Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-08
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 75,4 km
Zgłoszonych : 145
Wystartowało : 130
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 116
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 41km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Batorówek
41km
Z2_Karłów
51km
Błędne Skały
66km
Czas
netto
75.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JUREK Michał 1043RMT TEAM PROWROCŁAWM-301M 12021-05-08 06:31:5501:36:0602:34:2504:16:4405:36:2407:12:3707:54:57.75 6:179,5
2KARWACZYŃSKI Roger 1004JELENIA GÓRAM-302M 22021-05-08 06:06:2301:39:1202:40:4004:22:4905:43:3407:29:1208:17:16.20+00:22:186:359,1
3BEDNARZ Jakub 1009DRUŻYNA SZPIKU/ BIEGANIE NA SZCZYTACHZAKOPANEM-303M 32021-05-08 06:29:5001:38:3202:41:5304:32:5406:06:0908:03:4809:02:48.45+01:07:507:118,3
4KOZAK Robert 1016RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-401M 42021-05-08 06:00:0901:38:2302:40:1004:32:0606:13:2608:17:2709:14:39.65+01:19:417:218,2
5SZRAMOWIAT Marek 1142BRITALWÓWEK ŚLĄSKIM-402M 52021-05-08 06:03:0001:51:0703:01:1904:57:3006:29:4408:24:4609:15:14.25+01:20:167:218,1
6MIKESOVA Jana 1047SALMING CZNOVÁ PAKAK-301K 12021-05-08 06:36:4101:55:5903:07:2505:04:0206:32:2308:28:3909:23:26.00+01:28:287:288,0
7SZELĄG Sławomir 1013LISY PUSTYNIKLUCZEM-403M 62021-05-08 06:47:3102:00:4503:12:4205:07:3806:37:0008:35:2809:27:45.95+01:32:487:318,0
8GŁUG Wojciech 1076RABKA-ZDRÓJM-201M 72021-05-08 06:00:4801:42:5102:46:5604:48:4906:28:3708:35:3709:38:20.95+01:43:237:407,8
9SNARSKI Bogdan 1039ALBATROSYWARSZAWAM-404M 82021-05-08 06:05:5101:44:0302:50:3504:46:3206:21:0308:35:4309:39:22.25+01:44:247:417,8
10WĄCHAŁA Damian 1080KROSNO ODRZAŃSKIEM-202M 92021-05-08 06:05:3901:44:1902:54:3504:57:5506:35:5308:44:0409:39:50.50+01:44:527:417,8
11KUŹMIAK Stanisław 1014ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM-405M 102021-05-08 06:06:4901:57:1703:10:5505:08:0706:41:1608:45:4509:42:39.25+01:47:417:437,8
12PIETRYSZYN Emil 1056ŻNINM-304M 112021-05-08 06:04:4701:46:1202:58:2604:58:5706:34:2608:41:3909:44:04.85+01:49:077:447,7
13KUCHARSKI Przemysław 1052ROKIETNICAM-305M 122021-05-08 06:42:4901:56:2403:08:1305:14:0106:51:0808:54:2609:50:13.45+01:55:157:497,7
14STEFANIAK Łukasz 1100SZCZECINM-406M 132021-05-08 06:00:1601:53:5103:02:5305:06:5506:45:2408:53:0509:51:40.05+01:56:427:507,6
15WOJTCZAK Mariusz 1026BRZEZINYM-407M 142021-05-08 06:00:5202:00:4803:13:3205:20:2806:56:0409:00:4409:56:19.10+02:01:217:547,6
16MAZUREK Roman 1122SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-408M 152021-05-08 06:08:1401:52:2803:06:5805:19:5807:06:2409:08:2710:06:08.45+02:11:108:027,5
