SZTAFETA GÓRSKA - SOLO

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-08-29
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
73,3 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
82
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
75
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 41km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Batorówek
41km
Z2_Karłów
51km
Błędne Skały
66km
Czas
netto
75km
Czas
brutto
75km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1GORZELAŃCZYK Jakub 1082MKS SIECHNICEPOZNAŃM-201M 100:00:0401:35:0802:33:1204:11:0705:25:4007:04:5907:51:31.8507:51:35.90 6:179,5
2KORPALSKI Tomasz 1007BZGGDAŃSKM-301M 200:00:1501:43:4902:45:0204:28:4505:52:1007:34:2208:21:05.1008:21:20.75+00:29:446:409,0
3SOCZOMSKI Grzegorz 1104ALTRA TEAM RED / CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWM-302M 300:00:0301:36:3202:36:4104:20:4005:44:1207:30:2908:23:24.5508:23:27.60+00:31:516:428,9
4GONCZARENKO Jarek 1106RUN100LOVERADKÓWM-401M 400:00:0201:36:4902:37:2904:26:2705:50:5907:40:1108:30:58.5508:31:00.55+00:39:246:488,8
5KAPROŃ Sebastian 1035RAKOWNIAM-402M 500:00:0201:38:3302:43:3504:40:4706:10:5908:00:2008:51:01.3008:51:03.95+00:59:287:048,5
6WICHŁACZ Paweł 1000KB MANIAC POZNAŃSZRENIAWAM-303M 600:00:2301:51:1102:59:0904:52:0006:19:1808:07:2408:55:37.4008:56:00.85+01:04:247:088,4
7KOZIEŁ Tomasz 1095KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-403M 700:00:0201:44:3502:48:5104:52:4106:18:1608:07:3308:57:09.3008:57:12.25+01:05:367:098,4
8JANAS Kacper 1047PUSZCZYK BUKOWYMIERZYNM-304M 800:00:0401:48:4802:55:5104:48:4306:17:2208:10:2809:04:29.8009:04:33.80+01:12:577:158,3
9PIETRYSZYN Emil 1014ŻNINM-202M 900:00:0801:43:5102:49:4104:46:1006:15:3908:10:4609:05:08.2009:05:16.70+01:13:407:168,3
10BORUŃ Marcin 1048TEMMPO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM-404M 1000:00:1701:44:5302:51:1304:46:4806:15:2508:19:1809:17:51.6009:18:09.10+01:26:337:268,1
11MATLOK Marek 1024SKURCZYBYKIZABRZEM-405M 1100:00:1301:44:2802:53:1104:59:2506:29:2908:32:0909:22:13.8009:22:26.85+01:30:507:298,0
12STEFANIAK Łukasz 1028SZCZECINM-406M 1200:00:0501:48:5602:56:3704:56:1206:26:5508:26:5609:22:45.0009:22:50.90+01:31:157:308,0
13WALCZAK Patryk 1034KONINM-305M 1300:00:0201:45:0602:53:0704:52:4906:25:1308:29:1609:24:05.2009:24:07.85+01:32:317:318,0
14MALINOWSKI Dawid 1075OLEŚNICAM-203M 1400:00:0701:55:4103:10:2705:00:1606:52:0408:46:5309:36:14.0009:36:21.70+01:44:457:407,8
15KRAMEK Mateusz 1070WARSZAWAM-306M 1500:00:1901:51:0403:00:2006:31:5308:42:1309:37:22.3009:37:41.80+01:46:057:417,8
16STĘPNIK Paweł 1087ŚMIGASIĘKIELCEM-407M 1600:00:0401:54:2003:08:5205:07:1006:41:2108:44:0409:37:44.2009:37:48.35+01:46:127:427,8
17STYPEREK Jakub 1097VEGE RUNNERSPSARSKIEM-307M 1700:00:0601:54:2503:09:0105:07:3106:42:0508:47:0709:39:32.2009:39:38.70+01:48:027:437,8
18BEDNARZ Krzysztof Bednarz 1017SCR TEAMBRZEGM-408M 1800:00:0701:53:5203:04:3505:08:4806:44:2508:48:3509:39:53.1009:40:00.30+01:48:247:437,8
