SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ŁĄCZNIE
Sztafeta Górska 2020
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-08-29
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 75 km
Zgłoszonych : 366
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 51km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Z2_Karłów
51km
     
1PETR Jiri
SÁDLO Dominik
BRÝDL Pavel
61Salomon/Willa Spa ScalianoXXXOPEN00:00:0101:22:0302:11:3104:18:12
2NÁPRAVNÍK Jan
ŠOLC Vítězslav
POLÁŠEK Ferdinand
102BK NáchodRTYNĚ V PODKRKONOŠÍOPEN00:00:0101:21:3802:12:1704:30:38
3URBAŃCZYK Karol
KASZUBA Michał
HETMAN Radosław
111Grupa Nomax / Non Stop TrailGLIWICEOPEN00:00:0101:24:3002:16:3604:40:15
4NORBERT Michał
SOBCZAK Daniel
PUCHAŁA Radosław
96KB SobótkaŚWIDNICAOPEN00:00:0101:24:3302:16:5304:44:10
5MARCINIAK Przemysław
CYRAN Piotr
OKOŃ Kamila
71NOAPRUDNIKMIX00:00:0101:26:2102:18:5005:02:23
6HUZIOR Piotr
PIECHA Artur
KWIATKOWSKA Kinga
77Team SALMINGNOWY TARGMIX00:00:0101:33:1702:31:1905:14:06
7WIERZBICKI Hubert
BIENIEK Grzegorz
BUBLIS Grzegorz
79HarpaganyPASIKUROWICEOPEN00:00:0201:37:2402:38:1305:17:39
8FILIPEK Paweł
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej
BANASZEK Adam
105biegusiem.plWARSZAWAOPEN00:00:0201:33:5802:32:2205:17:44
9LAGNER Sebastian
KULBA Marek
ROZNERSKA Dagmara
97KB Sobótka MIXSOBÓTKAMIX00:00:0201:27:4402:27:2805:32:03
10SZCZEPANIAK Witold
SZELĄG Sławomir
MYCA Paweł
121JuraOSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0301:44:0002:42:0605:34:06
11TRZECIAKIEWICZ Mieczysław
DUNAJ Paweł
KARATKOW Ewa
27MLKS RADKÓWMYSŁOWICEMIX00:00:0201:41:0002:46:4005:34:56
12SKRZYPCZAK Tomasz
KOS Adrian
PACHUT Jerzy
1Decathlon Bielany WrocławskieWROCŁAWOPEN00:00:0101:39:1302:44:1405:39:13
13TYBUREK Rafał
ISKRA Vasylij
BIAŁOWĄS Paweł
31!!!#$@%^^^&**OŁAWAOPEN00:00:0401:40:5802:48:5205:45:15
14SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
KUPIJAJ Marcin
62SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN00:00:0201:36:0902:33:3705:47:30
15MANJURA Tomasz
ZAKRZYŃSKI Paweł
RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara
122Sralinkova GaniačkaCHORZÓWMIX00:00:0601:41:5602:48:0805:48:58
16KOWALIK Marcin
MAJEWSKA Joanna
LEWANDOWSKI Paweł
110PGE RUN ObrótRZESZÓWMIX00:00:0101:37:1702:37:2605:54:38
17BARAN Bernard
LIPA Piotr
STARZYK Sebastian
82OCR Team DębicaDĘBICAOPEN00:00:0301:53:4803:14:5205:55:20