17DZIUB Marcin 1124SEVEN-PERCEPTUS TEAMPŁOTYM-409M 162021-05-08 06:43:2701:51:4403:04:2905:14:4006:47:3009:01:4110:09:35.20+02:14:378:057,4
18DEINIUK Roman 1082WARSZAWAM-203M 172021-05-08 06:01:1101:52:4803:08:4405:17:5306:57:3609:12:0910:10:10.10+02:15:128:057,4
19KARPOWICZ Rafal 1097WROCLAWM-4010M 182021-05-08 06:18:3101:57:0503:11:3905:18:0307:00:0509:13:4010:11:27.35+02:16:298:067,4
20GAWLEWICZ Krystyna 1075GAWEŁKI TEAM/POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-401K 22021-05-08 06:07:5601:59:0003:13:1205:23:3907:01:1409:14:5910:13:29.50+02:18:318:087,4
21JUSZCZYK Jarosław 1036GOSŁAW SPORT CENTERDĄBROWA GÓRNICZAM-306M 192021-05-08 07:00:4601:57:1703:13:4805:23:2707:08:3609:22:0110:21:05.55+02:26:078:147,3
22MATUSZEWSKI Marek 1003RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-4011M 202021-05-08 06:03:1002:07:2103:26:4005:35:1707:11:2709:23:4910:23:25.70+02:28:278:167,3
23KRÓL Marcin 1140OBORNIKI ŚLĄSKIEM-4012M 212021-05-08 06:20:3602:07:3703:26:5805:36:1707:13:2209:27:4410:29:37.35+02:34:398:217,2
24KOCEMBA Askaniusz 1038LUBAWKAM-4013M 222021-05-08 06:26:4901:54:0403:04:5005:14:4507:02:4309:32:2310:31:48.95+02:36:518:227,2
25RINK Jan 1073BOLKÓWM-4014M 232021-05-08 06:35:4601:58:0003:16:1005:35:1307:21:1009:33:1710:32:33.60+02:37:358:237,2
26MUSIELAK Marek 1101POZNAŃM-307M 242021-05-08 06:00:1602:10:1803:28:3805:39:4407:21:2709:34:3310:32:52.55+02:37:548:237,1
27MALINOWSKI Jerzy 1059ZIĘBICE ULTRA TEAMZIĘBICEM-501M 252021-05-08 06:42:1802:01:2703:25:3905:41:0207:27:0409:44:0010:39:15.65+02:44:178:287,1
28SCHRODER Patryk 1106ULTRAFUNZIELONA GÓRAM-4015M 262021-05-08 06:05:1401:59:0803:14:3605:29:5907:19:2709:36:1510:39:44.00+02:44:468:297,1
29GOSTYŃSKI Krzysztof 1134RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWM-4016M 272021-05-08 06:51:4802:04:5203:24:1305:36:3607:27:0909:47:3510:44:32.30+02:49:348:327,0
30NOWAK Wojtek 1021EXPLORADORPOZNAŃM-4017M 282021-05-08 06:43:1001:52:0803:08:4605:18:2307:04:4309:24:1710:48:31.70+02:53:338:367,0
31KONIARZ Michal 1103BRZEGM-502M 292021-05-08 06:18:4001:57:4603:19:1605:40:0407:20:1609:53:3710:50:05.80+02:55:088:377,0
32LUBAŃSKI Robert 1031BUKOWICEM-503M 302021-05-08 06:05:5701:58:4603:13:0805:28:2307:19:3609:44:4510:50:35.95+02:55:388:377,0
33SIOMA Konrad 1051ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM-308M 312021-05-08 06:42:5501:57:4503:17:3605:28:2707:18:2309:46:4910:50:40.00+02:55:428:377,0
34WARDZYŃSKI Łukasz 1109WARSZAWAM-309M 322021-05-08 06:01:2502:01:5103:22:3405:39:4107:29:1109:55:1910:53:57.70+02:58:598:406,9
35ŚLIŻ Sylwia 1117SIECHNICEK-302K 32021-05-08 06:00:1402:12:1203:40:3005:58:4407:41:0709:55:0110:56:34.40+03:01:368:426,9
36HORŁUKOWICZ Kamil 1128KPP ŚWIDNICAŚWIDNICAM-204M 332021-05-08 06:17:0902:01:3203:20:5005:39:4707:25:5009:50:0810:56:44.00+03:01:468:426,9
