Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2023-04-01 |
Miejsce : | Kudowa-Zdrój |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 112 |
Wystartowało : | 101 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Nazwa Sztafety | Czas startu | Nad U Zabiteho 12.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOLÁK Ondřej | 1028E2 | BKN | POLICE NAD METUJÍ | OPEN | BK Náchod | 02:55:28 | 01:10:03 | |
2 | LAGNER Sebastian | 1091E2 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | SOBÓTKA | OPEN | Przedwojewski Team 2 | 03:00:14 | 01:12:26 | |
3 | JANATA Milan | 1073E2 | PRAHA | OPEN | Kalokagathia Aliance | 03:07:45 | 01:14:02 | ||
4 | DUDA Karol | 1044E2 | BLACK HAT PRO | PIESZYCE | OPEN | Black Hat Pro | 02:42:19 | 01:15:33 | |
5 | KUBICA Marcin | 1111E2 | SALOMON/BUFF | BIELSKO-BIAŁA | OPEN | Orłowski Team | 02:48:11 | 01:16:07 | |
6 | BALIGA Cezary | 1110E2 | HOKA GARMIN TEAM | OLESNO | OPEN | Hoka Garmin Team | 02:41:54 | 01:18:06 | |
7 | POLÍVKA Tomáš | 1001E2 | KNĚŽNOU | OPEN | Lakovna Runners | 04:58:04 | 01:18:54 | ||
8 | JASTRZĘBSKI Szymon | 1083E2 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | WROCŁAW | OPEN | Przedwojewski Team: Czarne Złoto | 03:28:15 | 01:29:06 | |
9 | WAŻNY Jacek | 1092E2 | LUBLIN | OPEN | Banda Grudnia | 03:10:22 | 01:29:25 | ||
10 | KWIATKOWSKA Kinga | 1095E2 | HOKA GARMIN TEAM | RADKÓW | OPEN | Run100love | 03:10:57 | 01:31:05 | |
11 | MANJURA Tomasz | 1059E2 | CSC ADVENTURE ACADEMY | CHORZÓW | OPEN | Ona jest w ciąży (z nami) | 04:11:53 | 01:31:30 | |
12 | ROPELEWSKI Tomasz | 1057E2 | POZNAŃ | OPEN | Dembski i Przyjaciele | 03:27:40 | 01:32:37 | ||
13 | NORBERT Michał | 1055E2 | KB SOBÓTKA | ŚWIDNICA | OPEN | KB SOBÓTKA | 02:59:35 | 01:33:03 | |
14 | SZKODA Dariusz | 1002E2 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | OPEN | SOCIOS SILESIA | 03:27:49 | 01:33:44 | |
15 | JEZIERSKI Tomasz | 1076E2 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | OPEN | TDA | 03:47:55 | 01:34:17 | ||
16 | ŁABUZ Małgorzata | 1099E2 | WROCŁAW | OPEN | Ach Te Baby | 03:49:59 | 01:35:01 | ||
17 | CZYRNIA Andrzej | 1074E2 | UTRATURY | TURAWA | OPEN | UltraTury / KB Odra Opole | 03:53:03 | 01:36:14 | |
18 | BANASZEK Adam | 1038E2 | WARSZAWA | OPEN | Emeryten Party | 04:24:09 | 01:37:07 | ||
19 | JACKOWIAK Szymon | 1036E2 | RUNNER POWER / EMERYCI | ŚREM | OPEN | Emeryci | 03:44:22 | 01:37:43 | |
20 | MARZEC Tomasz | 1096E2 | RUNNERS TEAM NYSA | OTMUCHÓW | OPEN | Team Gór Złotych Złoty Stok | 03:37:11 | 01:38:05 | |
21 | JANAS Kacper | 1013E2 | BEZRZECZE | OPEN | SpodKrzyża | 05:00:31 | 01:38:14 | ||
22 | STARZAK Paweł | 1088E2 | SKAWINA | OPEN | Mocno_kreatywni ULTRA | 03:56:50 | 01:38:56 | ||
23 | MARCINKOWSKI Paweł | 1081E2 | STARA ŁOMNICA | OPEN | LKZK | 04:39:36 | 01:41:15 | ||
