SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-08-29
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
75 km
Zgłoszonych:
366
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
95
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Z2_Karłów
51km
Błędne Skały
66km
Czas
netto
75km
Czas
brutto
75km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1PETR Jiri
SÁDLO Dominik
BRÝDL Pavel
61Salomon/Willa Spa ScalianoXXXOPEN1M 100:00:0101:22:0302:11:3104:18:1205:29:3706:00:26.2506:00:27.35 4:4812,5
2NÁPRAVNÍK Jan
ŠOLC Vítězslav
POLÁŠEK Ferdinand
102BK NáchodRTYNĚ V PODKRKONOŠÍOPEN2M 200:00:0101:21:3802:12:1704:30:3805:37:0006:10:14.8006:10:16.20+00:09:484:5612,2
3URBAŃCZYK Karol
KASZUBA Michał
HETMAN Radosław
111Grupa Nomax / Non Stop TrailGLIWICEOPEN3M 300:00:0101:24:3002:16:3604:40:1505:49:3306:24:39.1506:24:40.85+00:24:135:0711,7
4NORBERT Michał
SOBCZAK Daniel
PUCHAŁA Radosław
96KB SobótkaŚWIDNICAOPEN4M 400:00:0101:24:3302:16:5304:44:1005:59:4506:36:15.8006:36:17.50+00:35:505:1711,4
5WIERZBICKI Hubert
BIENIEK Grzegorz
BUBLIS Grzegorz
79HarpaganyPASIKUROWICEOPEN5M 500:00:0201:37:2402:38:1305:17:3906:33:4307:12:07.1007:12:09.45+01:11:425:4510,4
6FILIPEK Paweł
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej
BANASZEK Adam
105biegusiem.plWARSZAWAOPEN6M 600:00:0201:33:5802:32:2205:17:4406:38:1207:18:11.4507:18:14.25+01:17:465:5010,3
7MARCINIAK Przemysław
CYRAN Piotr
OKOŃ Kamila
71NOAPRUDNIKMIX1M 700:00:0101:26:2102:18:5005:02:2306:34:4307:20:30.2007:20:31.50+01:20:045:5210,2
8HUZIOR Piotr
PIECHA Artur
KWIATKOWSKA Kinga
77Team SALMINGNOWY TARGMIX2M 800:00:0101:33:1702:31:1905:14:0606:41:1607:25:05.4007:25:06.70+01:24:395:5610,1
9SZCZEPANIAK Witold
SZELĄG Sławomir
MYCA Paweł
121JuraOSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN7M 900:00:0301:44:0002:42:0605:34:0606:51:4807:30:30.4507:30:34.35+01:30:076:0010,0
10SKRZYPCZAK Tomasz
KOS Adrian
PACHUT Jerzy
1Decathlon Bielany WrocławskieWROCŁAWOPEN8M 1000:00:0101:39:1302:44:1405:39:1306:56:2907:37:52.6007:37:53.90+01:37:266:069,8
11SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
KUPIJAJ Marcin
62SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN9M 1100:00:0201:36:0902:33:3705:47:3007:10:3007:51:03.2507:51:05.35+01:50:386:169,6
12TYBUREK Rafał
ISKRA Vasylij
BIAŁOWĄS Paweł
31!!!#$@%^^^&**OŁAWAOPEN10M 1200:00:0401:40:5802:48:5205:45:1507:09:2907:52:57.6007:53:02.45+01:52:356:189,5
