SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 3
Kudowski Festiwal Biegowy - Sztafeta Górska 2021
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-08
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 24 km
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 100
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 97
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBłędne Skały
15km
Czas
netto
24km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LIPUTA Grzegorz 103Aloha Triatlon TeamWROCŁAWOPEN1M 12021-05-08 11:45:3301:13:0701:48:57.95 4:3213,2
2ZAMIELSKI Paweł 110WAŁBRZYCHOPEN2M 22021-05-08 11:26:2301:13:4601:50:05.25+00:01:074:3513,1
3GRUDZIEŃ Kamil 32Banda GrudniaLUBLINOPEN3M 32021-05-08 11:20:1601:17:0801:55:13.80+00:06:154:4812,5
4TOMASIAK Adam 117KB Harcownik Jelcz-LaskowiceOŁAWAOPEN4M 42021-05-08 12:58:5201:19:5702:00:30.85+00:11:325:0112,0
5ROGOZIŃSKI Olaf 26Lech PoznańPOZNAŃOPEN5M 52021-05-08 13:35:5701:22:2302:01:52.70+00:12:545:0411,8
6GRUCEL Sławomir 56Team3CesarzySOSNOWIECOPEN6M 62021-05-08 11:55:3701:22:3502:03:01.40+00:14:035:0711,7
7YURTSUN Stepan 34SPARTA ULTRA TEAMKĘPNOOPEN7M 72021-05-08 12:50:4001:24:2802:04:52.65+00:15:545:1211,5
8SKÓRA Anastazja 54sobasteamWROCŁAWOPEN8K 12021-05-08 12:37:4901:27:0802:10:01.80+00:21:035:2511,1
9KOWALIK Ewelina 92Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINOPEN9K 22021-05-08 12:19:4101:28:0002:12:08.35+00:23:105:3010,9
10GRABIŃSKI Wojciech 66POZNAŃOPEN10M 82021-05-08 13:49:0801:28:1102:12:43.25+00:23:455:3110,9
11WYROBA Wojciech 47KRAKÓWOPEN11M 92021-05-08 11:45:2401:28:4602:13:00.10+00:24:025:3210,8
12KLEMENS Michał 83Matner Running TeamTRZEBNICAOPEN12M 102021-05-08 12:54:5601:29:4902:13:23.35+00:24:255:3310,8
13ROSZAK Robert 90Runner's PowerPYSZĄCAOPEN13M 112021-05-08 11:40:2801:28:0802:14:14.20+00:25:165:3510,7
14CZAPKA Norbert 18LZS KL Kotwica BrzegBRZEGOPEN14M 122021-05-08 13:08:5701:29:5702:14:30.85+00:25:325:3610,7
15PIETRZAK Jan 23BełtRunnersWROCŁAWOPEN15M 132021-05-08 12:32:2401:30:1302:15:21.70+00:26:235:3810,6
16KUBICA Krzysztof 77Kotwica BrzegBRZEGOPEN16M 142021-05-08 12:50:5501:33:4802:16:47.35+00:27:495:4110,5
17MAĆKOWIAK Krzysztof 55PSARSKIEOPEN17M 152021-05-08 12:44:4101:34:3202:18:18.35+00:29:205:4510,4
18STRAUCHOLD Anna 112KAMIENIEC ZĄBKOWICKIOPEN18K 32021-05-08 12:23:1701:35:5502:21:10.75+00:32:125:5210,2
19KOCIK Marcin 85Fatboys sprintWILKSZYNOPEN19M 162021-05-08 13:19:4501:36:3502:21:37.00+00:32:395:5410,2
20CHODKIEWICZ Tomasz 43RunPasja BydgoszczBYDGOSZCZOPEN20M 172021-05-08 13:46:1301:34:3802:23:54.90+00:34:565:5910,0
21FILAUER Adrian 97CSC Adventure AcademyŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN21M 182021-05-08 11:58:1401:34:0502:24:36.60+00:35:386:0110,0