37SZWAJA Wojciech 1025WOLBROM TEAMCHARSZNICAM-3010M 342021-05-08 06:22:0001:53:3903:10:0305:35:1807:26:0209:53:2310:58:51.70+03:03:538:446,9
38KURPIEWSKA Anna 1060GT RATWROCŁAWK-402K 42021-05-08 06:00:1502:05:5803:29:0905:48:0307:33:2709:55:4111:02:10.80+03:07:138:466,8
39SIKORSKI Marcin 1091TT SZCZECINSZCZECINM-4018M 352021-05-08 06:00:1502:06:0003:29:1105:48:1007:33:3109:55:4411:03:45.10+03:08:478:486,8
40STANOWSKI Grzegorz 1030FOREVER YOUNGLODZM-504M 362021-05-08 06:00:3502:02:0303:24:0205:44:0307:34:4709:55:0011:04:47.50+03:09:498:496,8
41KRAWCZYK Karol 1033JAWORZNOM-3011M 372021-05-08 06:52:2102:01:4003:24:1205:44:2907:36:4210:03:4311:08:26.45+03:13:288:516,8
42SOWA Paweł 1084GDYNIAM-4019M 382021-05-08 06:08:0302:02:5303:22:0405:40:3707:29:1810:03:4511:11:42.30+03:16:448:546,7
43ZAJĄC Leszek 1012ŚWIEBODZICEM-3012M 392021-05-08 06:07:3701:55:4903:11:5505:26:2407:14:1510:01:0911:13:44.00+03:18:468:566,7
44KLIMCZEWSKI Andrzej 1121FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM-505M 402021-05-08 06:00:1602:02:5003:24:3505:46:1407:38:5210:07:1011:18:22.15+03:23:248:596,7
45JARUS Andrzej 1046WKURW_TEAMGALLSPACHM-4020M 412021-05-08 06:01:3502:04:2803:29:1805:48:1407:42:5810:11:4811:21:18.40+03:26:209:026,6
46WUJDA Marta 1019ŻARY RUNNERS TEAMŻARYK-403K 52021-05-08 06:07:0702:07:5803:29:5805:46:4707:37:2310:00:2011:23:23.85+03:28:269:036,6
47DUDEK Remigiusz 1006KALINKA ULTRA TEAMZIĘBICEM-3013M 422021-05-08 06:42:1102:01:3603:25:4505:50:4807:53:0210:22:4311:37:38.65+03:42:409:156,5
48URBAŃSKI Krzysztof 1143ENGLISH OVER TEAKRAKÓWM-3014M 432021-05-08 06:03:1302:07:1803:26:5905:54:1607:56:0510:35:3811:45:16.10+03:50:189:216,4
49KOCIUMBAS Bartosz 1010KB SOBÓTKASOBÓTKAM-4021M 442021-05-08 06:18:2402:03:0003:28:5505:45:1307:47:5710:31:1211:46:07.25+03:51:099:216,4
50POROWSKI Waldek 1141KB SOBÓTKACELESTYNÓWM-4022M 452021-05-08 06:18:1902:03:0703:29:2805:45:3307:47:5510:31:3211:46:13.25+03:51:159:216,4
51PAZERA Karol 1042KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-4023M 462021-05-08 06:19:4002:03:2603:24:5905:51:2608:06:4410:37:2911:46:25.80+03:51:289:226,4
52HAMERLA Adam 1001RUDA ŚLĄSKAM-3015M 472021-05-08 06:14:3202:04:1703:24:2405:48:1107:58:3410:48:1011:54:55.30+03:59:579:286,3
53GUZIUK Rafał 1107ROZBRYKANY KUCYKŁÓDŹM-4024M 482021-05-08 06:23:2702:20:0603:48:2806:15:1008:13:4610:48:5711:56:04.50+04:01:069:296,3
54BIERNACIK Piotr 1011LEWIN KŁODZKIM-4025M 492021-05-08 06:19:3602:09:0203:43:0106:10:2208:07:1710:49:4611:56:23.70+04:01:259:306,3
55SZYMCZYK Michał 1077SZPROTAWAM-4026M 502021-05-08 06:14:5102:10:0303:40:5706:15:4908:10:5410:43:2911:56:33.45+04:01:359:306,3
