SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
73,3 km
Zgłoszonych:
348
Wystartowało:
112
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
110
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28.7km | 50.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPunkt_Z1
28.7km
Punkt_Z2
50.4km
Czas
netto
73.3km
Czas
brutto
73.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BURYSKA Tomas
SADLO Dominik
BRÝDL Pavel
22SPA SCALIANO / XC / LIFE TEAMTRUTNOVOPEN1M 100:00:0102:38:2704:21:3706:03:50.0006:03:51.45 4:5712.1
2LEŚNIAK Kamil
KUBICA Marcin
PROBST Wojciech
96Inov-8 TeamPOZNAŃOPEN2M 200:00:0102:34:4904:34:4706:17:48.7006:17:49.95+00:13:585:0911.6
3KLECHA Rafał
GUTT Piotr
KOCZWARA Tomasz
99Dacza Turysty i BiegaczaZAKOPANEOPEN3M 300:00:0102:35:1104:33:5306:19:40.2006:19:41.80+00:15:505:1011.6
4OWENS Thomas
PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej
FARON Robert
111Salomon Suunto Team MXXXOPEN4M 400:00:0102:32:4104:18:1906:21:35.9506:21:37.40+00:17:455:1211.5
5MARCHUK Ilya
DOŁĘGOWSKI Krzysztof
BIELAWA Rafał
97inov-8 team - ten lepszyWARSZAWAOPEN5M 500:00:0102:52:5404:59:2306:55:55.5006:55:57.30+00:52:055:4010.6
6STAWSKI Michał
OLEKSIEWICZ Maurycy
WAWRZYNIAK Łukasz
32trucht.comŁÓDŹOPEN6M 600:00:0003:17:3705:22:4707:17:56.1007:17:56.10+01:14:045:5810
7PAGE Holly
TOMASIAK Natalia
SOUŃSKA Katarzyna
112Salomon Suunto Team WXXXKOBIETY1K 100:00:0102:54:2205:17:3907:22:12.9007:22:14.85+01:18:236:019.9
8OTREBA Maciej
OSTAPSKI Kamil
ZALEWSKI Igor
55TC Wroclaw50-504OPEN7M 700:00:0103:09:0505:26:5907:29:52.5007:29:54.45+01:26:036:089.8
9ROSKOSZ Bartosz
LEWICKI Filip
ZAŁUBSKI Jacek
84KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEOPEN8M 800:00:0102:59:3405:22:4707:30:55.9507:30:57.75+01:27:066:099.8
10RUTKA Marek
SIWIECKI Tomasz
GEPPERT Jakub
109MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃOPEN9M 900:00:0203:10:0505:28:3507:33:26.4007:33:28.50+01:29:376:119.7
11WŁODARKIEWICZ Dominik
KSIĄŻKIEWICZ Piotr
GRZYWACZEWSKA Justyna
108CITY TRAIL TeamPOZNAŃMIX1M 1000:00:0003:08:1705:18:0607:34:17.1507:34:17.15+01:30:256:119.7
12GRAMACKI Szymon
GRAMACKI Pawel
GRAMACKI Maciej
41Gramol TeamPOZNAŃOPEN10M 1100:00:0303:08:0005:26:5507:36:01.7507:36:04.85+01:32:136:139.6
13KOMENDACKI Dominik
MAŁEK Tomek
PIENIĄŻEK Patryk
9SPEED 3 TEAMGŁOGÓWOPEN11M 1200:00:0203:06:4205:27:0007:36:12.3007:36:14.70+01:32:236:139.6
14MANIAK Adam
WOLAŃSKI Jan
KORZEŃ Artur
100STAL-FOX TEAMGODZIKOWICEOPEN12M 1300:00:0203:15:5005:39:1707:48:17.0007:48:19.95+01:44:286:239.4
