TRIADA INTRO BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
269
Wystartowało:
230
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
230
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 100:00:0200:52:27.0000:52:29.05 5:1411.4
2MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-291M 200:00:0700:55:13.3500:55:20.80+00:02:515:3110.9
3CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-292M 300:00:0300:55:17.1500:55:20.95+00:02:515:3110.9
4ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-293M 400:00:0400:55:19.5000:55:23.55+00:02:545:3110.8
5SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-391M 500:00:0300:55:30.0500:55:33.80+00:03:045:3310.8
6FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 600:00:0300:55:44.9500:55:48.25+00:03:195:3410.8
7DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-392M 700:00:0300:57:31.4500:57:34.55+00:05:055:4510.4
8SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-294M 800:00:0300:57:50.3000:57:53.50+00:05:245:4710.4
9KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-295M 900:00:0900:57:55.1000:58:05.05+00:05:365:4710.4
10PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-296M 1000:00:0300:58:21.5000:58:24.60+00:05:555:5010.3
11CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-297M 1100:00:0500:59:15.8500:59:21.25+00:06:525:5510.1
12MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-298M 1200:00:0301:00:04.6501:00:08.60+00:07:396:0010
13BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-393M 1300:00:0201:00:18.2501:00:20.65+00:07:516:0110
14BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-394M 1400:00:0501:02:23.1001:02:28.55+00:09:596:149.6
15OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-299M 1500:00:0401:02:33.7001:02:37.95+00:10:086:159.6
16REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-493M 1600:00:1401:03:24.3501:03:38.85+00:11:096:209.5
17OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-395M 1700:00:1201:03:31.9001:03:44.50+00:11:156:219.4
18ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-396M 1800:00:0601:03:41.9001:03:48.10+00:11:196:229.4
19REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-397M 1900:00:1201:03:54.5001:04:06.80+00:11:376:239.4
20KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-398M 2000:00:1201:03:54.7501:04:07.10+00:11:386:239.4
21BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-399M 2100:00:0201:04:24.2001:04:26.85+00:11:576:269.3
22DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-494M 2200:00:1201:05:07.1501:05:19.75+00:12:506:309.2
23KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-495M 2300:00:0601:06:24.8001:06:31.30+00:14:026:389
24KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3910M 2400:00:0301:07:21.7001:07:25.10+00:14:566:448.9
25RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-496M 2500:00:0501:07:45.4001:07:50.65+00:15:216:468.9
26PIETROCZUK Sylwia 561NOANYSAK16-291K 100:00:0401:07:50.4001:07:54.75+00:15:256:478.8
27KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3911M 2600:00:0401:08:07.2001:08:11.25+00:15:426:488.8
28CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRĄGOWOK30-391K 200:00:1101:08:13.9001:08:25.05+00:15:566:498.8
29KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3912M 2700:00:1001:09:14.8001:09:25.45+00:16:566:558.7
30GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-497M 2800:00:0401:10:01.4501:10:05.90+00:17:367:008.6
31BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-498M 2900:00:0601:10:40.6501:10:46.65+00:18:177:048.5
32SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-591M 3000:00:1301:10:35.8001:10:48.90+00:18:197:038.5
33CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-499M 3100:00:1701:10:35.2001:10:52.85+00:18:237:038.5
34SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2910M 3200:00:1201:11:09.3501:11:21.40+00:18:527:068.4
35KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3913M 3300:00:1301:11:20.3501:11:34.15+00:19:057:088.4
36DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3914M 3400:00:2101:11:49.9001:12:11.85+00:19:427:118.4
37LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-392K 300:00:0501:12:12.6001:12:18.25+00:19:497:138.3
38SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4910M 3500:00:0401:12:31.6501:12:36.00+00:20:067:158.3
39MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3915M 3600:00:1301:12:41.9001:12:55.85+00:20:267:168.3
40WICHA Małgorzata 637WKS WawelKRAKÓWK16-292K 400:00:0401:13:16.7001:13:21.55+00:20:527:198.2
41GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4911M 3700:00:1601:13:07.5501:13:24.30+00:20:557:188.2
42KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2911M 3800:00:1001:13:17.3001:13:27.55+00:20:587:198.2
43SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-393K 500:00:0301:13:26.3501:13:30.10+00:21:017:208.2
44HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4912M 3900:00:1901:13:23.7501:13:43.45+00:21:147:208.2
45KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-4913M 4000:00:1401:13:31.2001:13:45.40+00:21:167:218.2
46NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4914M 4100:00:0501:13:42.4501:13:47.90+00:21:187:228.1
47PAWELEC Aleksandra 552Husaria Race TeamKRAKÓWK16-293K 600:00:0401:13:50.0501:13:54.40+00:21:257:238.1
48WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-592M 4200:00:1601:15:06.8001:15:23.75+00:22:547:308
49SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-394K 700:00:1101:16:02.5001:16:13.75+00:23:447:367.9
50BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3916M 4300:00:1601:16:26.8001:16:43.55+00:24:147:387.8
51PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4915M 4400:00:1901:16:39.8501:16:59.20+00:24:307:407.8
52KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2912M 4500:00:1401:16:45.9001:17:00.65+00:24:317:407.8
53KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4916M 4600:00:1401:17:06.5501:17:21.05+00:24:527:427.8
54GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3917M 4700:00:0301:17:19.6501:17:23.40+00:24:547:447.8
55PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-395K 800:00:1201:17:33.5001:17:46.15+00:25:177:457.7
56MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-396K 900:00:1301:18:19.8001:18:32.85+00:26:037:497.7
57SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2913M 4800:00:1601:18:21.1001:18:37.20+00:26:087:507.7
58PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-593M 4900:00:1201:19:15.4001:19:27.55+00:26:587:557.6
59TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4917M 5000:00:1201:19:16.5501:19:29.05+00:27:007:557.6
60BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-397K 1000:00:1301:19:17.5501:19:30.95+00:27:017:557.6
61GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4918M 5100:00:2301:19:59.1501:20:22.35+00:27:537:597.5
62STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-398K 1100:00:1301:20:35.4001:20:48.50+00:28:198:037.4
63BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2914M 5200:00:2501:20:34.0501:20:59.90+00:28:308:037.4
64CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2915M 5300:00:1801:20:53.6501:21:12.10+00:28:438:057.4
65SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2916M 5400:00:1801:21:10.3501:21:28.35+00:28:598:077.4
66STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4919M 5500:00:2101:21:21.4501:21:42.95+00:29:138:087.4
67OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3918M 5600:00:2001:21:30.7501:21:50.85+00:29:218:097.4
68ZAJĄCZKOWSKA Ewelina 650Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK30-399K 1200:00:1401:21:55.6001:22:10.15+00:29:418:117.3
69LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3919M 5700:00:2601:21:49.9001:22:16.60+00:29:478:117.3
70WÓŁKIEWICZ Dorota 647KS StaszewscyPRUSZKÓWK50-591K 1300:00:2401:21:53.6501:22:18.40+00:29:498:117.3
71ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3920M 5800:00:1701:22:29.2001:22:47.00+00:30:178:157.3
72SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3921M 5900:00:1301:22:37.8501:22:51.40+00:30:228:157.3
73DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4920M 6000:00:1001:23:13.2501:23:24.10+00:30:558:197.2
74KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4921M 6100:00:1301:23:16.1501:23:29.50+00:31:008:197.2
75ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-594M 6200:00:1001:23:38.0001:23:48.75+00:31:198:217.2
76PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3910K 1400:00:1601:23:42.0001:23:58.35+00:31:298:227.2
77BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4922M 6300:00:1301:23:53.4001:24:06.45+00:31:378:237.2
78JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2917M 6400:00:1201:24:06.5501:24:18.60+00:31:498:247.1
79NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2918M 6500:00:0401:24:14.3001:24:18.85+00:31:498:257.1
80UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4923M 6600:00:2101:25:00.9001:25:22.20+00:32:538:307.1
81HRYC Martyna 467GRYWAŁDK16-294K 1500:00:0201:25:26.4001:25:29.35+00:33:008:327
82ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-595M 6700:00:1701:25:16.7001:25:34.35+00:33:058:317
83GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3911K 1600:00:1201:25:34.0501:25:46.05+00:33:178:337
84ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-491K 1700:00:1701:25:28.8501:25:46.10+00:33:178:327
85FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4924M 6800:00:2101:26:02.5501:26:24.50+00:33:558:367
85JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4924M 6800:00:1901:26:04.5501:26:24.50+00:33:558:367
87KONS Katarzyna 487Poka Herki TeamŁĄCZANYK16-295K 1800:00:2001:26:13.1501:26:34.05+00:34:058:377
88HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3922M 7000:00:1701:26:44.6001:27:02.25+00:34:338:406.9
89GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4926M 7100:00:1601:27:03.3501:27:19.70+00:34:508:426.9
90SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 591Drużyna TVNWARSZAWAK60+1K 1900:00:1401:27:23.9001:27:38.05+00:35:098:446.9
91HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-492K 2000:00:1501:27:36.3501:27:51.60+00:35:228:456.8
92SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3923M 7200:00:2901:27:22.4501:27:51.90+00:35:228:446.9
93PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3924M 7300:00:2501:27:39.1001:28:04.95+00:35:358:456.8
94KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4927M 7400:00:2201:27:46.9001:28:09.75+00:35:408:466.8
95ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-493K 2100:00:1101:27:58.6001:28:10.35+00:35:418:476.8
96LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3925M 7500:00:2601:27:52.8001:28:18.85+00:35:498:476.8
97KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3926M 7600:00:1401:28:47.6501:29:02.10+00:36:338:526.8
98TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3912K 2200:00:1401:29:02.5501:29:16.60+00:36:478:546.7
99BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2919M 7700:00:2801:29:24.2501:29:52.95+00:37:238:566.7
100REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-494K 2300:00:1501:29:38.1001:29:53.25+00:37:248:576.7
101RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4928M 7800:00:2001:29:50.7501:30:11.30+00:37:428:596.7
102DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-495K 2400:00:1401:30:18.3001:30:33.05+00:38:049:016.6
103HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3913K 2500:00:1801:30:42.1001:31:00.80+00:38:319:046.6
104SURDEJ Paulina 613STG TarnówTARNÓWK16-296K 2600:00:1101:31:21.1501:31:32.70+00:39:039:086.6
105WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3927M 7900:00:3601:30:57.3001:31:33.60+00:39:049:056.6
106POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3914K 2700:00:0601:31:27.3001:31:33.65+00:39:049:086.6
107HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3915K 2800:00:1101:31:33.3501:31:45.25+00:39:169:096.6
108TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-496K 2900:00:1501:31:34.0501:31:49.80+00:39:209:096.6
109TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4929M 8000:00:1501:31:34.7001:31:49.85+00:39:209:096.6
110NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3916K 3000:00:2701:31:54.8501:32:22.05+00:39:539:116.5
111BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3928M 8100:00:1501:32:27.2001:32:42.95+00:40:139:146.5
112SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3917K 3100:00:1701:32:37.0001:32:54.95+00:40:259:156.5
113ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2920M 8200:00:1501:32:57.7001:33:12.90+00:40:439:176.5
114KRÓLIKOWSKA Anna 503Husaria Race TeamMODLNICZKAK16-297K 3200:00:1501:32:58.4501:33:13.50+00:40:449:176.5
115KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3929M 8300:00:2601:33:36.0501:34:02.85+00:41:339:216.4
116SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4930M 8400:00:1601:33:48.0001:34:04.45+00:41:359:226.4
117SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-497K 3300:00:1601:33:48.0001:34:04.60+00:41:359:226.4
118CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3918K 3400:00:0001:34:06.5501:34:06.55+00:41:379:246.4
119DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3930M 8500:00:2501:33:43.9501:34:09.90+00:41:409:226.4
120ROGOWSKA Aleksandra 582Siostry OlsenKRAKÓWK16-298K 3500:00:1201:34:09.1501:34:21.15+00:41:529:246.4
121BEDNARZ Anna 40842 Do SzczęściaSIEDLISKAK16-299K 3600:00:1901:34:20.4501:34:39.70+00:42:109:266.4
122BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-3919K 3700:00:0501:34:35.0501:34:40.15+00:42:119:276.3
123CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3920K 3800:00:2901:34:14.4001:34:44.05+00:42:159:256.4
124ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3921K 3900:00:3401:34:11.4001:34:45.85+00:42:169:256.4
125RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3922K 4000:00:1301:34:36.3501:34:50.00+00:42:209:276.3
126ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3923K 4100:00:1701:34:36.9001:34:54.45+00:42:259:276.3
127NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4931M 8600:00:2401:35:04.1501:35:28.20+00:42:599:306.3
128BOROŃ Marlena 639KRAKÓWK16-2910K 4200:00:0501:35:31.4501:35:36.60+00:43:079:336.3
129GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4932M 8700:00:3101:35:06.6001:35:38.50+00:43:099:306.3
130SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-498K 4300:00:2101:35:21.2001:35:42.45+00:43:139:326.3
131WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4933M 8800:00:1801:35:35.8001:35:54.50+00:43:259:336.3
132WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-499K 4400:00:2901:35:34.5501:36:04.30+00:43:359:336.3
133NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3924K 4500:00:2001:36:27.5501:36:48.00+00:44:189:386.2
134ZIÓŁEK Teresa 655STEY INSANEJACKÓWK60+2K 4600:00:1801:36:44.0501:37:02.80+00:44:339:406.2
135MAJDA Karolina 527KRAKÓWK16-2911K 4700:00:1901:37:20.1501:37:39.25+00:45:109:446.2
136RACZEK Radosław 574Gorący Potok TeamKRAKÓWM16-2921M 8900:00:1901:37:19.6501:37:39.35+00:45:109:446.2
137KRAVETS Anastasiia 502TRANSPOREONKRAKÓWK16-2912K 4800:00:2501:37:16.6001:37:41.95+00:45:129:436.2
138GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4910K 4900:00:2801:37:24.2001:37:53.00+00:45:239:446.2
139CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3925K 5000:00:1901:38:05.6001:38:25.25+00:45:569:486.1
140NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3926K 5100:00:1101:38:30.2501:38:41.35+00:46:129:516.1
141PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3931M 9000:00:1201:38:28.8501:38:41.45+00:46:129:506.1
142PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3927K 5200:00:2601:38:33.3501:39:00.10+00:46:319:516.1
143POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4934M 9100:00:2901:38:34.6501:39:03.75+00:46:349:516.1
144BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4911K 5300:00:2301:38:45.0001:39:08.15+00:46:399:526.1
145SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4935M 9200:00:3201:38:54.9501:39:27.90+00:46:589:536.1
146SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-4912K 5400:00:1301:39:19.0001:39:32.60+00:47:039:556
147ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3928K 5500:00:0001:40:23.7501:40:23.75+00:47:5410:026
148RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3932M 9300:00:2301:40:14.9501:40:38.65+00:48:0910:016
149ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4913K 5600:00:3201:40:14.6001:40:46.65+00:48:1710:016
150OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3929K 5700:00:1501:40:37.0501:40:52.40+00:48:2310:036
151KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3930K 5800:00:2801:41:44.1001:42:12.30+00:49:4310:105.9
152RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3931K 5900:00:2901:41:43.3001:42:12.75+00:49:4310:105.9
153ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4936M 9400:00:0701:42:10.7501:42:17.75+00:49:4810:135.9
154HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3932K 6000:00:2301:41:58.0001:42:21.00+00:49:5110:115.9