24 | ŻURAWSKI Sławomir | 1048E2 | BARUNOWCE/PGBSPORTOWAPACZKA | WARSZAWA | OPEN | Barunowce | 03:35:53 | 01:42:58 | |
25 | WÓJCICKI Dariusz | 1064E2 | CSC ADVENTURE ACADEMY | KATOWICE | OPEN | CSC Adventure Academy - Sekcja Geriatryczna | 03:43:54 | 01:44:39 | |
26 | FERENC-SZMUC Edyta | 1041E2 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | OPEN | Kudowianki | 03:44:23 | 01:45:34 | |
27 | KOZŁOWSKI Marek | 1046E2 | BIEGAMDALZDROWIA | KOWARY | OPEN | jesteśmy aby truchtnąć | 03:47:41 | 01:46:10 | |
28 | JAGODZKI Daniel | 1019E2 | KIELCE | OPEN | Biegnę,żeby Bartek mógł biegać | 03:58:11 | 01:47:20 | ||
29 | MIKOŁAJCZAK Tomasz | 1052E2 | LESZNO | OPEN | Muflony z Leszna | 04:28:47 | 01:47:24 | ||
30 | STECZKOWSKA Ania | 1043E2 | OŁAWA | OPEN | Przedwojewski Team | 03:27:03 | 01:48:12 | ||
31 | HOLC Katarzyna | 1090E2 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | OPEN | Banda Grudnia Mix | 04:47:22 | 01:48:22 | |
32 | KUCHARSKI Robert | 1008E2 | ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU | WROCŁAW | OPEN | RAR Wrocław | 05:10:04 | 01:48:43 | |
33 | STAWIARZ Paweł | 1047E2 | 140MINUT.PL | WROCŁAW | OPEN | poRUNbani | 03:55:38 | 01:48:51 | |
34 | SADOWSKI Mariusz | 1014E2 | PIOTRKÓW TRYB | OPEN | Łan EDC.Tim | 04:14:42 | 01:49:07 | ||
35 | URBAŃSKI Michał | 1084E2 | WROCŁAW | OPEN | Z nurtem Białej Lądeckiej | 03:59:57 | 01:49:47 | ||
36 | OŚWIĘCIMKA Magdalena | 1065E2 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | OPEN | ITMBW Kraków | 03:55:59 | 01:50:00 | |
37 | KURZAWIAK Grzegorz | 1080E2 | KUDOWA-ZDRÓJ | OPEN | MLKS Radków | 04:02:55 | 01:50:24 | ||
38 | LEŚNIAK Anna | 1107E2 | SALT RUNNERS BOCHNIA | BOCHNIA | OPEN | Rób swoje #R | 03:16:09 | 01:52:48 | |
39 | MASŁOWIEC Bartosz | 1033E2 | WROCŁAW | OPEN | AMBa | 03:59:02 | 01:53:17 | ||
40 | WOJCIECHOWSKI Arkadiusz | 1009E2 | KONIN | OPEN | KtórędyNadMorskieOko | 03:58:53 | 01:55:23 | ||
41 | HACUŚ Jacek | 1108E2 | DUSZNIKI ZDRÓJ | OPEN | KUDOWIANKA SUPER TEAM | 03:47:44 | 01:56:23 | ||
42 | DZIDECZEK Marcin | 1040E2 | WARSZAWA-WESOLA | OPEN | Anielski Orszak | 04:47:49 | 01:57:43 | ||
43 | NAPIERALSKI Krzysztof | 1075E2 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | DESZCZNO | OPEN | DZIKIE DZIKI GORZÓW 1 | 04:20:39 | 01:58:09 | |
44 | NYKIEL Artur | 1053E2 | MYSŁOWICE | OPEN | Trzech Samurai | 04:24:09 | 01:58:37 | ||
45 | MICHOŃ Kacper | 1105E2 | NIGHT RUNNERS / STAJNIA CROSSFIT | POZNAŃ | OPEN | Jaro i 2KC | 04:33:38 | 01:59:05 | |
46 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 1100E2 | SZCZECIN | OPEN | Paprykarze Szczecin | 04:03:20 | 01:59:06 | ||
47 | SZARADOWSKI Piotr | 1031E2 | ORŁY JEZUSA | ŚWIDNICA | OPEN | Orły Jezusa | 03:37:43 | 01:59:09 | |
48 | PIETRASZKO Barbara | 1058E2 | TEAM ZABIEGANEDNI | RADIÓWEK | OPEN | Team ZabieganeDni | 04:50:22 | 01:59:52 | |
