SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 2

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-04-13
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
21,7 km
Zgłoszonych:
202
Wystartowało:
193
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
191
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 19.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M19.2kmKara/
bonifikata
Czas
netto
21.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SÁDLO Dominik 1001SALOMON CZ/WILLA SPA SCALIANOTRUTNOVOPEN1M 101:34:1301:41:48.00 4:4112.8
2CZUBA Jarek 1067TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKAKRAKÓWOPEN2M 201:45:5301:54:50.65+00:13:025:1711.3
3FARON Robert 1002SALCO RETRO TEAM 2015KAMIENICAOPEN3M 301:49:4201:59:03.35+00:17:155:2910.9
4SZUMLIŃSKI Piotr 1003ATTIQKRAKÓWOPEN4M 401:51:5702:01:46.10+00:19:585:3610.7
5MARCHUK Ilya 1006INOV8/UDWARSZAWAOPEN5M 501:54:0602:03:10.30+00:21:225:4010.6
6KOSTERKIEWICZ Marcin 1119PRZYJACIELE PO PROSTUPRZEMYŚLOPEN6 101:58:0302:07:50.70+00:26:025:5310.2
7SOLIŃSKA Katarzyna 1005FAJNA DRUŻYNAKRAKÓWOPEN7K 101:59:0802:09:22.50+00:27:345:5710.1
8PICH Tomáš 1177HOU HOU HOUMACHOVOPEN8M 601:59:2802:09:39.45+00:27:515:5810
9BANASZEK Adam 1110STAY INSANE/BIEGUSIEM.PLWARSZAWAOPEN9M 702:01:3802:12:04.50+00:30:166:059.9
10PERKOWSKI Piotr 1015MONK SANDALS TEAMKAMPINOSOPEN10M 802:04:5502:15:31.25+00:33:436:149.6
11ŁABUZ Sylwester 1009SOWIODZIKIDZIERŻONIÓWOPEN11M 902:06:4102:16:44.20+00:34:566:189.5
12OLKIS Rafał 1181RMT TEAM ~ RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWOPEN12M 1002:08:3002:18:58.40+00:37:106:249.4
13POCIASK Konrad 1100BROTHERS IN PAINKRAKÓWOPEN13M 1102:11:4102:21:11.55+00:39:236:309.2
14CZERWIŃSKI Michał 10323XMRYBNIKOPEN14M 1202:22:53.55+00:41:056:359.1
15DZIENISZEWSKI Michał 1184TURBOPTYSIE&MICHAŁ-SKALNIK.PLWROCŁAWOPEN15M 1302:11:5702:23:00.70+00:41:126:359.1
16KUPIJAJ Marcin 1148SOCIOS SILESIA1KNURÓWOPEN16M 1402:12:3802:23:51.40+00:42:036:379.1
17STASZELIS Krzysztof 1197UMIŁOWANI W TOFUROŻKUPOZNAŃOPEN17M 1502:14:4302:25:00.90+00:43:126:409
18BALWIERCZAK Piotr 1018MISIE PYSIEWROCŁAWOPEN18M 1602:15:5002:26:35.30+00:44:476:458.9
19MORAWSKI Filip 1167KRAKOWIAK TEAMPUSZCZYKOWOOPEN19M 1702:15:5102:27:14.05+00:45:266:478.8
20MAŁEK Tomasz 1042SPEED 4 TEAMGOSTYŃOPEN20M 1802:15:2202:27:31.25+00:45:436:478.8
