SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 2

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-08-29
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
26 km
Zgłoszonych:
122
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
95
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBatorówek
16km
Czas
netto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SÁDLO Dominik 61Salomon/Willa Spa ScalianoRTYNĚOPEN1M 12020-08-29 08:41:3701:11:2602:06:39.40 4:5212,3
2ŠOLC Vítězslav 102BK NáchodMACHOVOPEN2M 22020-08-29 08:42:2401:17:5902:18:18.60+00:11:395:1911,3
3KASZUBA Michał 111Grupa Nomax / Non Stop TrailPIEKARY ŚLĄSKIEOPEN3M 32020-08-29 08:46:4201:23:4502:23:37.50+00:16:585:3110,9
4SOBCZAK Daniel 96KB SobótkaOPOLEOPEN4M 42020-08-29 08:47:0101:24:1902:27:13.60+00:20:345:3910,6
5BIENIEK Grzegorz 79HarpaganyLUBAWKAOPEN5M 52020-08-29 09:08:2001:31:1302:39:25.05+00:32:456:079,8
6LIPA Piotr 82OCR Team DębicaŻYRAKÓWOPEN6M 62020-08-29 09:45:0201:30:2202:40:24.75+00:33:456:109,7
7PIECHA Artur 77Team SALMINGRYBNIKOPEN7M 72020-08-29 09:01:2401:29:0802:42:46.10+00:36:066:159,6
8CYRAN Piotr 71NOANYSAOPEN8M 82020-08-29 08:48:5601:34:3602:43:30.50+00:36:516:179,5
9SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 105biegusiem.plWARSZAWAOPEN9M 92020-08-29 09:02:2901:32:3402:45:20.55+00:38:416:219,4
10DUNAJ Paweł 27MLKS RADKÓWRADKÓWOPEN10M 102020-08-29 09:16:4701:30:4502:48:14.45+00:41:356:289,3
11SZELĄG Sławomir 121JuraKLUCZEOPEN11M 112020-08-29 09:12:2101:37:2802:51:52.70+00:45:136:369,1
12KOS Adrian 1Decathlon Bielany WrocławskieSMOLECOPEN12M 122020-08-29 09:14:1901:33:1602:54:58.35+00:48:186:438,9
13ISKRA Vasylij 31!!!#$@%^^^&**JELCZ LASKOWICEOPEN13M 132020-08-29 09:19:0201:37:4102:56:20.90+00:49:416:468,8
14KAŁUŻNY Wojciech 14ERROR 404 NOT FOUNDŚWIDNICAOPEN14M 142020-08-29 09:46:2901:39:5702:58:33.45+00:51:546:528,7
15ŻURAWSKI Sławomir 63Ultra UrsynówWARSZAWAOPEN15M 152020-08-29 09:29:4001:39:0102:59:49.25+00:53:096:558,7
16ŁAŹNIOWSKI Dawid 86Kudowianka DIP RunKUDOWA-ZDRÓJOPEN16M 162020-08-29 09:29:1901:41:2703:00:07.40+00:53:286:558,7
17ZAKRZYŃSKI Paweł 122Sralinkova GaniačkaNOWY TARGOPEN17M 172020-08-29 09:18:2001:41:4103:00:46.60+00:54:076:578,6
18SIKORA Łukasz 118Może nie najszybsi¸ ale najpiękniejsiBŁADNICE DOLNEOPEN18M 182020-08-29 09:33:2501:43:2703:03:34.05+00:56:547:038,5
19ROSA Jarosław 33MJPPOZNAŃOPEN19M 192020-08-29 09:32:4201:41:5903:04:07.95+00:57:287:048,5
20KULBA Marek 97KB Sobótka MIXSOBÓTKAOPEN20M 202020-08-29 08:57:3501:41:3703:04:33.15+00:57:537:058,5
21ADAMCZYK Mirosław 25CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN21M 212020-08-29 09:32:3901:47:0703:05:45.40+00:59:067:088,4
22HNATIUK Anna 19HarcowniczkiWROCŁAWOPEN22K 12020-08-29 09:43:5401:45:4303:08:12.95+01:01:337:148,3
