SZTAFETA GÓRSKA - SOLO

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-04-13
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
73,3 km
Zgłoszonych:
151
Wystartowało:
137
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
122
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 26.7km | 28.7km | 47.9km | 50.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPunkt_przed_Z1
26.7km
Punkt_Z1
28.7km
Punkt_przed_Z2
47.9km
Punkt_Z2
50.4km
Czas
netto
73.3km
Czas
brutto
73.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GORCZYCA Bartosz 2GrupaLuktrans.plSKOŁYSZYNM-201M 100:00:0202:42:1202:52:1804:58:3305:09:3907:25:44.5507:25:46.95 6:049.9
2VADZIS Artūrs 130DRUSTIM-202M 200:00:0302:44:5202:56:2205:12:5905:23:4607:41:40.2007:41:43.45+00:15:566:179.5
3PENC Ondřej 35Cyklo TonyMEZIMĚSTÍM-401M 300:00:0602:42:0502:53:3805:21:2305:33:4207:52:22.1507:52:28.70+00:26:416:269.3
4GONCZARENKO Jarek 141ŻYWIECM-301M 400:00:0102:48:4803:00:4705:29:2105:38:5908:07:51.6008:07:52.80+00:42:056:399
5SMOLIS Ivo 132OPOLEM-302M 500:00:0002:52:4403:04:4505:40:2705:52:5708:29:50.8008:29:50.80+01:04:036:578.6
6STUDENCKI Dawid 131KRAKÓWM-303M 600:00:0303:03:0603:15:1405:44:2305:55:5708:32:25.0508:32:29.00+01:06:426:598.6
7PUCHAŁA Radosław 128KB SobótkaSOBÓTKAM-402M 700:00:0503:00:0603:12:5905:45:4905:57:4508:32:29.5508:32:35.50+01:06:486:598.6
8NIEDŹWIEDŹ Tomasz 138SOBÓTKAM-304M 800:00:0203:04:3503:17:4605:52:1506:03:2908:33:32.4508:33:34.90+01:07:477:008.6
9SZAPORÓW Łukasz 40Infinity-GymPROSZOWICEM-305M 900:00:0502:55:2503:08:0405:48:0506:01:1208:43:39.3008:43:45.05+01:17:587:088.4
10GRZESIEK Góral 18MiniTadzikKRAKÓW SWOSZOWICEM-306M 1000:00:0203:05:5403:19:2305:58:0106:09:2508:48:27.2508:48:29.55+01:22:427:128.3
11JUDA Witold 54JELENIA GÓRAM-403M 1100:00:0603:07:4403:21:5206:00:1906:12:0008:49:34.4008:49:41.10+01:23:547:138.3
12SKOCZYLAS Adrian 106Skoczyliwlasy.pl / Stay InsaneŚWIDNIKM-307M 1200:00:0803:08:2803:22:2706:03:2906:15:5208:53:05.8508:53:14.00+01:27:277:168.2
13MYSZCZYSZYN Łukasz 31KUDOWA ZDRÓJM-308M 1300:00:0303:08:5003:22:2306:06:1606:18:4308:54:34.3508:54:38.15+01:28:517:178.2
14WŁOCHAL Robert 112WAŁBRZYCHM-309M 1400:00:1803:15:3603:29:1706:09:3306:23:4308:58:13.2508:58:32.05+01:32:457:208.2
15PAWLICA Paweł 135Polskie Radio/TatraCampKRAKÓWM-3010M 1500:00:0303:18:5103:31:2906:07:3906:20:1509:01:11.3009:01:14.40+01:35:277:228.1
16MAJER Ewa 1DOBCZYCEK-301K 100:00:0303:16:3003:30:5206:12:4106:25:3609:04:33.5009:04:36.55+01:38:497:258.1
17SZCZEPANIAK Witold 104OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-404M 1600:00:2103:17:3003:31:4006:12:2806:24:5309:14:48.5509:15:09.95+01:49:237:347.9
