SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ŁĄCZNIE
Sztafeta Górska 2020
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-08-29
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 75 km
Zgłoszonych : 366
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 66km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Z2_Karłów
51km
Błędne Skały
66km
      
1PETR Jiri
SÁDLO Dominik
BRÝDL Pavel
61Salomon/Willa Spa ScalianoXXXOPEN00:00:0101:22:0302:11:3104:18:1205:29:37
2NÁPRAVNÍK Jan
ŠOLC Vítězslav
POLÁŠEK Ferdinand
102BK NáchodRTYNĚ V PODKRKONOŠÍOPEN00:00:0101:21:3802:12:1704:30:3805:37:00
3URBAŃCZYK Karol
KASZUBA Michał
HETMAN Radosław
111Grupa Nomax / Non Stop TrailGLIWICEOPEN00:00:0101:24:3002:16:3604:40:1505:49:33
4NORBERT Michał
SOBCZAK Daniel
PUCHAŁA Radosław
96KB SobótkaŚWIDNICAOPEN00:00:0101:24:3302:16:5304:44:1005:59:45
5WIERZBICKI Hubert
BIENIEK Grzegorz
BUBLIS Grzegorz
79HarpaganyPASIKUROWICEOPEN00:00:0201:37:2402:38:1305:17:3906:33:43
6MARCINIAK Przemysław
CYRAN Piotr
OKOŃ Kamila
71NOAPRUDNIKMIX00:00:0101:26:2102:18:5005:02:2306:34:43
7FILIPEK Paweł
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej
BANASZEK Adam
105biegusiem.plWARSZAWAOPEN00:00:0201:33:5802:32:2205:17:4406:38:12
8HUZIOR Piotr
PIECHA Artur
KWIATKOWSKA Kinga
77Team SALMINGNOWY TARGMIX00:00:0101:33:1702:31:1905:14:0606:41:16
9SZCZEPANIAK Witold
SZELĄG Sławomir
MYCA Paweł
121JuraOSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0301:44:0002:42:0605:34:0606:51:48
10SKRZYPCZAK Tomasz
KOS Adrian
PACHUT Jerzy
1Decathlon Bielany WrocławskieWROCŁAWOPEN00:00:0101:39:1302:44:1405:39:1306:56:29
11LAGNER Sebastian
KULBA Marek
ROZNERSKA Dagmara
97KB Sobótka MIXSOBÓTKAMIX00:00:0201:27:4402:27:2805:32:0307:07:08
12TYBUREK Rafał
ISKRA Vasylij
BIAŁOWĄS Paweł
31!!!#$@%^^^&**OŁAWAOPEN00:00:0401:40:5802:48:5205:45:1507:09:29
13TRZECIAKIEWICZ Mieczysław
DUNAJ Paweł
KARATKOW Ewa
27MLKS RADKÓWMYSŁOWICEMIX00:00:0201:41:0002:46:4005:34:5607:09:43
14SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
KUPIJAJ Marcin
62SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN00:00:0201:36:0902:33:3705:47:3007:10:30
15KOWALIK Marcin
MAJEWSKA Joanna
LEWANDOWSKI Paweł
110PGE RUN ObrótRZESZÓWMIX00:00:0101:37:1702:37:2605:54:3807:22:52
16BARAN Bernard
LIPA Piotr
STARZYK Sebastian
82OCR Team DębicaDĘBICAOPEN00:00:0301:53:4803:14:5205:55:2007:25:33
17JABŁOŃSKI Paweł
ŁAŹNIOWSKI Dawid
KULIK Iwona
86Kudowianka DIP RunKUDOWA ZDROJMIX00:00:0401:49:3202:58:5705:59:1907:26:23
18WÓJCICKI Dariusz
ADAMCZYK Mirosław
WOWER Bartłomiej