15MAKOWSKI Maciej
MICHALSKI Daniel
GĄSIOROWSKI Adam
36Ultra PabianicePABIANICEOPEN13M 1400:00:0803:13:3605:45:3307:56:14.8507:56:23.15+01:52:316:299.2
16PĘCHERZ Piotr
BIELA Konrad
PAZDAN Piotr
29Kowary BiegająJELENIA GÓRAOPEN14M 1500:00:0503:25:2005:53:1407:57:19.6007:57:25.50+01:53:346:309.2
17RYCZKOWSKI Daniel
MOJEK Michał
SULEJ Kamil
50Karpacz SportKARPACZOPEN15M 1600:00:0403:25:1305:55:3008:02:35.5508:02:40.50+01:58:496:359.1
18SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
JASTRZĘBSKI Piotr
33SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN16M 1700:00:0103:16:3605:53:0508:04:19.7508:04:21.20+02:00:296:369.1
19KARCZYŃSKI Dariusz
WAJEROWSKI Krzysztof
SZOPA Łukasz
11KB LUPUS OleśnicaOLEŚNICAOPEN17M 1800:00:0303:29:0506:04:2408:10:34.8008:10:38.25+02:06:466:419
20BANASZEK Adam
KRZYSZCZAK Jaromir
ŚCIUBA Aneta
19Dzikie serdelki szatanaWARSZAWAMIX2M 1900:00:0503:24:0605:49:5808:11:06.3008:11:11.90+02:07:206:419
21BASIŃSKI Piotr
WACHOWSKI Łukasz
BASIŃSKA Paulina
102Shooting Drill AcademyWROCŁAWMIX3M 2000:00:0103:06:2805:30:0408:13:56.5508:13:57.80+02:10:066:448.9
22KLIMOWICZ Marek
JUDA Witold
HRYNOWIECKI Paweł
15Zamiejscowe DzikiJELENIA GÓRAOPEN18M 2100:00:0103:09:0905:29:4108:18:49.5008:18:51.15+02:14:596:488.8
23GORZELAŃCZYK Jakub
STASIAK Marek
KOZIEŁ Szymon
82Tour de RunGOLĘCZEWOOPEN19M 2200:00:0203:10:4105:47:4908:21:17.7008:21:19.90+02:17:286:508.8
24KUNICKI Konrad
RYMARSKI Arkadiusz
ZYCH Marcin
12NOAWROCŁAWOPEN20M 2300:00:0203:23:0906:08:4308:24:04.3008:24:06.35+02:20:146:528.7
25ZAGUBIEŃ Wojciech
SKORUPA Jacek
GEZELA Robert
23EuforiaBiegacza TeamGÓRAOPEN21M 2400:00:0303:30:5206:13:3008:31:02.1508:31:05.50+02:27:146:588.6
26NOWACKI Piotr
LEHMANN Dawid
PIĄTEK Mateusz
26Mountains Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN22M 2500:00:0503:38:3606:24:4308:31:03.1008:31:09.00+02:27:176:588.6
27RATAJCZAK Marek
FOĆ Grzegorz
MRÓZ Marcin
67Volkswagen PoznańSWARZĘDZOPEN23M 2600:00:0803:19:5106:03:4108:35:09.5008:35:18.15+02:31:267:018.5
28BEM Jakub
BAZUŁKA Aleksandra
BEDNARZ Adam
53Kilometers Eaters TeamKRAKÓWMIX4M 2700:00:0503:34:3606:33:3708:36:12.0508:36:17.60+02:32:267:028.5
29MĄDRZEJEWSKI Tomasz
JOKIEL Wojciech
GRYCMAN Łukasz
79SPARTA ULTRA TEAM 1KĘPNOOPEN24M 2800:00:0403:44:4806:10:5808:36:22.0008:36:26.20+02:32:347:028.5
30MAZURKIEWICZ Jerzy
NOWAK Mariusz
KRYM Katarzyna
34SamotrzeciWROCŁAWMIX5M 2900:00:0403:36:0806:05:1208:36:35.8508:36:40.35+02:32:487:028.5
31WYRODEK Jakub