21NYKIEL Mariusz 1064SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEOPEN21M 1902:17:0702:27:41.55+00:45:536:488.8
22ROKICKI Piotr 1124PO2KRAKIPOZNAŃOPEN22M 2002:17:5802:29:35.85+00:47:476:538.7
23PSZCZÓŁKA Dominik 1084SZTURMCZERNICHOWOPEN23M 2102:18:0702:30:19.70+00:48:316:558.7
24OHLA Krzysztof 1186NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃOPEN24M 2202:19:1202:30:24.75+00:48:366:558.7
25CZUB Piotr 1044GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMOPEN25M 2302:19:3202:30:42.30+00:48:546:568.6
26BIELA Konrad 1050KOWARY BIEGAJĄKOWARYOPEN26M 2402:18:4302:30:56.25+00:49:086:578.6
27BAZUŁKA Aleksandra 1063KILOMETERS EATERS TEAMKATOWICEOPEN27K 202:21:0602:32:02.55+00:50:147:008.6
28WOJNA Mikołaj 1158PUMY PATAGOŃSKIEPOZNAŃOPEN28M 2502:20:3702:32:46.90+00:50:587:028.5
29MOJ Krzysztof 1187SKURCZYBYKIRUDA ŚLĄSKAOPEN29M 2602:21:0002:32:49.10+00:51:017:028.5
30JĘDRYCHOWSKI Bartosz 1114NULLPOINTERKUDOWA ZDRÓJOPEN30M 2702:21:3402:33:52.60+00:52:047:058.5
31STORTZ Piotr 1173MIXTURAWARSZAWAOPEN31M 2802:21:1102:33:53.90+00:52:057:058.5
32CZERWIECKI Marcin 1043MGM STRZEGOMSTRZEGOMOPEN32M 2902:21:3202:34:04.15+00:52:167:058.5
33KAMIŃSKI Krzysztof 1113GĄBIN BIEGAPŁOCKOPEN33M 3002:23:2602:34:21.25+00:52:337:068.4
34KOWALIK Marcin 1170PGE RUN OBRÓTRZESZÓWOPEN34M 3102:23:2202:35:21.25+00:53:337:098.4
35SZMYT Maciej 1055FREE RUNPOZNAŃOPEN35M 3202:24:0302:35:50.20+00:54:027:108.4
36BROŻEK-WOŹNICZKA Natalia 1129LADIES TEAMKRAKÓWOPEN36K 302:25:1302:36:56.80+00:55:087:138.3
37WÓJCICKI Dariusz 1191CSC ADVENTURE ACADEMYKATOWICEOPEN37M 3302:26:0202:37:28.45+00:55:407:158.3
38TRUSZKOWSKI Damian 1076ULTRARAGAZZIWARSZAWAOPEN38M 3402:27:1202:38:10.05+00:56:227:178.2
39GRAMACKI Maciej 1014PROJEKT BRACIAPOZNAŃOPEN39M 3502:28:0002:39:19.20+00:57:317:208.2
40RAFAŁ Krzyszłowski 1118CZASEM NA ASFALCIEOPOLEOPEN40M 3602:28:1002:39:28.60+00:57:407:208.2
41KOZANECKI Przemysław 1071CONSTRAVIAPOZNAŃOPEN41M 3702:28:1102:39:44.00+00:57:567:218.2
42SKRABA Michał 1150ZAPASIENI TRUCHTACZEWROCŁAWOPEN42M 3802:26:3502:39:55.45+00:58:077:228.1
43JĘDRZEJEWSKA-WNUK Agnieszka 1116NOA 3-PACKWROCŁAWOPEN43K 402:27:4502:40:01.75+00:58:137:228.1
44WYLEGALSKI Piotr 1058OSZUKANI PRZEZ BMIPOZNAŃOPEN44M 3902:30:1002:41:27.50+00:59:397:268.1
45DYSARZ Przemysław 1089GOATS GONE WILDPOZNAŃOPEN45M 4002:29:1802:41:40.65+00:59:527:278.1