56NOWAK Krystian 1055NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINM-205M 512021-05-08 06:07:5002:05:2003:28:5406:02:3508:05:0510:47:1312:00:57.80+04:06:009:336,3
57SUSMARSKA Ewa 1112TRIATHLONISTA TEAM/MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK-201K 62021-05-08 06:21:1602:06:1603:29:1505:58:0808:01:3610:46:1012:03:11.05+04:08:139:356,3
58MARUKIEWICZ Marek 1070BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM-3016M 522021-05-08 06:03:0502:10:0903:41:2206:07:3507:55:3810:41:1312:03:54.45+04:08:569:366,2
59BONIKOWSKI Tomasz 1137GRODZISK MAZM-506M 532021-05-08 06:37:3102:08:0703:33:3106:01:1007:57:3910:42:2112:06:35.50+04:11:379:386,2
60DAWIDZIAK Arkadiusz 1005OLEŚNICAM-3017M 542021-05-08 06:36:3602:02:5503:30:5905:56:4607:54:3410:45:4712:10:25.05+04:15:279:416,2
61KWIECIŃSKI Norbert 1094SZCZECINM-4027M 552021-05-08 06:19:0502:08:2803:31:2706:06:4008:10:0910:54:4312:10:54.10+04:15:569:416,2
62FEODORÓW Wojciech 1029RESHAPERUNNERSZABRZEM-507M 562021-05-08 06:39:0802:16:4003:43:3006:19:1708:24:0011:09:5812:13:24.80+04:18:279:436,2
63OLESZEK Magdalena 1050BIEGOWA KUŹNIACZELADŹK-303K 72021-05-08 06:03:2502:20:1903:54:2706:22:0508:23:3811:04:2412:19:58.15+04:25:009:486,1
64KRYM Katarzyna 1136NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-404K 82021-05-08 06:25:4702:20:5503:52:0606:25:0108:24:4711:07:2412:20:23.35+04:25:259:496,1
65ŁAMPIKA Kinga 1139SMOLECK-405K 92021-05-08 06:25:4302:20:5803:52:1006:25:0208:24:5311:07:2412:20:27.50+04:25:299:496,1
66KRUK Wacław 1120KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-508M 572021-05-08 06:09:4802:21:3403:56:1806:31:5808:36:3711:12:2112:21:13.80+04:26:169:496,1
67ZAWISZA Bartłomiej 1132BRAKGORZANÓWM-206M 582021-05-08 06:04:1802:01:5503:27:0105:58:5308:14:5611:08:0612:22:19.50+04:27:219:506,1
68POPRAWSKI Mateusz 1063KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOM-3018M 592021-05-08 06:00:4502:12:3503:40:0008:19:3911:07:2412:24:23.65+04:29:259:526,1
69KOSMOWSKI Wiesław 1037RYDZYNAM-3019M 602021-05-08 06:00:4102:12:4903:40:1206:15:2008:19:4211:07:4412:24:27.10+04:29:299:526,1
70KRYGIER Przemysław 1062BOJANOWOM-3020M 612021-05-08 06:00:3202:12:5903:40:2606:15:3308:20:2211:07:4912:24:36.35+04:29:389:526,1
71KAROLCZAK Tomasz 1071KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOM-4028M 622021-05-08 06:00:2802:13:0303:40:2306:15:2808:20:2711:07:5812:24:39.80+04:29:429:526,1
72MIELNIK Krzysztof 1115LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOM-4029M 632021-05-08 06:26:3502:14:1503:45:3506:24:2508:25:3611:06:0612:26:08.20+04:31:109:536,1
73PARWA Michał 1000BIEGIEM NA ROWERDZIEKANOWICEM-3021M 642021-05-08 06:03:3602:06:5403:32:3306:05:1608:12:4811:17:3012:35:02.55+04:40:0410:006,0