18KONVALINA Matej 105HRADEC KRALOVEM-3011M 1700:00:0603:17:5903:32:2706:18:2406:31:1509:15:31.0509:15:37.70+01:49:507:347.9
19WOLBACH Tomasz 44Wolne ŚlimakiPOZNANM-3012M 1800:00:0903:08:3003:22:3206:09:3806:23:5409:18:39.6009:18:49.05+01:53:027:377.9
20JEDWABNY Piotr 102WROCŁAWM-3013M 1900:00:0603:08:2403:22:0606:20:1706:34:2109:21:25.1009:21:31.45+01:55:447:397.8
21TRACZYKIEWICZ Karolina 116Skoczyliwlasy.pl / Stay InsaneSZCZEBRZESZYNK-201K 200:00:0703:41:2906:26:3306:39:5709:21:52.1009:21:59.35+01:56:127:397.8
22GEZELA Robert 51EuforiaBiegacza TeamGÓRAM-405M 2000:00:0203:12:4703:27:2906:12:5606:26:1509:25:09.7509:25:12.05+01:59:257:427.8
23DURAŁ Grzegorz 78Trening UltrasaWROCŁAWM-406M 2100:00:1003:16:1003:30:0806:18:2306:31:3109:32:08.4009:32:19.05+02:06:327:487.7
24KUŹMIAK Stanisław 115ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM-407M 2200:00:1003:22:0003:37:1906:37:1306:49:3309:33:15.7509:33:26.60+02:07:397:497.7
25SIWIK Dariusz 37MAŁOMICEM-408M 2300:00:1103:10:5603:24:3206:36:3209:34:56.6009:35:08.05+02:09:217:507.6
26GRAMACKI Pawel 94Geopartners Paweł GramackiTRZCIELINM-3014M 2400:00:1203:11:0103:24:1806:23:1806:36:2409:36:42.5009:36:54.65+02:11:077:527.6
27WICHŁACZ Paweł 136KB Maniac PoznańSZRENIAWAM-3015M 2500:00:1803:19:2303:33:3706:24:3606:37:5709:37:33.5009:37:52.00+02:12:057:527.6
28PIETRYSZYN Emil 21ŻNINM-203M 2600:00:0003:19:1603:35:2106:38:4106:51:5209:37:56.7009:37:56.70+02:12:097:537.6
29ŻYŻA Piotr 20Maagnus Team SkokowaSKOKOWAM-409M 2700:00:1003:18:2403:33:4606:26:5806:40:1209:41:50.0509:42:00.30+02:16:137:567.6
30DYBOL Dawid 65OSTRÓW WLKPM-4010M 2800:00:0803:23:3603:38:3506:41:0706:53:2209:44:01.9509:44:10.70+02:18:237:587.5
31DWORNICKI Paweł 100Żary Runners TeamŻARYM-3016M 2900:00:1003:22:1703:37:2306:37:1606:49:3609:45:28.8009:45:39.35+02:19:527:597.5
32GAWLEWICZ Krystyna 119Gawełki Team/ Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-302K 300:00:1903:21:4703:37:1906:31:1806:46:3609:48:35.0009:48:54.45+02:23:078:017.5
33WOLSKI Kamil 71POZNAŃM-3017M 3000:00:0803:26:5903:43:1306:46:1907:00:0109:59:16.4009:59:24.80+02:33:378:107.3
34ZAWADZKI Andrzej 124MKS SiechniceSIECHNICEM-3018M 3100:00:2403:20:1503:35:1906:44:1306:59:3910:03:04.9010:03:29.05+02:37:428:137.3
35BOLTA Urban 134AO DomžaleDOL PRI LJUBLJANIM-3019M 3200:00:0003:33:0406:44:0410:03:53.0010:03:53.00+02:38:068:147.3
36STRYCHARSKI Ks. Krystian 92Trailowe Biegi Duchowe Ave MARIA Kids !WARSZAWAM-3020M 3300:00:0403:20:3903:35:2906:39:4906:53:4510:04:24.4510:04:28.95+02:38:428:147.3
