSZŁOWSKI Rafał 22Czasem na asfalcieOPOLEOPEN27M 2600:00:0001:52:2402:59:43.0502:59:43.05+00:48:117:118,3
28PIASKOWSKI Marcin 48ZbieraninaKOŃCZYCEOPEN28M 2700:00:0001:50:4602:59:57.9502:59:57.95+00:48:267:118,3
29PAPRZYCKI Rafał 33MJPPOZNAŃOPEN29M 2800:00:0001:50:3903:02:27.4003:02:27.40+00:50:557:178,2
30WÓJCICKI Dariusz 25CSC Adventure AcademyKATOWICEOPEN30M 2900:00:0001:49:4603:02:28.3003:02:28.30+00:50:567:178,2
31BĄCZKIEWICZ Paweł 43TARCHOŚFIRYWARSZAWAOPEN31M 3000:00:0001:54:2603:02:31.5503:02:31.55+00:50:597:188,2
32PRUSISZ Jacek 45ZBiegiPOLKOWICEOPEN32M 3100:00:0001:52:1403:03:14.0003:03:14.00+00:51:427:198,2
33RÓŻAŃSKI Mateusz 118Może nie najszybsi¸ ale najpiękniejsiKATOWICEOPEN33M 3200:00:0001:51:4903:03:16.4003:03:16.40+00:51:447:198,2
34KAYSIEWICZ Maciej 74Natural Born Runners & BodyWorkPOZNAŃOPEN34M 3300:00:0001:52:2103:05:07.8003:05:07.80+00:53:367:248,1
35BERANOVÁ Anna 51Pro radostPOLICE NAD METUJÍOPEN35K 200:00:0001:52:4203:06:08.0003:06:08.00+00:54:367:268,1
36SKRZYPCZAK Łukasz 72Mann+Hummel FT Poland 3GOSTYŃOPEN36M 3400:00:0001:55:3503:11:06.8503:11:06.85+00:59:357:387,8
37KABALA Bartosz 95Alibaba i dwóch rozbójnikówPOZNAŃOPEN37M 3500:00:0001:58:2103:12:35.6503:12:35.65+01:01:037:427,8
38MAKOCKI Michał 101Formosa TeamSZCZECINOPEN38M 3600:00:0001:59:2303:13:01.3003:13:01.30+01:01:297:437,8
39PISINGAS Mariusz 24SIŁA MASA MOC KIEŁBASAGLIWICEOPEN39M 3700:00:0001:59:0403:13:29.9503:13:29.95+01:01:587:447,8
40SZANECKI Jakub 91SzaneccyWARSZAWAOPEN40M 3800:00:0001:59:0403:13:35.1003:13:35.10+01:02:037:447,7
41ZENDWALEWICZ Ewa 19HarcowniczkiMIŁOSZYCEOPEN41K 300:00:0001:59:1703:13:39.7503:13:39.75+01:02:087:447,7
42BARAN Bernard 82OCR Team DębicaDĘBICAOPEN42M 3900:00:0001:53:4903:14:52.8003:14:52.80+01:03:217:477,7
43RODAK Zbigniew 65Grupa Biegowa 'bez Granic' 2STRZEGOMOPEN43M 4000:00:0001:59:3203:15:26.3003:15:26.30+01:03:547:497,7
44MAŁOLEPSZY Damian 75NIEPOKONANIKEPNOOPEN44M 4100:00:0001:55:3503:15:30.0503:15:30.05+01:03:587:497,7
45PIETRZYK Tomasz 14ERROR 404 NOT FOUNDŚWIDNICAOPEN45M 4200:00:0002:00:0503:16:01.0503:16:01.05+01:04:297:507,7
46PAWLIK Paweł Alibaba 69COB + KBSZ + VROLEŚNICAOPEN46M 4300:00:0002:00:3003:16:06.8003:16:06.80+01:04:357:507,6
47HYSYK Jakub 78NOAWROCŁAWOPEN47M 4400:00:0001:59:1703:16:11.1503:16:11.15+01:04:397:507,6
48KRUK Kamil 59Młode WilkiWROCŁAWOPEN48M 4500:00:0002:00:5103:18:05.0003:18:05.00+01:06:337:557,6
49KUPCZAK Ewa 73ZmiksowaniMROCZEŃOPEN49K 400:00:0002:01:2803:18:13.5503:18:13.55+01:06:417:557,6
50LIPIŃSKI Damian 89Radzymin Run Team 3RADZYMINOPEN50M 4600:00:0002:03:5303:18:53.9503:18:53.95+01:07:227:577,5