74KÓZKA Przemo 1048BIEGAM, BO NIE LUBIĘSKÓRZEWOM-4030M 652021-05-08 06:17:2302:13:0803:47:1406:28:2308:34:3911:21:5612:43:42.75+04:48:4510:075,9
75STUDZIŃSKI Mateusz 1087SZCZECINM-3022M 662021-05-08 06:26:2702:02:3603:30:4606:17:2108:31:4111:25:3612:44:00.75+04:49:0310:075,9
76WINNIK Ela 1114MROWINOK-304K 102021-05-08 06:14:2102:07:5503:34:3306:04:4008:26:2411:24:5912:46:21.85+04:51:2410:095,9
77DAWIDZIAK Wojciech 1007OLEŚNICAM-3023M 672021-05-08 06:36:3002:14:4803:47:2906:30:5709:02:2111:37:4812:46:36.80+04:51:3910:105,9
78JAMBOR Michał 1090BRACTWO BIEGOWE BGK / ŹÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM-4031M 682021-05-08 06:10:2902:26:4904:01:1706:46:0709:01:0111:46:5412:47:46.85+04:52:4910:105,9
79MODLISZEWSKI Dariusz 1085ORANGE POLSKASUCHY LASM-4032M 692021-05-08 06:03:5102:11:1103:43:5706:31:5408:36:1611:34:2712:47:49.15+04:52:5110:105,9
80PAWLAK Bartosz 1089JABŁONNAM-4033M 702021-05-08 06:10:2602:26:5004:01:1906:45:5909:00:2011:46:5612:47:50.85+04:52:5310:115,9
81CIUK Piotr 1035WARSZAWAM-4034M 712021-05-08 06:10:2202:26:5704:01:2606:46:0709:01:0011:47:0012:47:54.50+04:52:5610:115,9
82DĘBICKI Mariusz 1057WRZEŚNIAM-4035M 722021-05-08 06:03:4502:11:1903:44:0406:32:1108:36:2111:34:3412:49:30.45+04:54:3210:125,9
83REAUD Julien 1110FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM-4036M 732021-05-08 06:00:2502:30:4604:08:4706:46:1308:52:3811:26:4012:51:29.05+04:56:3110:135,9
84ROLICZ Tomasz 1119JUGÓWM-4037M 742021-05-08 06:07:3102:18:2703:56:2906:48:4108:56:2411:43:3112:52:38.35+04:57:4010:145,9
85MIKOŁAJCZYK Tomasz 1022EXPLORADORDOPIEWIECM-4038M 752021-05-08 06:43:2002:18:1403:58:2706:51:4708:57:5111:40:4812:53:16.45+04:58:1810:155,9
86KUFERA Dariusz 1111FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM-4039M 762021-05-08 06:00:2702:30:4404:08:4506:46:0208:52:3611:42:5012:55:13.70+05:00:1510:165,8
87TYLMAN Piotr 1081RUNDORFINACZAPLINEKM-3024M 772021-05-08 06:01:4702:15:1503:52:0806:34:4108:43:2911:44:2413:01:02.50+05:06:0410:215,8
88STAJNIAK-STELIGA Izabela 1099OBORYGENIWILCZYNK-406K 112021-05-08 06:41:2402:29:3004:04:4506:41:2108:48:2711:48:1313:02:48.85+05:07:5110:225,8
89FELIŃSKI Jarosław 1104ŁÓDŹM-509M 782021-05-08 06:00:3902:13:3703:44:0106:24:5708:31:0511:32:5313:02:54.85+05:07:5710:225,8
90WRÓBEL Małgorzata 1067OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-305K 122021-05-08 06:41:1802:29:4404:04:5506:41:3108:48:3411:48:2013:02:55.45+05:07:5710:235,8
91TKACZEW Paweł 1068OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-4040M 792021-05-08 06:41:1402:29:5704:04:5706:41:3908:49:0311:48:2413:02:59.45+05:08:0110:235,8
92STAWSKI Dariusz 1017BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM-601M 802021-05-08 06:00:1602:19:5903:57:3706:47:0108:56:5811:50:0613:05:03.35+05:10:0510:245,8
