SZTAFETA GÓRSKA - SOLO

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
73,3 km
Zgłoszonych:
115
Wystartowało:
101
Nie ukończyło:
23
Ukończyło:
78
Na trasie:
14
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28.7km | 50.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPunkt_Z1
28.7km
Punkt_Z2
50.4km
Czas
netto
73.3km
Czas
brutto
73.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1NÁPRAVNÍK Jan 310RTYNĚ V PODKRKONOŠÍM-301M 100:00:0503:06:4205:39:1808:10:16.2008:10:21.70 6:419
2GONCZARENKO Jarek 286ŻYWIECM-302M 200:00:0303:15:3906:03:0808:50:02.9008:50:06.50+00:39:447:138.3
3NIEDŹWIEDŹ Tomasz 313Siła OgraSTRACHÓWM-303M 300:00:0203:20:0506:11:4008:52:14.3008:52:17.05+00:41:557:158.3
4ŁYJAK Błażej 217Chata Biegacza K34WROCŁAWM-304M 400:00:0403:28:2106:26:1809:11:23.5009:11:27.70+01:01:067:318
5CALVILLO ARTEAGA Elena 288Bealak - Basque CountryBEASAINK-401K 100:00:0203:35:1306:28:3509:27:16.3009:27:18.65+01:16:567:447.8
6WOLBACH Tomasz 200Wolne ŚlimakiPOZNANM-305M 500:00:0903:33:4706:38:1709:31:34.6009:31:43.75+01:21:227:477.7
7KWIATKOWSKA Kinga 253KRAKÓWK-301K 200:00:0403:42:4706:46:2409:35:42.4509:35:46.45+01:25:247:517.6
8BORÓWKA Ryszard 208GDYNIAM-401M 600:00:0703:32:0806:41:4109:36:52.9509:37:00.80+01:26:397:527.6
9DURKOWSKI Marcin 204OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-306M 700:00:1303:29:3306:38:4409:39:05.3509:39:18.50+01:28:567:547.6
10GADZIMSKI Michał 305JELENIA GÓRAM-307M 800:00:0303:25:3206:38:1809:40:06.7509:40:10.30+01:29:487:547.6
11DYBOL Dawid 239OSTRÓW WLKPM-308M 900:00:1603:34:3406:46:3209:40:36.1509:40:52.75+01:30:317:557.6
12MYSZCZYSZYN Łukasz 255AntrunKUDOWA ZDRÓJM-309M 1000:00:0503:29:3906:49:0009:48:58.9509:49:04.05+01:38:428:027.5
13ROLIŃSKI Wojciech 271DĄBRÓWKAM-402M 1100:00:0003:30:4006:46:5209:51:59.5509:51:59.55+01:41:378:047.4
14GAJLUSZ Dawid 256Biegiem po marzeniaOLEŚNICAM-3010M 1200:00:0403:32:3506:47:0310:02:39.8510:02:44.15+01:52:228:137.3
15PIETRYSZYN Emil 229ŻNINM-201M 1300:00:1403:44:5207:09:1010:14:51.9510:15:06.45+02:04:448:237.2
16KRAJEWSKI Wojtek 215KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-403M 1400:00:1004:04:3907:22:5110:25:56.7010:26:07.00+02:15:458:327
17ŚWIERK Marek 308TARNÓWM-404M 1500:00:0403:41:4107:09:2610:29:04.3010:29:09.10+02:18:478:347
18WOJTCZAK Mariusz 297BRZEZINYM-405M 1600:00:1104:04:1207:23:3210:29:55.4010:30:07.00+02:19:458:357
19MIKRUT Remigiusz 205Chełmno BiegaCHEŁMNOM-3011M 1700:00:0804:07:4807:26:1210:34:34.0010:34:42.85+02:24:218:396.9
20NORBERT Michał 292ŚWIDNICAM-3012M 1800:00:1503:54:3707:14:3810:36:51.5010:37:07.40+02:26:458:416.9
21PAULICA Paweł 311Polskie RadioKRAKÓWM-202M 1900:00:0404:02:2707:33:1710:37:34.8510:37:39.35+02:27:178:416.9
