TRENING SYLWESTROWY 2020

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2020-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
155
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
146
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.2km | 6.5km | 9.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
3.2km
Split
6.5km
Split
9.9km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 138BYDGOSZCZM-201M 1Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:11:5300:23:4700:35:4300:35:51.0000:35:56.20 3:3516,7
2ŚWIĄTKOWSKI Paweł 59TRZEMESZNOM-301M 200:00:0500:12:0100:24:0800:36:2400:36:33.8000:36:39.60+00:00:423:3916,4
3RYCHTER Karol 170M-401M 300:00:0500:12:1300:24:5300:37:4700:37:55.4500:38:01.25+00:02:043:4715,8
4CHRZĄSZCZ Bartek 156PAKOŚĆM-202M 400:00:0500:12:1200:25:0900:38:0400:38:11.4000:38:16.90+00:02:203:4915,7
5SOSNOWSKI Krzysztof 99BYDGOSZCZM-402M 5SP 17 Bydgoszcz00:00:0700:12:4700:25:3600:38:0400:38:12.0500:38:19.10+00:02:213:4915,7
6KOWALCZYK Marek 149BYDGOSZCZM-403M 6Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0600:12:3600:25:3400:38:1100:38:19.4500:38:26.40+00:02:283:4915,7
7LENC Sebastian 76LASKOWICE POMORSKIEM-404M 7TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0400:12:3200:25:2600:38:1600:38:24.0500:38:28.45+00:02:333:5015,6
8GOŁEMBIEWSKI Marek 103BYDGOSZCZM-405M 800:00:0600:12:4900:25:4700:38:3900:38:46.7000:38:52.95+00:02:553:5215,5
9DONARSKI Franek 107BYDGOSZCCZM-11M 9N Bike Academy00:00:0800:12:4600:25:4500:38:4100:38:48.7000:38:57.05+00:02:573:5215,5
10MUSIAŁ Michał 98BYDGOSZCZM-501M 1000:00:0500:12:5000:25:5900:38:5900:39:07.4500:39:12.95+00:03:163:5415,3
11TACZKOWSKI Jarosław 166M-406M 1100:00:0700:12:4600:26:1500:39:4400:39:52.6500:40:00.25+00:04:013:5915,1
12MAGDZIARZ Jakub 58PRZYŁĘKIM-407M 12Kancelaria HMM00:00:0600:12:4600:26:1100:39:4700:39:55.1000:40:01.15+00:04:043:5915,0
13JASTRZĘBSKI Krzysztof 110TORUŃM-408M 1300:00:0400:13:1000:26:4000:39:5000:39:57.1000:40:01.90+00:04:063:5915,0
14KRUPA Piotr 20BYDGOSZCZM-302M 14Woodrunners00:00:0900:13:1600:26:4000:39:5000:39:57.7000:40:07.10+00:04:063:5915,0
15WŁODARSKI Przemysław 119BYDGOSZCZM-303M 15Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz00:00:0400:13:1800:26:4700:40:3100:40:39.2000:40:43.60+00:04:484:0314,8
16NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 144BYDGOSZCZM-203M 16Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:12:5500:26:4600:40:4800:40:56.6500:41:01.95+00:05:054:0514,7
17KUBANEK Łukasz 85NIMECZM-304M 17TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0800:13:4400:27:1200:40:5000:40:58.7000:41:07.25+00:05:074:0514,6
