SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 3

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-04-13
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
22,9 km
Zgłoszonych:
198
Wystartowało:
189
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
187
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
22.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DOMBROWSKI Maciej 1119Przyjaciele po prostuPRZEMYŚLOPEN1M 101:40:36.20 4:2313.7
2BRÝDL Pavel 1001Salomon CZ/Willa SPA ScalianoTRUTNOVOPEN2M 201:43:49.05+00:03:124:3213.2
3KOŚCIELNIAK Kacper 1063Kilometers Eaters TeamMSZANA DOLNAOPEN3M 301:44:22.25+00:03:464:3313.2
4PLNÝ David 1177hou hou houMACHOVOPEN4M 401:47:15.80+00:06:394:4112.8
5BACHLEDA Łukasz 1067Team Mountain Fuel PolskaLASEKOPEN5M 501:47:27.60+00:06:514:4112.8
6MUSIELSKI Kamil 1009SowiodzikiDZIERŻONIÓWOPEN6M 601:48:08.15+00:07:314:4312.7
7HUZIOR Piotr 1003ATTIQNOWY TARGOPEN7M 701:49:52.60+00:09:164:4712.5
8LANGNER Radosław 1181RMT Team ~ RateMyTrail.comWROCŁAWOPEN8M 801:54:24.60+00:13:484:5912
9MARCHUK Wioletta 1006Inov8/UDWARSZAWAOPEN9K 101:55:13.30+00:14:375:0111.9
10SZEWCZYK Rafał 1053Umiłowani w bekoniePOZNAŃOPEN10M 901:56:04.95+00:15:285:0411.8
11KOPYCZOK Michał 1100Brothers in painSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN11M 1001:56:17.05+00:15:405:0411.8
12KOŁODZIEJCZYK Kamil 1148SOCIOS SILESIA1RYBNIKOPEN12M 1101:57:25.85+00:16:495:0711.7
13HOLUB Miroslav 1193RunSport TeamZDAR NAD METUJIOPEN13M 1201:57:50.45+00:17:145:0811.7
14BŁASZYK Mateusz 1197Umiłowani w TofuRożkuPOZNAŃOPEN14M 1301:58:59.60+00:18:235:1111.5
15PAZDAN Piotr 1050Kowary BiegająKOWARYOPEN15M 1401:59:27.85+00:18:515:1311.5
16TOMASIAK Natalia 1002Salco Retro Team 2015KRYNICA-ZDRÓJOPEN16K 201:59:42.45+00:19:065:1311.5
17PIASECKI Radosław 1042Speed 4 TeamGŁOGÓWOPEN17M 1502:00:25.35+00:19:495:1511.4
18JASTRZĘBSKI Piotr 1064SOCIOS SILESIAZABRZEOPEN18M 1602:01:39.30+00:21:035:1811.3
19GORCZYŃSKI Norbert 1183The ŁAN teamKUDOWA-ZDRÓJOPEN19M 1702:01:44.45+00:21:085:1811.3
20TELATYŃSKA Sylwia 1021Romeo i JulieCHOSZCZNOOPEN20K 302:02:08.80+00:21:325:2011.3
21KĄCKA Anna 1005Fajna drużynaZABRZEOPEN21K 402:02:29.75+00:21:535:2011.2
22YURTSUN Stepan 1169Sparta Ultra Team 1KĘPNOOPEN22M 1802:02:39.45+00:22:035:2111.2
23ŁĘŻNIAK Aleksander 1015Monk Sandals TeamSOBÓTKAOPEN23M 1902:04:54.20+00:24:185:2711
24ŚCIUBA Aneta 1110Stay Insane/Biegusiem.plLUBLINOPEN24K 502:05:16.65+00:24:405:2811