23SKIBA Maciej 100RandomersiWAŁBRZYCHOPEN23M 222020-08-29 09:55:3601:41:3503:09:08.90+01:02:297:168,2
24ROGSH Damian 89Radzymin Run Team 3RADZYMINOPEN24M 232020-08-29 09:49:0901:40:3403:10:12.80+01:03:337:188,2
25SULIMA Grzegorz 21Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN25M 242020-08-29 09:24:5901:46:5103:10:59.50+01:04:207:208,2
26KĘDRA Antoni 59Młode WilkiWROCŁAWOPEN26M 252020-08-29 09:48:1401:49:1203:12:18.75+01:05:397:238,1
27CZARNECKI Piotr 43TARCHOŚFIRYWROCŁAWOPEN27M 262020-08-29 09:32:4301:46:5103:12:29.55+01:05:507:248,1
28CZERWIAK Paweł 104ScyzoryPIEKOSZÓWOPEN28M 272020-08-29 10:23:2901:48:1203:12:56.60+01:06:177:258,1
29NYKIEL Mariusz 62SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEOPEN29M 282020-08-29 09:03:4501:54:5103:13:50.65+01:07:117:278,0
30PANEK Krzysztof 123Fortuna TeamPOZNAŃOPEN30M 292020-08-29 10:14:3601:47:3603:14:17.10+01:07:377:288,0
31PILECKI Łukasz 35WatahaOLEŚNICAOPEN31M 302020-08-29 09:28:4601:50:5303:15:51.00+01:09:117:318,0
32MAJEWSKA Joanna 110PGE RUN ObrótRZESZÓWOPEN32K 22020-08-29 09:07:3101:51:4903:17:10.85+01:10:317:357,9
33GORYNIA Hubert 72Mann+Hummel FT Poland 3BODZEWOOPEN33M 312020-08-29 09:41:2701:48:3103:17:13.95+01:10:347:357,9
34YURTSUN Stepan 75NIEPOKONANIKĘPNOOPEN34M 322020-08-29 09:45:4801:44:4303:17:57.60+01:11:187:367,9
35PSZCZÓŁKA Dominik 46Bękarty trailuCZERNICHÓWOPEN35M 332020-08-29 09:25:4301:48:0303:19:59.10+01:13:197:417,8
36MAĆKOWIAK Krzysztof 112Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN36M 342020-08-29 09:58:2201:50:0903:20:09.70+01:13:307:417,8
37BINKOVÁ Pavlina 51Pro radostPOLICEOPEN37K 32020-08-29 09:36:2101:53:4103:25:12.40+01:18:337:537,6
38KORCZYK Jakub 22Czasem na asfalcieKOMOROWOOPEN38M 352020-08-29 09:29:5501:55:0803:26:23.40+01:19:447:567,6
39TWARÓG Zbigniew 65Grupa Biegowa 'bez Granic' 2STRZEGOMOPEN39M 362020-08-29 09:45:5301:58:3403:27:16.60+01:20:377:587,5
40NIEDZIELA Tomasz 67NiwkaSOSNOWIECOPEN40M 372020-08-29 09:50:3901:53:0203:27:29.70+01:20:507:587,5
41JASEK Maciej 52Tak naprawdę jesteśmy szybsiZIELONA GÓRAOPEN41M 382020-08-29 09:59:0801:55:5703:27:32.40+01:20:537:587,5
42CĄKAŁA Zuzanna 45ZBiegiSZCZYTNOOPEN42K 42020-08-29 09:33:2601:55:2703:28:32.50+01:21:538:017,5
43STANISŁAWEK Mateusz 119'Pogromcy gór' Sparta Ultra TeamTRZCINICAOPEN43M 392020-08-29 09:07:0801:49:3003:29:00.55+01:22:218:027,5
44ŁUKOWIAK Karol 90Bojanowo TeamBOJANOWOOPEN44M 402020-08-29 09:23:2901:54:0503:29:23.55+01:22:448:037,5
45PARTYKA Alicja 30GepardziceBYDGOSZCZOPEN45K 52020-08-29 10:04:3601:59:0203:29:31.80+01:22:528:037,4
46OLSZEWSKI Jarosław 6Skarpety na speedziePOZNAŃOPEN46M 412020-08-29 10:13:2601:54:3403:30:15.75+01:23:368:057,4
47DROBCZYŃSKI Bartek 47PaprykarzeSZCZECINOPEN47M 422020-08-29 09:50:3501:56:0403:32:46.40+01:26:078:117,3