37BARANOW Tomasz 148PLATERÓWM-4011M 3400:00:0903:24:3903:39:2206:41:1306:56:4810:05:56.2510:06:05.55+02:40:188:157.3
38KOZAK Robert 81Ronal Polska RunWAŁBRZYCHM-4012M 3500:00:1203:11:4203:28:1706:43:4707:02:3410:10:14.4510:10:26.90+02:44:398:197.2
39TROCHANOWSKI Krystian 137RUSYN - LEMSOBINM-204M 3600:00:0703:24:5603:40:4906:48:4407:03:1510:13:52.9510:14:00.25+02:48:138:227.2
40TOPOLSKI Marcin 39Człowiek który nie boi Chucka NorrisaJADOWNIKIM-4013M 3700:00:1003:24:3503:39:2006:41:1406:56:4710:14:33.2010:14:43.95+02:48:578:237.2
41PLUTA Daniel 122TEAM PLUTTPIASTÓWM-3021M 3800:00:0603:14:1803:28:0606:39:4106:55:1410:16:22.7510:16:29.70+02:50:428:247.1
42NOWAK Mariusz 69WROCŁAWM-3022M 3900:00:1603:27:3403:41:1906:45:4007:00:0710:17:09.3010:17:26.05+02:51:398:257.1
43LACHOWSKI Robert 139ŁÓDŹM-3023M 4000:00:0803:21:5103:37:5405:50:1707:00:0110:20:02.3010:20:10.40+02:54:238:277.1
44JEZIORSKI Tomasz 89ŁÓDŹM-3024M 4100:00:1503:36:2903:51:4007:00:3707:16:0410:20:40.5510:20:55.70+02:55:088:287.1
45CHOLEWA Zbigniew 111Lisy PustyniKLUCZEM-4014M 4200:00:1203:32:5603:49:0906:57:2207:13:4110:21:29.5010:21:41.65+02:55:548:287.1
46URBAŃCZYK Darek 125WARSZAWAM-4015M 4300:00:1403:23:5803:38:4706:48:3407:06:0810:24:05.6010:24:20.55+02:58:338:307
47KOZŁOWSKI Leszek 84LESZNOM-4016M 4400:00:2003:40:5803:57:5307:11:3507:26:2210:34:05.0010:34:25.55+03:08:388:396.9
48ZUB Arkadiusz 91Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIM-4017M 4500:00:1003:42:1503:59:0807:15:1807:30:0410:34:32.6010:34:42.85+03:08:558:396.9
49WRÓBEL Dariusz 99WROCŁAWM-3025M 4600:00:1303:39:4103:55:0807:12:4907:26:3310:34:46.5010:35:00.00+03:09:138:396.9
50KRZESZOWSKI Marcin 52STRZEGOMM-3026M 4700:00:0003:43:3407:12:5507:26:4610:42:07.4010:42:07.40+03:16:208:456.8
51KŁOSOWSKI Piotr 87STRZEGOMM-4018M 4800:00:2003:30:1403:44:4007:12:3907:26:2710:41:47.5510:42:07.60+03:16:208:456.9
52MLAK Kazimierz 98Wielka SowaMILIKOWICEM-601M 4900:00:1503:42:1803:58:2807:10:5807:27:4110:46:53.5010:47:09.05+03:21:228:496.8
53KOWAL Wiesław 75ZIĘBICEM-4019M 5000:00:1703:30:1003:45:5507:07:1107:24:4510:48:20.7010:48:38.15+03:22:518:506.8
54KOZIEŁ Tomasz 14#wawrzynteamKUDOWA-ZDRÓJM-4020M 5100:00:0403:17:5303:31:4106:55:4107:11:2110:51:41.6510:51:46.20+03:25:598:536.7
55BANASIK Bartosz 93@razemwdobrymnastrojuWARSZAWAM-3027M 5200:00:0503:38:0703:54:0607:15:1907:31:0111:04:29.6011:04:35.55+03:38:489:036.6
56KRELL Marcin 61WITASZYCEM-3028M 5300:00:0003:52:1604:08:5207:31:2407:48:1911:08:01.6011:08:01.60+03:42:149:066.6
57PIETRZAK Jan 16WKURW_TEAMWROCŁAWM-3029M 5400:00:1203:37:4403:53:4107:21:1707:37:4011:09:59.2011:10:12.00+03:44:259:086.6