13LAGNER Sebastian
KULBA Marek
ROZNERSKA Dagmara
97KB Sobótka MIXSOBÓTKAMIX3M 1300:00:0201:27:4402:27:2805:32:0307:07:0807:54:08.7007:54:10.70+01:53:436:199,5
14TRZECIAKIEWICZ Mieczysław
DUNAJ Paweł
KARATKOW Ewa
27MLKS RADKÓWMYSŁOWICEMIX4M 1400:00:0201:41:0002:46:4005:34:5607:09:4307:57:56.3507:57:58.70+01:57:316:229,4
15WÓJCICKI Dariusz
ADAMCZYK Mirosław
WOWER Bartłomiej
25CSC Adventure AcademyKATOWICEOPEN11M 1500:00:0501:49:4503:02:2806:08:1607:26:2508:04:18.0008:04:23.45+02:03:566:279,3
16KOWALIK Marcin
MAJEWSKA Joanna
LEWANDOWSKI Paweł
110PGE RUN ObrótRZESZÓWMIX5M 1600:00:0101:37:1702:37:2605:54:3807:22:5208:05:41.8008:05:43.20+02:05:156:289,3
17JABŁOŃSKI Paweł
ŁAŹNIOWSKI Dawid
KULIK Iwona
86Kudowianka DIP RunKUDOWA ZDROJMIX6M 1700:00:0401:49:3202:58:5705:59:1907:26:2308:08:48.3008:08:52.75+02:08:256:319,2
18BARAN Bernard
LIPA Piotr
STARZYK Sebastian
82OCR Team DębicaDĘBICAOPEN12M 1800:00:0301:53:4803:14:5205:55:2007:25:3308:09:54.5508:09:58.10+02:09:306:319,2
19HOŁOWNIA Tomasz
SULIMA Grzegorz
WOŁCZEK Przemysław
21Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN13M 1900:00:2101:49:5602:54:3206:05:3407:35:0408:18:38.2008:18:59.70+02:18:326:389,0
20MANJURA Tomasz
ZAKRZYŃSKI Paweł
RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara
122Sralinkova GaniačkaCHORZÓWMIX7M 2000:00:0601:41:5602:48:0805:48:5807:33:3508:24:39.7008:24:45.70+02:24:186:438,9
21RÓŻAŃSKI Mateusz
SIKORA Łukasz
GALUSKIN Alexey
118Może nie najszybsi¸ ale najpiękniejsiKATOWICEOPEN14M 2100:00:0401:51:4903:03:1606:06:5207:42:2008:28:27.2008:28:31.95+02:28:046:468,9
22POCHOPIEŃ Marek
PILECKI Łukasz
JUMA Maciej
35WatahaOLEŚNICAOPEN15M 2200:00:0701:48:5602:58:3206:14:2707:45:2808:34:14.1008:34:21.40+02:33:546:518,8
22BĄCZKIEWICZ Paweł
CZARNECKI Piotr
RYBAŁTOWSKI Jakub
43TARCHOŚFIRYWROCŁAWOPEN15M 2200:00:0301:54:2603:02:3106:15:0507:45:4908:34:17.5508:34:21.40+02:33:546:518,8
24KRZYSZŁOWSKI Rafał
KORCZYK Jakub
KARAMON Marcin
22Czasem na asfalcieOPOLEOPEN17M 2400:00:0401:52:2302:59:4306:26:1107:52:2708:34:25.0508:34:29.70+02:34:026:518,7
25PAPRZYCKI Rafał
ROSA Jarosław
POTERSKI Mateusz
33MJPPOZNAŃOPEN18M 2500:00:0901:50:3803:02:2706:06:3707:46:1408:36:18.1008:36:28.05+02:36:006:538,7
26RÓŻANOWSKI Łukasz
PSZCZÓŁKA Dominik
MALEC Arkadiusz
46Bękarty trailuBIELSKO-BIAŁAOPEN19M 2600:00:0201:46:0002:55:3406:15:3607:49:4308:39:13.8508:39:16.80+02:38:496:558,7
27WOJTAS Janusz
ŻURAWSKI Sławomir