18JABŁOŃSKI Paweł
ŁAŹNIOWSKI Dawid
KULIK Iwona
86Kudowianka DIP RunKUDOWA ZDROJMIX00:00:0401:49:3202:58:5705:59:19
19WOJTAS Janusz
ŻURAWSKI Sławomir
WOJTAS Mateusz
63Ultra UrsynówWARSZAWAOPEN00:00:0301:49:0502:59:2805:59:23
20HOŁOWNIA Tomasz
SULIMA Grzegorz
WOŁCZEK Przemysław
21Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN00:00:2101:49:5602:54:3206:05:34
21JOKIEL Wojciech
STANISŁAWEK Mateusz
MOŃKA Łukasz
119'Pogromcy gór' Sparta Ultra TeamTRZCINICAOPEN00:00:0201:36:3402:36:5906:06:03
22PAPRZYCKI Rafał
ROSA Jarosław
POTERSKI Mateusz
33MJPPOZNAŃOPEN00:00:0901:50:3803:02:2706:06:37
23RÓŻAŃSKI Mateusz
SIKORA Łukasz
GALUSKIN Alexey
118Może nie najszybsi¸ ale najpiękniejsiKATOWICEOPEN00:00:0401:51:4903:03:1606:06:52
24WÓJCICKI Dariusz
ADAMCZYK Mirosław
WOWER Bartłomiej
25CSC Adventure AcademyKATOWICEOPEN00:00:0501:49:4503:02:2806:08:16
25POCHOPIEŃ Marek
PILECKI Łukasz
JUMA Maciej
35WatahaOLEŚNICAOPEN00:00:0701:48:5602:58:3206:14:27
26PIETRZYK Tomasz
KAŁUŻNY Wojciech
PIOTROWSKI Grzegorz
14ERROR 404 NOT FOUNDŚWIDNICAOPEN00:00:2102:00:0503:16:0106:14:39
27BĄCZKIEWICZ Paweł
CZARNECKI Piotr
RYBAŁTOWSKI Jakub
43TARCHOŚFIRYWROCŁAWOPEN00:00:0301:54:2603:02:3106:15:05
28RÓŻANOWSKI Łukasz
PSZCZÓŁKA Dominik
MALEC Arkadiusz
46Bękarty trailuBIELSKO-BIAŁAOPEN00:00:0201:46:0002:55:3406:15:36
29ZENDWALEWICZ Ewa
HNATIUK Anna
NIMSZ Kamila
19HarcowniczkiMIŁOSZYCEKOBIETY00:00:0601:59:1703:13:3906:21:57
30POPRAWSKI Mateusz
ŁUKOWIAK Karol
KRYGIER Przemysław
90Bojanowo TeamBOJANOWOOPEN00:00:0401:45:5802:53:1606:22:45
31KRZYSZŁOWSKI Rafał
KORCZYK Jakub
KARAMON Marcin
22Czasem na asfalcieOPOLEOPEN00:00:0401:52:2302:59:4306:26:11
32TOMASIAK Adam
KAPROŃ Martyna
WŁODARCZYK Maciej
108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEMIX00:00:0701:43:1102:47:1706:27:57
33SKRZYPCZAK Łukasz
GORYNIA Hubert
KASPERSKI Tomasz
72Mann+Hummel FT Poland 3GOSTYŃOPEN00:00:1401:55:3403:11:0606:28:23
34LIPIŃSKI Damian
ROGSH Damian
ADAMSKI Wojciech
89Radzymin Run Team 3RADZYMINOPEN00:00:1002:03:5303:18:5306:29:09
35KRUK Kamil
KĘDRA Antoni
KAZUBSKI Eryk
59Młode WilkiWROCŁAWOPEN00:00:0402:00:5003:18:0506:30:25
36BERANOVÁ Anna
BINKOVÁ Pavlina
BRYKSÍ Barbora
51Pro radostPOLICE NAD METUJÍKOBIETY00:00:0701:52:4203:06:0806:31:23
37PRUSISZ Jacek
CĄKAŁA Zuzanna
PISKORZ Robert
45ZBiegiPOLKOWICEMIX00:00:0501:52:1403:03:1406:31:50
38MAŁOLEPSZY Damian
YURTSUN Stepan
MAŁOLEPSZY Waldemar