49 | MARKIEWICZ Mariusz | 1072E2 | GORĄCY POTOK TEAM | NOWOGRÓDEK POMORSKI | OPEN | Dzikie Dziki Gorzów | 03:39:40 | 02:00:01 | |
50 | GAJDA Mateusz | 1101E2 | PASZKÓWKA | OPEN | Poznańsko - Paszkowska Kooperacja | 04:23:18 | 02:00:12 | ||
51 | ZAWADA Zbigniew | 1070E2 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | SPALICE | OPEN | COB | 04:51:40 | 02:00:17 | |
52 | PIETRALA Agata | 1061E2 | CSC ADVENTURE ACADEMY | CHORZÓW | OPEN | PINDZIPOŁKI | 04:26:01 | 02:00:21 | |
53 | WĘGŁOWSKI Maciej | 1086E2 | #BIEGIEMWLAS | ŚRODA WIELKOPOLSKA | OPEN | #biegiemwlas | 04:29:52 | 02:00:32 | |
54 | MAJEWSKI Radosław | 1000E2 | NIGHT RUNNERS / PRO366 | POZNAŃ | OPEN | Bez nazwy | 04:07:42 | 02:00:51 | |
55 | MAZUR Agnieszka | 1007E2 | LUBIN | OPEN | Zbiegi | 04:16:55 | 02:01:02 | ||
56 | KIEŁBASA Sławomir | 1005E2 | WILKI MIĘDZYLESIE | MIĘDZYLESIE | OPEN | WILKI MIĘDZYLESIE | 04:10:48 | 02:01:12 | |
57 | WIDERA Wojciech | 1062E2 | CHORZÓW | OPEN | Wichury Zagłady | 04:25:13 | 02:01:14 | ||
58 | PAZERA Karol | 1021E2 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDROJ | OPEN | VETERANS RUNNER | 04:04:39 | 02:01:52 | |
59 | OŻÓG Grzegorz | 1027E2 | OPOLE | OPEN | Czarny skład | 04:21:45 | 02:01:57 | ||
60 | KACZMAREK Łukasz | 1054E2 | CZARNOCIN | OPEN | Może nie najszybciej, ale za to najwolniej | 03:59:04 | 02:02:12 | ||
61 | MAĆKOWIAK Adam | 1049E2 | WARSZAWA | OPEN | Tylko Mental! | 04:41:37 | 02:02:53 | ||
62 | KOZIOŁ Ewa | 1056E2 | KB SOBÓTKA | GÓRZYCE | OPEN | KB SOBÓTKA GIRLS | 04:56:25 | 02:03:31 | |
63 | PIELUSZYŃSKA Małgorzata | 1077E2 | KB SOBÓTKA | SOBÓTKA | OPEN | KB SOBÓTKA Juniors and Someone Old | 04:18:48 | 02:04:08 | |
64 | SKROBAŃSKA Laura | 1063E2 | KANTOR RUNNING TEAM | GODZIESZE MAŁE | OPEN | Szybkie Trio | 03:57:09 | 02:05:14 | |
65 | ĆWIRKO-GROSS Agnieszka | 1066E2 | DZIKI DZIKI GORZÓW | GORZÓW WLKP. | OPEN | Dzikie Loszki | 04:44:56 | 02:05:52 | |
66 | ZDUŃCZYK Paulina | 1079E2 | AKADEMIABIEGACZA.PL | ŁÓDŹ | OPEN | AkademiaBiegacza.pl / Everrun | 03:48:30 | 02:06:08 | |
67 | SZLANGA Łukasz | 1071E2 | PRO366 | BARANOWO | OPEN | PRO366 | 04:47:17 | 02:06:09 | |
68 | RYŻYKOWSKI Ariel | 1015E2 | EDC.TEAM.ACTIVE | KLUKI | OPEN | Szybkie EDC | 04:04:17 | 02:06:23 | |
69 | KOŁOCH Krzysztof | 1104E2 | NIGHT RUNNERS POZNAŃ | POZNAŃ | OPEN | Piękna i bestie | 05:04:56 | 02:06:53 | |
70 | SIKORA Malwina | 1103E2 | WROCŁAW | OPEN | NanoresRUN | 04:14:49 | 02:08:14 | ||
71 | GAJDA Krzysztof | 1106E2 | WROCŁAW | OPEN | Cerber | 03:29:38 | 02:09:46 | ||
72 | WĘGIERSKA Małgorzata | 1030E2 | WARSZAWA | OPEN | Gold Shot | 05:02:03 | 02:09:56 | ||
73 | RECZKIN Rafał | 1006E2 | POZNAŃ | OPEN | Konkret Rakiety | 05:36:46 | 02:10:06 | ||
74 | KUROWSKI Michał | 1004E2 | BANDA Z POŁUDNIA | GLIWICE | OPEN | Gliwickie Bandziory | 05:03:07 | 02:10:34 | |
75 | ZIAJA Wojciech | 1098E2 | LEDWOZIPIA | JAWORZNO | OPEN | LedwoZipia | 03:32:54 | 02:10:48 | |
