SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 2
Kudowski Festiwal Biegowy - Sztafeta Górska 2021
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-08
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 101
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 97
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBatorówek
16km
Czas
netto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAGIELLICZ Marcin 110WAŁBRZYCHOPEN1M 12021-05-08 08:52:5902:33:21.95 5:5310,2
2GOŁĄB Marek 32Banda GrudniaLUBLINOPEN2M 22021-05-08 08:38:3302:41:03.40+00:07:416:119,7
3WIŚNIEWSKI Piotr 56Team3CesarzyBĘDZINOPEN3M 32021-05-08 09:11:4702:43:29.25+00:10:076:179,5
4NÓŻKA Andrzej 95Socios SilesiaBOJADŁAOPEN4M 42021-05-08 08:54:1101:33:2202:45:26.60+00:12:046:219,4
5IGNASZEWSKI Krzysztof 90Runner's PowerŚREMOPEN5M 52021-05-08 08:51:0102:49:27.00+00:16:056:319,2
6ZAKRZYŃSKI Paweł 97CSC Adventure AcademyNOWY TARGOPEN6M 62021-05-08 09:08:1801:33:1402:49:51.25+00:16:296:319,2
7ŁUKASZEWSKI Jakub 80SPARTA RUNNERS 2POZNAŃMIX1M 72021-05-08 09:20:4002:52:05.15+00:18:436:379,1
8PRELICH Tomasz 9KRAKÓWMIX2M 82021-05-08 08:31:2301:36:1902:52:49.45+00:19:276:389,0
9BIAŁOBŁOCKA Alicja 112WROCŁAWOPEN7K 12021-05-08 09:29:3302:53:42.75+00:20:206:409,0
10MICHALSKI Daniel 107UKS Azymut PabianicePABIANICEMIX3M 92021-05-08 09:30:5002:59:22.30+00:26:006:538,7
11KRAWCZYK Artur 96WROCŁAWMIX4M 102021-05-08 10:19:1202:59:47.70+00:26:256:548,7
12PAPROCKI Krzysztof 101POLKOWICEOPEN8M 112021-05-08 09:32:1503:03:33.00+00:30:117:038,5
13MILKOWSKI Rafał 49Milka TourRYBNIKMIX5M 122021-05-08 09:10:2801:39:1503:04:34.70+00:31:127:058,5
14MACIEJEWSKI Roman 6BBL Krosno OdrzańskieKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN9M 132021-05-08 09:26:4801:43:2403:05:31.70+00:32:097:088,4
15WYROBA Waldemar 47KRAKÓWOPEN10M 142021-05-08 08:36:4703:08:34.75+00:35:127:158,3
16WIERZBICKI Witold 59WROCLAWMIX6M 152021-05-08 09:14:4903:10:27.60+00:37:057:198,2
17MAJEWSKI Piotr 92Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINMIX7M 162021-05-08 09:09:0701:37:3303:10:30.75+00:37:087:198,2
18MAĆKOWIAK Michał 55ŚREMOPEN11M 172021-05-08 09:33:1403:11:23.75+00:38:017:218,2
19RODZIEWICZ Zbigniew 89CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAOPEN12M 182021-05-08 09:31:0603:12:00.55+00:38:387:238,1
20LIPUTA Emilia 103Aloha Triatlon TeamWROCŁAWMIX8K 22021-05-08 08:31:0201:53:0703:14:27.40+00:41:057:288,0
21SZELĄG Dariusz 102Lisy PustyniKLUCZEOPEN13M 192021-05-08 10:01:2001:52:0003:14:34.10+00:41:127:298,0
22STAWIARZ Paweł 83140minut.plWROCŁAWOPEN14M 202021-05-08 09:39:5703:14:57.85+00:41:357:298,0