WOJTAS Mateusz
63Ultra UrsynówWARSZAWAOPEN20M 2700:00:0301:49:0502:59:2805:59:2307:44:4208:39:52.0008:39:55.75+02:39:286:558,7
28MAŁOLEPSZY Damian
YURTSUN Stepan
MAŁOLEPSZY Waldemar
75NIEPOKONANIKEPNOOPEN21M 2800:00:0801:55:3403:15:3006:33:3408:02:0708:47:22.8008:47:31.70+02:47:047:018,5
29POPRAWSKI Mateusz
ŁUKOWIAK Karol
KRYGIER Przemysław
90Bojanowo TeamBOJANOWOOPEN22M 2900:00:0401:45:5802:53:1606:22:4507:56:3908:48:01.9508:48:06.40+02:47:397:028,5
30SKRZYPCZAK Łukasz
GORYNIA Hubert
KASPERSKI Tomasz
72Mann+Hummel FT Poland 3GOSTYŃOPEN23M 3000:00:1401:55:3403:11:0606:28:2308:02:1708:49:45.2508:49:59.85+02:49:327:038,5
31PRUSISZ Jacek
CĄKAŁA Zuzanna
PISKORZ Robert
45ZBiegiPOLKOWICEMIX8M 3100:00:0501:52:1403:03:1406:31:5008:08:4908:57:55.5508:58:01.15+02:57:337:108,4
32ZENDWALEWICZ Ewa
HNATIUK Anna
NIMSZ Kamila
19HarcowniczkiMIŁOSZYCEKOBIETY1K 100:00:0601:59:1703:13:3906:21:5708:05:4108:58:16.2508:58:22.55+02:57:557:108,4
33TOMASIAK Adam
KAPROŃ Martyna
WŁODARCZYK Maciej
108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEMIX9M 3200:00:0701:43:1102:47:1706:27:5708:06:2408:58:16.0508:58:23.90+02:57:567:108,4
34JOKIEL Wojciech
STANISŁAWEK Mateusz
MOŃKA Łukasz
119'Pogromcy gór' Sparta Ultra TeamTRZCINICAOPEN24M 3300:00:0201:36:3402:36:5906:06:0307:52:3809:00:58.1009:01:00.45+03:00:337:128,3
35KOZIELEWSKI Antek
PANEK Krzysztof
KOŚNIERCZAK Wiesław
123Fortuna TeamPOZNAŃOPEN25M 3400:00:0902:15:4803:44:0506:58:4008:24:3409:05:09.6509:05:19.15+03:04:517:168,3
36PIETRZYK Tomasz
KAŁUŻNY Wojciech
PIOTROWSKI Grzegorz
14ERROR 404 NOT FOUNDŚWIDNICAOPEN26M 3500:00:2102:00:0503:16:0106:14:3908:03:4009:05:06.0509:05:27.05+03:04:597:168,3
37MAĆKOWIAK Maciej
MAĆKOWIAK Krzysztof
MAĆKOWIAK Michał
112Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN27M 3600:00:1602:06:1003:27:5506:48:1208:19:5209:08:07.1009:08:23.55+03:07:567:188,2
38RODAK Zbigniew
TWARÓG Zbigniew
KOŁODZIEJ Adrian
65Grupa Biegowa 'bez Granic' 2STRZEGOMOPEN28M 3700:00:2101:59:3103:15:2606:42:4508:22:5309:13:54.7009:14:16.30+03:13:487:238,1
39BERANOVÁ Anna
BINKOVÁ Pavlina
BRYKSÍ Barbora
51Pro radostPOLICE NAD METUJÍKOBIETY2K 200:00:0701:52:4203:06:0806:31:2308:21:5709:14:21.4509:14:28.65+03:14:017:238,1
40TOMASZYK Klara
SKIBA Maciej
KOZICZAK Katarzyna
100RandomersiPOZNAŃMIX10K 300:00:2902:03:3903:24:5806:34:1308:21:5809:16:58.0509:17:27.30+03:16:597:258,1
41PAWLIK Paweł Alibaba
GAŁKA Jacek
WIERZBA Jacek