18WACHOWSKI Karol 48WARSZAWAM-409M 18AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1600:13:3500:27:2200:41:0800:41:16.0000:41:32.35+00:05:254:0714,5
19WILLMA Jarosław 127BYDGOSZCZM-502M 19Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:13:4000:27:4700:41:5600:42:04.5500:42:08.75+00:06:134:1214,3
20ANDRZEJEWSKI Paweł 69NOWA WIEŚ WIELKAM-4010M 2000:43:0400:13:4800:28:1900:42:3100:42:40.4501:25:44.45+00:06:494:1614,1
21BARTOSZ Marek 51KIKÓŁM-4011M 2100:00:0700:13:4300:28:2400:42:4300:42:51.3500:42:58.70+00:07:004:1714,0
22KARCZMARCZYK Mateusz 143BYDGOSZCZM-305M 2200:00:1400:13:5100:28:2200:42:4000:42:55.5500:43:10.15+00:07:044:1714,0
23HENDRZAK Sylwester 134ŁUBIANKAM-306M 23Chołe KłólikiChołeKłóliki00:04:0300:14:0800:28:3900:42:4500:43:00.9500:47:04.55+00:07:094:1814,0
24ŚWITAL Leszek 63MARGONINM-4012M 24Morsy Margonin-TAZAR00:00:2300:14:2000:28:4800:43:0000:43:08.3000:43:31.90+00:07:174:1813,9
25KRYSKE Mariusz 101BIAŁE BŁOTAM-307M 25Spójnia Białe Błota00:00:1600:14:1300:28:3600:43:0100:43:08.9000:43:25.15+00:07:174:1813,9
26CHRUSZCZEWSKI Andrzej 81BYDGOSZCZM-4013M 2600:00:1500:14:3000:28:4500:43:0000:43:10.8000:43:26.35+00:07:194:1913,9
27RACZYŃSKI Krzysztof 15BYDGOSZCZM-601M 27Biegający Filozof Team00:00:0600:14:2200:28:5000:43:1100:43:20.2500:43:27.20+00:07:294:2013,8
28GREZGOCKI Piotr 10STRZELNOM-308M 2800:00:0600:14:1500:28:4400:43:1400:43:23.5500:43:29.90+00:07:324:2013,8
29MENDEL Patryk 3BYDGOSZCZM-204M 29Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:0500:14:1800:28:5600:43:2500:43:33.3000:43:39.05+00:07:424:2113,8
30PRĄDZYŃSKI Marcin 32BYDGOSZCZM-4014M 30AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:15:4000:29:2800:43:2800:43:36.9000:43:54.65+00:07:454:2113,8
31MACIŃSKI Waldemar 24BYDGOSZCZM-309M 3100:00:0600:14:1600:28:5700:43:2900:43:37.8500:43:44.40+00:07:464:2113,8
32TOMCZYK Agata 4BYDGOSZCZK-301K 1Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:0500:14:2000:28:5800:43:3500:43:43.2500:43:48.25+00:07:524:2213,7
33KŁOSOWSKI Marcin 2BYDGOSZCZM-4015M 3200:00:0600:14:4200:29:1500:43:3400:43:43.4000:43:49.90+00:07:524:2213,7
34SZWARC Waldemar 123LNIANOM-4016M 33Aktywne Lniano00:00:1100:14:3000:29:0900:43:4600:43:54.9500:44:05.95+00:08:034:2313,7
35JAGODZIŃSKA Magdalena 116BYDGOSZCZK-302K 2Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0700:14:2900:29:1300:43:4800:43:56.3500:44:04.10+00:08:054:2313,7
36MICHALEWSKI Bartosz 91BYDGOSZCZM-4017M 34LUCKY LUCK00:00:0900:14:4200:29:3300:44:0000:44:08.5500:44:18.25+00:08:174:2413,6
37KAZUBOWSKI Jacek 21BIAŁE BŁOTAM-503M 35TriDarKo00:00:0500:14:3000:29:1800:44:1600:44:25.4000:44:31.35+00:08:344:2613,5
38CZAJKOWSKA Sylwia 121BYDGOSZCZK-401K 3#Żółtokrólewscy00:00:0700:14:2900:29:1800:44:1800:44:26.7000:44:33.95+00:08:354:2613,5