46WARGUŁA Waldemar 1045KIBOLSKI KSRAKOWNIAOPEN46M 4102:27:3702:41:41.45+00:59:537:278.1
47MARGOL Paweł 1056OSWITZWROCŁAWOPEN47M 4202:29:1802:41:55.00+01:00:077:278
48STOLIŃSKI Przemysław 1035ASYBEZKASYOZORKÓWOPEN48M 4302:29:5802:42:01.00+01:00:137:278
49SYDOR Piotr 1094HEDONIŚCIWROCŁAWOPEN49M 4402:30:4202:42:18.75+01:00:307:288
50SZCZUREK Paweł 1061SRC TEAMBRZEGOPEN50M 4502:30:4802:42:20.70+01:00:327:288
51DRUZESCU Filip 1178TRANS BRDY TEAM LETYLEYOPEN51M 4602:28:5002:42:36.30+01:00:487:298
52BIHUN Natalia 10283W1SIECHNICEOPEN52K 502:30:0802:42:55.75+01:01:077:308
53KAMIŃSKI James Artur 1199KINGRUNNERSJÓZEFÓWOPEN53M 4702:31:0502:43:03.35+01:01:157:308
54KANIA Marian 1144LEDWOZIPIARYBNIKOPEN54M 4802:31:2402:43:07.15+01:01:197:318
55KIRILENKO Aneta 1180UKA ULTRASMARKIOPEN55K 602:32:3402:43:37.50+01:01:497:328
56GWIŻDŻ Michał 1139BIEGAMY DOKŁADNIEJAWORZNOOPEN56M 4902:44:00.00+01:02:127:337.9
57KUŻAJ Sławomir 1020EXPLORADORDĄBRÓWKAOPEN57M 5002:31:4702:44:04.40+01:02:167:337.9
58GRANOPS Maciej 1107ARCYWROGOWIEMOSINAOPEN58M 5102:31:3602:44:18.70+01:02:307:347.9
59BOCHEŃSKA Aleksandra 1182GÓRALKI BEZ HALKIKIEŁCZÓWOPEN59K 702:33:0102:44:46.55+01:02:587:357.9
60WESOŁEK Marek 1163SENTEWROCŁAWOPEN60M 5202:32:5402:45:24.95+01:03:367:377.9
61WUJDA Marta 1175ŻARY RUNNERS TEAMŻARYOPEN61K 802:33:0402:45:33.20+01:03:457:377.9
62TOMASIAK Adam 1154KB HARCOWNIK 2JELCZ-LASKOWICEOPEN62M 5302:34:1902:46:01.35+01:04:137:397.8
63SURMAN Julia 1095PO ROBOCIEKATOWICEOPEN63K 902:35:4002:46:55.25+01:05:077:417.8
64SOLAREK Krzysztof 1128DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKP.OPEN64M 5402:34:3402:47:16.50+01:05:287:427.8
65RUDY Maciej 1090ABY DO METY/NEOPROFILZĄBKOWICE ŚL.OPEN65M 5502:32:3202:47:26.20+01:05:387:427.8
66FIEBIG Stefan 1123CHYBA DOBIEGNIEMYPONIECOPEN66M 5602:35:1902:47:27.80+01:05:397:437.8
67KRAWCZYK Tomasz 11573 PIERONYWROCŁAWOPEN67M 5702:35:2002:48:08.75+01:06:207:447.7
68RYDLOVA Denisa 1200BEHNY Z CECHOPEN68K 1002:35:1302:48:12.25+01:06:247:457.7
69HOTAŁA Sylwia 1141ZAKOCHANE W GÓRACHKUDOWA ZDRÓJOPEN69K 1102:36:3102:48:32.70+01:06:447:457.7
70MAJCHROWSKI Jacek 1011KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGOPEN70M 5802:36:1402:48:50.30+01:07:027:467.7
71KONIECZNY Tomasz 1007GIZDY PIEROŃSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN71M 5902:36:3202:48:57.50+01:07:097:477.7