22JANKOWIAK Łukasz 6Ale TempoZIELONA GÓRAOPEN22M 192021-05-08 12:32:2401:30:2402:24:39.90+00:35:416:0110,0
23CYBULSKI Mariusz 42Saint-Gobain SquadJELCZ LASKOWICEOPEN23M 202021-05-08 14:09:3701:36:2502:25:20.70+00:36:226:039,9
24PERENC Michał 38Carpathian RunnersRZESZÓWOPEN24M 212021-05-08 13:21:1101:37:2902:26:12.05+00:37:146:059,8
25HORODYŃSKA Mirosława 2Kotwica BrzegKARŁOWICEOPEN25K 42021-05-08 13:10:0801:25:4402:26:20.60+00:37:226:059,8
26PAWLIK Paweł Alibaba 89CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAOPEN26M 222021-05-08 12:43:0801:41:2402:26:31.60+00:37:336:069,8
27RYCHLIK Sebastian 102Lisy PustyniKLUCZEOPEN27M 232021-05-08 13:15:5601:40:5302:29:32.90+00:40:346:139,6
28URBAN Daniel 11SENTEWROCŁAWOPEN28M 242021-05-08 12:04:5401:42:1702:30:48.15+00:41:506:179,5
29NIEWIEJSKI Przemysław 4MILICZOPEN29M 252021-05-08 13:11:0301:40:3802:31:11.60+00:42:136:179,5
30PISKORZ Robert 101POLKOWICEOPEN30M 262021-05-08 12:35:5101:40:5302:31:23.30+00:42:256:189,5
31GNIADEK Gosia 9KRAKÓWOPEN31K 52021-05-08 11:24:1701:43:0702:31:32.55+00:42:346:189,5
32KOTOWICZ Tomasz 59WROCŁAWOPEN32M 272021-05-08 12:25:1901:38:1202:32:41.55+00:43:436:219,4
33JĘDRASZEK Alicja 107Korona PabianiceBYCHLEWOPEN33K 62021-05-08 12:30:1301:43:1702:32:45.00+00:43:476:219,4
34KASPERCZAK Karolina 69POZNAŃOPEN34K 72021-05-08 13:36:3901:41:2502:33:55.95+00:44:586:249,4
35ŁOPATYŃSKA Julita 58KudowiankaRunKUDOWA-ZDRÓJOPEN35K 82021-05-08 13:25:0101:42:4802:34:07.60+00:45:096:259,3
36VAKH Oksana 82Cała Oleśnica Biega/Grupa CezaraSZCZODREOPEN36K 92021-05-08 12:51:3201:41:4902:34:58.50+00:46:006:279,3
37LANDWÓJTOWICZ Sebastian 68KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEOPEN37M 282021-05-08 14:44:5401:44:0702:35:35.15+00:46:376:289,3
38PIETRALA Agata 99CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN38K 102021-05-08 13:22:0501:45:4402:36:14.30+00:47:166:309,2
39DOROCIAK Wioletta 105Mistrzowski TreningELBLĄGOPEN39K 112021-05-08 13:01:1801:45:2602:36:17.15+00:47:196:309,2
40JONCZYK Erwin 104SULEJÓWEKOPEN40M 292021-05-08 12:44:5901:43:4102:36:28.00+00:47:306:319,2
41FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 44WROCŁAWOPEN41K 122021-05-08 12:37:3301:38:5002:36:58.75+00:48:006:329,2
42ZIAJA Wojciech 29JAWORZNOOPEN42M 302021-05-08 12:36:2101:46:0202:37:05.75+00:48:076:329,2
43BRYSZEWSKA Patrycja 41AccentureŁÓDŹOPEN43K 132021-05-08 14:14:3301:43:3502:37:40.85+00:48:426:349,1
44NIŻEWSKI Paweł 27KrakowiakTeamCZAPURYOPEN44M 312021-05-08 12:50:5901:43:0002:38:04.10+00:49:066:359,1
45CZECHOWSKI Piotr 116Lubie BurpeesySOSNOWIECOPEN45M 322021-05-08 14:15:1001:45:2202:38:05.75+00:49:076:359,1
46JUMA Maciej 7Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAOPEN46M 332021-05-08 12:54:5701:43:5802:38:13.00+00:49:156:359,1