58MALINOWSKI Jerzy 46ZIĘBICEM-501M 5500:00:1803:43:0004:00:3307:27:4607:43:4511:10:01.0511:10:19.10+03:44:329:086.6
59KRÓL Marcin 151OS Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEM-4021M 5600:00:2403:51:4504:08:5007:24:4307:41:4511:12:37.3011:13:02.10+03:47:159:106.5
60APANOV Andrey 121Sobas TeamWROCLAWM-3030M 5700:00:2104:01:0504:17:2607:33:3007:48:3411:19:33.9011:19:54.90+03:54:079:166.5
61DZIEWIĘCKI Łukasz 149WROCŁAWM-3031M 5800:00:2104:01:1404:17:2507:33:2507:48:3311:19:33.7511:19:55.10+03:54:089:166.5
62KAPŁOWSKI Jerzy 33WAŁBRZYCHM-4022M 5900:00:2104:00:1704:16:5807:35:4107:53:0811:20:31.9511:20:53.60+03:55:069:176.5
63MARCHEWKA Joanna 63CZERNICHÓWK-401K 400:00:1604:03:2704:20:4307:44:4008:01:4311:22:29.5011:22:46.45+03:56:599:186.4
64KLIMCZEWSKI Andrzej 120Forever Young ŁódźŁÓDŹM-502M 6000:00:0503:44:3604:02:2307:33:2207:49:3011:22:56.8011:23:01.95+03:57:159:196.4
65STECZKOWSKA Anna 43OŁAWAK-303K 500:00:0304:01:4204:19:0707:39:4307:57:1111:23:03.3511:23:06.55+03:57:199:196.4
66PAWELEC Mariusz 41KUDOWA ZDRÓJM-3032M 6100:00:0503:50:4604:06:2807:37:4307:53:0311:23:12.9011:23:18.55+03:57:319:196.4
67NOWAK Paweł 123Klub Biegacza SupermaratończykKALISZM-602M 6200:00:0403:46:0904:02:4807:30:0407:48:1511:23:18.8511:23:22.95+03:57:369:196.4
68SZUBART Kazimierz 97WIELKA SOWADZIERŻONIÓWM-603M 6300:00:1604:07:1704:25:0407:48:0208:03:5711:23:08.7511:23:24.95+03:57:389:196.4
69SCHWITALLA Adrian 82MKS SiechniceSIECHNICEM-4023M 6400:00:2503:52:4804:09:2307:36:2707:52:2811:25:30.0011:25:55.25+04:00:089:216.4
70GAWLIK Marcin 74MKS SiechniceSIECHNICEM-4024M 6500:00:2503:52:5204:09:2307:36:2307:52:2811:25:30.5011:25:55.70+04:00:089:216.4
71KALICZAK-SZWAJA Monika 30SZPROTAWAK-402K 600:00:1203:58:5504:14:3807:40:5107:57:0311:30:36.6011:30:48.75+04:05:019:256.4
72HAKKE Gosia 86Biegamdlazdrowia.plJELENIA GÓRAK-403K 700:00:1503:58:4904:14:3407:40:4607:57:0711:30:33.6011:30:49.05+04:05:029:256.4
73ŻAKOWSKI Karol 57Calories Of FunPOZNAŃM-3033M 6600:00:1803:59:1704:15:4007:38:3707:56:3811:30:34.9511:30:53.60+04:05:069:256.4
74HETMAŃSKI Filip 42KUDOWA ZDRÓJM-4025M 6700:00:0504:01:3604:18:3907:46:2408:04:4711:33:17.0011:33:22.65+04:07:359:276.3
75RASAŁA Karolina 17Biegiem po marzenia TEAM / Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAK-202K 800:00:0603:40:3703:58:2507:33:3007:48:0711:38:21.1511:38:27.50+04:12:409:316.3
76GAJLUSZ Dawid 36biegiem po marzenia TEAMOLEŚNICAM-3034M 6800:00:0603:40:3903:58:2607:33:3707:48:0411:38:21.4011:38:27.65+04:12:409:316.3