155KOSTKA Aneta 496Adidas Runners WarsawKAZIMIERÓWK16-2913K 6100:00:2301:41:57.4501:42:21.10+00:49:5210:115.9
156BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3933K 6200:00:2401:42:33.4501:42:58.00+00:50:2810:155.8
157BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3933M 9500:00:2301:42:34.1501:42:58.10+00:50:2910:155.8
158MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3934K 6300:00:1401:42:52.3001:43:06.55+00:50:3710:175.8
159WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-596M 9600:00:3001:42:37.8001:43:08.55+00:50:3910:155.8
160JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4914K 6400:00:3101:42:37.1501:43:08.60+00:50:3910:155.8
161PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3935K 6500:00:3301:42:42.6501:43:15.65+00:50:4610:165.8
162WOŹNIAK Lidia 644PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK50-592K 6600:00:1601:43:01.0501:43:17.95+00:50:4810:185.8
163SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4937M 9700:00:1601:43:05.7501:43:22.35+00:50:5310:185.8
164DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-4915K 6700:00:1801:43:04.6001:43:23.10+00:50:5410:185.8
165TROJANOWSKA Kinga 627ZLOTOWK60+3K 6800:00:2301:43:00.6001:43:23.70+00:50:5410:185.8
166MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2922M 9800:00:1801:44:05.2001:44:23.40+00:51:5410:245.8
167ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3936K 6900:00:1401:44:14.9001:44:29.45+00:52:0010:255.8
168SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4916K 7000:00:1901:44:18.6001:44:38.15+00:52:0910:255.8
169GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4938M 9900:00:1501:44:53.1501:45:08.65+00:52:3910:295.7
170BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3937K 7100:00:1601:44:52.6001:45:09.00+00:52:3910:295.7
171JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3934M 10000:00:1701:44:58.4001:45:15.45+00:52:4610:295.7
172MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3938K 7200:00:1701:45:26.5501:45:44.35+00:53:1510:325.7
173KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+1M 10100:00:0501:45:46.1001:45:51.20+00:53:2210:345.7
174BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4917K 7300:00:1801:45:40.1501:45:58.60+00:53:2910:345.7
175ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3939K 7400:00:3501:45:35.8001:46:10.95+00:53:4110:335.7
176ŁUKASZEWSKA Katarzyna 523ŁOZISKAK50-593K 7500:00:2801:45:51.1001:46:19.30+00:53:5010:355.7
177SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4939M 10200:00:2501:46:32.3001:46:58.05+00:54:2910:395.6
178KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3940K 7600:00:2401:46:33.8501:46:58.75+00:54:2910:395.6
179KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-597M 10300:00:3001:47:03.8501:47:33.90+00:55:0410:425.6
180KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4918K 7700:00:2201:47:46.4001:48:08.65+00:55:3910:465.6
181RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3941K 7800:00:2101:47:47.6501:48:08.70+00:55:3910:465.6
182PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3942K 7900:00:3201:48:01.1001:48:33.10+00:56:0410:485.6
183JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4940M 10400:00:1601:48:33.9501:48:50.55+00:56:2110:515.5
184JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4919K 8000:00:1501:48:35.8001:48:51.05+00:56:2210:515.5
185LULA Radek 517WARSZAWAM40-4941M 10500:00:2001:48:32.7501:48:53.45+00:56:2410:515.5
186SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4920K 8100:00:1601:48:42.0001:48:58.30+00:56:2910:525.5
187ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3943K 8200:00:3001:48:31.0501:49:01.85+00:56:3210:515.5
188ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3944K 8300:00:2401:48:59.7001:49:23.85+00:56:5410:535.5
189RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3945K 8400:00:2201:49:40.5501:50:02.70+00:57:3310:585.5
190BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3946K 8500:00:1401:50:26.3001:50:40.35+00:58:1111:025.4
191WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4921K 8600:00:2601:50:34.7501:51:01.45+00:58:3211:035.4
192LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4922K 8700:00:2301:51:40.0001:52:03.65+00:59:3411:105.4
193ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3935M 10600:00:2001:51:59.3001:52:19.85+00:59:5011:115.4
194MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3947K 8800:00:0001:53:06.4501:53:06.45+01:00:3711:185.3
195BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4942M 10700:00:2301:53:25.0001:53:48.40+01:01:1911:205.3
196KOPCZYK Jakub 489LUBLINM16-2923M 10800:00:2201:54:00.3501:54:23.05+01:01:5411:245.3
197ŁĘPICKA Marta 520WARSZAWAK16-2914K 8900:00:2701:54:29.3001:54:56.65+01:02:2711:265.2
198ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3936M 10900:00:2701:54:29.5001:54:57.40+01:02:2811:275.2
199PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4923K 9000:00:2201:55:10.3001:55:32.85+01:03:0311:315.2
200WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4924K 9100:00:2501:55:08.3001:55:34.05+01:03:0511:305.2
201BRODECKI Adam 422WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2924M 11000:00:3301:55:22.7001:55:56.45+01:03:2711:325.2
202GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4925K 9200:00:2201:55:43.9001:56:06.15+01:03:3711:345.2
203KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-598M 11100:00:2001:55:46.4001:56:06.45+01:03:3711:345.2
204PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3948K 9300:00:3101:56:55.0001:57:26.25+01:04:5711:415.1
205SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4926K 9400:00:3101:56:55.2001:57:26.35+01:04:5711:415.1
206DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4927K 9500:00:3101:58:11.6001:58:43.50+01:06:1411:495.1
207OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3949K 9600:00:2401:59:32.2001:59:57.05+01:07:2811:575
208STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3937M 11200:00:3001:59:40.5502:00:11.10+01:07:4211:585
209LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-4928K 9700:00:2602:00:19.8002:00:46.25+01:08:1712:025
210WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4929K 9800:00:1802:00:40.3002:00:58.75+01:08:2912:045
211KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3950K 9900:00:2002:01:45.6002:02:05.75+01:09:3612:104.9
212DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4943M 11300:00:3002:01:40.5002:02:11.15+01:09:4212:104.9
213NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3951K 10000:00:2402:03:30.8002:03:55.65+01:11:2612:214.9
214JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4930K 10100:00:2502:03:55.1502:04:20.40+01:11:5112:234.8
215LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4944M 11400:00:2702:06:08.6502:06:36.25+01:14:0712:364.8
216SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4931K 10200:00:3302:07:55.2502:08:28.75+01:15:5912:474.7
217KOWALCZYK Justyna 499AccentureWARSZAWAK50-594K 10300:00:1802:08:17.4002:08:35.90+01:16:0612:494.7
218SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4932K 10400:00:3502:08:11.3002:08:46.55+01:16:1712:494.7
219ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3952K 10500:00:3102:08:56.4502:09:28.05+01:16:5912:534.7
220KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3938M 11500:00:2702:12:25.6002:12:53.50+01:20:2413:144.5
220GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3953K 10600:00:2702:12:25.9002:12:53.50+01:20:2413:144.5
222KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2925M 11600:00:3202:13:16.0502:13:48.85+01:21:1913:194.5
223MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3954K 10700:00:2802:20:06.5502:20:35.10+01:28:0614:004.3
224KAPAŁKA Bożena 477STG TarnówGROMNIKK50-595K 10800:00:3602:22:20.2002:22:56.80+01:30:2714:144.2
225WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-599M 11700:00:3602:22:20.1002:22:57.00+01:30:2714:144.2
226SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3955K 10900:00:3502:24:32.4502:25:08.40+01:32:3914:274.2
227MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3956K 11000:00:3502:35:47.0002:36:22.65+01:43:5315:343.9
228PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3957K 11100:00:3402:38:33.7502:39:08.15+01:46:3915:513.8
229MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2926M 11800:00:3602:44:26.2002:45:03.05+01:52:3416:263.6
229KOSZNIRUK Elzbieta 497Wybiegaj SiebieCHOTOMÓWK50-596K 11200:00:3802:44:24.7002:45:03.05+01:52:3416:263.6
Znaleziono 230 wynik(ów)