93GŁADYSZ Robert 1058SCE24.PLBIELAWAM-4041M 812021-05-08 06:04:0002:17:2003:49:0306:26:4608:35:5011:30:2013:05:43.90+05:10:4610:255,8
94KOSTRZEWSKI Sławomir 1144OPOLEM-4042M 822021-05-08 06:02:3502:15:0103:43:2106:33:1608:41:5811:31:4613:07:09.40+05:12:1110:265,7
95BIELEŃ Agnieszka 1041MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK-306K 132021-05-08 06:15:2002:19:0203:57:1806:43:2008:55:2411:45:2513:09:21.40+05:14:2310:285,7
96KARCZ Anna 1116PIES TO BIEGAŁBYDGOSZCZK-202K 142021-05-08 06:17:0402:20:4304:08:0406:56:5209:06:0911:52:2513:12:09.80+05:17:1210:305,7
97PARZONKA Paweł 1061KĘPNOM-4043M 832021-05-08 06:02:1702:18:3603:57:1606:43:0009:07:0311:57:1713:17:02.95+05:22:0510:345,7
98GĄSZCZAK Mariusz 1113KS LENIWIECKĘPNOM-4044M 842021-05-08 06:02:1202:18:4503:57:2406:43:0909:07:1411:57:2313:17:08.30+05:22:1010:345,7
99POSMAN Rafał 1125WARSZAWAM-4045M 852021-05-08 06:00:5602:27:4704:07:0606:45:2108:58:4611:52:5313:19:24.85+05:24:2710:365,7
100MAŁKOWSKI Bogdan 1096SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-5010M 862021-05-08 06:04:1402:23:1304:09:1507:05:4509:14:3312:10:4413:28:38.55+05:33:4010:435,6
101BASZCZYSZYN Artur 1131KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-3025M 872021-05-08 06:00:1502:03:1503:27:4406:14:5008:44:3012:01:4713:30:32.70+05:35:3410:445,6
102ZIENIEWICZ Wojciech 1135WROCŁAWM-4046M 882021-05-08 06:30:0802:19:2203:51:2906:35:5709:05:0712:10:2413:30:36.90+05:35:3910:455,6
103MARKOWSKI Marek 1130KS LENIWIECKĘPNOM-4047M 892021-05-08 06:25:1402:17:5704:01:1806:57:1109:18:4212:14:4113:41:31.65+05:46:3310:535,5
104KACZMAREK Mirosław 1088RUNNER'S POWERŚREMM-3026M 902021-05-08 06:02:5502:42:3104:26:3807:26:4109:39:5012:26:0113:42:43.15+05:47:4510:545,5
105MATUSZEWSKA Małgorzata 1002RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-407K 152021-05-08 06:02:5002:42:3604:26:4207:26:3909:39:5112:26:0313:42:47.70+05:47:4910:545,5
106STANEK Bartosz 1078PLEWISKAPLEWISKAM-3027M 912021-05-08 06:01:0302:17:1504:05:2207:00:1009:29:1912:28:3113:43:59.25+05:49:0110:555,5
107PRUCHNIEWSKA Agnieszka 1072ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAK-408K 162021-05-08 06:14:2702:28:1903:36:3906:31:4009:06:5612:25:4613:52:14.85+05:57:1711:025,4
108LEŚNIK Wojciech 1074WROCŁAWM-5011M 922021-05-08 06:01:5502:33:0604:21:5307:16:3109:33:1612:29:1213:55:40.45+06:00:4211:045,4
109HETMAŃSKI Arek 1015LOVELASYBARTOSZEWOM-3028M 932021-05-08 06:02:2602:27:5504:08:0507:09:4809:38:0312:39:5914:22:00.05+06:27:0211:255,2
110CZYŻ Łukasz 1064ES TEAMSOSNOWIECM-3029M 942021-05-08 06:00:5902:23:3404:09:0607:14:3309:45:3412:53:5714:31:06.40+06:36:0811:335,2