77WOŹNICA Robert 146Hellwood GliwiceMIKOLOWM-205M 6900:00:1503:54:3004:12:0907:39:4707:56:3011:38:44.0511:38:59.80+04:13:129:316.3
78DUDEK Remigiusz 76ZIĘBICEM-3035M 7000:00:1803:54:4704:12:5107:45:4208:03:5311:39:06.9011:39:25.10+04:13:389:326.3
79HYSKI Mateusz 150okrokwiecej.plMIŁOSZYCEM-3036M 7100:00:1703:53:4804:11:2907:40:5507:57:1211:40:41.8511:40:59.25+04:15:129:336.3
80GORZOCH Justyna 72Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-304K 900:00:2204:03:1304:21:1207:52:1008:07:5611:40:41.8511:41:04.70+04:15:179:336.3
81GRZESZCZUK Wojciech 27Visual Family CollectiveWARSZAWAM-503M 7200:00:1503:57:1704:13:3307:47:5708:04:2011:41:21.7511:41:37.70+04:15:509:346.3
82KMET Michal 11MZJAVAM-3037M 7300:00:2204:09:2804:28:5807:52:1708:09:2911:43:12.5511:43:35.05+04:17:489:356.3
83WOLANIN Tomasz 48kw warszawaSZCZECINEKM-4026M 7400:00:2203:58:0304:15:3107:49:4108:07:1911:45:25.8011:45:47.95+04:20:019:376.2
84PASZKIEL Artur 49SZCZECINEKM-4027M 7500:00:2203:57:4804:15:0307:49:3908:07:1711:45:25.7011:45:48.05+04:20:019:376.2
85PELÍŠEK Zdeněk 113SMIŘICEM-3038M 7600:00:0004:13:3208:01:3611:45:49.0011:45:49.00+04:20:029:376.2
86DZIUBA Piotr 140WROCŁAWM-4028M 7700:00:2504:02:0504:20:3407:54:3408:11:0311:46:37.3511:47:02.90+04:21:159:386.2
87GROCHOWSKI Wojciech 50Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAM-3039M 7800:00:2404:03:2404:20:1107:51:5008:09:1911:49:28.9511:49:53.25+04:24:069:406.2
88LACH-PAPCIAK Katarzyna 142JAWORK-404K 1000:00:1304:05:2004:23:2907:58:1808:15:5711:49:58.0511:50:11.35+04:24:249:416.2
89MIODUSZEWSKI Mariusz 32WARSZAWAM-4029M 7900:00:3003:57:0504:13:3907:47:3708:04:0511:49:41.4511:50:11.55+04:24:249:406.2
90REINERT Aleksandra 67PSZCZYNAK-405K 1100:00:0903:58:3204:16:5407:52:2708:09:1011:52:44.4011:52:54.35+04:27:079:436.2
91ZIEMBA Damian 59ANTONTEAMKEDZIERZYN-KOŹLEM-4030M 8000:00:2504:00:5404:17:2007:49:0808:04:4911:57:37.3011:58:02.65+04:32:159:476.1
92BODIO Dariusz 85Sparta ZiębiceZIĘBICEM-504M 8100:00:1903:52:4404:09:2607:45:4508:02:4212:01:48.2012:02:07.80+04:36:209:506.1
93WOJCIECHOWICZ Leszek 45Dzieci KotanaBORZYKOWOM-3040M 8200:00:1004:01:4104:19:2808:02:2408:20:3812:12:11.0012:12:21.85+04:46:349:596
94JAROSŁAWSKI Mariusz 55OŁAWAM-4031M 8300:00:1904:12:4804:31:2408:14:3408:31:2112:16:54.3512:17:13.45+04:51:2610:036
95LIC Janusz 96ZABRZEM-505M 8400:00:2304:17:2304:35:0208:24:3108:41:4812:21:09.4012:21:33.10+04:55:4610:065.9
96JEZIORSKI Przemysław 83ŁÓDŹM-4032M 8500:00:1504:14:1504:32:3908:12:3008:31:2912:22:43.7012:22:58.85+04:57:1110:075.9
97SCHULZE Jörg 73DAV ZittauLUCKENWALDEM-604M 8600:00:1804:17:1104:34:4108:10:4808:28:4012:24:03.9012:24:22.10+04:58:3510:095.9