51CIEŚLIK Paweł 67NiwkaSOSNOWIECOPEN51M 4700:00:0002:03:3203:20:11.7003:20:11.70+01:08:398:007,5
52KIEŁCZYŃSKI Rajmund 9Over 40 TeamLUBINOPEN52M 4800:00:0002:01:3303:20:13.5503:20:13.55+01:08:418:007,5
53ZIMNY Tomasz 47PaprykarzeSZCZECINOPEN53M 4900:00:0002:01:2503:20:23.8003:20:23.80+01:08:528:007,5
54SZELĄG Dariusz 34Lisy Pustyni WschódKLUCZEOPEN54M 5000:00:0001:58:5303:20:29.0503:20:29.05+01:08:578:017,5
55JAGODZKI Daniel 104ScyzoryKIELCEOPEN55M 5100:00:0002:04:4003:22:26.2003:22:26.20+01:10:548:057,4
56BERLINIEC Marcin 114KOTWICA BRZEGDOBRZEŃ MAŁYOPEN56M 5200:00:0001:55:3003:23:46.8003:23:46.80+01:12:158:097,4
57POPIELA Sebastian 12Drużyna BLESZNOOPEN57M 5300:00:0002:03:3903:23:55.2003:23:55.20+01:12:238:097,4
58BLASZKE Beata 50Inżynieria Biegania TeamGLIWICEOPEN58K 500:00:0002:04:0703:24:05.7503:24:05.75+01:12:348:097,3
59TOMASZYK Klara 100RandomersiPOZNAŃOPEN59K 600:00:0002:03:3903:24:58.3003:24:58.30+01:13:268:117,3
60HORBOWY Sławomir 17Dogiel-MogielCZEPIEKOWICEOPEN60M 5400:00:0001:59:5403:27:29.5003:27:29.50+01:15:578:177,2
61MAĆKOWIAK Maciej 112Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN61M 5500:00:0002:06:1003:27:55.7503:27:55.75+01:16:248:197,2
62KIŃCZYK Tomasz 55Biegnij Oławo- drużyna 2OŁAWAOPEN62M 5600:00:0002:05:0603:28:02.6503:28:02.65+01:16:308:197,2
63TOMASIK Andrzej 52Tak naprawdę jesteśmy szybsiZIELONA GÓRAOPEN63M 5700:00:0002:07:5503:28:45.7503:28:45.75+01:17:148:217,2
64KUCZYŃSKI Szymon 113Zawonia TeamZAWONIAOPEN64M 5800:00:0002:08:4103:31:06.4503:31:06.45+01:19:348:267,1
65NOWAKOWSKI Wiesław 93Maraton Team WrocławWROCŁAWOPEN65M 5900:00:0002:04:3503:31:26.1503:31:26.15+01:19:548:277,1
66GALIŃSKI Kamil 20JAK-ie THE BEST-ciakiMIĘKINIAOPEN66M 6000:00:0002:06:0103:32:42.9003:32:42.90+01:21:118:307,1
67HAŁAS Katarzyna 30GepardziceRAKOWNIAOPEN67K 700:00:0002:07:2903:34:17.5503:34:17.55+01:22:458:347,0
68ROJEK Mateusz 37MTGKRAKÓWOPEN68M 6100:00:0002:09:3303:35:22.5003:35:22.50+01:23:508:367,0
69GOŁĘBIOWSKI Mariusz 99exploradorCZOŁOWOOPEN69M 6200:00:0002:07:3403:37:09.3503:37:09.35+01:25:378:416,9
70JAKUBIAK Anna 8RAZ SzczecinSZCZECINOPEN70K 800:00:0002:12:4703:37:45.6003:37:45.60+01:26:138:426,9
71ŚWIERSZCZ Kamil 68Przenosimy GóryBIERUŃOPEN71M 6300:00:0002:17:1403:39:21.6503:39:21.65+01:27:498:466,8
72DAWIDZIAK Jarosław 115AMBIT RACING TEAMLESZNOOPEN72M 6400:00:0002:15:3903:40:48.4503:40:48.45+01:29:168:496,8
73MAKOWSKI Tomasz 44Chase PeanutsPOZNAŃOPEN73M 6500:00:0002:12:2303:41:29.4003:41:29.40+01:29:578:516,8
74KRZYŻYK Agnieszka 64TRIO FORTISZIELONA GÓRAOPEN74K 900:00:0002:12:2903:41:55.3503:41:55.35+01:30:238:526,8