72ROZUMKIEWICZ Sonia 1097BIEGNIEMY Z ROZUMEMŚWIDNICAOPEN72K 1202:36:3902:49:06.65+01:07:187:477.7
73KLIMCZAK Piotr 1030BEZ NAZWY :)BALINOPEN73M 6002:35:5702:49:36.50+01:07:487:487.7
74ŁUŻNIAK Wojciech 1053UMIŁOWANI W BEKONIEJELENIA GÓRAOPEN74M 6102:34:4902:49:49.05+01:08:017:497.7
75SCHEJBAL Jan 1193RUNSPORT TEAMTEPLICE NAD METUJIOPEN75M 6202:34:1602:49:50.70+01:08:027:497.7
76LOMPART Agnieszka 1101POZYTYWNI FURIACIŚWIDNICAOPEN76K 1302:36:5702:50:29.00+01:08:417:517.6
77ZERZUT Jarosław 1010MŁODZI GNIEWNISZCZECINOPEN77M 6302:39:3102:51:09.35+01:09:217:537.6
78KOZERA Katarzyna 1146BUSHIDOSKRZESZEWOPEN78K 1401:58:2802:51:27.50+01:09:397:547.6
79JACHNIK Sabina 1021ROMEO I JULIESZCZECINOPEN79K 1502:37:5602:51:49.40+01:10:017:557.6
80PIETRZYK Tomasz 1096ICH TROJEŚWIDNICAOPEN80M 6402:39:4802:51:57.60+01:10:097:557.6
81OPOWICZ Rafał 1016FIZJOBIEGACZESZCZECINOPEN81M 6502:39:5602:52:10.05+01:10:227:567.6
82KOWALIK Ewelina 1023FIZJOTEAMŚWIEBODZINOPEN82K 1602:39:5802:52:22.80+01:10:347:567.6
83BIERNACKA Edyta 1078PROTONGOSTYŃOPEN83K 1702:40:3502:53:19.10+01:11:317:597.5
84PROCHOWSKA Sylwia 1160AEDWROCŁAWOPEN84K 1802:41:1102:54:35.70+01:12:478:027.5
85LEJA Wojciech 1156DA STYGMATYKŚLĘZAOPEN85M 6602:40:5002:54:46.15+01:12:588:037.4
86ŁYSIAK Sylwia 1017DZIKIE HUCUŁYMIEJSKA GÓRKA-DĄBROWAOPEN86K 1902:42:0302:54:46.55+01:12:588:037.4
87KLOC Andrzej 1047HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWOPEN87M 6702:43:1502:55:30.35+01:13:428:057.4
88DZIETCZYK Kamil 1013WAŁY CHROBREGOSZCZECINOPEN88M 6802:43:3302:56:25.55+01:14:378:077.4
89MOŃKA Łukasz 1171SPARTA ULTRA TEAM NIEZNISZCZALNIWIERUSZÓWOPEN89M 6902:42:3702:56:26.90+01:14:388:077.4
90ZENDWALEWICZ Ewa 1031HARCOWNICZKIMIŁOSZYCEOPEN90K 2002:44:1302:56:28.05+01:14:408:077.4
91PIASKOWSKI Marcin 1152DZIKI TRZYKOŃCZYCEOPEN91M 7002:43:0602:56:31.60+01:14:438:087.4
92LACHERA Kamila 1108CSC ADVENTURE ACADEMYKATOWICEOPEN92K 2102:44:2502:57:09.80+01:15:218:097.3
93BEDNARZ Anna 1060BESKIDZKIE EKLERKIKRZESZÓWOPEN93K 2202:39:1900:02:5002:57:51.05+01:16:038:037.4
94ROŻKO Sebastian 1037GRYFINO TEAMGRYFINOOPEN94M 7102:43:4002:58:05.15+01:16:178:127.3
95KUPCZAK Ewa 1176SPARTA ULTRA TEAM ZMIXOWANIBARANÓWOPEN95K 2302:44:4502:58:47.95+01:16:598:147.3
96CHYLIŃSKI Sławomir 1102AKSNOWE MIASTECZKOOPEN96M 7202:45:4202:59:20.05+01:17:328:157.3
97BARANOWSKI Krzysztof 1012NO SUGAR CAFEŚWIDNICAOPEN97M 7302:47:1703:00:00.90+01:18:128:177.2