25ZAGUBIEŃ Wojciech 1065EUFORIABIEGACZATEMGÓRAOPEN25M 2002:05:20.30+00:24:445:2811
26KUŚNIERCZAK Wiesław 1195RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻASUCHY LASOPEN26M 2102:05:31.45+00:24:555:2810.9
27ZEISKOVA Marketa 1135Ceske holkyPOLICE NAD METUJIOPEN27K 602:05:32.00+00:24:555:2810.9
28SNARSKI Bogdan 1076ultraRagazziWARSZAWAOPEN28M 2202:05:36.75+00:25:005:2910.9
29CIEŚLIK Paweł 1095Po RobocieSOSNOWIECOPEN29M 2302:07:57.10+00:27:205:3510.7
30SŁODKOWSKI Krzysztof 1098UltraWapniakiŚWIDNICAOPEN30M 2402:08:11.60+00:27:355:3510.7
31CEBULA Leszek 1124Po2krakiKRAKÓWOPEN31M 2502:08:51.50+00:28:155:3710.7
32PIĄTEK Karolina 1129Ladies TeamKRAKÓWOPEN32K 702:09:06.85+00:28:305:3810.6
33KAMIŃSKI Cezary 1089Goats Gone WildPOZNAŃOPEN33M 2602:11:06.80+00:30:305:4310.5
34GRZYWACZEWSKA Justyna 1004City Trail TeamWARSZAWAOPEN34K 802:11:45.70+00:31:095:4510.4
35JABŁOŃSKI Paweł 1083SUDECCY D-E-P-TACZE TEAMKUDOWA-ZDRÓJOPEN35M 2702:12:41.80+00:32:055:4710.4
36BERNAT Katarzyna 1101POZYTYWNI FURIACIŚWIDNICAOPEN36K 902:13:03.50+00:32:275:4810.3
37MALEC Arkadiusz 1084SzturmBIELSKO-BIAŁAOPEN37M 2802:14:47.00+00:34:105:5310.2
38PAPROCKI Krzysztof 1027zBiegiPOLKOWICEOPEN38M 2902:15:34.05+00:34:575:5510.1
39ADAMCZYK Mirosław 1191CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN39M 3002:16:38.65+00:36:025:5810.1
40KWIATKOWSKI Paweł 1138Victoria DobrzyńPISARZOWICEOPEN40M 3102:17:05.15+00:36:285:5910
41CIECHANOWSKI Bartłomiej 1150Zapasieni TruchtaczeMILICZOPEN41M 3202:17:47.25+00:37:116:0110
42MICHALSKI Piotr 11573 PieronyWROCŁAWOPEN42M 3302:18:02.70+00:37:266:0110
43WALEŃSKI Maciej 1078PROTONPIASKIOPEN43M 3402:18:15.85+00:37:396:029.9
44KURPIEWSKA Anna 10283w1WROCŁAWOPEN44K 1002:18:24.80+00:37:486:029.9
45FEODORÓW Wojciech 1187SkurczyBykiZABRZEOPEN45M 3502:18:29.50+00:37:536:029.9
46SIOMA Konrad 1055Free RunKRZYSZKOWOOPEN46M 3602:18:30.45+00:37:546:029.9
47ROMANOWICZ Łukasz 1012No Sugar CafeŚWIDNICAOPEN47M 3702:18:39.05+00:38:026:039.9
48NIEWIADA Maciej 1020eXploradorDOPIEWOOPEN48M 3802:18:46.85+00:38:106:039.9
49GOLEŃ Marcin 1156DA STYGMATYKWROCŁAWOPEN49M 3902:18:57.70+00:38:216:049.9
50ŁUCZAK Marcin 1058Oszukani przez BMIPLEWISKAOPEN50M 4002:19:18.65+00:38:426:059.9
51SULIMA Grzegorz 1043MGM StrzegomSTRZEGOMOPEN51M 4102:19:22.55+00:38:466:059.9
52FERDEK Igor 1140Kulawe PieronyCHORZÓWOPEN52M 4202:19:59.65+00:39:236:069.8