76 | SZYNDLAREWICZ Tomasz | 1078E2 | DOBRZYKOWICE | OPEN | Geriatria | 04:48:02 | 02:12:03 | ||
77 | TOMASZEWSKI Jacek | 1068E2 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO | GRYFÓW ŚLĄSKI | OPEN | Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko | 03:23:18 | 02:12:27 | |
78 | RYBKOWSKA Ewa | 1010E2 | ŻYCHLIN | OPEN | UltraGirls | 04:47:35 | 02:12:53 | ||
79 | KOPEĆ Sebastian | 1026E2 | SAINT-GOBAIN SQUAD | RYCZÓWEK | OPEN | Kopeć Team | 03:32:31 | 02:12:56 | |
80 | ADAMCZAK Damian | 1020E2 | BRZEG | OPEN | Wszystko jest w głowie | 04:59:18 | 02:13:21 | ||
81 | KLIMEK Katarzyna | 1039E2 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | OPEN | RunWall | 05:00:21 | 02:13:53 | ||
82 | ZIOMBKA Kuba | 1024E2 | KATOWICE | OPEN | ADK | 04:58:39 | 02:14:50 | ||
83 | STASZEWSKI Dariusz | 1022E2 | 7BKPOW | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN | szwadroniści | 04:12:35 | 02:16:17 | |
84 | STASIŃSKA-KOSTOWSKA Wiktoria | 1087E2 | WROCŁAW | OPEN | RWM | 05:25:10 | 02:16:50 | ||
85 | LEONARSKA Małgorzata | 1042E2 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | OPEN | Biegające Krejzolki | 05:01:01 | 02:17:14 | |
86 | MOKRZYCKA Weronika | 1032E2 | STARA ŁOMNICA | OPEN | WeBlondes | 04:06:59 | 02:17:47 | ||
87 | MARTAN Iwona | 1069E2 | WROCŁAW | OPEN | Włochate Głowonogi | 04:09:46 | 02:18:21 | ||
88 | JĘDRZEJCZAK Anna | 1016E2 | JAWORZNO | OPEN | TYLKO PRZELOTEM | 05:10:53 | 02:19:45 | ||
89 | BŁOŃSKI Adrian | 1082E2 | JAWOR | MYŚLINÓW | OPEN | Moje Góry | 04:44:11 | 02:20:05 | |
90 | BIECUSZEK Marlena | 1089E2 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | OPEN | Aktywna Nowa Ruda | 04:29:37 | 02:21:27 | |
91 | BRUDER Michał | 1102E2 | WROCŁAW | OPEN | Sportowe świry | 05:13:17 | 02:22:33 | ||
92 | HUDEREK Łukasz | 1018E2 | NIGHT RUNNERS POZNAŃ | POZNAŃ | OPEN | Night Runners Poznań | 05:02:04 | 02:23:39 | |
93 | GRZEBIELUCH Łukasz | 1097E2 | LEDWOZIPIA | RYBNIK | OPEN | LedwoZipia | 04:46:48 | 02:25:04 | |
94 | JAGODZIŃSKA Aleksandra | 1035E2 | OWIŃSKA | OPEN | Jagoda Team | 04:03:47 | 02:26:32 | ||
95 | KOSSOK-ZAWADA Marta | 1025E2 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | OPEN | COBITKI | 05:31:16 | 02:26:37 | |
96 | GÓRCZYŃSKI Rafał | 1003E2 | NOWY TOMYŚL | OPEN | Lipa i przyjaciele | 05:18:47 | 02:32:41 | ||
97 | KORDYLEWSKA Marlena | 1023E2 | KONIN | OPEN | Dead or Alive | 05:05:45 | 02:33:30 | ||
98 | WRÓBEL Tomasz | 1093E2 | KATOWICE | OPEN | Tripy | 05:36:18 | 02:37:30 | ||
99 | SZTURC Klaudia | 1051E2 | JAWORZNO | OPEN | Eskadra Kiszona | 05:27:36 | 02:47:08 | ||
100 | ZIÓŁEK Błażej | 1029E2 | POZNAŃ | OPEN | Turbo Cola Team | 04:22:14 | 03:31:26 | ||
101 | KAMIŃSKA Karolina | 1067E2 | CSC ADVENTURE ACADEMY | KRAKÓW | OPEN | KKK | 06:01:07 |
Znaleziono 101 wynik(ów)