111GÓRCZYŃSKI Rafał 1053NOWY TOMYŚLM-4048M 952021-05-08 06:02:0802:31:5804:12:0607:24:0809:49:3813:07:2114:43:33.30+06:48:3511:435,1
112FILIPIAK Sebastian 1023EKIPA LIPALIPAM-4049M 962021-05-08 06:02:0402:32:0004:12:0807:24:0909:49:3413:07:2614:43:37.35+06:48:3911:435,1
113ROGOWSKI Tomasz 1069UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM-3030M 972021-05-08 06:00:1202:22:4904:05:1907:09:3409:38:4613:02:1314:49:55.60+06:54:5711:485,1
114MARCINIAK Maciej 1138MM-PROJEKTŻARYM-4050M 982021-05-08 06:29:4202:30:5004:10:2907:34:4410:06:1114:50:36.95+06:55:3911:485,1
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
115IGNASZEWSKA Marta 11081980RADZYNYK-409K 172021-05-08 06:15:3802:36:3904:29:1207:45:0510:21:4415:04:21.15+07:09:2311:595,0
116WACHOWIAK Sebastian 1123BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM-3031M 992021-05-08 06:15:4302:36:3204:29:0507:45:1010:21:5415:04:24.55+07:09:2611:595,0
117BALIŃSKI Karol 1066ULTRA DRAWSKI BIEGACZDRAWSKO POMORSKIEM-3032M 10006:16:25+9:106,5
Niesklasyfikowani
DWORNICKI Paweł 1027ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM-402021-05-08 06:07:0302:04:21 DNF03:20:55 DNF05:28:26 DNF07:14:44 DNF DNF DNF--
ZARODA Zbigniew 1045WQURW TEAMKONINM-502021-05-08 06:39:5901:58:23 DNF03:19:50 DNF05:53:28 DNF08:37:33 DNF DNF DNF--
MARSZALEK Jan 1083ITMBW KRAKÓWKRAKOWM-302021-05-08 06:21:4702:00:05 DNF03:27:05 DNF06:08:37 DNF09:02:37 DNF DNF DNF--
ZARZECZNY Radosław 1044JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM-302021-05-08 06:03:3202:26:46 DNF04:08:28 DNF07:09:49 DNF10:09:07 DNF DNF DNF--
RAGHAVJEE Yashin 1126WILANOV, WARSZAWAM-402021-05-08 08:10:04 DNF DNF06:47:38 DNF DNF DNF DNF--
CYNIAK Marek 1127EVERRUNŁÓDŹM-502021-05-08 06:23:2002:22:47 DNF04:14:49 DNF08:00:09 DNF DNF DNF DNF--
HOFFMANN Grzegorz 1054KOŚCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEM-402021-05-08 06:08:2102:36:57 DNF04:35:13 DNF08:08:48 DNF DNF DNF DNF--
GNIELKA Dawid 1095ZAMKOWIEC TOSZEKPYSKOWICEM-202021-05-08 06:01:3102:52:11 DNF04:58:47 DNF08:29:27 DNF DNF DNF DNF--
JOKIEL Wojciech 1129SPARTA ULTRA TEAMGRANICEM-302021-05-08 06:13:3401:42:30 DNF02:57:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAKOWSKI Paweł 1034ŻARY RUNNERS TEAMJANKOWA ŻAGANSKAM-402021-05-08 06:06:5901:57:09 DNF03:11:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Paweł 1098KLEPWROCŁAWM-402021-05-08 06:42:2501:59:21 DNF03:24:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
STAROŃ Tomasz 1105MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWWROCŁAWM-402021-05-08 06:01:5102:00:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCOT Sebastian 1093SOSNOWIECM-402021-05-08 06:01:0802:07:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 130 wynik(ów)