SZTAFETA SŁUŻB MUNDUROWYCH GARNIZONU BYDGOSZCZ Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
2 km
Zgłoszonych/ Registered:
58
Wystartowało/ Started:
55
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Sztafety

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SKIBA Łukasz 2/4081 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZSztafety1M 100:06:41.50 3:2117.9
2DEROŃ Waldemar 4/4181 BRYGADA LOGISTYCZNA – 2BYDGOSZCZSztafety2M 200:06:56.10+00:00:143:2817.3
3GOŁDYN Sebastian 4/4171 BRYGADA LOGISTYCZNA – 2BYDGOSZCZSztafety3M 300:06:57.10+00:00:153:2817.3
4NAGAJ Wojciech 8/439KWP BYDGOSZCZMROCZASztafety4M 400:07:02.25+00:00:203:3117.1
5BIAŁEK Dawid 8/438KWP BYDGOSZCZNAKŁOSztafety5M 500:07:02.80+00:00:213:3117
6BEDNARCZYK Adrian 2/4101 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZSztafety6M 600:07:03.90+00:00:223:3217
7WERYK Sebastian 2/4071 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZSztafety7M 700:07:03.90+00:00:223:3217
8JARZĄB Piotr 8/440KWP BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKISztafety8M 800:07:09.55+00:00:283:3516.7
9BANDOCH Mariusz 8/441KWP BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKISztafety9M 900:07:17.10+00:00:353:3916.4
10MATUŁA Adam 2/4091 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZSztafety10M 1000:07:18.10+00:00:363:3916.4
11HEJMEJ Rafał 7/436JW 1515BYDGOSZCZSztafety11M 1100:07:18.25+00:00:363:3916.4
12KOWALCZYK Marek 8/437KWP BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety12M 1200:07:21.10+00:00:393:4016.3
13KRELA Andrzej 4/4161 BRYGADA LOGISTYCZNA – 2BYDGOSZCZSztafety13M 1300:07:25.85+00:00:443:4316.1
14SZYSZKA Mariusz 2/4061 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZSztafety14M 1400:07:29.75+00:00:483:4516
15SZCZYGIELSKI Jakub 4/4191 BRYGADA LOGISTYCZNA – 2BYDGOSZCZSztafety15M 1500:07:31.50+00:00:503:4615.9
16KONWIŃSKI Michał 7/432JW 1515BYDGOSZCZSztafety16M 1600:07:34.25+00:00:523:4715.8
17WRÓBLEWSKI Lech 11/452ŻOŁNIERZE WOJSKA POLSKIEGOGRUDZIĄDZSztafety17M 1700:07:43.45+00:01:013:5215.5
18DANIELEWSKI Mariusz 4/4201 BRYGADA LOGISTYCZNA – 2BYDGOSZCZSztafety18M 1800:07:44.20+00:01:023:5215.5
19GRZYBOWSKI Michał 1/400NATO MILITARY POLICE CENTRE OF EXCELLENCBYDGOSZCZSztafety19M 1900:07:55.80+00:01:143:5815.1
20OLEJNIK Krzysztof 6/430CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHSUWAŁKISztafety20M 2000:08:05.35+00:01:234:0214.8
21STUCZYŃSKI Kamil 7/435JW 1515BYDGOSZCZSztafety21M 2100:08:11.60+00:01:304:0614.6
22MŁYNARCZYK Zbigniew 6/428CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHSŁUPSKSztafety22M 2200:08:12.70+00:01:314:0614.6
23SMARUJ Artur 10/447STRAŻ GRANICZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety23M 2300:08:16.05+00:01:344:0814.5
24GACKOWSKI Szymon 5/421AŚ BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety24M 2400:08:19.60+00:01:384:0914.4
25BYZDRA Daniel 10/450STRAŻ GRANICZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety25M 2500:08:21.00+00:01:394:1014.4
26KLOSKOWSKI Adam 7/434JW 1515CHOJNICESztafety26M 2600:08:27.30+00:01:454:1314.2