22ORACZ Mateusz 301Bez Litości / Kalenji by DecathlonPLEWISKAM-3013M 2000:00:0303:56:3107:22:5910:39:01.5510:39:05.50+02:28:438:436.9
23BIEGAJŁO Krystian 265GŁOGÓWM-406M 2100:00:0503:52:5907:28:0010:42:53.1510:42:58.55+02:32:368:466.8
24ŻYŻA Piotr 226Athletics Team PrusiceSKOKOWAM-407M 2200:00:0603:42:5407:15:4810:42:59.2510:43:05.90+02:32:448:466.8
25POŚLEDNIK Dariusz 283ZŁOTNIKIM-408M 2300:00:0804:05:0607:36:5810:57:57.9510:58:06.25+02:47:448:586.7
26WASIK Robert 289WROCŁAWM-3014M 2400:00:1003:57:0407:36:1511:03:58.5011:04:08.50+02:53:469:036.6
27ŚCIEBURA Paweł 274LEWIN BRZESKIM-409M 2500:00:1104:01:4507:38:1211:11:36.1011:11:47.45+03:01:259:096.5
28LIS Paweł 211PCC SquaBRZEG DOLNYM-3015M 2600:00:1003:58:1107:39:1311:13:20.4511:13:30.90+03:03:099:116.5
29KRELL Marcin 244WITASZYCEM-3016M 2700:00:1604:02:5907:38:2211:13:50.7511:14:07.25+03:03:459:116.5
30MAGIERA Grzegorz 227MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWM-4010M 2800:00:0003:54:0107:46:2311:16:32.9011:16:32.90+03:06:119:136.5
31PAJĄK Łukasz 273wlaczoszczedzanie.plZABŁOCIEM-3017M 2900:00:0804:06:3107:44:1111:21:58.6511:22:07.55+03:11:459:186.4
32DĄBROWSKI Jacek 237Dąbrowski BrothersWILCZYCEM-3018M 3000:00:0204:06:2307:48:1811:24:38.7011:24:41.55+03:14:199:206.4
33KNAPIK Piotr 277LKS Iskra JaszkowaWROCŁAWM-4011M 3100:00:1204:08:4407:51:0911:30:07.8011:30:20.15+03:19:589:246.4
34ULIASZ Jerzy 248LKS Iskra JaszkowaBYSTRZYCA KŁODZKAM-4012M 3200:00:1204:08:4307:49:1411:30:08.2511:30:20.30+03:19:589:246.4
35BOCZEK Leszek 247WROCŁAWM-3019M 3300:00:1504:06:3211:33:12.8011:33:28.30+03:23:069:276.3
36GOŁAJ Karol 290Chojnik Karkonoski Festiwal BiegowyWROCŁAWM-3020M 3400:00:1004:09:5807:52:4611:33:18.3511:33:28.35+03:23:069:276.3
37LEBDA Małgorzata 296KRAKÓWK-302K 300:00:0404:23:3211:34:15.8011:34:20.40+03:23:589:286.3
38MAJEWICZ Filip 240projekt240.blog.plPOZNAŃM-203M 3500:00:0904:02:5807:53:1411:35:28.4511:35:38.05+03:25:169:296.3
39STEPAK Włodzimierz 262KB Aktywni KoninRUDZICAM-4013M 3600:00:1104:04:2807:41:3311:35:39.4511:35:50.80+03:25:299:296.3
40BIERNACKI Krzysztof 249WROCŁAWM-204M 3700:00:0004:13:3008:05:1711:37:40.6511:37:40.65+03:27:189:316.3
41GAWRON Michał 295CHORZÓWM-3021M 3800:00:0304:20:1808:09:2811:40:44.5011:40:47.80+03:30:269:336.3
42SZNAJDER Marcin 291Mesondżi lajf stajlPOZNAŃM-3022M 3900:00:1704:03:1908:01:3711:42:10.4511:42:27.65+03:32:059:346.3
43ŻYŁKA Piotr 309BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAM-3023M 4000:00:0704:06:0307:58:4511:42:39.0011:42:46.00+03:32:249:356.3
44TRZCIELIŃSKI Roman 209PSY WarszawaWARSZAWAM-601M 4100:00:1204:12:3507:53:0411:42:37.5011:42:49.65+03:32:279:356.3
45KUSZTELAK Jacek 221PIERWOSZÓWM-3024M 4200:00:0804:04:4707:59:2011:43:09.4011:43:18.25+03:32:569:356.3