39JAGODZIŃSKI Mateusz 117BYDGOSZCZM-3010M 36Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0800:14:5000:29:4100:44:4900:44:58.2500:45:06.50+00:09:074:2913,3
40MACIOSZEK Marcin 79BYDGOSZCZM-4018M 3700:00:1300:14:4600:29:5100:44:5200:45:00.6500:45:14.35+00:09:094:3013,3
41STRZAŁKA Robert 90BYDGOSZCZM-3011M 381. BLWL00:00:0700:14:3500:29:3700:44:5400:45:04.2500:45:11.85+00:09:134:3013,3
42GRALIK Jędrzej 95BYDGOSZCZM-205M 39Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0800:14:4900:29:5700:45:0600:45:14.1500:45:22.70+00:09:234:3113,3
43ZAKURZEWSKI Tomasz 151BRZOZAM-4019M 40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:1200:14:4800:29:5600:45:0900:45:18.6500:45:30.65+00:09:274:3113,2
44WASILEWSKA Martyna 33BYDGOSZCZK-303K 4AMS Triathlon00:00:1800:14:1500:29:4400:45:2800:45:37.7500:45:56.35+00:09:464:3313,2
45KUBARSKI Julian 84BYDGOSZCZM-4020M 41TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0800:14:5300:30:0300:45:3900:45:50.1500:45:58.45+00:09:594:3513,1
46GWIAZDOWSKI Krzysztof 11BYDGOSZCZM-4021M 4200:00:2200:14:5500:30:2600:45:4200:45:52.9000:46:15.45+00:10:014:3513,1
47KUPRACZ Andrzej 114BRZOZAM-4022M 43Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:1000:14:2400:29:5800:45:5800:46:07.3000:46:18.05+00:10:164:3613,0
48TOMTAS Konrad 42INOWROCŁAWM-4023M 4456 BLot00:00:3400:15:4700:31:1100:46:0300:46:13.3000:46:47.85+00:10:224:3713,0
49NOWACZYK Bartosz 22BYDGOSZCZM-3012M 4500:00:1400:15:0100:30:3900:46:0800:46:18.2000:46:32.50+00:10:274:3713,0
50PAWLACZYK Szymon 113BYDGOSZCZM-3013M 4600:00:1500:15:2500:30:4900:46:2800:46:37.1500:46:52.65+00:10:464:3912,9
51NAMIEŚNIK Krzysztof 65INOWROCŁAWM-4024M 47QszysieKN00:00:3400:15:4800:31:1200:46:4000:46:49.3000:47:23.60+00:10:584:4012,8
52LEWANDOWSKI Rafał 141TORUŃM-3014M 48SPCSPC00:00:0900:14:4800:30:5200:46:4300:46:53.1000:47:02.70+00:11:024:4112,8
53BARSZCZEWSKI Sebastian 13BYDGOSZCZM-4025M 4900:00:1900:15:4100:31:2500:46:4300:46:54.0500:47:13.40+00:11:034:4112,8
54WIŚNIEWSKI Zbigniew 100OLIMPINM-504M 50Brzoza Biega00:01:2900:15:1800:30:5900:46:4800:46:56.2500:48:25.75+00:11:054:4112,8
55BUZALSKI Robert 8BYDGOSZCZM-4026M 51Orange Polska00:00:1100:14:3100:30:2700:46:5100:47:01.1000:47:12.35+00:11:104:4212,8
56KIEŁCZYŃSKI Marek 12PRZYŁĘKIM-4027M 5200:00:1200:15:3300:31:3000:47:0900:47:18.6000:47:31.45+00:11:274:4312,7
57DAWIDOWICZ Maciej 150BRZOZAM-4028M 53Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0000:16:4500:32:5000:47:1900:47:29.0000:47:29.00+00:11:384:4412,6
58SZEWS Marek 34KORONOWOM-4029M 54AMS Triathlon00:00:1700:14:4200:30:5600:47:2000:47:32.5000:47:49.85+00:11:414:4512,6