25CSC Adventure AcademyKATOWICEOPEN00:00:0501:49:4503:02:2806:08:1607:26:25
19MANJURA Tomasz
ZAKRZYŃSKI Paweł
RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara
122Sralinkova GaniačkaCHORZÓWMIX00:00:0601:41:5602:48:0805:48:5807:33:35
20HOŁOWNIA Tomasz
SULIMA Grzegorz
WOŁCZEK Przemysław
21Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMOPEN00:00:2101:49:5602:54:3206:05:3407:35:04
21RÓŻAŃSKI Mateusz
SIKORA Łukasz
GALUSKIN Alexey
118Może nie najszybsi¸ ale najpiękniejsiKATOWICEOPEN00:00:0401:51:4903:03:1606:06:5207:42:20
22WOJTAS Janusz
ŻURAWSKI Sławomir
WOJTAS Mateusz
63Ultra UrsynówWARSZAWAOPEN00:00:0301:49:0502:59:2805:59:2307:44:42
23POCHOPIEŃ Marek
PILECKI Łukasz
JUMA Maciej
35WatahaOLEŚNICAOPEN00:00:0701:48:5602:58:3206:14:2707:45:28
23BĄCZKIEWICZ Paweł
CZARNECKI Piotr
RYBAŁTOWSKI Jakub
43TARCHOŚFIRYWROCŁAWOPEN00:00:0301:54:2603:02:3106:15:0507:45:49
25PAPRZYCKI Rafał
ROSA Jarosław
POTERSKI Mateusz
33MJPPOZNAŃOPEN00:00:0901:50:3803:02:2706:06:3707:46:14
26RÓŻANOWSKI Łukasz
PSZCZÓŁKA Dominik
MALEC Arkadiusz
46Bękarty trailuBIELSKO-BIAŁAOPEN00:00:0201:46:0002:55:3406:15:3607:49:43
27KRZYSZŁOWSKI Rafał
KORCZYK Jakub
KARAMON Marcin
22Czasem na asfalcieOPOLEOPEN00:00:0401:52:2302:59:4306:26:1107:52:27
28JOKIEL Wojciech
STANISŁAWEK Mateusz
MOŃKA Łukasz
119'Pogromcy gór' Sparta Ultra TeamTRZCINICAOPEN00:00:0201:36:3402:36:5906:06:0307:52:38
29POPRAWSKI Mateusz
ŁUKOWIAK Karol
KRYGIER Przemysław
90Bojanowo TeamBOJANOWOOPEN00:00:0401:45:5802:53:1606:22:4507:56:39
30MAŁOLEPSZY Damian
YURTSUN Stepan
MAŁOLEPSZY Waldemar
75NIEPOKONANIKEPNOOPEN00:00:0801:55:3403:15:3006:33:3408:02:07
31SKRZYPCZAK Łukasz
GORYNIA Hubert
KASPERSKI Tomasz
72Mann+Hummel FT Poland 3GOSTYŃOPEN00:00:1401:55:3403:11:0606:28:2308:02:17
32PIETRZYK Tomasz
KAŁUŻNY Wojciech
PIOTROWSKI Grzegorz
14ERROR 404 NOT FOUNDŚWIDNICAOPEN00:00:2102:00:0503:16:0106:14:3908:03:40
33ZENDWALEWICZ Ewa
HNATIUK Anna
NIMSZ Kamila
19HarcowniczkiMIŁOSZYCEKOBIETY00:00:0601:59:1703:13:3906:21:5708:05:41
34TOMASIAK Adam
KAPROŃ Martyna
WŁODARCZYK Maciej
108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEMIX00:00:0701:43:1102:47:1706:27:5708:06:24
35PRUSISZ Jacek
CĄKAŁA Zuzanna
PISKORZ Robert
45ZBiegiPOLKOWICEMIX00:00:0501:52:1403:03:1406:31:5008:08:49
36MAĆKOWIAK Maciej
MAĆKOWIAK Krzysztof
MAĆKOWIAK Michał
112Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN00:00:1602:06:1003:27:5506:48:1208:19:52
37BERANOVÁ Anna
BINKOVÁ Pavlina
BRYKSÍ Barbora
51Pro radostPOLICE NAD METUJÍKOBIETY00:00:0701:52:4203:06:0806:31:2308:21:57
38TOMASZYK Klara