23PORĘBSKI Patryk 7OLEŚNICAMIX9M 212021-05-08 09:39:2901:37:3803:15:27.10+00:42:057:318,0
24HENDRYS Marek 37SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAOPEN15M 222021-05-08 09:02:1403:16:22.45+00:43:007:337,9
25KURZAWIAK Grzegorz 58KudowiankaRunKUDOWA-ZDRÓJOPEN16M 232021-05-08 10:08:0501:49:4403:16:47.30+00:43:257:347,9
26ABRAMOWICZ Agata 54KRZEPTÓWKOBIETY1K 32021-05-08 09:19:5401:51:2703:17:53.60+00:44:317:367,9
27WESOŁEK Marek 11SENTEWROCŁAWOPEN17M 242021-05-08 08:45:1503:19:33.00+00:46:117:407,8
28KUCZYŃSKI Rafał 50PeBeKa SolidarnośćLUBINOPEN18M 252021-05-08 08:38:2001:46:1803:19:50.45+00:46:287:417,8
29KAYSIEWICZ Maciej 105Natural Born Runners TeamPOZNAŃMIX10M 262021-05-08 09:39:2101:51:2903:21:55.90+00:48:337:457,7
30BRYDA Dorota 18BRZEGMIX11K 42021-05-08 09:46:0603:22:46.30+00:49:247:477,7
31PENIOWICZ Justyna 4SUŁÓWMIX12K 52021-05-08 09:45:5703:24:53.90+00:51:317:527,6
32NOWACKI Cezary 106R-TEAM RydzynaRYDZYNAMIX13M 272021-05-08 09:25:2103:25:13.80+00:51:517:537,6
33STRZELCZYK Wiktor 38Carpathian RunnersRZESZÓWOPEN19M 282021-05-08 09:55:0701:51:5503:26:02.50+00:52:407:557,6
34GRYS Paweł 23Biegiem po Marzenia TeamWROCŁAWOPEN20M 292021-05-08 09:04:5003:27:31.20+00:54:097:587,5
35BĄK Artur 85KRAKÓWOPEN21M 302021-05-08 09:51:1503:28:25.90+00:55:038:007,5
36PROROK Dariusz 114Kotwica BrzegKURZNIEOPEN22M 312021-05-08 10:46:4601:57:0503:29:27.30+00:56:058:037,4
37RYCHTYK Dawid 71WROCŁAWOPEN23M 322021-05-08 09:50:5003:30:02.10+00:56:408:047,4
38KIŃCZYK Tomasz 77Kotwica BrzegOŁAWAOPEN24M 332021-05-08 09:20:0101:54:1903:30:50.70+00:57:288:067,4
39MICHALSKI Bartłomiej 108ŻARYOPEN25M 342021-05-08 08:22:1101:58:1803:33:04.35+00:59:428:117,3
40GWIŻDŻ Michał 29JAWORZNOOPEN26M 352021-05-08 09:02:3503:33:31.10+01:00:098:127,3
41TARNOGÓRSKA Justyna 2BRZEGKOBIETY2K 62021-05-08 09:35:2103:34:34.80+01:01:128:157,3
42MORAWSKI Filip 27KrakowiakTeamPUSZCZYKOWOOPEN27M 362021-05-08 09:15:3903:35:11.65+01:01:498:167,2
43WAWER Katarzyna 35Bieg OpolskiOPOLEMIX14K 72021-05-08 09:24:3703:35:30.15+01:02:088:177,2
44PAŁYSA Robert 104JÓZEFOWOPEN28M 372021-05-08 09:09:1201:55:4503:35:43.10+01:02:218:177,2
45MOGA Piotr 34SPARTA ULTRA TEAMBARANÓWOPEN29M 382021-05-08 09:14:4201:57:4703:35:55.65+01:02:338:187,2
46WRÓBEL Marcin 78ZBĄSZYŃOPEN30M 392021-05-08 09:34:5601:58:2903:36:21.15+01:02:598:197,2
47MIŁUCH Tomasz 44Zespół Niespokojnych NógWAŁBRZYCHMIX15M 402021-05-08 09:00:2301:45:5603:37:07.20+01:03:458:217,2
48KUPCZAK Ewa 109MROCZEŃMIX16K 82021-05-08 09:50:2203:37:27.45+01:04:058:217,2
49PASZKE Maciej 111TORUŃOPEN31M 412021-05-08 09:59:5403:39:05.35+01:05:438:257,1
50JABŁOŃSKI Jakub 3#orkiZmajorkiPOZNAŃOPEN32M 422021-05-08 09:07:3101:55:3803:39:48.80+01:06:268:277,1
