TARNOWSKIE GÓRY - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Miasto Tarnowskie Góry, Polska Federacja Nordic Walking, UKS Unia Strzybnica, Nordicus Strzybnica |
Data : | 2019-06-16 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 268 |
Wystartowało : | 212 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 211 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCZOROWSKI Kacper | 103 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | |||
2 | KOŁEK Patryk | 104 | KABEX PODKOWA JANÓW | JANÓW | M-Jun. | |||
3 | SOŁDECKI Wojciech | 197 | WARSZAWA | M-Dzieci | ||||
4 | BOROŃ Adam | 19 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | 1 | ||
5 | BARYLUK Beniamin | 13 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | 2 | ||
6 | GRUSZKA Michał | 65 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Jun. | |||
7 | PODGÓRSKI Szymon | 174 | CKZIU MECHANIK NYSA | ŚCINAWA MAŁA | M-Jun. | |||
8 | WALESZKO Adam | 230 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | |||
9 | ŻAK Dawid | 252 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | |||
10 | MARCZAK Tomasz | 148 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | ||||
11 | URBAŃSKI Mateusz | 227 | TARNOWSKIE GÓRY | M18-29 | ||||
12 | KOTULA Jakub | 107 | UNIA MIAST | KATOWICE | M30-39 | |||
13 | SIEWIERA Robert | 187 | POCZTOWA GRUPA NW | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | |||
14 | SURIAK Michał | 208 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | |||
15 | KRZAK Rafał | 118 | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 | 2 | |||
16 | SOBCZAK Robert | 194 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 | |||
17 | HAŁAS Marcin | 69 | UNIA MIAST | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | |||
18 | KUREK Klaudiusz | 127 | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 | 1 | |||
19 | ADAMCZYK Damian | 281 | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 | ||||
20 | GRUSZKA Michał | 64 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | |||
21 | KAPITAN Arkadiusz | 89 | POLGER TEAM | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | |||
22 | OLSZAŃSKI Karol | 165 | FEAR THE RETURN | KATOWICE | M40-44 | |||
23 | ŚLUSARCZYK Marcin | 215 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | |||
24 | SŁUPIANEK Paweł | 191 | LECYMY DURŚ | KATOWICE | M40-44 | |||
25 | STALMACH Damian | 204 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | M40-44 | |||
26 | KIM Jaeyoung | 93 | TARNOWSKIE GÓRY | M45-49 | ||||
27 | LEE James | 128 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | ||||
28 | CYRUS Bogdan | 292 | VICTORIA STRZEBIŃ | STRZEBIN | M45-49 | |||
29 | WALESZKO Andrzej | 229 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | |||
30 | KORDOWSKI Piotr | 105 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M45-49 | |||
31 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 216 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | |||
32 | MACHNIK Janusz | 135 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | |||
33 | POLEWCZAK Mariusz | 175 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | |||
34 | ZIELIŃSKI Szczepan | 248 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | |||
35 | WROŃSKI Maciej | 246 | POCZTOWA GRUPA NW | BLACHOWNIA | M45-49 | |||
36 | KOCHAŃSKI Paweł | 100 | TRZEBINA | M45-49 | ||||
37 | KUBAT Janusz | 121 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | |||
38 | WANDZIK Adam | 233 | HAPPY TEAM ORZEŁ KOTY | KOTY | M45-49 | |||
39 | SPYCHAŁA Lesław | 202 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁAA | M50-54 | |||
40 | MRÓZ Krystian | 159 | KATOWICKI KLUB MORSÓW ARKTYKA | KATOWICE | M50-54 | |||
41 | CUDAK Zbigniew | 26 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO KOLONIA | M50-54 | |||
42 | TRAUTMANN Piotr | 223 | ZBROSŁAWICE | M50-54 | ||||
43 | SOBAŃSKI Dariusz | 365 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 1 | |||
44 | BREWKA Joachim | 21 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M55-59 | |||
45 | SŁOMIAN Leszek | 190 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M55-59 | |||
46 | DUDEK Jan | 37 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M55-59 | ||||
47 | KOWALSKI Marek | 110 | UNIA MIAST | STRZEBIŃ | M55-59 | |||
48 | KŁYŚ Ryszard | 99 | BŁYSKAWICA GLIWICE | GLIWICE | M55-59 | |||
49 | KRAJEWSKI Paweł | 115 | FUCHS OIL TEAM | BYTOM | M55-59 | |||
50 | GALICZEK Bronisław | 51 | OPEL ACTIVE TEAM | GLIWICE | M55-59 | |||
51 | HARTEL Henryk | 70 | CHORZÓW | M55-59 | ||||