DZIENISZEWSKI Michał
KRUŻOŁEK Monika
105Turboptysie&Michał(Skalnik)NOWA RUDAMIX6M 3000:00:1203:24:4206:07:1308:49:52.5508:50:05.30+02:46:137:138.3
32CZERWIECKI Marcin
SULIMA Grzegorz
KRZESZOWSKI Marcin
3MGM StrzegomSTRZEGOMOPEN25M 3100:00:0303:41:4606:26:5508:51:47.8508:51:51.65+02:48:007:158.3
33KOŁACZEK Hubert
CIECIUCH Maciej
ZIĘTERSKI Robert
90MZG KotlinaKUDOWA-ZDRÓJOPEN26M 3200:00:0203:56:1106:36:1008:55:10.8508:55:13.70+02:51:227:188.2
34ĆWIKLIŃSKI Łukasz
KRZYSZŁOWSKI Rafał
KARAMON Marcin
17Izerska Grupa BiegowaPASIECZNIKOPEN27M 3300:00:0203:19:0306:38:0508:58:17.0508:58:19.60+02:54:287:208.2
35ADAMCZYK Mirosław
WOWER Bartłomiej
WÓJCICKI Dariusz
14CSC ADVENTURE ACADEMYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN28M 3400:00:0204:05:0506:37:2009:00:51.2009:00:53.40+02:57:017:228.1
36KRYMSKI Tomasz
TWARÓG Zbigniew
KŁOSOWSKI Piotr
63STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMOPEN29M 3500:00:0403:34:2506:32:3209:09:46.8009:09:50.80+03:05:597:308
37FEODORÓW Wojciech
JAKUBCZYK Damian
MATLOK Marek
94SkurczyBykiZABRZEOPEN30M 3600:00:0403:58:4006:43:2609:10:16.1009:10:21.05+03:06:297:308
38KRAUSE Kuba
ROMANOWICZ Emilia
TRELA Bartłomiej
47Buff Family TeamPOZNAŃMIX7M 3700:00:0203:34:5606:30:2309:11:02.2509:11:05.05+03:07:137:318
39JUSZCZYK Lukasz
SROKA Artur
NIEPSUJ Łukasz
28Ł.A.Ł.WĘGRZCE WIELKIEOPEN31M 3800:00:0403:50:3006:47:0009:21:30.1009:21:34.65+03:17:437:397.8
40GÓRAL Grzegorz
NAGACZ Krzysztof
RACUŁT Paweł
54HTC HUSARIAKRAKÓWOPEN32M 3900:00:0603:17:3406:34:4009:22:03.0009:22:09.70+03:18:187:407.8
41KANIA Marian
GRZEBIELUCH Katarzyna
GWIŻDŻ Marcin
91LedwoZipiaRYBNIKMIX8M 4000:00:1603:54:5707:07:4609:23:43.4009:24:00.20+03:20:087:417.8
42FLORCZAK Maciej
IWAN Robert
GRZESIAK Wojciech
116MTB4funOPEN33M 4100:00:1203:53:0506:43:3609:27:11.6509:27:24.15+03:23:327:447.8
43KWIATKOWSKI Paweł
KWIATKOWSKI Przemysław
KUCIA Szymon
60VictoriaPISARZOWICEOPEN34M 4200:00:1204:03:0007:04:3909:34:27.2509:34:39.40+03:30:477:507.7
44KURPIEWSKA Anna
DOMAGAŁA Grażyna
ANDRZEJCZUK Marzena
863 w 1WROCŁAWKOBIETY2K 200:00:0303:56:0807:07:2909:37:04.2009:37:07.35+03:33:157:527.6
45PUCHACZ Wojciech
ŁUŻNIAK Wojciech
SZEWCZYK Rafał
71Umiłowani w BekoniePOZNAŃOPEN35M 4300:00:1403:09:1907:15:3109:36:53.9509:37:08.60+03:33:177:527.6
46KOGUT Stanisław
DŁUGOŁĘCKI Konrad
PAWLAK Katarzyna
40Uciekające KurczakiŚWIDNICAMIX9M 4400:00:0403:27:4106:34:2609:37:12.1509:37:16.65+03:33:257:527.6
47KLIMCZAK Piotr
NYKIEL Artur
KRÓL Kamil
