SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ŁĄCZNIE
Sztafeta Górska 2020
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-08-29
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 75 km
Zgłoszonych : 366
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Z2_Karłów
51km
Błędne Skały
66km
Czas
netto
75km
Czas
brutto
75km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MARCINIAK Przemysław
CYRAN Piotr
OKOŃ Kamila
71NOAPRUDNIKMIX1M 700:00:0101:26:2102:18:5005:02:2306:34:4307:20:30.2007:20:31.50 5:5210,2
2HUZIOR Piotr
PIECHA Artur
KWIATKOWSKA Kinga
77Team SALMINGNOWY TARGMIX2M 800:00:0101:33:1702:31:1905:14:0606:41:1607:25:05.4007:25:06.70+00:04:355:5610,1
3LAGNER Sebastian
KULBA Marek
ROZNERSKA Dagmara
97KB Sobótka MIXSOBÓTKAMIX3M 1300:00:0201:27:4402:27:2805:32:0307:07:0807:54:08.7007:54:10.70+00:33:396:199,5
4TRZECIAKIEWICZ Mieczysław
DUNAJ Paweł
KARATKOW Ewa
27MLKS RADKÓWMYSŁOWICEMIX4M 1400:00:0201:41:0002:46:4005:34:5607:09:4307:57:56.3507:57:58.70+00:37:276:229,4
5KOWALIK Marcin
MAJEWSKA Joanna
LEWANDOWSKI Paweł
110PGE RUN ObrótRZESZÓWMIX5M 1600:00:0101:37:1702:37:2605:54:3807:22:5208:05:41.8008:05:43.20+00:45:116:289,3
6JABŁOŃSKI Paweł
ŁAŹNIOWSKI Dawid
KULIK Iwona
86Kudowianka DIP RunKUDOWA ZDROJMIX6M 1700:00:0401:49:3202:58:5705:59:1907:26:2308:08:48.3008:08:52.75+00:48:216:319,2
7MANJURA Tomasz
ZAKRZYŃSKI Paweł
RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara
122Sralinkova GaniačkaCHORZÓWMIX7M 2000:00:0601:41:5602:48:0805:48:5807:33:3508:24:39.7008:24:45.70+01:04:146:438,9
8PRUSISZ Jacek
CĄKAŁA Zuzanna
PISKORZ Robert
45ZBiegiPOLKOWICEMIX8M 3100:00:0501:52:1403:03:1406:31:5008:08:4908:57:55.5508:58:01.15+01:37:297:108,4
9TOMASIAK Adam
KAPROŃ Martyna
WŁODARCZYK Maciej
108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEMIX9M 3200:00:0701:43:1102:47:1706:27:5708:06:2408:58:16.0508:58:23.90+01:37:527:108,4
10TOMASZYK Klara
SKIBA Maciej
KOZICZAK Katarzyna
100RandomersiPOZNAŃMIX10K 300:00:2902:03:3903:24:5806:34:1308:21:5809:16:58.0509:17:27.30+01:56:557:258,1
11KAYSIEWICZ Maciej
GDULA Jakub
MAZUREK Joanna
74Natural Born Runners & BodyWorkPOZNAŃMIX11M 4400:00:0901:52:2103:05:0706:47:2008:43:0009:40:27.3009:40:36.70+02:20:057:447,8
12KUPCZAK Ewa
KOWALIŃSKI Marek
MOŃKA Karolina
73ZmiksowaniMROCZEŃMIX12K 600:00:0702:01:2803:18:1306:58:3208:49:2309:50:34.4509:50:42.30+02:30:107:527,6
13HORBOWY Sławomir
ĆWIĄKAŁA Wojciech
DZIEJMA Paulina
17Dogiel-MogielCZEPIEKOWICEMIX13M 4900:00:2201:59:5403:27:2907:09:4408:57:3909:54:46.5509:55:08.75+02:34:377:557,6
14JAGODZKI Daniel
CZERWIAK Paweł
GRABARCZYK Anna
104ScyzoryKIELCEMIX14M 5100:00:2102:04:3903:22:2607:06:0109:04:1409:59:35.3009:59:57.20+02:39:257:597,5
15PIASKOWSKI Marcin
SZYNDLAREWICZ Tomasz
BOŃKOWSKA Agnieszka
48ZbieraninaKOŃCZYCEMIX15M 5400:00:0601:50:4502:59:5707:00:3009:07:5610:10:24.3510:10:31.10+02:49:598:087,4
16MAKOWSKI Tomasz
STAŚKIEWICZ Martyna
STACHOWIAK Marek
44Chase PeanutsPOZNAŃMIX16M 5500:00:1902:12:2203:41:2907:33:0009:16:5210:13:29.0010:13:48.45+02:53:168:107,3
17MIŚTAK Jolanta
JAROSŁAWSKI Mariusz
BULARZ Mateusz
54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAMIX17K 700:00:0601:48:5302:55:1206:59:4509:07:3810:15:12.2510:15:18.35+02:54:468:127,3