69COB + KBSZ + VROLEŚNICAOPEN29M 3800:00:1202:00:3003:16:0606:54:0208:29:5309:19:07.2009:19:19.75+03:18:527:278,0
42LIPIŃSKI Damian
ROGSH Damian
ADAMSKI Wojciech
89Radzymin Run Team 3RADZYMINOPEN30M 3900:00:1002:03:5303:18:5306:29:0908:26:0409:26:22.2009:26:32.30+03:26:047:337,9
43KRUK Kamil
KĘDRA Antoni
KAZUBSKI Eryk
59Młode WilkiWROCŁAWOPEN31M 4000:00:0402:00:5003:18:0506:30:2508:36:5709:29:33.5009:29:38.40+03:29:117:357,9
44HAŁAS Katarzyna
PARTYKA Alicja
DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna
30GepardziceRAKOWNIAKOBIETY3K 400:00:1102:07:2903:34:1707:03:5308:41:5809:30:29.5509:30:41.35+03:30:147:367,9
45GACEK Michał
HYSYK Jakub
POŁOM Rafał
78NOAWROCŁAWOPEN32M 4100:00:0901:59:1703:16:1106:49:3808:38:0209:32:16.4009:32:25.45+03:31:587:377,9
46POPIELA Sebastian
WOŹNIAK Paweł
WÓJCIK Radosław
12Drużyna BLESZNOOPEN33M 4200:00:2002:03:3803:23:5507:03:0308:41:1509:33:30.2009:33:50.95+03:33:237:387,8
47KUCZYŃSKI Szymon
BADOWSKI Sebastian
SALWA Emil
113Zawonia TeamZAWONIAOPEN34M 4300:00:2402:08:4103:31:0607:19:1508:50:3309:37:00.3009:37:24.85+03:36:577:417,8
48BLASZKE Beata
FAJ Sylwia
PASECKA Sylwia
50Inżynieria Biegania TeamGLIWICEKOBIETY4K 500:00:1102:04:0703:24:0506:58:2208:46:4509:39:41.3009:39:52.50+03:39:257:437,8
49KAYSIEWICZ Maciej
GDULA Jakub
MAZUREK Joanna
74Natural Born Runners & BodyWorkPOZNAŃMIX11M 4400:00:0901:52:2103:05:0706:47:2008:43:0009:40:27.3009:40:36.70+03:40:097:447,8
50KABALA Bartosz
LIPKOWSKI Zbigniew
GRZYWACZ Rafał
95Alibaba i dwóch rozbójnikówPOZNAŃOPEN35M 4500:00:0901:58:2103:12:3507:24:2509:00:1109:49:58.1009:50:07.15+03:49:397:517,6
51CIEŚLIK Paweł
NIEDZIELA Tomasz
MISZTAL Przemysław
67NiwkaSOSNOWIECOPEN36M 4600:00:2102:03:3203:20:1106:47:4408:42:5209:50:08.6009:50:30.20+03:50:027:527,6
52KUPCZAK Ewa
KOWALIŃSKI Marek
MOŃKA Karolina
73ZmiksowaniMROCZEŃMIX12K 600:00:0702:01:2803:18:1306:58:3208:49:2309:50:34.4509:50:42.30+03:50:147:527,6
53NOWAKOWSKI Wiesław
KOŁACZ Arkadiusz
BREWCZAK Michał
93Maraton Team WrocławWROCŁAWOPEN37M 4700:00:0602:04:3503:31:2607:21:3409:01:2809:52:35.4009:52:41.45+03:52:147:547,6
54SZELĄG Dariusz
CHOLEWA Zbigniew
JANIK Arkadiusz
34Lisy Pustyni WschódKLUCZEOPEN38M 4800:00:0801:58:5203:20:2907:06:4408:54:4409:54:59.4009:55:08.30+03:54:407:557,6
55HORBOWY Sławomir
ĆWIĄKAŁA Wojciech
DZIEJMA Paulina
17Dogiel-MogielCZEPIEKOWICEMIX13M 4900:00:2201:59:5403:27:2907:09:4408:57:3909:54:46.5509:55:08.75+03:54:417:557,6