52 | NIEDŹWIECKI Ryszard | 162 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M55-59 | 1 | ||
53 | KOWALSKI Marcin | 111 | TARNOWSKIE GÓRY | M60-64 | ||||
54 | JANIK Bogusław | 78 | STADION ŚLĄSKI | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M55-59 | |||
55 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 361 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | |||
56 | KOZIARZ Roman | 112 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-64 | |||
57 | SZYMCZEWSKI Włodzimierz | 213 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M60-64 | ||||
58 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 241 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | |||
59 | WOROCH Roman | 243 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | |||
60 | GAPIŃSKI Leszek | 56 | CKZIU NYSA MECHANIK | TRZEBINA | M60-64 | |||
61 | HRABIA Józef | 74 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | |||
62 | MAŁKA Marian | 143 | GLIWICE | M60-64 | ||||
63 | MACHOLC Piotr | 136 | ŻÓŁWIK | DĄBROWA GÓRNICZA | M60-64 | 1 | ||
64 | KRAKOWIAN Mirosław | 117 | JEST LEPIEJ | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | |||
65 | MACHOWSKI Jan | 137 | LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO | KOZIEGŁOWY | M65-69 | |||
66 | WROŃSKI Włodzimierz | 245 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | |||
67 | BUCZKOWSKI Jerzy | 23 | ŻNIN | M65-69 | ||||
68 | ŁĄCZYK Jerzy | 134 | OPTYKA K.M. SZCZERBA | CZELADŹ | M65-69 | |||
69 | MAJCHERCZYK Krzysztof | 139 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M65-69 | |||
70 | DUDEK Edward | 41 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | |||
71 | MARONDEL Jan | 150 | BYTOM | M65-69 | ||||
72 | GĄTEK Gerard | 274 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | CZĘSTOCHOWA | M70+ | |||
73 | ADAMUS Marian | 3 | Stadion śląski | GLIWICE | M70+ | |||
74 | KACZMAREK Stefan | 86 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | M70+ | |||
75 | KLUSKA Kazimierz | 97 | KATOWICE | M70+ | ||||
76 | LIPCZYŃSKI Stanisław | 131 | SOSNOWIEC | M70+ | ||||
77 | TOMCZYK Edward | 220 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | |||
78 | JANKOWSKI Henryk | 80 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M70+ | |||
79 | BARUCH Włodzimierz | 11 | DĄBROWA GÓRNICZA | M70+ | ||||
80 | PIASECKI Lech | 171 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | |||
81 | ŁOPATKA Kazimierz | 275 | mosir piekary | PIEKARY ŚLĄSKIE | M70+ | |||
82 | MAJCHERCZYK Wacław | 138 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M70+ | |||
83 | DROP Mieczysław | 35 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | |||
84 | ŚCIBISZ Bogdan | 271 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M70+ | |||
85 | JÓŹWIAK Łukasz | 82 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | |||
86 | WILK Tadeusz | 240 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | ||
87 | SOLAWA Sławomir | 195 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | M-Niepełnosprawni(B) | |||
88 | KOŹLIK Adam | 114 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | M18-29 | |||
89 | GLISZCZYŃSKI Mirosław | 61 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | |||
90 | BAL Artur | 5 | TARNOWSKIE GÓRY | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
91 | SOSIN Stanisław | 199 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M-Niepełnosprawni(A) | |||
92 | STRENZIOK Dariusz | 206 | TEAM NATURALMED | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | |||
93 | BAL Andrzej | 6 | TARNOWSKIE GÓRY | M-Dzieci | ||||
94 | ŻUREK Marek | 254 | TEAM NATURALMED | TARNOWSKIE GÓRY | M-Niepełnosprawni(B) | |||
95 | GRYGOROWICZ Bogdan | 68 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
96 | LEWANDOWSKI Jacek | 129 | STADION ŚLĄSKI | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
97 | PYKA Aleksandra | 182 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Dzieci | |||
98 | KOLARSKA Nadia | 256 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | |||
99 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 147 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Jun. | |||
100 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 161 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | |||
101 | BUGAŁA Alicja | 25 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | |||
102 | BILIŃSKA Maja | 16 | TARNOWSKIE GÓRY | K-Jun. | ||||
103 | HOLECKA Kinga | 73 | KATOWICE | K-Jun. | ||||