53DUDA Bartosz 1016FizjobiegaczeSZCZECINOPEN53M 4302:20:10.25+00:39:346:079.8
54WIECZOREK Agata 1011Kopalnia MocyTARNOBRZEGOPEN54K 1102:20:15.20+00:39:396:079.8
55STRASZKO Monika 1017DZIKIE HUCUŁYWROCŁAWOPEN55K 1202:20:51.30+00:40:156:099.8
56KRUŻOŁEK Monika 1184Turboptysie&Michał-Skalnik.plRADKÓWOPEN56K 1302:21:25.10+00:40:486:109.7
57STARUCH Robert 1114NullpointerKUDOWA-ZDROJOPEN57M 4402:21:34.70+00:40:586:109.7
58RODAK Zbigniew 1044Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN58M 4502:21:37.15+00:41:006:119.7
59GRUSZKA Aleksandra 1182Góralki bez halkiBOGUSZÓW GORCEOPEN59K 1402:21:44.20+00:41:086:119.7
60CZERWIŃSKI Maciej 1045Kibolski KSSKÓRZEWOOPEN60M 4602:21:49.05+00:41:126:119.7
61KOZIRÓG Dagmara 1026IronGirlsPABIANICEOPEN61K 1502:21:59.30+00:41:236:129.7
62WINKIEL Arkadiusz 1037Gryfino TeamGRYFINOOPEN62M 4702:22:56.65+00:42:206:149.6
63VONDRACKOVA Marketa 1200Behny z CechOPEN63K 1602:23:32.75+00:42:566:169.6
64BOROWSKI Rafał 1035AsyBezKasyWARSZAWAOPEN64M 4802:24:11.35+00:43:356:179.5
65GNITECKA Katarzyna 1141zakochane w GÓRACHKUDOWA ZDRÓJOPEN65K 1702:24:23.60+00:43:476:189.5
66CIEPLUCH Marcin 1120Dziki OleśnicaOLEŚNICAOPEN66M 4902:25:01.45+00:44:256:209.5
67KOŁODZIŃSKI Paweł 1128DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN67M 5002:26:38.90+00:46:026:249.4
68SZEPCZYŃSKA Anna 1175Żary Runners TeamŻARYOPEN68K 1802:26:43.30+00:46:076:249.4
69MICHALAK Ewelina 1061SRC TeamBRZEGOPEN69K 1902:26:48.25+00:46:126:249.4
70URBAN Daniel 1163SENTEDOBRZYKOWICEOPEN70M 5102:27:16.25+00:46:406:259.3
71JASIŃSKI Michał 1118Czasem na asfalcieWROCŁAWOPEN71M 5202:27:37.50+00:47:016:269.3
72MAĆKOWIAK Krzysztof 1008Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN72M 5302:27:54.70+00:47:186:279.3
73JAŹNIEWICZ Artur 1158Pumy PatagońskieKOSZALINOPEN73M 5402:28:44.70+00:48:086:299.2
74GRABOWSKI Wojciech 1152Dziki TrzyWROCŁAWOPEN74M 5502:29:33.95+00:48:576:319.2
75PIETRASZEWSKI Witold 1088Orły Agnieszki- Oby Do MetyGOSTYŃOPEN75M 5602:30:27.00+00:49:506:349.1
76PETA Rafał 1151RAMBIERNAOPEN76M 5702:30:53.35+00:50:176:359.1
77JĘDRZEJEWSKA Maria 1059Trochę sajkoWARSZAWAOPEN77K 2002:30:59.80+00:50:236:359.1
78SZUREK Paulina 1190Natalia Tomasiak Górski StylJEDLICZEOPEN78K 2102:31:08.90+00:50:326:369.1
79MICHALAK Wojciech 1007Gizdy pierońskieKATOWICEOPEN79M 5802:31:10.95+00:50:346:369.1
80CHORZĘPA Adam 1121Kudowscy Miłośnicy BieganiaSZCZYTNAOPEN80 102:32:10.75+00:51:346:389