47SZCZECIŃSKI Piotr 78ZBĄSZYŃOPEN47M 342021-05-08 13:11:2401:46:5402:38:18.20+00:49:206:359,1
48BĄKOWSKI Marcin 5Klub Ślimaka TorpedyPOZNAŃOPEN48M 352021-05-08 14:56:3301:47:1902:39:51.65+00:50:536:399,0
49SZKODA Dariusz 95Socios SilesiaRUDA SLASKAOPEN49M 362021-05-08 11:39:4201:46:2602:41:16.05+00:52:186:438,9
50DROBCZYŃSKI Bartosz 63SZCZECINOPEN50M 372021-05-08 13:49:2001:47:5702:41:16.90+00:52:186:438,9
51RZESZOTARSKI Tomasz 93KONINOPEN51M 382021-05-08 13:30:4901:48:5902:41:54.55+00:52:566:448,9
52GRZEBIELUCH Kasia 52LedwoZipiaRYBNIKOPEN52K 142021-05-08 14:02:0801:47:3002:42:26.95+00:53:296:468,9
53LEWALD Michał 10Wszystko jest w głowieWROCŁAWOPEN53M 392021-05-08 13:20:5402:44:25.05+00:55:276:518,8
54MAZALON Marcin 88TORUŃOPEN54M 402021-05-08 14:01:3401:49:3302:44:33.65+00:55:356:518,8
55BIELAK Kamila 51Żary Runners TeamŻARYOPEN55K 152021-05-08 12:55:0301:51:3602:44:51.45+00:55:536:528,7
56GODLEWSKI Adam 111PŁOCKOPEN56M 412021-05-08 13:39:0501:49:1702:45:26.20+00:56:286:538,7
57KURZAWA Marcin 37SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAOPEN57M 422021-05-08 12:18:4101:47:3602:45:44.55+00:56:466:548,7
58SMUGA Łukasz 64WARSZAWAOPEN58M 432021-05-08 13:57:0501:52:1002:49:45.05+01:00:477:048,5
59REDEK Sylwia 76Team ZabieganeDniWIĄZOWNAOPEN59K 162021-05-08 14:15:2701:54:3502:52:32.50+01:03:347:118,3
60MAJEWSKI Radosław 3POZNAŃOPEN60M 442021-05-08 12:47:2401:59:3502:57:40.50+01:08:427:248,1
61MOTYL Paweł 53ŻARY RUNNERS TEAMŻARYOPEN61M 452021-05-08 13:52:0801:56:2602:57:57.60+01:08:597:248,1
62DREKO Anna 81AD GroupWROCŁAWOPEN62K 172021-05-08 13:33:4202:01:0903:00:11.00+01:11:137:308,0
63ŁOPATKA Piotr 91Bandziochy z podpoznańskiej wiochyTULCEOPEN63M 462021-05-08 14:37:3801:54:1003:00:18.15+01:11:207:308,0
64BOCHEN Izabela 70BEZRZECZOPEN64K 182021-05-08 14:20:4902:01:2703:00:49.90+01:11:517:328,0
65JANIK Janusz 67GLIWICEOPEN65M 472021-05-08 13:29:3901:59:3903:03:17.65+01:14:197:387,9
66PIROŻEK Aneta 96WROCŁAWOPEN66K 192021-05-08 13:19:1601:59:4603:03:19.00+01:14:217:387,9
67BARANOWSKI Szymon 60WRONKIOPEN67M 482021-05-08 14:33:5101:59:0103:04:13.30+01:15:157:407,8
68WALCZUK Paweł 71WROCŁAWOPEN68M 492021-05-08 13:21:0302:05:5903:08:17.45+01:19:197:507,6
69BONIEC Aleksander 108ŻARYOPEN69M 502021-05-08 11:55:1902:03:5003:11:21.05+01:22:237:587,5
70MILKOWSKA Justyna 49Milka TourRYBNIKOPEN70K 202021-05-08 12:15:0202:07:4303:14:10.75+01:25:128:057,4
71WILK Magdalena 75Ultrapośladach / Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN71K 212021-05-08 14:52:1902:09:3803:14:43.65+01:25:458:067,4
72WAWRZYNIAK Janusz 86GAJKÓWOPEN72M 512021-05-08 14:20:3702:05:0403:16:23.00+01:27:258:107,3
73WIŚNIEWSKA Barbara 80KAZIMIERZ BISKUPIOPEN73K 222021-05-08 12:12:4802:13:4603:18:24.30+01:29:268:167,3