98ŻELIŃSKI Michał 1140KULAWE PIERONYCHORZÓWOPEN98M 7402:46:0203:00:30.00+01:18:428:197.2
99KUDŁA Joanna 1059TROCHĘ SAJKOWARSZAWAOPEN99K 2402:47:0403:00:58.10+01:19:108:207.2
100KOTECKI Paweł 1099NO PROBLLAMAPOZNAŃOPEN100M 7502:48:0203:01:41.50+01:19:538:227.2
101PIEKARSKA Karina 1057BEZGRANICŚWIDNICAOPEN101K 2502:47:2703:01:44.75+01:19:568:227.2
102SKÓRA Mirosław 1169SPARTA ULTRA TEAM 1TRZCINICAOPEN102M 7602:48:1203:01:57.65+01:20:098:237.2
103LOCHYŃSKI Szymon 1145TRZEJ RYCERZEKAMIONKIOPEN103M 7703:02:56.90+01:21:088:257.1
104KRÓLAK Krystian 1052#TEAMKRÓLAKSTRZELNOOPEN104M 7802:50:1203:03:12.25+01:21:248:267.1
105WARZYCHA Krzysztof 1077AKD TEAMKATOWICEOPEN105M 7902:50:5103:03:28.55+01:21:408:277.1
106ZŁOTNICKA Olga 1098ULTRAWAPNIAKIŚWIDNICAOPEN106K 2602:51:3703:04:33.35+01:22:458:307.1
107DOMAGAŁA Agnieszka 1132ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSIEOPEN107K 2702:50:4803:04:39.90+01:22:518:307.1
108PIOTROWSKI Grzegorz 1104ŻELAZNA ŚWIDNICA TRI TEAMŚWIDNICAOPEN108M 8002:50:4503:04:55.40+01:23:078:317
109GNIADEK Gosia 1117W POGONI ZA KOPYTKIEMKRAKÓWOPEN109K 2802:51:5803:05:21.85+01:23:338:327
110CHORĄŻY Łukasz 1106CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAOPEN110M 8102:51:1703:05:36.65+01:23:488:337
111KANIKOWSKI Tomasz 1073TAŃCZĄCA Z DZIKAMIGRUSZCZYNOPEN111M 8202:49:4303:05:47.35+01:23:598:337
112CĄKAŁA Zuzanna 1027ZBIEGILUBINOPEN112K 2902:51:2803:06:15.00+01:24:278:347
113GOŁĘBIOWSKI Mariusz 1111EXPLORADORCZOŁOWOOPEN113M 8302:51:2103:06:16.30+01:24:288:357
114BRYKSI Barbora 1135CESKE HOLKYMACHOVOPEN114K 3002:54:1003:07:11.55+01:25:238:377
115PANEK Krzysztof 1195RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃOPEN115M 8402:54:1003:07:28.65+01:25:408:386.9
116KUCIA Szymon 1138VICTORIA DOBRZYŃPAWŁÓWOPEN116M 8502:52:4703:07:39.35+01:25:518:386.9
117JASEK Maciej 1179FAWORYCI 20 LAT PÓŹNIEJZIELONA GÓRAOPEN117M 8602:53:0003:07:55.95+01:26:078:396.9
118PLACHA Piotr 1068KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGOPEN118 202:53:0603:08:05.25+01:26:178:406.9
119KWASZEWSKI Mariusz 1103DZIKA WATAHAPSZENNOOPEN119M 8702:55:1503:08:14.80+01:26:268:406.9
120RODZIEWICZ Zbigniew 1120DZIKI OLEŚNICAOLEŚNICAOPEN120M 8802:54:0603:08:51.70+01:27:038:426.9
121MAĆKOWIAK Maciej 1008MAĆKOWIAK TEAMPSARSKIEOPEN121M 8902:55:3103:09:02.35+01:27:148:426.9