43SOCIOS SILESIABALINOPEN36M 4500:00:0003:54:3407:09:5709:37:32.6009:37:32.60+03:33:417:527.6
48WOJCZUK Paweł
URBAŃSKI Michał
DRESZER Bartosz
61Lądecki Tercet EgzotycznyLĄDEK ZDRÓJOPEN37M 4600:00:1303:59:2206:43:3609:38:55.8009:39:08.95+03:35:177:537.6
49PASIEKA Przemysław
CIEŚLIK Paweł
WRÓBEL Andrzej
1PO ROBOCIEKATOWICEOPEN38M 4700:00:0803:17:4406:16:1709:45:38.5009:45:46.75+03:41:557:597.5
50PISAREK Maciej
PISAREK Mateusz
MATCZUK-PISAREK Marta
49MMMŁOZINAMIX10M 4800:00:0203:01:5506:15:2209:46:12.1009:46:14.20+03:42:227:597.5
51PERENC Michał
STRZELCZYK Wiktor
MOSKWA Kamila
59Husaria Race TeamJAROSŁAWMIX11M 4900:00:0403:53:1706:48:5609:47:13.9509:47:18.25+03:43:268:007.5
52MUJIKA POIGNON Mikel
OTEIZA Marta
ALIENDE CECIAGA Eneko
93Freedom for the basque countryGASTEIZMIX12M 5000:00:0203:34:2006:28:2809:48:37.8509:48:40.10+03:44:488:017.5
53GRAMZA Katarzyna
MATUSZEWSKI Marcin
ŁYSIAK Sylwia
27DZICYRAWICZMIX13K 300:00:0903:54:4007:09:1109:49:36.5509:49:46.25+03:45:548:027.5
54ROJEWSKI Paweł
SZPILAREWICZ Basia
KRZESIMOWSKI Damian
4Niebezpieczne zbiegiŁÓDŹMIX14M 5100:00:0503:42:4007:02:4109:51:10.6009:51:16.20+03:47:248:037.4
55NOWAKOWSKA Agnieszka
JĘDRASZEK Alicja
KOZIRÓG Dagmara
88IronGirlsWARSZAWAKOBIETY3K 400:00:0703:55:0707:02:5709:51:22.2009:51:30.10+03:47:388:047.4
56MILKOWSKI Rafał
MROWCA Joanna
MILKOWSKA Justyna
106RAJRYBNIKMIX15M 5200:00:0303:33:0606:53:1009:53:47.7009:53:51.60+03:50:008:067.4
57CHOLEWA Zbigniew
SZELĄG Sławomir
SZELĄG Dariusz
89Lisy PustyniKLUCZEOPEN39M 5300:00:0904:02:3406:59:3809:59:03.8509:59:12.95+03:55:218:107.3
58LISOWSKA-WOŚ Agnieszka
SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina
GRUSZKA Kamila
5Niepo-BiegnąNIEPOŁOMICEKOBIETY4K 500:00:0503:58:4107:06:4209:59:10.8509:59:16.10+03:55:248:107.3
59MAĆKOWIAK Krzysztof
MAĆKOWIAK Michał
MAĆKOWIAK Maciej
35Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN40M 5400:00:0704:03:5307:10:0310:07:58.4010:08:05.65+04:04:148:177.2
60MAŁEK Leszek
DUDEK Remigiusz
MACHULA Arkadiusz
66Hop Siup BęcZIĘBICEOPEN41M 5500:00:1304:19:5907:23:1310:09:06.5510:09:20.20+04:05:288:187.2
61PETA Rafał
PASZKIEWICZ Maciej
KLECHA Artur
68RAMBIERNAOPEN42M 5600:00:0603:35:3907:02:3010:10:14.1010:10:20.15+04:06:288:197.2
62LESZKO Jacek
TEKIELE Jacek
BOGUCKI Kamil
21LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAOPEN43M 5700:00:0904:13:5707:22:3810:10:13.7010:10:23.40+04:06:318:197.2
63PRUSISZ Jacek
CĄKAŁA Zuzanna
PISKORZ Daria
69Volkswagen Motor PolskaPOLKOWICEMIX16M 5800:00:0903:42:1107:03:2410:12:23.7010:12:32.90+04:08:418:217.2