46BIERNACKI Grzegorz 246WROCŁAWM-3025M 4300:00:1504:02:3911:45:00.5511:45:16.05+03:34:549:376.2
47SIKORA Michał 284Bluszcza/Drużyna GłodaGLIWICEM-4014M 4400:00:0704:20:5311:45:35.2011:45:43.05+03:35:219:376.2
48JAROSZ Anna 214KŁODZKOK-201K 400:00:0604:02:2007:49:3611:46:08.8011:46:14.85+03:35:539:386.2
49WOŹNIAK Rafał 206PCC SQUADBRZEG DOLNYM-4015M 4500:00:1104:09:5311:47:56.1011:48:07.45+03:37:459:396.2
50JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 243Wemeco TeamKUDOWA-ZDRÓJM-3026M 4600:00:0604:10:2808:13:5411:48:23.4511:48:29.65+03:38:079:396.2
51DOMOSTOWICZ Michał 222SKIERNIEWICEM-3027M 4700:00:1104:16:5508:12:0311:55:07.6011:55:18.70+03:44:579:456.2
52GRZESZCZUK Wojciech 219Visual Family CollectiveWARSZAWAM-501M 4800:00:1304:25:1708:19:0311:55:23.0011:55:36.10+03:45:149:456.1
53BODIO Darek 299SPARTA ZIĘBICEZIĘBICEM-502M 4900:00:1403:55:0707:39:3911:56:15.0011:56:29.20+03:46:079:466.1
54SĘDECKI Piotr 231SKIERNIEWICEM-503M 5000:00:1004:16:5908:13:4311:57:17.2011:57:28.10+03:47:069:476.1
55BIENIEK Damian 203Tri Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-3028M 5100:00:1204:10:0107:51:1011:57:21.6011:57:33.90+03:47:129:476.1
56MALINOWSKI Jerzy 259ZIĘBICEM-504M 5200:00:1204:20:5008:12:2211:59:07.2511:59:20.00+03:48:589:486.1
57PIETRUCHA Maciej 278OBORNIKIM-3029M 5300:00:0604:13:4708:14:1312:04:57.3512:05:04.30+03:54:429:536.1
58KAMIENNIK Sebastian 272KALISZM-4016M 5400:00:1204:21:1608:20:1212:07:41.7012:07:54.15+03:57:329:556
59WACHOWIAK Krzysztof 235brakCHORZÓWM-3030M 5500:00:1304:28:0808:28:5012:13:37.5012:13:50.95+04:03:2910:006
60KOWALSKI Andrzej 263WROCŁAWM-505M 5600:00:0804:14:5808:33:0312:28:48.0012:28:56.30+04:18:3410:125.9
61KRÓL Marcin 312OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3031M 5700:00:1404:18:2208:35:2912:37:25.7512:37:40.25+04:27:1810:205.8
62WŁOCH Kamil 281Sarnia ZemstaKRAKÓWM-3032M 5800:00:1504:18:3808:24:3112:37:24.8012:37:40.60+04:27:1810:195.8
63MUSIOŁ Michał 282Sarnia ZemstaCHEŁM ŚLĄSKIM-3033M 5900:00:1504:18:1908:24:3112:37:25.3012:37:40.80+04:27:1910:195.8
64ŚWIĄTEK Ewelina 224Spartanie Dzieciom / KB ERGOWROCŁAWK-303K 500:00:1304:54:2012:42:32.7012:42:46.25+04:32:2410:245.8
65BASZCZYSZYN Artur 254KUDOWA ZDRÓJM-3034M 6000:00:0604:26:5112:46:02.9512:46:09.35+04:35:4710:275.7
66BOŻĘTKA Ryszard 304ŚWIĘTOSZÓWM-506M 6100:00:0004:55:3012:49:43.3512:49:43.35+04:39:2110:305.7
67SUCHCICKI Krzysztof 245WROCŁAWM-4017M 6200:00:0704:20:2712:51:03.3012:51:10.70+04:40:4910:315.7
68ZAKRZEWSKI Krzysztof 2133:33 TEAMPALĘDZIEM-4018M 6300:00:1104:34:0108:39:4112:54:07.9512:54:19.80+04:43:5810:335.7
69KALICZAK-SZWAJA Monika 225SZPROTAWAK-402K 600:00:1504:38:2412:55:38.2012:55:53.85+04:45:3210:345.7
70FIJAŁKOWSKI Waldemar 250oskargsm.plTRZEBNICAM-4019M 6400:00:1304:52:2712:55:40.3012:55:53.85+04:45:3210:345.7