122TOKARSKI Joachim 1121KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJOPEN122M 9002:55:1003:09:36.90+01:27:488:446.9
123KONOPNIAK Krzysztof 1137ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZOPEN123M 9102:55:0703:09:51.20+01:28:038:446.9
124SIERPIŃSKI Mateusz 1049MERINO MOBWARSZAWAOPEN124M 9202:56:3803:09:53.55+01:28:058:456.9
125ZARZECKI Maciej 1051G-G-M TEAMNIEGOSŁAWICEOPEN125M 9302:54:5403:10:28.65+01:28:408:466.8
126GRĘBOWICZ Andrzej 1070HARCOWNIK 1JELCZ-LASKOWICEOPEN126M 9402:55:0803:10:37.45+01:28:498:476.8
127SZELĄG Dariusz 1165LISY PUSTYNIKLUCZEOPEN127M 9502:56:2703:10:58.50+01:29:108:486.8
128MIKRUT Paweł 1062BAGIENNE DZIKIWROCŁAWOPEN128M 9602:56:5103:11:17.60+01:29:298:486.8
129KULCZYCKI Marek 1142FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJSTARA BYSTRZYCAOPEN129M 9702:56:2103:11:26.25+01:29:388:496.8
130PONIATOWSKI Seweryn 1134PZPN - POLSKI ZWIĄZEK PRZYJACIÓŁ NADWAGIWROCŁAWOPEN130M 9802:56:0703:11:30.20+01:29:428:496.8
131ŁAPCZYŃSKA Magdalena 1194KARPACZ SPORT / KOWARY BIEGAJĄJELENIA GÓRAOPEN131K 3102:58:1703:12:01.85+01:30:138:506.8
132FRANKIEWICZ Jakub 1019ANIOŁKI CHARLIEGOKRAKÓWOPEN132M 9902:56:0903:12:45.50+01:30:578:526.8
133TYRPA Jarosław 1092ULTRA FRUSIAKICHOCZNIAOPEN133M 10002:59:4403:14:06.20+01:32:188:566.7
134WIDLIŃSKI Tomasz 1038JEŻYKIWROCŁAWOPEN134M 10103:00:4003:14:21.15+01:32:338:576.7
135ZGÓRSKI Grzegorz 1082SIŁA MASA MOC KIEŁBASAGLIWICEOPEN135M 10202:59:5203:14:31.80+01:32:438:576.7
136ZYLA Katarzyna 1022OPOLE BIEGATARNÓW OPOLSKIOPEN136K 3202:59:5803:15:35.65+01:33:479:006.7
137JANKOWSKI Mariusz 1161TRAILOWE BIEGI DUCHOWEWARSZAWAOPEN137M 10303:04:3203:16:55.25+01:35:079:046.6
138ADAMCZYK Łukasz 10793XLŻYRARDÓWOPEN138M 10403:02:4003:16:56.00+01:35:089:046.6
139BUŁKOWSKI Waldemar 1125KOTWICA BRZEGBRZEGOPEN139M 10503:01:5403:17:07.05+01:35:199:056.6
140BONIEC Aleksander 1164ZIELONY LASŻARYOPEN140M 10603:03:4103:20:09.45+01:38:219:136.5
141FALKOWSKA Sandra 1091JANUSZE ULTRAPOZNANOPEN141K 3303:05:5603:21:40.00+01:39:529:176.5
142KOSEK Dariusz 115950 PLUSŻMIGRÓDOPEN142M 10703:05:2403:21:57.85+01:40:099:186.4
143SMOGORZEWSKI Michał 1127WKURW_TEAM WARSZAWAWARSZAWAOPEN143M 10803:05:5203:21:58.45+01:40:109:186.4
144WŁODARSKA Magdalena 1190NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLTARNÓWOPEN144K 3403:08:1603:22:35.25+01:40:479:206.4
