Organizator : | Transformers Trening & Dieta |
Data : | 2020-09-13 |
Miejsce : | Leszno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 57 |
Wystartowało : | 51 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 51 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FIJAK Karolina | 62 | MUROWANA GOŚLINA | PROFI Kobiety | 00:00:00 | ||
2 | ALAMENCIAK Angelika | 1 | GNIEZNO | PROFI Kobiety | 00:00:00 | ||
3 | ANDRZEJEWSKI Bartłomiej | 2 | BBW | GNIEZNO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
4 | AWENCKI Adam | 4 | GŁOGÓW | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
5 | BARTOSIK Marek | 5 | KGHM ZG RUN | GŁOGÓW | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
6 | BŁASZCZYK Adam | 6 | MS-FIT | ROSZKÓW | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
7 | CHAJA Radosław | 8 | OBORNIKI ŚLĄSKIE | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
8 | CICHA Natalia | 9 | SPARTA RUNNERS | KOPANICA | PROFI Kobiety | 00:00:00 | |
9 | CICHOSZ Edyta | 10 | Twardziele Team Bogatynia | KRZEWINA | PROFI Kobiety | 00:00:00 | |
10 | CISZAK Mateusz | 11 | ŁĘKA MAŁA | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
11 | DUDEK Rafał | 12 | Reha-ort Złotów | ŁOBŻENICA | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
12 | DWORCZAK Maciej | 13 | Runaway team | GOSTYN | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
13 | DZIUBAŁKA Adrian | 14 | MS-Fit Studio Gostyń | KUNOWO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
14 | DZIUBAŁKA Mateusz | 15 | MS-FIT studio Gostyń | KUNOWO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
15 | GLAPIAK Maciej | 16 | Akademia Wojsk Lądowych | LESZMO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
16 | GRABARA Maciej | 17 | AKADEMIA DYNAMICZNA | LESZNO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
17 | GRABOWSKI Mateusz | 18 | Wataha | WRÓBLOWICE | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
18 | JAKUSZEK Piotr | 20 | Hell's Gym Ocr Pepowo | PIASKI | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
19 | JUSZKIEWICZ Dominik | 21 | MS-FIT | GARZYN | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
20 | KALISZ Adrian | 22 | SPARTA RUNNERS | KÓRNIK | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
21 | KOŁOSZUK Marcin | 23 | Nextreme | LESZNO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
22 | KOWALSKI Mateusz | 24 | Dirty Sparrows | MOSINA | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
23 | LIPOWY Arkadiusz | 26 | BUKÓWIEC GÓRNY | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
24 | LOREK Krzysztof | 27 | HELL'S GYM OCR PĘPOWO | KOBYLIN | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
25 | BIUKOWSKI Jarosław | 28 | Twardziele Team Bogatynia | WROCŁAW | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
26 | ŁUCZAK Ariel | 29 | BUKÓWIEC GÓRNY | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
27 | MARKOWSKI Fabian | 30 | MS-FIT STUDIO | KRZEMIENIEWO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
28 | NAGLAK Hubert | 31 | Hell's gym ocr Pępowo | SZELEJEWO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
29 | NOWACKI Piotr | 32 | HELL'S GYM ONR Pępowo | PĘPOWO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
30 | NOWAK Maciej | 34 | PONIEC | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
31 | NOWAK Dawid | 35 | PONIEC | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
32 | ONISZCZUK Bartek | 36 | Twardziele team BOGATYNIA | MIRSK | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
33 | PAPROCKA Sylwia | 37 | Twardziele Team Bogatynia | BOGATYNIA | PROFI Kobiety | 00:00:00 | |
34 | PAZOŁA Korneliusz | 38 | HELL`S GYM OCR Pępowo | PĘPOWO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
35 | ROSZAK Ewa | 39 | HELL’S GYM OCR Pępowo | PĘPOWO | PROFI Kobiety | 00:00:00 | |
36 | RYBARCZYK Jakub | 40 | MS-FIT STUDIO | GOSTYŃ | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
37 | SIEMEK Marek | 42 | GŁOGÓW | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
38 | SIEMEK Jakub | 43 | GŁOGÓW | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
39 | SIWAK Łukasz | 44 | OSTRÓW WLKP. | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
40 | SOLARSKI Błażej | 46 | DOBIEŻYN | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
41 | STOLAREK Sebastian | 47 | SPARTA RUNNERS | POZNAŃ | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
42 | ZIELENIECKI Mirosław | 48 | Twardziele Team Bogatynia | BOGATYNIA | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
43 | CYPRYAN Krzysztof | 50 | MS-FIT Studio | GOSTYŃ | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
44 | GRUETZMACHER Katarzyna | 51 | Runaway Team | PĘPOWO | PROFI Kobiety | 00:00:00 | |
45 | SZYMAŃSKI Marek | 52 | HELL’S GYM OCR Pępowo | GOSTYŃ | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
46 | MOSTKOWSKI Lukasz | 54 | POLKOWICE | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | ||
47 | PISZCZELAK Mateusz | 55 | HELL'S GYM OCR PĘPOWO | GOSTYŃ | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
48 | REMBOWSKA Natalia | 56 | CRIMZONE.EU | MOSINA | PROFI Kobiety | 00:00:00 | |
49 | SZYMKOWIAK Arek | 57 | SPARTA RUNNERS | BYDGOSZCZ | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
50 | KOWALSKI Tomasz | 59 | SPARTA RUNNERS | LUBIATÓWKO | PROFI Mężczyźni | 00:00:00 | |
51 | KOWALSKA Natalia | 61 | BiegunOCR Team/7PBOT | GDAŃSK | PROFI Kobiety | 00:00:00 |
Znaleziono 51 wynik(ów)