59WASILEWSKA Agata 31BYDGOSZCZK-304K 5AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:15:4100:31:5300:47:5400:48:03.8500:48:21.35+00:12:124:4812,5
60GÓRSKI Marian 139SOLEC KUJAWSKIM-602M 55Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2000:16:0400:32:1700:48:2100:48:31.2000:48:51.30+00:12:404:5112,4
61TOMCZYK Zbigniew 112GNIEZNOM-603M 56ALTOM GNIEZNOALTOM GNIEZNO00:00:0800:16:2400:32:3600:48:2400:48:33.6500:48:41.65+00:12:424:5112,4
62GROTA Artur 140SOLEC KUJAWSKIM-4030M 5700:00:2000:16:0000:32:1500:48:5000:49:03.3500:49:23.95+00:13:124:5412,2
63RZEPECKI Jacek 66BYDGOSZCZM-505M 5800:00:1200:16:4500:33:0900:49:2300:49:33.8000:49:45.95+00:13:424:5712,1
64DROZDOWSKI Daniel 105BYDGOSZCZM-3015M 5900:00:1400:15:3900:32:2000:49:3400:49:44.9500:49:59.55+00:13:534:5812,1
65KWIATKOWSKI Piotr 71BYDGOSZCZM-3016M 6000:00:0800:16:3500:33:1000:49:4200:49:52.8500:50:01.05+00:14:014:5912,0
66PAŚ Michal 54GNIEZNOM-4031M 61Charty SzelejewoCHARTY SZELEJEWO00:00:1200:16:4100:32:3400:49:5500:50:08.4000:50:20.95+00:14:175:0012,0
67JARNOT Oskar 142TORUŃM-3017M 6200:00:0900:16:0900:33:0000:50:0900:50:18.6000:50:28.45+00:14:275:0111,9
68OTREBSKI Kamil 146PIŻGAM-3018M 6300:03:5900:16:0600:32:4000:50:0700:50:18.9500:54:18.40+00:14:275:0111,9
69GRZEGORZEWSKI Rafał 82NIEMCZM-4032M 64Brzoza Biega00:00:2800:16:2000:33:2900:50:1800:50:28.8500:50:57.70+00:14:375:0211,9
70BIERNAT Magdalena 7INOWROCŁAWK-305K 6TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:2000:16:2000:33:2300:50:3600:50:46.7000:51:07.15+00:14:555:0411,8
71DOMAN Janusz 115BRZOZAM-604M 65UKS Szabla BRZOZA00:00:1000:16:3400:33:4000:50:5500:51:05.5000:51:16.15+00:15:145:0611,7
72FULARA Nadia 47BYDGOSZCZK-306K 700:03:1700:16:4900:33:5500:51:2800:51:40.4000:54:58.30+00:15:495:1011,6
73KUBIAK Sławomir 93BYDGOSZCZM-506M 6600:03:1800:16:5000:33:5100:51:2600:51:40.7500:54:58.80+00:15:495:1011,6
74STASZKIEWICZ Lucyna 25BYDGOSZCZK-501K 8STASHKY TEAM00:00:1900:16:3700:33:4400:51:1400:51:43.2500:52:03.05+00:15:525:1011,6
75SIKORA Antoni 148ŻNINM-701M 67Żniński Klub BiegaczaŻniński Klub Biegacza00:00:0700:16:4500:34:2300:51:5800:52:07.9500:52:15.20+00:16:165:1211,5
76ANDRZEJEWSKI Ryszard 86BYDGOSZCZM-702M 68Żółtokrólewscy00:00:0700:16:4500:34:2200:52:1200:52:22.9000:52:30.25+00:16:315:1411,5
77BRYWCZYŃSKA Justyna 17PIECHCINK-402K 9#slimakibarcin / Rodos Team00:00:1500:17:2100:34:5200:52:1400:52:24.1500:52:39.20+00:16:335:1411,5
78ŻYŁA Magdalena 23ŁABISZYNK-307K 1000:18:0400:17:3500:35:1900:52:3500:52:44.0001:10:48.35+00:16:535:1611,4
79MIAZGA Adam 137BRZOZAM-3019M 6900:00:0900:16:2900:34:2600:52:3800:52:49.0500:52:58.65+00:16:585:1611,4
80KRUBER Karolina 164BYDGOSZCZK-308K 11TEAMOCHAL00:18:0400:17:3400:35:1800:52:4400:52:54.3001:10:58.45+00:17:035:1711,3