145OLEJNICZAK Piotr 1025MESONDŻI LAJF STAJLPOZNAŃOPEN145M 10903:04:3003:23:51.45+01:42:039:236.4
146SUSMARSKA Ewa 1130DEBIUTANCI AWFPOZNAŃOPEN146K 3503:09:1203:23:55.50+01:42:079:236.4
147ŚLESIŃSKI Bartosz 1112GRALNIATEAMTORUŃOPEN147M 11003:09:0703:25:02.15+01:43:149:266.4
148WALCZUK Paweł 1048GRIZZLY TEAMWROCŁAWOPEN148M 11103:12:3203:27:30.95+01:45:429:336.3
149BIJAK Aleksandra 1196SAMOZWAŃCZY FUNCLUB PIOTRKA HERCOGADĄBROWA GÓRNICZAOPEN149K 3603:12:0503:28:06.00+01:46:189:356.3
150DĄBROWSKI Michał 1168TEAM ZABIEGANEDNI IIWARSZAWAOPEN150M 11203:12:1803:28:11.75+01:46:239:356.3
151JANOTA Marcin 1147KAMIL JEST PIĘKNYKRAKÓWOPEN151M 11303:11:1803:28:16.70+01:46:289:356.3
152BUSS Jakub 1034SUPER TRIOKUDOWA ZDRÓJOPEN152M 11403:14:2603:30:08.55+01:48:209:416.2
153KRZESIMOWSKI Damian 1166NIEBEZPIECZNE ZBIEGIKIELCEOPEN153M 11503:15:5003:30:49.50+01:49:019:426.2
154JAKÓBCZYK Ewelina 1109GORZOWSCY DEBIUTANCIGORZÓW WLKP.OPEN154K 3703:16:2703:31:30.20+01:49:429:446.2
155WILK Magdalena 1029TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAOPEN155K 3803:16:5603:31:33.70+01:49:459:446.2
156ZIĘBA Anna 1162ZESRAM SIĘ A NIE DAM SIĘKRAKÓWOPEN156K 3903:17:1603:32:00.85+01:50:129:466.1
157KLECHA Artur 1151RAMKOSTRZYNOPEN157M 11603:13:2303:32:49.95+01:51:019:486.1
158MUSIAŁ Ewa 1083SUDECCY D-E-P-TACZE TEAMKŁODZKOOPEN158K 4003:16:1103:32:50.25+01:51:029:486.1
159MICHALAK Katarzyna 1026IRONGIRLSWARSZAWAOPEN159K 4103:15:0003:32:50.60+01:51:029:486.1
160ZIELIŃSKI Krzysztof 10243 MUSHKIETERYPOZNAŃOPEN160M 11703:17:4103:33:07.35+01:51:199:496.1
161TRZOP Andrzej 1192STOWARZYSZENIE NOWE GRANICEZIELONA GÓRAOPEN161M 11803:16:5903:33:35.00+01:51:479:506.1
162MOŃKA Karolina 1174SPARTA ULTRA TEAM DĘBOWY I DZIEWCZYNYWIERUSZÓWOPEN162K 4203:12:3803:35:15.95+01:53:279:556
163FIGIEL Aleksandra 1183THE ŁAN TEAMKUDOWA-ZDRÓJOPEN163K 4303:19:2103:35:50.20+01:54:029:566
164GRĘZEL-GAWRON Jolanta 1085FASTERPOLSKA NOWA WIEŚOPEN164K 4403:22:3703:38:04.95+01:56:1610:026
165PŁATEK Katarzyna 1046WKURW_TEAMWROCŁAWOPEN165K 4503:22:0303:38:11.15+01:56:2310:036
166MAZUREK Michał 11883XMKŁODZKOOPEN166M 11903:22:2203:40:42.35+01:58:5410:105.9
167SALAS Krzysztof 1143RADOMSKIE WARCHOŁYRADOMOPEN167M 12003:27:3603:45:00.45+02:03:1210:225.8
168GNACY Agnieszka 1088ORŁY AGNIESZKI- OBY DO METYPIASKIOPEN168K 4603:29:0603:46:26.40+02:04:3810:265.7