48GACEK Michał 78NOAWROCŁAWOPEN48M 432020-08-29 09:46:2701:50:5403:33:23.20+01:26:438:127,3
49FAJ Sylwia 50Inżynieria Biegania TeamKATOWICEOPEN49K 62020-08-29 09:54:2401:58:0103:34:11.95+01:27:328:147,3
50GACA Maciej 101Formosa TeamCHYBYOPEN50M 442020-08-29 09:43:1301:56:2103:34:56.75+01:28:178:167,3
51GAŁKA Jacek 69COB + KBSZ + VRŻMIGRÓDOPEN51M 452020-08-29 09:46:2602:00:0703:37:51.00+01:31:118:227,2
52WOŹNIAK Paweł 12Drużyna BWSCHOWAOPEN52M 462020-08-29 09:54:2301:55:5703:39:04.45+01:32:258:257,1
53KOWALIŃSKI Marek 73ZmiksowaniTRZCINICAOPEN53M 472020-08-29 09:48:3801:57:5703:40:04.85+01:33:258:277,1
54KAPROŃ Martyna 108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEOPEN54K 72020-08-29 09:17:3102:02:3503:40:36.10+01:33:568:297,1
55ĆWIĄKAŁA Wojciech 17Dogiel-MogielJELENIA GÓRAOPEN55M 482020-08-29 09:58:2101:56:0703:41:48.60+01:35:098:317,0
56ZGÓRSKI Grzegorz 24SIŁA MASA MOC KIEŁBASAGLIWICEOPEN56M 492020-08-29 09:59:1002:02:1903:41:50.75+01:35:118:317,0
57GDULA Jakub 74Natural Born Runners & BodyWorkPOZNAŃOPEN57M 502020-08-29 09:35:2502:02:2103:42:06.90+01:35:278:327,0
58RYCHLIK Sebastian 40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEOPEN58M 512020-08-29 10:21:1902:07:2903:42:32.00+01:35:528:337,0
59SKIBA Michał 68Przenosimy GóryTYCHYOPEN59M 522020-08-29 10:19:2701:57:4803:42:49.85+01:36:108:347,0
60CHOLEWA Zbigniew 34Lisy Pustyni WschódKLUCZEOPEN60M 532020-08-29 09:50:4302:03:4703:46:12.40+01:39:338:426,9
61NEUMANN Jacek 99exploradorRADKÓWOPEN61M 542020-08-29 10:07:5802:05:1603:46:48.00+01:40:088:436,9
62STAJER Mariusz 115AMBIT RACING TEAMLESZNOOPEN62M 552020-08-29 10:11:1002:02:4303:46:51.70+01:40:128:436,9
63BADOWSKI Sebastian 113Zawonia TeamZAWONIAOPEN63M 562020-08-29 10:01:3602:03:0503:48:07.10+01:41:278:466,8
64SZULC Adam 60RoAd@JaZIELONA GÓRAOPEN64M 572020-08-29 10:57:5602:01:4403:48:15.15+01:41:358:466,8
65KOŁACZ Arkadiusz 93Maraton Team WrocławWROCŁAWOPEN65M 582020-08-29 10:01:3802:02:5803:50:04.50+01:43:258:506,8
66STAŚKIEWICZ Martyna 44Chase PeanutsGNIEZNOOPEN66K 82020-08-29 10:11:5502:05:2903:51:27.65+01:44:488:546,7
67ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita 3Super TrioKUDOWA-ZDRÓJOPEN67K 92020-08-29 10:20:1902:08:2703:53:34.70+01:46:558:596,7
68KROJCIG Ewa 64TRIO FORTISZIELONA GÓRAOPEN68K 102020-08-29 10:12:1502:05:1403:53:39.80+01:47:008:596,7
69SIWEK Marcin 41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEOPEN69M 592020-08-29 10:21:1802:07:1403:54:55.05+01:48:159:026,6
70GAZDA Michał 7Wybiegać Marzenia TeamPOZNAŃOPEN70M 602020-08-29 09:10:2502:07:0603:56:19.90+01:49:409:056,6
71WRÓBLEWSKI Jarosław 8RAZ SzczecinSZCZECINOPEN71M 612020-08-29 10:08:1202:09:2104:00:13.60+01:53:349:146,5
72SZYNDLAREWICZ Tomasz 48ZbieraninaDOBRZYKOWICEOPEN72M 622020-08-29 09:30:1102:09:1404:00:28.65+01:53:499:146,5