56MICHOŃ Kacper
OLSZEWSKI Jarosław
KOŁOCH Krzysztof
6Skarpety na speedzieKONINOPEN39M 5000:00:1502:17:4503:43:0507:13:2308:59:2909:56:58.7509:57:13.80+03:56:467:577,5
57JAGODZKI Daniel
CZERWIAK Paweł
GRABARCZYK Anna
104ScyzoryKIELCEMIX14M 5100:00:2102:04:3903:22:2607:06:0109:04:1409:59:35.3009:59:57.20+03:59:297:597,5
58MAKOCKI Michał
GACA Maciej
KOZERA Cyprian Aleksander
101Formosa TeamSZCZECINOPEN40M 5200:00:0601:59:2303:13:0106:48:0108:56:1110:02:23.6510:02:29.65+04:02:028:017,5
59ŚWIERSZCZ Kamil
SKIBA Michał
SYRAKOWSKI Witold
68Przenosimy GóryBIERUŃOPEN41M 5300:00:0902:17:1303:39:2107:32:0409:11:0010:02:20.2010:02:29.95+04:02:028:017,5
60PIASKOWSKI Marcin
SZYNDLAREWICZ Tomasz
BOŃKOWSKA Agnieszka
48ZbieraninaKOŃCZYCEMIX15M 5400:00:0601:50:4502:59:5707:00:3009:07:5610:10:24.3510:10:31.10+04:10:038:087,4
61MAKOWSKI Tomasz
STAŚKIEWICZ Martyna
STACHOWIAK Marek
44Chase PeanutsPOZNAŃMIX16M 5500:00:1902:12:2203:41:2907:33:0009:16:5210:13:29.0010:13:48.45+04:13:218:107,3
62MIŚTAK Jolanta
JAROSŁAWSKI Mariusz
BULARZ Mateusz
54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAMIX17K 700:00:0601:48:5302:55:1206:59:4509:07:3810:15:12.2510:15:18.35+04:14:518:127,3
63ZIMNY Tomasz
DROBCZYŃSKI Bartek
ŻYGIEŁO Monika
47PaprykarzeSZCZECINMIX18M 5600:00:0302:01:2403:20:2306:53:1509:07:3310:15:15.2010:15:18.95+04:14:518:127,3
64BUSS Konrad
ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita
BUSS Jakub
3Super TrioKUDOWAMIX19M 5700:00:1602:12:3603:49:5307:43:3409:33:2610:22:50.1010:23:06.25+04:22:388:187,2
65PISINGAS Mariusz
ZGÓRSKI Grzegorz
PRYSZCZ Mirosław
24SIŁA MASA MOC KIEŁBASAGLIWICEOPEN42M 5800:00:1601:59:0403:13:2907:10:4109:20:0410:24:51.4010:25:08.10+04:24:408:197,2
66GOŁĘBIOWSKI Mariusz
NEUMANN Jacek
NAMYSŁ Rafał
99exploradorCZOŁOWOOPEN43M 5900:00:3002:07:3303:37:0907:24:1309:19:2110:26:12.5010:26:43.30+04:26:158:207,2
67ROJEK Mateusz
BĄBEL Kamil
PORZYCKI Tomasz
37MTGKRAKÓWOPEN44M 6000:00:2902:09:3203:35:2207:39:0309:28:2310:26:51.0510:27:20.70+04:26:538:217,2
68PTASZYŃSKI Krzysztof
PTASZYŃSKA Anna
PTASZYŃSKI Wojciech
116Speed Feet '16KOŚCIANMIX20M 6100:00:1302:13:5603:44:0408:08:5609:43:1710:29:13.1010:29:26.85+04:28:598:237,2
69ROMAN Arkadiusz
PALUCH Mariusz
MAKOWSKI Jarosłąw
120Ja¸ Ona & ZadyszkaBYSTRZYCAOPEN45M 6200:00:1402:14:5603:52:2409:38:3110:31:31.4010:31:45.40+04:31:188:257,1
70TOMASIK Andrzej
JASEK Maciej
MACIAS Waldemar