SKIBA Maciej
KOZICZAK Katarzyna
100RandomersiPOZNAŃMIX00:00:2902:03:3903:24:5806:34:1308:21:58
39RODAK Zbigniew
TWARÓG Zbigniew
KOŁODZIEJ Adrian
65Grupa Biegowa 'bez Granic' 2STRZEGOMOPEN00:00:2101:59:3103:15:2606:42:4508:22:53
40KOZIELEWSKI Antek
PANEK Krzysztof
KOŚNIERCZAK Wiesław
123Fortuna TeamPOZNAŃOPEN00:00:0902:15:4803:44:0506:58:4008:24:34
41LIPIŃSKI Damian
ROGSH Damian
ADAMSKI Wojciech
89Radzymin Run Team 3RADZYMINOPEN00:00:1002:03:5303:18:5306:29:0908:26:04
42PAWLIK Paweł Alibaba
GAŁKA Jacek
WIERZBA Jacek
69COB + KBSZ + VROLEŚNICAOPEN00:00:1202:00:3003:16:0606:54:0208:29:53
43KRUK Kamil
KĘDRA Antoni
KAZUBSKI Eryk
59Młode WilkiWROCŁAWOPEN00:00:0402:00:5003:18:0506:30:2508:36:57
44GACEK Michał
HYSYK Jakub
POŁOM Rafał
78NOAWROCŁAWOPEN00:00:0901:59:1703:16:1106:49:3808:38:02
45POPIELA Sebastian
WOŹNIAK Paweł
WÓJCIK Radosław
12Drużyna BLESZNOOPEN00:00:2002:03:3803:23:5507:03:0308:41:15
46HAŁAS Katarzyna
PARTYKA Alicja
DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna
30GepardziceRAKOWNIAKOBIETY00:00:1102:07:2903:34:1707:03:5308:41:58
47CIEŚLIK Paweł
NIEDZIELA Tomasz
MISZTAL Przemysław
67NiwkaSOSNOWIECOPEN00:00:2102:03:3203:20:1106:47:4408:42:52
48KAYSIEWICZ Maciej
GDULA Jakub
MAZUREK Joanna
74Natural Born Runners & BodyWorkPOZNAŃMIX00:00:0901:52:2103:05:0706:47:2008:43:00
49BLASZKE Beata
FAJ Sylwia
PASECKA Sylwia
50Inżynieria Biegania TeamGLIWICEKOBIETY00:00:1102:04:0703:24:0506:58:2208:46:45
50KUPCZAK Ewa
KOWALIŃSKI Marek
MOŃKA Karolina
73ZmiksowaniMROCZEŃMIX00:00:0702:01:2803:18:1306:58:3208:49:23
51KUCZYŃSKI Szymon
BADOWSKI Sebastian
SALWA Emil
113Zawonia TeamZAWONIAOPEN00:00:2402:08:4103:31:0607:19:1508:50:33
52SZELĄG Dariusz
CHOLEWA Zbigniew
JANIK Arkadiusz
34Lisy Pustyni WschódKLUCZEOPEN00:00:0801:58:5203:20:2907:06:4408:54:44
53MAKOCKI Michał
GACA Maciej
KOZERA Cyprian Aleksander
101Formosa TeamSZCZECINOPEN00:00:0601:59:2303:13:0106:48:0108:56:11
54HORBOWY Sławomir
ĆWIĄKAŁA Wojciech
DZIEJMA Paulina
17Dogiel-MogielCZEPIEKOWICEMIX00:00:2201:59:5403:27:2907:09:4408:57:39
55MICHOŃ Kacper
OLSZEWSKI Jarosław
KOŁOCH Krzysztof
6Skarpety na speedzieKONINOPEN00:00:1502:17:4503:43:0507:13:2308:59:29
56KABALA Bartosz
LIPKOWSKI Zbigniew
GRZYWACZ Rafał
95Alibaba i dwóch rozbójnikówPOZNAŃOPEN00:00:0901:58:2103:12:3507:24:2509:00:11
57NOWAKOWSKI Wiesław
KOŁACZ Arkadiusz
BREWCZAK Michał
93Maraton Team WrocławWROCŁAWOPEN00:00:0602:04:3503:31:2607:21:3409:01:28
58JAGODZKI Daniel
CZERWIAK Paweł
GRABARCZYK Anna
104ScyzoryKIELCEMIX00:00:2102:04:3903:22:2607:06:0109:04:14
59ZIMNY Tomasz