18ZIMNY Tomasz
DROBCZYŃSKI Bartek
ŻYGIEŁO Monika
47PaprykarzeSZCZECINMIX18M 5600:00:0302:01:2403:20:2306:53:1509:07:3310:15:15.2010:15:18.95+02:54:478:127,3
19BUSS Konrad
ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita
BUSS Jakub
3Super TrioKUDOWAMIX19M 5700:00:1602:12:3603:49:5307:43:3409:33:2610:22:50.1010:23:06.25+03:02:348:187,2
20PTASZYŃSKI Krzysztof
PTASZYŃSKA Anna
PTASZYŃSKI Wojciech
116Speed Feet '16KOŚCIANMIX20M 6100:00:1302:13:5603:44:0408:08:5609:43:1710:29:13.1010:29:26.85+03:08:558:237,2
21SOBCZAK Dorota
RYCHLIK Sebastian
SOBCZAK Adam
40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEMIX21K 800:00:1702:18:4503:50:5307:33:3009:33:2910:38:58.9510:39:16.35+03:18:448:317,0
22SIWEK Jagoda
SIWEK Marcin
SIWEK Jarosław
41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEMIX22K 900:00:1502:22:1703:50:4607:45:5409:39:3410:41:41.3010:41:57.05+03:21:258:337,0
23JAKUBIAK Anna
WRÓBLEWSKI Jarosław
BŁACHNIO Krzysztof
8RAZ SzczecinSZCZECINMIX23K 1100:00:0602:12:4603:37:4507:38:1609:34:5410:43:32.1010:43:39.00+03:23:078:347,0
24KOZANECKI Przemysław
GAZDA Michał
KOSZYKA Weronika
7Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEMIX24M 6700:00:1201:41:0902:40:0906:36:3009:19:2910:50:25.5010:50:37.90+03:30:068:406,9
25BERLINIEC Marcin
SEMENIUK Marzena
HORODYŃSKA Mirosława
114KOTWICA BRZEGDOBRZEŃ MAŁYMIX25M 6800:00:1101:55:3003:23:4607:36:3109:47:5910:56:53.1510:57:04.70+03:36:338:456,9
26LEŚNIK Michał
ŻABKO Aleksandra
BINEK Katarzyna
85Nocne dziczkiPOBIEDZISKAMIX26M 6900:00:1702:10:4303:42:0807:59:1010:00:2911:00:53.4511:01:11.25+03:40:398:486,8
27GALIŃSKI Kamil
PAWLUK Anna
FEDOROWICZ Jowita
20JAK-ie THE BEST-ciakiMIĘKINIAMIX27M 7200:00:1102:06:0003:32:4207:55:3910:04:1211:15:47.3011:15:59.10+03:55:279:006,7
28WACHOWSKA Katarzyna
WACHOWSKA Alina
MAĆKOWSKI Mateusz
15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃMIX28K 1300:00:0802:24:5503:58:1809:00:4310:43:0211:36:43.9011:36:52.20+04:16:209:176,5
29GRZEGOREK Jakub
ABRAMCZYK Patrycja
KIĘDZIŃSKA Aneta
98Radzymin Run Team 4RADZYMINMIX29M 7400:00:1002:17:0603:48:5610:30:4311:37:12.2511:37:22.80+04:16:519:176,5
30KAPAŁKA Adrian
STRĘK Joanna
SZUREK Paulina
28Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMIX30M 7500:00:0602:23:2203:55:0408:59:0010:57:5711:56:54.0011:57:00.90+04:36:299:336,3
31POPCZYK Ewelina
MARKOWICZ Ewelina
KOENIG Krzysztof
76ProfiAutoTeamSOSNOWICMIX31K 1400:00:2202:32:5104:07:0709:00:2310:55:0711:56:52.8011:57:15.60+04:36:449:336,3
32KIEŁCZYŃSKI Rajmund
KRZYSZTOFIK Sławomir
KIEŁCZYŃSKA Katarzyna
9Over 40 TeamLUBINMIX32M 7600:00:2602:01:3303:20:1308:19:1410:45:5912:00:57.1512:01:23.35+04:40:519:366,2
33WILK Magdalena
SOKOŁOWSKI Artur
LUBAŃSKI Mateusz
39Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX33K 1500:00:0802:25:4804:17:0709:07:1311:06:5912:05:41.2012:05:49.95+04:45:189:406,2
34CAŁKA Grzegorz
SZYMAŃSKA Agata
WARDAK Tomasz
57Radzymin Run Team 2RADZYMINMIX34M 7700:00:1102:45:5704:23:3108:38:3710:52:4312:09:39.3512:09:50.45+04:49:189:436,2
35SZKUP Aleksandra
PONIATOWSKI Krzysztof
BŁASZCZAK Katarzyna
4Grupa WsparciaŁÓDŹMIX35K 1700:00:1702:24:3904:03:2108:59:0511:31:5312:54:00.7512:54:17.75+05:33:4610:195,8
Znaleziono 35 wynik(ów)