52Tak naprawdę jesteśmy szybsiZIELONA GÓRAOPEN46M 6300:00:1302:07:5403:28:4506:56:2409:22:5010:37:51.6510:38:05.50+04:37:388:307,1
71SOBCZAK Dorota
RYCHLIK Sebastian
SOBCZAK Adam
40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEMIX21K 800:00:1702:18:4503:50:5307:33:3009:33:2910:38:58.9510:39:16.35+04:38:498:317,0
72GARBOWSKI Tomasz
BARWIŃSKI Jarosław
LANDWÓJTOWICZ Sebastian
18Nałogowi biegaczeJELCZ-LASKOWICEOPEN47M 6400:00:1202:13:4503:52:2707:57:5609:42:2910:39:09.9010:39:22.75+04:38:558:317,0
73SIWEK Jagoda
SIWEK Marcin
SIWEK Jarosław
41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEMIX22K 900:00:1502:22:1703:50:4607:45:5409:39:3410:41:41.3010:41:57.05+04:41:298:337,0
74KRZYŻYK Agnieszka
KROJCIG Ewa
NAWROCKA Aleksandra
64TRIO FORTISZIELONA GÓRAKOBIETY5K 1000:00:1002:12:2803:41:5507:35:4109:36:1210:43:26.0510:43:36.85+04:43:098:347,0
75JAKUBIAK Anna
WRÓBLEWSKI Jarosław
BŁACHNIO Krzysztof
8RAZ SzczecinSZCZECINMIX23K 1100:00:0602:12:4603:37:4507:38:1609:34:5410:43:32.1010:43:39.00+04:43:118:347,0
76FRĄCKOWIAK Dariusz
FELEDZIAK Wojciech
WALEŃSKI Maciej
10GOSTYŃ TEAMGOSTYŃOPEN48M 6500:00:1302:12:3703:59:3708:12:4509:52:4110:48:28.5010:48:42.20+04:48:148:386,9
77PUZIO Maciej
PUZIO Waldemar
PUZIO Bartłomiej
117Boscy PuziniKRAKÓWOPEN49M 6600:00:1802:24:1603:59:2608:18:0309:52:3910:48:58.4510:49:17.05+04:48:498:396,9
78KOZANECKI Przemysław
GAZDA Michał
KOSZYKA Weronika
7Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEMIX24M 6700:00:1201:41:0902:40:0906:36:3009:19:2910:50:25.5010:50:37.90+04:50:108:406,9
79BERLINIEC Marcin
SEMENIUK Marzena
HORODYŃSKA Mirosława
114KOTWICA BRZEGDOBRZEŃ MAŁYMIX25M 6800:00:1101:55:3003:23:4607:36:3109:47:5910:56:53.1510:57:04.70+04:56:378:456,9
80LEŚNIK Michał
ŻABKO Aleksandra
BINEK Katarzyna
85Nocne dziczkiPOBIEDZISKAMIX26M 6900:00:1702:10:4303:42:0807:59:1010:00:2911:00:53.4511:01:11.25+05:00:438:486,8
81DAWIDZIAK Jarosław
STAJER Mariusz
KUBIAK Michał
115AMBIT RACING TEAMLESZNOOPEN50M 7000:00:1502:15:3803:40:4807:27:4309:45:2811:01:29.4511:01:45.25+05:01:178:496,8
82KUBICKI Robert
SZULC Adam
BLACHOWSKI Jacek
60RoAd@JaZIELONA GÓRAOPEN51M 7100:00:1402:44:5304:27:3608:15:5410:12:4211:15:00.5011:15:15.10+05:14:479:006,7
83GALIŃSKI Kamil
PAWLUK Anna
FEDOROWICZ Jowita
20JAK-ie THE BEST-ciakiMIĘKINIAMIX27M 7200:00:1102:06:0003:32:4207:55:3910:04:1211:15:47.3011:15:59.10+05:15:319:006,7
84ZIÓŁKOWSKA Ewelina
GRĘBOWICZ Agnieszka