64HENDRYS Marek
JĘDRYCA Przemysław
MOŃKA Łukasz
80SPARTA ULTRA TEAM 2TRZCINICAOPEN44M 5900:00:0404:13:0707:15:0510:20:59.0510:21:03.25+04:17:118:287.1
65JUSZCZYK Jarosław
WILK Agata
MIKÓŁKA Monika
52Dziki z GosławiaDĄBROWA GÓRNICZAMIX17M 6000:00:1403:53:1007:09:5910:20:50.9010:21:05.55+04:17:148:287.1
66KOWALCZE Jan
ZIAJSKI Tomasz
CHMIELARZ Grzegorz
6Pato Kato Running TeamKATOWICEOPEN45M 6100:00:1004:08:1507:34:0710:22:31.9010:22:42.50+04:18:518:297.1
67ŁAŹNIOWSKI Dawid
JABŁOŃSKI Paweł
WĘGRZYNOWSKA Ewa
98SUDECCY D-E-P-tacze TEAMKUDOWA ZDRÓJMIX18M 6200:00:0504:18:5307:05:2810:22:39.9010:22:45.30+04:18:538:297.1
68GRABOŚ Nina
BONIKOWSKI Tomasz
BAKA Marcin
8NiToMa TeamWARSZAWAMIX19K 600:00:0804:10:2507:16:2210:24:29.5510:24:37.80+04:20:468:317
69DROŻDŻ Rafał
MUCHA Aleksandra
KWIATKOWSKI Adam
48GO FrajerzyOTWOCKMIX20M 6300:00:0604:09:4807:32:3210:25:03.9010:25:10.60+04:21:198:317
70BALICKA-KOCHEL Monika
ŁAPCZYŃSKA Magdalena
PAZDAN Natalia
44Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYKOBIETY5K 700:00:1404:08:4207:45:3610:26:41.0510:26:55.75+04:23:048:327
71ŻAK-ŁEBEK Ewa
SEMOW Sylwia
WITKOWSKA Ania
85Wilczyce Królika StefanaOLKUSZKOBIETY6K 800:00:0604:21:3607:36:4310:31:10.8010:31:17.75+04:27:268:367
72MAZUR Katarzyna
ZAGAŁA Piotr
NIEKRASZ Justyna
39Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAMIX21K 900:00:0804:23:4807:44:1310:34:40.0010:34:48.05+04:30:568:396.9
73MAGDA Łukasz
ADAMCZYK Łukasz
PAŁKA Łukasz
373XLGUZÓWOPEN46M 6400:00:0804:23:1407:37:1110:34:56.7510:35:05.40+04:31:138:396.9
74GRYCMAN Magdalena
DAMASIEWICZ Paula
MOŃKA Karolina
78SPARTA ULTRA TEAM Najlepsze DziewczynyTRZCINICAKOBIETY7K 1000:00:0404:12:3007:28:1910:39:53.6010:39:58.40+04:36:068:436.9
75RÓŻANOWSKI Łukasz
PARZOCH Magdalena
MALEC Arkadiusz
2SzturmBIELSKO-BIAŁAMIX22M 6500:00:0503:59:1007:52:2610:41:07.8510:41:13.10+04:37:218:446.9
76TUCHOŁKA Marta
KŁOS Anna
POTURALSKA Agata
101Torby Biegają!POZNAŃKOBIETY8K 1100:00:0704:25:5507:53:0910:42:06.2510:42:13.50+04:38:228:456.8
77MIODUSZEWSKI Mariusz
GRZESZCZUK Grzegorz
POGORZELSKI Jacek
20GrzeJaMaWARSZAWAOPEN47M 6600:00:0004:04:5107:04:4510:42:36.4010:42:36.40+04:38:448:466.8
78BUKALSKI Zbigniew
WILMAŃSKI Arkadiusz
KASPRZAK Mikołaj
16GumiarzeLUBOŃOPEN48M 6700:00:0904:59:0608:07:4010:45:11.6010:45:21.00+04:41:298:486.8
79LUBAŃSKI Robert
KOSEK Dariusz
LUBAŃSKA Alicja
18JA TY ONBUKOWICEMIX23M 6800:00:0304:04:3307:22:1110:47:32.3510:47:36.00+04:43:448:506.8
80WOŹNIAK Jerzy