74STACHOWIAK Magda 20Run Team RydzynaDĄBCZEOPEN74K 232021-05-08 13:58:3902:16:4203:22:05.45+01:33:078:257,1
75MICHALAK Joanna 62POZNAŃOPEN75K 242021-05-08 13:44:5302:14:2003:25:57.55+01:36:598:347,0
76FURMANIAK Aleksandra 73SPARTA RUNNERSMROWINOOPEN76K 252021-05-08 13:54:4302:15:5203:26:05.40+01:37:078:357,0
77WACHOWSKA Alina 115Smok TrójgłowyPOZNANOPEN77K 262021-05-08 14:31:3502:19:5503:29:17.10+01:40:198:436,9
78SZYMCZYK Marzena 87KLUB BIEGACZA HARCOWNIKJELCZ- LASKOWICEOPEN78K 272021-05-08 14:39:4402:20:2703:30:19.50+01:41:218:456,8
79FEDOROWICZ Jowita 114Kotwica BrzegBRZEGOPEN79K 282021-05-08 14:16:1802:20:1903:30:25.40+01:41:278:466,8
80SZYMKOWIAK Arek 98SPARTA RUNNERSBYDGOSZCZOPEN80M 522021-05-08 14:24:5401:47:1103:30:46.55+01:41:488:466,8
81MICHALIK Kamil 22Lubie Burpees'ySOSNOWIECOPEN81M 532021-05-08 14:13:0302:12:3203:31:07.25+01:42:098:476,8
82GRZYWNA Przemysław 94SOCIOS SILESIAKNURÓWOPEN82M 542021-05-08 14:14:3601:53:2203:40:27.40+01:51:299:116,5
83WALA Patryk 35Bieg OpolskiZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOPEN83M 552021-05-08 13:00:1002:22:4103:42:03.40+01:53:059:156,5
84RUDA - ERTEL Krystyna 109LASKIOPEN84K 292021-05-08 13:28:1702:26:2903:42:54.65+01:53:569:176,5
85SIELECKA Renata 28WARSZAWAOPEN85K 302021-05-08 14:01:3602:04:0903:48:03.10+01:59:059:306,3
86ZIELIŃSKA-CZERBNIAK Izabela 19Tarnowo Podgórne BiegaSKÓRZEWOOPEN86K 312021-05-08 14:13:4802:32:5903:48:05.65+01:59:079:306,3
87MACIAS Waldemar 84ZIELONA GÓRAOPEN87M 562021-05-08 13:57:0602:30:5503:49:46.05+02:00:489:346,3
88DĄBROWSKA Edyta 12PANORAMA OBIEKTY SPORTOWEPIASECZNOOPEN88K 322021-05-08 14:24:0102:32:5503:51:01.80+02:02:039:376,2
89BABIŃSKA Malwina 61RADKÓWOPEN89K 332021-05-08 13:51:1902:42:5904:04:28.60+02:15:3010:115,9
90SKELTON Sarah 13Vege RunnersWARSZAWAOPEN90M 572021-05-08 13:41:4702:55:2004:11:00.60+02:22:0210:275,7
91SKOWRON Dorota 16JELENIA GÓRAOPEN91K 342021-05-08 16:04:2303:00:2504:26:22.10+02:37:2411:055,4
92KUMOR Weronika 65ŁÓDŹOPEN92K 352021-05-08 13:09:2003:23:1704:34:58.40+02:46:0011:275,2
93HETMAŃSKA Diana 33LoveLasyTANOWOOPEN93K 362021-05-08 15:43:0502:59:2004:41:21.40+02:52:2311:435,1
94DREKO Krzysztof 79Kb HarcownikWROCŁAWOPEN94M 582021-05-08 13:17:3501:50:1704:49:58.05+03:01:0012:045,0
95WOJDALSKI Piotr 74WARSZAWAOPEN95M 592021-05-08 13:24:2801:48:1905:14:08.95+03:25:1113:054,6
96BASIŃSKA Marta 106R-TEAM RydzynaLESZNOOPEN96K 372021-05-08 12:50:3702:18:4406:23:26.90+04:34:2815:583,8
97PONIATOWSKI Seweryn 40WROCŁAWOPEN97M 60   
98KOTOWSKI Andrzej 8WROCŁAWOPEN98M 612021-05-08 13:45:59   
Niesklasyfikowani
DNCMACIACZYK Wojciech 48POBIEDZISKAOPEN2021-05-08 13:41:5600:40:0201:31:29.000:0015,7
CEBULA Grzegorz 50PeBeKa SolidarnośćRACIBOROWICEOPEN2021-05-08 15:16:52 DNF DNF--
Znaleziono 100 wynik(ów)