98HAMERLA Adam 4RUDA ŚLĄSKAM-3041M 8700:00:1703:34:1003:49:0507:33:1607:52:5412:38:47.6012:39:05.00+05:13:1810:215.8
99DRWIĘGA Maciej 79POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4033M 8800:00:1803:59:2604:17:2308:12:1808:30:3412:38:51.1012:39:10.05+05:13:2310:215.8
100DROBOT Piotr 771972SANOKM-4034M 8900:00:1904:05:0804:25:2008:12:2008:30:4112:38:52.2012:39:11.95+05:13:2510:215.8
101NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 80POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4035M 9000:00:1904:05:1104:25:2308:12:2308:30:4112:38:52.3012:39:12.05+05:13:2510:215.8
102MAJ Marek 38WROCŁAWM-3042M 9100:00:1504:07:2804:26:1908:10:4508:29:3212:43:19.4012:43:34.55+05:17:4710:245.8
103RAJZER Mariusz 110BodyKineticWARSZAWAM-4036M 9200:00:0404:05:1604:23:5608:14:4608:32:5212:55:29.2512:55:34.00+05:29:4710:345.7
104MAKSELON Anna 107SZCZECINEKK-305K 1200:00:0804:12:0004:29:4908:24:3508:49:3512:57:33.7012:57:42.10+05:31:5510:365.7
105MAKSELON Maciej 108Torpedo SzczecinekSZCZECINEKM-3043M 9300:00:0904:24:1504:42:2808:24:3008:49:3612:57:32.6512:57:42.35+05:31:5510:365.7
106WIÓREK Maciej 114RDLP w SzczecinkuSZCZECINEKM-3044M 9400:00:0804:12:0204:29:5208:24:3808:49:3912:57:34.9512:57:42.95+05:31:5610:365.7
107JĘDRYCHA Michał 68CFO Running Team / Triathlon X-TeamDĄBROWA GÓRNICZAM-4037M 9500:00:0904:02:5504:22:2008:10:4808:31:5513:15:31.9013:15:41.10+05:49:5410:515.5
108PRZERWA Andrzej 64Kocham Iza, Maje i Borysiaka super chłopakaDZIERŻONIÓWM-4038M 9600:00:1304:18:2804:38:0908:42:2109:02:5513:16:12.9513:16:26.75+05:50:3910:515.5
109GRZESIAK Rafał 3GŁOGÓWM-4039M 9700:00:2404:21:4504:39:2508:30:2108:51:0813:25:49.6013:26:14.10+06:00:2710:595.5
110CECUŁA Andrzej 15GŁOGÓWM-206M 9800:00:2504:21:4304:38:0008:30:1808:51:0613:25:49.6513:26:14.75+06:00:2710:595.5
111BASZCZYSZYN Artur 9KUDOWA ZDRÓJM-3045M 9900:00:0404:18:5604:36:3908:45:3809:05:3113:27:59.8513:28:04.40+06:02:1711:015.4
112KOSTRUBIEC Maciej 58MROWINOM-207M 10000:00:1504:04:5204:25:3408:30:0608:50:5613:33:57.9013:34:13.70+06:08:2611:065.4
113DUBKIEWICZ Jędrzej 53POZNAŃM-3046M 10100:00:0704:02:5404:21:3508:29:2808:50:4713:34:06.7013:34:14.30+06:08:2711:065.4
114DOMINIK Kubiak 29POZNANM-3047M 10200:00:0704:02:4904:21:4008:29:2408:50:4713:34:06.6013:34:14.45+06:08:2711:065.4
115CIUK Piotr 143Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM-4040M 10300:00:1604:26:3104:48:0708:43:5509:01:1513:33:59.3513:34:15.85+06:08:2811:065.4
116SASIN Anna 47Vege RunnersWARSZAWAK-306K 1300:00:2304:32:2404:50:3708:49:4509:06:3213:38:36.9013:39:00.35+06:13:1311:105.4