104 | KOCZOROWSKA Patrycja | 101 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Jun. | |||
105 | ŚLUSARCZYK Karolina | 217 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | |||
106 | UFEL Marcelina | 226 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | |||
107 | DUDEK Dominika | 38 | TARNOWSKIE GÓRY | K18-29 | ||||
108 | DUDEK Nicolina | 40 | TARNOWSKIE GÓRY | K18-29 | ||||
109 | GAŁAŚ Joanna | 53 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K18-29 | |||
110 | KUBICA Agata | 122 | TARNOWSKIE GÓRY | K18-29 | ||||
111 | KOCZOROWSKA Monika | 102 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | 1 | ||
112 | MARONDEL Katarzyna | 149 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | K30-39 | |||
113 | MORYS Agnieszka | 157 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K30-39 | |||
114 | SŁUPIANEK Sonia | 192 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K30-39 | |||
115 | BANIAK Ewelina | 8 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | ||||
116 | KULAWIK Magdalena | 124 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K30-39 | |||
117 | MUZYKA Anna | 160 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | |||
118 | SZCZECINA Joanna | 210 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 1 | |||
119 | KAPIS Marcelina | 317 | ŁAZISKA GÓRNE | K30-39 | ||||
120 | BUGAŁA Anna | 24 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | |||
121 | PINIS Agnieszka | 172 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | |||
122 | GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka | 301 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
123 | PUSZKARSKA Małgorzata | 181 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | |||
124 | BRZEZINA Magdalena | 22 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | ||||
125 | SZAJNOWSKA Agnieszka | 209 | ZDROWE KROKI ZPM4 | GLIWICE | K40-44 | |||
126 | TOLL Adriana | 219 | RUDA ŚLĄSKA | K40-44 | ||||
127 | BARTOSIK Patrycja | 10 | BYTOM | K40-44 | ||||
128 | DANIELEWICZ Anna | 33 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K40-44 | ||||
129 | KIRSZ Mariola | 94 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
130 | PATRZYK Aleksandra | 169 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | ||||
131 | PROSZOWSKA Aleksandra | 178 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 1 | ||
132 | WANDZIK Ewa | 234 | HAPPY TEAM ORZEŁ KOTY | KOTY | K40-44 | |||
133 | CZAICKA Agnieszka | 27 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
134 | MALCZYK Anna | 140 | SOSNOWIEC | K40-44 | ||||
135 | SIKORA Joanna | 188 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | ||||
136 | SÓWKA Ewa | 201 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | ||||
137 | SAKOWSKA Krystyna | 185 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | |||
138 | KAŹMIERCZAK Justyna | 272 | WOJKOWICE | K40-44 | ||||
139 | KĘDZIERSKA Edyta | 273 | PFNW | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
140 | FOKS Małgorzata | 49 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | ||||
141 | JÓŹWIAK Marianna | 83 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
142 | MIKUSIŃSKA Jola | 154 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | |||
143 | SPYCHAŁA Marzena | 203 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | K45-49 | |||
144 | CZUDAJ Ewa | 31 | KALETY | K45-49 | ||||
145 | SĘDZIK Katarzyna | 186 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K45-49 | |||
146 | SOŁDECKA Anna | 196 | WARSZAWA | K45-49 | ||||
147 | JUERCZKO-GRZEBIELA Ewa | 85 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
148 | KUPFER Aleksandra | 125 | FUCHS OIL TEAM | RUDA ŚLĄSKA | K45-49 | |||
149 | POLEWCZAK Aneta | 176 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K45-49 | |||
150 | WALESZKO Anna | 231 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 1 | ||
151 | GOJ Justyna | 62 | LUBLINIEC | K45-49 | ||||
152 | KASPERCZYK Joanna | 92 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K45-49 | ||||
153 | PALETTA Małgorzata | 258 | PIETROWIE WIELKIE | K45-49 | ||||
154 | DUDKIEWICZ Anna | 42 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | |||
155 | MARCINKOWSKA Katarzyna | 146 | LUBLINIEC | K45-49 | ||||
156 | MORAWIEC-MROCHEN Marzena | 156 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | 1 | ||
157 | HUNIAK Celina | 75 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | ||||
158 | MANSFELD Dorota | 144 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | ||||
159 | ADAMASZEK Iwona | 2 | MIKOŁÓW | K45-49 | ||||