19TROCHANOWSKI Krystian 1025RUSYN-LEM - ŁEMKOWSKA GRUPA BIEGOWASOBINM-308M 1900:00:0301:56:0603:12:0705:13:5806:54:0308:59:3909:49:09.0009:49:12.40+01:57:367:517,6
20MARCINIAK Jakub 1005KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-309M 2000:00:1202:00:0803:14:2705:18:2606:56:2708:59:0509:53:09.6009:53:22.40+02:01:467:547,6
21SIEROCIN Jakub 1051SOPOTM-3010M 2100:00:2502:05:0103:18:4205:22:0006:56:0409:06:0010:03:01.2510:03:26.55+02:11:508:027,5
22ŚWIERCZYŃSKI Kacper 1088NIGHT RUNNERSHAMBURGM-3011M 2200:00:1401:55:1103:10:5405:30:0707:08:0409:04:2810:08:37.7510:08:52.30+02:17:168:067,4
23MARUKIEWICZ Marek 1060BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM-3012M 2300:00:2202:07:4703:26:3905:41:2707:22:1009:24:5710:22:03.9510:22:26.55+02:30:508:177,2
24POMAGRUK Piotr 1076DZIKI ZE ŚLICHOWICPODZAMCZEM-409M 2400:00:0502:03:1103:20:1307:16:5409:27:0610:24:59.0010:25:04.50+02:33:288:197,2
25DEINIUK Roman 1074WARSZAWAM-204M 2500:00:1602:10:1203:29:1605:40:2407:20:0009:28:0710:25:24.5510:25:41.45+02:34:058:207,2
26JĘCEK Maciej 1110ŁÓDŹM-3013M 2600:00:1701:53:4303:05:0405:17:5107:04:1209:22:2810:28:21.3510:28:38.65+02:37:028:227,2
27CZUB Piotr 1040GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICSTRZEGOMM-205M 2700:00:2002:04:4503:22:2905:39:1607:19:3009:36:1310:35:45.9510:36:06.90+02:44:318:287,1
28DZIUBA Piotr 1077WROCŁAWM-4010M 2800:00:2101:58:4503:18:0405:26:4007:13:5809:45:0110:47:26.2510:47:47.25+02:56:118:377,0
29GANDZIAROWSKI Marek 1069#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAM-206M 2900:00:0401:49:0303:00:1205:20:1707:02:2209:40:2410:48:11.1510:48:15.90+02:56:408:386,9
30FRYSIAK Artur 1052WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-501M 3000:00:0502:05:1103:28:5305:43:5307:33:3209:52:5310:49:51.0010:49:56.20+02:58:208:396,9
31KRAWCZYK Jakub 1001KRAKÓWM-207M 3100:00:0301:50:1903:05:1305:19:0507:14:0509:46:4810:50:05.5010:50:08.75+02:58:328:406,9
32GRZEGORZEK Marcin 1036KB GEPARD MUROWANA GOŚLINABIAŁĘŻYNM-4011M 3200:00:1102:00:3003:17:1205:38:5507:25:4909:48:0510:53:30.4510:53:42.25+03:02:068:426,9
33MIKRUT Remigiusz 1016CHEŁMNOM-4012M 3300:00:2402:07:2103:28:3305:43:4907:33:1209:58:2111:01:27.3011:01:51.70+03:10:158:496,8
34KOSZAREK Maciej 1092POZNANM-502M 3400:00:0702:04:0403:24:0005:44:0307:41:0810:03:0511:07:34.8011:07:42.65+03:16:068:546,7
35PILARCZYK Marcin 1039PIŁAM-3014M 3500:00:1801:43:5402:57:5505:08:5307:01:5209:51:1911:09:15.4511:09:34.00+03:17:588:556,7
36WARDZYŃSKI Łukasz 1057WARSZAWAM-3015M 3600:00:2302:02:2603:21:3205:44:4107:37:2310:08:3711:11:35.7011:11:59.50+03:20:238:576,7
37DAMM Zbigniew 1109SRC TEAMBRZEGM-4013M 3700:00:1002:06:0003:30:5005:54:4207:50:1810:11:3811:14:56.2011:15:06.60+03:23:308:596,7
38DŁUGOŁĘCKI Konrad 1011BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4014M 3800:00:2202:05:2503:21:2105:43:4607:34:1910:06:0511:17:34.4011:17:56.90+03:26:219:026,6
39DZIADON Grzegorz 1013NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM-4015M 3900:00:2702:14:2603:36:2406:00:5807:49:3910:22:0511:20:54.1511:21:22.05+03:29:469:046,6