75NIEPOKONANIKEPNOOPEN00:00:0801:55:3403:15:3006:33:34
39TOMASZYK Klara
SKIBA Maciej
KOZICZAK Katarzyna
100RandomersiPOZNAŃMIX00:00:2902:03:3903:24:5806:34:13
40KOZANECKI Przemysław
GAZDA Michał
KOSZYKA Weronika
7Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEMIX00:00:1201:41:0902:40:0906:36:30
41RODAK Zbigniew
TWARÓG Zbigniew
KOŁODZIEJ Adrian
65Grupa Biegowa 'bez Granic' 2STRZEGOMOPEN00:00:2101:59:3103:15:2606:42:45
42KAYSIEWICZ Maciej
GDULA Jakub
MAZUREK Joanna
74Natural Born Runners & BodyWorkPOZNAŃMIX00:00:0901:52:2103:05:0706:47:20
43CIEŚLIK Paweł
NIEDZIELA Tomasz
MISZTAL Przemysław
67NiwkaSOSNOWIECOPEN00:00:2102:03:3203:20:1106:47:44
44MAKOCKI Michał
GACA Maciej
KOZERA Cyprian Aleksander
101Formosa TeamSZCZECINOPEN00:00:0601:59:2303:13:0106:48:01
45MAĆKOWIAK Maciej
MAĆKOWIAK Krzysztof
MAĆKOWIAK Michał
112Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN00:00:1602:06:1003:27:5506:48:12
46GACEK Michał
HYSYK Jakub
POŁOM Rafał
78NOAWROCŁAWOPEN00:00:0901:59:1703:16:1106:49:38
47ZIMNY Tomasz
DROBCZYŃSKI Bartek
ŻYGIEŁO Monika
47PaprykarzeSZCZECINMIX00:00:0302:01:2403:20:2306:53:15
48PAWLIK Paweł Alibaba
GAŁKA Jacek
WIERZBA Jacek
69COB + KBSZ + VROLEŚNICAOPEN00:00:1202:00:3003:16:0606:54:02
49TOMASIK Andrzej
JASEK Maciej
MACIAS Waldemar
52Tak naprawdę jesteśmy szybsiZIELONA GÓRAOPEN00:00:1302:07:5403:28:4506:56:24
50BLASZKE Beata
FAJ Sylwia
PASECKA Sylwia
50Inżynieria Biegania TeamGLIWICEKOBIETY00:00:1102:04:0703:24:0506:58:22
51KUPCZAK Ewa
KOWALIŃSKI Marek
MOŃKA Karolina
73ZmiksowaniMROCZEŃMIX00:00:0702:01:2803:18:1306:58:32
52KOZIELEWSKI Antek
PANEK Krzysztof
KOŚNIERCZAK Wiesław
123Fortuna TeamPOZNAŃOPEN00:00:0902:15:4803:44:0506:58:40
53MIŚTAK Jolanta
JAROSŁAWSKI Mariusz
BULARZ Mateusz
54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAMIX00:00:0601:48:5302:55:1206:59:45
54PIASKOWSKI Marcin
SZYNDLAREWICZ Tomasz
BOŃKOWSKA Agnieszka
48ZbieraninaKOŃCZYCEMIX00:00:0601:50:4502:59:5707:00:30
55POPIELA Sebastian
WOŹNIAK Paweł
WÓJCIK Radosław
12Drużyna BLESZNOOPEN00:00:2002:03:3803:23:5507:03:03
56HAŁAS Katarzyna
PARTYKA Alicja
DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna
30GepardziceRAKOWNIAKOBIETY00:00:1102:07:2903:34:1707:03:53
57JAGODZKI Daniel
CZERWIAK Paweł
GRABARCZYK Anna
104ScyzoryKIELCEMIX00:00:2102:04:3903:22:2607:06:01
58SZELĄG Dariusz
CHOLEWA Zbigniew
JANIK Arkadiusz