81FUŁAT Karol 167M-507M 7000:00:1600:16:2000:34:3300:52:4400:52:55.8500:53:12.60+00:17:045:1711,3
82GRUDA Mirosław 73OSIELSKOM-605M 71G Team00:01:1400:17:5100:35:2500:52:3900:53:00.6500:54:15.15+00:17:095:1811,3
83LICA Krzysztof 61BYDGOSZCZM-508M 72SISU-OWB rowertour.com00:01:3700:17:5100:35:5200:53:4600:53:59.1000:55:36.25+00:18:085:2311,1
84STEJUK Aleksandra 36BYDGOSZCZK-403K 12AMS Triathlon00:00:1800:17:2800:35:3400:54:0100:54:11.2500:54:29.40+00:18:205:2511,1
84MISUN-NOWAK Katarzyna 30OSÓWIECK-403K 12AMS Triathlon00:00:1800:17:2800:35:3400:54:0100:54:11.2500:54:29.40+00:18:205:2511,1
86STĘPIEŃ Tomasz 1JARUŻYNM-4033M 7300:00:2800:18:3400:36:3600:54:0100:54:12.4000:54:40.75+00:18:215:2511,1
87GROBELNA Monika 72KOBYLARNIAK-309K 14G Team00:01:1300:18:1300:36:0700:54:5800:55:08.1500:56:21.90+00:19:175:3010,9
88BADOWSKI Krzysztof 147BYDGOSZCZM-509M 74KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZKSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ00:00:1200:18:1200:36:2800:55:0500:55:25.2000:55:37.35+00:19:345:3210,8
89CZYŻEWSKA Justyna 16BRZOZAK-3010K 1500:00:2200:18:0500:36:3600:55:1000:55:25.5000:55:48.25+00:19:345:3210,8
90MACIOSZEK Ewa 78BYDGOSZCZK-405K 1600:00:1400:18:0700:36:3700:55:2200:55:33.2000:55:48.10+00:19:425:3310,8
91DROZDOWSKA Paulina 104BYDGOSZCZK-3011K 1700:00:1400:18:0800:36:3800:55:2900:55:39.1000:55:53.75+00:19:485:3310,8
92RÓŻYCZKA Joanna 67BYDGOSZCZK-3012K 1800:00:3500:18:2900:36:5300:55:3300:55:47.3000:56:22.70+00:19:565:3410,8
93LUDWINIAK Paweł 28BYDGOSZCZM-206M 7500:00:1400:18:3800:37:3800:55:5900:56:09.3000:56:23.60+00:20:185:3610,7
94ZAKURZEWSKI Arek 60BYDGOSZCZM-5010M 76nie zrzeszony00:00:1400:17:5600:37:0800:56:0700:56:14.3500:56:29.00+00:20:235:3710,7
95GROCHOWIAK Piotr 87BARCINM-3020M 7700:00:3400:18:3700:37:4000:56:4700:56:57.3000:57:31.95+00:21:065:4110,5
96SMYK Piotr 88BARCINM-3021M 7800:00:3400:18:3800:37:4100:56:4700:56:57.4000:57:31.45+00:21:065:4110,5
97FABROWSKI Dawid 120BYDGOSZCZM-3022M 79TriTata/OCHALteam00:00:4800:18:5700:37:5700:56:5500:57:03.9500:57:52.70+00:21:125:4210,5
98SKRZĄTEK Anna 53PRZYŁĘKIK-406K 1900:00:1900:18:5200:37:5500:57:0100:57:11.1500:57:30.15+00:21:205:4310,5
99ZAMIATOWSKA Kinga 169K-407K 2000:00:1800:18:5100:37:5400:57:0200:57:12.2000:57:30.55+00:21:215:4310,5
100NIEMCZEWSKI Mirosław 19ŁABISZYN 89-210M-4034M 80Łabiszyn runners00:00:0600:18:2700:37:4500:57:3600:57:47.0000:57:53.35+00:21:565:4610,4
101MALATYŃSKA Barbara 94PRZYŁĘKIK-408K 2100:02:2800:19:1800:38:3900:57:5800:58:09.3001:00:37.50+00:22:185:4810,3
102PODLEWSKA Angelika 154BYDGOSZCZK-201K 22Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2700:19:4900:39:0100:58:0200:58:12.6500:58:40.55+00:22:215:4910,3