KUBIAK Dominik
BERESZYŃSKI Mariusz
115PrzebiegliPOZNAŃOPEN49M 6900:00:1304:44:3007:41:5810:51:18.9010:51:32.40+04:47:408:536.8
81JĘDRZEJEWSKA-WNUK Agnieszka
JANISZEWSKI Stanisław
KRAWCZYK Marek
56ELEKTROTIM 1WROCŁAWMIX24K 1200:00:0304:04:1307:41:2610:52:24.2010:52:27.85+04:48:368:546.7
82SZPAKOWSKA Dominika
WŁODARCZYK Katarzyna
KRAUSE Anna
46RunholicPOZNAŃKOBIETY9K 1300:00:0504:23:5307:48:4610:52:28.7510:52:34.05+04:48:428:546.7
83DĄBROWSKI Kamil
TYRPA Jarosław
WAGNER Ewa
10FrusiakiWROCŁAWMIX25M 7000:00:0903:56:1107:31:4210:53:35.0010:53:44.80+04:49:538:546.7
84MAŚLANKA Andrzej
GRIESMANN Krzysztof
MILEWSKI Piotr
73Palacsinta patavalKŁODZKOMIX26M 7100:00:1003:41:3606:53:4010:57:01.4510:57:11.90+04:53:208:576.7
85KAMIŃSKI James Artur
OLESZAK Piotr
KWIATKOWSKA Aleksandra
113Kingrunner UltraJÓZEFÓWMIX27M 7200:00:0604:04:2207:18:0911:00:01.8011:00:07.95+04:56:169:006.7
86SZAROWAR Alicja
TRZOP Andrzej
FLIGIER Katarzyna
70Nowe GraniceZIELONA GÓRAMIX28K 1400:00:0704:30:0807:46:2611:05:45.8011:05:52.95+05:02:019:046.6
87KICIŃSKA Zuzanna
NOWAK Krzysztof
BERĘSEWICZ Małgorzata
58Kozice i spółkaWARSZAWAMIX29K 1500:00:0704:28:4207:48:5411:06:21.1011:06:29.00+05:02:379:056.6
88KWASZEWSKI Mariusz
KRZECZKOWSKI Roman
KOWALCZYK Agnieszka
42Goniące KogutyPSZENNOMIX30M 7300:00:0804:15:1307:23:3111:06:38.1511:06:46.40+05:02:549:056.6
89KRAWCZYK Piotr
PIOTROWSKA-TRONINA Joanna
HAMERLA Adam
38Piękni i BestiaŁAZISKA GÓRNEMIX31M 7400:00:1604:42:0608:23:1211:08:44.4011:09:00.60+05:05:099:076.6
90BARTYZEL Marek
GAJDA Krzysztof
STOŁOWSKA Natalia
65CERBERZAWOJAMIX32M 7500:00:0303:07:2506:37:1711:13:25.9511:13:29.00+05:09:379:116.5
91MAJCHROWSKI Jacek
HARNIK Michal
PLACHA Piotr
30Kopalnia MocyTARNOBRZEGOPEN50M 7600:00:0604:19:1107:56:3111:13:32.1511:13:39.10+05:09:479:116.5
92GAŁKA Marcin
PODLASIŃSKA Paulina
LEGUTKO Piotr
77Dziki TrzyJASIEŃMIX33M 7700:00:1204:24:3508:27:4711:16:42.2511:16:55.15+05:13:039:136.5
93WABERSKI Przemysław
SIWA Dominik
KLUSKA Krzysztof
92Muszix teamPOZNAŃOPEN51M 7800:00:0604:25:5308:13:0011:20:17.8511:20:24.60+05:16:339:166.5
94STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna
NIMSZ Kamila
ZENDWALEWICZ Ewa
83HarcowniczkiMIŁOSZYCEKOBIETY10K 1600:00:0305:10:5605:55:4011:21:30.4011:21:33.75+05:17:429:176.5
95RUTKOWSKI Mariusz
BIOŁY Małgorzata
RUTKOWSKA Katarzyna
45CRAZY TRIOWROCŁAWMIX34M 7900:00:0403:56:3107:51:3911:24:22.1011:24:27.00+05:20:359:206.4
96NIEDZIELAK Łukasz
MAĆKOWIAK Paulina
MAJEWICZ Natalia