81SUCHOCKI Grzegorz 1051G-G-M TeamNOWE MIASTECZKOOPEN81M 5902:32:54.40+00:52:186:409
82MIRSKI Jerzy 1046Wkurw_TeamLEGNICAOPEN82M 6002:32:57.85+00:52:216:409
83NIŻEWSKI Paweł 1167KRAKOWIAK TEAMCZAPURYOPEN83M 6102:33:03.75+00:52:276:419
84LEWALD Michał 1185Mukainada Running TeamOPOLEOPEN84M 6202:33:21.45+00:52:456:419
85PIĘTKA Marta 1146BUSHIDOWARSZAWAOPEN85K 2202:33:42.70+00:53:066:428.9
86ŚWIATOWY Michał 1038JeżykiWROCŁAWOPEN86M 6302:35:04.40+00:54:286:468.9
87PIERZCHAŁA Anna 1139Biegamy DokładnieJAWORZNOOPEN87K 2302:35:04.45+00:54:286:468.9
88RYMARSKI Arkadiusz 1116NOA 3-packWROCŁAWOPEN88M 6402:35:14.95+00:54:386:468.9
89KUŁAKOWSKA Małgorzata 1104Żelazna Świdnica TRI TeamŚWIDNICAOPEN89K 2402:35:18.00+00:54:416:468.8
90MAZURCZAK Maciej 1145Trzej RycerzePOZNAŃOPEN90M 6502:35:26.70+00:54:506:478.8
91BONIKOWSKI Mateusz 1036#doporzyguGRODZISK MAZOWIECKIOPEN91M 6602:35:51.25+00:55:156:488.8
92JODEL Przemysław 1023FizjoTeamSZCZECINOPEN92M 6702:37:10.65+00:56:346:518.7
93NYKIEL Marlena 1030Bez Nazwy :)MYSŁOWICEOPEN93K 2502:37:12.30+00:56:366:518.7
94WŁOCH Kamil 1147Kamil jest pięknyKRAKÓWOPEN94M 6802:37:18.70+00:56:426:528.7
95ADAMCZEWSKI Jakub 1099No ProbllamaPOZNAŃOPEN95M 6902:37:30.95+00:56:546:528.7
96HENDRYS Marek 1171SPARTA ULTRA TEAM NIEZNISZCZALNITRZCINICAOPEN96M 7002:38:31.35+00:57:556:558.7
97TYSZKIEWICZ Agnieszka 1180UKA UltrasWARSZAWAOPEN97K 2602:38:55.45+00:58:196:568.6
98ŁAMPIKA Kinga 1018Misie PysieSMOLECOPEN98K 2702:39:27.70+00:58:516:578.6
99KOCJAN Paweł 1107ARCYwrogowiePOZNAŃOPEN99M 7102:39:37.80+00:59:016:588.6
100GAJDA Krzysztof 1115CERBERWROCŁAWOPEN100M 7202:39:40.45+00:59:046:588.6
101NEUMANN Jacek 1111exploradorRADKÓWOPEN101M 7302:39:44.10+00:59:076:588.6
102KOPYCZOK Justyna 1117W pogoni za KopytkiemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN102K 2802:39:58.90+00:59:226:598.6
103NIAR Wioletta 1108CSC Adventure AcademyDĄBROWA GÓRNICZAOPEN103K 2902:40:08.70+00:59:326:598.6
104STANKIEWICZ Paweł 1056OswitzWROCŁAWOPEN104M 7402:40:28.50+00:59:527:008.6
105SOKÓŁ Marcin 1033CapgeminiWABRZYCHOPEN105M 7502:40:34.40+00:59:587:008.6
106KURZAWA Marcin 1174SPARTA ULTRA TEAM Dębowy i DziewczynyTRZCINICAOPEN106M 7602:41:25.80+01:00:497:028.5
107HUDEČKOVÁ Daniela 1178Trans Brdy Team LetyLETYOPEN107K 3002:41:38.30+01:01:027:038.5
108GOLIŃSKI Adrian 1091Janusze UltraŚREMOPEN108M 7702:41:43.90+01:01:077:038.5