103PODBIELSKI Andrzej 153BYDGOSZCZM-5011M 81Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2700:19:4800:39:0000:58:0300:58:13.6500:58:40.85+00:22:225:4910,3
104JEDLIŃSKI Janusz 165NIEMCZM-5012M 82Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2700:19:4900:39:0100:58:0300:58:14.1000:58:41.35+00:22:235:4910,3
105RYDLEWSKI Marek 18CIELEM-5013M 83Damian Rudnik Team/RUN BYDGOSZCZ00:00:2000:19:3900:38:3700:58:1100:58:23.4500:58:44.35+00:22:325:5010,3
106DRÓŻDŻ Małgosia 5BRZOZAK-3013K 2300:00:1300:19:5400:39:2600:58:2500:58:35.4000:58:49.25+00:22:445:5110,2
107OLSZEWSKA Beata 45INOWROCŁAWK-3014K 2400:00:2000:20:0900:39:4200:58:5400:59:10.3500:59:30.85+00:23:195:5510,1
108NADRAJKOWSKA Joanna 80INOWROCŁAWK-3015K 25Dzikie Kuny00:00:2000:20:0900:39:4000:59:0300:59:14.4000:59:35.15+00:23:235:5510,1
109CHROBAK Tomasz 132PRZYŁĘKIM-4035M 8400:00:2200:19:5800:39:3400:59:1100:59:21.7500:59:44.05+00:23:305:5610,1
110CHROBAK Małgorzata 133PRZYŁĘKIK-3016K 2600:00:2100:19:5900:39:3500:59:1100:59:22.6500:59:44.30+00:23:315:5610,1
111BRAŃKA Mateusz 6KATOWICEM-207M 8500:00:2100:20:0000:39:3300:59:1200:59:23.0000:59:44.45+00:23:325:5610,1
112BŁAŻEK Kasia 68BIAŁE BŁOTAK-3017K 2700:00:3500:19:4700:39:2400:59:1900:59:28.4501:00:03.55+00:23:375:5610,1
113ZUPA Wojciech 128BYDGOSZCZM-5014M 86SISU-OWB rowertour.com00:01:3600:19:3200:39:1900:59:5001:00:00.4001:01:37.00+00:24:096:0010,0
114ZIELIŃSKI Andrzej 41TORUŃM-4036M 8700:00:1200:19:4600:40:0701:00:0301:00:14.3001:00:26.30+00:24:236:0110,0
115PIONTEK Elżbieta 52BYDGOSZCZK-601K 2800:12:3400:20:2000:40:3601:00:1701:00:29.5501:13:03.60+00:24:386:029,9
116BERKA Wiktoria 38ŁABISZYNK-11K 2900:00:2000:18:5300:39:1001:00:3201:00:43.4501:01:03.55+00:24:526:049,9
117CZYŻAK Joanna 35NOWY DWÓRK-409K 30AMS TriathlonAMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:1800:19:4900:40:4201:01:4501:01:56.9001:02:15.35+00:26:056:119,7
118LUDWINIAK Bogdan 14BYDGOSZCZM-5015M 8800:00:1400:19:5600:40:5201:01:5001:02:03.5001:02:17.65+00:26:126:129,7
119ZUPA Martyna 129BYDGOSZCZK-202K 31SISU-OWB rowertour.com00:01:3500:19:3600:41:0701:02:3901:02:50.0501:04:26.00+00:26:596:179,5
120RATAJ Maciej 44ŁOCHOWOM-4037M 8900:07:4600:19:2100:41:4201:02:5001:03:01.5001:10:47.70+00:27:106:189,5
121KRYSZTOFIAK Robert 83BRZOZAM-4038M 9000:00:2300:19:3600:40:4301:02:5601:03:08.1501:03:31.45+00:27:176:189,5
122LEWANDOWSKA Sylwia 64BYDGOSZCZK-4010K 3200:00:3500:21:0200:41:5801:03:0201:03:15.9501:03:51.70+00:27:246:199,5
123JULLY Arkadiusz 106BRZOZAM-4039M 9100:05:4100:20:2200:41:5001:03:1601:03:28.8501:09:10.55+00:27:376:209,5
124PÓŁGĘSEK Rafał 46SOLEC KUJAWSKIM-4040M 9200:00:1000:21:2700:42:2201:03:2601:03:37.6001:03:47.95+00:27:466:219,4