160 | GAWOR Renata | 57 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | |||
161 | BAZAN Ilona | 14 | BYTOM | K50-54 | ||||
162 | GÓRECKA Iwona | 63 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K50-54 | |||
163 | WALEROWICZ Joanna | 228 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
164 | ZIELONKA Renata | 249 | SIECHODZI PTTK | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
165 | WOROCH Jolanta | 244 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | |||
166 | BANDUCH Izabela | 7 | SIECHODZI PTTK | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
167 | BOJDA Danuta | 18 | KEKO TEAM | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K50-54 | |||
168 | BARCZYK Małgorzata | 9 | SIECHODZI PTTK | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
169 | BREGUŁA Ewa | 20 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | ||||
170 | JANIK Marzenna | 77 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K55-59 | |||
171 | GRUNER Maria | 276 | UNIA STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | |||
172 | HARTEL Jolanta | 71 | CHORZÓW | K55-59 | ||||
173 | MALINA Teresa | 141 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | |||
174 | TRAUTMANN Bogusława | 222 | OFIARY KAMIEŃCA | ZBROSŁAWICE | K55-59 | |||
175 | KOWALSKA Ewa | 109 | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | ||||
176 | MARCINIAK Hanna | 145 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
177 | GALICZEK Lidia | 52 | OPEL ACTIVE TEAM | GLIWICE | K55-59 | 1 | ||
178 | KOZIARZ Jadwiga | 113 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K55-59 | |||
179 | ZIELIŃSKA Grażyna | 247 | BOBRY WALKING | DOBIESZOWICE | K-Niepełnosprawni(B) | |||
180 | LOSKA Iwona | 132 | KATOWICE | K55-59 | ||||
181 | KRÓL Krystyna | 278 | SOSNOWIEC | K55-59 | ||||
182 | MICHAŁOWSKA Grażyna | 153 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | |||
183 | TASAREK Gabriela | 218 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | |||
184 | ŻUCHOWICZ Elżbieta | 250 | DĄBROWA GÓRNICZA | K60-64 | ||||
185 | SZENDZIELORZ Ilona | 211 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | |||
186 | DAROSZEWSKA Krystyna | 34 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
187 | KRAKOWIAN Aleksandra | 116 | JEST LEPIEJ | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | |||
188 | KUPIBIDA Bogusława | 126 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K60-64 | 1 | ||
189 | ANTOSIEWICZ Bogusława | 4 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | K60-64 | |||
190 | GAPIŃSKA Janina | 55 | CKZIU NYSA MECHANIK | TRZEBINA | K60-64 | |||
191 | BERESZKO Anna | 15 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | K60-64 | |||
192 | CZAPURA Elżbieta | 28 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K60-64 | ||||
193 | NOGALSKA Halina | 163 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | |||
194 | MIŚKOWICZ Anna | 155 | CKZIU NYSA MECHANIK | GŁOGÓWEK | K60-64 | |||
195 | PALASZ Barbara | 166 | KATOWICE | K60-64 | ||||
196 | PONIATOWSKA Alina | 177 | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | ||||
197 | GLISZCZYŃSKA Janina | 60 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | |||
198 | BARUCH Henryka | 12 | DĄBROWA GÓRNICZA | K65-69 | ||||
199 | GRYGOROWICZ Teresa | 67 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | |||
200 | ŁĄCZYK Barbara | 133 | OPTYKA K.M. SZCZERBA | CZELADŹ | K65-69 | |||
201 | KAŁUŻNA Anna | 88 | SOSNOWIEC | K65-69 | ||||
202 | PAWŁOWSKA-SOSIN Barbara | 170 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K65-69 | |||
203 | KUCYPERA Teresa | 123 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | |||
204 | KOSMALA Maria | 106 | TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | |||
205 | MROZIŃSKA Maria | 158 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K70+ | |||
206 | RACZYŃSKA Aleksandra | 183 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K70+ | |||
207 | WOJTACHA Emilia | 242 | TARNOWSKIE GÓRY | K70+ | ||||
208 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 168 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | |||
209 | DYBEŁ Agnieszka | 46 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | |||
210 | TUSZYŃSKA Anna | 225 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K-Niepełnosprawni(A) | |||
211 | KALAGA Halina | 315 | BYTOM | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
212 | KOWALEWSKI Artur | 108 | GIBKIE GIZDY | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 |
Znaleziono 212 wynik(ów)