109SYGIET Andrzej 1094HedoniściGLIWICEOPEN109M 7802:41:52.95+01:01:167:048.5
110PAZDAN Natalia 1194Karpacz Sport / Kowary BiegająKOWARYOPEN110K 3102:42:03.35+01:01:277:048.5
111WITKOWSKI Krzysztof 1068Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGOPEN111M 7902:42:48.80+01:02:127:068.4
112GARCZYŃSKA Ania 1077AKD TeamKATOWICEOPEN112K 3202:44:10.80+01:03:347:108.4
113BIELECKA Marlena 1097Biegniemy z RozumemŚWIEBODZICEOPEN113K 3302:44:22.10+01:03:457:108.4
114MIĘKISIAK Rafał 1130Debiutanci AWFŚREMOPEN114M 8002:45:00.95+01:04:247:128.3
115ŻYGIEŁO Monika 1010Młodzi gniewniCHOSZCZNOOPEN115K 3402:45:05.70+01:04:297:128.3
116PITOŃ Aneta 1090Aby Do Mety/NEOPROFILZĄBKOWICE ŚL.OPEN116K 3502:45:34.15+01:04:577:138.3
117MAJEWSKA Joanna 1170PGE RUN ObrótRZESZÓWOPEN117K 3602:46:01.70+01:05:257:158.3
118BONIEC Gabriela 1164Zielony LasŻARYOPEN118K 3702:46:12.25+01:05:367:158.3
119RZEŹNIK Mariusz 1137Rozbiegany Rawicz AKUNA RUNRAWICZOPEN119M 8102:46:45.05+01:06:087:168.2
120KRZECZKOWSKI Roman 1103Dzika WatahaŚWIDNICAOPEN120M 8202:47:33.90+01:06:577:198.2
121KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka 10243 MushkieteryPOTASZEOPEN121K 3802:47:59.95+01:07:237:208.2
122KRÓL-PIDANTY Marzena 1057BeZGRANIcSTRZEGOMOPEN122K 3902:48:36.55+01:08:007:218.1
123WOLKIEWICZ Dariusz 1161Trailowe Biegi DuchoweDZIAŁDOWOOPEN123M 8302:48:47.85+01:08:117:228.1
124MOSÓR Mariusz 1165Lisy PustyniKLUCZEOPEN124M 8402:48:54.30+01:08:187:228.1
125WINKLER Marcin 1112GralniaTeamSOMPOLNOOPEN125M 8502:48:55.25+01:08:197:228.1
126FURGAŁ Dorota 1106Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAOPEN126K 4002:49:03.55+01:08:277:228.1
127MILKOWSKA Justyna 10323XMRYBNIKOPEN127K 4102:49:24.45+01:08:487:238.1
128SKOKOWSKI Jacek 1013Wały ChrobregoSZCZECINOPEN128M 8602:49:27.40+01:08:517:238.1
129SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 1070Harcownik 1JELCZ-LASKOWICEOPEN129K 4202:49:46.95+01:09:107:248.1
130PRYSZCZ Mirosław 1082Siła Masa Moc KiełbasaRUDA ŚLĄSKAOPEN130M 8702:49:57.30+01:09:217:258.1
131GÓRKA Radosław 1143Radomskie WarchołyPRUSZKÓWOPEN131M 8802:50:44.05+01:10:077:278
132BOGACZYŃSKA-ADACH Bożena 1132Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOPEN132K 4302:51:12.00+01:10:357:288
133FRĄCKOWIAK Maria 1071CONSTRAVIAPOZNAŃOPEN133K 4402:51:18.70+01:10:427:288
134NAUDZIUNAS Agnieszka 1186Natural Born RunnersPOZNAŃOPEN134K 4502:51:37.60+01:11:017:298