71BARTOSIEWICZ Adam 285OCR PolskaGRYFINOM-4020M 6500:00:1104:45:5812:56:12.9512:56:24.85+04:46:0310:355.7
72SŁAWIŃSKI Tomasz 314AB S.AWROCŁAWM-4021M 6600:00:1004:45:5713:08:20.8013:08:31.60+04:58:0910:455.6
73ŁAGODA Łukasz 298Aktiv RehabilitacjaZAWONIAM-3035M 6700:00:1404:52:5913:14:08.5513:14:22.75+05:04:0110:505.5
74WARCHOŁ Ireneusz 264MTS Drużyna Szpiku kghmGŁOGÓWM-3036M 6800:00:0704:45:2313:14:15.8013:14:22.80+05:04:0110:505.5
75ZARODA Zbyszek 258KONINM-4022M 6900:00:1004:17:5113:14:17.3013:14:28.20+05:04:0610:505.5
76TASZAREK Jakub 232MROWINOM-4023M 7000:00:1104:43:4813:27:12.8013:27:23.85+05:17:0211:005.4
77DUDZIK Jacek 279LKSISKRA JaszkowaKŁODZKOM-602M 7100:00:0904:47:0213:27:14.4013:27:24.20+05:17:0211:005.4
78RURA Marcin 210REJOWIEC FABRYCZNYM-205M 7200:00:1705:04:3009:35:1013:31:03.2513:31:20.30+05:20:5811:035.4
79KRUK Wacław 260KB SobótkaŚWIDNICAM-507M 7300:00:1304:48:47+01:42:1310:036
80SZYCHTA Rafał 306projekt240.blox.plPOZNAŃM-3037M 7400:00:1304:53:39+01:47:0510:135.9
81STAWSKI Dariusz 251KB ARTURÓWEKŁÓDZM-603M 7500:00:1105:03:47+01:57:1110:355.7
82RÓŻOWICZ Eliza 276Spartanie DzieciomWARSZAWAK-403K 700:00:0905:04:35+01:57:5710:365.7
83PORĘBA Tomasz 270MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWM-4024M 7600:00:0705:04:42+01:58:0210:375.7
84CORREIA Andre 303KRAKOWM-3038M 7700:00:0805:09:11+02:02:3210:465.6
85PIOSIK Mirosław 266Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM-3039M 7800:00:0605:09:16+02:02:3510:465.6
86FĄFROWICZ Kazimierz 302LKS Iskra JaszkowaKŁODZKOM-604M 7900:00:1205:09:51+02:03:1610:475.6
87RYCZYŃSKI Jacek 201OLEŚNICAM-4025M 8000:00:0505:12:15+02:05:3310:525.5
88GRZESIAK Rafał 242GŁOGÓWM-4026M 8100:00:0705:13:09+02:06:2910:545.5
89NIZIOŁ Marian 294PIASECZNOM-605M 8200:00:14   
90NĄCKIEWICZ Justyna 275BRZESKOK-404K 800:00:14   
91BURDAJEWICZ Magdalena 207MOSINAK-304K 900:00:15   
92BINKOWSKI Marcin 202MOSINAM-4027M 8300:00:15   
WOJCZUK Kornel 216Dzikie Życie RunTeamWROCŁAWM-30DNF04:09:56 DNF08:17:38 DNF DNF DNF--
FURMAN Mirosław 236KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-60DNF05:07:56 DNF09:30:39 DNF DNF DNF--
STAWARZ Paweł 257KB LUPUS OleśnicaOLEŚNICAM-40DNF05:03:51 DNF09:31:10 DNF DNF DNF--
LEMBOWICZ Grzegorz 293SWARZĘDZM-40DNF05:08:14 DNF09:31:13 DNF DNF DNF--
ŻYWICKI Paweł 287Piast LutyniaLUTYNIAM-30DNF05:04:01 DNF09:31:19 DNF DNF DNF--
DZIESZUK Grzegorz 234Podzamcze WałbrzychWAŁBRZYCHM-30DNF04:16:50 DNF DNF DNF DNF--
JACHIMECKI Rafał 230Tupu-Tupu GłogówGŁOGÓWM-30DNF04:25:18 DNF DNF DNF DNF--
OBRADOVIĆ Paweł 212BREMBOCZELADŹM-40DNF04:51:55 DNF DNF DNF DNF--
KOLASIŃSKI Jarosław 233KTMWARSZAWAM-50DNF05:08:51 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 101 wynik(ów)