27MADURAJSKI Marcin 7/433JW 1515BYDGOSZCZSztafety27M 2700:08:27.70+00:01:464:1414.2
28ULAN Natalia 3/4111 BRYGADA LOGISTYCZNA – 1BYDGOSZCZSztafety28K 100:08:33.00+00:01:514:1614
29MORAWSKI Maciej 5/425AŚ BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety29M 2800:08:38.00+00:01:564:1913.9
30FLEJTER Radosław 10/448STRAŻ GRANICZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety30M 2900:08:38.75+00:01:574:1913.9
31DEPKA-PRONDZYŃSKI Mateusz 9/445O.P.Ż.ZBYDGOSZCZSztafety31M 3000:08:46.20+00:02:044:2313.7
32CZIRFUSZ Gabor 1/404NATO MILITARY POLICE CENTRE OF EXCELLENCBYDGOSZCZSztafety32M 3100:08:47.00+00:02:054:2313.7
33SYNKOWICZ Tomasz 1/402NATO MILITARY POLICE CENTRE OF EXCELLENCBYDGOSZCZSztafety33M 3200:08:47.30+00:02:054:2313.7
34KLUCZYK Mikołaj 5/422AŚ BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety34M 3300:08:47.35+00:02:054:2413.6
35NOWICKI Mateusz 11/455ŻOŁNIERZE WOJSKA POLSKIEGOUSTKASztafety35M 3400:08:57.05+00:02:154:2813.4
36GMEREK Olga 3/4151 BRYGADA LOGISTYCZNA – 1BYDGOSZCZSztafety36K 200:08:59.95+00:02:184:3013.3
37JADZIŃSKI Marek 9/443O.P.Ż.ZBYDGOSZCZSztafety37M 3500:09:11.85+00:02:304:3613
38OZDOBA Rafał 10/451STRAŻ GRANICZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety38M 3600:09:12.85+00:02:314:3613
39BIERNACKA Magdalena 3/4121 BRYGADA LOGISTYCZNA – 1BYDGOSZCZSztafety39K 300:09:15.45+00:02:334:3713
40SKOTNICKI Jacek 10/449STRAŻ GRANICZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety40M 3700:09:21.50+00:02:404:4112.8
41GRAPATYN Piotr 5/423AŚ BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety41M 3800:09:26.00+00:02:444:4312.7
42ŁABĘCKI Mirosław 1/405NATO MILITARY POLICE CENTRE OF EXCELLENCBYDGOSZCZSztafety42M 3900:09:27.35+00:02:454:4312.7
43LEWICKI Maciej 5/424AŚ BYDGOSZCZBYDGOSZCZSztafety43M 4000:09:31.05+00:02:494:4512.6
44PAWLIK Anna 11/453ŻOŁNIERZE WOJSKA POLSKIEGOGRUDZIĄDZSztafety44K 400:09:37.35+00:02:554:4812.5
45BRĄŻKIEWICZ Magdalena 3/4141 BRYGADA LOGISTYCZNA – 1BYDGOSZCZSztafety45K 500:09:37.55+00:02:564:4912.5
46KOS Krystian 6/426CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICASztafety46M 4100:09:40.30+00:02:584:5012.4
47WORONOWICZ Benedykt 6/429CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHZŁAKOWOSztafety47M 4200:09:48.45+00:03:064:5412.2
48MATUSZAK Paweł 1/403NATO MILITARY POLICE CENTRE OF EXCELLENCBYDGOSZCZSztafety48M 4300:09:48.70+00:03:074:5412.2
49KRÓL Damian 9/446O.P.Ż.ZCZARNESztafety49M 4400:09:50.65+00:03:094:5512.2
50HUTNIK Anna 3/4131 BRYGADA LOGISTYCZNA – 1BYDGOSZCZSztafety50K 600:09:54.40+00:03:124:5712.1
51BISKO Karolina 11/457ŻOŁNIERZE WOJSKA POLSKIEGOGDYNIASztafety51K 700:10:15.25+00:03:335:0711.7
52IWANISZYN Sebastian 9/444O.P.Ż.ZCZARNESztafety52M 4500:10:32.05+00:03:505:1611.4
53RYBKA Jacek 9/442O.P.Ż.ZBYDGOSZCZSztafety53M 4600:10:33.55+00:03:525:1611.4
54WAGNER Paulina 6/427CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKASztafety54K 800:11:35.55+00:04:545:4710.4
55SZRAMKA Paweł 11/456ŻOŁNIERZE WOJSKA POLSKIEGOBRODNICASztafety55M 4700:12:21.10+00:05:396:109.7
Znaleziono 55 wynik(ów)