135ŁACHACZ Irmina 1072ultraGrażynySZCZECINOPEN135K 4602:52:29.00+01:11:527:318
136CABAJ Paweł 1062Bagienne DzikiŚRODA ŚLĄSKAOPEN136M 8902:52:34.90+01:11:587:328
137FIEBIG Natalia 1123CHYBA DOBIEGNIEMYLESZNOOPEN137K 4702:52:42.70+01:12:067:328
138KOZIOŁ Paweł 1162Zesram się a nie dam sięKRAKÓWOPEN138M 9002:52:58.30+01:12:227:337.9
139NOWAK Jarosław 1153GraninoPOZNAŃOPEN139M 9102:53:09.75+01:12:337:337.9
140NIEKRASZ Justyna 1096Ich TrojeŚWIDNICAOPEN140K 4802:53:44.50+01:13:087:357.9
141MICHALAK Aleksandra 1073Tańcząca z dzikamiPOZNAŃOPEN141K 4902:54:05.50+01:13:297:367.9
142GRAMACKI Michał 1014Projekt BraciaPOZNAŃOPEN142M 9202:54:51.55+01:14:157:387.9
143GÓRECKA Milena 1102AKSWRONKIOPEN143K 5002:55:21.30+01:14:457:397.8
144PAŁKA Łukasz 10793XLŻYRARDÓWOPEN144M 9302:55:45.55+01:15:097:407.8
145MOSKWA Kamila 1047Husaria Race TeamRZESZÓWOPEN145K 5102:56:13.35+01:15:377:417.8
146KOŁCIUK Wojciech 1127wkurw_team warszawaWARSZAWAOPEN146M 9402:56:34.05+01:15:577:427.8
147WAGNER Ewa 1092Ultra FrusiakiWROCŁAWOPEN147K 5202:56:42.85+01:16:067:437.8
148TYSZER Łukasz 1142Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJOPEN148M 9502:56:57.00+01:16:207:437.8
149KOWALSKA Małgorzata 1154KB Harcownik 2JELCZ-LASKOWICEOPEN149K 5302:57:09.00+01:16:327:447.8
150KOWALIŃSKI Marek 1176SPARTA ULTRA TEAM ZmixowaniTRZCINICAOPEN150M 9602:57:21.85+01:16:457:447.7
151MROZOWSKA Magdalena 1199KingrunnersWARSZAWAOPEN151K 5402:57:29.80+01:16:537:457.7
152STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 1031HarcowniczkiMIŁOSZYCEOPEN152K 5503:00:34.05+01:19:577:537.6
153WIŚNIEWSKI Artur 1166Niebezpieczne ZbiegiWARSZAWAOPEN153M 9703:01:10.80+01:20:347:547.6
154LUBAŃSKA Alicja 115950 PLUSBUKOWICEOPEN154K 5603:01:21.10+01:20:447:557.6
155INDULSKA-SAŁDACZ Edyta 1087DZIKIE DZIKI 3WROCŁAWOPEN155K 5703:03:32.30+01:22:568:007.5
156MAJEWSKI Marek 1049Merino MobWARSZAWAOPEN156M 9803:04:19.35+01:23:438:027.5
157MARCINIAK Michał 1105PETARDA TEAMŚREMOPEN157M 9903:05:36.05+01:24:598:067.4
158BĄK Konrad 1060Beskidzkie EklerkiMAKÓW PODHALAŃSKIOPEN158M 10003:06:06.45+01:25:308:077.4
159ZAUCHA Marta 11883xMKŁODZKOOPEN159K 5803:06:19.50+01:25:438:087.4
160FEDOROWICZ Jowita 1125KOTWICA BRZEGBRZEGOPEN160K 5903:08:02.25+01:27:268:127.3
161CHODOROWSKI Krzysztof 1113Gąbin BiegaGĄBINOPEN161M 10103:08:19.60+01:27:438:137.3
162PASZEK Tomasz 1144LedwoZipiaSUSZECOPEN162M 10203:10:56.75+01:30:208:207.2