125PISKORSKA Marta 43SOLEC KUJAWSKIK-3018K 3300:00:1000:21:2600:42:2101:03:2701:03:37.7501:03:47.95+00:27:466:219,4
126RYDLEWSKI Andrzej 62BYDGOSZCZM-4041M 9300:00:1900:19:4000:44:5901:06:3801:06:49.9001:07:09.15+00:30:586:409,0
127NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 131BORÓWNOK-4011K 34ChołeKłóliki00:00:1300:21:2300:43:5401:07:3301:07:45.0001:07:58.75+00:31:546:468,9
128BŁASZKIEWICZ Marzena 130BORÓWNOK-4012K 3500:00:1300:21:3200:44:0001:07:3301:07:45.5501:07:58.95+00:31:546:468,9
129ŚLESINSKA Ewa 136BRZOZAK-4013K 3600:00:2100:22:3700:45:3401:08:1001:08:23.6501:08:44.80+00:32:326:508,8
130ZAWISZEWSKI Adam 135BRZOZAM-3023M 9400:00:2000:22:3700:45:3401:08:1101:08:24.5001:08:45.40+00:32:336:508,8
131AWIŻEŃ Antoni 77BYDGOSZCZM-703M 95TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0800:21:4500:44:5501:08:2101:08:34.8001:08:43.60+00:32:436:518,8
132REIWER Łukasz 155BYDGOSZCZM-3024M 9600:00:3800:21:0500:44:2701:08:3601:08:49.7001:09:27.90+00:32:586:528,7
133SZWARC Agnieszka 124LNIANOK-3019K 37Aktywne Lniano00:00:0600:22:4400:47:1401:11:0901:11:23.8501:11:29.90+00:35:327:088,4
134LENC Janusz 75BYDGOSZCZM-606M 97TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2600:23:3600:47:0501:11:1101:11:28.1001:11:54.65+00:35:377:088,4
135AUGUSTYNOWICZ Katarzyna 49BYDGOSZCZK-4014K 3800:00:2000:22:3500:47:0301:11:1101:11:32.9501:11:52.95+00:35:417:098,4
136SZYCHOWSKI Jarosław 50WIERZCHUCICEM-3025M 98TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2000:22:3500:47:0201:11:1701:11:33.3501:11:53.45+00:35:427:098,4
137JURECKA Ewa 40JABŁONOWO POMORSIEK-502K 3900:00:2200:22:4400:46:3801:11:4401:11:58.0001:12:20.05+00:36:077:118,3
138OTREBSKA Agata 145PIGZAK-3020K 4000:00:1300:22:3100:47:1501:11:4701:11:59.8501:12:13.75+00:36:087:118,3
139MISUN Mariola 89ZIELONKAK-602K 41AMS Triathlon00:00:1900:24:0100:48:2901:12:3801:12:50.4501:13:09.65+00:36:597:178,2
140ANGIEL Władysław 74BYDGOSZCZM-704M 99TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1500:25:1300:51:2601:20:1101:20:29.4501:20:45.15+00:44:388:027,5
Niesklasyfikowani
DNCBUDAJ Agnieszka 111POZNAŃK-2000:00:4200:20:4000:21:01.2500:21:44.000:0028,5
DNCLEWICKA Dagmara 152BYDGOSZCZK-3000:00:4200:20:4100:21:01.9000:21:44.000:0028,5
DNCKLINIKOWSKI Jacek 29ŚWIEKATOWOM-50KOCHAM ŻYCIE I...00:00:2700:23:5200:26:27.2000:26:54.850:0022,7
DNCPOGORZELSKA Bogusia 37WIECZFNIA KOSCIELNAK-4000:00:2700:23:5200:26:27.6000:26:54.950:0022,7
DNCGRABOWSKA Lucyna 2021K-5000:00:2100:20:5100:43:0700:43:30.5500:43:52.400:0013,8
DNCPAŚ Katarzyna 55GNIEZNOK-4000:00:2500:29:0300:56:2200:56:40.0000:57:05.950:0010,6
Znaleziono 146 wynik(ów)