SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 3

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-08-29
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
24 km
Zgłoszonych:
122
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
95
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MBłędne Skały
15km
Czas
netto
24km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1POLÁŠEK Ferdinand 102BK NáchodŘEVNICEOPEN1M 101:06:2101:39:34.35 4:0814,5
2BRÝDL Pavel 61Salomon/Willa Spa ScalianoTRUTNOVOPEN2M 201:11:2501:42:13.05+00:02:384:1514,1
3HETMAN Radosław 111Grupa Nomax / Non Stop TrailJAWORZNOOPEN3M 301:09:1801:44:22.95+00:04:484:2013,8
4PUCHAŁA Radosław 96KB SobótkaSOBÓTKAOPEN4M 401:15:3401:52:04.70+00:12:304:4012,8
5BUBLIS Grzegorz 79HarpaganyWROCŁAWOPEN5M 501:16:0301:54:25.50+00:14:514:4612,6
6WOWER Bartłomiej 25CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN6M 601:18:0801:56:00.95+00:16:264:5012,4
7MYCA Paweł 121JuraWOLBROMOPEN7M 701:17:3901:56:21.35+00:16:474:5012,4
8PACHUT Jerzy 1Decathlon Bielany WrocławskieSŁOPNICEOPEN8M 801:17:1501:58:37.45+00:19:034:5612,1
9BANASZEK Adam 105biegusiem.plWARSZAWAOPEN9M 901:20:2602:00:25.15+00:20:505:0112,0
10KUPIJAJ Marcin 62SOCIOS SILESIAKNURÓWOPEN10M 1001:22:5702:03:28.90+00:23:545:0811,7
11KOŚNIERCZAK Wiesław 123Fortuna TeamOPEN11M 1101:25:5202:06:26.20+00:26:515:1611,4
12BIAŁOWĄS Paweł 31!!!#$@%^^^&**OŁAWAOPEN12M 1201:24:1302:07:40.50+00:28:065:1911,3
13KARAMON Marcin 22Czasem na asfalcieOPOLEOPEN13M 1301:26:1402:08:11.40+00:28:375:2011,2
14KULIK Iwona 86Kudowianka DIP RunKUDOWA-ZDRÓJOPEN14K 101:27:0402:09:28.65+00:29:545:2311,1
15KWIATKOWSKA Kinga 77Team SALMINGCHEŁMIECOPEN15K 201:27:1002:10:58.70+00:31:245:2711,0
16LEWANDOWSKI Paweł 110PGE RUN ObrótRZESZÓWOPEN16M 1401:28:1402:11:02.40+00:31:285:2711,0
17WOŁCZEK Przemysław 21Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN17M 1501:29:2902:13:02.10+00:33:275:3210,8
18MAŁOLEPSZY Waldemar 75NIEPOKONANIBARANÓWOPEN18M 1601:28:3202:13:46.75+00:34:125:3410,8
19STARZYK Sebastian 82OCR Team DębicaTARNÓWOPEN19M 1701:30:1102:14:32.30+00:34:575:3610,7
20SALWA Emil 113Zawonia TeamZAWONIAOPEN20M 1801:31:1702:17:43.40+00:38:095:4410,5
21OKOŃ Kamila 71NOARUDNIKIOPEN21K 301:32:2002:18:05.60+00:38:315:4510,4
22RYBAŁTOWSKI Jakub 43TARCHOŚFIRYWARSZAWAOPEN22M 1901:30:4102:19:09.15+00:39:345:4710,3
23JUMA Maciej 35WatahaOLEŚNICAOPEN23M 2001:30:5802:19:42.80+00:40:085:4910,3
24MAĆKOWIAK Michał 112Maćkowiak TeamŚREMOPEN24M 2101:31:3802:19:52.15+00:40:175:4910,3
25PTASZYŃSKI Wojciech 116Speed Feet '16KOŚCIANOPEN25M 2201:34:1302:20:08.40+00:40:345:5010,3
26KASPERSKI Tomasz 72Mann+Hummel FT Poland 3GOSTYŃOPEN26M 2301:33:5202:21:19.80+00:41:455:5310,2
27GALUSKIN Alexey 118Może nie najszybsi¸ ale najpiękniejsiTARNOWSKIE GÓRYOPEN27M 2401:35:2702:21:33.80+00:41:595:5310,2
28ROZNERSKA Dagmara 97KB Sobótka MIXRĘKÓWOPEN28F 101:35:0002:22:00.10+00:42:255:5510,1
29KARATKOW Ewa 27MLKS RADKÓWRADKÓWOPEN29K 401:34:4602:22:57.95+00:43:235:5710,1
30MALEC Arkadiusz 46Bękarty trailuBIELSKO-BIAŁAOPEN30M 2501:34:0602:23:36.75+00:44:025:5910,0