104kozice poznanskiePOZNAŃMIX35M 8000:00:1004:06:3008:03:2811:24:16.4511:24:27.20+05:20:359:206.4
97WALCZUK Paweł
SZYMAŃSKI Marek
DUBER Michał
81Grizzly TeamWROCŁAWOPEN52M 8100:00:1204:54:0408:09:3811:31:26.8011:31:39.75+05:27:489:256.4
98PIĄTEK Karolina
SNOCH Justyna
BINCZYCKA Aleksandra
51nogamidogory.plKRAKÓWKOBIETY11K 1700:00:0603:56:0206:48:5911:31:47.7011:31:54.55+05:28:039:266.4
99SOŁTYSIAK Karol
BARTKOWIAK Anna
SIUDAK Anna
103Kozice NizinnePOZNAŃMIX36M 8200:00:1004:33:4508:06:3011:35:30.4511:35:40.60+05:31:499:296.3
100PABIJAŃCZYK Damian
SZACHEWICZ Sławomir
MICHALSKI Jacek
74WLKSWROCŁAWOPEN53M 8300:00:1005:06:3708:35:5311:44:31.7011:44:41.80+05:40:509:366.2
101KONOPACKI Krzysztof
ŁOPOKA Przemysław
ADAMIAK Marta
72Aby do Mety!ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMIX37M 8400:00:1304:59:0208:37:5411:44:29.0011:44:42.70+05:40:519:366.2
102KULPA Paweł
WITECKA Milena
GRUDZIŃSKI Raul
87DzikiPOBIEROWOMIX38M 8500:00:0004:08:4608:02:2411:48:39.9511:48:39.95+05:44:489:406.2
103ROMANIUK Bartosz
PONIATOWSKI Seweryn
SZYDŁOWSKI Sebastian
57ELEKTROTIM 2WROCŁAWOPEN54M 8600:00:0304:25:3107:41:4111:49:38.2011:49:41.80+05:45:509:406.2
104POTOCZNY Łukasz
SKORUPA Paulina
GEZELA Joanna
25EuforiaBiegacza Team 2GÓRAMIX39M 8700:00:0604:13:0908:11:4311:59:29.8511:59:36.20+05:55:449:486.1
105MARCINKIEWICZ Marta
PRIGAN Grzegorz
SIKORA Agnieszka
62Aniołki MatneraWROCŁAWMIX40K 1800:00:1404:52:5108:43:4712:04:36.9512:04:51.85+06:01:009:536.1
106STEC Adam
KRZYSZTOŃ Grzegorz
BARCZEWSKA Agnieszka
31FCMISIENIECHCEWYSOKAMIX41M 8800:00:1404:54:5608:43:3612:08:15.2512:08:29.65+06:04:389:566
107KORNAŚ Marcin
PITOŃ Paweł
FIDEI Oliwia
107Aby do mety / ZGBFZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMIX42M 8900:00:1405:25:1608:37:5312:10:06.7512:10:21.40+06:06:299:576
108CISZYŃSKI Marek
CZESNOWICKI Jakub
JAKUBOWSKA Małgorzata
13GosiaKubaMarekKATOWICEMIX43M 9000:00:1004:25:2708:32:3912:15:19.4512:15:30.05+06:11:3810:016
109ODZIEMCZYK Sebastian
JAROSZ Grzegorz
ULER Maciej
6410. Warszawski Pułk SamochodowyGARWOLINOPEN55M 9100:00:1005:08:0409:17:1013:30:31.3513:30:41.35+07:26:4911:035.4
110BALCERZAK Tomasz
TRZECIAK Przemysław
BALCERZAK Agnieszka
75POZNAŃSKIE PYRYKONARZEWOMIX44M 9200:00:1104:00:43+01:22:268:237.2
BUREK Bartosz
STORTZ Piotr
BOGACKI Marek
114Przebiegli 2POZNAŃOPENDNF04:44:29 DNF DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Robert
KĘCIK Janusz
SĘPKA Daria
76Spartanie DzieciomMARKIMIXDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 112 wynik(ów)