DROBCZYŃSKI Bartek
ŻYGIEŁO Monika
47PaprykarzeSZCZECINMIX00:00:0302:01:2403:20:2306:53:1509:07:33
60MIŚTAK Jolanta
JAROSŁAWSKI Mariusz
BULARZ Mateusz
54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAMIX00:00:0601:48:5302:55:1206:59:4509:07:38
61PIASKOWSKI Marcin
SZYNDLAREWICZ Tomasz
BOŃKOWSKA Agnieszka
48ZbieraninaKOŃCZYCEMIX00:00:0601:50:4502:59:5707:00:3009:07:56
62ŚWIERSZCZ Kamil
SKIBA Michał
SYRAKOWSKI Witold
68Przenosimy GóryBIERUŃOPEN00:00:0902:17:1303:39:2107:32:0409:11:00
63MAKOWSKI Tomasz
STAŚKIEWICZ Martyna
STACHOWIAK Marek
44Chase PeanutsPOZNAŃMIX00:00:1902:12:2203:41:2907:33:0009:16:52
64GOŁĘBIOWSKI Mariusz
NEUMANN Jacek
NAMYSŁ Rafał
99exploradorCZOŁOWOOPEN00:00:3002:07:3303:37:0907:24:1309:19:21
65KOZANECKI Przemysław
GAZDA Michał
KOSZYKA Weronika
7Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEMIX00:00:1201:41:0902:40:0906:36:3009:19:29
66PISINGAS Mariusz
ZGÓRSKI Grzegorz
PRYSZCZ Mirosław
24SIŁA MASA MOC KIEŁBASAGLIWICEOPEN00:00:1601:59:0403:13:2907:10:4109:20:04
67TOMASIK Andrzej
JASEK Maciej
MACIAS Waldemar
52Tak naprawdę jesteśmy szybsiZIELONA GÓRAOPEN00:00:1302:07:5403:28:4506:56:2409:22:50
68ROJEK Mateusz
BĄBEL Kamil
PORZYCKI Tomasz
37MTGKRAKÓWOPEN00:00:2902:09:3203:35:2207:39:0309:28:23
69BUSS Konrad
ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita
BUSS Jakub
3Super TrioKUDOWAMIX00:00:1602:12:3603:49:5307:43:3409:33:26
70SOBCZAK Dorota
RYCHLIK Sebastian
SOBCZAK Adam
40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEMIX00:00:1702:18:4503:50:5307:33:3009:33:29
71JAKUBIAK Anna
WRÓBLEWSKI Jarosław
BŁACHNIO Krzysztof
8RAZ SzczecinSZCZECINMIX00:00:0602:12:4603:37:4507:38:1609:34:54
72KRZYŻYK Agnieszka
KROJCIG Ewa
NAWROCKA Aleksandra
64TRIO FORTISZIELONA GÓRAKOBIETY00:00:1002:12:2803:41:5507:35:4109:36:12
73ROMAN Arkadiusz
PALUCH Mariusz
MAKOWSKI Jarosłąw
120Ja¸ Ona & ZadyszkaBYSTRZYCAOPEN00:00:1402:14:5603:52:2409:38:31
74SIWEK Jagoda
SIWEK Marcin
SIWEK Jarosław
41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEMIX00:00:1502:22:1703:50:4607:45:5409:39:34
75GARBOWSKI Tomasz
BARWIŃSKI Jarosław
LANDWÓJTOWICZ Sebastian
18Nałogowi biegaczeJELCZ-LASKOWICEOPEN00:00:1202:13:4503:52:2707:57:5609:42:29
76PTASZYŃSKI Krzysztof
PTASZYŃSKA Anna
PTASZYŃSKI Wojciech
116Speed Feet '16KOŚCIANMIX00:00:1302:13:5603:44:0408:08:5609:43:17
77DAWIDZIAK Jarosław
STAJER Mariusz
KUBIAK Michał
115AMBIT RACING TEAMLESZNOOPEN00:00:1502:15:3803:40:4807:27:4309:45:28
78BERLINIEC Marcin
SEMENIUK Marzena
HORODYŃSKA Mirosława
114KOTWICA BRZEGDOBRZEŃ MAŁYMIX00:00:1101:55:3003:23:4607:36:3109:47:59
