SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ŁĄCZNIE
Sztafeta Górska 2020
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-08-29
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 75 km
Zgłoszonych : 366
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 51km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Z2_Karłów
51km
     
1MARCINIAK Przemysław
CYRAN Piotr
OKOŃ Kamila
71NOAPRUDNIKMIX00:00:0101:26:2102:18:5005:02:23
2HUZIOR Piotr
PIECHA Artur
KWIATKOWSKA Kinga
77Team SALMINGNOWY TARGMIX00:00:0101:33:1702:31:1905:14:06
3LAGNER Sebastian
KULBA Marek
ROZNERSKA Dagmara
97KB Sobótka MIXSOBÓTKAMIX00:00:0201:27:4402:27:2805:32:03
4TRZECIAKIEWICZ Mieczysław
DUNAJ Paweł
KARATKOW Ewa
27MLKS RADKÓWMYSŁOWICEMIX00:00:0201:41:0002:46:4005:34:56
5MANJURA Tomasz
ZAKRZYŃSKI Paweł
RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara
122Sralinkova GaniačkaCHORZÓWMIX00:00:0601:41:5602:48:0805:48:58
6KOWALIK Marcin
MAJEWSKA Joanna
LEWANDOWSKI Paweł
110PGE RUN ObrótRZESZÓWMIX00:00:0101:37:1702:37:2605:54:38
7JABŁOŃSKI Paweł
ŁAŹNIOWSKI Dawid
KULIK Iwona
86Kudowianka DIP RunKUDOWA ZDROJMIX00:00:0401:49:3202:58:5705:59:19
8TOMASIAK Adam
KAPROŃ Martyna
WŁODARCZYK Maciej
108Harcowniki EloEloSześćDwaZeroJELCZ-LASKOWICEMIX00:00:0701:43:1102:47:1706:27:57
9PRUSISZ Jacek
CĄKAŁA Zuzanna
PISKORZ Robert
45ZBiegiPOLKOWICEMIX00:00:0501:52:1403:03:1406:31:50
10TOMASZYK Klara
SKIBA Maciej
KOZICZAK Katarzyna
100RandomersiPOZNAŃMIX00:00:2902:03:3903:24:5806:34:13
11KOZANECKI Przemysław
GAZDA Michał
KOSZYKA Weronika
7Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEMIX00:00:1201:41:0902:40:0906:36:30
12KAYSIEWICZ Maciej
GDULA Jakub
MAZUREK Joanna
74Natural Born Runners & BodyWorkPOZNAŃMIX00:00:0901:52:2103:05:0706:47:20
13ZIMNY Tomasz
DROBCZYŃSKI Bartek
ŻYGIEŁO Monika
47PaprykarzeSZCZECINMIX00:00:0302:01:2403:20:2306:53:15
14KUPCZAK Ewa
KOWALIŃSKI Marek
MOŃKA Karolina
73ZmiksowaniMROCZEŃMIX00:00:0702:01:2803:18:1306:58:32
15MIŚTAK Jolanta
JAROSŁAWSKI Mariusz
BULARZ Mateusz
54BIEGNIJ OŁAWO drużyna 1OŁAWAMIX00:00:0601:48:5302:55:1206:59:45
16PIASKOWSKI Marcin
SZYNDLAREWICZ Tomasz
BOŃKOWSKA Agnieszka
48ZbieraninaKOŃCZYCEMIX00:00:0601:50:4502:59:5707:00:30
17JAGODZKI Daniel
CZERWIAK Paweł
GRABARCZYK Anna
104ScyzoryKIELCEMIX00:00:2102:04:3903:22:2607:06:01
18HORBOWY Sławomir
ĆWIĄKAŁA Wojciech
DZIEJMA Paulina
17Dogiel-MogielCZEPIEKOWICEMIX00:00:2201:59:5403:27:2907:09:44
19MAKOWSKI Tomasz
STAŚKIEWICZ Martyna
STACHOWIAK Marek
44Chase PeanutsPOZNAŃMIX00:00:1902:12:2203:41:2907:33:00
20SOBCZAK Dorota
RYCHLIK Sebastian
SOBCZAK Adam
40Lisy Pustyni ZachódKLUCZEMIX00:00:1702:18:4503:50:5307:33:30
21BERLINIEC Marcin
SEMENIUK Marzena
HORODYŃSKA Mirosława
114KOTWICA BRZEGDOBRZEŃ MAŁYMIX00:00:1101:55:3003:23:4607:36:31
22JAKUBIAK Anna
WRÓBLEWSKI Jarosław
BŁACHNIO Krzysztof
8RAZ SzczecinSZCZECINMIX00:00:0602:12:4603:37:4507:38:16
23BUSS Konrad
ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita
BUSS Jakub
3Super TrioKUDOWAMIX00:00:1602:12:3603:49:5307:43:34
24SIWEK Jagoda
SIWEK Marcin
SIWEK Jarosław
41Siwe MuflonyPRZYGÓRZEMIX00:00:1502:22:1703:50:4607:45:54
25GALIŃSKI Kamil
PAWLUK Anna
FEDOROWICZ Jowita
20JAK-ie THE BEST-ciakiMIĘKINIAMIX00:00:1102:06:0003:32:4207:55:39
26LEŚNIK Michał
ŻABKO Aleksandra
BINEK Katarzyna
85Nocne dziczkiPOBIEDZISKAMIX00:00:1702:10:4303:42:0807:59:10
27PTASZYŃSKI Krzysztof
PTASZYŃSKA Anna
PTASZYŃSKI Wojciech
116Speed Feet '16KOŚCIANMIX00:00:1302:13:5603:44:0408:08:56
28KIEŁCZYŃSKI Rajmund
KRZYSZTOFIK Sławomir
KIEŁCZYŃSKA Katarzyna
9Over 40 TeamLUBINMIX00:00:2602:01:3303:20:1308:19:14
29CAŁKA Grzegorz
SZYMAŃSKA Agata
WARDAK Tomasz
57Radzymin Run Team 2RADZYMINMIX00:00:1102:45:5704:23:3108:38:37
30KAPAŁKA Adrian
STRĘK Joanna
SZUREK Paulina
28Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMIX00:00:0602:23:2203:55:0408:59:00
31SZKUP Aleksandra
PONIATOWSKI Krzysztof
BŁASZCZAK Katarzyna
4Grupa WsparciaŁÓDŹMIX00:00:1702:24:3904:03:2108:59:05
32POPCZYK Ewelina
MARKOWICZ Ewelina
KOENIG Krzysztof
76ProfiAutoTeamSOSNOWICMIX00:00:2202:32:5104:07:0709:00:23
33WACHOWSKA Katarzyna
WACHOWSKA Alina
MAĆKOWSKI Mateusz
15Smok Trójgłowy / Natural Born Coffee LoversPOZNAŃMIX00:00:0802:24:5503:58:1809:00:43
34WILK Magdalena
SOKOŁOWSKI Artur
LUBAŃSKI Mateusz
39Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX00:00:0802:25:4804:17:0709:07:13
35GRZEGOREK Jakub
ABRAMCZYK Patrycja
KIĘDZIŃSKA Aneta
98Radzymin Run Team 4RADZYMINMIX00:00:1002:17:0603:48:56
Znaleziono 35 wynik(ów)