75LEŚNIK Michał 85Nocne dziczkiPOBIEDZISKAOPEN75M 6600:00:0002:10:4403:42:08.4503:42:08.45+01:30:368:536,8
76MICHOŃ Kacper 6Skarpety na speedzieKONINOPEN76M 6700:00:0002:17:4503:43:05.0503:43:05.05+01:31:338:556,7
77PTASZYŃSKI Krzysztof 116Speed Feet '16KOŚCIANOPEN77M 6800:00:0002:13:5703:44:04.9503:44:04.95+01:32:338:576,7
78KOZIELEWSKI Antek 123Fortuna TeamPOZNAŃOPEN78M 6900:00:0002:15:4803:44:05.0503:44:05.05+01:32:338:576,7
79GRZEGOREK Jakub 98Radzymin Run Team 4RADZYMINOPEN79M 7000:00:0002:17:0603:48:56.0003:48:56.00+01:37:249:096,6
80BUSS Konrad 3Super TrioKUDOWAOPEN80M 7100:00:0002:12:3603:49:53.3003:49:53.30+01:38:219:116,5
81KUBICA Agnieszka 26MAG TeamBRZEGOPEN81K 1000:00:0002:11:2803:50:14.8503:50:14.85+01:38:439:126,5
82SIWEK Jagoda 41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEOPEN82K 1100:00:0002:22:1803:50:46.8003:50:46.80+01:39:159:136,5
83SOBCZAK Dorota 40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEOPEN83K 1200:00:0002:18:4503:50:53.7503:50:53.75+01:39:229:146,5
84ROMAN Arkadiusz 120Ja¸ Ona & ZadyszkaBYSTRZYCAOPEN84M 7200:00:0002:14:5603:52:24.0503:52:24.05+01:40:529:176,5
85GARBOWSKI Tomasz 18Nałogowi biegaczeJELCZ-LASKOWICEOPEN85M 7300:00:0002:13:4503:52:27.0003:52:27.00+01:40:559:176,5
86ZIÓŁKOWSKA Ewelina 32Harcownik EloEloPięćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEOPEN86K 1300:00:0002:13:4503:52:27.3003:52:27.30+01:40:559:176,5
87KAPAŁKA Adrian 28Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWOPEN87M 7400:00:0002:23:2303:55:04.3503:55:04.35+01:43:329:246,4
88WACHOWSKA Katarzyna 15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃOPEN88K 1400:00:0002:24:5603:58:18.0503:58:18.05+01:46:469:316,3
89PUZIO Maciej 117Boscy PuziniKRAKÓWOPEN89M 7500:00:0002:24:1703:59:26.7503:59:26.75+01:47:559:346,3
90FRĄCKOWIAK Dariusz 10GOSTYŃ TEAMGOSTYŃOPEN90M 7600:00:0002:12:3703:59:37.0003:59:37.00+01:48:059:356,3
91SZKUP Aleksandra 4Grupa WsparciaŁÓDŹOPEN91K 1500:00:0002:24:3904:03:21.4004:03:21.40+01:51:499:446,2
92POPCZYK Ewelina 76ProfiAutoTeamSOSNOWICOPEN92K 1600:00:0002:32:5204:07:07.1004:07:07.10+01:55:359:536,1
93WILK Magdalena 39Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN93K 1700:00:0002:25:4904:17:07.7504:17:07.75+02:05:3610:175,8
94CAŁKA Grzegorz 57Radzymin Run Team 2RADZYMINOPEN94M 7700:00:0002:45:5804:23:31.3504:23:31.35+02:11:5910:325,7
95CAŁKA Agnieszka 56Radzymin Run Team 1RADZYMINOPEN95K 1800:00:0002:45:5604:23:31.8004:23:31.80+02:12:0010:325,7
96KUBICKI Robert 60RoAd@JaZIELONA GÓRAOPEN96M 7800:00:0002:44:5404:27:36.9504:27:36.95+02:16:0510:425,6
CABAJ Paweł 13Bagienne DzikiŚRODA ŚLĄSKAOPENDNF02:07:11 DNF DNF DNF--
Znaleziono 97 wynik(ów)