73BĄBEL Kamil 37MTGKRAKÓWOPEN73M 632020-08-29 10:06:0302:04:3204:03:33.30+01:56:539:226,4
74JAROSŁAWSKI Mariusz 54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAOPEN74M 642020-08-29 09:25:4502:07:2904:04:08.60+01:57:299:236,4
75GIZLER Piotr 55Biegnij Oławo- drużyna 2OŁAWAOPEN75M 652020-08-29 09:58:1802:07:1104:04:43.20+01:58:039:246,4
76BARWIŃSKI Jarosław 18Nałogowi biegaczeJELCZ-LASKOWICEOPEN76M 662020-08-29 10:22:4502:18:5404:05:26.35+01:58:469:266,4
77LIPKOWSKI Zbigniew 95Alibaba i dwóch rozbójnikówPOZNAŃOPEN77M 672020-08-29 09:42:5002:11:5804:11:47.90+02:05:089:416,2
78SEMENIUK Marzena 114KOTWICA BRZEGKARŁOWICEOPEN78K 112020-08-29 09:54:0302:14:3704:12:43.15+02:06:039:436,2
79FELEDZIAK Wojciech 10GOSTYŃ TEAMGOSTYŃOPEN79M 682020-08-29 10:29:5802:11:2504:13:02.90+02:06:239:436,2
80MIKRUT Paweł 13Bagienne DzikiWROCŁAWOPEN80M 692020-08-29 10:09:0402:08:0204:13:21.45+02:06:429:446,2
81SZYMAŃSKA Agata 57Radzymin Run Team 2RADZYMINOPEN81K 122020-08-29 10:53:5502:27:1304:14:55.85+02:08:169:486,1
82JARZĄBEK Agnieszka 56Radzymin Run Team 1RADZYMINOPEN82K 132020-08-29 10:53:5202:27:1404:14:58.95+02:08:199:486,1
83ŻABKO Aleksandra 85Nocne dziczkiPOZNAŃOPEN83K 142020-08-29 10:12:4002:21:1204:16:50.90+02:10:119:526,1
84PUZIO Waldemar 117Boscy PuziniDĘBICAOPEN84M 702020-08-29 10:30:0102:19:1504:18:24.35+02:11:449:566,0
85PAWLUK Anna 20JAK-ie THE BEST-ciakiBRZEGOPEN85K 152020-08-29 10:03:3402:15:5504:22:19.25+02:15:3910:055,9
86GRĘBOWICZ Agnieszka 32Harcownik EloEloPięćDwaZeroJANIKOWOPEN86K 162020-08-29 10:22:4802:24:5604:23:57.90+02:17:1810:095,9
87PTASZYŃSKA Anna 116Speed Feet '16KOŚCIANOPEN87K 172020-08-29 10:14:2502:31:0304:24:47.85+02:18:0810:115,9
88SOKOŁOWSKI Artur 39Team ZabieganeDniOTWOCKOPEN88M 712020-08-29 10:47:2502:35:4604:50:00.05+02:43:2011:095,4
89MARKOWICZ Ewelina 76ProfiAutoTeamKATOWICEOPEN89K 182020-08-29 10:37:3701:25:1804:53:11.70+02:46:3211:165,3
90PONIATOWSKI Krzysztof 4Grupa WsparciaWARSZAWAOPEN90M 722020-08-29 10:33:5302:29:1404:55:31.75+02:48:5211:225,3
91KRZYSZTOFIK Sławomir 9Over 40 TeamKOŻUCHÓWOPEN91M 732020-08-29 09:50:4502:30:4004:58:58.50+02:52:1911:295,2
92WACHOWSKA Alina 15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃOPEN92K 192020-08-29 10:28:3902:43:4905:02:15.25+02:55:3511:375,2
93STRĘK Joanna 28Natalia Tomasiak Górski StylKRAKÓWOPEN93K 202020-08-29 10:25:2603:07:5505:03:43.90+02:57:0411:405,1
94SZANECKI Michał 91SzaneccyRZESZÓWOPEN94M 742020-08-29 09:45:0102:36:2605:05:18.65+02:58:3911:445,1
95ŁOBODZIEC Monika 26MAG TeamBRZEGOPEN95K 212020-08-29 10:20:4002:21:4006:03:08.15+03:56:2813:584,3
96PALUCH Mariusz 120Ja¸ Ona & ZadyszkaDZIUPLINAOPEN96M 7506:12:11+23:152,6
97ABRAMCZYK Patrycja 98Radzymin Run Team 4RADZYMINOPEN97K 2206:21:45+23:512,5
Znaleziono 97 wynik(ów)