117PITOŃ Paweł 7Aby Do MetySZKLARYM-3048M 10400:00:2604:32:1804:49:1408:49:3309:07:2013:38:35.0513:39:01.70+06:13:1411:105.4
118SZCZEPANIK Daniel 127WARSZAWAM-4041M 10500:00:1104:32:3904:52:3808:49:5209:07:3513:38:51.6513:39:03.40+06:13:1611:105.4
119HOFFMANN Grzegorz 117Kościan TeamCZEMPIŃM-4042M 10600:00:2604:39:5104:59:0409:09:4509:29:2413:42:58.4513:43:25.35+06:17:3811:135.3
120FILIPIAK Sebastian 28LZS LipaLIPAM-4043M 10700:00:2404:24:5404:45:3908:43:0509:03:2813:44:25.5013:44:50.15+06:19:0311:145.3
121DĘBEK Piotr 101Przedwojewski Mountain TeamŚWIDNICAM-4044M 10800:00:2104:39:1004:58:2709:06:2409:26:4013:46:34.0013:46:55.05+06:21:0811:165.3
122SZPILAREWICZ Basia 8Aby do Mety / Radio WrocławZIĘBICEK-406K 1400:00:2604:43:3205:04:4309:34:2809:46:4614:05:47.3014:06:13.50+06:40:2611:325.2
BAKALARZ Emil 129PGS Software TeamWROCŁAWM-30DNF03:08:30 DNF03:23:24 DNF06:34:30 DNF06:50:44 DNF DNF DNF--
KIEC Mateusz 6Przenosimy GóryBIERUŃM-20DNF04:19:09 DNF04:37:14 DNF08:25:27 DNF08:52:01 DNF DNF DNF--
KRĘZEL Krzysztof 24Night Runners WrocławWISZNIA MAŁAM-20DNF03:30:00 DNF03:48:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAZERA Karol 12Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej/Kudowscy Miłosnicy BieganiaKUDOWA-ZDRÓJM-40DNF03:39:53 DNF03:56:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
LECKI Seweryn 109Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM-30DNF04:24:07 DNF04:46:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
SCHABOWSKI Grzegorz 25#WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEM-30DNF04:39:47 DNF04:58:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYŁ Tomasz 60Night Runners Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40DNF04:45:04 DNF05:07:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Andrzej 62CZERNICHÓWM-40DNF04:48:11 DNF05:09:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
SEDLAK Robert 56LUBSKOM-40DNF04:48:27 DNF05:09:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 22Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-40DNF05:01:49 DNF05:21:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITECKA Milena 144POBIEROWOK-30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁOPOKA Przemysław 10Aby Do MetyZIĘBICEM-20DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUĆKO Artur 5TataAli TeamJELENIA GÓRAM-50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 26Biegiem Po PiwoŁÓDŹM-60DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Marek 90JANOSPORT TEAM LEGNICALEGNICAM-50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 137 wynik(ów)