169MAJEWSKA Marta 1086DZIKI Z POZNANIAPOZNAŃOPEN169K 4703:27:1803:46:28.60+02:04:4010:265.7
170OPAŁA Beata 1189TRAILOWE BIEGIDUCHOWEWARSZAWAOPEN170K 4803:29:3803:46:36.35+02:04:4810:265.7
171SKUPIEŃ Izabela 1072ULTRAGRAŻYNYZIELONA GÓRAOPEN171K 4903:29:0803:46:51.75+02:05:0310:275.7
172MARCINIAK Renata 1105PETARDA TEAMŚREMOPEN172K 5003:29:2003:46:56.70+02:05:0810:275.7
173TURKIEWICZ Dawid 1087DZIKIE DZIKI 3WOLIBÓRZOPEN173M 12103:28:0903:47:40.40+02:05:5210:295.7
174PRZYBYLSKI Witold 1198MUAY RUNNING TEAMZALASEWOOPEN174M 12203:30:4403:49:38.05+02:07:5010:345.7
175KUŹNIAR Magdalena 1136GDZIE MĄŻ NIE MOŻE TAM ŻONĘ POŚLEJEŻÓW SUDECKIOPEN175K 5103:33:5603:50:03.30+02:08:1510:365.7
176KAPA Patrycja 1069KOZICE KAWYBIEGANINOPEN176K 5203:31:5903:51:33.90+02:09:4510:405.6
177OPALA Małgorzata 1075DZIEWCZYNY Z TARNOWO PODGÓRNE BIEGACERADZ DOLNYOPEN177K 5303:42:4104:01:57.60+02:20:0911:085.4
178PARADOWSKI Paweł 1033CAPGEMINIWROCAŁAWOPEN178M 12303:41:3304:02:19.60+02:20:3111:105.4
179KOŁOCH Krzysztof 1054KOZICE TURYSTYCZNEPOZNAŃOPEN179M 12403:41:2504:02:33.25+02:20:4511:105.4
180NITA Małgorzata 1153GRANINOPOZNAŃOPEN180K 5403:45:4904:03:04.25+02:21:1611:125.4
181KRUSZEWSKI Jacek 1185MUKAINADA RUNNING TEAMMARKIOPEN181M 12503:43:4804:04:08.40+02:22:2011:155.3
182ZAWISTOWSKI Jacek 1036#DOPORZYGUWARSZAWAOPEN182M 12603:50:3104:10:04.95+02:28:1611:315.2
183JAKUBOWSKA Małgorzata 1133GOSIAMAREKJAKUBPLEWISKAOPEN183K 5503:53:3804:15:15.10+02:33:2711:455.1
184GEZELA Joannna 1065EUFORIABIEGACZATEMGÓRAOPEN184K 5604:05:2304:23:52.55+02:42:0412:094.9
185PIELICHATA Magdalena 1093ABYDOMETY2+1KŁODZKOOPEN185K 5704:08:5004:27:28.90+02:45:4012:194.9
186SUCHANKO Alicja 1074MÓJPIERWSZYRAZ-MPRPLEWISKAOPEN186K 5804:06:3404:27:37.35+02:45:4912:194.9
187STOŁOWSKA Natalia 1115CERBERWROCŁAWOPEN187K 5904:33:0404:54:28.05+03:12:4013:344.4
188KSIĄŻKIEWICZ Piotr 1004CITY TRAIL TEAMWARSZAWAOPEN188M 12705:18:42.55+03:36:5414:414.1
189MRÓZ Mariusz 1172ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIUWROCŁAWOPEN189M 12807:05:4607:17:39.35+05:35:5120:103
190MASALSKA- PAWLAK Agata 1172ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIURADWANICEOPEN190K 60   
DNCANTOSIAK Tomasz 1041POLISH MEDICAL MISSION 2WROCŁAWOPEN02:24:3202:36:44.55--
DNCTYMKIEWICZ Grzegorz 1041POLISH MEDICAL MISSION 2PISAROWCEOPEN02:39:06.00--
SAS Aldona 1131PIASTOWSKI JARPIASTÓWOPEN DNF DNF--
Znaleziono 193 wynik(ów)