40JANCZ Tomasz 1054JELENIA GÓRAM-4016M 4000:00:0902:03:2903:24:4905:51:1807:46:0710:16:3911:27:41.3011:27:51.00+03:36:159:106,5
41SZUBART Kazimierz 1037WIELKA SOWADZIERŻONIÓWM-601M 4100:00:2002:08:4103:33:4106:00:4107:58:2110:21:0711:27:53.4511:28:14.10+03:36:389:106,5
42WIKTOROWICZ Tomasz 1089WARSZAWAM-4017M 4200:00:2002:11:1003:33:4005:59:1207:50:3810:18:4611:29:01.9511:29:22.00+03:37:469:116,5
43KADŁUBOWSKI Piotr 1002SRC TEAM / RUN100LOVE / KOTWICA BRZEGBRZEGM-4018M 4300:00:1102:06:0003:30:4905:59:4707:58:0610:31:3911:31:30.1511:31:41.40+03:40:059:136,5
44SCHRODER Patryk 1102ULTRAFUNZIELONA GÓRAM-4019M 4400:00:1802:07:5503:26:3505:44:0807:42:3710:26:4011:38:12.8511:38:31.40+03:46:559:186,4
45LANGE Szymon 1079RUNNER'S POWERŚREMM-4020M 4500:00:1602:08:0003:26:3605:44:1507:47:4510:26:5011:38:15.7511:38:32.05+03:46:569:186,4
46PASZKIEL Artur 1096SZCZECINEKM-503M 4600:00:0602:12:2503:40:4306:02:5907:58:3710:29:4111:46:32.8011:46:39.20+03:55:039:256,4
47JANUSZ Tomasz 1045WROCŁAWM-4021M 4700:00:0702:10:5003:36:1506:11:4608:07:5410:41:0311:49:31.3011:49:38.80+03:58:029:276,3
48PŁODZICKI Tomek 1107IŁAWA BIEGAIŁAWAM-4022M 4800:00:1902:24:2403:54:5906:30:3808:31:0610:55:0711:53:06.2511:53:25.60+04:01:499:306,3
49JAKUBCZYK Rafał 1042TRIBOYSLUBOŃM-3016M 4900:00:0802:15:5303:41:5306:14:3608:16:5210:43:0911:53:30.2011:53:38.65+04:02:029:306,3
50JARUS Andrzej 1093WKURW_TEAMGALLSPACHM-4023M 5000:00:2002:15:5403:44:1606:13:4608:11:0810:52:4412:10:54.6012:11:15.30+04:19:399:446,2
51KRAUS Radosław 1038ŚWIDNICAM-3017M 5100:00:0801:57:2403:22:3805:51:4107:57:0610:52:2212:21:58.2012:22:06.45+04:30:309:536,1
52FALBA Karol 1108#TEAMLATISGDAŃSKM-3018M 5200:00:2302:15:0703:49:1806:24:4108:28:4911:15:4712:23:31.2512:23:54.25+04:32:189:546,1
53KUIK Bartosz 1103RUNNER'S POWERŚREMM-3019M 5300:00:0602:21:0903:54:5606:32:5108:36:2311:21:4412:27:53.4012:28:00.10+04:36:249:586,0
54RUDNICKI Paweł 1041KROTOSZYNM-4024M 5400:00:2102:15:4703:44:2006:22:5808:28:1811:10:2412:32:12.2012:32:34.10+04:40:5810:016,0
55TREGUB Igor 1050WROCLAWM-3020M 5500:00:1202:21:4203:55:3806:30:0408:36:2111:16:2612:36:58.9012:37:11.70+04:45:3510:055,9
56MELNYK Ivan 1049KUKURUDZAWROCŁAWM-3021M 5600:00:1202:21:4403:55:3906:30:0708:36:2411:16:3212:36:59.7512:37:12.35+04:45:3610:055,9
57WALCZAK Agnieszka 1006OLKUSZBIEGABOLESŁAWK-401K 100:00:1902:32:5404:11:3406:52:2108:51:0711:32:1812:37:04.2012:37:23.35+04:45:4710:055,9
58WALCZAK Dariusz 1071OLKUSZBIEGABOLESŁAWM-4025M 5700:00:1902:32:5104:11:3206:52:0208:50:5711:32:1212:37:04.3012:37:23.50+04:45:4710:055,9
59BĄKOWSKI Tomasz 1018AUTOLIV RUN TEAM OŁAWAOŁAWAM-4026M 5800:00:0902:17:1203:52:3106:26:1608:31:1411:25:4412:37:24.5512:37:33.60+04:45:5710:055,9
60NAGLAK Lukasz 1003KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-3022M 5900:00:1502:22:2003:56:3206:44:0508:52:5511:32:4312:38:57.3012:39:12.65+04:47:3610:075,9