34Lisy Pustyni WschódKLUCZEOPEN00:00:0801:58:5203:20:2907:06:44
59HORBOWY Sławomir
ĆWIĄKAŁA Wojciech
DZIEJMA Paulina
17Dogiel-MogielCZEPIEKOWICEMIX00:00:2201:59:5403:27:2907:09:44
60PISINGAS Mariusz
ZGÓRSKI Grzegorz
PRYSZCZ Mirosław
24SIŁA MASA MOC KIEŁBASAGLIWICEOPEN00:00:1601:59:0403:13:2907:10:41
61MICHOŃ Kacper
OLSZEWSKI Jarosław
KOŁOCH Krzysztof
6Skarpety na speedzieKONINOPEN00:00:1502:17:4503:43:0507:13:23
62KUCZYŃSKI Szymon
BADOWSKI Sebastian
SALWA Emil
113Zawonia TeamZAWONIAOPEN00:00:2402:08:4103:31:0607:19:15
63NOWAKOWSKI Wiesław
KOŁACZ Arkadiusz
BREWCZAK Michał
93Maraton Team WrocławWROCŁAWOPEN00:00:0602:04:3503:31:2607:21:34
64GOŁĘBIOWSKI Mariusz
NEUMANN Jacek
NAMYSŁ Rafał
99exploradorCZOŁOWOOPEN00:00:3002:07:3303:37:0907:24:13
65KABALA Bartosz
LIPKOWSKI Zbigniew
GRZYWACZ Rafał
95Alibaba i dwóch rozbójnikówPOZNAŃOPEN00:00:0901:58:2103:12:3507:24:25
66DAWIDZIAK Jarosław
STAJER Mariusz
KUBIAK Michał
115AMBIT RACING TEAMLESZNOOPEN00:00:1502:15:3803:40:4807:27:43
67ŚWIERSZCZ Kamil
SKIBA Michał
SYRAKOWSKI Witold
68Przenosimy GóryBIERUŃOPEN00:00:0902:17:1303:39:2107:32:04
Niesklasyfikowani
KIŃCZYK Tomasz
SZYMAŃSKI Marcin
GIZLER Piotr
55Biegnij Oławo- drużyna 2OŁAWAOPENDNF02:05:05 DNF03:28:02 DNF07:32:51 DNF
69MAKOWSKI Tomasz
STAŚKIEWICZ Martyna
STACHOWIAK Marek
44Chase PeanutsPOZNAŃMIX00:00:1902:12:2203:41:2907:33:00
70SOBCZAK Dorota
RYCHLIK Sebastian
SOBCZAK Adam
40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEMIX00:00:1702:18:4503:50:5307:33:30
71KRZYŻYK Agnieszka
KROJCIG Ewa
NAWROCKA Aleksandra
64TRIO FORTISZIELONA GÓRAKOBIETY00:00:1002:12:2803:41:5507:35:41
72BERLINIEC Marcin
SEMENIUK Marzena
HORODYŃSKA Mirosława
114KOTWICA BRZEGDOBRZEŃ MAŁYMIX00:00:1101:55:3003:23:4607:36:31
73JAKUBIAK Anna
WRÓBLEWSKI Jarosław
BŁACHNIO Krzysztof
8RAZ SzczecinSZCZECINMIX00:00:0602:12:4603:37:4507:38:16
74ROJEK Mateusz
BĄBEL Kamil
PORZYCKI Tomasz
37MTGKRAKÓWOPEN00:00:2902:09:3203:35:2207:39:03
75BUSS Konrad
ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita
BUSS Jakub
3Super TrioKUDOWAMIX00:00:1602:12:3603:49:5307:43:34
76SIWEK Jagoda
SIWEK Marcin
SIWEK Jarosław
41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEMIX00:00:1502:22:1703:50:4607:45:54
CABAJ Paweł
MIKRUT Paweł
PAWLICKI Karol
13Bagienne DzikiŚRODA ŚLĄSKAOPENDNF02:07:10 DNF03:38:28 DNF07:52:05 DNF
78GALIŃSKI Kamil
PAWLUK Anna
FEDOROWICZ Jowita