79PUZIO Maciej
PUZIO Waldemar
PUZIO Bartłomiej
117Boscy PuziniKRAKÓWOPEN00:00:1802:24:1603:59:2608:18:0309:52:39
80FRĄCKOWIAK Dariusz
FELEDZIAK Wojciech
WALEŃSKI Maciej
10GOSTYŃ TEAMGOSTYŃOPEN00:00:1302:12:3703:59:3708:12:4509:52:41
81LEŚNIK Michał
ŻABKO Aleksandra
BINEK Katarzyna
85Nocne dziczkiPOBIEDZISKAMIX00:00:1702:10:4303:42:0807:59:1010:00:29
82GALIŃSKI Kamil
PAWLUK Anna
FEDOROWICZ Jowita
20JAK-ie THE BEST-ciakiMIĘKINIAMIX00:00:1102:06:0003:32:4207:55:3910:04:12
83KUBICKI Robert
SZULC Adam
BLACHOWSKI Jacek
60RoAd@JaZIELONA GÓRAOPEN00:00:1402:44:5304:27:3608:15:5410:12:42
84ZIÓŁKOWSKA Ewelina
GRĘBOWICZ Agnieszka
KOWALSKA Małgorzata
32Harcownik EloEloPięćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEKOBIETY00:00:1102:13:4503:52:2708:16:3110:17:29
85SZANECKI Jakub
SZANECKI Michał
SZANECKI Grzegorz
91SzaneccyWARSZAWAOPEN00:00:1301:59:0403:13:3508:20:0310:27:22
86GRZEGOREK Jakub
ABRAMCZYK Patrycja
KIĘDZIŃSKA Aneta
98Radzymin Run Team 4RADZYMINMIX00:00:1002:17:0603:48:5610:30:43
87WACHOWSKA Katarzyna
WACHOWSKA Alina
MAĆKOWSKI Mateusz
15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃMIX00:00:0802:24:5503:58:1809:00:4310:43:02
88KIEŁCZYŃSKI Rajmund
KRZYSZTOFIK Sławomir
KIEŁCZYŃSKA Katarzyna
9Over 40 TeamLUBINMIX00:00:2602:01:3303:20:1308:19:1410:45:59
89CAŁKA Agnieszka
JARZĄBEK Agnieszka
WARDAK Agnieszka
56Radzymin Run Team 1RADZYMINKOBIETY00:00:1102:45:5604:23:3108:38:3710:52:41
90CAŁKA Grzegorz
SZYMAŃSKA Agata
WARDAK Tomasz
57Radzymin Run Team 2RADZYMINMIX00:00:1102:45:5704:23:3108:38:3710:52:43
91POPCZYK Ewelina
MARKOWICZ Ewelina
KOENIG Krzysztof
76ProfiAutoTeamSOSNOWICMIX00:00:2202:32:5104:07:0709:00:2310:55:07
92KAPAŁKA Adrian
STRĘK Joanna
SZUREK Paulina
28Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMIX00:00:0602:23:2203:55:0408:59:0010:57:57
93WILK Magdalena
SOKOŁOWSKI Artur
LUBAŃSKI Mateusz
39Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX00:00:0802:25:4804:17:0709:07:1311:06:59
94SZKUP Aleksandra
PONIATOWSKI Krzysztof
BŁASZCZAK Katarzyna
4Grupa WsparciaŁÓDŹMIX00:00:1702:24:3904:03:2108:59:0511:31:53
95KUBICA Agnieszka
ŁOBODZIEC Monika
SOROCZYŃSKA Małgorzata
26MAG TeamBRZEGKOBIETY00:00:1002:11:2703:50:1409:53:3512:17:12
Niesklasyfikowani
KIŃCZYK Tomasz
SZYMAŃSKI Marcin
GIZLER Piotr
55Biegnij Oławo- drużyna 2OŁAWAOPENDNF02:05:05 DNF03:28:02 DNF07:32:51 DNF DNF
CABAJ Paweł
MIKRUT Paweł
PAWLICKI Karol
13Bagienne DzikiŚRODA ŚLĄSKAOPENDNF02:07:10 DNF03:38:28 DNF07:52:05 DNF DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)