31WIERZBA Jacek 69COB + KBSZ + VRŻMIGRÓDOPEN31M 2601:35:4702:25:00.30+00:45:256:029,9
32KRYGIER Przemysław 90Bojanowo TeamBOJANOWOOPEN32M 2701:33:5102:25:12.50+00:45:386:039,9
33GRZYWACZ Rafał 95Alibaba i dwóch rozbójnikówPOZNAŃOPEN33M 2801:35:5102:25:36.80+00:46:026:049,9
34PISKORZ Robert 45ZBiegiPOLKOWICEOPEN34M 2901:36:5702:26:02.60+00:46:286:059,9
35DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 30GepardziceMROWINOOPEN35K 501:38:0302:26:34.25+00:46:596:069,8
36POTERSKI Mateusz 33MJPLUBOŃOPEN36M 3001:39:3502:29:38.20+00:50:036:149,6
37SYRAKOWSKI Witold 68Przenosimy GóryTYCHYOPEN37M 3101:38:4202:30:01.10+00:50:266:159,6
38WŁODARCZYK Maciej 108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ LASKOWICEOPEN38M 3201:38:2402:30:15.05+00:50:406:159,6
39WÓJCIK Radosław 12Drużyna BLESZNOOPEN39M 3301:38:1002:30:24.85+00:50:506:169,6
40PUZIO Bartłomiej 117Boscy PuziniKRAKÓWOPEN40M 3401:34:3102:30:51.05+00:51:166:179,5
41BREWCZAK Michał 93Maraton Team WrocławWROCŁAWOPEN41M 3501:39:5402:30:59.70+00:51:256:179,5
42KOŁODZIEJ Adrian 65Grupa Biegowa 'bez Granic' 2STRZEGOMOPEN42M 3601:40:0602:31:06.95+00:51:326:179,5
43MAKOWSKI Jarosłąw 120Ja¸ Ona & ZadyszkaJELCZ-LASKOWICEOPEN43M 3701:39:4502:32:44.45+00:53:106:219,4
44RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara 122Sralinkova GaniačkaNOWY TARGOPEN44K 601:44:3402:35:38.60+00:56:046:299,3
45WALEŃSKI Maciej 10GOSTYŃ TEAMDOLSKOPEN45M 3801:39:5402:35:40.90+00:56:066:299,2
46MAĆKOWSKI Mateusz 15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃOPEN46M 3901:42:1502:35:55.75+00:56:216:299,2
47NIMSZ Kamila 19HarcowniczkiJELCZ-LASKOWICEOPEN47K 701:43:4402:36:17.70+00:56:436:309,2
48BUSS Jakub 3Super TrioKUDOWA-ZDRÓJOPEN48M 4001:49:4502:39:08.60+00:59:346:379,0
49WOJTAS Mateusz 63Ultra UrsynówWARSZAWAOPEN49M 4101:45:1102:40:20.35+01:00:466:409,0
50STACHOWIAK Marek 44Chase PeanutsROKIETNICAOPEN50M 4201:43:5202:40:28.05+01:00:536:419,0
51LANDWÓJTOWICZ Sebastian 18Nałogowi biegaczeMIŁOSZYCEOPEN51M 4301:44:2902:41:09.35+01:01:356:428,9
52PASECKA Sylwia 50Inżynieria Biegania TeamGLIWICEOPEN52K 801:48:1802:41:13.60+01:01:396:438,9
53POŁOM Rafał 78NOAWROCŁAWOPEN53M 4401:48:1902:42:32.10+01:02:576:468,9
54KOZICZAK Katarzyna 100RandomersiWROCŁAWOPEN54K 901:47:4102:42:39.60+01:03:056:468,9
55BRYKSÍ Barbora 51Pro radostMACHOVOPEN55K 1001:50:3002:42:53.40+01:03:196:478,8
56KOŁOCH Krzysztof 6Skarpety na speedzieCZARNKÓWOPEN56M 4501:46:0502:43:33.45+01:03:596:488,8
57DZIEJMA Paulina 17Dogiel-MogielJELENIA GÓRAOPEN57K 1101:47:3102:44:37.65+01:05:036:518,7
58PORZYCKI Tomasz 37MTGKRAKÓWOPEN58M 4601:49:1602:47:43.50+01:08:096:598,6
59JANIK Arkadiusz 34Lisy Pustyni WschódGIEBUŁTÓWOPEN59M 4701:47:5802:48:13.05+01:08:387:008,6
60GRABARCZYK Anna 104KielceŁĄCZNAOPEN60K 1201:54:0202:49:22.35+01:09:487:038,5
61PIOTROWSKI Grzegorz 14ERROR 404 NOT FOUNDŚWIDNICAOPEN61M 4801:48:5802:50:23.85+01:10:497:068,5
62MOŃKA Karolina 73ZmiksowaniWIERUSZÓWOPEN62K 1301:50:4702:51:58.20+01:12:237:098,4
63MAZUREK Joanna 74Natural Born Runners & BodyWorkLUBOŃOPEN63K 1401:55:3402:52:59.95+01:13:257:128,3
