TORTURA LESZNO 2020 - FORMUŁA PROFI

Wydarzenie:
Organizator:
Transformers Trening & Dieta
Data:
2020-09-13
Miejsce:
Leszno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
57
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
51
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOŁOSZUK Marcin 23NextremeLESZNOPROFI Mężczyźni1M 100:00:0000:26:52.2500:26:52.25 5:2211,2
2MARKOWSKI Fabian 30MS-FIT STUDIOKRZEMIENIEWOPROFI Mężczyźni2M 200:00:0000:29:18.9500:29:18.95+00:02:265:5110,2
3GLAPIAK Maciej 16Akademia Wojsk LądowychLESZMOPROFI Mężczyźni3M 300:00:0000:29:39.7500:29:39.75+00:02:475:5510,1
4CHAJA Radosław 8OBORNIKI ŚLĄSKIEPROFI Mężczyźni4M 400:00:0000:29:46.7000:29:46.70+00:02:545:5710,1
5ONISZCZUK Bartek 36Twardziele team BOGATYNIAMIRSKPROFI Mężczyźni5M 500:00:0000:30:04.2500:30:04.25+00:03:126:0010,0
6PAZOŁA Korneliusz 38HELL`S GYM OCR PępowoPĘPOWOPROFI Mężczyźni6M 600:00:0000:30:08.5000:30:08.50+00:03:166:0110,0
7JAKUSZEK Piotr 20Hell's Gym Ocr PepowoPIASKIPROFI Mężczyźni7M 700:00:0000:30:09.7500:30:09.75+00:03:176:0110,0
8MOSTKOWSKI Lukasz 54POLKOWICEPROFI Mężczyźni8M 800:00:0000:30:11.9000:30:11.90+00:03:196:029,9
9DWORCZAK Maciej 13Runaway teamGOSTYNPROFI Mężczyźni9M 900:00:0000:30:42.8000:30:42.80+00:03:506:089,8
10BIUKOWSKI Jarosław 28Twardziele Team BogatyniaWROCŁAWPROFI Mężczyźni10M 1000:00:0000:30:54.8500:30:54.85+00:04:026:109,7
11SIEMEK Marek 42GŁOGÓWPROFI Mężczyźni11M 1100:00:0000:31:05.6000:31:05.60+00:04:136:139,7
12DUDEK Rafał 12Reha-ort ZłotówŁOBŻENICAPROFI Mężczyźni12M 1200:00:0000:31:07.9000:31:07.90+00:04:156:139,6
13NAGLAK Hubert 31Hell's gym ocr PępowoSZELEJEWOPROFI Mężczyźni13M 1300:00:0000:31:17.3500:31:17.35+00:04:256:159,6
14ZIELENIECKI Mirosław 48Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAPROFI Mężczyźni14M 1400:00:0000:31:38.9500:31:38.95+00:04:466:199,5
15SZYMAŃSKI Marek 52HELL’S GYM OCR PępowoGOSTYŃPROFI Mężczyźni15M 1500:00:0000:31:54.7000:31:54.70+00:05:026:229,4
16STOLAREK Sebastian 47SPARTA RUNNERSPOZNAŃPROFI Mężczyźni16M 1600:00:0000:32:19.2500:32:19.25+00:05:276:279,3
17JUSZKIEWICZ Dominik 21MS-FITGARZYNPROFI Mężczyźni17M 1700:00:0000:32:24.9000:32:24.90+00:05:326:289,3
18KALISZ Adrian 22SPARTA RUNNERSKÓRNIKPROFI Mężczyźni18M 1800:00:0000:34:00.3500:34:00.35+00:07:086:488,8
19SZYMKOWIAK Arek 57SPARTA RUNNERSBYDGOSZCZPROFI Mężczyźni19M 1900:00:0000:34:20.6500:34:20.65+00:07:286:528,7
20KOWALSKI Tomasz 59SPARTA RUNNERSLUBIATÓWKOPROFI Mężczyźni20M 2000:00:0000:34:22.8000:34:22.80+00:07:306:528,7
21SOLARSKI Błażej 46DOBIEŻYNPROFI Mężczyźni21M 2100:00:0000:34:33.7000:34:33.70+00:07:416:548,7
22DZIUBAŁKA Adrian 14MS-Fit Studio GostyńKUNOWOPROFI Mężczyźni22M 2200:00:0000:34:44.6000:34:44.60+00:07:526:568,6
23SIEMEK Jakub 43GŁOGÓWPROFI Mężczyźni23M 2300:00:0000:34:51.6500:34:51.65+00:07:596:588,6
24ŁUCZAK Ariel 29BUKÓWIEC GÓRNYPROFI Mężczyźni24M 2400:00:0000:35:25.0000:35:25.00+00:08:327:058,5