61PIENIĘŻNY Marek 1015KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-3023M 6000:00:1402:22:2003:56:3506:43:5308:52:5711:32:3812:38:58.4512:39:13.05+04:47:3710:075,9
62SCHULZE Jörg 1031DAV ZITTAULUCKENWALDEM-602M 6100:00:2402:24:5804:01:4006:40:0308:40:2911:21:4212:40:22.3012:40:47.25+04:49:1110:085,9
63SZTYK Jarosław 1073KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ LASKOWICEM-504M 6200:00:1702:17:0203:52:2006:26:0508:31:0611:25:1312:42:46.2512:43:03.40+04:51:2710:105,9
64PIECHOTA Daniel 1053DROGA W GÓRYROKIETNICAM-3024M 6300:00:0502:01:1503:20:5406:12:4408:28:2511:29:1112:52:10.1012:52:15.55+05:00:3910:175,8
65KRZYSZTOŃ Maciej 1081KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM-4027M 6400:00:1202:06:0003:30:5206:12:3208:31:3311:44:0813:02:11.3013:02:23.40+05:10:4710:255,8
66SAMOLAK Łukasz 1090LĄDEK-ZDRÓJM-3025M 6500:00:2702:26:4604:04:3406:49:4908:59:0411:39:3713:04:35.5013:05:03.20+05:13:2710:275,7
67GRĘBOWICZ Andrzej 1066KB HARCOWNIK JELCZ -LASKOWICEJANIKÓWM-4028M 6600:00:1102:17:0903:52:2806:38:1208:48:0011:44:1113:15:17.8013:15:29.75+05:23:5310:365,7
68GAŁEK Wojciech 1032WROCŁAWM-4029M 6700:00:2002:14:2003:47:3406:38:0108:47:5511:44:1013:15:12.3013:15:32.35+05:23:5610:365,7
69JANOTA Marcin 1101APTIVKRAKÓWM-3026M 6800:00:2602:13:5903:50:4106:44:1808:53:4111:56:1413:20:25.3013:20:52.10+05:29:1610:405,6
70WŁOCH Kamil 1100SARNI TĘTENTKRAKÓWM-3027M 6900:00:2602:11:1803:50:4006:44:1308:48:1511:56:0913:20:25.4013:20:52.20+05:29:1610:405,6
71HRAB Wojciech 1012POZNAŃM-3028M 7000:00:1502:33:0204:11:3806:52:3409:07:1412:07:5513:23:08.1513:23:24.05+05:31:4810:425,6
72KÓZKA Przemo 1105BIEGAM, BO NIE LUBIĘSKÓRZEWOM-4030M 7100:00:1602:13:0803:53:3506:52:1609:07:1312:07:4813:28:20.5013:28:37.10+05:37:0110:465,6
73WŁOKA Jessica 1058BIEGAMY Z OSZCZEPEMKATOWICEK-201K 200:00:2502:51:2004:38:0309:51:3214:56:21.1514:56:47.00+07:05:1111:575,0
74OBLIZAJEK Paweł 1059BIEGAMY Z OSZCZEPEMJAWORZNOM-208M 7200:00:2502:51:1604:38:0209:51:2814:56:32.1014:56:58.00+07:05:2211:575,0
DNCJALOWSKI Andrzej 1085PYSZCZYNM-5000:00:1302:11:1903:40:0906:14:2509:20:0510:42:21.1510:42:34.500:007,0
HOFFMANN Grzegorz 1099KOŚCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEM-40DNF02:34:00 DNF04:27:57 DNF07:40:20 DNF10:02:17 DNF DNF DNF DNF--
JANKOWIAK Karol 1004KOŹMIN WLKP.M-30DNF02:22:22 DNF03:59:19 DNF07:26:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
OCHNIO Ewa 1083DALEKA DROGABOLESŁAWIECK-40DNF02:38:50 DNF04:22:36 DNF07:49:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 1055WOLNY RYŚLEGNICAM-50DNF02:33:42 DNF04:32:44 DNF07:49:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
BASZCZYSZYN Artur 1086KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-30DNF02:15:14 DNF04:03:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIOWSKI Wojciech 1091CZĘSTOCHOWAM-50DNF02:41:31 DNF04:29:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORZHUN Aliaksandr 1064KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRAM-30DNF02:47:08 DNF04:40:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 82 wynik(ów)