163FLIGIER Katarzyna 1192Stowarzyszenie Nowe GraniceZIELONA GÓRAOPEN163K 6003:13:06.80+01:32:308:257.1
164BIELEŃ Agnieszka 1198MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃOPEN164K 6103:13:42.25+01:33:068:277.1
165ZABA Jacek 1109Gorzowscy DebiutanciGORZÓW WLKP.OPEN165M 10303:14:27.30+01:33:518:297.1
166PERKA Barbara 1085fasterPRÓSZKÓWOPEN166K 6203:20:43.75+01:40:078:456.8
167SOBAŃSKA Paulina 1075Dziewczyny z Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEOPEN167K 6303:21:25.15+01:40:488:476.8
168BUSS Konrad 1034Super TrioKUDOWA ZDRÓJOPEN168M 10403:21:26.30+01:40:508:476.8
169LULA Agnieszka 1160AEDZAWONIAOPEN169K 6403:23:48.95+01:43:128:546.7
170CZESNOWICKI Jakub 1133GosiaMarekJakubSZCZECINOPEN170M 10503:23:49.65+01:43:138:546.7
171SOKOŁOWSKI Artur 1029Team ZabieganeDniOTWOCIKOPEN171M 10603:25:09.40+01:44:338:576.7
172SYNOWIEC-JUDA Agata 1136Gdzie mąż nie może tam żonę pośleJELENIA GÓRAOPEN172K 6503:26:18.70+01:45:429:006.7
173KAWECKA Magdalena 1069Kozice KawyWARSZAWAOPEN173K 6603:32:48.35+01:52:129:176.5
174KARPIŃSKI Grzegorz 1025MESONDŻI LAJF STAJLPOZNAŃOPEN174M 10703:34:32.35+01:53:569:226.4
175GALIŃSKI Kamil 1093AbyDoMety2+1MIĘKINIAOPEN175M 10803:35:35.95+01:54:599:246.4
176KARAMON Magdalena 1022Opole BiegaOPOLEOPEN176K 6703:35:45.60+01:55:099:256.4
177RAJZER Dominika 1189Trailowe BiegiDuchoweWARSZAWAOPEN177K 6803:38:56.75+01:58:209:336.3
178DUBER Michał 1048Grizzly TeamZAWONIAOPEN178M 10903:40:24.05+01:59:479:376.2
179KOWALCZYK Anita 1052#TeamKrólakJEMIELNOOPEN179K 6903:42:02.30+02:01:269:416.2
180MACIAS Waldemar 1179Faworyci 20 lat późniejZIELONA GÓRAOPEN180M 11003:43:02.05+02:02:259:446.2
181PRĘTKIEWICZ Anna 1054Kozice TurystycznePOZNAŃOPEN181K 7003:47:45.10+02:07:089:566
182SPRINGER Marta 1074MójPierwszyRaz-MPRPOZNAŃOPEN182K 7103:47:47.15+02:07:109:566
183SKOMOROWSKA Monika 1168Team ZabieganeDni IIWARSZAWAOPEN183K 7203:47:51.15+02:07:149:566
184WIERZBICKA Paulina 1196Samozwańczy Funclub Piotrka HercogaDĄBROWA GÓRNICZAOPEN184K 7303:49:11.65+02:08:3510:006
185BOROWIECKA Agnieszka 1134PZPN - Polski Związek Przyjaciół NadwagiPOZNAŃOPEN185K 7403:50:02.30+02:09:2610:026
186MIGDAŁ Paulina 1019Aniołki CharliegoKRAKÓWOPEN186K 7503:59:10.60+02:18:3410:265.7
187BARSZCZ Justyna 1173MIXturaWARSZAWAOPEN187K 7603:59:42.10+02:19:0510:285.7
DŻUGANOWSKA Agnieszka 1131Piastowski JarPIASTÓWOPEN DNF--
SKRZYPCZAK Radosław 1086Dziki z PoznaniaPOZNAŃOPEN DNF--
Znaleziono 189 wynik(ów)