25CICHA Natalia 9SPARTA RUNNERSKOPANICAPROFI Kobiety1K 100:00:0000:36:08.4000:36:08.40+00:09:167:138,3
26KOWALSKA Natalia 61BiegunOCR Team/7PBOTGDAŃSKPROFI Kobiety2K 200:00:0000:36:49.0500:36:49.05+00:09:567:218,1
27CICHOSZ Edyta 10Twardziele Team BogatyniaKRZEWINAPROFI Kobiety3K 300:00:0000:36:55.5500:36:55.55+00:10:037:238,1
28AWENCKI Adam 4GŁOGÓWPROFI Mężczyźni25M 2500:00:0000:36:57.6500:36:57.65+00:10:057:238,1
29GRUETZMACHER Katarzyna 51Runaway TeamPĘPOWOPROFI Kobiety4K 400:00:0000:37:00.7500:37:00.75+00:10:087:248,1
30BŁASZCZYK Adam 6MS-FITROSZKÓWPROFI Mężczyźni26M 2600:00:0000:37:49.7000:37:49.70+00:10:577:337,9
31DZIUBAŁKA Mateusz 15MS-FIT studio GostyńKUNOWOPROFI Mężczyźni27M 2700:00:0000:38:12.5000:38:12.50+00:11:207:387,9
32PAPROCKA Sylwia 37Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAPROFI Kobiety5K 500:00:0000:38:22.5000:38:22.50+00:11:307:407,8
33GRABARA Maciej 17AKADEMIA DYNAMICZNALESZNOPROFI Mężczyźni28M 2800:00:0000:38:47.1000:38:47.10+00:11:547:457,7
34ANDRZEJEWSKI Bartłomiej 2BBWGNIEZNOPROFI Mężczyźni29M 2900:00:0000:38:51.9500:38:51.95+00:11:597:467,7
35KOWALSKI Mateusz 24Dirty SparrowsMOSINAPROFI Mężczyźni30M 3000:00:0000:38:59.9500:38:59.95+00:12:077:477,7
36NOWAK Dawid 35PONIECPROFI Mężczyźni31M 3100:00:0000:39:08.3000:39:08.30+00:12:167:497,7
37SIWAK Łukasz 44OSTRÓW WLKP.PROFI Mężczyźni32M 3200:00:0000:39:41.2500:39:41.25+00:12:497:567,6
38PISZCZELAK Mateusz 55HELL'S GYM OCR PĘPOWOGOSTYŃPROFI Mężczyźni33M 3300:00:0000:39:51.1500:39:51.15+00:12:587:587,5
39BARTOSIK Marek 5KGHM ZG RUNGŁOGÓWPROFI Mężczyźni34M 3400:00:0000:40:19.0000:40:19.00+00:13:268:037,4
40LOREK Krzysztof 27HELL'S GYM OCR PĘPOWOKOBYLINPROFI Mężczyźni35M 3500:00:0000:40:28.3000:40:28.30+00:13:368:057,4
41NOWACKI Piotr 32HELL'S GYM ONR PępowoPĘPOWOPROFI Mężczyźni36M 3600:00:0000:40:28.4500:40:28.45+00:13:368:057,4
42LIPOWY Arkadiusz 26BUKÓWIEC GÓRNYPROFI Mężczyźni37M 3700:00:0000:40:36.2000:40:36.20+00:13:438:077,4
43RYBARCZYK Jakub 40MS-FIT STUDIOGOSTYŃPROFI Mężczyźni38M 3800:00:0000:42:39.0500:42:39.05+00:15:468:317,0
44ROSZAK Ewa 39HELL’S GYM OCR PępowoPĘPOWOPROFI Kobiety6K 600:00:0000:43:06.3000:43:06.30+00:16:148:377,0
45ALAMENCIAK Angelika 1GNIEZNOPROFI Kobiety7K 700:00:0000:43:07.3500:43:07.35+00:16:158:377,0
46NOWAK Maciej 34PONIECPROFI Mężczyźni39M 3900:00:0000:43:39.0500:43:39.05+00:16:468:436,9
47GRABOWSKI Mateusz 18WatahaWRÓBLOWICEPROFI Mężczyźni40M 4000:00:0000:44:26.4500:44:26.45+00:17:348:536,8
48CYPRYAN Krzysztof 50MS-FIT StudioGOSTYŃPROFI Mężczyźni41M 4100:00:0000:44:40.5000:44:40.50+00:17:488:566,7
49FIJAK Karolina 62MUROWANA GOŚLINAPROFI Kobiety8K 800:00:0000:47:00.8500:47:00.85+00:20:089:246,4
50REMBOWSKA Natalia 56CRIMZONE.EUMOSINAPROFI Kobiety9K 900:00:0000:51:30.6000:51:30.60+00:24:3810:185,8
51CISZAK Mateusz 11ŁĘKA MAŁAPROFI Mężczyźni42M 4200:00:0000:52:05.3500:52:05.35+00:25:1310:255,8
Znaleziono 51 wynik(ów)