51ZIÓŁKOWSKA Ewelina 117KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEOPEN33K 92021-05-08 09:18:0502:02:3003:40:45.30+01:07:238:297,1
52STAŚKIEWICZ Martyna 69GNIEZNOMIX17K 102021-05-08 09:54:3503:41:57.85+01:08:358:327,0
53BIAŁEK Mirosłąw 60Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIOPEN34M 432021-05-08 10:51:1103:42:19.35+01:08:578:337,0
54SZEPCZYŃSKA Anna 51Żary Runners TeamŻARYKOBIETY3K 112021-05-08 09:14:3603:43:24.25+01:10:028:357,0
55NIZAR Wioletta 99CSC Adventure AcademyTARNOWSKIE GÓRYMIX18K 122021-05-08 09:38:3503:43:29.25+01:10:078:357,0
56SZYMANIAK Jakub 74PRAŻMÓWOPEN35M 442021-05-08 09:40:4603:43:31.95+01:10:108:357,0
57TOMASIK Andrzej 84ZIELONA GÓRAOPEN36M 452021-05-08 10:13:1302:02:2403:43:36.10+01:10:148:367,0
58ROMANIUK Bartosz 40WROCŁAWOPEN37M 462021-05-08 09:51:1603:45:03.10+01:11:418:396,9
59SZEWCZYK Rafał 88STARY TORUŃOPEN38M 472021-05-08 10:14:3103:46:57.55+01:13:358:436,9
60KARATKÓW Ewa 61RADKÓWKOBIETY4K 132021-05-08 10:01:3702:03:1203:49:33.95+01:16:128:496,8
61PODKOWSKA Beata 81AD GroupWROCŁAWKOBIETY5K 142021-05-08 09:43:0602:06:1203:50:33.85+01:17:118:526,8
62STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 86KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEMIX19K 152021-05-08 10:29:2603:51:02.00+01:17:408:536,8
63JAGŁA Kamil 66POZNAŃOPEN39M 482021-05-08 09:57:0903:51:58.00+01:18:368:556,7
64TOMICKI Krzysztof 41ŁÓDŹMIX20M 492021-05-08 10:21:5003:52:35.15+01:19:138:566,7
65SKIERKOWSKA Małgorzata 64OLSZEWO-BORKIMIX21K 162021-05-08 10:04:0303:52:47.85+01:19:258:576,7
66ŻYGIIEŁO Monika 63CHOSZCZNOMIX22K 172021-05-08 09:55:2403:53:51.60+01:20:298:596,7
67RYBKOWSKI Hubert 93ŻYCHLINOPEN40M 502021-05-08 09:36:4303:54:02.35+01:20:409:006,7
68KRUSZEWSKI Jacek 10Wszystko jest w głowieMARKIOPEN41M 512021-05-08 09:26:3303:54:12.75+01:20:509:006,7
69CZUBIEL Konrad 62POZNAŃMIX23M 522021-05-08 09:49:3903:55:07.55+01:21:459:026,6
70LUBAŃSKI Mateusz 75Team ZabieganeDniJÓZEFÓWMIX24M 532021-05-08 10:56:3303:55:37.30+01:22:159:036,6
71MAŁKOWSKI Krzysztof 26Obra KościanPOZNAŃOPEN42M 542021-05-08 09:38:5903:55:58.55+01:22:369:046,6
72MILEWSKA Anna 70DOBRAKOBIETY6K 182021-05-08 10:24:1503:56:19.55+01:22:579:056,6
73ZDUŃCZYK Paulina 65ŁÓDŹMIX25K 192021-05-08 09:12:1402:11:3003:57:02.65+01:23:409:076,6
74TROSKO Vova 116Lubie BurpeesySOSNOWIECOPEN43M 552021-05-08 10:17:5303:57:06.20+01:23:449:076,6
75GRZEBIELUCH Łukasz 52Ledwo ZipiaRYBNIKMIX26M 562021-05-08 10:03:4103:57:45.20+01:24:239:086,6
76MISIAK Anna 76Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX27K 202021-05-08 10:13:3604:01:45.75+01:28:239:176,5