KOWALSKA Małgorzata
32Harcownik EloEloPięćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEKOBIETY6K 1200:00:1102:13:4503:52:2708:16:3110:17:2911:18:33.3011:18:44.70+05:18:179:026,6
85SZANECKI Jakub
SZANECKI Michał
SZANECKI Grzegorz
91SzaneccyWARSZAWAOPEN52M 7300:00:1301:59:0403:13:3508:20:0310:27:2211:29:56.3511:30:10.10+05:29:429:116,5
86WACHOWSKA Katarzyna
WACHOWSKA Alina
MAĆKOWSKI Mateusz
15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃMIX28K 1300:00:0802:24:5503:58:1809:00:4310:43:0211:36:43.9011:36:52.20+05:36:249:176,5
87GRZEGOREK Jakub
ABRAMCZYK Patrycja
KIĘDZIŃSKA Aneta
98Radzymin Run Team 4RADZYMINMIX29M 7400:00:1002:17:0603:48:5610:30:4311:37:12.2511:37:22.80+05:36:559:176,5
88KAPAŁKA Adrian
STRĘK Joanna
SZUREK Paulina
28Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMIX30M 7500:00:0602:23:2203:55:0408:59:0010:57:5711:56:54.0011:57:00.90+05:56:339:336,3
89POPCZYK Ewelina
MARKOWICZ Ewelina
KOENIG Krzysztof
76ProfiAutoTeamSOSNOWICMIX31K 1400:00:2202:32:5104:07:0709:00:2310:55:0711:56:52.8011:57:15.60+05:56:489:336,3
90KIEŁCZYŃSKI Rajmund
KRZYSZTOFIK Sławomir
KIEŁCZYŃSKA Katarzyna
9Over 40 TeamLUBINMIX32M 7600:00:2602:01:3303:20:1308:19:1410:45:5912:00:57.1512:01:23.35+06:00:569:366,2
91WILK Magdalena
SOKOŁOWSKI Artur
LUBAŃSKI Mateusz
39Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX33K 1500:00:0802:25:4804:17:0709:07:1311:06:5912:05:41.2012:05:49.95+06:05:229:406,2
92CAŁKA Agnieszka
JARZĄBEK Agnieszka
WARDAK Agnieszka
56Radzymin Run Team 1RADZYMINKOBIETY7K 1600:00:1102:45:5604:23:3108:38:3710:52:4112:09:39.2012:09:50.40+06:09:239:436,2
93CAŁKA Grzegorz
SZYMAŃSKA Agata
WARDAK Tomasz
57Radzymin Run Team 2RADZYMINMIX34M 7700:00:1102:45:5704:23:3108:38:3710:52:4312:09:39.3512:09:50.45+06:09:239:436,2
94SZKUP Aleksandra
PONIATOWSKI Krzysztof
BŁASZCZAK Katarzyna
4Grupa WsparciaŁÓDŹMIX35K 1700:00:1702:24:3904:03:2108:59:0511:31:5312:54:00.7512:54:17.75+06:53:5010:195,8
95KUBICA Agnieszka
ŁOBODZIEC Monika
SOROCZYŃSKA Małgorzata
26MAG TeamBRZEGKOBIETY8K 1800:00:1002:11:2703:50:1409:53:3512:17:1213:37:39.9013:37:50.50+07:37:2310:545,5
KIŃCZYK Tomasz
SZYMAŃSKI Marcin
GIZLER Piotr
55Biegnij Oławo- drużyna 2OŁAWAOPENDNF02:05:05 DNF03:28:02 DNF07:32:51 DNF DNF DNF DNF--
CABAJ Paweł
MIKRUT Paweł
PAWLICKI Karol
13Bagienne DzikiŚRODA ŚLĄSKAOPENDNF02:07:10 DNF03:38:28 DNF07:52:05 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 97 wynik(ów)