64MOŃKA Łukasz 119'Pogromcy gór' Sparta Ultra TeamWIERUSZÓWOPEN64M 4901:46:3302:54:52.15+01:15:177:178,2
65SIWEK Jarosław 41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEOPEN65M 5001:53:3702:55:43.65+01:16:097:198,2
66KOENIG Krzysztof 76ProfiAutoTeamKATOWICEOPEN66M 5101:54:4002:56:25.20+01:16:507:218,2
67ADAMSKI Wojciech 89Radzymin Run Team 3RADZYMINOPEN67M 5201:56:5502:57:11.75+01:17:377:238,1
68SZUREK Paulina 28Natalia Tomasiak Górski StylJEDLICZEOPEN68K 1501:58:4902:57:45.20+01:18:107:248,1
69LUBAŃSKI Mateusz 39Team ZabieganeDniJÓZEFÓWOPEN69M 5301:59:4202:58:24.75+01:18:507:268,1
70BLACHOWSKI Jacek 60RoAd@JaZIELONA GÓRAOPEN70M 5401:56:3702:58:55.00+01:19:207:278,0
71KAZUBSKI Eryk 59Młode WilkiWROCŁĄWOPEN71M 5502:06:3102:59:06.70+01:19:327:278,0
72BINEK Katarzyna 85Nocne dziczkiPOZNAŃOPEN72K 1602:01:1503:01:39.05+01:22:047:347,9
73NAMYSŁ Rafał 99exploradorKAMIONKIOPEN73M 5601:55:0603:01:56.70+01:22:227:347,9
74KOWALSKA Małgorzata 32Harcownik EloEloPięćDwaZeroOŁAWAOPEN74K 1702:00:5403:01:58.20+01:22:237:347,9
75MISZTAL Przemysław 67NiwkaSOSNOWIECOPEN75M 5701:55:0503:02:20.35+01:22:467:357,9
76BŁACHNIO Krzysztof 8RAZ SzczecinSZCZECINOPEN76M 5801:56:1903:04:56.25+01:25:217:427,8
77SOBCZAK Adam 40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEOPEN77M 5901:59:5603:05:25.10+01:25:507:437,8
78NAWROCKA Aleksandra 64TRIO FORTISZIELONA GÓRAOPEN78K 1802:00:2303:07:37.35+01:28:037:497,7
79BOŃKOWSKA Agnieszka 48ZbieraninaWROCŁAWOPEN79K 1902:06:2703:08:55.05+01:29:207:527,6
80SZANECKI Grzegorz 91SzaneccyBĄBLINIECOPEN80M 6002:07:1303:09:46.70+01:30:127:547,6
81PRYSZCZ Mirosław 24SIŁA MASA MOC KIEŁBASARUDA ŚLĄSKAOPEN81M 6102:09:1803:14:04.90+01:34:308:057,4
82KOZERA Cyprian Aleksander 101Formosa TeamWARSZAWAOPEN82M 6202:08:0703:14:19.65+01:34:458:057,4
83BULARZ Mateusz 54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAOPEN83M 6302:07:5403:15:26.45+01:35:528:087,4
84FEDOROWICZ Jowita 20JAK-ie THE BEST-ciakiBRZEGOPEN84K 2002:08:2203:19:57.10+01:40:228:197,2
85HORODYŃSKA Mirosława 114KOTWICA BRZEGKARŁOWICEOPEN85K 2102:11:2603:20:19.20+01:40:448:207,2
86ŻYGIEŁO Monika 47PaprykarzeCHOSZCZNOOPEN86K 2202:14:0903:21:50.25+01:42:158:247,1
87KIĘDZIŃSKA Aneta 98Radzymin Run Team 4RADZYMINOPEN87K 2302:15:5003:22:19.35+01:42:458:257,1
88WARDAK Tomasz 57Radzymin Run Team 2RADZYMINOPEN88M 6402:13:5403:30:48.90+01:51:148:476,8
89WARDAK Agnieszka 56Radzymin Run Team 1RADZYMINOPEN89K 2402:13:5203:30:49.30+01:51:148:476,8
90KUBIAK Michał 115AMBIT RACING TEAMLESZNOOPEN90M 6502:17:3903:33:39.60+01:54:058:546,7
91MACIAS Waldemar 52Tak naprawdę jesteśmy szybsiZIELONA GÓRAOPEN91M 6602:26:2203:41:23.45+02:01:499:136,5
92KIEŁCZYŃSKA Katarzyna 9Over 40 TeamLUBINOPEN92K 2502:26:4303:41:39.65+02:02:059:146,5
93BŁASZCZAK Katarzyna 4Grupa WsparciaJANINÓWOPEN93K 2602:32:4303:54:50.75+02:15:169:476,1
94KOSZYKA Weronika 7Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEOPEN94K 2702:42:5804:13:53.75+02:34:1910:345,7
95SOROCZYŃSKA Małgorzata 26MAG TeamBRZEGOPEN95K 2812:17:2313:37:50.50+11:58:1634:041,8
Znaleziono 95 wynik(ów)