77STEPOWICZ Marek 13Vege RunnersWROCŁAWOPEN44M 572021-05-08 09:36:5304:04:49.05+01:31:279:246,4
78KOŁODZIEJ Jacek 67Compañeros Asfalt TeamGLIWICEOPEN45M 582021-05-08 09:24:3302:12:5604:05:00.85+01:31:389:256,4
79NEUMANN Łukasz 43WŁOCŁAWEKOPEN46M 592021-05-08 09:40:5704:05:02.35+01:31:409:256,4
80PASZKIEWICZ Maciej 48MUROWANA GOŚLINAOPEN47M 602021-05-08 09:36:4702:12:2604:05:07.45+01:31:459:256,4
81FURMANIAK Mateusz 73SPARTA RUNNERSMROWINOMIX28M 612021-05-08 09:47:3702:04:0404:06:29.45+01:33:079:286,3
82KOZIELEC Tomasz 28KLESZCZOWMIX29M 622021-05-08 09:54:4104:06:46.55+01:33:249:296,3
83CIEPIELA Andrzej 22Lubie Burpees'yPSARYOPEN48M 632021-05-08 10:05:2202:12:0404:07:33.15+01:34:119:316,3
84MARCINKOWSKI Michał 20Run Team RydzynaRYDZYNAMIX30M 642021-05-08 09:48:1204:10:25.10+01:37:039:376,2
85CISZEWSKI Maciej 42Saint-Gobain SquadMIRKÓWOPEN49M 652021-05-08 09:58:5604:10:35.60+01:37:139:386,2
86KUCHARSKI Krystian 94SOCIOS SILESIASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN50M 662021-05-08 10:03:3302:12:3904:10:58.10+01:37:369:396,2
87GOŁĘBIOWSKI Mariusz 91CZOŁOWOOPEN51M 672021-05-08 10:24:3604:12:56.80+01:39:349:436,2
88WACHOWSKA Katarzyna 115Smok TrójgłowyPOZNAŃOPEN52K 212021-05-08 10:16:3304:14:34.35+01:41:129:476,1
89GARBOWSKI Tomasz 68KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEOPEN53M 682021-05-08 10:29:2204:15:29.10+01:42:079:496,1
90GRZĘDA Jolanta 87KLUB BIEGACZA HARCOWNIKJELCZ- LASKOWICEKOBIETY7K 222021-05-08 10:21:3902:22:0204:17:59.85+01:44:379:556,0
91SOBAŃSKA Paulina 19Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEKOBIETY8K 232021-05-08 09:46:0004:27:20.15+01:53:5810:165,8
92KĘPA Alicja 12PANORAMA OBIEKTY SPORTOWEWARSZAWAKOBIETY9K 242021-05-08 09:44:4802:23:2004:38:24.45+02:05:0210:425,6
93CZARNIK-PECIAK Alekandra 16ULKS KARLIKPRZEZCHLEBIEKOBIETY10K 252021-05-08 11:23:1400:55:3704:41:02.70+02:07:4010:485,6
94WALCZAK Emilia 5KB Maniac PoznańPOZNAŃMIX31K 262021-05-08 10:12:5302:30:4604:43:36.80+02:10:1410:545,5
95RZEPKA Rafał 98SPARTA RUNNERSPOZNAŃOPEN54M 692021-05-08 09:31:5904:52:44.20+02:19:2211:155,3
96CZAJKA Bogumił 53ŻARY RUNNERS TEAMŻARYOPEN55M 702021-05-08 08:36:3205:11:28.25+02:38:0611:585,0
97PALUSIŃSKA Agnieszka 33LoveLasyPOLICEKOBIETY11K 272021-05-08 10:17:1105:23:18.80+02:49:5612:264,8
98WOJCIECHOWSKI Dariusz 31Krakowiak TeamKROSNOOPEN56M 7106:02:12 22:382,7
99WIECZOREK Nina 82Cała Oleśnica Biega/Grupa CezaraOLEŚNICAKOBIETY12K 282021-05-08 09:45:41   
100WALECZEK Sławomir 8BRZEZINKA ŚREDZKAOPEN57M 722021-05-08 09:54:37   
101WŁODARCZYK Maciej 79Kb HarcownikMIŁOSZYCEOPEN58M 732021-05-08 13:17:27   
Znaleziono 101 wynik(ów)