20JAK-ie THE BEST-ciakiMIĘKINIAMIX00:00:1102:06:0003:32:4207:55:39
79GARBOWSKI Tomasz
BARWIŃSKI Jarosław
LANDWÓJTOWICZ Sebastian
18Nałogowi biegaczeJELCZ-LASKOWICEOPEN00:00:1202:13:4503:52:2707:57:56
80LEŚNIK Michał
ŻABKO Aleksandra
BINEK Katarzyna
85Nocne dziczkiPOBIEDZISKAMIX00:00:1702:10:4303:42:0807:59:10
81PTASZYŃSKI Krzysztof
PTASZYŃSKA Anna
PTASZYŃSKI Wojciech
116Speed Feet '16KOŚCIANMIX00:00:1302:13:5603:44:0408:08:56
82FRĄCKOWIAK Dariusz
FELEDZIAK Wojciech
WALEŃSKI Maciej
10GOSTYŃ TEAMGOSTYŃOPEN00:00:1302:12:3703:59:3708:12:45
83KUBICKI Robert
SZULC Adam
BLACHOWSKI Jacek
60RoAd@JaZIELONA GÓRAOPEN00:00:1402:44:5304:27:3608:15:54
84ZIÓŁKOWSKA Ewelina
GRĘBOWICZ Agnieszka
KOWALSKA Małgorzata
32Harcownik EloEloPięćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEKOBIETY00:00:1102:13:4503:52:2708:16:31
85PUZIO Maciej
PUZIO Waldemar
PUZIO Bartłomiej
117Boscy PuziniKRAKÓWOPEN00:00:1802:24:1603:59:2608:18:03
86KIEŁCZYŃSKI Rajmund
KRZYSZTOFIK Sławomir
KIEŁCZYŃSKA Katarzyna
9Over 40 TeamLUBINMIX00:00:2602:01:3303:20:1308:19:14
87SZANECKI Jakub
SZANECKI Michał
SZANECKI Grzegorz
91SzaneccyWARSZAWAOPEN00:00:1301:59:0403:13:3508:20:03
88CAŁKA Agnieszka
JARZĄBEK Agnieszka
WARDAK Agnieszka
56Radzymin Run Team 1RADZYMINKOBIETY00:00:1102:45:5604:23:3108:38:37
89CAŁKA Grzegorz
SZYMAŃSKA Agata
WARDAK Tomasz
57Radzymin Run Team 2RADZYMINMIX00:00:1102:45:5704:23:3108:38:37
90KAPAŁKA Adrian
STRĘK Joanna
SZUREK Paulina
28Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMIX00:00:0602:23:2203:55:0408:59:00
91SZKUP Aleksandra
PONIATOWSKI Krzysztof
BŁASZCZAK Katarzyna
4Grupa WsparciaŁÓDŹMIX00:00:1702:24:3904:03:2108:59:05
92POPCZYK Ewelina
MARKOWICZ Ewelina
KOENIG Krzysztof
76ProfiAutoTeamSOSNOWICMIX00:00:2202:32:5104:07:0709:00:23
93WACHOWSKA Katarzyna
WACHOWSKA Alina
MAĆKOWSKI Mateusz
15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃMIX00:00:0802:24:5503:58:1809:00:43
94WILK Magdalena
SOKOŁOWSKI Artur
LUBAŃSKI Mateusz
39Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX00:00:0802:25:4804:17:0709:07:13
95KUBICA Agnieszka
ŁOBODZIEC Monika
SOROCZYŃSKA Małgorzata
26MAG TeamBRZEGKOBIETY00:00:1002:11:2703:50:1409:53:35
96GRZEGOREK Jakub
ABRAMCZYK Patrycja
KIĘDZIŃSKA Aneta
98Radzymin Run Team 4RADZYMINMIX00:00:1002:17:0603:48:56
97ROMAN Arkadiusz
PALUCH Mariusz
MAKOWSKI Jarosłąw
120Ja¸ Ona & ZadyszkaBYSTRZYCAOPEN00:00:1402:14:5603:52:24
Znaleziono 97 wynik(ów)